Balandžio 15-21 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Balandžio 15-21 dienos savaitė

Įdomi švenčių laukimo savaitė. Jos dienos gali būti margaspalvės, kaip velykiniai margučiai.

Jau pirmosiomis savaitės dienomis lengviau atsiskleisite savo gabumus,bei talentus.

Balandžio 17-tą dieną Merkurijus pereis iš Žuvų į Avino ženklą. Tad antroje savaitės pusėje būsite linkę žodžių „nevynioti į vatą“. Vis tik sektųsi gebantiems įsiklausyti į šalia esančių nuomonę, ieškantiems sutarimo bei kompromiso.

Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje penktadienį ir šeštadienį galite būti jautresni nei įprastai, juolab, kad balandžio 20-tą dieną Saulė pereis iš Avino į Jaučio ženklą. Ruoškitės Velykoms, marginkite kiaušinius, džiaukitės buvimu kartu.

Džiugios jums margučių šventės, įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Žvaigždžių palankumo savaitė. Tai – aktyvi, labai energinga savaitė. Jai tiktų posakis: „jei ne dabar – tai kada?“ Ji palanki jūsų planams, stambesniems pirkiniams, pvz. automobilio ar nekilnojamojo turto įsigijimui.

Balandžio 15-tą dieną, Mėnuliui viešint Liūto ženkle, metas organizaciniams darbams, pristatymams, darbų aptarimui.

Balandžio 17-tą dieną Merkurijus pereis iš Žuvų į jūsų ženklą. Jo, Saulės bei Chirono tranzitai jūsų ženklu stiprins greitų rezultatų siekį. Kol dar Saulė vieši jūsų ženkle, pasistenkite nuveikti kuo daugiau. Atšventę gimtadienį, jausitės kupini naujų jėgų. Nukreipkite jas tinkamiausia linkme.

Balandžio 20-tą dieną Saulė iškeliaus iš jūsų į Jaučio ženklą. Tad šeštadienis ypač tiktų buitinių klausimų sprendimui ir, žinoma, ruošimuisi Velykoms.

O sekmadienį skirkite smagioms Velykų pramogoms.

Sėkmės, daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Jautis

Tai pasiektų rezultatų apibendrinimo bei įvertinimo savaitė. Šios savaitės dienomis pasidžiaukite savo laimėjimais, iš savo pozityvių minčių ir ketinimų, tarsi iš pirmų pavasarinių žiedų, surinkite puikią puokštę.

Pirmoje savaitės pusėje reikėtų savęs neskubinti, kelionėms bei darbams skirti daugiau, nei įprastai laiko, savo žingsnius kruopščiau apgalvoti, darbus derinti su poilsiu. Finansinių klausimų sprendimui jums palankus antradienis ir trečiadienis, Mėnuliui keliaujant Žemės – Mergelės – ženklu. Tai dienos, kai reikėtų atkreipti tinkamą dėmesį ir į smulkmenas. O laisvalaikiu pabūti daugiau gryname ore, stiprinti imunitetą ir sveikatą.

Šeštadienį Saulė atkeliaus į jūsų ženklą. Tad energingai, su džiaugsmu ruoškitės pavasario šventei. Šventinį sekmadienį, artima Saulės ir Urano pozicija jūsų ženkle gali pateikti nemažai netikėtumų. Būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje. Praturtinkite šias dienas džiugiomis Velykinėmis emocijomis, giedra nuotaika bei smagiais patyrimais.

Džiugios, įdomios jums savaitės!

Dvyniai

Šiai savaitei, Marsui viešint jūsų ženkle, tiktų posakis: „jei atkakliai stengsiuosi – pasiseks“.

Tad jau pirmomis savaitės dienomis imkitės svarbiausių jums uždavinių.

Pirmadienis ypač tiktų organizaciniams darbams, veiklos sustygavimui.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, gali kilti pagunda „įkristi“ į detales bei smulkmenas. Šiomis dienomis stenkitės žvelgti plačiau, gilintis į esminius dalykus.

Ketvirtadienis ir penktadienis tiktų dalykiniams susitikimams, deryboms, darbo pokalbiams.

Šiomis dienomis reikėtų duoti sau daugiau laiko įsigilinimui į darbines, o kai kam ir į asmenines situacijas, susivokti savo galimybėse, jausmuose bei troškimuose.

Šventinis savaitgalis šaunus ne tik margučių ridenimui, bet ir draugystės, meilės stiprinimui, romantiškiems patyrimams. Būkite išradingi, raskite kuo pradžiuginti, nustebinti mylimą žmogų.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Vėžys

Jautri, emocinga savaitė. Šiai savaitei tiktų Teodoro Ruzvelto posakis: „Tikėk, kad gali, ir tu jau nuėjai pusę kelio“.

Jau savaitės pradžioje, Kylančio Mazgo jūsų ženkle įtakoje, palanku imtis naujų veiklų, kilusių idėjų įgyvendinimo.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui perėjus į Mergelės ženklą, kai kuriems reikėtų įveikti ne tik abejones, bet ir smulkius kelyje pasitaikančius akmenukus. Būdami atkaklūs ir ryžtingi tai nesunkiai padarysite.

Ketvirtadienis, Mėnulio ritmų įtakoje, palankus informacijos paieškai, dalykiniams kontaktams.

Penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti jautresni, nei įprastai. Svarbu būtų nesikapstyti praeities prisiminimuose, o pasidžiaugti,gražinant namus, būsima švente.

O šventinį savaitgalį suburkite šeimą kartu, ridenkit margučius, pasidžiaukite gera nuotaika, smagiomis Velykinėmis pramogomis.

Sėkmės bei džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Liūtas

Įdomi, nuotaikinga savaitė. Šiai savaitei jums tiktų posakis: „pakilk virš audros ir rasi šviečiančią saulę“. Drąsiai tvarkykitės su iššūkiais. Atraskite veikloje perspektyvą bei naujas galimybes.

Savaitė, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, prasidės romantiškų nuotaikų pirmadieniu. Ši diena tiktų kūrybinių sumanymų realizacijai, naujų planų pristatymui.

Savaitės vidurys gali priminti neužbaigtus atidėtus darbus. Tad kaip dera Liūtams – ryžtingais šuoliais judėkite į priekį. Šiomis dienomis, Saulei dar keliaujant Avino ženklu, nuveikti galite ypač daug.

Penktadienis palankus naujo stiliaus kūrimui, harmonijos su savimi ir aplinka paieškai.

O šventinį savaitgalį skirkite laiko maloniam, dvasinę pusiausvyrą padedančiam atgauti bendravimui. marginkite margučius, džiaukitės bundančia pavasarine gamta.

Giedros nuotaikos ir džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Tai naujų idėjų ir galimybių savaitė. Jai tiktų posakis: „kai renkiesi viltį – viskas yra įmanoma“.

Pirmadienis, astrologinių ritmų įtakoje, palankus kūrybinių galių atskleidimui.

Antradienis ir trečiadienis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, šaunus romantiškiems susitikimams.

Trečiadienį ir ketvirtadienį neapsikraukite dideliu darbų krūviu, juos derinkite su poilsiu. Šiomis dienomis stiprinkite imunitetą, skirkite daugiau laiko sportui. Šios dienos tiktų darbų užbaigimui, rezultatų apibendrinimui, palankios profesinių žinių gilinimui, galėtų būti sėkmingos, siekiantiems pergalių moksle.

Šeštadienį, Mėnulio ritmų įtakoje, marginant kiaušinius aplankys kūrybinis įkvėpimas.

O sekmadienį džiaukitės Šv. Velykomis, buvimu kartu, renginiais. Palanku būtų skirti laiko meninei saviraiškai, maloniems susitikimams.

Turiningos bei džiugios jums savaitės!

Svarstyklės

Savaitė, kai turėsite galimybę pademonstruoti atkaklumą bei kantrybę.

Jau pirmomis dienomis norėsis pokyčių ir permainų. Vis tik, kol dar Saulė vieši jums opoziciniame ženkle, svarbu bus neskubėti, savo žingsnius apmąstyti.

Trečiadienis ir ketvirtadienis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, puikus metas draugystei ir meilei.

Nuo balandžio 17-tos dienos, Merkurijui perėjus į jums opozicinį Avino ženklą, prisiminkite posakį, kad kartais tylėjimas būna auksas. Šiomis dienomis jums pravers tolerancija, gebėjimas derinti skirtingas nuomones, bei požiūrius.

Iki balandžio 19-os dienos, Venerai viešint Žuvų ženkle, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų.

Saulei iškeliavus iš jums opozicinio ženklo, nuo balandžio 20-tos dienos, v ruošiantis Šv.Velykoms, gali kilti įdomių idėjų.

Šventinį sekmadienį ieškokite džiugių laisvalaikio formų, bendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Kontrastinga savaitė, kai daug priklausys nuo jūsų požiūrio. Jos dienos gali patvirtinti Charles S. Swindoll mintis: „gyvenimas yra 10% to, kas nutinka man ir 90%, kaip į tai reaguoju“.

Pirmomis savaitės dienomis spręskite susikaupusius darbinius, finansinius klausimus.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, palanku gilintis į detales, ieškoti papildomų finansinių šaltinių.

Antroji savaitės pusė permaininga, kai kurių planai, kaip ir jūsų mintys, gali keistis.

Penktadienis, Mėnulio pilnaties įtakoje, jam viešint jūsų ženkle, emociškai jautrus. Ruošdami namus šventėms, kartu kuo daugiau pastangų dėkite draugystės ir meilės stiprinimui, harmoningų santykių palaikymui.

Tegu sekmadienis prasidės šauniu Velykų rytu ir smagiu margučių ridenimu.

Daug džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Šaulys

Kūrybinga savaitė.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Liūto ženkle, sektųsi bendraminčių ir partnerių paieška.

Antradienis ir trečiadienis palankus kūrybinių idėjų pristatymui.

Savaitės viduryje sektųsi į priekį pastūmėti užstrigusius projektus ir atidėliotus darbus.

Kol dar Saulė vieši Avino ženkle, ketvirtadienį ir penktadienį ryžtingiau įgyvendinkite savo svajones. Norėsis gražinti namus, ruoštis šventėms. Saulei perėjus į Jaučio ženklą – prasidės ramesnis jums laikotarpis.

Šeštadienį marginkite kiaušinius. Kurkite namuose džiugią nuotaiką.

O sekmadienį pasidžiaukite margučių ridenimu, šeimos buvimu kartu.

Daug džiaugsmo ir laimės akimirkų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Švenčių laukimo savaitė.

Šią savaitę darbuose labiau seksis, jei būsite lankstūs ir ieškosite įvairesnių galimybių ir sėkmės kelių.

Savaitės pradžioje įprastiniams darbams skirkite daugiau laiko, savęs neskubinkite.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui viešint Mergelės ženkle, dienos palankios finansinių klausimų sprendimui, gerbūvio gerinimo darbams, aktyviai fizinei veiklai.

Savaitės viduryje sektųsi tartis, derėtis, ieškoti kompromiso.

Antroje savaitės pusėje, artimos Nusileidusio Mazgo, Saturno ir Plutono pozicijų jūsų ženkle įtakoje, sprendimus priiminėkite tik būdami tikri jų būtinumu. Tai metas, kai didesnė klaidos tikimybė, tad atidumas bei kruopštumas jums pravers.

Ruošdamiesi šventėms kuo daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms.

Savaitgalį su vaikais marginkite margučius, džiaukitės pavasarinėmis pramogomis, atraskite laiko jums džiaugsmą teikiančiam laisvalaikiui.

Linksmų patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Pokyčių permaininga savaitė – kaip pats pavasaris. Jau pirmoje savaitės pusėje galimi netikėtumai. Tad jūsų greita reakcija bei lankstumas šiomis dienomis pravers, tiek darbe, tiek ir sprendžiant asmeninius klausimus.

Savaitės viduryje daugiau dėmesio pareikalaus ir jūsų mažieji. Tad pasirūpinkite ne tik buitimi, bet ir turiningu jų laisvalaikiu.

Savaitės antroje pusėje, Merkurijui keliaujant Avino ženklu, reiktų įveikti kritiškumą, neskubėti. Vėliau gali paaiškėti, kad planai keičiasi.

Penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, būkite tolerantiški.

Šeštadienį, Saulei iškeliavus į Jaučio ženklą, norėsis daugiau dėmesio skirti namams. Juolab, kad ruošitės šventėms.

Šventinį Velykų sekmadienį pasidžiaukite šeimos susitikimu, apsilankykite smagiame renginyje.

Giedros nuotaikos ir daug meilės jums šią savaitę!

Žuvys

Ryžtingų veiksmų savaitė. Šią savaitę pirmas žingsnis turi būti jūsų, kai turite pasakyti: „aš galiu“.

Jums ypač palanki pirmoji savaitės pusė, kol dar Merkurijus keliaus jūsų ženklu. Panaudokite šias dienas kūrybai, meninei saviraiškai, tobulėjimui.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu ženklu, daugiau dėmesio skirkite buičiai.

Balandžio 17 dieną Merkurijus pereis iš jūsų į Avino ženklą. Sustiprės greitų sprendimų ir rezultatų noras.

Savaitės antroje pusėje, Neptūno kelionė jūsų ženklu stiprins idealų paiešką, domėjimąsi psichologiniais klausimais. Tai padės jums rasti atsakymus į iškilusius gyvenimo klausimus, teisingai pasirinkti tolesnę kryptį.

Penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmai gali stiprinti abejones. Būkite ryžtingi ir ženkite į priekį.

Šeštadienį margindami margučius atskleiskite kūrybinius talentus.

O sekmadienį tegu Šv. Velykų rytas atneš naujas viltis ir daug gyvenimo džiaugsmo.

Sėkmingos bei nuotaikingos jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *