Gegužės 18-24 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Gegužės 18-24 d. savaitė

Pokyčių savaitė. Tai metas, kai galime ryžtingai keisti savo gyvenimą ir pradėti jį kurti iš naujo. Jau savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Avino ženkle, galimi ryžtingi gyvenimo pasikeitimai. O kad nesuklystumėte, kardinalių sprendimų imkitės tik būdami pilnai jų teisingumu įsitikinę.

Savaitės vidurys tiktų darbo pokalbiams, dalykiniams susitikimams.

Gegužės 21-ą į Dvynių ženklą įžengs Saulė. Ši diena palanki namų pertvarkai, įsikūrimui naujoje vietoje, interjero ir remonto darbams.

Penktadienio vakare prasidėjus jaunačiai ir Mėnuliui viešint Dvynių ženkle – jautresnis metas.

Šeštadienis palankus informacijos paieškai, naujų kontaktų radimui, pažintims bei susitikimams. Sekmadienis – naujos draugystės kūrimui ar esamos sustiprinimui.

Sėkmingų permainų jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Emocinga savaitė. Jau jos pradžioje, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, galite būti energingi, greiti sprendimuose, o kartu linkę greičiau sureaguoti į kritiką. Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Jaučio ženkle, galimi pokyčiai darbuose. Ši diena tiktų ir namų remonto pradžiai.

Gegužės 21-ą Saulei pradėjus kelionę Dvynių ženklu, sektųsi ieškoti naudingos informacijos, tačiau šių sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje būtinas didesnis atsargumas kelyje.

Penktadienį palanku įvertinti esamą darbuose situaciją ir paieškoti novatoriškų sprendimų.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, šeštadienis tiktų svarbių žinių paieškai, pažintims. O sekmadienis puikus asmeniniam tobulėjimui.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Jautis

Svarbių darbų savaitė. Ypač darbinga galėtų būti jos pradžia, kol dar Saulė keliauja jūsų ženklu. Pirmadienį, Mėnuliui ir Lilit viešint artimoje pozicijoje Avino ženkle, būtinas atsargumas kelyje ir atidumas buityje. Antradienį, Mėnulio ritmų įtakoje, būkite greiti sprendimuose ir veiksmuose.

Trečiadienis r Mėnuliui atkeliavus į jūsų ženklą sektųsi kurti materialų pagrindą. Ketvirtadienį, Saulei iškeliavus iš jūsų į Dvynių ženklą, darbų tempas kiek palėtės. Penktadienį palanku užbaiginėti pradėtuosius darbus, tai stabilesnė jums diena. Šeštadienis jums – namų pertvarkai, interjero atnaujinimo darbams. O sekmadienį skirkite džiugiam atokvėpiui.

Šviesių minčių bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė naujai pradžiai. Tiesa dar pirmadienį ir antradienį palankiau pabaiginėti tai, ką jau buvote pradėję. Savaitės vidurys tiktų rezultatų apibendrinimui, buitinių klausimų sprendimui.

Gegužės 21-ą dieną į jūsų ženklą atkeliaus Saulė, – ši diena jautresnio astrologinio fono, būkite dėmesingi savo artimiesiems ir ypač mažiesiems šeimos nariams. Penktadienis džiugins naujomis galimybėmis bei įdomiomis žiniomis. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai – startas naujiems jūsų planams. Šeštadienis šaunus naujoms laisvalaikio galimybėms. O sekmadienis puikus kūrybos proveržiams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių išgyvenimų savaitė. Jos dienomis aiškiau pamatysite, kas a aplink jus, kokie puikūs žmonės jus supa. Šios dienos džiugins artimųjų gerumu bei atjauta. Tokios gali būti jau pirmosios šios savaitės dienos.

Trečiadienį gali kilti visai naujų idėjų bei sumanymų. Ketvirtadienis Mėnulio ritmų įtakoje emociškai jautrus. Šią dieną Saulė įžengs į Dvynių ženklą. Tad jau penktadienis tinkamas metas ieškantiems svarbios informacijos, nutarusiems rasti papildomų darbų bei finansinių šaltinių.

Šeštadienis įdomus ieškantiems savirealizacijos, o sekmadienis – galėtų būti nuotaikingas namų jaukumo kūrimu.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Energinga, veikli savaitė. Pirmadienį artimos Mėnulio ir Lilit pozicijų įtakoje, būkite atidesni kelyje. Antradienį Mėnuliui tebekeliaujant Avino ženklu, kils naujų idėjų bei įdomių sumanymų. Trečiadienį būkite greiti veiksmuose. Kilusius uždavinius spręskite išsyk.

Gegužės 21-ą Saulei perėjus į Dvynių ženklą, ketvirtadienis ypač tiktų kolektyviniams sprendimams. Juolab, kad šia dieną spręsdami vieni galite greičiau suklysti. Penktadienį lengviau rasite jums aktualią informaciją. O šeštadienis – tinkamas metas norintiems patobulėti. Sekmadienis palankus pažintims, draugystės pradžiai.

Kūrybinės ugnelės jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kai daug ką pamatysite kitomis spalvomis. Kai ką ne taip rožiškai, kaip įsivaizdavote. Tai gal paaiškėti jau pirmadienį. Antradienį, Mėnuliui tebeviešint Avino ženkle, gali tekti imtis aktyvių veiksmų. Tai metas, kai gali tekti įdėti daugiau pastangų ieškant informacijos bei darbų.

Gegužės 21-ą Saulė iš Jaučio įžengs į Dvynių ženklą. Tai 29-oji Mėnulio diena, kai galimi emociniai svyravimai, būtinas atsargumas kelyje. Penktadienį į pirmą planą iškils tobulėjimo ir naujų žinių siekimo būtinybė.

Savaitgalį gyvenimas gali atrasti ir kuo jus dar labiau nustebinti. Metas tinkamas meditacijai, jogai, dvasinių vertybių paieškoms.

Gilių įžvalgų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Kontrastinga savaitė. Kai kurios jos dienos gali pateikti vis kitokį vaizdą, išgirsite skirtingų požiūrių bei nuomonių. Pirmadienį bei antradienį, Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu Avino ženklu, labai norėsis greitų sprendimų bei tikslų. Galite būti linkę daug ką spręsti vienu įkvėpimu. Trečiadienis palankus būtų apžvelgti nueitą kelią, norintiems išsikelti naujus uždavinius.

Gegužės 21-ą į Dvynių ženklą įžengs ir Saulė. Ši diena permaininga gali būti ir jūsų emocijomis. Daug kas stebins net visko mačiusius bei patyrusius. Penktadienis palankus siekiantiems gerų mokslo rezultatų, profesionalumo veikloje. O savaitgalis įdomus draugų pasiūlymais, laikas tinkamas draugystės ir meilės stiprinimui.

Nuotaikingos bei turiningos jums savaitės!

Skorpionas

Išeičių paieškos savaitė. Jos pradžioje pirmadienį ir antradienį būkite greiti ir ryžtingi. Tai dienos, kai greičiau rasite tai, ko ieškote, o radę svarbią informaciją sprendimų neatidėliokite. Tam palankus jums trečiadienis.

Jums aktyvus laikotarpis prasidės nuo ketvirtadienio – gegužės 21-os – kai Saulė iškeliaus iš jums opozicinio Jaučio į Dvynių ženklą. Tad jau penktadienį metas, kai lengviau pajudėtų verslo reikalai, lengviau rastumėte papildomų finansinių šaltinių. O taip pat galinčių padėti žmonių.

Šeštadienis tiktų šeimai aktualių buitinių klausimų sprendimui. O sekmadienis puikus pabuvimui gamtos prieglobstyje.

Sėkmės bei daug meilės jums šią savaitę!

Šaulys

Kiek lėtesnio tempo savaitė. Svarbiausius darbus planuokite atlikti pirmadienį ir antradienį, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu. Trečiadienį, kol dar Saulė vieši Jaučio ženkle, spręskite materialius buitinius klausimus. Imkitės svarbiausių savaitės darbų. Ketvirtadienį Saulė įžengs į jums opozicinį ženklą, tad kažko esminio šią dieną neplanuokite, tegu tai bus jums savotiškas lėtesnio tempo metas.

Penktadienis tai diena, kai galėsite naudotis pasiektu įdirbiu, kai nevertėtų imtis kažko visai naujo, o darbus vertėtų derinti su aktyviu poilsiu.

Šeštadienį skirkite aktyviam šeimos poilsiui, o sekmadienį atraskite meilę ir mažuose dalykuose. Tegu ši diena suteiks vidinę ramybę bei harmoniją.

Džiugių minčių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savotiškas laikotarpis. Plutonui ir Jupiteriui viešint jūsų ženkle, planai gali kisti ir tai ko tikėjotės stabilaus – susvyruoti. Tad ilgalaikių planų jau pirmosiomis savaitės dienomis kurti nevertėtų, juolab, kad pirmadienį ir antradienį Avino ženklu keliaujančio Mėnulio ritmai aštresni. Trečiadienį, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle, spręskite finansinius klausimus, o ketvirtadienį, Saulei iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą ir sudėtingesnių Mėnulio ritmų dieną, galite patirti netikėtas permainas, tad kantrybė pravers.

Penktadienis palankus siekiantiems pergalių moksle, o šeštadienis – ieškantiems įdomesnių laisvalaikio užsiėmimų. Sekmadienis tiktų sportui, aktyviai veiklai sode.

Įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Veiklus, energingas laikas. Jau pirmadienį ir antradienį palanku greitai imtis svajonių įgyvendinimo. Trečiadienis gali pasiūlyti žvilgtelėti nueitą kelią, permąstyti išsikeltus tikslus.

Gegužės 21 dieną Saulė įžengs į Dvynių ženklą. Tai jautri emocinga diena, kai svarbu būtų išklausyti šalia esančių nuomonę ir jautriai nereaguoti į kritiką. Penktadienis laikas tinkamas tarpininkavimui, o šeštadienis sėkmingas norintiems puoselėti draugystę ir meilę, o dar tebeieškantiems savojo žmogaus – pažintims. Sekmadienis tiktų turiningam šeimos laisvalaikiui, pasidžiaukite kartu pavasario žaluma.

Daug meilės jums šią savaitę!

Žuvys

Nuotaikinga savaitė. Vienomis jos dienomis jausite dvasinį pakilimą, o kitomis vos spėsite suktis darbų sūkuryje. Pirmadienį ieškodami naujų galimybių, Mėnuliui ir Lilit artimos pozicijos įtakoje, kruopščiau tikrinkite gaunamą informaciją.

Antradienis – aktyvus, tinkamas greitiems jūsų sprendimams bei veiksmams. Trečiadienį raskite laiko trumpam stabtelėkite įsigilinti į situacijas bei aplinkybes, paieškokite netradicinių joms sprendimų.

Ketvirtadienį, Saulei perėjus į Dvynių ženklą ir 29-ąją Mėnulio dieną, atraskite gyvenimo džiaugsmą ir paprastuose dalykuose. Penktadienis tiktų dalykiniams susitikimams bei deryboms, darbų paieškai. O šeštadienį norėsis daugiau laiko skirti ne tik darbams, bet ir asmeniniam tobulėjimui. Sekmadienį kurkite namuose giedrą nuotaiką, leiskite sau atsikvėpti, o kai kas ir patingėti.

Šviesių minčių bei įkvėpimo jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *