Gegužės 6-12 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Gegužės 6-12 d. savaitė

Naujų progų ir galimybių savaitė. Tai savaitė, kuri džiugins akis ir širdis žydinčiais sodais, naujomis viltimis. Prisiminę išmintį, kad optimistai visame kame mato galimybes, o pesimistai – kliūtis, šią savaitę aktyviai ieškokite naujų galimybių. Pasitikėdami savimi, įveikite pasitaikančias kliūtis bei aštresnes situacijas. Juolab, kad ir astrologiniai ritmai tam palankūs. Svarbu bus tik, kaip laivui, nusistatyti teisingą kryptį.

Savaitės pradžia, iš Avino ženklo iškeliavus Merkurijui, palanki bendraminčių ir darbų paieškai.

Savaitės viduryje spręsite šeimai aktualius klausimus, o antroje savaitės pusėje – puikus metas saviraiškai, naujų idėjų pristatymui.

Šeštadienis šaunus pramogoms, iškyloms gamtoje, mėgstantiems pasidarbuoti soduose. O sekmadienis – jūsų pasirinkimams.

Nuotaikingos bei sėkmingos jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Materialaus pagrindo kūrimo savaitė. Jos dienomis šaunu būtų realizuoti kilusias idėjas, kaip statant namą, kloti savo ateičiai patikimus pamatus.

Savaitės pradžioje iš jūsų ženklo iškeliaus Merkurijus. Tad pirmos savaitės pusė – tinkamas metas apibendrinti rezultatus ir pasiekimus, palankus sutarimo paieškai.

Savaitės vidurys šaunus ieškantiems svarbių žinių, norintiems patobulėti.

Antroje savaitės pusėje galite pasijausti apimti pavasarinių nuotaikų, Metas tinkamas verslo idėjoms. Kai kas ryšis pradėti kažką savo, o kažkam kils noras pasimažinti per didelį mažai naudingų darbų bei atsakomybių krūvį, ir norėsis kuo daugiau laisvo laiko praleisti gryname ore.

Šeštadienį kurkite turiningą, skirkite laiko aktyviai fizinei veiklai, kūrybingam poilsiui. O sekmadienis – svarbiems jūsų sprendimams.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Jautis

Šios savaitės dienos gali priminti kalnelius ir nuokalnes, tarsi sūpuoklėse – leidimąsi žemyn ir vėl kilimą į viršų.

Savaitės pradžioje į jūsų ženklą atkeliaus Merkurijus. Tad pirmos savaitės pradžia palanki deryboms, sutarčių pasirašymui, darbo pokalbiams, naujai jūsų pradžiai.

Savaitės viduryje atsakingiau prisiimkite naujus įsipareigojimus. Artimos Urano ir Merkurijaus pozicijų jūsų ženkle įtakoje, svarbu būtų darbus atsakingai planuoti, būnant tolerantiškiems, derinti požiūrį, išlaikyti vidinę ramybę, ieškoti sutarimo.

Antroje savaitės pusėje gyvenimas gali jus nustebinti. Kils netikėtos kūrybinės idėjos. Šiomis dienomis svarbu nepervargti, tad darbus derinkite su aktyviu poilsiu.

Savaitgalį pasidžiaukite pavasariu. Šios dienos įdomios susitikimais bei renginiais.

Daug džiaugsmo, laimės akimirkų jums šią savaitę!

Dvyniai

Netikėtų žinių ir situacijų savaitė. Tai dienos, kai gyvenimas gali būti, kaip įdomus veiksmo filmas, sunkiau nuspėjamas, situacijas galėsite pamatyti iš netikėtos pusės.

Savaitės pradžia palanki informacijos paieškai, dalykinėms pažintimis bei susitikimams. Kai kurie jų turės svarbią reikšmę jūsų ateičiai.

Savaitės vidurys, artimos Marso ir Mėnulio pozicijos jūsų ženkle įtakoje, metas asmeninėms pažintimis, draugystei ir meilei.

Antrąją savaitės pusę norėsis greitų sprendimų. Šios dienos gali stebinti netikėtumais. Jomis svarbu nepervargti, neapsikrauti nereikšmingais, tačiau daug laiko reikalaujančiais darbais. Dienos palankios mokslui, profesiniam tobulėjimui.

O savaitgalį skirkite brangiausiems žmonėms, laisvalaikio pramogoms bei svarbiems pasirinkimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Energinga ir veikli savaitė. Darbai pilsis kaip iš gausybės rago ir norėsis visur suspėti. Labai svarbu bus tarp jų rasti laiko pažvelgti į dangumi plaukiančius debesis, išgirsti paukštelių giesmę ir atrasti širdyje vidinę ramybę.

Savaitės pradžioje į Jaučio ženklą atkeliavus Merkurijui, iš sąstingio taško pajudės buvę įstrigę reikalai.

Savaitės vidurys gali pradžiuginti netikėtomis maloniomis žiniomis, o kai ką – ir svarbiais gyvenimo pokyčiais.

Antroje savaitės pusėje, Mėnulio ritmų, jam viešint jūsų ženkle įtakoje, romantiškas laikas. Stiprės jausmai ir intuicija, norėsis išreikšti meilę, pasirūpinti artimaisiais.

Savaitgalis džiugus pavasariniais darbais bei linksmomis nuotaikomis, įdomus svarbiais sprendimais.

Daug meilės bei naujų vilčių jums šią savaitę!

Liūtas

Turininga bei darbinga savaitė. Jos dienomis galėsite sužinoti, kokie esate reikalingi, nepakeičiami. Kaip grūdus iš pelų, atsirinkite tai, ką turite atlikti būtiniausiai.

Savaitės pradžia įdomi žiniomis, netikėtais susitikimais. Galite sutikti seniai matytą jums brangų žmogų.

Savaitės viduryje stenkitės „neapsikasti, kaip lapais,“ popieriais bei dokumentais. Tai dienos, kai juos tvarkant ypač svarbus bus eiliškumas bei prioritetai.

Antroje savaitės pusėje ne prošal įsivesti tvarką ne tik darbo vietoje, bet ir savo mintyse bei troškimuose. Kad ir labai norint, ne visada gali pavykti pasiekti rezultatų išsyk. Tad seksis, jei šiomis dienomis apsišarvuosite kantrybe ir į priekį kilsite laiptukas po laiptuko.

Savaitgalis įdomus jūsų pasirinkimais. Tiek laisvalaikio, tiek ir apsisprendimo. Šiomis dienomis branginkite buvimą su mylimais žmonėmis kartu, o kartu ir kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

Šaunių patyrimų bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Mergelė

Įdomios veiklos savaitė. Jos dienomis norėsis atrasti saviraišką, savirealizaciją. Žinant, kad kartais gyvenimas gali priminti zebro juostą, svarbu bus susivokti , tamsia ar šviesia šiuo metu einate. O susivokti bus lengviau, lyginant dabartinę situaciją su ankstesne ir paieškant naujų išeičių, krypčių bei sprendimų. Tam ypač tiks jau šios savaitės pradžia. O savaitės viduryje norėsis ženklių pokyčių. Kam – darbuose o kam – ir asmeniniame gyvenime. Palankios Saulės pozicijos Jaučio ženkle įtakoje, galite pagaliau praverti iki tol buvusias uždarytas duris.

Savaitgalis lengvais vėjo gūsiais atneš giedrą nuotaiką, o ir artimieji nestokos šaunių laisvalaikio idėjų. Svarbu jas,o ir kitus sprendimus teisingai pasirinkti.

Sėkmingų pasirinkimų bei svajonių išsipildymo jums šią savaitę!

Svarstyklės

Pavasarinių nuotaikų savaitė. Jos dienomis, užburti pavasario žiedų ir kvapų norėsite lengviau žvelgti į gyvenimą, džiaugtis smagiais draugų susitikimais, neskubant po truputį imtis svarbiausių darbų, atrasti savo veiklos prasmę. O į kai kurių širdis netikėtai gali pasibelsti meilė.

Pirmadienis ir antradienis palankūs jums susitikimams, deryboms, sutarčių pasirašymui. O savaitės viduryje galite sulaukti ir netikėtų žinių.

Antroje savaitės pusėje gyvenimas gali būti margaspalvis kam – darbais, kam – šeimos, vaikų reikalais, o kam ir naujomis svajonėmis, įdomus kūrybinėmis galimybėmis.

Šeštadienis tiktų išvykoms, sodo darbams, pramogoms, o sekmadienis – rimtiems apsisprendimams.

Smagių patyrimų ir šviesių minčių jums šią savaitę!

Skorpionas

Keistų situacijų ir įvykių savaitė. Gyvenimas, kaip geras pokštininkas, kai kuriems gali apversti viską aukštyn kojomis. Kai kurios jūsų viltys pasirodys tuščiažiedžiai žiedai, o iš tų, iš kurių mažiausiai tikėjotės, galite sulaukti netikėtos pagalbos. Tai gali paaiškėti jau pirmoje savaitės pusėje, kai gyvenimas gali patikrinti tarpusavio santykių tvarumą, pakoreguoti jūsų planus.

Savaitės viduryje daugiau savo laiko skirkite įprastiniams darbams. Šiomis dienomis galbūt ir nenuversite išsyk kalnų, tačiau žingsnis po žingsnio ženkliau pasistumsite į priekį.

Antroje savaitės pusėje prisiminkite gražią Motinos Teresės mintį, kad kai žmones teisiame, neturime laiko jų mylėti. Pagrindinį dėmesį skirkite tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui.

Savaitgalį norėsis atsiplėšti nuo darbų ir rūpesčių, tiesiog pailsėti. Tam ypač tiktų šis šeštadienis, kai reikėtų pasidžiaugti žydinčiais sodais ir smagiais susitikimais.

O sekmadienį – jūsų pasirinkimų metas.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Šaulys

Vertybių išgryninimo savaitė. Jos dienomis galite įvykius ir situacijas pamatyti ryškioje šviesoje. Ir lengviau bus apsispręsti, pasirinkti: tiek veiklos kryptį, tiek ir su kuo toliau eisite.

Savaitės pradžioje palanku rinkti informaciją ir gilinti žinias. Šiomis dienomis galima netikėta įdomi pažintis.

Savaitės vidurys į kai kurių gyvenimą, tarsi ilgai laukti lietaus debesys, kaip pavasarinį lietų,.atneš pokyčius, Po kurių tarsi augalai lengviau sudygs jūsų mintys ir idėjos, išryškės nauji tikslai.

Savaitės pabaiga palanki rimtiems apsisprendimams. Tai dienos, kai kai kurie ryšitės , išeinant iš komforto zonos, pasirinkti labiau širdžiai mielą veiklą, o kai kas išties pagalbos ranką savo artimui.

Šeštadienis šaunus išvykoms į gamtą , kelionėms, o sekmadienis suteiks progą išreikšti savo požiūrį.

Sėkmingų pokyčių, giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Ožiaragis

Konkrečių veiksmų savaitė. Svarbu iš visos jų puokštės rinktis tokius, kad nepasijaustumėte Sizifu, vis ridenančiu akmenį į tą patį kalną.

Savaitės pradžioje labai norėsis susidėlioti, kaip spintoje, viską į lentynėles.

Tačiau jau savaitės viduryje gali paaiškėti, kad ne viskas į jas telpa. Kai kurių įsisiūbuos jausmai bei emocijos, Kai kurie pagaliau ryšis keisti nuobodžią be perspektyvos veiklą.

Tokiems pokyčiams jums palanki antroji savaitės pusė, kai įdėję pastangų ir atkakliai paieškoję, galite rasti ne tik įdomų darbo pasiūlymą, bet ir bendraminčių naujai veiklai.

Šeštadienis įdomus draugų pasiūlymais. O sekmadienis šaunus ne tik svarbiems reikalams, bet ir smagiam šeimos atokvėpiui.

Džiugių patyrimų, linksmų minčių jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai naujos idėjos ir mintys, kaip šaltinėliai galės sutekėti į vieną galingą upę. Tad atkreipkite dėmesį ir į netikėtai kilusias verslo idėjas.

Pirma savaitės pusė, palankių Mėnulio ritmų įtakoje, šauni informacijos paieškai, darbo pokalbiams, palanki siekiantiems pergalių moksle.

Savaitės viduryje į pirmą planą gali iškilti šeimos reikalai. Juos spręskite neatidėliodami, išklausykite artimųjų lūkesčius bei troškimus, pasirūpinkite moksleivių artėjančiomis atostogomis.

Antroji savaitės pusė tiktų komandiruotėms, palanki remonto, statybų darbų pradžiai. Jos dienomis stiprinkite materialią gerovę, ieškokite papildomų finansinių galimybių.

Savaitgalį pasidžiaukite pavasariniais žiedais, draugų susitikimais bei renginiais.

Daug meilės ir sėkmes jums šią savaitę!

Žuvys

Gerbūvio kūrimo savaitė. Saulei keliaujant Jaučio ženklu, būsite linkę siekti gausos, gyvenimo pilnatvės.

Jau pirmomis savaitės dienomis susimąstysite, ar jūsų darbas atitinka jūsų lūkesčius. Tai nereiškia, kad reikėtų neapgalvotai trenkti iš karto durimis, bet, galbūt pats metas pradėti ieškoti labiau jūsų gabumus atitinkančios veiklos, papildomų finansinių galimybių. Tam ypač tiktų šios savaitės vidurys.

Ketvirtadienį ir penktadienį galite būti jautresni, nei įprastai. Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, stiprės įžvalgos ir intuicija, būsite linkę į pirmą planą iškelti ir partnerystės klausimus. Šiomis dienomis palanku gražinti namus bei aplinką, kurti, stiprinti harmoningus tarpusavio ryšius.

O savaitgalis įdomussaviraiška, pavasarinėmis nuotaikomis, bei galimybe išsakyti savo požiūrį

Daug gyvenimo džiaugsmo bei sėkmės jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *