Rugpjūčio mėnesio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugpjūčio mėnesio astrologinė prognozė

Nuotaikingas, įvykių kupinas rugpjūtis pasižymės ryžtingais pokyčiais, greitais sprendimais. Prasidėjęs jautria Saulės ritmų diena šio mėnesio pradžia ragins žingsnius apmąstyti, jiems pasiruošti.

Rugpjūčio 3-4 dienomis, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti jautresni nei įprastai. Šios dienos labiau tiktų kūrybai, draugystės, meilės ryšių stiprinimui.

Rugpjūčio 4-10 dienomis Marsas ir Lilit susijungs Avino ženkle, o 5-tą dieną Merkurijus įžengs į Liūto ženklą, tad pirmąją dekadą turėsite progų požiūrių derinimui bei tolerancijos pasireiškimui.

Mėnesio viduryje, Saulei keliaujant Liūto ženklu, norėsis džiugių permainų, sieksite pripažinimo.

O antroji mėnesio pusė, prasidėjus jaunačiai ir Venerai keliaujant Vėžio ženklu, ragins atsigręžti į šeimą, stiprinti tarpusavio ryšius, puoselėti, gražinti namus.

Nuo rugpjūčio 23 dienos Saulei pradėjus kelionę Mergelės ženklu,į pirmą planą iškils materialūs projektai. Daugiau dėmesio skirkite finansiniams klausimams.

Mėnesio pabaiga, laukiant rugsėjo pirmosios, džiugi darbų derliumi.

Sėkmingo bei įdomaus jums rugpjūčio!

DELFI TV

Avinas

Kontrastų kupinas rugpjūtis gali panašėti į vieną ilgą, permainingą vasaros dieną, kupiną saulės šilumos, vėsinamą netikėto lietaus ir pralekiančią ypač greitai,

Mėnuo prasidės emociškai jautriomis dienomis. Pirmąją rugpjūčio dieną – Saulė keliaus griaunamuoju Liūto ženklo laipsniu, o 3-4 dienomis – Mėnulio pilnatis. Tad pirmosiomis rugpjūčio dienomis būtinas didesnis atsargumas, nereikėtų savęs skubinti. Šiomis dienomis laisvalaikiui rinkitės kūrybą bei saviraišką.

Rugpjūčio 4-10 dienomis Marsas ir Lilit susijungs jūsų ženkle, o rugpjūčio 5-tą dieną Merkurijus įžengs į Liūto ženklą. Tad šios jautrios dienos ragins atsirinkti informaciją, apmąstyti tolesnius žingsnius. Mėnesio vidurys tinkamas norintiems pristatyti darbus, naujus projektus.

Antroji dekada džiugins įdomiomis laisvalaikio idėjomis, draugų susitikimais. O trečioji dekada – nuo rugpjūčio 23-ios Saulei įžengus į Mergelės ženklą, kuriuo jau keliaus Merkurijus – tinkamas metas ieškantiems naujų veiklų krypčių, papildomų darbų.

Mėnesio pabaiga aktyvi ir energinga, tiktų darbo vietos pokyčiams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums rugpjūtį!

Jautis

Aktyvus, energingas mėnuo. Tiesa, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu bei artimos Marso ir Lilit pozicijų įtakoje, jo pradžia gali priminti lėtą važiavimą kalnuota vietove, kai būtinas apdairumas, skyrimas pakankamo dėmesio komandos nariams.

Antrąją dekadą spręskite susikaupusius darbinius klausimus, ieškokite nestandartinių išeičių.

Rugpjūčio 10-11 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, dienos palankios romantiškiems susitikimams.

Venerai viešint Vėžio ženkle, vėlesnėmis antrosios dekados dienomis palanku gražinti namus, metas tinkamas interjero, remonto-statybų darbams.

Ypač palankus laikotarpis jums nuo rugpjūčio 23 dienos, Saulei pradėjus kelionę Mergelės ženklu. Šiuo laikotarpiu, norintys keisti darbą, ieškokite pagrindinių ar papildomų darbų, naujų finansinių šaltinių.

Mėnesio pabaiga palanki aktyviai fizinei veiklai, sportui, smagiems draugų susitikimams.

Sėkmingų pokyčių jums rugpjūtį!

Dvyniai

Rugpjūtis jums margaspalviais patyrimais gali priminti dailininko spalvų paletę. Prasidėjusi jautriomis Saulės ir Mėnulio ritmų dienomis, mėnesio pradžia ypač tiktų jūsų atostogoms. Skirkite ją dažnesniam pabuvimui gamtoje, ramiam atokvėpiui. Pirmos dekados dienos šaunios išvykoms, kūrybai bei saviraiškai. Venerai pradėjus kelionę Vėžio ženklu, jos tiktų įsikūrimui naujoje vietoje, namų interjero kūrimo darbams.

Mėnesio vidurys įdomus kolegų ir draugų susitikimais, laisvalaikio pasiūlymais.

Antroji dekada, Marso ritmų įtakoje, gali būti kupina permainų. Šiomis dienomis ypač daug dėmesio reikėtų skirti mažiesiems šeimos nariams. Pažintims bei romantiškiems susitikimams dar tebeieškantiems savojo žmogaus rugpjūčio 13-14 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

O rugpjūčio 20-ą Merkurijui, o 23-ią ir Saulei įžengus į Mergelės ženklą, trečioji dekada tiktų ne tik sodo-daržo darbams, bet ir kūrybinės veiklos paieškai, profesiniam tobulėjimui, naujų sumanymų realizavimui.

Šaunių patyrimų jums rugpjūtį!

Vėžys

Energingas, veiklus mėnuo. Jo dienos gali priminti gražų paukščio skrydį, kai žvelgdami į situacijas tarsi iš viršaus, matysite jų priežastis, būdus jas išspręsti, o taip pat galinčius jums padėti. Jautrių Saulės ir Mėnulio ritmų įtakoje mėnesio pradžia ragins didesnį dėmesį skirti kasdieniniams darbams, dokumentų tvarkymui. Tad pirmos savaitės dienomis naujų projektų geriau nepradėti. Šiomis dienomis stiprinkite santarvę ir draugystę, jos palankios , planuojantiems šeimos pagausėjimą.

Rugpjūčio 8 dieną Venera pereina į jūsų ženklą. Tuo pradėdama įstabųs draugystės, meilės, gilių jausmų brandinimo laikotarpį.

Rugpjūčio 15-16 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, romantiškas metas. Širdis bus sklidina meilės, naujų vilčių. Puikus laikas draugystės, meilės susitikimams.

Antros dekados pabaigoje. Merkurijui dar viešint Liūto ženkle, daugiau laiko skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Rugpjūčio 20-tą Merkurijui įžengus į Mergelės ženklą, o rugpjūčio 23-ią į jį atkeliavus ir Saulei, tinkamas laikas materialaus pagrindo kūrimui, stambesniems pirkiniams, naujų darbų paieškai ir, žinoma, pasiruošimui rugsėjo pirmąjai.

Daug meilės jums rugpjūtį!

Liūtas

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Tiesa, kai kuriomis jo dienomis tą palankumą gali tekti ir išsikovoti. Tai ypač aktualu būtų šio mėnesio pradžioje. Saulei keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, galimi vidiniai prieštaravimai, būtinas didesnis atidumas buityje. svarbių darbų nesiimkite, pasaugokite draugystės ir meilės ryšius. O ir Mėnulio jautrių ritmų įtakoje pirmosiomis dienomis venkite nesusikalbėjimo, daugiau laiko skirkite mažiesiems šeimos nariams. Rugpjūčio 5 dieną į jūsų ženklą atkeliaus Merkurijus, tad vėlesnės pirmos dekados dienos – puikus metas organizaciniams darbams. norėsis išsikelti naujus tikslus ir energingai kibti į darbus.

O štai antroji dekada, palankių Saulės ritmų jūsų ženkle įtakoje, puikus laikas ne tik darbams bei geriems pokyčiams, bet ir šeimos šventėms, bičiulių susitikimams, smagioms išvykoms.

Saulei viešint jūsų ženkle, šiomis dienomis lengviau atskleisite savo gabumus bei talentus, metas tiktų sužadėtuvėms, draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Antros dekados pabaiga palanki ir darbų naujoje vietoje pradžiai.

Rugpjūčio 20-ą Merkurijus iškeliaus iš jūsų į Mergelės ženklą, į kurį rugpjūčio 23-ą pereis ir Saulė. Tad trečioji dekada ragins susikaupti ties konkrečiais, praktinių sprendimų reikalaujančiais darbais.

O paskutinės rugpjūčio dienos būtų šaunios džiugiam prieš rugsėjį atokvėpiui.

Daug laimės bei žvaigždžių palankumo jums rugpjūtį!

Mergelė

Turiningas, kūrybingas mėnuo. Jos dienomis kaip jūroje bangų, greičiau kils šaunių idėjų, įdomių kūrybinių sumanymų. Mėnesio pradžioje, sudėtingesnių Saulės ir Mėnulio ritmų įtakoje, į darbus įsivažiuokite palaipsniui, savęs nespauskite. Esant artimai Marso ir Lilit pozicijai Avino ženkle, norėsis iškilusius klausimus spręsti greičiau, tačiau pirma detaliai išsiaiškinkite visas sąlygas bei aplinkybes. Pirmąją dekadą daugiau skirkite laiko mėgstamam hobiui, išvykoms, draugų susitikimams.

Antroji dekada šauni kūrybos proveržiais. Šiomis dienomis Saulei keliaujant Liūto ženklu, lengviau kils naujų minčių, į situacijas žvelgsite ir kitu kampu.

Merkurijui rugpjūčio 20-ą atkeliavus į jūsų ženklą – puikus metas dalykinėms pažintims, veiklų paieškai, darbo susitikimams. O Mėnulio ritmų įtakoje, 21-oji diena jums šauni romantiškiems pasimatymams.

Į jūsų ženklą 23-ą dieną atkeliavus Saulei prasidės ypač aktyvus, energingas laikotarpis.

Trečios dekados dienos šaunios darbo naujoje vietoje pradžiai, naujų projektų ir sumanymų realizacijai. Tarp darbų raskite laiko saviraiškai, įdomiai knygai ar nuotaikingam filmui.

Sėkmingo bei kūrybingo jums rugpjūčio!

Svarstyklės

Susitikimų mėnuo. Jo dienos džiugins tiek dalykiniais susitikimais bei naujomis galimybėmis, tiek ir susitikimais su seniai matytais draugais.

Mėnesio pradžioje, Saulei keliaujant griaunamuoju Liūto ženklo laipsniu, būkite atidesni kelyje ir buityje, venkite nesusikalbėjimo. Jautrių Mėnulio ritmų įtakoje šiomis dienomis naujų projektų nepradėkite, laiką skirkite profesiniam tobulėjimui bei kūrybai. Vėlesnėmis dienomis, iki rugpjūčio 8 dienos Dvynių ženklu dar keliaujant Venerai – puikus metas draugystei ir meilei, norintiems susivokti savo galimybėse, jausmuose bei troškimuose.

Antrąją dekadą, Venerai keliaujant Vėžio ženklu, kuo daugiau dėmesio skirkite ne tik darbams, bet ir mažiesiems šeimos nariams, jų turiningam laisvalaikiui. Šaunu būtų rasti laiko susitikti ir seniai matytus jums brangius žmones.

Merkurijui ir Saulei keliaujant Mergelės ženklu, trečioji dekada palanki konkretiems gyvenimo kokybę gerinantiems darbams. Tai puikus metas norintiems persikraustyti į naują gyvenamą vietą, imtis interjero atnaujinimo darbų. O mėnesio pabaiga šauni kai kuriems naujų finansinių šaltinių paieškai.

Giedros nuotaikos jums rugpjūtį!

Skorpionas

Energingas, aktyvios veiklos mėnuo. Jo dienomis net patys galite stebėtis, kiek daug galėsite nuveikti, ypač jei būsite sudarę konkrečių veiksmų planą.

Mėnesio pradžioje pravers jums tolerancija bei įžvalgos.

Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, venkite konfliktų, derinkite požiūrius, ieškokite sutarimo.

Pirmoji dekada puikus metas ne tik konkretiems buitį gerinantiems darbams, bet ir turiningoms smagioms šeimos pramogoms, tiktų renginiams, svečių priėmimui.

Rugpjūčio 8 dieną, Venerai perėjus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, mažiesiems, namų jaukumo kūrimui.

Antroji dekada – tinkamas laikas aktyviam jūsų poilsiui, atostogoms. O trečiąją dekadą, Saulei ir Merkurijui keliaujant Mergelės ženklu, pats metas konkretiems jūsų sprendimams ir žingsniams.

Rugpjūčio 24-25 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle – puikus metas draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Dienos palankios veiklos vystymui, naujų krypčių paieškai, finansinių klausimų sprendimui ir, žinoma, auginantiems mažuosius – pasiruošimui mokslo metams.

Sėkmės bei džiugių patyrimų jums rugpjūtį!

Šaulys

Ryžtingų sprendimų mėnuo. Tiesa, kai kurios jo dienos gali priminti lipimą kopėčiomis į viršų. Tokia gali būti šio mėnesio pradžia. Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu neskubėkite, būkite atidesni kelyje ir buityje.

Pirmoji dekada, Saulei ir Merkurijui keliaujant Liūto ženklu, palanki organizaciniams darbams, naujų tikslų išsikėlimui, projektų pristatymui.

Antroji dekada šauni partnerystės kūrimui, naujų kontaktų bei galimybių paieškai. Skirkite daugiau laiko pabuvimui gamtoje, pasidžiaugimui gražia vasara.

Nuo rugpjūčio 20-os Merkurijui perėjus į Mergelės ženklą, daugiau dėmesio skirkite detalėms, smulkmenoms, ne veltui sakoma, kad iš jų susideda mūsų gyvenimas.

Saulei perėjus iš Liūto į Mergelės ženklą, gali padaugėti rudeninių rūpestėlių, tad svarbu bus tinkamai paskirstyti savo dėmesį bei laiką. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, romantiškiems susitikimams jums ypač palankios rugpjūčio 26-27-a dienos.

Šaunių pasirinkimų jums rugpjūtį!

Ožiaragis

Intensyvus įvykiais bei darbais mėnuo, kurio kai kurios dienos gali priminti bėgimą su kliūtimis. Tokia gali būti šio mėnesio pradžia, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu. Tad pirmosiomis dienomis geriau neskubėkite. Ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys.

Pirmosios dekados dienomis daugiau laiko skirkite sportui, aktyviai fizinei veiklai, smagiems pasivaikščiojimams su augintiniu miške, raskite laiko mėgstamam hobiui.

Antros dekados dienos, artimos Marso ir Lilit pozicijų Avino ženkle įtakoje, pasižymės noru greitų rezultatų. Tačiau, kad jų pasiektumėte, bus reikalingas kruopštus planas. Merkurijui perėjus į Mergelės ženklą nuo rugpjūčio 20-os, o nuo 23-ios atkeliavus ir Saulei, pats metas esminiams pokyčiams bei naujiems pasirinkimams. Tai tinkamos dienos planuojantiems pervažiuoti į kitą gyvenamą vietą, nutarusiems pereiti į naują darbą ar pradėti savo veiklą.

Mėnesio pabaigoje rugpjūčio 28-29-ą dienomis Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu – puikus metas draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Sėkmingų pokyčių jums rugpjūtį!

Vandenis

Atokvėpio mėnuo. Saulei keliaujant jums opoziciniu Liūto ženklu, rugpjūčio dienomis šaunu būtų planuoti atostogas, o likusiems darbuose kuo daugiau laiko skirti aktyviam poilsiui.

Pirmąją rugpjūčio savaitę, jautrių Saulės ir Mėnulio ritmų įtakoje, atidžiau įsiklausykite į šalia esančių nuomonę – tai padėtų išvengti galimų klaidų. Šios dienos nėra palankios naujų kelionių pradžiai. Jomis daugiau laiko skirkite mėgstamai veiklai, meditacijai ir jogai.

O štai nuo rugpjūčio 3-4 dienos tinkamas laikas jūsų atostogų startui. O ir likusiems darbuose neprošal paieškoti įdomesniu laisvalaikio leidimo būdų, būkite atviri linksmiems draugų pasiūlymams.

Vėlesnės pirmos dekados dienos palankios kūrybinių idėjų generavimui.

O antroji dekada gali priminti jūros bangavimą – vienomis dienomis lygų kaip stiklas jos paviršių, o kitomis dienomis – nemažas bangas. Svarbu bus įžvelgti tolesnę perspektyvą, planuoti būsimus veiksmus. Merkurijui ir Saulei iškeliavus iš jums opozicinio ženklo į Mergelės jums puikus metas ryžtingam šuoliui į priekį. Būtent šiomis dienomis palanku ieškoti darbų, nekilnojamo turto pasiūlymų, naujų bei papildomų finansinių šaltinių.

Pačios paskutinės rugpjūčio dienos – 30-31-a – ypatingas metas draugystei ir meilei.

Kūrybingo bei sėkmingo jums rugpjūčio!

Žuvys

Rugpjūtis jums puikus mėnuo kūrybai. Lengviau atskleisite savo meninius sugebėjimus, o ir į buitinius klausimus pažvelgsite kūrybingai, rasdami iki tol nepastebėtas galimybes.

Mėnesio pirmosiomis dienomis Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu ir jautrių Mėnulio ritmų įtakoje, tarpusavio klausimų geriau nespręskite, venkite kritikos, būkite tolerantiški.

Vėlesnes dienas kurkite nuotaikingas ir džiugias, skirdami laiko kūrybai bei saviraiškai, bendraminčių susitikimams.

Rugpjūčio 8 dieną Venerai perėjus į Vėžio ženklą, siekiant sėkmės, jums labai padės mokėjimas pasiremti savo vidine galia ir šviesa, gebėjimas dalintis ne tik savo rūpestėliais, bet ir džiaugsmu.

Antrąją dekadą reikėtų remtis jau pasiektais laimėjimais, patikrintais sprendimais.

Nuo rugpjūčio 23 dienos, Saulei viešint jums opoziciniame Mergelės ženkle, stenkitės gyvenime pamatyti kuo daugiau šviesių, džiugių dalykų. Tada lengviau rastumėte tinkamas išeitis.

Paskutinėmis mėnesio dienomis, padaugėjus darbinių rūpestėlių, svarbu bus matyti šviesą tunelio gale, išlikti pozityviais bei džiugiais.

Tad kūrybinės sėkmės bei giedros nuotaikos jums rugpjūtį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *