Balandžio mėnesio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Balandžio mėnesio astrologinė prognozė

Ryžtingų sprendimų mėnuo. Šiomis mūsų tvirtumą tikrinančiomis dienomis padės susitelkimas ir kantrybė. Jomis Išryškės tai, kas glūdi pačiose sielos gelmėse: artimo meilė, gebėjimas pasirūpinti vienas kitu, apjungti bendras jėgas.

Mėnesio pirmąją dekadą Saulės, Juodojo Mėnulio ir Chirono artimų pozicijų Avino ženkle įtakoje, norėsis greitų rezultatų, tačiau kad išvengtume sunkesnių pasekmių, savo žingsnius reikėtų labai apgalvoti.

Balandžiio antrosios dekados pradžioje, kad ir siaurame šeimos rate, pasidžiaukime gražia Velykų švente, dalinkimės margučiais ir ateities viltmis.

Balandžio 20-tą, Saulei perėjus į Jaučio ženklą, jos ir Urano artimų pozicijų ritmai trečiąją dekadą ragins sutelkti jėgas, jas nukreipti į patį svarbiausią tikslą.

Geros sveikatos ir daug širdžių šilumos jums balandį!

DELFI TV

Avinas

Energingas, konkrečių veiksmų mėnuo. Saulei, Lilit ir Chironui keliaujant jūsų ženklu. Jau mėnesio pradžioje gyvenimas pateiks situacijas, reikalaujančias ryžtingų, greitų veiksmų. Balandžio 7-tą, Saulei keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu, lengviau rasite tinkamus sprendimus.

Balandžio 8-9 dienomis, Mėnulio pilnaties įtakoje, stiprės emocijos,tad tolerancija tikrai pravers.

Nuo balandžio 11-tos, Merkurijui pradėjus kelionę jūsų ženklu, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą. galite situacijas matyti, kaip juodai-baltą filmą. Tai metas, kai ypač svarbu bus apjungti bendras jėgas vieningam tikslui.

Antroji dekada gali patikrinti jūsų ištvermę bei atkaklumą. Balandžio 20-tą, Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, ypač svarbu bus stabilizuoti situacijas, kiek įmanoma lėtinti įvykių eigą, saugoti vieni kitus. Vandenio ženklu keliaujantis Marsas kurs palankias aplinkybes ieškantiems greitų išeičių, nestandartinių sprendimų.

Išmintingų sprendimų jums balandį!

Jautis

Balandžio pradžioje, Venerai dar viešint jūsų ženkle, palanku spręsti konkrečius materialius klausimus. Balandžio 4-tą, Venerai perėjus į Dvynių ženklą, kuo daugiau dėmesio skirkite draugystei ir meilei, gražių tarpusavio santykių kūrimui ir išlaikymui artimųjų rate. Velykų šventę kurkite nuotaikingą. Pasidžiaukite su mažaisiais kartu numargintais.velykiniais margučiais,

Vėlesnės antrosios dekados dienos pareikalaus daugiau kantrybės bei aktyvių pastangų. Tai dienos, kai kovojant su virusu pravers jūsų racionalus mąstymas, bei geras planavimas.

Nuo balandžio 20-tos Saulei perėjus į jūsų ženklą, kai kuriems ypač aktualūs taps pokyčiai veikloje. Tai metas kai artimos Saulės ir Urano pozicijos įtakoje reikėtų ieškoti papildomų užsiėmimų bei nuotolinių darbų, stengtis būti šioje situacijoje vieni kitiems naudingais.

Nuo balandžio 28 dienos, Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą – metas bendraminčių paieškai, dalykiniams susitarimams, bendram jėgų apjungimui.

Sėkmės ir geros sveikatos jums balandį!

Dvyniai

Mėnesio pradžioje kartu su artimaisiais susitelkite ir įveikite atskirties keliamus sunkumus. Tai metas, kai galite susikurti naujus hobius, pradėti mokytis to, kam visad trūko laiko.

Iki balandžio 4 dienos – laikotarpis palankus norintiems paieškoti įdomesnių laisvalaikio užsiėmimų. Pirmąją mėnesio dekadą, nuo balandžio 4 dienos, Venerai perėjus į Dvynių ženklą, – tinkamas laikas dalykinėms, o kai kam ir asmeninėms, pažintims.

Antrąją dekadą ieškokite, alternatyvių galimybių, naujos nuotolinės veiklos. Marsui keliaujant Vandenio ženklu, kils naujų idėjų, o rinkdamiesi jautrų bendravimą, lengviau išspręsite ir iškilusius tarpusavio santykių klausimus. Mėnesio pabaigoje galimi pokyčiai veiklose. Balandžio 28 -tą Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą, pažadus duokite apgalvotai ir labai atsakingai.

Daug meilės bei sėkmingų idėjų jums balandį!

Vėžys

Balandis, mėnuo atversiantis jūsų širdies atjautą ir gerumą. Mėnesio pradžioje, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, lengviau iškils šios gerosios savybės, stiprės noras pasirūpinti artimaisiais, padėti sunkesnėje situacijoje atsidūrusiems žmonėms. Balandžio 7-8-9-tą dienomis, Mėnulio pilnaties įtakoje, galimi emocijų bangavimai. Šiomis dienomis stiprinkite gražius tarpusavio ryšius, draugystę ir meilę.

Antroji dekada – tinkamas metas su mažaisiais nuveikti kažką įdomaus kartu. Net ir buitiniuose darbuose, gamindami maistą, Velykų šventei švarindami ir puošdami namus, pasitelkite juos į pagalbą.

Trečiąją dekadą savo veiksmus planuokite, jiems rūpestingai pasiruoškite. Tai metas palankus asmeniniam tobulėjimui. Daugiau laiko skirkite meditacijai ir jogai. Paskutinės mėnesio dienos patikrins mūsų atsparumą tiek baimės bei nerimo mintims, tiek ir nerūpestingumui, tad atsakingai laikykitės vieni kitų saugojimo sąlygų.

Šviesių minčių ir geros sveikatos jums balandį!

Liūtas

Ryžtingų veiksmų mėnuo. Jau pirmosiomis balandžio dienomis, ryškės ir buvę neaiškios situacijos. Tad keiskite tai, ką galite pakeisti, į gerą.

Mėnesio pradžioje, Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite tarpusavio santykiams. Balandžio 3-4-tą dienomis Mėnuliui viešint jūsų ženkle, tinkamas laikas atskleisti jūsų organizacinius sugebėjimus, pasirūpinti ne tik savo artimaisiais, bet ir kitais savo aplinkos žmonėmis.

Nuo balandžio 11-os dienos Merkurijui pradėjus kelionę Avino ženklu, antrąją dekadą stiprės kritiškumas, būsite linkę situacijose įžvelgti kontrastus. Sulaukę Šventų Velykų, pasidžiaukite kad ir siaurame šeimos rate švente, su vaikais linksmai paridenkite margučius. Saulei keliaujant Avino ženklu, vėlesnės dienos tiktų tolesnės ateities planų kūrimui.

Nuo balandžio 20 dienos, Saulei perėjus į Jaučio ženklą ir jos artimos pozicijos su Uranu įtakoje, svarbiausia taps greita bei savalaikė reakcija į situacijas bei įvykius.

Sėkmingų sprendimų jums balandį!

Mergelė

Balandžio astrologiniai ritmai ragins jus būti energingais, veikliais ir vieni kitiems naudingais. Šios balandžio pirmos dekados dienos tiktų gerintis buitines sąlygas, jos palankios ir norintiems pradėti namų sąlygomis kažką savo. Kaip išmintingai sakė Teodoras Ruzveltas: „Daryk tai, ką gali; ten, kur esi; su tais įrankiais, kurie tau duoti.“ Šaunu būtų užsiimti gerais darbais. Kas užsiims medicininių kaukių siuvimu, o kas – pagalba, atnešant maisto vyresnio amžiaus kaimynams.

Balandžio 20 dieną Saulė įžengus į Jaučio ženklą keliaus artima Uranui pozicija. Šiomis dienomis stenkitės įveikti kliūtis, imkitės konkrečių veiksmų, esminio problemų sprendimo. Nuo balandžio 28 dienos Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą, ieškokite veikloms partnerių, imkitės darbo reikalų, spręskite finansinius klausimus.

Mėnesio pabaiga – metas partnerystės ryšių stiprinimui.

Išmintingų pasirinkimų bei savalaikių sprendimų jums balandį!

Svarstyklės

Balandis jums – svarbių pasirinkimų laikas. Jau mėnesio pradžioje Marsui keliaujant Vandenio ženklu, į daugelį situacijų pažvelgsite nauju kampu. Kai kas atras ir netikėtų tam tikrų galimybių. Balandžio 4-tą dieną į Dvynių ženklą atkeliaus Venera. Tad pirmoji dekada – į pirmą planą iškels partnerystės, tarpusavio santykių klausimus. Tai svarbus metas draugystei ir meilei, norintiems susivokti savo galimybėse, jausmuose ir troškimuose.

Antrąją dekadą ieškosite papildomų, nuotolinių darbų, naujų finansinių galimybių. Kai kas rinksis tarp galimybių likti kad ir su nedideliu bet stabiliu uždarbiu ir tarp nuotolinio nuosavo verslo kūrimo.

Mėnesio pabaigoje, Saulės ir Urano artimų pozicijų Jaučio ženkle įtakoje, o ir nuo balandžio 28-os dienos ir Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą, – pravers jūsų tolerancija, gebėjimas į situacijas pažvelgti ir iš kitų pusės, vidinių talentų atskleidimas. Tai metas padėti ir mažiesiems šeimos nariams atskleisti kūrybinius sugebėjimus ir gabumus.

Geros sveikatos bei sėkmės jums balandį!

Skorpionas

Balandis jums mėnuo, kurio kiekvienos dienos darbai turės gilią prasmę. Kaip sakė Buda: „Tai, ką mes darome šiandien, yra reikšmingiausia“.

Mėnesio pradžioje, Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, priimdami sprendimus dažniau įsiklausykite, ką jums pataria intuicija. Taip rastumėte ir netikėtas išeitis bei sprendimus.

Emociškai jautresnis Mėnulio pilnaties metas – balandžio 7-8 ir 9-ta dienos – kai pravers vidinė ramybė, racionalus požiūris.

Žuvų ženklu dar keliaujant Merkurijui – lengviau atskleisite kūrybinius ir meninius sugebėjimus.

Antroji dekada – metas jautriam pasirūpinimui mažaisiais bei vyresnio amžiaus artimaisiais. Surenkite, kad ir siaurame šeimos rate jaukią Velykų šventę.

Nuo balandžio 20 dienos Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu ženklu, trečiąją dekadą galite jaustis, lyg plauktumėte prieš srovę. Darbuose būkite atidesni, susilaikykite nuo kritikos, savo sprendimus detaliai apmąstykite.

Giedros nuotaikos bei daug kantrybės jums balandį!

Šaulys

Balandis jums – ugningas mėnuo. Saulei keliaujant Avino ženklu, bei jos artimos pozicijos su Lilit įtakoje, jo dienos pasižymės kovingumu. Jau mėnesio pradžioje norėsis priiminėti greitus ir rizikingus sprendimus. Matysite ir žavėsitės tais, kurie šiomis sunkiomis sąlygomis narsiai atlaiko išbandymus, sugeba pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. Kai kurie prie jų prisijungsite. Juk tokiomis dienomis svarbu rasti ne kas mus skiria, o kas mus jungia.

Antrąją dekadą, nuo balandžio 11 dienos, Merkurijui pradėjus kelionę Avino ženklu, situacijas pamatysite naujoje šviesoje, tai padės jums priimti geriausius sprendimus. Balandžio 12-13 dienomis kartu pasiruošę surenkite o vaikams džiugią Velykų šventę.

Iki balandžio 20 dienos jums padės gebėjimas daugelį reikalų spręsti diplomatiškai, ieškant kompromiso, o namuose – tarpusavio supratimo. Nuo balandžio 20-os, Saulei perėjus į Jaučio ženklą, trečiąją dekadą į pirmą planą iškils materialūs reikalai, kai kam – darbų paieška. Šiomis dienomis ypač svarbu būtų užsiimti konkrečia naudinga veikla.

Turiningo, geros sveikatos jums balandžio!

Ožiaragis

Naujų idėjų mėnuo. Jo dienomis net ir būnant namuose gali kilti visai originalių jums idėjų.

Mėnesio pradžioje, Jupiteriui ir Plutonui jūsų ženkle viešint tame pačiame laipsnyje, situacijos, planai bei sumanymai gali kisti. Tad palankiau būtų užsiimti einamaisiais darbais, spręsti buitinius klausimus. Jūsų ženklu keliaujant Nusileidusiam Mazgui, pirmosios dekados dienomis nemažiau svarbu bus kovoti su baimės, nerimo mintimis.

Balandžio 11-tą, Merkurijui įžengus į Avino ženklą, norėsis ryžtingų sprendimų bei veiksmų. Sutikite Velykas tik šeimos rate, pasaugokite vieni kitus. Šiomis antrosios dekados dienomis, pravers jūsų strateginis mąstymas, bei gebėjimas mobilizuoti šalia esančius svarbiausių konkrečių tikslų siekiui.

Balandžio 20-tą Saulei perėjus į Jaučio ženklą, o Saturnui keliaujant Vandenio ženklu, gali keistis jūsų prioritetai, veiklos kryptys. Trečiąją dekadą susidėlioti nauji gyvenimo akcentai.

Sėkmingų sprendimų jums balandį!

Vandenis

Žinių ir išeičių paieškos mėnuo. Marsui keliaujat jūsų ženklu – balandis palankus materialaus pagrindo kūrimui, darbų keitimui, kai kas ryšis pradėti kažką savo. Mėnesio pradžioje tikrinkite ir netikėtas mintis bei kylančius sprendimus – galbūt tarp jų bus turintys ateities perspektyvą.

Pirmos dekados dienos stebins situacijų kitimu. Nuo balandžio 11 dienos į Avino ženklą atkeliavus Merkurijui, antrąją dekadą ypač svarbu bus vienyti jėgas. Karantino sąlygomis ne mažiau svarbu būtų skirti kad ir namuose laiko sportui, aktyviai saviraiškai, saugoti ir puoselėti gražius tarpusavio ryšius. Tai svarbu bus ir ruošiantis džiugiai Velykų šventei.

Antra dekada tikrins vidines vertybes.Vėlesnėmis jos dienomis kai kam ir ant sofos sėdint, gali kilti šauni verslo idėja. Tad gali padaugėti įdomios veiklos. Balandžio 28-tą Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą – kai kuriems kils ypač naudingų sumanymų.

Būkite sveiki ir saugokite vieni kitus balandį!

Žuvys

Balandžio dienos gali pateikti naujų iššūkių, o kartu pasiūlyti ir naujų sprendimų. Mėnesio pradžioje kuo daugiau laiko skirkite asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Šiomis dienomis ir nuotoliniu būdu parodytas jūsų dėmesys šildys toliau gyvenančių artimųjų širdis. O ir pasidalinimas kilusiomis idėjomis gali būti išties vertingas bei produktyvus. Balandžio 7-8-9, Mėnulio pilnaties dienomis, pagrindinį savo dėmesį skirkite artimiesiems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Pirmąją dekadą Merkurijui dar keliaujant jūsų ženklu, lengviau atskleisite savo kūrybinius, meninius sugebėjimus.

Antrąją dekadą svarbu bus ir baimės bei nerimo virusų neįsileisti į savas mintis.

Nuo balandžio 11-tos, Merkurijui iškeliavus iš jūsų ženklo, antros dekados dienomis į pirmą planą iškils draugystės ir meilės klausimai. Ruoškitės kartu Šv. Velykoms patirkite gražių šventiškų šeimos buvimo kartu akimirkų.

Nuo balandžio 20-tos, Saulei perėjus iš Avino į Jaučio ženklą, aktuali bus Koko Šanel mintis, kad „viskas mūsų rankose, todėl jų negalima nuleisti“.

Šviesių minčių bei ištvermės jums balandį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *