Gegužės 20-26 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Gegužės 20-26 dienos savaitė

Stiprių energijų savaitė.

Kiekvienas trokštame, kad mūsų darbas, pastangos būtų įvertinti. Norime būti reikalingais, gerbiamais, mylimais. Ši savaitė, kaip lakmusas, išryškins šiuos klausimus. Aiškiai galėsite pamatyti, ar kartais nekasate tuščiai dykumoje šulinio, kai šalia yra oazė.

Savaitės pradžia, Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, palanki dalykinėms iniciatyvoms, bendraminčių paieškai.

Gegužės 21-ą dieną virsmo metas: Saulė pereis iš Jaučio į Dvynių ženklą. 22-ą dieną – į jį įžengs ir Merkurijus.Tad savaitės vidurys palankus kolektyvinių idėjų realizacijai, dalykinėms bei asmeninėms pažintims.

Antroje savaitės pusėje kai kam teks darbe apginti savo požiūrį ir teisybę.

O savaitgalis galėtų būti įdomus laisvalaikio pasiūlymais, harmoningų santykių kūrimu, o taip pat svarbus jūsų pasirinkimais.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Savaitė prasidės, Mėnulio ritmų įtakoje, emociškai jautria diena. Būsite linkę giliau analizuoti situacijas, vertinti rezultatus. Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, norėsis suvokti reiškinių prežastis, kaip iš mažų dėlionės gabalėlių susidėlioti pilną aiškų paveikslą.

Savaitės vidurys palankus susitikimams, deryboms, kompromiso paieškai.

Gegužės 16-tą dieną Venera pereis į Jaučio ženklą, o Marsas įžengs į Vėžio ženklą. Prasidės palankus metas nekilnojamo turto projektams, namų aplinkos tvarkymo, statybų-remonto darbams.

Savaitgalis, Mėnulio pilnaties įtakoje – emociškai jautresnis. Tai dienos, kai svarbu bus išlaikyti toleranciją bei vidinę ramybę. Jos palankios tarpusavio ryšių stiprinimui, jausmų gilinimui.

Daug meilės bei sėkmės jums šią savaitę!

Antradienį,ir trečiadienį artimos Saulės ir Urano pozicijų Jaučio ženkle įtakoje, galimos netikėtos situacijos. Būkite atidesni kelyje bei buityje.

Antroje savaitės pusėje  asmeniniame gyvenime. Ieškokite sutarimo, rinkitės šiltus, meile pripildytus žodžius.

 Savaitgalis puikus šeimos pramogoms. Šaunaus jums Atvelykio, bei džiugios pavasarinės nuotaikos šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Permaininga savaitė, kaip šis pavasaris.

Tai dienos, kai situacijos gali keistis, kaip ir aplinkinių požiūris. Labai svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę bei harmoniją. Kaip vandenynui, kurio paviršiumi gali ristis bangos, o gelmėse išlieka ramu.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, sektųsi rasti partnerius bei bendraminčius. Tai metas, kai galėsite suvokti, ar svarbu tai, ką darote, ar reikalinga tai kitiems.

Gegužės 21-ą dieną, Saulei perėjus į Dvynių ženklą, tinkamas metas svarbių žinių paieškai, palankus dalykinių bei asmeninių pažinčių užmezgimui, deryboms bei komandiruotėms.

Antroje savaitės pusėje pravers jūsų kantrybė. Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, galimi netikėtumai, likimo posūkiai. Nors ir labai norėtųsi paskubėti, tačiau gali tekti įveikti smulkesnes kliūtis. Kai kuriems pravers draugų bei kolegų parama.

Šeštadienis puikus bendravimui, renginiams bei susitikimams. O sekmadienis – jūsų pasirinkimams.

Sėkmingos ir įdomios jums savaitės!

Jautis

Pokyčių savaitė.

Svarbiausius darbus atlikite šį pirmadienį, kol Saulė vieši jūsų ženkle.

Antradienis jums – virsmo metas. Iš jūsų į Dvynių ženklą iškeliaus Saulė. Tad savaitės vidurys – ramesnis atokvėpio metas. Kaip upė plukdanti vandenis įprastine vaga, kibkite į įprastinius darbus ir projektus.

Antroji savaitės pusė palanki bendravimui, informacijos paieškai. Tai puikus laikas, norintiems praplėsti draugų ratą, planuojantiems išvykas, keliones, atostogų pradžią.

Venerai keliaujant jūsų ženklu, metas tinkamas nekilnojamo turto operacijoms. Ieškantys netikėtai galite rasti tinkamą jums variantą. Kai kas ryšitės perėjimui į naują, geriau apmokamą darbą.

Šeštadienis tiktų draugystės ir meilės ryšių stiprinimui, rimtiems įsipareigojimams.

O sekmadienis jūsų apsisprendimui bei smagioms šeimos pramogoms.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė prasidės, kaip sportininkui, varžybų starto laukimu. Tad pirmadienį rinkite informaciją, analizuokite situacijas, ieškokite naujų kelių.

Nuo gegužės 21-os dienos, į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, o nuo 22-os dienos ir Merkurijui – prasidės ypač energingas, produktyvus bei sėkmingas laikotarpis.

Jau savaitės viduryje galimi jūsų ateičiai lemtingi susitikimai, perspektyvios pažintys.

Antroje savaitės pusėje – darbingas laikas siekiantiems pergalių moksle,profesinio tobulėjimo. Šiomis dienomis iškilusius klausimus spręsdami dažniau pasitelkite kolektyvą. Dienos pasižymės padidintu aktyvumu, palankios ryžtingiems sprendimams.

Belaukdami gimtadienio, didesnį dėmesį skirkite sportui, sveikatos stiprinimui.

Šeštadienį, Merkurijui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, ypatingas metas dar ieškantiems gyvenimo draugo. Auginantys mažuosius nestokos įdomių laisvalaikio idėjų.

O sekmadienį skirkite kūrybingam poilsiui bei svarbiems sprendimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Atokvėpio savaitė. Kartais po įtemptų sunkių darbų norisi stabtelėti, kaip nuo aukšto kalno apžvelgti nueitą kelią, įvertinti pasiekimus, išsikelti naujus tikslus. Tai padarę lengviau pamatysite tas naujas, galinčias prasiverti duris.

Pirmadienį, Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, palanku leistis į komandiruotes, darbe ieškoti bendro požiūrio, partnerystėje – sutarimo.

Antradienį Saulė pereis iš Jaučio į Dvynių ženklą. Tai tinkamas metas naujiems pasirinkimams, o kai kam – ir įdomioms pažintims.

Savaitės viduryje ieškokite svarbios informacijos, išklausykite draugų bei artimųjų patarimus.

Antroje savaitės pusėje tinkamas laikas jūsų apmąstytiems pokyčiams. Tik stumtelėjus duris jos atsiveria ir tik žengus į priekį priartėja tikslas.

Savaitgalis galėtų būti romantiškas. Palankus išvykoms, kelionėms, sklidinas gyvenimo džiaugsmo ir kartu tinkamas jūsų pasirinkimams.

Giedros nuotaikos ir daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Netikėtų pasiūlymų savaitė. Tai dienos, kurių kiekviena gali turėti savo naujieną ar įdomią galimybę. Tad būkite pastabūs ir pajauskite kur link jus gyvenimas, kaip Ariadnės siūlas, veda.

Savaitės pradžia šauni bendraminčių, partnerių ir kolegų palaikymu. Puiki draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Gegužės 21-ą dieną Saulė pereis į Dvynių ženklą. Tad savaitės vidurys palankus informacijos paieškai, dalykinėms bei asmeninėms pažintims, naujų idėjų generavimui.

Antroji savaitės pusė – nelauktų įdomių sprendimų metas. Kai kas nuspręs, kad pats metas pradėti kažką savito, naujo. Šios dienos palankios verslo idėjų realizacijai, naujų projektų pradžiai. Penktadienis, astrologinių ritmų įtakoje, šaunus tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

O savaitgalį lengviau atskleisite kūrybinius bei meninius sugebėjimus. Šios dienos palankios kūrybai, sportui, poilsiui ir, žinoma, svarbiam apsisprendimui.

Nuotaikingos bei kūrybingos jums savaitės!

Mergelė

Įdomi savaitė. Kai kurios jos dienos bus labai energingos, darbingos, o kitos galėtų būti, kaip lengvas pienių pūko skrydis.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, palanku kurti tolesnius žinių gilinimo, profesinio tobulėjimo planus.

Nuo gegužės 21-os dienos, Saulei iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, o nuo 22-os dienos į jį įžengus ir Merkurijui, kai kam netikėtai palankiau susiklostys aplinkybės, lengviau rasite naujos veiklos pasiūlymus.

Savaitės vidurys, Mėnuliui viešint Ožiaragio ženkle – taipogi palankus metas, siekiantiems išspręsti darbines problemas bei susikaupusius buitinius klausimus. Šios dienos tiktų jūsų karjeros siekiams, palankios ketinantiems keisti gyvenamą vietą.

Antroje savaitės pusėje, darbe įsiklausykite į kolegų nuomonę, derinkite požiūrius, metas palankus ieškoti partnerių bendrai veiklai.

O šeštadienį, Merkurijui viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, ypatingas metas draugų susitikimams.

Sekmadienį kurkite džiugų ir linksmą.

Įdomių patyrimų, šaunių pasirinkimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Šią savaitę kai kuriuos apims džiugus pavasarinis svaigulys. Norėsis išgyventi gilius draugystės, meilės jausmus, atverti širdį, labiau džiaugtis gyvenimu.

Pirmomis savaitės dienomis būkite aktyvūs ir greiti sprendimuose. Juolab, kad 21-ą gegužės – Saulė, o 22-trą ir Merkurijus, pradės kelionę oro – Dvynių ženklu.Tad prasidės jums ypač palankus dalykiniams susitikimams,deryboms laikotarpis.

Savaitės viduryje jums pravers gebėjimas derinti nuomones, o taip pat draugų, bei artimųjų patarimai.

Antrąją savaitę pusę kai kurių gyvenime galimi netikėti skersvėjai. Svarbu, kad jie atneštų naujų idėjų, o tuo pačiu išjudintų iš sąstingio taško, parodydami kad gyvenime gali būti daugiau galimybių, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Savaitgalį būkite atviri įdomiems draugų pasiūlymams, diena palanki renginiams, maloniam bendravimui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Skorpionas

Stiprių patyrimų savaitė. Jos pirmomis dienomis, ieškokite svarbios informacijos, gilinkite žinias.

Venerai ir Merkurijui viešint jums opoziciniame Jaučio ženkle, rūpestingai rinkitės žodžius, atsakingai duokite pažadus.

Gegužės 21d. Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Jaučio ženklo, o gegužės 22-ą dieną ir Merkurijui perėjus į Dvynių ženklą, prasidės jums labai energingas laikas. Gal gyvenimas ir nepateiks sėkmės lengvai,“ant lėštutės“, tačiau atsivers galimybės ją patiems išsikovoti. Tad pasinaudokite tinkamai jomis.

Savaitės viduryje tinkamas metas komandiruotėms, dalykiniams susitikimams bei deryboms.

Antroje savaitės pusėje tiktų posakis: „kalkite geležį, kol karšta“. Tai dienos, kai galėsite ypač daug nuveikti, kolektyviniam darbui suburti komandą, rasti tinkamiausias išeitis bei sprendimus.

O savaitgalį skirkite atokvėpiui. Dažniau pažvelkite į dangumi plaukiančius debesis, pasidžiaukite pavasariniais žiedais ir kurkite ateities planus.

Sėkmės bei džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Šaulys

Kontrastinga savaitė. Kai kurios jos dienos gali priminti šaltą-karštą dušą. Tad svarbiausias šios savaitės uždavinys – „suvienodinti vandens temperatūrą“ – derinti požiūrius, atrandant optimaliausią variantą.

Svarbiausius darbus planuokite savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Tai metas, kai sektųsi priiminėti greitus, ryžtingus sprendimus. Laikas palankus draugystės ir partnerystės ryšių stiprinimui.

Nuo gegužės 21-os dienos Saulei, o nuo 22-os ir Merkurijui perėjus į jums opozicinį Dvynių ženklą, atsakingai duokite pažadus, prisiimkite įsipareigojimus.

O antrąją savaitės pusę tarpusavio santykių srityje ieškokite bendrų sąlyčio taškų, sutarimo. Spręsdami finansinius klausimus, pataupykite pinigus stambesniems pirkiniams. Šiomis dienomis darbus derinkite su poilsiu, skirkite laiko sportui bei kūrybai. Ypač tam palankus šis savaitgalis, kai šaunu būtų atsitraukti nuo įtampos reikalaujančių darbų, prisimenant linksmą Šveiko išmintį, kad nėra buvę, kad kaip nors nebūtų. Giedros nuotaikos bei sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Gilių apmąstymų savaitė. Jos pradžia gali priminti užtvenktą upelį, auginantį jėgą, kuria vėliau galės įveikti jam trukdančias kliūtis.

Antradienis ir trečiadienis, Saulei ir Merkurijui pereinant į Dvynių ženklą, kurs palankias aplinkybes kolektyviniam darbui, bendraminčių paieškai. Šiomis dienomis, Mėnuliui ir Plutonui viešint jūsų ženkle, kai kurių planai gali kisti, kaip ir aplinkinių pozicija.

Antroje savaitės pusėje Nusileidusio Mazgo, Saturno pozicijų jūsų ženkle įtakoje, dienos tiktų strateginių planų kūrimui, svarbiausių planų įgyvendinimui, komandiruotėms ir kelionėms. o taip pat rimtų santykių kūrimui.

Šiomis dienomis norėsis gilintis, suvokti reiškinių ir situacijų priežastis bei motyvacijas.

Savaitgalis gali pateikti nemažai netikėtumų. Saulei keliaujant Dvynių ženklu, galimi pokyčiai draugų rate. Šios dienos tiktų dvasinių vertybių išgryninimui, gilių jausmų potyriams, kūrybingam šeimos laisvalaikiui bei svarbiems pasirinkimams.

Įdomios bei džiugios jums savaitės!

Vandenis

Naujų idėjų savaitė. Jos dienomis gali kilti pačių netikėčiausių minčių bei sumanymų. Į įvykius ir situacijas žvelgsite nauju, netikėtu kampu. Gyvenimas jus stebins, o jūs stebinsite aplinkinius. Tiek savo pasiūlymais, tiek netikėtais sprendimais.

Savaitės pradžia palankesnė įprastiniams darbams.

O štai antradienį – Saulei, o trečiadienį – Merkurijui atkeliavus į Dvynių – oro – ženklą, daugelį darbų galėsite atlikti kaip vienu įkvėpimu. Lengvai spręsite iškilusius klausimus bei rasite tinkamiausias išeitis.

Antroji savaitės pusė jums stabilesnis, sėkmingas laikotarpis, kai lengviau realizuosite naujas idėjas ir sumanymus. Dar tebeieškantiems savojo žmogaus,- tai puikus laikas pažintimis ir susitikimams. O jau radusiems – jausmų brandinimui.

Savaitgalis džiugus pavasarine nuotaika, renginiais ir naujomis viltimis.

Nuotaikingos bei linksmos jums savaitės!

Žuvys

Šios savaitės dienoms tiktų posakis – nesidžiauk radęs ir neverk pametęs. Gali vėliau paaiškėti, kad tai, kuo džiaugėtės – gali patirti laiko išbandymą, o tai ką laikėte nesėkme – vėliau atvers duris į sėkmę.

Tad jau pirmomis savaitės dienomis vertindami situacijas venkite kraštutinumų. Saulei pereinant iš Jaučio į Dvynių ženklą galimi emocijų svyravimai.

O savaitės viduryje tolesnius gyvenimo tikslus reikėtų gerai apgalvoti, kaip ir renkantis neplanuotus pirkinius.

Antroje savaitės pusėje dažniau pasikliaukite savo intuicija bei įžvalgomis, o taip pat artimųjų patarimais ir pagalba. Šios dienos tiktų santarvės ir harmonijos kūrimui, bendro požiūrio paieškai.

O savaitgalis šaunus norintiems darbuotis sode ar darže, įdomus susitikimais.

Smagių patyrimų bei sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *