Kovo horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Kovo horoskopas

Įdomių permainų mėnuo. Kai kurios jo dienos gali priminti veržlų, pavasarį nuo ledų išsivadavusį upeliuką.

Kovo pradžia palanki dosnumo bei atjautos apraiškoms. Venerai keliaujant Vandenio ženklu, dovanokite mylimiems žmonėms tai, ką turite brangiausia – savo laiką. Šios dienos šaunios peržiūrai ne tik spintų bet ir vidinių nuostatų bei įpročių. Juk patys didžiausi pasikeitimai prasideda nuo mūsų pačių.

Kovo 5 d. – Užgavėnės – šauni  kūrybai ir meninei saviraiškai.

Kovo 6 d- permainų laikas. Keisis Mėnulio fazė – prasidės jaunatis, Uranas pereidinės iš Avino į Jaučio ženklą, o Merkurijus judės retrogradine kryptimi – tad būtinas didesnis atsargumas keliuose ir buityje.

Kovo 8 d. suteiks smagių šventiškų emocijų, o ypač jų daug patirti galėsite kovo 11-ą, Lietuvai brangią dieną.

Antrąją dekadą, Mėnulio jaunaties įtakoje, palanku imtis smulkių buitinių projektų.

Kovo 17 d. Selena iš Liūto pereis į Mergelės ženklą. Prasidės palankesnis laikas profesiniam tobulėjimui, produktyviems darbams, buities gerinimui.

Kovo 18 d. Saturnas iškeliaus iš griaunamojo laipsnio. Ši ir vėlesnės antrosios dekados dienos tiktų tolesnių ilgalaikių projektų kūrimui, karjeros siekiams.

Kovo 21 d. Saulė pereis iš Žuvų į Avino ženklą. Tai – pavasario lygiadienis – jis žymės atgimimo ir naujos pradžios laiką.

O nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi – palankesnis metas deryboms, sutarimų paieškai. Tegu jums šį mėnesį nestokoja meilės,  mylimų žmonių dėmesio!

Įdomaus  ir sėkmingo jums kovo!

Avinas

Kovas jums – stipriems gyvenimo pokyčiams tinkamas metas. Kovo pirmosios dienos, Venerai įžengus į Vandenio ženklą, palankios darbų paieškai, svarbiems pasirinkimams bei apsisprendimams.

Kovo pirmoji dekada – spalvinga nuotaikomis ir įvykiais.

Jūsų ženkle viešinčio Chirono ir Urano įtakoje, jau jos pradžioje norėsis greitų veiksmų ir rezultatų. Kovo 4-5 d. labiau tiktų paruošiamiesiems darbams, nuotaikingai Užgavėnių šventei. 

O kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei ir iš jūsų ženklo iškeliaujant Uranui, būkite atidesni keliuose ir buityje. Saturno ritmų įtakoje kai kurių planai gali keistis. Šios dienos tiktų informacijos paieškai, susitikimams, deryboms ir komandiruotėms. Darbe svarbiau būtų sustiprinti esamą poziciją, susilaikyti nuo kritikos, jums padėti galėtų ir kolegų patarimai.

Šventišką kovo 8 d. mažiau planuokite. Diena palanki greitai reaguojantiems į besikeičiančias aplinkybes.

O kovo 9-10 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle, puikios draugystei ir meilei, pažintims ir romantiškiems patyrimams, sportui bei išvykoms.

Atšventę Lietuvai svarbią kovo 11-ąją, antrąją dekadą kurkite ir stiprinkite gražius tarpusavio santykius.

Nuo kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, palankesnis laikas ieškantiems darbų, karjeros siekiams.

Nuo kovo 21 d. – pavasario lygiadienio – į jūsų ženklą atkeliavus Saulei – energingų veiksmų metas.

Nuo kovo 28 d., Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, sektųsi derybos, bendro požiūrio paieška.

Paskutinės kovo dienos – tinkamas metas sveikatos stiprinimui, pasirūpinimui artimaisiais.

Įdomaus ir energingo jums kovo!

Jautis

Jautrus ir emocingas mėnuo. Jau kovo pradžioje Veneros ritmų įtakoje, kai kurie supras, kad be darbų ne mažiau svarbūs asmeninio gyvenimo pokyčiai. Kai kurie spręs gyvenamosios vietos klausimus, o dar kai kas – rinksis su kuo jiems gyvenime iš tiesų pakeliui.

Kovo 2-3 d. skirkite kelionėms ir išvykoms, jos tinkamos ketinantiems kraustytis į naują gyvenamąją vietą.

Pirmosios dekados vėlesnes kontrastingas dienas pripildykite giedros nuotaikos ir naujų vilčių. Tai aktyvių sprendimų metas, kai Marsui keliaujant jūsų ženklu, galite daug pasiekti darbuose.

Kovo 5 d. dalinkitės smagia Užgavėnių nuotaika, blynais ir „vykite“ žiemą.

Kovo 6 d. Uranas pereidinės iš Avino į jūsų ženklą. Tai savotiškas virsmo metas, kai, kartu su prasidedančia jaunatimi, į pirmą planą iškils materialūs buitiniai klausimai. Prasidės laikotarpis, kai kai kurie ryšis keisti darbus, pervertinti buvusias vertybes.

Kovo 7-8 d. palankios gerbūvio kūrimui, naujų finansinių šaltinių paieškai. Šventės proga kai kurie ryšis ir ryžtingiems stiliaus pokyčiams.

Kovo 9 d., Mėnuliui viešint Avino ženkle, tiktų aktyviai fizinei veiklai, remonto, aplinkos tvarkymo darbams.

O kovo 10 d. po pietų į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui – puiki draugystei ir meilei, draugų susitikimams, turiningam ir smagiam šeimos laisvalaikiui.

Šventiškoji kovo 11 d. palanki kolektyvinei veiklai, kultūriniams renginiams.

Kovo dienomis, kai jūsų ženkle viešės Uranas, Mėnulis ir Marsas, galite patirti daugiau netikėtumų. Net tai, kas atrodė stabilu – gali kisti, tad šaunu būtų būti atviriems ir naujoms galimybėms.

Kovo 18 d. Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio palankus laikas remonto-statybų darbų pradžiai.

Kovo 21 d., Saulei perėjus į Avino ženklą, palanki suplanuotoms gyvenimo permainoms.

Trečioji dekada, Marso ir Urano tranzitų jūsų ženklu įtakoje – aktyvi ir energinga. Keiskite tai ką galite pakeisti ir tai, kam jau atėjo pokyčių laikas.

Įdomaus ir nuotaikingo jums kovo!

Dvyniai

Mėnuo, galintis išryškinti jūsų stipriąją pusę, geriausias savybes.

Kovo pradžia, Venerai perėjus į Vandenio ženklą, tiktų informacijos paieškai, suplanuotiems stambesniems pirkiniams, dienos palankios, planuojantiems komandiruotes, kelionių pradžią.

Pirmosios dekados dienomis gyvenimo džiaugsmą teiks ne tik karjera ar asmeniniai laimėjimai, bet ypač svarbūs bus geri tarpusavio santykiai. Būkite dėmesingi artimiesiems ir kolegoms, ieškokite bendrų sąlyčio taškų ir sutarimo.

Kovo 5 d. turėsite progų pasidžiaugti šaunia žiemos išvarymo švente, smagiais draugų susitikimais.

O kovo 6 d. – jautresnio astrologinio fono: keisis Mėnulio fazė, prasidės jaunatis. Tad šią dieną naujų darbų geriau nepradėti, svarbu būtų išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

Vėlesnės kovo pirmosios dekados dienos – puikios dalykinėms pažintims ir komandiruotėms. Tai šaunus informacijos paieškos metas, kai, ieškantys darbo, lengviau galėtų rasti jiems tinkamą pasiūlymą.

Po kovo 8 d. šventės, Mėnuliui viešint Avino ženkle, pats metas kolektyvinei veiklai, seminarams, paskaitoms ir pasitarimams.

Kovo 9-10 d. daugiau laiko praleiskite gryname ore. Pasivaikščiokite su augintiniu, o auginantys mažuosius – su vaikais pažaiskite judrius žaidimus. Praturtinkite šias dienas giedra nuotaika ir džiugiomis emocijomis.

Šventišką kovo 11 d. susitikite su draugais ir bendraminčiais, ji palanki kolektyvinei veiklai, kultūriniams renginiams.

Antrąją kovo dekadą imkitės trumpalaikių projektų ir planų.

Kovo 13 ir 14 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, puikios pažintims ir romantiškiems susitikimams.

Darbo paieškoms ir derybiniams susitikimams tinkamas laikas – nuo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio.

Pavasario lygiadienis, kovo 21 d., jums bus kaip gaivus oro gurkšnis, su naujomis jėgomis imkitės pavasarinių darbų.

Didesnės sėkmės galima būtų tikėtis nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi.

Sėkmės ir džiugių patyrimų jums kovą!

Vėžys

Kovo mėnuo jums – gilesnių apmąstymo metas. Kartu gali aplankyti suvokimas, kad už savo laimę atsakingi esame mes patys. Ir kad kitas žmogus, darbas ar kitų mūsų vertinimas negali jos mums suteikti. Tai galime padaryti tik mes patys. Šį mėnesį galite lengviau atskleisti kūrybinius sugebėjimus, atverti širdį gerumui, būsite linkę padėti artimiesiems ir draugams.

Jau kovo pirmosios dienos palankios informacijos paieškai, planų realizavimui, vidinių talentų atskleidimui.

Jos tiktų draugystės ir meilės ryšių kūrimui bei stiprinimui. Kai kurie planuosite išvykas ar keliones, o kai kas ketins apsilankyti Kaziuko mugėje.

Pirmoji dekada – marga susitikimais. Tai romantiškos, gilių jausmų dienos, kai pasaulį norėsis matyti šviesiomis, ryškiomis spalvomis. Jos dienomis galite sutikti seniai matytus draugus, kolegas ir pažįstamus, išgirsti įdomių naujienų, sulaukti naujų veiklos pasiūlymų.

Kovo 5 d. suteiks progų pasidžiaugti smagia Užgavėnių švente. Ji palanki kolektyviniams renginiams.

O kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei ir prasidedant jaunačiai, galite būti jautresni nei įprastai.

Kovo 7-8 d. sustiprės jūsų intuicija ir įžvalgos, gali išaiškėti paslaptys, tai, kas anksčiau buvo nutylėta.

Kovo 8 d., Mėnuliui įžengus į Avino ženklą, pats metas ryžtingiems veiksmams ir pokyčiams. Daug džiaugsmo moterims suteiks padovanotas gėlės žiedas, o ypač – dėmesys.

Kovo 9-10 d. įdomios renginiais ir toliau gyvenančių giminaičių ir draugų susitikimais.

Šventišką kovo 11 d. apsilankykite įdomiame renginyje, kurkite ateities planus.

Kovo 15-16 d., Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, sustiprės jūsų intuicija ir įžvalgos. Šios dienos puikios draugystės ir meilės stiprinimui.

O nuo kovo 18 d., Saturnui perėjus į palankesnį laipsnį – tinkamas metas darbe naujos strategijos kūrimui.

Kovo 21 d. – virsmo diena – pavasario lygiadienis. Saulei perėjus į Avino ženklą, gyvenimo tempas pagreitės.

Trečiąją dekadą galite jaustis nusimetę žiemos naštą, džiugių pavasarinių nuotaikų.

Nuo kovo 28 d., Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, sektųsi ieškantiems naujų darbų.

Paskutinės kovo dienos suteiks progų stiprinti tarpusavio santykius, džiuginti mylimus žmones.

Daug meilės ir širdžių šilumos jums kovą!

Liūtas

Kovas jums – naujų galimybių mėnuo. Jau pirmosios kovo dienos energingos, įdomios netikėtais naujomis pasiūlymais bei galimybėmis.

Dylant Mėnuliui palanku pertvarkyti namus, atnaujinti stilių,  atsisakyti kaip senų daiktų, jums trukdančių senų nuostatų. Dienos šaunios draugų šventėms bei susitikimams. 

Užgavėnių diena suteiks puikių progų jūsų organizaciniams sugebėjimams ir kūrybai.

O kovo 6 d. – virsmo metas. Keisis  Mėnulio fazė, iš jūsų ženklo iškeliaus Selena, o iš Avino ženklo –  Uranas. Tad šią dieną svarbių susitikimų neplanuokite, būtinas atsargumas kelyje ir buityje.

Pirmosios dekados pabaiga – aktyvi ir įdomi. Jos dienomis palankiau užbaiginėti pradėtuosius darbus ir projektus.

Kovo 7 d. šauni komandiruotėms, pažintims, dalykiniams susitikimams. Ši diena tiktų spręsti finansinius klausimus, svarbiems jūsų gyvenimo pokyčiams.

O šventišką kovo 8 d. palanku gilinti žinias. Šiomis dienomis stenkitės labai daug į priekį neplanuoti, o tinkamai reaguoti į permainas, išklausykite ir naujus pasiūlymus. Gyvenimas gali pateikti jums staigmenų: kam tai būtų įdomi pažintis, kam – naujos veiklos pasiūlymas, o dar ieškantys savo gyvenime vienintelio žmogaus – netikėtai jį galite sutikti.

Kovo 9-10 d. kurkite nuotaikingas ir įdomias. Jos šaunios kultūriniams renginiams, sportui, išvykoms bei saviraiškai, giminių susitikimams. O Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena šauni jūsų šventėms.

Antroji dekada – jums stabilesnis periodas.

Iki kovo 18 d., Saturnui viešint griaunamajame laipsnyje, galimi ir netikėtumai. Tad svarbu bus išlaikyti jums būdingą gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą, o kai kam paieškoti ir naujų galimybių.

Kovo 17 d. iš jūsų ženklo iškeliavus Selenai, prasidės jums ramesnis ir stabilesnis laikotarpis, kai galėsite drąsiau ir ryžtingiau imtis būtinų žingsnių ir sprendimų.

Jums palankus metas, Saturno ritmų įtakoje – nuo kovo 18 d. Ši ir kovo 19 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle, galėtų būti jums šaunios draugystei ir meilei.

Kovo 21 d., Saulei atkeliaujant į Avino ženklą, prasideda jums ypač aktyvus ir energingas laikotarpis. Tad panaudokite šias puikias dienas svarbiausių tikslų pasiekimui.

Daug laimės ir džiaugsmo akimirkų jums kovą!

Mergelė

Kovas jums – vidinių atradimų mėnuo.

Kovo pradžia palanki tikslų atsirinkimui. Tiesa, kovo pirmosios dienos pareikalaus aktyvių ir kruopščių pastangų. Šiomis dienomis dažniau jus gali lankyti ir naujos kūrybinės idėjos.

Kovo pradžios dienos šaunios norintiems kurti draugystę ir meilę stiprinti šeimos ryšius.

Jomis skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui, kūrybinei saviraiškai.

Pirmąją dekadą reikėtų daugiau laiko skirti ir sau, saviraiškai, vidinės ramybės paieškai. Saulei keliaujant jums opoziciniu Žuvų ženklu, rūpestingosios, artimaisiais besirūpinančios Mergelės, šią dekadą turėtų stiprinti imunitetą, pasirūpinti savo gera savijauta ir sveikata.

Jos dienomis palanku imtis tų darbų, kuriuos galėtumėte atlikti išsyk.

Kovo 5 d. – Užgavėnių diena – puikus meninei saviraiškai ir kūrybai.

O kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei, palanku būtų apibendrinti pasiektus rezultatus, pasidžiaugti laimėjimais.

Kovo 7 d., Saturnui tebekeliaujant griaunamuoju laipsniu, gali pateikti nemažai netikėtumų ir siurprizų. Atidžiau vertinkite jus pasiekiančias žinias.

O kovo 8-tąją – malonias staigmenas kurkite jūs.

Kovo 9-10 dienomis reikėtų savęs neskubinti, skirti daugiau dėmesio sportui bei sveikatos stiprinimui. Užsiimkite ta veikla, kuri artima širdžiai, tiesiog pasidžiaukite gyvenimu!

Nepriklausomybės atkūrimo dieną įvertinkite ir savo pasiekimus.

Antroji dekada pareikalaus aktyvių ir kruopščių pastangų, iki kovo 17 d. – laikotarpis palankesnis įprastiniams darbams, įsipareigojimų įvykdymui.

Kovo 17 d. Selena iš Liūto pereis į jūsų ženklą. Prasidės palankus laikas profesiniam tobulėjimui, produktyviems darbams, buities gerinimui, sveikatos stiprinimui.

Kovo 19-20 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle – ypatingas laikas draugystės ir meilės kūrimui.

Trečioji kovo dekada, kovo 21 d. lygiadieniu, kai kuriems atvers naujas duris. Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Žuvų ženklo į Avino – dienos, palankios dalykiniams susitikimams, darbų pokalbiams, sutarčių pasirašymui.

Ypač sėkmingos jums galėtų būti paskutinės kovo dienos – nuo 28-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi.

Džiugaus ir sėkmingo jums kovo!

Svarstyklės

Apmąstymų ir įžvalgų mėnuo. Kovą labai norėsis stabilumo.

Kovo pirmomis dienomis galite susidurti su mažiau palankiomis jums aplinkybėmis. Tai metas, kai galėsite pademonstruoti išmintį ir gebėjimą, kaip šachmatų lentoje, numatyti net kelis ėjimus į priekį.

Kovo 2-3 d., Veneros ritmų įtakoje, šaunios toliau gyvenančių artimųjų aplankymui, smagioms pramogoms su mažaisiais, kultūriniams renginiams, meninei saviraiškai.

Pirmąją kovo savaitę norėsis stabilumo. Jį šitame greitai kintančiame, kupiname įvykių etape, rasti nebus visai paprasta. Užbaiginėkite pradėtuosius darbus ieškokite bendrų sąlyčio taškų, vesdami derybas – atsižvelkite ir į partnerių interesus.

Kovo 5 d. svarbiais darbais neapsikraukite, palikite laiko pasidžiaugimui su mažaisiais žiemos „išvarymu“ ir blynais.

O kovo 6 d. būkite atidesni buityje ir keliuose – keisis Mėnulio fazė, Uranas pereis iš Avino į Jaučio ženklą. Tad darbuose savo sprendimus kruopščiai apgalvokite, kad išvengtumėte netikėtumų.

Kovo 7 d. kai kurie užsiimsite naujų veiklų, galinčių suteikti finansinį saugumą, paieška. O šventinę kovo 8 d. būkite išradingi: pradžiuginkite netikėta pramoga. 

Kovo 9-10 d. skirkite daugiau laiko aktyviam poilsiui.

Atšventus nepriklausomybės dieną, antroji dekada palanki siekiantiems karjeros.

Nuo kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, dienos palankios deryboms ir darbo pokalbiams, svarbioms jūsų gyvenimo permainoms.

Nuo pavasario lygiadienio – kovo 21 d. – Saulei įžengus į jums opozicinį Avino ženklą, asmeniniame gyvenime seksis labiau, jei į situacijas dažniau pažvelgsite ir iš artimo žmogaus pozicijos.

Trečiąją kovo dekadą, Veneros ritmų įtakoje, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų. Šiomis dienomis tarp kasdieninių rūpesčių, kai kuriuos aplankys gilus suvokimas, kad ne mažiau svarbu už sėkmę darbuose ir harmoningi santykiai namuose.

Daug meilės ir sėkmės jums kovą!

Skorpionas

Kovas jums romantiškas, gilių potyrių mėnuo. Šis mėnuo gali pažerti nemažai netikėtumų.

Jo pirmomis dienomis, Venerai pradėjus kelionę Vandenio ženklu, palanku vykti į komandiruotes, laikas tinkamas kai kuriems atostogų pradžiai. O likusiems darbuose vertėtų atkreipti dėmesį į naujai kilusias idėjas bei kolegų patarimus.

Šias dienas kurkite džiugias ir romantiškas, kupinas gilių jausmų bei potyrių.

Šios dienos šaunios peržiūrai ne tik spintų bet ir vidinių nuostatų bei įpročių. Juk patys didžiausi pasikeitimai prasideda nuo mūsų pačių.

Pirmoji dekada nestokos vidinių atradimų ir pasikeitimų. Saulei, Neptūnui ir Merkurijui keliaujant Žuvų ženklu, galėsite kūrybingai vertinti situacijas, ieškoti originalių sprendimų, o kartu atrasti vidinę stiprybę ir ištvermę, naujas viltis ir pasitikėjimą ateitimi.

Kovo 5 d. nuotaiką skaidrins smagi Užgavėnių šventė, o kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei, svarbu bus ramiai žvelgti į besikeičiančias situacijas, aplinkinių nuotaikas ir įvykius.

Kovo 7 d. palankesnė būtų jums naujų idėjų įgyvendinimui. Mėnulio jaunaties įtakoje, jam keliaujant Žuvų ženklu, ieškokite nestandartinių kūrybinių sprendimų.

Kovo 8 d. atšvęskite originaliai. Daugiau laiko praleiskite kartu, skirkite jo sportui, aktyviai fizinei veiklai. O kovo 9-10 d. palankios varžyboms, kultūriniams renginiams ir savojo stiliaus paieškoms.

Po šaunios Nepriklausomybės dienos šventės, antros dekados dienos palankios buitinių klausimų sprendimui.

Kovo 15-16 d., Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Nuo kovo 18 d., palankių Saturno ritmų įtakoje, metas tinkamas, pasiryžusiems karjeros pokyčiams.

Kovo 21 d. – lygiadienis – suteiks jums stiprios energijos impulsą. Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, dienos palankios ryžtingiems sprendimams ir veiksmams.

Kovo 23-24 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ieškantiems gyvenimo draugo – metas palankus pažintims, romantiškiems susitikimams.

Po kovo 28 d., palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, šaunios dienos norintiems išspręsti nesutarimus.

Sėkmės ir daug širdžių šilumos jums kovą!

Šaulys

Naujų galimybių mėnuo. Jo dienomis, tarsi atvertę naują knygą, galite sužinoti, patirti įdomių ir įstabių dalykų. Jau mėnesio pradžioje būkite atviri naujų galimybių paieškai. Venerai perėjus į Vandenio ženklą, lengviau rasite reikalingą informaciją, išeitis ir sprendimus – tiek darbe, tiek ir sprendžiant asmeninius buities klausimus.

Šios dienos įdomios išvykomis, draugų susitikimais. Pagrindinį dėmesį skirkite ne tik buities darbams, bet ir savo artimiesiems, smagioms pramogoms.

Pirmąją dekadą svarbu bus susidėlioti prioritetus, įprastinę darbinę veiklą suderinti su pagausėjusiais šeimyniniais rūpesčiais ir namų reikalais. Norėsis, ypač sulaukusiems šeimos pagausėjimo ar auginantiems mažuosius, kuo daugiau savo laiko ir dėmesio skirti artimiesiems žmonėms. Jos dienomis netikėtai sau galite suvokti, kad svarbiau už karjeros siekius jums – mylimi žmonės.

Pirmoji savaitė tiktų buitinių klausimų sprendimui. Kai kurie užsiims automobilio, o kai kas ir gyvenamos vietos remontu.

Kovo 5 d. – Užgavėnės – šauni kultūriniams renginiams. O kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei, darbe susilaikykite nuo kritikos. Namuose gali daugiau jūsų dėmesio norėti mažieji šeimos nariai.

Kovo 7 d. palanki sandoriams, finansinių klausimų sprendimui, o šventinė kovo 8 d. – įdomioms pramogoms.

Kovo 9-10 dienas kurkite nuotaikingas. Jos šaunios renginiams, asmeninėms šventėms, paskaitoms ir seminarams. Mėnuliui keliaujant Avino ženklu laikas palankus ir sporto varžyboms. 

Kovo 11 d., atšventę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, antros dekados dienomis, daugelį anksčiau atidėliotų darbų galėsite įveikti tarsi vienu įkvėpimu.

Kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, dienos palankios verslo susitikimams ir deryboms.

Nuo kovo 21 d., Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, jums ypač sėkmingas laikotarpis. Jis tiktų esminiams gyvenimo pokyčiams.

Paskutinėmis kovo dienomis pagrindinį dėmesį skirkite ne tik darbams, bet ir savo artimiesiems. Kai kuriems gali prireikti jūsų konkrečios pagalbos. Tai puikus metas atverti širdį gerumui.

Turiningo ir nuotaikingo jums kovo!

Ožiaragis

Kontrastingas mėnuo.

Nuo kovo 1-os dienos, Venerai perėjus iš jūsų į Vandenio ženklą, gali atsirasti ir neplanuotų išlaidų. Šiomis dienomis galėsite patirti, kiek daug darbuose galite nuveikti, kai dirbate geroje komandoje. Tai aktualu ir tvarkantis namus. Į darbą įtraukite ir mažuosius šeimos narius. O poilsiui galima išsiruošti į linksmą Kaziuko mugę ar apsilankyti kitame įdomiame renginyje.

Pirmoji dekada – intensyvių darbų. Jų imkitės jau pirmosiomis kovo dienomis.

Kovo 4 d., Saturnui įžengus į griaunamąjį jūsų ženklo laipsnį, ilgalaikių planų kurti nevertėtų. Saturnui keliaujant griaunamuoju laipsniu, sėkmę greičiau pasieksite būdami ne kategoriški, o jautrūs aplinkiniams, klausydamiesi, ką pataria ne tik logika, bet ir širdis.

Dienos tiktų konkretiems trumpalaikiams projektams bei darbams.

Kovo 5 d. kurkite linksmą nuotaiką su draugais varydami žiemą ir ragaudami blynų, o kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei ir į Jaučio ženklą atkeliaujant Uranui, galimi netikėtumai. Kai kurių planai gali kisti vos ne priešingai, nei tikėtasi.

Kovo 7 d. – palanku leistis į komandiruotes ir keliones. O šventinę kovo 8 d. vertėtų susilaikyti nuo rizikingų stambių finansinių sprendimų. Šios dienos, Venerai keliaujant Vandenio ženklu, labiau tiktų tiek dalykinėms, tiek asmeninėms pažintims, susitikimams bei deryboms.

Kovo 9-10 d. skirkite smagioms šeimos pramogoms. Kai kam šios dienos palankios ir atostogų pradžiai.

Linksmai atšvęskite Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo sukaktį – kovo 11-tą.

Antrosios dekados pradžioje, Nusileidusio Mazgo ir Plutono susijungimo jūsų ženkle įtakoje, palanku būtų išspręsti buvusius konfliktus ir nesutarimus.

Kovo 18 d., Saturnui jūsų ženkle perėjus į palankesnį laipsnį, prasidės sėkmingas ilgalaikiams projektams ir darbams laikotarpis.

Kovo 21 d. – pavasario lygiadienis – kai kuriuos pažadins iš žiemos sąstingio ir nuteiks naujos veiklos pradžiai.

Kovo trečiąją dekadą galėsite patirti, kiek daug galite nuveikti, kai esate ne vieni. Tam jums ypač sėkmingos būtų paskutinės kovo dienos.

Šaunių patyrimų jums kovą!

Vandenis

Kovas jums emociškai jautrus mėnuo. Norėsis pripažinimo ir įvertinimo, tačiau ne visi greiti sprendimai gali būti teisingas pasirinkimas. Tad šį mėnesį labai skubėti nepatartina, daugiau laiko skirkite situacijų analizei. Juolab, kad ir Juodojo Mėnulio įtakoje, pastangų rezultatų gali tekti palūkėti.

Nuo kovo 1-os dienos į jūsų ženklą atkeliavus Venerai, sektųsi darbų ir finansinių šaltinių paieška. Venerai keliaujant jūsų ženklu, dovanokite mylimiems žmonėms tai, ką turite brangiausia – savo laiką. Širdis ilgėsis nuotykių ir kelionių, naujų patyrimų. Tad pagalvokite, kas suteiktų šioms dienoms kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Pirmoji dekada tiktų reikiamų žinių, informacijos paieškai.

Kovo 4 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle, palanki draugystei ir meilei, ilgalaikių planų permąstymui, svarbiausių tikslų atsirinkimui.

Nuotaikinga Užgavėnių šventė suteiks puikių emocijų ir likusioms savaitės dienoms. Tačiau kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei, būtinas didesnis dėmesingumas ir atidumas.

Kovo 7 d. norėsis įsivesti tvarką ne tik darbo vietoje, bet ir savo mintyse. Ši diena, Mėnulio jaunaties ritmų įtakoje, palanki informacijos paieškai, naujų kontaktų užmezgimui.

O kovo 8 d. pasidžiaukite gera šventiška nuotaika ir smagiais susitikimais.

Kovo 9-10 d. norėsis patirti kažką naujo ir netikėto. Galbūt šaunu būtų su šeima ar draugais surengti smagią išvyką.

Šventiška kovo 11-oji džiugins įdomiais kultūriniais renginiais.

Antrąją dekadą kai kuriems į pirmą planą iškils ir tarpusavio klausimai. Juos spręsti palankesnis metas – po kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio.

Kovo 21 d. – pavasario lygiadienio diena – gali atnešti permainas ir į jūsų gyvenimą.

Joms palankus laikas – trečioji kovo dekada, Saulei keliaujant Avino ženklu.

Paskutinėmis kovo dienomis neapsikraukite papildomais rūpesčiais, raskite laiko tiesiog pasidžiaugti gyvenimu.

Sėkmingo ir nuotaikingo jums kovo!

Žuvys

Kovas jums – žvaigždžių palankumo mėnuo. Saulei keliaujant jūsų ženklu, lengviau atskleisite gabumus ir talentus, sustiprės įžvalgos, norėsis gilintis į reiškinių priežastis, atrasti vidinę ramybę ir harmoniją.

Kovo 1-ą  į Vandenio ženklą atkeliaus Venera. Tad pirmosios kovo dienos  – puikus metas išvykoms, naujo stiliaus paieškoms, kultūriniams renginiams ir smagiems Kaziuko mugės  pirkiniams.

Kovo pirmoji dekada gali stebinti įvykių ir situacijų gausa, kai į vieną vietą sukrenta daugybė įvykių, netikėtų žinių ir naujų galimybių. Jos dienomis gali tekti ne kartą pamąstyti, o kas gi jums gyvenime yra svarbiausia.

Kovo 4 d. norėsis ištrūkti iš rutinos ir labai norėsis ženklių pokyčių.

Kovo 5 d. dalinkitės ne tik linksma nuotaika ir Užgavėnių tradicijomis, bet ir kurkite naujus ateities planus.

Kovo 6 d., keičiantis Mėnulio fazei ir jam viešint jūsų ženkle, galimi emocijų svyravimai. Rinkitės šviesias mintis ir gyvenimo džiaugsmą, atraskite laimę ir mažesniuose dalykuose.

Veržliam jūsų judėjimui į priekį, o taip pat draugystei ir meilei, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, šaunios kovo 7-8 d.

Kovo 8 d. beje kurkite ir šventiškus planus. Kovo 9-10 d. – kurio dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite mylimam žmogui. Kartais buvimas kartu, dalinimasis kasdieniniais patyrimais ir išgyvenimais gali suteikti laimės ir gyvenimo pilnatvės pojūtį.

Juk kai nustojame pergyventi dėl ateities ir prisiminti praeities nusivylimus, galime čia ir dabar pasijausti laimingais.

Šventiškoji kovo 11-oji – puiki diena susitikimams.

O nuo kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio – puikus metas kūrybinių idėjų realizacijai.

Antrosios dekados pabaiga jums palanki ir gyvenamos vietos pasirinkimams.

Atšventę gimtadienį jausitės, kaip įgavę naujų jėgų, kurių padaugėti gali ir nuo kovo 21 d. – lygiadienio. Iš jūsų ženklo iškeliavus Saulei, tai kiek ramesnis ir stabilesnis metas.

Nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi – puikus laikas deryboms, darbų paieškai ir kūrybiniams nestandartiniams sprendimams.

Įdomių patirčių jums kovą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *