Blog

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Lapkričio 24 diena

Netikėtumų diena.

2020 metų lapkričio 23-29 d. savaitė

Kolektyvinių sprendimų metas. Šios savaitės dienomis mintį „skaldyk ir valdyk“ reikėtų keisti į „kiek daug galime kartu!“

Lapkričio 23 diena

Išminties diena.

Spalio mėnesio astrologinė prognozė

Pokyčių mėnuo. Spalio pradžioje dėl sukritusių darbų gausos gali atrodyti, kad net pats laikas pagreitėjęs. Dienos primins į medžių lapus įsisukusį vėją, galintį atnešti tiek netikėtą lietų, tiek vėl džiuginančią šilumą.

Rugsėjo mėnesio astrologinė prognozė

Tai spalvingas tiek rudeniniais lapais tiek ir įvykiais mėnuo. Jo dienos įvykių gausa ir jausmais gali priminti galingą patvinusią upę. Prasidėjusios jautriais Mėnulio pilnaties ritmais, rugsėjo dienos ragins įvertinti pasiektus rezultatus, gilintis į situacijas, nagrinėti aplinkybes, kruopščiau planuoti, susidėlioti pagausėjusius įsipareigojimus bei darbelius.

Rugpjūčio mėnesio astrologinė prognozė

Liepa – vidinės ramybės paieškos mėnuo. Jos dienomis žvelgsime į savo sielos gelmes, kaip į gilų ežerą, norėsis pajausti harmoniją su savimi ir aplinka.

Liepos mėnesio astrologinė prognozė

Liepa – vidinės ramybės paieškos mėnuo. Jos dienomis žvelgsime į savo sielos gelmes, kaip į gilų ežerą, norėsis pajausti harmoniją su savimi ir aplinka.

Pilnas Saulės užtemimas birželio 21-ą dieną – pats metas‚ perkrauti tarpusavio santykius

Birželio 21 d. prasidės pilnas Saulės užtemimas, Lietuvoje gali būti matomas nuo 06:45 iki 12:34. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu būtų vengti konfliktų, nepradėti jokio negatyvaus ciklo. Šis pilnas Saulės užtemimas išryškins tai, ką vertėtų savyje keisti, tobulinti, kad galėtume tapti patys geresne savo versija. Pastaruoju metu vienas po kito sekantys Mėnulio ir Saulės užtemimai sukuria…
Read more

Birželio mėnesio astrologinė prognozė

Birželis džiugins išsiilgtos vasaros nuotaikomis.