2020 metų lapkričio 23-29 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2020 metų lapkričio 23-29 d. savaitė

Kolektyvinių sprendimų metas. Šios savaitės dienomis mintį „skaldyk ir valdyk“ reikėtų keisti į „kiek daug galime kartu!“

Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, ieškokite savo idėjoms bendraminčių, veiklai – partnerių. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Antradienį sudėtingesnių Merkurijaus ritmų įtakoje, susilaikykite nuo finansinės rizikos.

O savaitės viduryje pagrindinį dėmesį skirkite tarpusavio santykių stiprinimui.

Antroji savaitės pusė įdomi netikėtais vidiniais atradimais.

Šeštadienis tiktų namų pertvarkai. O sekmadienis, artėjant Mėnulio pilnačiai, diena kūrybai, savirealizacijai, asmeniniam tobulėjimui.

Šaunių pasirinkimų jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Partnerystės savaitė. Saulei įžengus į Šaulio ženklą, puikus laikas kolektyviniams veiksmams, sutarimo paieškai. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Antradienį, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, rūpestingiau rinkitės žodžius, kad kaip kortų namelio, netyčia nesugriautumėte to, ką ilgą laiką statėte.

Trečiadienis ir ketvirtadienis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ypatingas metas ne tik ryžtingiems jūsų žingsniams, bet ir meilei ir draugystei.

O penktadienį šaunu būtų kartu su kolegomis paieškoti kolektyvinių sprendimų.

Šeštadienis tiktų intelektualiai veiklai. O sekmadienis puikus sportui, pabuvimui gamtoje.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Jautis

Netikėtumų savaitė. Jos dienomis, artimų Juodojo Mėnulio ir Urano pozicijų įtakoje, galimi netikėtumai, permainos. Savaitės pradžioje ieškokite jums svarbių žinių.

Antradienį, sudėtingesnių Merkurijaus ritmų įtakoje, būkite pasiruošę kaip kačiukas nušokti ant minkštų letenėlių, – ši diena gali pateikti netikėtų situacijų.

Savaitės viduryje gali tekti spręsti ne tik savo, bet ir artimiesiems iškilusias problemas, labiau pasirūpinti mažųjų ne tik mokslais, bet ir kūrybingu laisvalaikiu.

Ketvirtadienį darbe iškilusias problemas spręskite išsyk, neatidėliodami. Neprošal išgirsti ir kolegų patarimus.

Penktadienis jums – buitiniams reikalams. O šeštadienį kuo daugiau laiko praleiskite gryname ore.

Sekmadienį, artėjant Mėnulio pilnačiai, galite būti jautresni nei įprastai, visą savo dėmesį skirkite tiems, kuriuos mylite.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Dvyniai

Sutarimo paieškos savaitė. Jos dienoms tiktų graži Volfgango Gėtės mintis, kad žmones labiausiai suartina veikla. Saulei keliaujant Šaulio ženklu, derinkite tarpusavyje požiūrius ir veiksmus.

Jau pirmosiomis dienomis įsiklausykite į kolegų ir draugų patarimus. Savaitės vidurys palankus informacijos paieškai. O ketvirtadienis tiktų dalykinėms pažintims bei deryboms.

Penktadienį darbe su kolegomis ieškokite nestandartinių sprendimų. O šeštadienį namuose spręsite ne tik buitinius, bet ir partnerystės klausimus.

Sekmadienis tiktų džiugiam kūrybingam šeimos laisvalaikiui.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Vėžys

Vidinių įžvalgų savaitė. Tai metas kaip neriant į gelmę, gilintis į tai, kas glūdi jūsų širdyje. Jau savaitės pradžia suteiks jums progų išreikšti savo meilę ir gerumą. Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, o Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, tinkamas laikas norintiems padėti, pasirūpinti vyresnio amžiaus artimaisiais, atverti širdį kilniaširdiškumui ir atjautai.

Antradienį, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių. O savaitės vidurys jums gali pateikti įdomių žinių.

Ketvirtadienį darbe gali tekti pagelbėti kolegai ar draugui. O penktadienį pavyktų kartu išspręsti buitines problemas.

Šeštadienis gali būti įdomus netikėtomis naujienomis. O sekmadienis, artėjant Mėnulio pilnačiai, emociškai jautrus. Būkite dėmesingi tiems, kuriuos mylite. Ši diena palanki kūrybai ir saviraiškai.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Energinga ir veikli savaitė. Jos dienoms, Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, tiktų graži mintis: kada jei ne dabar?

Savaitės pradžioje stebėkite situacijas, lanksčiai reaguokite į besikeičiančias aplinkybes.

Antradienį, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Savaitės vidurys, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, tinkamas laikas ryžtingiems veiksmams bei sprendimams.

Ketvirtadienį puiki diena partnerių paieškai, kolektyviniams darbams.

O penktadienis – kūrybai.

Šeštadienį ypač daug savo dėmesio skirkite mažiesiems, padėkite jiems išreikšti gabumus bei talentus.

Sekmadienis Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje emociškai jautresnis. Šią dieną skirkite jaukumo namuose kūrimui.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė profesiniam tobulėjimui. Jos dienomis, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, norėsis atskleisti savo talentus. Tam palankus jau pirmadienis.

Antradienį, jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, palankiau skirti darbo aplinkos pertvarkai. O trečiadienis tiktų profesiniam tobulėjimui, kolektyvinei veiklai.

Ketvirtadienį ieškokite naujų galimybių, diena tiktų naujų finansinių šaltinių paieškai.

O penktadienis – ryžtingiems jūsų žingsniams. Ši diena tiktų darbo pokalbiams bei deryboms.

Šeštadienį skirkite aktualiems gerbūvio gerinimo darbams. O sekmadienį, artėjant Mėnulio pilnačiai – mėgstamam hobiui bei savirealizacijai.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Vidinio balanso paieškos savaitė. Jos dienomis būsite linkę siekti jo tarp darbų ir šeimos reikalų, kūrybos ir aktyvaus poilsio. Savaitės pradžia suteiks progų gilesniems apmąstymams, situacijos analizei.

Antradienį darbus derinkite su poilsiu. Šią dieną sudėtingesnių Merkurijaus ritmų įtakoje sudėtingesnių klausimų geriau dar nespręsti.

O štai trečiadienį pats metas konkretiems jūsų žingsniams.

Ketvirtadienį kurkite materialią gerovę, spręskite materialius klausimus. O penktadienis tiktų projektų pabaigimui, rezultatų apibendrinimui.

Šeštadienis šaunus romantikai, puikus norintiems išreikšti savo jausmus. O sekmadienį artėjant Mėnulio pilnačiai, permąstykite, ko norėtumėte savo gyvenime nebereikalingo atsisakyti, ką jame pakeisti.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kai spręsite, matyti pusiau pilną ar pusiau tuščią stiklinę. Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, jos dienos – jums kiek ramesnis atokvėpio metas. Jau pirmosiomis dienomis kaip sėklos sudygs jankstesnės mintys ir idėjos.

O savaitės viduryje lengviau matysis ir įdėtų pastangų rezultatai.

Ketvirtadienis įdomus netikėtais pasiūlymais, naujai įžvelgtomis galimybėmis. O penktadienį gyvenimas gali pateikti netikėtumų bei siurprizų.

Savaitgalio dienomis, artėjant Mėnulio pilnačiai, svarbu nepervargti. Auginantiems mažuosius, atraskite linksmesnių laisvalaikio leidimo būdų, skirkite laiko kūrybai, mėgstamam hobiui, pasivaikščiojimams gamtoje.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu, galite jaustis, kaip sportininkas prieš būsimą startą. Jos pradžioje svarbu tinkamai įvertinti savo jėgas, būsimą tikslą ir kelius jam pasiekti.

Antradienį, jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, susilaikykite nuo kritikos, ramiai išklausykite ir kitokią negu jūsų nuomonę.

Savaitės viduryje jums prasidės ypatingo palankumo metas, kai lengviau klostytųsi aplinkybės. O ketvirtadienį netikėtai kai kam atsivers naujos galimybės.

Penktadienis palankus pokyčiams, kai kam darbo naujoje vietoje pradžiai.

O šeštadienis tiktų norintiems pakeisti aplinką. Ši diena palanki ir persikraustymui į naują gyvenamą vietą.

Sekmadienis, jautresnių artėjančios Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, labiau tiktų sportui, aktyviai fizinei veiklai. Su mažaisiais judriems žaidimams gamtoje, sveikatą stiprinančioms vandens procedūroms.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Ožiaragis

Naujų vidinių atradimų savaitė. Jūsų ženklu keliaujant Jupiteriui, Saturnui ir Plutonui, tai permainingas metas, kai dienos gali stebinti įvykiais, netikėtu aplinkinių požiūriu.

Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, savaitės pradžia – tinkamas metas profesiniam tobulėjimui.

Antradienį, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, palankiau tvarkytis tiek darbo vietoje, tiek namuose, atsisakant tiek nereikalingų daiktų, tiek ir jums trukdančių nuostatų bei nerimo minčių.

Savaitės vidurys tiktų partnerių veikloms paieškai. Ketvirtadienis palankus kolektyvinei veiklai. Šią dieną prieš priimdami sprendimus tarkitės darbe su kolegomis, namuose – su artimaisiais.

Penktadienis jums – naujų idėjų įgyvendinimui.

Šeštadienį kurkite nuotaikingą ir įdomų. Galbūt pats laikas pertvarkyti namus, atrasti naują įdomią laisvalaikio veiklą. O sekmadienį, artėjant Mėnulio pilnačiai, kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems. Pasijauskite kartu būdami laimingais ir reikalingais.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Įdomi savaitė. Jos dienomis gali keistis jūsų požiūris į įvykius bei situacijas. Taip gali būti jau pačioje savaitės pradžioje.

Antradienį, Merkurijui viešint griaunamajame laipsnyje, neskubėkite vertinti. Šią dieną tiktų posakis: nesidžiauk radęs, neverk pametęs.

Saulei keliaujant Šaulio ženklu, ketvirtadienį sektųsi suburti kolegas naujų idėjų įgyvendinimui. O penktadienis įdomus asmeniniais patyrimais, naujais sumanymais.

Šeštadienį gali tekti pagelbėti artimiesiems sprendžiant namams aktualius klausimus. O sekmadienį norėsis skirti kūrybai, įdomiai saviraiškai, turiningam šeimos poilsiui.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Vidinės ramybės paieškos savaitė. Tai aktualu, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, jau pirmosiomis savaitės dienomis. O antradienį, Merkurijui viešint griaunamajame laipsnyje, pats laikas atsisakyti liūdnesnių minčių bei nuotaikų jas keičiant naujomis viltimis.

Saulei keliaujant Šaulio ženklu, savaitės vidurys – ypatingas laikas tarpusavio santykių stiprinimui, draugystės ir meilės jausmų auginimui.

Ketvirtadienis įdomus netikėtomis žiniomis, nelauktais pasiūlymais. O penktadienį skirkite dokumentų tikrinimui bei sutarčių ruošimui.

Šeštadienį rinkitės širdžiai mėgstamą veiklą. Kam tai bus naujo stiliaus paieška, o kažkam –skanaus pyrago kepimas. O sekmadienis gali būti smagus tingiadienis – pažiūrėkite įdomų filmą, paskaitykite gerą knygą.

Daug meilės jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *