Rugsėjo mėnesio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo mėnesio astrologinė prognozė

Tai spalvingas tiek rudeniniais lapais tiek ir įvykiais mėnuo. Jo dienos įvykių gausa ir jausmais gali priminti galingą patvinusią upę. Prasidėjusios jautriais Mėnulio pilnaties ritmais, rugsėjo dienos ragins įvertinti pasiektus rezultatus, gilintis į situacijas, nagrinėti aplinkybes, kruopščiau planuoti, susidėlioti pagausėjusius įsipareigojimus bei darbelius.

Pirmąją dekadą palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, dienos tiktų darbų paieškai, dalykiniams susitikimams, bei deryboms.

Antrąją dekadą, nuo rugsėjo 10 dienos Marsas retrogradinėje pozicijoje susijungs su Juodu Mėnuliu. Tad svarbu bus neskubėti, visa kam duoti daugiau, nei įprastai laiko.

Trečiąją dekadą nuo 24-os, Saulei jau keliaujant Svarstyklių ženklu, – palankus laikas deryboms, darbo pokalbiams, o mėnesio pabaiga – ir sutarčių pasirašymui.

Sėkmės bei gyvenimo pilnatvės jums rugsėjį!

DELFI TV

Avinas

Kontrastų kupinas mėnuo. Jo dienomis vertėtų savo tolesnius žingsnius rūpestingai planuoti. Mėnesio pradžioje, kaip obuolius į krepšį, rinksite savo ankstesnių darbų bei pastangų rezultatus.

Pirmąją dekadą galimos netikėtos žinios, nelauktos situacijos. Marsui keliaujant Jūsų ženklu, gebėjimas reaguoti lanksčiai, greitai jums būtų naudingas. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, kai kurie spręs, su kuo jiems toliau pakeliui.

Antrąją dekadą nuo rugsėjo 10-os dienos, retrogradiniam Marsui jūsų ženkle susijungus su Juoduoju Mėnuliu, neskubėkite, darbuose savęs nespauskite, branginkite gražius tarpusavio ryšius.

Trečiąją dekadą nuo rugsėjo 22 dienos Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, darbų tempas gali kiek sulėtėti, dažniau juos derinkite su aktyviu poilsiu. Mėnesio pabaiga labiau tiktų ne kardinaliems sprendimams, o ramiam ateities veiklos planavimui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums rugsėjį!

Jautis

Rugsėjis jums gausus ir darbų derliumi. Jo dienomis kaip renkanti medų bitutė ieško naujų žiedų, ieškosite naujų galimybių bei veiklų.

Pirmoji dekada, Venerai keliaujant jau Liūto ženklu ir Urano jūsų ženkle ritmų įtakoje, kai kuriuos gali nustebinti ir netikėtais pokyčiais darbe. Ypač palankus laikotarpis jums, rugsėjo 6-8 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Jos tiktų ne tik veikloms, bet ir gražių tarpusavio santykių kūrimui, romantiškiems patyrimams.

Saulei keliaujant Mergelės ženklu pirmąją dekadą norintys keisti darbą ieškokite pagrindinių ir papildomų darbų, finansinių šaltinių.

Rugsėjo 11-12-ą Venerai keliaujant karališkuoju laipsniu puikios dienos darbų pristatymui, stambesniems pirkiniams.

O svarbiausius darbus, kardinalius pokyčius, pvz., gyvenamos vietos keitimą, perėjimą į naują darbą, svarbius asmeninio gyvenimo pokyčius planuokite antrąją dekadą, nuo rugsėjo 12 dienos.

Mėnesio trečioji dekada, rugsėjo 23 dieną Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, tiktų darbo pokalbiams, deryboms, dalykinėms ir asmeninėms pažintims.

Sėkmingo bei džiugaus jums rugsėjo!

Dvyniai

Naujos pradžios mėnuo. Kai kuriomis jo dienomis galite jaustis kaip atvertę naują knygos lapą.

Rugsėjo pradžia jums permaininga. Tai metas, kai jūsų artimiesiems gali prireikti daugiau jūsų dėmesio. Pirmos savaitės dienos gali stebinti pokyčiais, aplinkinių reakcija. Tai metas, kai tai kas įprasta gali kisti, o kai kuriems reikės paieškoti naujų galimybių durų. O jas radus – palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, – tinkamas laikas naujiems pasirinkimams. Pažintims, draugystei ir meilei jums ypač palankus metas rugsėjo 9-10 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

Antrąją dekadą skirkite daugiau laiko kūrybai bei saviraiškai.

Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, trečiąją dekadą jums prasidės laikotarpis ypač tinkamas svarbių žinių paieškai, dokumentų ruošimui,

Rugsėjo 27 dieną Merkurijui atkeliavus Skorpiono ženklą, norėsis gilintis į reiškinių priežastis. Tai puikus laikas draugystei ir meilei.

Daug meilės jums rugsėjį!

Vėžys

Įdomus, romantiškas mėnuo. Mėnesio pradžioje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, gali kilti naujų įdomių minčių bei idėjų. Jam keliaujant Žuvų ženklu, ir palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, puikus metas deryboms, darbo pokalbiams bei susitikimams. Rugsėjo 5 dieną Vakšija susijungs su Venera Vėžio 30 laipsnyje. Stiprės jūsų įžvalgos. Tad įsiklausykite ką jums pataria jūsų intuicija.

Venerai viešint jūsų ženkle iki rugsėjo 6 d. dienos – įstabus draugystės, meilės, gilių jausmų brandinimo laikotarpis.

Vėlesnės dienos tiktų konkretiems praktiškiems veiksmams, materialaus pagrindo kūrimui. Antroji dekada įdomi naujomis galimybėmis, palanki ieškantiems papildomų finansinių šaltinių. O trečioji dekada Saulei jau keliaujant Svarstyklių ženklu, tiktų santarvės ir harmonijos kūrimui.

Daug laimės jums rugsėjį!

Liūtas

Rugsėjis jums – naujų galimybių mėnuo. Šį mėnesį norėsis gilintis į situacijas, ieškoti nestandartinių sprendimų. Mėnesio pradžia tiktų esminiams apsisprendimams.

Rugsėjo 6 dieną Venera įžengs į jūsų ženklą. Tai tinkamas metas svarbių žinių bei darbų paieškai, darbų pristatymui. Šios dienos svarbios draugystės ir meilės kūrimui.

Nuo rugsėjo 10 d. Marsas retrogradinėje pozicijoje Avino ženkle susijungs su Juodu Mėnuliu. Būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje.

Rugsėjo 11-12-ą Venerai keliaujant karališkuoju laipsniu puikios dienos grožio procedūroms. O štai mėnesio viduryje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, o Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu, galimi susižavėjimai naujomis idėjomis, ar nauju žmogumi. Vis tik jausmų stiprumu reikėtų įsitikinti, neskubėti. Sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje susilaikykite ir nuo nebūtinų emocinių pirkinių.

Trečiąją dekadą nuo rugsėjo 23 dienos Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu, laikas palankus darbo susitikimams. Kai kas ryšis veiklos pokyčiams.

Sėkmingų permainų jums rugsėjį!

Mergelė

Rugsėjis jums – žvaigždžių palankumo mėnuo. Turtingas ne tik išaugintu derliumi, bet ir ankstesnių darbų bei pastangų rezultatais, o taip pat – naujomis galimybėmis. Mėnesio pradžioje Mėnulio pilnaties įtakoje tinkamas metas apibendrinti pasiektus rezultatus, įvertinti laimėjimus. Šios dienos tiktų paruošiamiesiems smulkiems darbams, jomis vertėtų atkreipti dėmesį į detales ir smulkmenas. Merkurijui viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, žodžiai pasižymės didele jėga – tinkamas laikas susitarimams. Pirmos mėnesio pusės astrologiniai ritmai ragins darbus rūpestingai planuoti. Saulei keliaujant jūsų ženklu, į priekį judėkite kad ir mažais, bet užtikrintais žingsneliais. Vėlesnės dienos tiktų dalykiniams susitikimams, deryboms, sutarčių pasirašymui, o taip pat naujų sumanymų, konkrečių darbų pradžiai.

Antroji dekada palanki aktyviai veiklai, konkrečių buitinių klausimų sprendimui.

Antros dekados pabaigoje lengviau atskleisite savo meninius ir kūrybinius sugebėjimus.

Trečiąją dekadą Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą jums atokvėpio laikas.

Merkurijui atkeliavus į Skorpiono ir Saturnui grįžus į Ožiaragio ženklą, kurkite strateginius planus. siekite aiškumo ir konkretumo, pažadų vykdymo.

Sėkmingo jums rugsėjo!

Svarstyklės

Rugsėjis jums – prioritetų atsirinkimo mėnuo. Tad jau mėnesio pradžioje susidėliokite būsimų veiksmų planą, o siekdami tikslų, pasitelkite kolektyvą,- kartu nuveiksite ženkliai daugiau. Rugsėjo 5 dieną Merkurijui įžengus į griaunamąjį jūsų ženklo laipsnį, bendraudami venkite nesutarimo, rinkitės jautrius švelnius žodžius. O štai rugsėjo 6 dieną Venerai įžengus į Liūto ženklą, laikas tiktų ne tik darbų pristatymui, stambesniems pirkiniams, bet ir gilių jausmų ugdymui. Vėlesnės dienos – tinkamas laikas, ryžtingiems jūsų žingsniams, greitiems sprendimams. Tad darbų neatidėliokite į tolimesnį stalčių. Imkitės jų išsyk.

Antroji dekada – palankus metas santarvės ir harmonijos namuose kūrimui. Ypač draugystės ir meilės jausmų gilinimui palankios rugsėjo 18-19 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

Trečiąją dekadą, rugsėjo 22-23 dienomis, Saulei pereinant į jūsų ženklo griaunamąjį laipsnį, būtinas didesnis atidumas tvarkant dokumentus. Vėlesnėmis dienomis, nuo rugsėjo 24-os, sektųsi pirkti-parduoti nekilnojamą turtą, įsigyti kažką naujo, rūpintis savo namais, buitimi.

Sėkmingų sprendimų jums rugsėjį!

Skorpionas

Ryžtingų sprendimų mėnuo. Jo dienomis daugelį dalykų išspręsti norėsis tarsi vienu įkvėpimu. Mėnesio pradžioje, Mėnuliui keliaujant Žuvų ženklu, dažniau remkitės vidiniu jausmu, savo intuicija. Palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, derinkite požiūrius, ieškokite sutarimo.

Rugsėjo 5 dieną Vakšijai susijungus su Venera Vėžio 30 laipsnyje, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Pirmąją dekadą tikslų siekite atkakliai, nepasiduokite sutikę kad ir menką kliūtį. Šiomis dienomis palanku užsiimti konkrečiais buitį gerinančiais darbais. Nuo rugsėjo 10 dienos, Marsui susijungus su Juodu Mėnuliu, – aštresnis laikas.

Vėlesnės antrosios dekados dienos tiktų partnerystei, bendraminčių paieškai, materialios gerovės kūrimui. Daugiau laiko skirkite sportui, pasidžiaukite aktyviu poilsiu.

Trečiąją dekadą, rugsėjo 20-21 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, stiprės jausmai. Laikas puikus romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei. Vėlesnėmis dienomis, Selenai viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje, svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę, kurti namuose harmoniją. Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu, o rugsėjo 27 dieną ir Merkurijui įžengus į jūsų ženklą, metas puikus kūrybai bei saviraiškai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Šaulys

Rugsėjis jums – naujų krypčių pasirinkimo mėnuo. Tad jau pirmosiomis dienomis Mėnulio pilnatis, suteiks progų gilesniems tarpusavio santykių apmąstymams, jausmų pilnatvės siekiams. Merkurijui keliaujant karališkuoju Mergelės ženklo laipsniu, norėsis rasti teisingą tolesnių veiksmų kryptį. Metas įdomus žiniomis, netikėtomis situacijomis, tiktų naujų darbų bei galimybių paieškai. Merkurijui pradėjus kelionę griaunamuoju Svarstyklių ženklo laipsniu, bendraukite jautriai, Naujus įsipareigojimus prisiimkite atsakingai, įsitikinę jų įgyvendinimo realumu. Svarbu būtų rūpestingai rinktis žodžius, atsakingai duoti pažadus.

Rugsėjo 6 dieną Venera įžengs į Liūto ženklą. Laikas tiktų organizaciniams darbams. Pirmos dekados pabaigoje, Venerai jau keliaujant Liūto ženklu, kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams. Nuo rugsėjo 10 dienos Marsas retrogradinėje pozicijoje susijungs su Juodu Mėnuliu. Kai kas grįšite prie atidėtų darbų ir projektų.

Rugsėjo 9-11 dienomis, artimos Marso ir Lilit pozicijos Avino ženkle įtakoje, pravers gebėjimas reaguoti greitai, išsyk spręsti iškilusius klausimus, rasti išeitį situacijose. Antrąją dekadą būkite greiti bei ryžtingi. O trečiąją dekadą, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, o Saulei pereinant į Svarstyklių ženklą, branginkite bei stiprinkite gražius tarpusavio ryšius. Mėnesio pabaigoje palanku ieškotis naujų veiklų.

Džiugių pokyčių jums rugsėjį!

Ožiaragis

Rugsėjis jums – įdomių planų mėnuo. Mėnesio pradžioje palankių Saulės ir Merkurijaus Mergelės ženkle ritmų įtakoje, sektųsi spręsti ieškoti darbų ir naujų finansinių šaltinių.

Vėlesnės dienos tiktų dalykiniams susitikimams, tolesnių darbų planavimui, dokumentų tvarkymui.

Saulei keliaujant Mergelės ženklu, antroji dekada ragins didelius uždavinius išskirstyti į mažesnius, kaip didelį pyragą išdalinti gabalėliais, tokiu būdu lengviau juos spręsite.

Trečiąją dekadą, Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą ir rugsėjo 23-24-ą Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, palanku užmegzti naujas ne tik dalykines, bet tebeieškantiems savojo žmogaus – ir asmenines pažintis. Tai puikus laikas romantiškiems susitikimams.

Mėnesio pabaigoje Saturnas, keliaujantis jūsų ženklu, vėl pradės judėti direkcine kryptimi. Į pirmą planą kils materialūs klausimai. Siekite stabilumo ir kartu aiškiau matysite situacijas, aplinkybes, kitų interesus. Tai laikas naujų planų kūrimui.

Šaunių planų jums rugsėjį!

Vandenis

Rugsėjis jums – aktyvus energingas mėnuo. Jo dienomis gal gyvenimas ir neatneš sėkmės ant lėkštutės, tačiau suteiks progų palankias sąlygas ir aplinkybes susikurti.

Mėnesio pradžia, Mėnulio ir palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, puiki ne tik informacijos paieškai, svarbiems susitikimams, bet ir draugystei, tarpusavio santykių kūrimui. Pirmosios savaitės dienos gali būti įdomios draugų bei kolegų mintimis, netikėtais veiklos pasiūlymais, priminti išmintį, kad gera nauja gali būti ir pamiršta sena.

Pirmos savaitės pabaigoje, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, būkite diplomatiški. Metas nėra palankus tarpusavio santykių aiškinimuisi.

Antroji dekada palanki naujų veiklų paieškai. O trečiąją dekadą, nuo rugsėjo 23 dienos, Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, sektųsi iškart spręsti iškilusius uždavinius. Tai laikas, kai reikėtų derintis prie aplinkybių, o tarpusavio santykiuose ieškoti santarvės ir supratimo. Rugsėjo 26-28-ą dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu lengviau kils šaunių idėjų, o taip pat sektųsi kurti bei stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Įdomaus bei džiugaus jums rugsėjo!

Žuvys

Rugsėjis jums mėnuo tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui. Tam palankus metas – jau pirmosios rugsėjo dienos, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu. Beje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje ir jam viešint jūsų ženkle, gali sustiprėti jūsų abejonės, nerimas dėl ateities. Įveikite tai užimdami savo mintis ateities planais, naujomis idėjomis. Jau pirmąją savaitę įvykiai ir situacijos gali parodyti, kaip mes tampriai vieni su kitais susiję.

Vėlesnėmis pirmos dekados dienomis stiprės intuicija, dienos tiktų bendraminčių paieškai, gilesnei situacijų analizei, jos puikios romantiškiems patyrimams.

Antroji dekada ragins spręsti konkrečius materialius klausimus.

O trečios dekados pradžia, tiktų aktyviai fizinei veiklai, buities klausimų sprendimui. puikus naujos mėgstamos veiklos paieškai.

Iki rugsėjo 23 dienos, Saulei viešint opoziciniame jums ženkle, kad nebūtumėte linkę pergyventi, o lengviau rastumėte išeitis, svarbu bus matyti šviesą tunelio gale, išlikti pozityviais ir džiugiais.

Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu, pasijusite džiugiau, dienos tiktų partnerystei, darbo pokalbiams, įdomiai saviraiškai.

Rugsėjo 27 dieną, Merkurijui atkeliavus į Skorpiono ženklą, stiprės jausmai ir įžvalgos.

Daug širdžių šilumos jums rugsėjį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *