Birželio 17-23 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Birželio 17-23 d. savaitė

Magiškų žodžių savaitė. Jos dienomis lengviau atrasite ryšį su aplinka ir savo vidiniu „aš“, sektųsi derinti požiūrius, ieškoti kolektyvinių sprendimų.

Jau savaitės pradžioje ypač svarbią reikšmę įgaus jūsų mintys, ištariami žodžiai. Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje stiprės jausmai, giliau išgyvensite patirtis, aiškiau suvoksite situacijas.

Savaitės vidurys palankus kūrybinei saviraiškai.

Antroji savaitės pusė aktyvi, imkitės konkrečių praktiškų veiksmų, spręskite materialius klausimus, siekite apčiuopiamų rezultatų.

Birželio 22-trą dieną Saulė pereis į Vėžio ženklą. Norėsis atsigręžti į šeimą, tradicijas, stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Savaitgalis šaunus susitikimais ir nuotaikinga Rasų švente.

Džiugios, nuotaikingos jums savaitės!            

Avinas

Stiprių jausmų bei emocijų savaitė. Chironui viešint jūsų ženkle, norėsis daug dėmesio skirti užsitęsusiems reikalams. Sektųsi imtis tų klausimų, kuriuos galėtumėte išspręsti ryžtingai, išsyk.

Savaitės pradžioje, Mėnulio pilnaties įtakoje, galima nuotaikų kaita. Kaip audringoje jūroje gali kilti emocijų bangos, stiprės noras apginti savo tiesą ir nuomonę.

Savaitės vidurys ramesnis ir stabilesnis. Tai naujų planų kūrimo metas. Apžvelkite pasiekimus, išsikelkite naujus tikslus.

Antroje savaitės pusėje dienos palankios išvykoms, komandiruotėms, kai kam ir smagiai atostogų pradžiai.

Savaitgalį, Saulei įžengus į Vėžio ženklą, į pirmą planą iškils šeimos, artimųjų reikalai. Šios dienos gali džiuginti santarve, tarpusavio supratimu ir, žinoma, smagia Joninių švente.

Džiugių patyrimų bei šviesių vidinių atradimų jums šią savaitę!

Jautis

Tikslų atsirinkimo savaitė. Uranui viešint jūsų ženkle, šią savaitę gyvenimas gali patikrinti jūsų planus.

Savaitės pradžioje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje ir jam perėjus į Ožiaragio ženklą, norėsis planuoti naujus tolesnius žingsnius.

Savaitės viduryje ieškokite bendraminčių, sąjungininkų, jus suprantančių, palaikančių. Šiomis dienomis jūsų ženklą globojančiai Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu, susilaikykite nuo finansinės rizikos investicijų, neapgalvotų stambesnių pirkinių.

Jums palankesnis laikas – antroji savaitės pusė. Ieškokite aktualios informacijos, įdomesnės veiklos pasiūlymų, jums tinkamo nekilnojamo turto varianto.

Šeštadienis, Saulei perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, tiktų namų pertvarkos, kraustymosi į naują gyvenamą vietą, statybų darbams.

O sekmadienis puikus draugų susibūrimui, gražiai Rasų šventei.

Sėkmingos, džiugios jums savaitės!

Dvyniai

Sėkmingų sprendimų ir pasirinkimų metas. Atšventę gimtadienį ir pajutę galingą jėgų antplūdį, imkitės svarbiausių darbų ir sumanymų. Tai laikas, kai reikėtų pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus jų neatidėliojant, veikiant greitai, su įkvėpimu.

Savaitės pradžioje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, pasidžiaukite pasiektais rezultatais ir laimėjimais. Kartais mes gyvenime skubėdami neįvertiname kiekvienos dienos dovanų, per skubėjimą jų net neišpakuojame. Šios dienos palankios gilesniems apmąstymams ir dėkingumui šalia esantiems, jus palaikantiems, padedantiems išreikšti.

Savaitės viduryje, Venerai keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, neskubėkite išlaidauti, o tarpusavio santykius šiomis dienomis reikėtų branginti, neatsargiu žodžiu nesugriaukite to, ką ilgai statėte.

Antroje savaitės pusė palanki deryboms, sutarčių pasirašymui, finansiniams sprendimams.

Savaitgalį iš jūsų į Vėžio ženklą iškeliaus Saulė. Prasidės atokvėpio metas, tinkamas draugystei ir meilei, smagiai šventei, džiugiems patyrimams.

Giedros nuotaikos, bei daug laimės jums šią savaitę!

Vėžys

Pilnatvės savaitė. Tai džiugus vasaros metas, kai Marsui ir Merkurijui viešint jūsų ženkle, norėsis išgyventi vidinės ramybės, laimės jausmus, dalintis meile, įžvalgomis. Tai dienos, kai į savo gyvenimą galėsite pažvelgti, kaip nuo kalno žvelgdami į tolį, pamatyti galimus kelius, įžvelgti ateities perspektyvas.

Savaitės pradžia – stiprių jausmų. Mėnulio pilnaties įtakoje, jam pereinant į Ožiaragio ženklą, svarbu bus atrasti vidinę pusiausvyrą tarp to, ką sako protas ir to, ko trokšta širdis.

Savaitės vidurys palankus komandiruotėms, išvykoms, o kai kam –atostogų pradžiai. Savaitės antroji pusė palanki konkretiems jūsų pasirinkimams. Ieškokite naujų galimybių, įsiklausykite į gaunamus pasiūlymus, širdimi atsirinkite tinkamiausią variantą.

Birželio 22-ą dieną į jūsų ženklą atkeliaus Saulė, suteikdama jėgų antplūdį bei naujas viltis.

Savaitgalį skirkite bendravimui su brangiausiais jums žmonėmis. Tai metas, kai reikėtų savęs neskubinti, duoti laiko pasidžiaugti tuo, ką jau pasiekėte ir, žvelgiant į vasarinį dangų, pasvajoti apie ateitį.

Daug laimės ir džiaugsmo akimirkų jums šią savaitę!          

Liūtas

Savaitė, galinti jums priminti teatro sceną. Aktorių daug, ir visi įsijautę į vaidmenis. O režisierių sunku įkalbėti daryti pakeitimus scenarijuje. Tai dienos, kai į gyvenimą reikėtų pažvelgti linksmai, suvokiant problemų laikinumą ir atrandant gyvenimo džiaugsmą ir mažesniuose dalykuose.

Savaitės pradžia, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, emociškai jautresnė. Jos dienomis, kad būtumėte suprasti ir išgirsti, stenkitės ieškoti netradicinių kelių.

Savaitės viduryje jūsų žodžiai įgaus didesnę jėgą. Tad rinkitės juos jautrius ir naudokitės jais rūpestingai.

Antroji savaitės pusė gali stebinti netikėtai besiklostančiomis situacijomis, įdomiomis pažintimis ir netikėtu aplinkinių požiūriu. Šiomis dienomis ieškokite sutarimo, įsiklausykite ir į kitokią nuomonę, tolerantiškai vertinkite aplinkybes.

Savaitgalis, Saulei perėjus į Vėžio ženklą, suteiks ilgai lauktą poilsį. Puikus laikas šeimos išvykoms, romantiškam poilsiui gamtoje, šauniai Rasų šventei.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!                               

Mergelė

Savaitė, kuri gali priminti vaikų „klasių“ žaidimą, kai iš vieno langelio reikia peršokinėti į kitą. Nuo vieno klausimo, prie kito, nuo vienų situacijų nagrinėjimo – prie kitų. O kai kas ir iš vieno darbo – į kitą.

Pirmosios savaitės dienos, Mėnuliui perėjus į Ožiaragio ženklą, tiktų ilgalaikių planų kūrimui, naujų tikslų išsikėlimui.

Savaitės viduryje ieškokite jums svarbios informacijos. Būtent šiomis dienomis galite rasti įdomios naujos veiklos pasiūlymą.

Savaitės antroji pusė tiktų buities gerinimui, jaukumo kūrimui, o svarbiausia – tarpusavio santykių stiprinimui. Tai dienos, kai galėsite suvokti, kiek daug jums reiškia mylimas žmogus, buvimas kartu.

Tokiomis džiaugsmo akimirkomis dosniu gali būti šis savaitgalis, suteiksiantis naujų įspūdžių, smagus draugų šventiškais pasiūlymais.

Kūrybinės sėkmės ir daug džiaugsmo jums šią savaitę!         

Svarstyklės

Savaitė, kuriomis dienomis galite pasijausti, kaip aukštai skriejančiose sūpuoklėse. Greitas tempas, besikeičiantys įvykiai bei aplinkinių nuomonės ragins reaguoti greitai, tiesiog išsyk.

Savaitė pradžia, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, emocinga, galite išgirsti netikėtų žinių, reikės išsyk rasti sprendimus.

Savaitės vidurys leis į daugelį reiškinių pažvelgti plačiau, atrasti sąsają su praeitimi, pamatyti, ko galite tikėtis toliau.

Antroji savaitės pusė palanki dalykiniams susitikimams. Tai tinkamas laikas deryboms, sutarčių pasirašymui, naujų projektų pradžiai.

Savaitgalį, Saulei perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, kuo daugiau laiko norėsis skirti artimiausiems žmonėms. Išpildykite bent vieną jų svajonę ar troškimą, raskite laiko pasinerti į džiugų, aktyvų laisvalaikį, išsiruoškite į smagią Rasų šventę.

Įdomių patirčių bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kurios dienomis, kaip ugnikalnis, prabils jūsų vidinė jėga. Svarbu bus nukreipti ją tinkama kryptimi į svarbiausius tikslus.

Kartais mes ilgai mąstydami, savo mintimis „užsiauginame“ kliūtis.

Šios savaitės pradžioje, jautrių Mėnulio ritmų įtakoje, įveikite norą prisiminti liūdną praeitį, o kartu ir abejones dėl rytdienos.

Savaitės vidurys palankus karjeros siekiams, tinkamas naujų veiklų ir bendraminčių paieškoms.

O antroji savaitės pusė suteiks progų užbaigti anksčiau atidėliotus darbus, išspręsti buitines problemas, pasirūpinti mažųjų atostogomis.

Savaitgalis, Saulei įžengus į Vėžio ženklą, šaunus šeimos susibūrimams, smagioms pramogoms, linksmai Joninių šventei.

Daug širdžių šilumos ir meilės jums šią savaitę!

Šaulys

Permaininga, lėtesnio įvykių tempo savaitė.

Savaitės pradžia, Mėnuliui dar viešint jūsų ženkle – romantiška. Įsisiūbuos jausmai ir emocijos. Pirmosiomis dienomis metas tinkamas naujų kelių paieškai, gilesniems situacijų apmąstymams.

Savaitės viduryje, Saulės ir Veneros, viešinčių jums opoziciniame ženkle, įtakoje, rūpestingiau planuokite išlaidas. Tai metas, kai į daugelį situacijų vertėtų pažvelgti naujai, kitu kampu, atrandant dar nematytas išeitis bei galimybes.

Saulei iškeliavus iš jums opozicinio ženklo,nuo birželio 22-os  dienos –  laikas, kai gyvenimas „pils vandenį ant jūsų malūno“. Prasidės emociškai lengvesnis ir džiugesnis laikotarpis.

Savaitgalio dienos tiks ne tik gerbūvio gerinimo darbams, bet ir džiugiam, smagiam poilsiui.Joninių šventei.

Šviesių minčių, daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Ožiaragis

Kontrastų kupina savaitė. Marsui ir Merkurijui viešint jums opoziciniame Vėžio ženkle, kai kuriomis jos dienomis kaitriai kaitins saulutė, o kai kuriomis gali netikėtai merkti lietus.

Savaitės pradžia romantiška. Į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui vis dažniau norėsis įsiklausyti į tai, ką pataria širdis, atsižvelgti į savo bei artimųjų jausmus, troškimus.

Savaitės vidurys palankus susitikimams, deryboms, karjeros pokyčiams.

Antroje savaitės pusėje pasistenkite užbaiginėti tai, ką jau esate pradėję, papuoškite tortą paskutine vyšnaite.

Nuo birželio 22-os dienos, Saulei įžengus į jums opozicinį Vėžio ženklą, prasidės atokvėpio metas. Kuo daugiau laiko skirkite poilsiui, dienos palankios planuojantiems atostogas.

Savaitgalis spalvingas ne tik margaspalviais žiedais, bet ir linksmais draugų susitikimais, džiugia Rasų švente.

Giedros nuotaikos ir daug linksmų akimirkų jums šią savaitę!

Vandenis

Dar neatostogaujantys Vandeniai šią savaitę gali jaustis įsukti į kasdienės rutinos ratą. Širdyje plazdės kelionių ir nuotykių ilgesys, o ant stalo žvelgsite į dokumentų ir sutarčių krūvelę. Kad gerai jaustumėtės ir suspėtumėte atlikti užsibrėžtuosius darbus, jau savaitės pradžioje pasistenkite kiekvieną dieną atrasti džiaugsmą teikiančią veiklą: ar tai būtų mėgstama saviraiška ar smagus ištrūkimas į gamtą,.

Savaitės viduryje ryžtingai save pasodinkite prie būtinų darbų sąrašo. Tai metas, kai galite vienu ypu imti ir užbaigti tai, ką ilgiau atidėliojote.

Savaitės antra pusė, į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, romantiška, puiki pasimatymams, draugystės ir meilės ryšių plėtojimui. Tai įstabus laikas ir jau susiradusiems savąjį žmogų – gražių santykių kūrimui, o auginantiems mažuosius – pasidžiaugimui jų pasiekimais.

O savaitgalis iš Dvynių į Vėžio ženklą įžengus Saulei, atneš vidinės ramybės ir ilgai siektos harmonijos pojūtį. Tik įsileiskite į širdį giedrą nuotaiką, atmeskite kritiškesnes mintis ir pastebėkite aplink save kuo daugiau gyvenimo džiaugsmą teikiančių dalykų.

Įdomios Rasų šventės bei daug smagių patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Dar neatostogaujantys Vandeniai šią savaitę gali jaustis įsukti į kasdienės rutinos ratą. Širdyje plazdės kelionių ir nuotykių ilgesys, o ant stalo žvelgsite į dokumentų ir sutarčių krūvelę. Kad gerai jaustumėtės ir suspėtumėte atlikti užsibrėžtuosius darbus, jau savaitės pradžioje pasistenkite kiekvieną dieną atrasti džiaugsmą teikiančią veiklą: ar tai būtų mėgstama saviraiška ar smagus ištrūkimas į gamtą,.

Savaitės viduryje ryžtingai save pasodinkite prie būtinų darbų sąrašo. Tai metas, kai galite vienu ypu imti ir užbaigti tai, ką ilgiau atidėliojote.

Savaitės antra pusė, į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, romantiška, puiki pasimatymams, draugystės ir meilės ryšių plėtojimui. Tai įstabus laikas ir jau susiradusiems savąjį žmogų – gražių santykių kūrimui, o auginantiems mažuosius – pasidžiaugimui jų pasiekimais.

O savaitgalis iš Dvynių į Vėžio ženklą įžengus Saulei, atneš vidinės ramybės ir ilgai siektos harmonijos pojūtį. Tik įsileiskite į širdį giedrą nuotaiką, atmeskite kritiškesnes mintis ir pastebėkite aplink save kuo daugiau gyvenimo džiaugsmą teikiančių dalykų.

Įdomios Rasų šventės bei daug smagių patyrimų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *