2021 metų sausio 25-31 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų sausio 25-31 d. savaitė

Savaitė naujiems jūsų žingsniams. Jos dienomis, kaip brendant per purų sniegą, galėsite praminti taką, vedantį į naujai pasirinktą savo tikslą. Tam palanki, Saulei keliaujant Vandenio ženklu, jau savaitės pradžia. Artėjant Mėnulio piilnačiai stiprės emocijos, gilės jausmai. Stprinkite santarvę, dalinkitės meile ir gerumu.

Ketvirtadienį norėsis labiau gilintis į situacijų priežąstis, įžvelgti įvykių gilesnes motyvacijas. O penktadienis, Mėnuliui viešint Liūto ženkle, – tinkamas metas įgyvendinti apmąstytas idėjas, kilusius sumanymus.

Savaitgalį prisiminę mintį, kad nėra blogo oro, svarbus tik tinkamas apsirengimas, pasivaikščiokite nuošaliame miške, pasigrožėkite žiema, įamžinkite jums laimę teikiančias akimirkas.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Pasirinkimų savaitė. Šiomis dienomis renkantis, svarbi būtų liaudies išmintis, patarianti nestatyti vežimo pirma arklio. Tad priimant sprendimus, padės jūsų gebėjimas tinkamai susidėlioti prioritetus, reiškinių priežasčių, bei pasirinkimų pasekmių suvokimas. Tai aktualu būtų jau savaitės pradžioje.

O antradienį ir trečiadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, būkite atidesni kelyje, o namuose pagrindinį savo laiką dovanokite artimiesiems. Ypač daug dėmesio vertėtų skirti mažiesiems šeimos nariams.

Antroje savaitės pusėje, sprendžiant darbinius reikalus, įsiklausykite į draugų bei kolegų patarimus.

O savaitgalis palankus ne tik aktyviam poilsiui, bet ir tikrųjų vertybių išgryninimui. Nuoširdžiai įvertinkite artimųjų pastangas, jų rūpinimasi jumis.

Šaunių idėjų ir daug meilės jums šią savaitę!

Jautis

Pasikartojančių įvykių savaitė. Jos dienos kai kuriems jūsų ženklo atstovams gali priminti įdomų filmą, kuriame vis pakartojami praeities įvykiai. Taip šią savaitę Urano, Marso ir Liit artimų pozicijų jūsų ženkle įtakoje, situacijos, kad ir kiek kitu kampu, gali būti linkę pasikartoti, tuo suteikdamos kai kuriems antrąjį šansą pakeisti buvusias aplinkybes į gera, tinkamiau išspręsti darbines, o kai kam – ir asmeninių santykių problemas. Tam palanki būtų jums jau savaitės pradžia.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, naujų projektų geriau dar nepradėti. Šias dienas skirkite profesiniam bei asmeniniam tobulėjimui. Ketvirtadienį susilaikykite nuo nebūtinų išlaidų. O penktadienį, palanku būtų išspręsti ir anksčiau atidėliotus buitinius klausimus.

Savaitgalis ypač tiktų sportui, pasivaikščiojimams gamtoje. Tegu šios poilsio dienos suteiks jums kuo daugiau smagių akimirkų! To ir norisi palinkėti jums šią savaitę!

Dvyniai

Naujų pažinčių savaitė. Saulei perėjus į Vandenio ženklą, kuriame jau vieši Merkurijus, Jupiteris ir Saturnas, šios savaitės dienomis jums lengviau sektųsi užmegzti dalykines, o kai kam – ir asmenines pažintis, Tai svarbu būtų jau savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, nesuklyskite rinkdamiesi naujus bendrakeleivius, ar naujai kilusias mintis. Ne visada tai, kas nepatikrinta ir nauja, turės gerą ateities perspektyvą. Šioms dienoms tiks posakis, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Ketvirtadienį lengviau atskleisite savo kūrybinius sugebėjimus. Aktyviai Ieškokite naujų galimybių.

O penktadienį, spręsdami darbinius klausimus, įsiklausę ir į kitokią nuomonę, lengviau rastumėte įdomius sprendimus bei netikėtas išeitis.

Savaitgalį kuo daugiau laiko skirkite gražių tarpusavio santykių stiprinimui bei puoselėjimui.

Sėkmės bei šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Ši savaitė jums – naujų tikslų išsikėlimui. O juos išsikėlus, kaip kapitonui nubrėžus naują laivo plaukimo kursą, norėsis visu greičiu judėti priekį ir dienos, įgaus visai kitokią, naują prasmę. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Antradienis ir trečiadienis, Mėnulio pilnaties jūsų ženkle ritmų įtakoje, galite būti emociškai jautresni, stiprės įžvalgos ir intuicija. Tinkamai pritaikykite intuityviu būdu gautasias žinias.

Antroje savaitės pusėje norėsis plačiau pritaikyti ir įgytas patirtis.Tam palankus jums būtų ketvirtadienis. O penktadienį palanku ieškoti bendraminčių, skirkite laiko ir vidinio balanso paieškai.

Savaitgalis – aktyvus. Norėsis gražinti, atnaujinti savo namus. Dienos šaunios sportui, saviraiškai, asmeniniam tobulėjimui.

Turiningos bei įdomios jums savaitės!

Liūtas

Ši savaitė jums – bendraminčių paieškai. Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu veiksmų tempas gali kiek palėtėti, tad per gyvenimą eikite apgalvotais,neskubiais, minkštais katinuko žingsneliais. Darbus derinkite su aktyviu poilsiu.

Jau savaitės pradžioje šaunu būtų suburti, suvienyti jėgas.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje savo laiką skirkite kūrybai, partnerystės santykių kūrimui.

Ketvirtadienį ypač sėkminga būtų kolektyvinė veikla. O penktadienis, Mėnuliui viešint Liūto ženkle – tai metas darbuose pasiektų rezultatų įvertinimui.

Savaitgalis jums -,ne tik sportui, bet ir dosnumo, kilnaširdiškumo apraiškoms. Padėkite tiems, kam ypač reikalinga būtų pagalba, pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais.

Daug meilės jums šią savaitę!

Mergelė

Naudingų patirčių savaitė. Šios savaitės dienomis galėsite kaip iš lobių skrynelės išsitraukti jums būdingas gerasias savybes: darbštumą, kantrybę ir atkaklumą ir panaudoti jas jau savaitės pradžioje.

Antradienis ir trečiadienis emociškai jautresnės dienos. Jomis stiprinkite partnerystės ryšius, stiprinkite pasitikėjimą ir draugystę.

Ketvirtadienis palankus materialių klausimų sprendimui. O penkadienis gali kaip ledukų, pažerti ir netikėtumų. Spręsdami materialius, buitinius klausimus, būkite lankstūs, ieškokite kompromiso ir sutarimo.

Savaitgalis puikus aktyviam šeimos poilsiui, linksmai pasidžiaukite snieguota žiema.

Šviesių pasirinkimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Naujų planų savaitė. Šios savaitės dienomis Saulei, Merkurijui, Jupiteriui ir Saturnui keliaujant Vandenio ženklu, pajuskite ir atskleiskite savyje kūrėjo jėgą. Ieškokite galimybių, dalinkitės idėjomis, kurkite naujus planus. Toks galėtų būti jau pirmadienis.

Antradienį ir trečiadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali stiprinti jūsų reakcijas, tad vertinant situacijas, svarbu būtų nesutirštinti spalvų.

Kevirtadienis tiktų deryboms ir sandoriams. Diena jums palanki sutarčių pasirašymui. O penktadienį atidžiau tikrinkite dokumentus. Atkreipkite dėmesį ir į smulkmenas.

Savaitgalis gali suteikti jums daug džiugių emocijų.Tad šią dieną kurkite nuotaikingą, suteikite jai kūrybingą, linksmą turinį.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kai reikėtų nukreipti savo mintis ir energiją rytdienos kūrimui. Tai svarbu būtų jau savaitės pradžioje. Antradienį ir trečiadienį, Mėnulio pilnaties ritmų Vėžio ženkle įtakoje, galite būti emocingesni, norėsis greitesnių sprendimų, savo veiksmų rezultatų. Kartais mums norisi aplenkti laiką, nuveikti daug daugiau, nei galime išsyk. Tad šiomis dienomis gyvenimas tegu primena kvėpavimą. Jei daug dirbote- daug iškvėpėte, – turite ir įkvėpti, – atgauti jėgas, paisėti. Neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, juos rūpestingai planuokite, atsirinkite pačius svarbiausius. O daugiau nuveikti galėsite antroje savaitės pusėje. Svarbiausiems sumanymams ypač tiktų ketvirtadienis. O penktadienį palanku būtų pabaiginėti tai, ką jau esate pradėję. Diena jums palanki darbo vietos, o ir namų pertvarkai.

O savaitgalį atraskite daugiau laiko artimiesiems, mėgstamai veiklai, savo hobiui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai ypač svarbu bus kurti ir stiprinti partnerystės, draugystės ir meilės ryšius. Tokios gali būti, Mėnuliui viešint Avino ženkle, jau pirmosios savaitės dienos.

Trečiadienį, Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, idėjas bei pasiūlymus reikėtų kruopščiai atsirinkti. O ketvirtadienį įvertinkite siūlomos veiklos būsimą finansinę grąžą. Šiomis dienomis nemažiau svarbu bus atsirinkti ir tikrąsias gyvenimo vertybes.

Penktadienis jums gali pasiūlyti naujų netikėtų galimybių, kurios gali išnirti netikėtai, kaip važiuojant keliu, už staigesnio posūkio. Neskubėkite, kruopščiau įvertinkite gautus pasiūlymus.

Šeštadienis – diena namų pertvarkai. O sekmadienis – nuotaikingam, kad ir nuotoliniam, draugų ir artimųjų bendravimui.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai palanku būtų išsikelti trumpalaikius tikslus. Jos dienoms tiktų posakis, kad jei norite Kūrėją prajuokinti, papasakokite jam savo planus. Tad ilgalaikių planų šiomis dienomis geriau nekurti, geriau imtis tų uždavinių, kuriuos galėtumėte įgyvendinti būtent šios savaitės dienomis.Tam palankus jau pirmadienis.

Antradienį ir trečiadienį neapsikraukite sudėtingais darbais, užsiimkite ta veikla, kuri teiktų kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Ketvirtadienį neskubėkite, šią dieną gyvenimas labiau gali priminti šachmatų partiją, tad rūpestingai apmąstykite sekančius ėjimus. O penktadienį, iškilus svarbiems klausimams, neprošal pasitarti su kolegomis ir draugais.

Savaitgalį pasivaikščiokite su augintiniu, pabūkite daugiau gamtoje, atraskite širdyje ramybę.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vandenis

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos dienos – ypač sėkmingas jums metas. Saulei, Merkurijui, Jupiteriui ir Saturnui keliaujant jūsų ženklu, panaudokite šias dienas pribrendusiems gyvenimo pokyčiams, karjeros siekiams, naujos veiklos pradžiai. Tam palankus jums jau pirmadienis.

Antradienį Mėnulio pilnaties ritmai ragins pagrindinį dėmesį skirti artimiausiems. Trečiadienis suteiks progų nauju žvilgsniu įvertinti esamas situacijas, atrandant naujus sprndimus.

Ketvirtadienis – pats metas konkretiems materialią gerovę stiprinantiems žingsniams. Ši diena palanki ir nekilnojamo turto sandoriams. O penktadienis gali suteikti naujų, jums aktualių žinių bei patirčių.

Savaitgalis įdomus turiningu bendravimu, jis gali būti nuotaikingas kad ir virtualiu bendravimu su seniai matytais, toliau gyvenančiais artimaisiais.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Žuvys

Laukimo savaitė. Jos dienomis norėsis sulaukti tiek gerų žinių, tiek ir ženklesnių, vedančių į gera, gyvenimo pokyčių. Vis tik tai metas,kair eikėtų ne tik lūkuriuoti bet, nors mažais žingsneliais, judėti užsibrėžto tikslo link. Kaip linksmai sakoma: jei galite bėgti savo tikslo link – bėkite, o jei negalite – eikite, o jei ir eiti negalite, tai bent ropokite ta kryptimi. Toks galėtų jums būti jau pirmadienis.

Antradienį ir trečiadienį, jautrių Mėnulio ritmų įtakoje, stiprės jūsų nuojautos ir įžvalgos. Šiomis dienomis norėsis giliau išgyventi draugystės ir meilės jausmus.

Ketvirtadienį tinkamas metas naujai jūsų pradžiai. O penktadienis tiktų dalykinėms pažintims, partnerystės kūrimui, kompromiso paieškai.

Savaitgalis jums – aktyviai fizinei veiklai, namuose jaukumo kūrimui, harmoningų tarpusavio santykių stiprinimui.

Sėkmės ir daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *