Birželio 10-16 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Birželio 10-16 dienos savaitė

Pusiausvyros paieškos savaitė.

Jos dienos gali priminti mūsų kvėpavimą. Daugelį darbų galėtumėte atlikti lengvai, tarsi vienu įkvėpimu. Tačiau po įkvėpimo – būtinas iškvėpimas. Po įtemptų darbų – atokvėpis.

Savaitės pradžioje Venera pereis iš Jaučio į Dvynių ženklą. Metas palankus pažintimis, susitikimams, partnerystės pradžiai.

Savaitės vidurys šaunus naujo stiliaus paieškai, o taip pat – namų pertvarkai. O savaitės antroje pusėje ieškokite ne tik naujų galimybių, bet ir ilgesniam poilsiui tinkamų variantų.

Jautrūs Mėnulio pilnaties ritmai savaitgalį ragins įsiklausyti į artimųjų lūkesčius, jie palankūs romantiškiems susitikimams. Mėnuliui viešint Šaulio ženkle laikas šaunus išvykoms, kelionėmis. Ieškantys savojo žmogaus turėsite puikių progų susipažinti, o jau radę – kurti ir stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Šviesių minčių, džiugių svajonių jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Stiprių patirčių savaitė. Šią savaitę, kaip iš sėklų prasikals jūsų pasirinkimų ir ankstesnių veiksmų pasekmės. Priklausomai nuo to, ką mąstėte, galvojote, rinkotės.

Savaitė pradžia gali būti kontrastinga. Tiek žiniomis tiek ir aplinkinių reakcija. Tai metas, kai reiktų analizuoti situaciją, patartina susilaikyti nuo kritiškesnio vertinimo.

Antradienį ir trečiadienį metas, kai būdami ryžtingi ir suvokę priežastis, galėtumėte keisti tiek savo požiūrį, tiek ir esamą situaciją į palankesnę. Tai energingų veiksmų dienos, kai ieškantys lengviau rastų įdomų naujo darbo pasiūlymą.

Antroje savaitės pusėje spręskite buitinius ir finansinius klausimus, planuokite vaikų atostogas.

O savaitgalį, Mėnuliui perėjus į Šaulio ženklą, tinkamas laikas išvykoms ir kelionėms, gamtos terapijai, sportui, kūrybos proveržiams.

Šaunios bei įdomios jums savaitės!

Jautis

Turininga savaitė. Kaip iš žolynų surinkta vasaros žiedų puokštė. Turtinga naujomis patirtimis, pažintimis, vidiniais atradimais.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Mergelės ženkle, palanku ieškoti naujų finansinių šaltinių. Tai metas, kai kaip bitutės, renkančios nuo kiekvieno žiedo žiedadulkes, galite savo pastangomis surinkti gausų sėkmės derlių.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, palanku tartis, derėtis, tvirtinti dokumentus, pasirašyti sutartis.

O antroje savaitės pusėje, Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite draugystės ir santarvės paieškoms.

Savaitgalis puikus mėgstantiems sodo ir daržo darbus, aktyvų poilsį gamtoje.

Įdomios bei sėkmingos jums savaitės!

Dvyniai

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos pradžioje į jūsų ženklą atkeliaus Venera. Jos ir Saulės tranzitai jūsų ženkle kurs ypatingą palankumą tiek svarbių žinių paieškai, tiek ir konkretiems finansiniams sprendimams.

Savaitės vidurys kai kuriuos džiugins netikėta džiugia asmenine patirtimi, o kažką – nelauktu įdomaus darbo pasiūlymu. Galbūt tai bus tai, apie ką jūs jau seniai svajojote.

Antroje savaitės pusėje visas jėgas nukreipkite gerbūvio kūrimui. Tai dienos, kai galėsite suvokti reiškinių priežastis, įžvelgti dėsningumus, rasti tinkamiausius sprendimus. Auginantys mažuosius ieškokite įdomesnių laisvalaikio užsiėmimų. Tam ypač tiks šis savaitgalis, šaunus sportui, iškyloms, kūrybai bei saviraiškai.

Turiningos bei linksmos jums savaitės!

Vėžys

Įdomi svarbių pasiekimų savaitė. Merkurijui ir Marsui tebeviešint jūsų ženkle, dienos šaunios susitikimams, darbuose palankios kolektyviniams sprendimams, naujų finansinių šaltinių paieškai.

Savaitės pradžia palanki gilinantiems žinias, o taip pat pasiryžusiems rimtiems gyvenimo iššūkiams. Pirmoje savaitės pusėje sukaupkite, kaip sportininkas prieš startą, jėgas. Jų prireiks vėlesnėmis savaitės dienomis, kai, įdėję daugiau pastangų, galėsite džiaugtis sėkmingais rezultatais.

Savaitės vidurys, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, tiktų dokumentų tvarkymui, požiūrių derinimui.

Antroji savaitės pusė, Mėnuliui perėjus į Skorpiono ženklą, stiprins jūsų jausmus, norėsis kuo daugiau savo laiko skirti tiems, kuriuos mylite.

Savaitgalis puikus trumpoms kelionėms. Tegu jos suteikia jums ilgai lauktą atokvėpį bei naujų įspūdžių.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Įdomių, netikėtų susitikimų savaitė. Kartais šaunu pakilti kaip paukščiui virš lizdo, virš savo rūpesčių, pažvelgti į juos iš viršaus, ir pamatyti, kad dalis jų išties ne tokie dideli, kaip atrodė. Šios savaitės dienomis turėsite progų kitaip įvertinti savo gyvenimo įvykius, aiškiau išvysti gyvenimo šviesiąsias puses, patirti daug laimės akimirkų.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, gerinkite buitį, gražinkite savo aplinką. Tai puikus laikas stiliaus pokyčiams, rūbų spintos pertvarkai.

Savaitės vidurys – metas gilesniems pasiektų rezultatų apmąstymams bei apibendrinimams.

O antroje savaitės pusėje – romantiškos susitikimų dienos. Šiomis dienomis greičiau galite būti suprasti, pastebėti ir įvertinti – tiek darbo kolektyve, tiek ir neseniai susipažinto žmogaus. Tai dienos, kai sektųsi kolektyviniai darbai, bendraminčių naujai veiklai paieška.

Savaitgalis šaunus aktyviam šeimos laisvalaikiui, pasivaikščiojimams gamtoje, meninei kūrybai.

Naujų jums idėjų ir puikių sumanymų šią savaitę!

Mergelė

Nuotaikinga ir jausminga savaitė. Ji prasidės jums romantiškomis nuotaikomis. Mėnuliui viešint jūsų ženkle, būsite linkę džiuginti mylimą žmogų savo meile, rūpestingumu, paslaugumu.

Darbuose iš daugybės klausimų, kaip iš mažų dėlionės gabalėlių norėsis susidėlioti visą situacijos paveikslą. O jį pamatę, problemų sprendimui pasitelkite kolegas, bendraminčius.

Savaitės vidurys jums palankus darbo pokalbiams, deryboms, karjeros siekiams. Šiomis dienomis pasidžiaukite ir mažųjų pasiekimais: kas pirmais nedrąsiais žingsneliais, o kas – išlaikytu egzaminu.

O antroji savaitės pusė – partnerystės, draugystės stiprinimui. Šiomis dienomis širdį užvaldys susižavėjimas naujomis idėjomis ir galimybėmis. Ieškokite kelių ir būdų jas realizuoti.

O savaitgalį skirkite maloniems draugų ir giminaičių susitikimams, įdomių vietų aplankymui.

Giedros nuotaikos bei šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Naujo proveržio savaitė. Šios dienos primins sraunią kalnų upę, suradusią naują vagą. Kai kuriems kils puikių idėjų ir sumanymų, dar kai kas su draugais kartu kurs bendrą verslą, o kažkas atras save visai naujoje veikloje.

Savaitės pradžioje šaunu būtų apibendrinti darbinę situaciją, o ir namuose kartu apžvelgti finansinius planus. Galbūt tada jums kils naujų minčių finansinei padėčiai pagerinti. Šios dienos palankios papildomų darbų ir naujų finansinių galimybių paieškai.

Savaitės vidurys, Venerai keliaujant Dvynių ženklu ir jūsų ženkle viešint Mėnuliui – puikus romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei.

Antroje savaitės pusėje, Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, susilaikykite nuo nepagrįstos finansinės rizikos, nebūtinų emocinių pirkinių, rūpestingiau planuokite išlaidas. Šios dienos tiktų gilesniems apmąstymams ir analizei.

Savaitgalis puikus draugų ir artimųjų šventėms, susitikimams, smagioms šeimos pramogoms.

Šaunių idėjų bei sėkmės jums šią savaitę!

Skorpionas

Gilių jausmų savaitė. Jos dienomis, kaip į giliausią gelmę galėsite panirti ir susivokti savo jausmuose, suprasti, ką jums reiškia draugystė, meilė ir atjauta.
Savaitės pradžia, Venerai iškeliavus iš jums opozicinio Jaučio ženklo į Dvynių, – tinkama finansiniams sprendimams. Mėnuliui viešint Mergelės ženkle, dienos palankios dokumentų tvarkymui, aplinkos gražinimo darbams.

Savaitės viduryje ieškokite jums aktualios informacijos.

O antroji savaitės pusė, Mėnulio ritmų jūsų ženkle įtakoje – puikus laikas draugystei ir meilei. Išgirskite artimo žmogaus lūkesčius ir troškimus, atverkite savo širdyje slypinčius meilės, gerumo turtus.

Savaitgalį kurkite džiugų visos šeimos smagiomis laisvalaikio pramogomis, išvykomis, aktyviu poilsiu gamtoje.

Džiugiu susitikimų ir daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai sukauptas žinias versite išmintimi. Kartais esame linkę savo sėkmės siekius atidėti – kai daugiau žinosime, išmoksime ar pasieksime. Šios savaitės dienos parodys, kad daug svarbiau, nei vien kaupti žinias, jas išsyk tinkamai pritaikyti ir panaudoti.

Tam palanki jau šios savaitės pradžia. Jums padėti galės apibendrinta informacija, draugų bei kolegų patarimai.

Savaitės viduryje norėsis ištrūkti iš rutinos, net įprastoje veikloje atrasti kažką sau naujo ir įdomaus.

Antroje savaitės pusėje pagrindinį dėmesį skirkite santykiams su artimaisiais. Kartais taip svarbu kitą išklausyti, leisti jam išsakyti tai, kas slegia širdį, pabūti vienas kitam ta stipria užuovėja.

Savaitgalis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, galėtų būti romantiškas, džiugus pažintimis, susitikimais, laisvalaikio idėjomis, išvykomis, kelionėmis. Dienos puikios sužadėtuvėms, palankios trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Šaunių idėjų bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Ožiaragis

Prisiminimų savaitė. Jos dienoms tiktų posakis, kad gera nauja – tai dažnai užmiršta sena.

Jau savaitės pradžioje galite netikėtai sutikti buvusius kolegas, draugus. Prisiminę išmintį, kad visata kalba kiekvieno mūsų lūpomis, atkreipkite dėmesį į išgirstus žodžius, išsakytas mintis.

Savaitės viduryje kai kurie grįš prie anksčiau atidėliotų darbų ir sprendimų. Šiomis dienomis dar kartą pasitikrinkite sąlygas ir aplinkybes, kad nepakartotumėte buvusių klaidų.

Antroje savaitės pusėje kai kuriems reikės skubėti draugui į pagalbą, o darbe – patalkinti kolegoms. Darbų krūviui padidėjus labai svarbu bus jų planavimas, prioritetų atsirinkimas.

Vėliau darbų tempas gali kiek palėtėti. Marsui ir Merkurijui keliaujant jums opoziciniu ženklu, savęs nespauskite, palikite laiko pasidžiaugti gyvenimu ir vasara. Tam ypač tiks ir šis savaitgalis, kurį planuodami įsiklausykite į tai, ką jums pataria ne tik logika, bet ir jūsų širdis.

Daug smagių laimės akimirkų jums šią savaitę!

Vandenis

Netikėtumų savaitė. Tai metas, kai gyvenimas ras, kuo jus nustebinti. Jos dienomis prisiminti galėsite išmintį: „Nesidžiauk radęs, neverk pametęs“. Tai, kuo džiaugėtės gali paaiškėti, kad darėte tai per anksti, o tai, dėl ko liūdėjote gali vėliau išeiti į gera. .Kaip pavyzdžiui, nusivylę buvusiu draugu, netikėtai sutikti jums ypač tinkamą žmogų.

Tad jau pirmomis savaitės dienomis dažniau pabūkite stebėtoju, žvelgdami į besikeičiančias situacijas, klausydami besikeičiančių nuomonių.

Savaitės vidurys, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, puikus deryboms, sutarčių pasirašymui. Šios dienos jums palankios darbo pokalbiams, dalykiniams susitikimams.

Antroji savaitės pusė suteiks progų atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus. Tai – įdomus metas, kai galite rasti netikėtą sprendimą, ypač jei pažvelgsite į situacijas kitu kampu.

Savaitgalis džiugus aktyviu šeimos laisvalaikiu, smagus draugų pasiūlymais.

Didelės sėkmės bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Žuvys

Paieškos savaitė. Jos dienomis kai kas, tarsi sutemose užsidegę žvakę, ieškosite tinkamiausio sprendimo. Kas ieškosite įdomių žinių, kas – gyvenimo kelio, kas – papildomo darbo, o kas – atostogų kelionės. Smagu, kad šios savaitės dienomis seksis ne tik ieškoti, bet ir surasti.

Savaitės pradžioje kai kurie atrasite širdžiai artimą veiklą. Šaunų būtų, kad ji galėtų tapti ir ta pagrindine, jums teikiančia pragyvenimą.

Savaitės vidurys, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, palankus komandiruotėms, išvykoms, naujų idėjų generavimui.

O antroji savaitės pusė, Mėnuliui perėjus į Skorpiono ženklą, ragins gilintis į širdį užvaldžiusius jausmus. Šios dienos – puikus metas dalykinėms bei asmeninėms pažintims, romantiškiems susitikimams.

O savaitgalį skirkite įdomiems renginiams, suplanuokite kad ir trumpą kelionę. Tai puikus laikas išvykoms, džiugiems gyvenimo pokyčiams.

Kai kada tiesiog dažniau pažvelkite į dangų, pakilę virš abejonių ir nerimo, kupini naujų vilčių ir svajonių.

Nuotaikingos bei įdomios jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *