Birželio mėnesio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Birželio mėnesio astrologinė prognozė

Birželis džiugins išsiilgtos vasaros nuotaikomis. O kartu šis pirmasis vasaros mėnuo pasižymės kontrastingomis, kupinomis netikėtumų situacijomis. Pirmąją dekadą Saulei, Venerai ir Kylančiam Mazgui keliaujant Dvynių ženklu sektųsi ieškoti aktualios informacijos, užmegzti dalykines bei asmenines pažintis. Tiesa, birželio 5-tą dieną svarbių susitikimų neplanuokite, – šią dieną įvyks Mėnulio dalinis užtemimas.

Antroji dekada, Marsui ir Neptūnui viešint Žuvų ženkle, palanki kūrybai, gabumų bei talentų atskleidimui.

Saulei pereinant į Vėžio ženklą, birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas.Šią dieną įveikti abejones, nerimo mintis.

O birželio 28 dieną į Avino ženklą atkeliavus Marsui, paskutinės birželio dienos – tinkama metas ryžtingiems, greitiems jūsų sprendimams bei veiksmams.

Džiugios jums vasaros pradžios!

DELFI TV

Avinas

Vasaros pradžia suteiks jums progų naujoms dalykinėms ir asmeninėms pažintims. Jos pirmoji dekada, Saulei ir Venerai keliaujant Dvynių ženklu,pasižymės troškimu ryžtingų pokyčių, greitų sprendimų.Šios dienos ypač palankios partnerių paieškai, kolektyviniams veiksmams.

Chironui viešint jūsų ženkle, antrąją dekadą palanku vesti derybas, derinti požiūrius, ieškoti partnerių, apjungti jėgas.

Trečios dekados pradžia birželio 21-a diena – jautraus astrologinio fono – įvyks pilnas Saulės užtemimas, tad šią dieną būkite atidesni buityje ir kelyje. Vėlesnėmis trečiosios dekados dienomis išsikelkite naujus tikslus. Tegu tai bus ne tik karjeros siekiai, bet ir jaukių šiltų tarpusavio santykių kūrimas.

Birželio 28-tą dieną į jūsų ženklą įžengęs Marsas kurs palankias aplinkybes. Gali net atrodyti, kad laikas pagreitėjo,- tad mėnesio pabaiga aktyvi ir energinga.

Ji – pribrendusiems pokyčiams, ryžtingoms permainoms.

Sėkmingo jums birželio!

Jautis

Planų įgyvendinimo mėnuo. Tai – apgalvotų žingsnių metas, kai judėsite tikslų link pasitelkdami bendraminčius ir partnerius. Tam palanki jau pirmoji birželio dekada. Birželio 5-tą dieną, įvyks dalinis Mėnulio užtemimas, tad šią dieną rimtų susitikimų neplanuokite..

Antroji dekada, Saulei ir Venerai keliaujant Dvynių ženklu, tiktų svarbių žinių paieškai. Šios dekados dienos dar tebeieškantiems savojo žmogaus, palankios ir asmeninėms pažintims.

Trečios dekados pradžioje, Saulei pereinant iš Dvynių į Vėžio ženklą, birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Tai emociškai jautrus metas, kai šaunu būtų visą savo dėmesį skirti savo artimiesiems. Trečioji dekada, Saulei keliaujant Vėžio ženklu, išryškins tikrąsias vertybes, norėsis stiprinti šeimos ryšius. Marsui perėjus į Avino ženklą, paskutinės mėnesio dienos tiktų konkretiems energingiems jūsų veiksmams. Metas palankus namų pertvarkai, statybų-remonto darbams.

Sėkmingo planų įgyvendinimo jums birželį!

Dvyniai

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Tiesa, jis gali būti, kaip pavasarinis vėjas – kartais pakylantis ir stiprus, o kartais lengvas, kaip pavasarį gamtos alsavimas.

Saulei, Venerai ir Kylančiam Mazgui viešint jūsų ženkle, mėnesio pradžia puiki ieškantiems svarbių žinių, siekiantiems asmeninio ir profesinio tobulėjimo.

Birželio 5-tą dieną svarbių susitikimų neplanuokite. Šią dieną įvyks Mėnulio dalinis užtemimas – galite būti jautresni, nei įprastai. Vėlesnės pirmos dekados dienos šaunios bendraminčių ir partnerių paieškai, svarbiausių tikslų įgyvendinimui, palankios perėjimui į naują darbą.

Antroji dekada, Venerai viešinčiai jūsų ženkle judant retrogradine kryptimi, ragins grįžti prie ankstesnių idėjų bei projektų. Kai kas šiuo laikotarpiu gali atnaujinti ir buvusią draugystę. O kai kam jos palankios naujoms tiek dalykinėms, tiek asmeninėms pažintims. Atšventus gimtadienį kupini naujų jėgų pakilkite naujam savo skrydžiui.

Saulei pereinant iš jūsų į Vėžio ženklą, birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Ši diena tiktų atsisakymui to, kas jums trukdo judėti į priekį, Trečioji dekada suteiks progų pelnyti sėkmę kolektyvinėje veikloje, stiprinti draugystės ir meilės ryšius. Marsui atkeliavus į Avino ženklą, paskutinės birželio dienos sėkmingos ir norintiems pakeisti gyvenamą vietą.

Sėkmingų pokyčių ir žvaigždžių palankumo jums birželį!

Vėžys

Jums birželis – jausmingas ir intuityvus mėnuo. Merkurijui viešint jūsų ženkle jau mėnesio pirmąją dekadą stiprės įžvalgos ir intuicija. Emociškai jautresnis metas – birželio 5-ta diena, kai įvyks Mėnulio dalinis užtemimas. Šią dieną pasaugokite gražius tarpusavio ryšius, apgaubkite savo meile ir dėmesiu ypač mažuosius šeimos narius.

Vėlesnės dienos tiktų naujų galimybių paieškai, darbo pokalbiams bei susitikimams.

Antroji dekada, Mėnuliui, Marsui ir Neptūnui viešint Žuvų ženkle, palanki norintiems gilintis į reiškinių priežastis ir motyvacijas, ieškantiems nestandartinių sprendimų. Šiomis dienomis galimi malonūs netikėtumai bei susitikimai.

Birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Tai diena, norintiems paleisti praeitį, pamiršti nuoskaudas ir atsisakymui to, kas trukdo judėti į priekį. Šią dieną Saulė atkeliaus į jūsų ženklą, tad vėlesnės trečios dekados dienos jums metas palankus draugystei ir meilei, saviraiškai bei asmeniniam tobulėjimui.

Daug meilės bei sėkmės jums birželį!

Liūtas

Mėnuo, kai dažniau jus lankys įkvėpimas bei naujos idėjos. Tam palanki jau pirmoji dekada.

Antroji dekada palanki jūsų permainoms, gyvenimo pokyčiams. Tai metas, kai kai kurie ieškosite naujos veiklos, pagrindinių ar papildomų finansinių šaltinių. Venerai Dvynių ženkle judant retrogradine kryptimi, kai kurie galite grįžti prie ankstesnių sumanymų bei projektų.

Birželio 21-ą – pilno Saulės užtemimo dieną – būkite atidesni kelyje ir buityje, venkite nesutarimų, daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Vėlesnės trečios dekados dienos palankios svarbių žinių paieškai, naujų dalykinių kontaktų užmezgimui. Jos ragins stiprinti tarpusavio ryšius, kurti harmoniją šeimoje O birželio 28 dieną į Avino ženklą atkeliavus Marsui, paskutinės birželio dienos tiktų ryžtingiems jūsų suplanuotiems veiksmams. Tai metas, kai kai kurie ryšis keisti darbą, o kai kas – ir gyvenamą vietą. Kartu tai dienos, kai norėsis greitų rezultatų, būsite linkę su įkvėpimu imtis naujos jums įdomios veiklos.

Šaunių idėjų jums birželį!

Mergelė

Naujų dalykinių kontaktų, o kai kam – ir darbų paieškos mėnuo. Saulei ir Venerai keliaujant Dvynių ženklu, jau pirmąją dekadą lengviau galite rasti pagrindinių ar papildomų darbų pasiūlymų. Tai metas kai jums gali padėti draugai bei kolegos rekomendacijomis bei naudingais patarimais.

Antroji dekada įdomi kūrybinėmis idėjomis bei naujais sumanymais. Tai metas, kai galėsite jautriai įvertinti artimųjų paramą bei palaikymą.

Trečios dekados pradžioje, birželio 21-ą dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Šią dieną įveikite kritišką požiūrį, o kartu ir abejones ar nepasitikėjimą savimi.

Šiomis dienomis atraskite gyvenime kuo daugiau šviesių dalykų. Vėlesnės trečios dekados dienos, Saulei viešint Vėžio ženkle, ragins pagrindinį dėmesį skirti šeimai, mylimiems žmonėms. Marsui birželio 28-ą pradėjus kelionę Avino ženklu sektųsi buities gerinimo ir aplinkos tvarkymo darbai.

Pasisekimo jums birželį!

Svarstyklės

Įdomus, nuotaikingas mėnuo. Vasaros pradžia gali priminti besikeičiančios vėjo krypties dvelksmą. Tai metas, kai būsite linkę dažniau keisti planus, keltis naujus tikslus, o po kažkiek laiko juos permąstyti ir keisti. Tokia gali būti, Saulei, Venerai ir Kylančiam Mazgui keliaujant Dvynių ženklu, jau pirmoji birželio dekada. Tiesa, birželio 5-tą Mėnulio dalinio užtemimo.dieną svarbių susitikimų neplanuokite.

Antrosios dekados dienomis sektųsi ieškoti aktualių žinių, metas tinkamas papildomų veiklų paieškai. O kai kam dar tebeieškantiems savo antrosios puselės metas tiktų ir naujos draugystės pradžiai.

Trečiosios dekados pradžioje, Saulei pereinant į Vėžio ženklą, birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas, tad šią dieną esminių pokyčių neplanuokite. Vėlesnės trečios dekados dienos tiktų namų pertvarkai, naujo stiliaus paieškoms. Marsui atkeliavus į jums opozicinį Avino ženklą nuo 28-os dienos darbų tempas gali kiek sulėtėti. Šiomis dienomis daugiau laiko skirkite aktyviam poilsiui.

Šviesių minčių bei šaunių sumanymų jums birželį!

Skorpionas

Gilių įžvalgų mėnuo. Marsui ir Neptūnui viešint Žuvų ženkle jo dienomis norėsis žvelgti į situacijas giliau, suvokti reiškinių priežastis bei motyvacijas. Jau pirmąją birželio dekadą stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija, o kartu ir empatija.

Birželio 5-tą dieną dalinio Mėnulio užtemimo metu svarbių darbų neplanuokite. Jiems palankesnės vėlesnės pirmosios dekados dienos, kai įsiklausę į savo vidų lengviau rasite išeitis bei sprendimus.

Antroji dekada palanki kūrybinių idėjų realizacijai. Tai metas, kai lengviau atskleisite tiek savo, tiek ir mažųjų gabumus bei talentus, rasite kūrybinius sprendimus.

Birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Šią dieną būkite atidesni buityje. Marsui keliaujant Žuvų ženklu, iki birželio 28-os, ieškantys lengviau rastų įdomesnį darbą, širdžiai artimą veiklą. Saulei keliaujant Vėžio ženklu, paskutinės birželio dienos – ypatingas metas namų jaukumo kūrimui, šeimos tradicijų stiprinimui, draugystės ir meilės kūrimui.

Džiugių patirčių jums birželį!

Šaulys

Žinių gilinimo, patirčių kaupimo mėnuo. Jo dienomis, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, sėkmę greičiau pelnysite kolektyvine veikla, o bendraudami ieškosite kas jus jungia ir vienija. Tam palanki jau pirmoji dekada. Beje, birželio 5-ą dieną, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, įvyks dalinis Mėnulio užtemimas, – šią dieną pasaugokite gražius partnerystės ryšius, įsiklausykite į kolegų nuomonę. Vėlesnėmis pirmos dekados dienomis palanku būtų ieškoti bendraminčių verslo idėjoms, bei kūrybiniams jūsų sumanymams.

Antrąją dekadą palanku užmegzti dalykines bei asmenines pažintis, derinti požiūrius, vesti derybas.

Birželio 21-ą – pilno Saulės užtemimo dieną – būkite atsargesni su ugnimi ir elektros prietaisais. Ši diena tiktų atsisakymui sustabarėjusių nuostatų, neveiksmingų į tikslą kelių.

Vėlesnės trečios dekados dienos Saulei viešint jau Vėžio ženkle, tiktų kūrybingam, aktyviam šeimos poilsiui, naujų laisvalaikio formų paieškai.

Birželio 28 dieną į Avino ženklą atkeliavus Marsui. Jums paskutinės birželio dienos ypač galėtų būti energingos ir aktyvios – imkitės svarbiausių planų bei sumanymų įgyvendinimo.

Turiningo bei įdomaus jums birželio!

Ožiaragis

Stabilumo, pastovumo paieškos mėnuo. Ir jo dienomis galite suvokti, kad nieko nėra pastovesnio už laikiną. Jau pirmosiomis birželio dekados dienomis būkite pasiruošę požiūrių ir nuomonių kaitai, tikslų permąstymui.

Antroji dekada ragins į daugelį situacijų pažvelgti nauju žvilgsniu, ieškoti naujų galimybių, įsiklausyti į aplinkinių nuomonę.

Plutonui ir Jupiteriui viešint jūsų ženkle, pakeitus, praplėtus požiūrį, sektųsi atrasti ir naujas veiklos kryptis, papildomas veiklos galimybes.

Birželio 21-ą – pilno Saulės užtemimo dieną – atsisakykite ne tik nebereikalingų nuostatų, bet ir kritiškesnio požiūrio. Tai padės jums trečios dekados dienomis, Venerai keliaujant Dvynių ženklu retrogradine kryptimi, atnaujinti ir buvusią partnerystę ir kartu grįžti prie anksčiau generuotų idėjų bei sumanymų.

Paskutinės birželio dienos puikios draugystei ir meilei, tvarių tarpusavio santykių kūrimui.

Nuotaikingo bei kūrybingo jums birželio!

Vandenis

Nuotaikingas, įdomus mėnuo. Jau pirmoji dekada, Saulei, Venerai ir Kylančiam Mazgui keliaujant Dvynių ženklu, skatins generuoti naujas idėjas, imtis naujų sumanymų. Tiesa, birželio 5-tą dieną svarbių susitikimų neplanuokite. Šią dieną įvyks Mėnulio dalinis užtemimas. O štai vėlesnės pirmos dekados dienos puikios ne tik draugų susitikimams, bet ir darbo pokalbiams, naujų finansinių galimybių paieškai.

Antroji dekada ragins peržiūrėti savo požiūrį į kai kuriuos reiškinius bei situacijas. O ieškant išeičių – pasitelkti ir kolektyvą. Šios dienos svarbios draugystės ir partnerystės kūrimui, naujų įsipareigojimų, sutarčių pasirašymui. Iki birželio 20 dienos, laikas tinkamas ir ketinantiems pervažiuoti į naują gyvenamą vietą. Palankus norintiems užmegzti naujus tarpusavio santykius.

Saulei pereinant į Vėžio ženklą, birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Tad šią dieną būkite dėmesingesni artimiesiems, venkite konfliktinių situacijų.

Trečioji dekada šauni šeimos stiprinimui, mažiesiems laisvalaikio užsiėmimų paieškai.

Birželio 28-ą Marsui įžengus į Avino ženklą būkite greiti ir ryžtingi, iškilusius klausimus spręskite neatidėliodami, išsyk.

Giedros nuotaikos jums birželį!

Žuvys

Birželis jums – jautrus, emocingas mėnuo. Jo dienomis, Marsui ir Neptūnui viešint jūsų ženkle, būsite linkę jautriai, atvira širdimi priimti įvykius bei situacijas. Birželio 5-ą dieną dalinio Mėnulio užtemimo metu įveikite abejones, nerimo mintis. Vėlesnės pirmos dekados dienos tiktų informacijos paieškai. Jos palankios asmeniniam tobulėjimui, jūsų meninių sugebėjimų atskleidimui, Jos suteiks progų pamąstyti apie tikrąsias gyvenimo vertybes

Antrąją dekadą siekiant tikslų palanku imtis konkrečių veiksmų. Šiomis dienomis šaunu būtų užmegzti naujus partnerystės ryšius, rasti bendraminčius kilusių idėjų įgyvendinimui.

birželio 21 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas. Šią dieną peržiūrėkite ir savas mintis, atsisakydami liūdesio, vidinių baimių. Saulei perėjus į Vėžio ženklą, daugelį dalykų galėsite pamatyti naujoje šviesoje. Vėlesnės trečios dekados dienos, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, laikotarpis romantikai, puikios norintiems išreikšti meilės jausmus.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums birželį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *