Rugsėjo astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo astrologinė prognozė

Rugsėjis – mėnuo, kuris džiugins mus ne tik derliumi, bet ir naujomis viltimis, netikėtomis pažintimis bei galimybėmis.

Šiais metais mokslo metai prasidės palankiais astrologiniais ritmais. Nuo rugsėjo 2 iki 9 dienos Baltasis Mėnulis viešės karališkajame Mergelės laipsnyje. Šios dienos palankios ieškantiems naujų ir papildomų darbų bei finansinių galimybių.

Pirmoje mėnesio pusėje, Saulei, Marsui Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės ženkle, galite patirti, kad laimė slypi ir smulkmenose.

Mėnesio viduryje Merkurijus ir Venera pereis į Svarstyklių ženklą. Antroje pusėje padaugės derinimo: darbo ir šeimos, pareigų ir atsakomybių, o auginantiems mokinukus – ir jų mokyklinių užsiėmimų su jų būreliais. Šiuo laikotarpiu ypač praverstų geras darbų planavimas.

Paskutinėmis rugsėjo dienomis, prasidėjus jaunačiai, laikas šaunus naujai jūsų pradžiai – tiek pasiryžusiems darbo, tiek ir asmeninio gyvenimo pokyčiams.

Sėkmės ir gyvenimo pilnatvės jums rugsėjį!

Avinas

Mėnuo, kai jums visko norėsis iškart ir daug. O margaspalvės šio mėnesio dienos gali patikrinti jūsų kantrybę bei atkaklumą.

Svarbiausius darbus planuokite pirmoje jums palankioje rugsėjo mėnesio pusėje.

Mėnesio pradžia – įdomių patyrimų, greitų sprendimų dienos. O namuose būtų ne prošal išklausyti vyresnių šeimos narių patarimus – tai padėtų rasti optimalius sprendimus.

Antros dekados pradžia tiktų paruošiamiesiems darbams. Ji palanki darbų ir klientų paieškai, dalykiniams susitikimams, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Mėnesio viduryje, Merkurijui ir Venerai perėjus į jums opozicinį Svarstyklių ženklą, derinkite požiūrius, ieškokite kompromiso. Šiomis dienomis labiau pasirūpinkite ir savo bei artimųjų sveikata, dienos palankios imuniteto stiprinimui, sportui..

Nuo 23 d. ir Saulei įžengus į jums opozicinį Svarstyklių ženklą, jums – atokvėpio metas, kai į gyvenimą vertėtų pažvelgti plačiau, ar net kitu kampu. Atradę širdyje dėkingumą ir gebėjimą pasidžiaugti kad ir nedideliais laimėjimais, netikėtai sau galėsite suprasti, kiek jau daug gyvenime pasiekėte ir pasijausti laimingais.

To ir norisi jums palinkėti šį rugsėjį!

Jautis

Sėkmingas, dosnus pastangų rezultatais mėnuo. Saulei, Marsui, Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės ženkle, mėnesio pradžia galėtų būti ypač produktyvi. Tai dienos, kai būdami atkaklūs, galėsite nuveikti ypač daug. Tad išties „imkite jautį už ragų“.

Mėnesio viduryje Merkurijui ir Venerai perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklą, gali tekti sukaupti jėgas atidėliotų klausimų darbuose sprendimui. Šiuo metu nemažai jūsų dėmesio pareikalaus ir mažieji šeimos nariai. Darbuose priekį judėsite kiek lėčiau, tačiau užtikrintai.

Nuo rugsėjo 18 d., Saturnui vėl pradėjus kelionę direkcine kryptimi, o ir jūsų ženkle šiomis dienomis viešint Mėnuliui, palanku būtų susikaupti ties esminių tikslų įgyvendinimu, karjeros augimu. Šios dienos galės būti įdomios pažintimis, šaunios draugystės ir meilės santykių kūrimui ir gilinimui.

Rugsėjo 23 d. iš Mergelės ženklo iškeliavus Saulei – jums prasidės kiek ramesnis, lėtesnis laikotarpis.

Šio mėnesio pabaiga palanki ryžtingai pasiryžusiems pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir bendraminčių parama.

Įdomaus ir turiningo jums rugsėjo!

Dvyniai

Įdomių patyrimų ir nuotykių mėnuo.

Tarsi vėjas, nešantis lapus, jo dienos įsuks į darbų ir reikalų sūkurį.

Mėnesio pirmąją dekadą gali tekti kai kuriems spręsti darbe iškilusias problemas, o kartu ir šeimos finansinius klausimus. Kai kurie rinksis tarp galimybės likti komforto zonoje su nedideliu, bet stabiliu uždarbiu ir tarp rizikingo nuosavo verslo kūrimo.

Šiuo laikotarpiu labiau galėsite pasitikėti savo jėgomis ir mažiau tikėtis paramos iš šalies.

Mėnesio viduryje į Svarstyklių ženklą įžengs Merkurijus ir Venera.

Tad antroji mėnesio pusė palanki deryboms, darbo pokalbiams ir susitikimams, darbo keitimui.

Antrąją dekadą svarbiems finansiniams sprendimams jums tiktų rugsėjo 17-18 d., Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje. Šios dienos palankios planuojantiems nekilnojamo turto įsigijimo sandorius bei stambesnius pirkinius.

Rugsėjo 20-21 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle dienos puikios pažintims, meilei, romantiškiems susitikimams.

Rugsėjo 23 d. Saulė pereis iš Mergelės į Svarstyklių- oro ženklą. Tad nuo rugsėjo 25 d. jums ypač sėkmingas metas. Tai dienos kai būdami aktyvūs ir energingi, galėsite ypač daug nuveikti, juolab, kad 25 ir 26 d. ir Marsas viešės karališkajame Mergelės laipsnyje. Dienos palankios darbo pokalbiams ir susitikimams, naujos veiklos pradžiai.

Paskutinėmis rugsėjo dienomis į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai, juos spręsdami būtinai įsiklausykite ką pataria jūsų širdis.

Nuotaikingo ir džiugaus jums rugsėjo!

Vėžys

Rugsėjis jums – įdomių susitikimų mėnuo. Šio mėnesio dienomis norėsis dalintis ne tik derliaus gausa, bet ir širdžių šiluma. Mėnesio pradžia, Selenai viešint karališkajame laipsnyje, palanki ne tik mokslo metams, bet kai kuriems – sužadėtuvėms, o kai kam – ir vestuvėms.

Pirmoji mėnesio dekada gali atverti naujas, iki tol buvusias uždarytas duris. Tai puikus metas dalykinėms ir asmeninėms pažintimis, darbo pokalbiams ir susitikimams.

Emociškai jautresnės, Mėnulio pilnaties įtakoje, rugsėjo 13, 14 d.

Merkurijui ir Venerai įžengus į griaunamąjį Svarstyklių laipsnį rugsėjo 15 d. pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Vėlesnės dienos tinkamos komandiruotėms, išvykoms ir kelionėms.

Rugsėjo 23 d. iš Mergelės ženklo į Svarstyklių iškeliavus Saulei, nuo rugsėjo 25 d. puikus metas atskleisti kūrybines galias. Šios dienos, Marsui viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, tinkamos interjero pokyčiams, namų jaukumo kūrimui, remonto, aplinkos tvarkymo darbams.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir jam perėjus į Skorpiono ženklą, romantikai, draugystei ir meilei jums ypač sėkminga paskutinioji, rugsėjo – 30-oji d.

Šaunių patyrimų ir daug meilės jums rugsėjį!

Liūtas

Rugsėjis jums mėnuo, kurio dienos galės patvirtinti gražią išmintį, kad jei gyvenimas būtų nuspėjamas – jis būtų beskonis. Tad nusiteikite netikėtumams. Jų gali būti jau mėnesio pradžioje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Šios dienos puikios jausmų proveržiui, džiugioms pažintims, širdį džiuginantiems susitikimams.

Mėnesio pirmąją dekadą kupini jėgų imkitės svarbių gyvenimo pokyčių ir sprendimų. Šiomis dienomis ieškantiems lengviau bus susirasti naują darbą ar papildomą finansinį šaltinį.

Mėnesio viduryje į Svarstyklių ženklo griaunamą laipsnį įžengs Merkurijus ir Venera. Tai permainingas jums metas, kai gali keistis tiek aplinkinių, o ir jūsų nuomonė ir požiūris.

Konkretiems darbams ir karjeros siekiams jums palankios rugsėjo 17-18 d., Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje.

Rugsėjo 23-24 d.,-emociškai sudėtingesnės dienos. Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, jos nėra palankios naujų darbų pradžiai. Šiomis dienomis bendraujant svarbu būtų išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

O štai 25-26 d. ypatingas metas ryžtingiems Liūto šuoliams į priekį. Juolab, kad ir Marsas viešės karališkajame laipsnyje.

Mėnesio pabaiga ragins pagrindinį dėmesį skirti artimiesiems, šeimos reikalams. Ji tiktų pradėtųjų projektų sėkmingam užbaigimui.

Džiugių jums minčių ir sėkmės jums rugsėjį!

Mergelė

Rugsėjis jums ypač sėkmingas mėnuo. Saulei, Venerai, Marsui ir Merkurijui viešint jūsų ženkle, jau mėnesio pradžioje ryžtingai imkitės pačių svarbiausiųjų darbų.

Pirmoji dekada tiktų pasiryžusiems esminiams darbo pokyčiams.

Antros dekados pradžioje kupini jėgų ir energijos galėsite imtis ir asmeninių svarbių gyvenimo permainų. Dienos palankios ir norintiems keisti gyvenamą vietą, O darbuose, kol dar jūsų ženkle vieši ir Merkurijus su Venera, imkitės esminių, svarbiausių projektų. Dienos tiktų ir papildomų darbų bei finansinių šaltinių paieškai.

Mėnesio viduryje iš jūsų į Svarstyklių ženklą įžengs Merkurijus ir Venera. Jiems viešint griaunamajame Svarstyklių laipsnyje, 14-15 d. būkite atidesni kelyje ir buityje.

Vėlesnės dienos – buitinių klausimų sprendimui, o tarpusavio santykiuose – santarvės kūrimui. Antrosios dekados pabaiga palanki komandiruotėms.

Nuo rugsėjo 23 d., Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, ramesnis stabilesnis laikotarpis. Svarbiems konkretiems darbams, sutarčių pasirašymui, sandoriams jums tiktų rugsėjo 25-26 d., Marsui viešint karališkajame laipsnyje.

Vėlesnės dienos – tai atokvėpio metas palankus dar neatostogavusiems turiningoms atostogoms.

Nuotaikingo ir sėkmingo jums rugsėjo!

Svarstyklės

Jėgų kaupimo mėnuo. Jo dienomis pravers atkaklumas ir kantrybė. Pirmosios dekados dienoms tiktų posakis: lašas po lašo ir akmenį pratašo. Jomis savęs neskubinkite, tačiau atkakliai siekite užsibrėžto tikslo. Ar tai būtų įsitvirtinimas darbuose, ar partnerystės santykių kūrimas ir stiprinimas.

Rugsėjo 14-15 d. Merkurijus ir Venera pereis į jūsų ženklą. Šiomis dienomis jiems viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje, būtinas didesnis atidumas keliuose, venkite finansinės rizikos.

O štai nuo rugsėjo 17 d. jums ypač sėkmingas ir palankus metas, kai sektųsi rasti vertingą informaciją, vesti derybas. Jūsų ženklu keliaujančios Veneros įtakoje trečioji dekada – tai ypatingas laikas, norintiems kurti draugystę ir meilę, ketinantiems susižadėti, ar kelti vestuves,. Šiuo laikotarpiu auginantiems mažuosius lengviau sektųsi rasti jiems tinkamą užklasinę veiklą, padėti atskleisti kūrybines galias.

Nuo rugsėjo 23 d. į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, prasidės jums ypač energingas, sėkmingas, kūrybingas laikotarpis, tinkamas pačių svarbiausių projektų įgyvendinimui, kai kam – savo verslo pradžiai.

Paskutinės rugsėjo dienos, Mėnulio jaunaties ritmų įtakoje gali pateikti nemažai netikėtumų. Mėnuliui viešint jūsų ženkle, metas palankus dalykinėms ir asmeninėms pažintimis, romantiškiems susitikimams.

Daug meilės bei gyvenimo džiaugsmo jums rugsėjį!

Skorpionas

Kūrybingas mėnuo. Jo dienomis neprošal ir į savo gyvenimą pažvelgti plačiau, kūrybingu žvilgsniu. Juk kaip sako graži išmintis, gal iš tiesų tuos akmenukus, kuriuos radę imamės nešti, reikėtų tik perlipti.

Jau pirmomis dekados dienomis į pirmą planą iškils šeimos reikalai. O gebėjimas juos derinti su darbine veikla – kai kuriems gali būti rimtas uždavinys. Laimei, sunkumais jūsų neišgąsdinsi, tad išeitis rasite.

Antroji dekada kai kuriems gali pateikti ir jausmų patikrinimą. Ypač tai aktualu mėnesio viduryje, kai į Svarstyklių griaunamąjį laipsnį įžengs Merkurijus ir Venera.

Sėkmingas laikas jums nuo rugsėjo 16 d., Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje., jis tiktų darbo pokalbiams, sutarčių pasirašymui, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Trečiąją dekadą, auginantiems mažuosius ypač svarbu bus rasti laiko ir vienas kitam, paįvairinti gyvenimą romantiškais patyrimais.

Rugsėjo 23 d. į Svarstyklių ženklą atkeliavus Saulei, sektųsi siekiantiems gilinti žinias, ieškoti informacijos. Tai tinkamas metas ieškantiems verslo partnerių.

Rugsėjo pabaiga turininga idėjomis bei įdomiais pasiūlymais, džiugins ir netikėtomis progomis.

Šaunių patyrimų ir daug širdžių šilumos jums rugsėjį!

Šaulys

Šio mėnesio dienoms jums tiktų mintis, kad ir pati tolimiausia kelionė prasideda jau nuo vieno žingsnio.

Mėnesio pradžioje darbuose gali tekti už savo požiūrį ir pozicijas pakovoti. O kai kam pirmomis rugsėjo dienomis gyvenimas pateiks progų pradėti kažką visai naujo. Kam tai bus nauja vaikų, pradėjusių eiti į mokyklą, patirtis, o kam – pirmi žingsniai naujoje darbovietėje. Draugystės ir meilės kūrimui ypač palankios rugsėjo 5, 6 ir 7 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

Pirmos dekados pabaiga – metas kaupti naujus patyrimus ir patirtis.

Mėnesio vidurys permainingas. Merkurijui ir Venerai perėjus į Svarstyklių ženklą, kruopščiai tikrinkite ir pildykite pasirašomus dokumentus. Antroji dekada kai kuriems atneš naujas dalykines pažintis ir netikėtas galimybes.

Jos pabaiga būtų sėkminga ir nekilnojamo turto sandoriams.

Nuo rugsėjo 23 d. Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, tinkamas laikas komandiruotėms, o kai kam, dar neatostogavusiems, šis metas palankus atostogų kelionėms.

Paskutinės rugsėjo dienos įdomios patirtimis ir kilusiomis naujomis idėjomis.

Įdomaus ir kūrybingo jums rugsėjo!

Ožiaragis

Jums rugsėjis – rezultatų ir pasiekimų apibendrinimo mėnuo. Pirmosios dekados dienos, Saulei, Marsui, Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės – Žemės – ženkle, kupinos darbų, intensyvios ir energingos, kai svarbu būtų koncentruotis į svarbiausius darbus ir projektus, tačiau neužmirštant ir smulkmenų. Juk ir mažas akmenukas gali didelį vežimą versti.

Mėnesio viduryje, Venerai ir Merkurijui perėjus į Svarstyklių ženklą, antrosios dekados pabaigoje skinsite savo pastangų rezultatus, tai, ką užauginote,- ką pasėjote, tą ir pjausite. O jei tai, ką pasėjote jums nepatiktų – ravėkite kaip piktžoles ir puoselėkite jums brangius daigus: draugystę, meilę, dėkingumą ir gerumą.

Trečioji dekada kupina naujų sumanymų ir darbų. Iki rugsėjo 23 d., kol dar Saulė vieši Mergelės ženkle, kurkite planus, realizuokite kilusias idėjas.

Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu, dienos tiktų požiūrių derinimui, kompromiso paieškai. Šiuo laikotarpiu greičiau sulauksite savo veiksmų bei pasirinkimų rezultatų.

Paskutinėmis mėnesio dienomis kuo daugiau savo laiko skirkite artimiesiems, o ypač mažiesiems šeimos nariams. Jomis praverstų jūsų gebėjimas kartu planuoti ateitį.

Šaunaus ir sėkmingo jums rugsėjo!

Vandenis

Rugsėjis jums- kontrastų kupinas mėnuo. Mėnesio pradžioje, kaip pradedančiam judėti traukiniui,prireiks lako palaipsniui įsibėgėti. Į priekį judėsite iš pradžių lėčiau, tačiau atkakliai, neatsisakydami savo svajonių.

Rugsėjo pirmoji dekada palanki informacijos paieškai, žinių kaupimui. Šiomis dienomis vertėtų atkreipti dėmesį ir į smulkius darbus bei įpareigojimus, kad nepraleistumėte kažko svarbaus.

Mėnesio viduryje į Svarstyklių ženklą įžengs Merkurijus ir Venera.

Sudėtingesnių jų astrologinių ritmų įtakoje, rugsėjo 14 ir 15 d. svarbių susitikimų neskirkite. Šiomis jautrių astrologinių ritmų dienomis savęs neskubinkite, visa kam skirkite daugiau nei įprastai laiko.

O štai nuo rugsėjo 16 d. jums žvaigždžių palankumo metas. Kas netikėtai sutiks savo gyvenimo žmogų, kam nusišypsos laimė gauti geriau apmokamo darbo pasiūlymą.

Rugsėjo 23 d. ir Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu – puikus laikas karščiausių svajonių įgyvendinimui. Jam tiks devizas: „kada, jei ne dabar?“ Būkite drąsūs ir ryžtingi, o bendraudami – pasiruošę išgirsti ir mylimo žmogaus troškimus.

Įdomių permainų ir šaunių patyrimų jums rugsėjį!

Žuvys

Rugsėjis jums – išminties kaupimo mėnuo. Kai kuriomis šio mėnesio dienomis kaip nuo kranto žvelgsite į gyvenimo upės tekančius sraunius vandenis.

Rugsėjo pradžioje, padaugėjus smulkių darbų ir reikalų, gali atrodyti, kad laikas, kaip smėlis išbyra tarp pirštų. Ir jaustis galite apriboti padaugėjusių darbų, pagausėjusių papildomų su vaikais susijusių rūpestėlių. Kad jums patiems laiko kaip ir nebeliko.

Tad jau pirmosiomis mėnesio dienomis pravers geras darbų planavimas ir jais tiek su kolegomis, tiek ir su artimaisiais, pasidalinimas.

Antrąją dekadą norėsis daugiau dėmesio skirti materialiems dalykams. Saulei, Merkurijui ir Venerai viešint jums opoziciniame Mergelės ženkle, vis tik savęs neskubinkite, į situacijas žvelkite plačiau, įsiklausykite į draugų ir artimųjų patarimus.

Mėnesio viduryje, Merkurijui ir Venerai iškeliavus į Svarstyklių ženklą, prasidės jums sėkmingesnis metas. Atsivers naujos galimybės. Tad antroji dekada palanki, ieškantiems įdomesnės veiklos, o nuo rugsėjo 23 d, ir Saulei atkeliavus į Svarstyklių ženklą – ir naujų finansinių šaltinių.

Paskutinėmis rugsėjo dienomis daugiau skirkite laiko gyvenimo džiaugsmą teikiančiai veiklai: mėgstamam hobiui, kūrybai ir saviraiškai.

Šaunaus, kūrybingo ir įdomaus jums rugsėjo!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *