Birželio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Birželio astrologinė prognozė

Tai nuotaikingas, naujų idėjų, vilčių, bei pokyčių kupinas mėnuo. Jo dienomis galima nuomonių ir požiūrių kaita, o kai kam – permainos asmeniniame gyvenime. Kartu tai mėnuo, kuris džiugins Tėvo diena ir Rasų šventėmis, romantiškais susitikimais, naujomis veiklos galimybėmis. Teiks atgaivą pavasariniais žiedais, aktyviu šeimos laisvalaikiu ir kelionėmis. Tai metas, kai galėsite atrasti tikrąsias vertybes ir jums džiaugsmą teikiančią veiklą. O kartu vidinių atradimų ir įžvalgų laikas, kai galėsite suvokti, kad visas pasaulis – jūsų viduje, o tai, ką matote aplink save – pačių minčių, žodžių ir veiksmų atspindys.

Avinas

Avino ženklo atstovams – tai įdomių dalykinių ir asmeninių pažinčių mėnuo. Gyvenimas, kaip linksmas pokštininkas, gali pateikti ir  netikėtų siurprizų.

Mėnesio pradžioje kai kurių darbuose galimi ženklūs pokyčiai. Pirmos dekados  laikas puikus naujų tikslų išsikėlimui, dalykinėms bei asmeninėms pažintims, draugystės ir partnerystės pradžiai. Jos dienomis kai kuriems gali atsiverti naujos karjeros galimybės. Antros dekados dienomis ieškantys lengviau rastų naujo darbo pasiūlymą. Šiomis dienomis planuokite vaikų atostogas, spręskite buitinius ir finansinius klausimus.

Trečiąją dekadą Saulei įžengus į Vėžio ženklą, į pirmą planą iškils šeimos, artimųjų reikalai. Smagiai švęskite Jonines, kartu su mažaisiais pasidžiaukite pavasarinėmis nuotaikomis. ir  laukų žaluma. Džiugaus jums birželio!

Jautis

Gimusiems po Jaučio ženklu, birželis – kūrybingas naujų darbų ir projektų metas. Tarsi patekėjus saulei, ryškiau matysite situacijas ir įvykių priežąstis. Šio mėnesio dienomis lengviau atskleisite savo talentus ir gabumus. Pirmosios mėnesio dienos, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, romantiškos, šaunios draugystei ir meilei, tėvų aplankymui. Pirmąją šio mėnesio dekadą rūpestingai rinkitės bendraminčius, naujus partnerius, tolesnį mokslą, o kai kas – ir su kuo toliau keliausite gyvenimo keliu. Dienos šaunios įsitvirtinimui darbuose, mėgstantiems darbuotis soduose, rengti išvykas, toliau gyvenančių draugų ir giminaičių lankymui.

Antrąją dekadą palanku ieškoti naujų finansinių šaltinių. O trečioji dekada, Saulei perėjus  iš Dvynių į Vėžio ženklą, tiktų namų pertvarkos, kraustymosi į naują gyvenamą vietą bei namų atnaujinimo, statybų darbams. Paskutinės birželio dienos, Mėnulio ritmų įtakoje, šaunios ir nusprendusiems kurti bendrą kartu gyvenimą, stiprinti draugystės ir meilės ryšius. Turiningo ir smagaus jums birželio!

Dvyniai

Gimusiems po Dvynių ženklu, birželis – žvaigždžių palankumo mėnuo. Tai dienos, kurios prieš jūsų gimtadienį, kaip sėklos, talpins savyje naujas galimybes. O atėjęs gimtadienis suteiks joms didelės augimo energijos pliūpsnį.

Mėnulio jaunatis jūsų ženkle birželio pradžioje suteiks šaunių progų dalykinėms ir asmeninėms pažintims, Pirmos dekados dienos palankios komandiruotėms ir išvykoms, profesiniam tobulėjimui. Kuo daugiau dėmesio skirkite  jus mylintiems, artimiesiems, savo šeimai.

Antroji dekada ragins visas jėgas nukreipti gerbūvio kūrimui. Šios dienos gali nudžiuginti ir nelauktu įdomaus darbo pasiūlymu.

O trečiąją dekadą, atšventę savo gimtadienį ir pasidžiaugę Rasų švente, pasiruoškite atvira širdimi priimti gyvenimo dovanas. Tame tarpe ir tas, kurias tik po kurio laiko suvoksite dovanomis esant. Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, jums prasidės atokvėpio ir poilsio metas.

Džiugaus ir sėkmingo jums birželio!

Vėžys

Gimusiems po Vėžio ženklu, birželis – gilių jausmų ir patyrimų mėnuo. Jo dienomis turėsite progų pažvelgtiį savo vidų, kaip į giliausio ežero dugną, kad pamatytumėte jame smulkiausius akmenėlius – giliai jumyse slypinčius troškimus ir dar nerealizuotas svajones. Jų realizacija šį mėnesį ir užsiimkite.

Pirmąją dekadą įveikite abejones dėl rytdienos. Mėnulio jaunatis palanki naujai jūsų pradžiai. Tik ryžtingai žengę į priekį galite tikėtis didelės sėkmės. Mėnuliui  viešint jūsų ženkle, jums ypatingas laikas jausmų brandinimui, harmoningų santykių kūrimui.

Gilinkite žinias, kurkite konkrečius planus. ieškokite naujų galimybių.

 Antrąją dekadą Merkurijui ir Marsui tebeviešint jūsų ženkle, dienos šaunios susitikimams, darbuose palankios kolektyviniams sprendimams, naujų finansinių šaltinių paieškai.

O trečios dekados pradžioje, į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, pagaliau išmuš ir jūsų valanda. Tad su visasavo energija kibkite į svarbiausius darbus, naujus projektus.

Daug širdžių šilumos jums birželį!

Liūtas

Liūto ženklo atstovams birželis suteiks puikių progų suspindėti. Tiek savo talentais, tiek ir kūrybine išmone.. Tam ypač tiktų draugų ir kolektyvo švenčių organizavimas, o taip pat kilusių šaunių idėjų pristatymas. Šio mėnesio dienos  primins išmintį, kad  tikras „auksas ir pelenuose žiba“. Pagaliau galėsite pasijausti nuoširdžiai įvertintais ir pripažintais, tiek draugų, tiek ir kolegų rate.

Pirmąją mėnesio dekadą greičiau sėkmę pelnysite pažvelgę į savo darbą kūrybingai – nauju žvilgsniu. Mėnesio antroji dekada – metas labiau tinkamas gilesniems pasiektų rezultatų apmąstymams bei apibendrinimams. O trečiąją dekadą turėsite progų seniai matytų draugų susitikimams. Šis metas, Saulei viešint Vėžio ženkle, – puikus šeimos bei draugų išvykoms, romantiškam poilsiui gamtoje. Kuo daugiau savo meilės ir dėmesio skirkite artimiesiems, šeimai.Sėkmingo jums birželio!

Mergelė

Gimusiems po Mergelės ženklu, birželis – naujų galimybių, netikėtų veiklos pasiūlymų mėnuo. Šį mėnesį jums tiktų posakis “belskite ir bus atidaryta!“ Tos durys, į kurias ilgą laiką beldėtės, pagaliau prasivers. Jau pirmąją dekadą gyvenimas jus džiugins atsivėrusiomis naujomis galimybėmis. atsiradusiais darbų pasiūlymais, draugų bendros veiklos sumanymais. Svarbu bus laiku į juos sureaguoti ir pasirinkti tinkamiausius..Pirmos dekados pabaiga, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, – ypatinga dar tebeieškantiems savojo žmogaus, pažintims ir susitikimams, o jau suradusiems –  draugystės ir meilės jausmų auginimui.

Antroji dekada jums palanki darbo pokalbiams, deryboms, karjeros siekiams.

O trečiąją dekadą imkitės šeimos poilsio organiizavimo, aplinkos gražinimo namų jaukumo kūrimo darbų. Beje, tai dienos, kai pavyktų išspręsti jus darbe ilgokai kamavusį klausimą, tarpusavio santykių srityje rasti sutarimą. Nuotaikingo ir džiugaus jums birželio!

Svarstyklės

Gimusiems po Svarstyklių ženklu, birželis – įdomių patyrimų mėnuo. Ypač tiems jūsų ženklo  atstovams, kurie ir į visą savo gyvenimą linkę žiūrėti kaip į smagų nuotykį. Atrasdami netikėtus situacijų sprendimus, linksmą informaciją ir visur  matydami naujas galimybes, o ne sunkumus. Tokiam šauniam požiūriui matyti pusiau pilną o ne pusiau tuščią stiklinę,  palanki jau pirmoji dekada. Jos dienomis atkreipkite dėmesį į jums likimo siunčiamus žmones, draugų ir artimųjų mintis.

Antroji dekada, Venerai atkeliavus į Dvynių ženklą,o jos pirmosiomis dienomis jūsų ženkle viešint Mėnuliui, – puiki romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei.Šios dienos, palankios  papildomų darbų ir finansinių galimybių paieškai. Antrosdekados  pabaigoje rūpestingiau planuokite išlaidas, susilaikykite nuo nebūtinų emocinių pirkinių. Lėšos pravers trečiąją dekadą atostogoms ar stambesnių suplanuotų pirkinių įsigyjimui. Mėnesio pabaiga šaunus metas išvykoms, puikus draugų susitikimams, aktyviam poilsiui gamtoje.

Daug meilės jums birželį!

Skorpionas

Gimusiems po Skorpiono ženklu, birželis – vidinių atradimų mėnuo. Mėnesio pradžia džiugi šventine nuotaika, artimųjų susitikimais. Vėlesnės  pirmosios  dekados dienos gali priminti namuose atliekamą generalinę tvarką. Permąstysite savo planus ir rtikslus, atsisakysite to, kas jau nebereikalinga.nes tik atsisakius senų nuoskaudų ir jums trukdančių nuostatų, atlaisvinsite erdvę naujiems, geriems jūsų gyvenimo dalykams. Mėnulio jaunaties dienos  palankios norintiems taikytis, versti naująsavo gyvenimo lapą. 

Antrąją dekadą  ieškokite svarbios informacijos. Tai, Venerai iškeliavus iš jums opozicinio ženklo į Dvynių, – tinkamos dienos ir finansiniams sprendimams. Mėnesio vidurys, Mėnulio ritmų įtakoje jums puikus draugystei ir meilei.

Svarbiausiems gyvenimo apsisprendimams jums ypač palanki trečioji birželio dekada, Saulei įžengus į Vėžio ženklą. Tai puikus metas norintiems   imtis verslo planų, ketiantiems užsiimti statybų darbais. Raskite daugiau laiko ir poilsiui, tiesiog labiau pasidžiaukite gyvenimu! Puikių naujų tikslų ir šaunių permainų jums birželį!

Šaulys

Birželis – atokvėpio mėnuo.

Jo dienomis savęs neskubinkite. Saulei viešint jums opoziciniame ženkle, mėnuo  puikus jūsų atostogoms, o likę darbuose dažniau įtempos reikalaujančius darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Jau mėnesio pradžioje dažniau žvelkite į žaliuojančius medžius, žydrą dangų, taikykite sau poilsiui gamtos terapiją. Mėnesio vidurys, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, galėtų būti romantiškas, džiugus pažintimis ir susitikimais, laisvalaikio idėjomis, išvykomis ir kelionėmis. Dienos puikios sužadėtuvėms, palankios trokštantiems šeimos pagausėjimo. Saulei iškeiavus iš jums opozicinio ženklo, trečioji dekada, – tai laikas, kai gyvenimas „pils vandenį ant jūsų malūno“. Šios dienos tiks ne tik gerbūvio gerinimo darbams, bet ir džiugiam, smagiam poilsiui. Šaunių patyrimų jums birželį!

Ožiaragis

Gimusiems po Ožiaragio ženklu, birželis – netikėtumų mėnuo. Tai metas, kai gyvenimas, kaip nuotaikingas filmas,  gali jus stebinti, o nuo jūsų reakcijos priklausys tolimesnė jūsų sėkmė ir netgi kai kurių ateitis. Pirmoji dekada energinga ir veikli. Galėsite tinkamai įvertinti savo pasiekimus ir kartu išsikelti naujus, tolesnius tikslus. Šiomis dienomis neprasnauskite naujų pasiūlymų, atkreipkite tinkamą dėmesį ir į kolegų  patarimus.

Antrąją dekadą tempas gali kiek palėtėti. Marsui ir Merkurijui keliaujant jums opoziciniu ženklu, savęs darbuose nespauskite, palikite laiko r pasidžiaugti gyvenimu ir pavasariu. Įsiklausykite į tai, ką jums pataria ne tik logika, bet ir jūsų širdis.Tai ypač svarbu antrosios dekados paskutinėmis dienomis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle.  

Trečioji dekada į Vėžio ženklą atkeliavus Saulei, ypač tiktų jūsų atostogų pradžiai. O besidarbuojantiems neprošal į daugelį gyvenimo situacijų pažvelgti linksmiau, su šypsena.Tai dienos, kai svarbu bus ieškoti kompromiso, derinti nuomones, siekti sutarimo. Daug  įdomių patyrimų ir linksmų susitikimų jums birželį!

Vandenis

Gimusiems po Vandenio ženklu, birželis gali priminti žaislinį kiaušinį, kurį, dovanų gavus, visai neaišku, kokį įdomų siurprizą jame rasite. Pirmosios birželio dienos džiugins šaunia Tėčio diena, smagiais draugų pasiūlymais, vaikų išdaigomis ir artimųjų meile. Pirmos dekados dienomis sektųsi ieškantiems darbų, veiklai – bendraminčių. Tai sėkmingos dienos dalykiniams susitikimams, deryboms, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Antroji dekada suteiks progų atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, o trečios dekados pradžioje, į jūsų ženklą įžengus Mėnuliui, ypatingas metas draugystei ir meilei, sužadėtuvėms, o kai kam – ir vestuvėms. Joninių šventė suteiks progų sutikti seniai matytus bičiulius, o paskutinės birželio dienos gali iš esmės keisti ne tik kai kurių jūsų požiūrį, bet ir patį gyvenimą.Įdomių permainų ir daug džiugių akimirkų  jums birželį!

Žuvys

Gimusiems po Žuvų ženklu, birželis – naujų lūkesčių mėnuo. Jo dienomis, kaip žvelgdami nuo aukšto kalno į savo gyvenimą, apmąstysite nueitą kelią, savo pasiekimus. Kartais, skubant, mums pro akis praslįsta iš pažiūros nereikšmingi, tačiau, iš tikrųjų, labai svarbūs dalykai. Skubėdami ir pergyvendami dėl ateities, pilnai dažnai nepatiriame gyvenimo dovanojamo kiekvienos akimirkos džiaugsmo.

Mėnesio pradžia  puiki išvykoms, kelionėms, toliau gyvenančių tėvų aplankymui, šeimos susitikimams. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis šauni naujų planų kūrimui. Pirmąją dekadą imkitės konkrečių veiksmų savo svajonių įgyvendinimui. Jos dienomis stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija, Darbuose daug pasieksite tardamiesi, įsiklausę į kolegų patarimus. 

Antrąją dekadą  kai kurie atrasite širdžiai artimą veiklą. Jos pradžia, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, puikus metas pažintims bei susitikimams. Dienos palankios komandiruotėms, išvykoms, naujų idėjų generavimui.

Trečioji dekada, Saulei įžengus į Vėžio ženklą, jums ypač šauni tarpusavio santykių  kūrimui ir plėtrai. Ta puikios dienos namų jaukumo kūrimui, sveikatos stiprinimui, sodo darbams, sportui ir gamtos terapijai. Daug  gyvenimo džiaugsmo jums birželį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *