Gruodžio 16-22 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Gruodžio 16-22 d. savaitė

Laukimo savaitė. Jos dienomis gali atrodyti, kad gyvenimas juda spirale. Primindamas buvusius įvykius ir kartu mesdamas iššūkį, ragindamas laikas nuo laiko pakilti į sekantį spiralės vingį, praplėsti ne tik gebėjimus, galimybes, bet ir savo požiūrį.

Pirmadienį ir antradienį neskubėkite. Tiek keliuose – Marsas bus griaunamajame laipsnyje, tiek ir savo sprendimuose.

Trečiadienį į situacijas žvelkite objektyviai, realistiškai vertinkite žodžius, gaunamus pažadus.

Ketvirtadienį ir penktadienį kai kurie pagaliau galite sulaukti savo pastangų rezultatų, – pirmųjų sėkmę pranašaujančių kregždžių.

O savaitgalį galėsite suvokti, kad karjera ir sėkmė darbuose dar ne viskas, kad ne mažiau svarbu gyvenime šalia esančių širdžių šiluma, galimybė sėkme ir meile dalintis.

Šviesių minčių, daug meilės jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Savaitė, kurios dienomis svarbu būtų gyventi kiek lėtesniu tempu. Jos dienoms tiktų posakis, lėčiau važiuosi, toliau nuvažiuosi.

Jau pirmadienį, Marsui pradėjus kelionę griaunamuoju laipsniu, kaip per padidinamą stiklą, įžvelgsite kas ne taip. Vis tik vertėtų susilaikyti nuo kritikos. O ir antradienį, jautrių Marso ritmų įtakoje, svarbių žingsnių neplanuokite, išlaikykite vidinę ramybę.

Trečiadienį gebėjimas lanksčiai priimti pokyčius, nuoširdus bendravimas bus raktas į sėkmę.

Ketvirtadienis – diena profesiniam augimui. O penktadienį reikėtų labiau derintis prie aplinkybių, kurti santarvę, bendraujant ieškoti supratimo.

Šeštadienį, atraskite visai šeimai įdomią veiklą, Sekmadienį, laukiant švenčių, šaunu būtų skirti kuo daugiau laiko apmąstymams, o kuriant namų jaukumą, neužmiršti pasidžiaugti gražiomis buvimo kartu akimirkomis.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Jautis

Stabilumo kūrimo savaitė. Jos dienomis tarp darbų ir namų reikalų, kaip dviem svarstyklių lėkštelėms, svarbu bus atrasti pusiausvyrą, stabilią padėtį.

Pirmadienį skirkite gilesnei situacijų analizei.

Antradienį, sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, praverstų gebėjimas atsirinkti tikruosius dalykus, planuoti, numatyti ateities perspektyvą.

Trečiadienį sektųsi įsitvirtinti darbuose, palankus metas atliktų darbų pristatymui bei projektų pateikimui.

Ketvirtadienį lengviau pelnysite pripažinimą kolektyvinėje veikloje.

Šeštadienis tiktų buitinių klausimų sprendimui, namų pertvarkai. O tarp darbų kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, pabūkite visa šeima kartu.

Sekmadienį daugiau dėmesio skirkite sveikatai, imuniteto stiprinimui, darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Puošdami namus galėsite ne tik save išreikšti kūrybiškai, bet kartu labiau pasirūpinti ir mažaisiais šeimos nariais.

Turiningos ir sėkmingos jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė, galinti priminti išmintį, kad progos pasitaiko, bet nesikartoja. Tad jos dienomis nesnauskite. Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, nors ir norėtųsi visa kam duoti daugiau nei įprastai laiko, vis tik delsti nevertėtų. Kad ir trumpam prasivėrus naujų galimybių langui, reaguokite išsyk.

Jau pirmadienį kai kurie atrasite save netikėtoje veikloje, o antradienį kai kas įsitikinsite, kad gera nauja – gali būti primiršta sena.

Trečiadienis jums tiktų naujam startui. Ketvirtadienis – pažintims bei susitikimams. Penktadienį palankiau būtų rinktis bendravimą, nei pabodusią rutiną.

O šeštadienį, auginantys mažuosius, raskite laiko ne tik rūpesčiams, bet ir pasidžiaugimui jų šauniais pasiekimais. Sekmadienį skirkite kūrybai, Kai kurios jūsų namų puošybos idėjos sužavės jus mylinčius. Ruošdamiesi šventėms, nesureikšminkite smulkmenų, džiaukitės vieni kitų pagalba, nuoširdžiu bendravimu ir meile.

Vėžys

Spalvinga nuotaikomis ir patyrimais savaitė. Jos dienos įdomios susitikimais, naujais projektais.

Pirmadienį, Marso ritmų įtakoje realistiškai vertinkite žodžius ir gaunamus pažadus.

Antradienį informaciją tikrinkite savo intuicija, atsirinkite tai, kas tiesa. O štai trečiadienis – būtent tas metas, kai galėsite pasiraitoti rankoves ir imtis įgyvendinti svarbiausiuosius sumanymus.

Ketvirtadienį atsivėrę netikėtos galimybės ragins greičiau apsispręsti, – vienus – kuriuo keliu greičiau pasuksite, kitus – ką pasiimsite į bendrakeleivius.

Penktadienis palankus tinkamai susidėliojus prioritetus, nesunkiai išspręsti einamuosius klausimus.

Šeštadienį laukdami būsimų švenčių, bendraudami ieškokite santarvės ir supratimo. O sekmadienį atverkite savo sielos langus, kad į gyvenimą įsileistumėte kuo daugiau džiaugsmo, įdomių patyrimų. Svarbu kad širdis būtų kupina šilumos gerumo ir meilės. To ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kai belaukdami didžiųjų švenčių, pelnysite kad ir mažesnes pergales. Tiesa savaitės pradžioje, Marsui keliaujant griaunamuoju laipsniu, galite jaustis kaip vis dar prilaikomas, norintis kilti sakalas.

Tad pirmadienį neskubėkite, tolesnius žingsnius apmąstykite. Antradienį sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, labiau galėsite pasitikėti savo jėgomis ir mažiau tikėtis paramos iš šalies.

Trečiadienis įdomus nutrūktgalviškomis idėjomis, tačiau jas dar per šią dieną atsirinkite, o štai ketvirtadienį galite kaip sakalas pakelti sparnus ilgai lauktam skrydžiui,- imtis pribrendusių ryžtingų žingsnių.

Penktadienis tiktų komandiruotėms, išvykoms, gyvenamos vietos permainoms. O šeštadienį atraskite gyvenimo džiaugsmą šiltame bendravime, artimųjų ir draugų susitikimuose.

Sekmadienį ruošdamiesi šventėms, atskleiskite ir mažųjų talentus bei gabumus.

Puikių sumanymų, išradingų idėjų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kai norėsis įsivesti tvarką ne tik namuose, bet ir mintyse. Jau pirmadienį lengviau suvoksite, kas jus stabdo ir ką galėtumėte savyje keisti.

Antradienį sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje naujų projektų geriau nepradėti. Tai metas, kai galite perkraustyti, tarsi rūbų spintos, savo vidines lentynėles, atsisakant to, kas jau nebereikalinga ir atlaisvinant vietą ateinančioms į jūsų gyvenimą naujoms galimybėms. Trečiadienis, Venerai keliaujant Ožiaragio ženklu, metas jums finansinių planų kūrimui. O ketvirtadienis – laikas darbuose atsakingiems, paruoštiems jūsų žingsniams.

Penktadienį skirkite buitiniams darbams. O šeštadienį atskleiskite savo talentus ir gabumus puošdami šventėms namus.

Sekmadienį skirkite jaukiam atokvėpiui, SPA procedūroms, Gausinkite namuose meilę, apgaubkite dėmesiu mylimą žmogų.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, galinti priminti įdomią kelionę nauju, nežinomu keliu. Jos dienos gali stebinti įvykiais, netikėtais likimo posūkiais.

Pirmadienį Marsui pradėjus kelionę griaunamuoju laipsniu, nepasiduokite lengvai dalijamiems pažadams.

Antradienį į situacijas reaguokite greitai, būkite pasiruošę, iškilus būtinybei, koreguoti bei keisti sumanymus bei planus.

Trečiadienį į jūsų gyvenimą gali ateiti nauji žmonės, kurie jūsų gyvenime ir pasiliktų. Ketvirtadienį pagrindinį dėmesį skirkite partnerystės santykių kūrimui, tarpusavio ryšių stiprinimui. O penktadienį būkite atviri naujoms idėjoms bei pasiūlymams. Kai kuriuos realizuoti reikėtų išsyk.

Šeštadienis suteiks progų rimtiems apmąstymams, kokių išties švenčių norėtųsi ir kaip geriausiai joms pasiruošti. O sekmadienis suteiks progą pasitelkus namiškius įgyvendinti šiuos smagius pasiruošimo planus.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Skorpionas

Savaitė, galinti priminti kliūčių ruožą varžybose. Kai kuriomis jos dienomis galite jausitės, tarsi banglentininkas, pagaliau sulaukęs savo bangos. Jau pirmadienį aštresnių Marso ritmų įtakoje, kai kuriems tarpusavio santykių srityje galimas jų tvarumo patikrinimas. Laimei, jau antradienį paaiškėtų, kad tai, kas tikra, atlaiko visus išbandymus.

Trečiadienį palanku ieškoti svarbių žinių. O ketvirtadienį – sėkmingas metas dokumentų tvarkymui bei deryboms, darbo pokalbiams.

Penktadienį, pagreitėjus gyvenimo ritmui, nevėluokite sprendimuose. O šeštadienį artimųjų rate galėsite pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais.

Sekmadienį apimti švenčių laukimo nuotaikos, dalinkitės gražiomis idėjomis,puoškite namus.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai galėsite įvertinti praeityje padarytus pasirinkimus ir tarsi kryptingą lazerio spindulį, nukreipti savo energiją į ateitį.

Pirmadienį sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje detaliai darbe išanalizuokite kilusias situacijas.

Antradienį spręsdami neskubėkite, svarbu būtų teisingai pasirinkti veiklai partnerius. Trečiadienis jums gali priminti pasakėčią apie lapę, giriančią sūrį snape laikančią varną, – žodžius atidžiai tikrinkite, neskubėkite patikėti lengvai duodamais pažadais. O štai ketvirtadienis – tinkamas laikas deryboms, kompromiso paieškai, susitarimams, bei projektų pradžiai.

Penktadienis pasiūlyti gali netikėtų naujų galimybių: kam įdomų darbo pasiūlymą, o kam netikėtą laisvalaikio pramogą.

Šeštadienį ryžtingai gerinkite buitį, o sekmadienis jums – sėkmingas laikas draugystei ir meilei, romantiškiems susitikimams.

Smagių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Apmąstytų žingsnių savaitė. Jos dienomis pravers jūsų atkaklumas. Kai kuriomis dienomis galite jaustis kaip alpinistas, atkakliai kopiantis į viršukalnę.

Pirmadienį, Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį,į priekį judėkite, kad ir mažesniais žingsneliais, tačiau atkakliai, neatsisakydami savo tikslo.

Antradienį palanku būtų įveikti vidines kliūtis,:- abejones, buvusias nuoskaudas,- tarsi atkabinę nuo savo kojų jums trukdančius akmenukus, sparčiau galėsite judėti į priekį. Trečiadienį jau su naujomis viltimis kilkite tikslo link ir imkitės konkrečių, būtinų veiksmų. Ketvirtadienis tiktų bendraminčių paieškai. Tai kolektyvinio darbo diena, kai apjungę jėgas greičiau pasieksite aukštų rezultatų. O penktadienį tarp darbų nepamirškite artimųjų pageidavimų, nes kitaip kai kam diena gali būti vėjuota, ne tik tiesiogine, bet ir perkeltine prasme. Šią dieną ramybės ir santarvės sąlyga.- geri darbai bendram šeimos labui. Šeštadienį leiskite aktyviai. Apsilankykite įdomiame renginyje, skirkite laiko sportui. O sekmadienį raskite laiko mėgstamai saviraiškai ir smagiems kūrybiniams šeimos užsiėmimams.

Turiningos bei įdomios jums savaitės!

Vandenis

Pokyčių savaitė. Jos dienomis kai kam gyvenimas gali verstis aukštyn kojomis. Gali atrodyti jog buvote likimo pagaliau išklausyti. Ir tiems, kurių netenkino ligšiolis darbas, – šią savaitę gyvenimas galės pasiūlyti kitokį variantą. O kai ko lauks pokyčiai ir asmeniniame gyvenime.

Pirmadienį jautrių Marso ritmų įtakoje, reikėtų derinti savo žingsnius su šalia esančiais. Antradienį nevertėtų kirsti iš peties, nes gali paaiškėti jog kertate šaką ant kurios patys esate, tad duokite sau daugiau laiko pilnesniam situacijos suvokimui. O štai trečiadienis pagaliau – pribrendusioms jūsų permainoms. Svarbu tik keisti tai, ką galite pakeisti, priimti tai, ko negalite, o, svarbiausia, pirma atsirinkti nuo antro.

Ketvirtadienį, kaip po audros nurimus jūrai, galėsite apžiūrėti ką jos bangos išplovė į krantą. Diena palanki karjeros siekiams, anksčiau pradėtųjų projektų užbaigimui. O penktadienį turėsite progų palyginti aštrius kampus , kas – bendravime draugų, o kas – artimųjų tarpe.

Šeštadienį lankys naujos idėjos bei originalūs sumanymai. O sekmadienį kodinis žodis; „visi kartu“. Šventiškai pertvarkykite namus. Sekmadienį jiems įkvėpkite gyvybės, naujų vilčių ir džiaugsmo.

Sėkmingų pokyčių, džiugių minčių jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, galinti priminti šokį poroje. Jos dienomis kaip šokant, reikės su partneriu derinti savo žingsnius.

Pirmadienį atsirinkite tikrąsias idėjas nuo tų, kurios buvo iliuzijomis.

Antradienį, Marsui tebeviešint griaunamajame laipsnyje nors aplinkui ir daug kas keistųsi. neleiskite sau liūdėti, palikite abejones ir tokias mintis už savo vidaus durų.

Trečiadienį darbuose metas tinkamai susidėlioti prioritetus, o bendravime su partneriu – įžvelgti teigiamus dalykus.

Ketvirtadienį norintys atskleisti kūrybines galias – tam turės ypatingų progų.

Penktadienį reikėtų pasidžiaugti pasiektais rezultatais. O šeštadienį praleiskite sklidina vidinės ramybės širdimi gražindami namus

Sekmadienį būkite su žmonėmis, su kuriais jums išties gera. Tai puiki diena romantiškai norintiems išreikšti savo jausmus.

Daug laimės ir sėkmės jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *