Kovo 18-24 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Kovo 18-24 dienos savaitė

Stiprių pokyčių savaitė. Tai ypatinga savaitė, kai palanku imtis ryžtingų permainų, į gera keisti savo gyvenimą. Kai kurios dienos gali priminti kelių sankryžą, leidžiančią keisti gyvenimo kryptį.

Kovo 18 dieną Saturnas iškeliaus iš griaunamojo laipsnio. Ši ir vėlesnės šios savaitės dienos tiktų tolesnių ilgalaikių projektų kūrimui, karjeros siekiams.

Kovo 20-ta, Mėnulio pilnaties įtakoje, emociškai jautri, – rinkitės švelnius žodžius, branginkite gražius tarpusavio ryšius. Tai metas pasiektų rezultatų apibendrinimui, pasiruošimui naujam startui. Juolab, kad kovo 20-ta-21-a diena – pavasario lygiadienis –atgimimo bei naujos pradžios metas.

Kovo 21 dieną Saulės perėjimas iš Žuvų į Avino ženklą žymės palankaus laiko svarbiems gyvenimo pokyčiams, naujų idėjų įgyvendinimui pradžią.

Savaitgalis šaunus aktyviai veiklai, išvykoms, tolesnių planų kūrimui, kūrybingam šeimos poilsiui.

Sėkmingų pokyčių ir pavasarinės nuotaikos jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Permaininga savaitė. Jos pradžioje nuo kovo 18 dienos, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, palankesnis laikas ieškantiems darbų, karjeros siekiams. Tad savaitės pradžia palanki informacijos paieškai, darbo susitikimams ir pokalbiams.

Savaitės vidurys tiktų nuveiktų darbų ir pasiektų rezultatų apibendrinimui, tolesnių gairių kūrimui. Tiesa, šiomis dienomis galite jaustis, lyg dar prilaikomas, bet jau norintis pakilti skrydžiui sakalas. O skrydžiui palankesnis laikas nuo kovo 21 dienos – pavasario lygiadienio – į jūsų ženklą atkeliavus Saulei. Tai – energingų bei ryžtingų veiksmų metas, kuriam tiktų posakis: „Jei ne dabar, tai kada?“

Tad ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį imkitės svajonių įgyvendinimo, svarbiausių uždavinių sprendimų.

Savaitgalis palankus norintiems gražinti namus bei aplinką. Šiomis dienomis raskite laiko ir smagiems draugų susitikimams.

Nuotaikingos bei sėkmingos jums savaitės!

Jautis

Šią savaitę atsirinkite tai, ką norite pasiimti į rytdieną, nuo to, ką vertėtų palikti praeityje.

Ši savaitė ragins išeiti iš komforto zonos, priimti ryžtingus sprendimus. Kartais tam, kad galėtum pastatyti kažką naujo, kaip vaikui pajūryje statant naują smėlio pilį, tenka sugriauti tai, kas buvo prieš tai nestabilu ar pastatyta ne toje vietoje.

Kovo 18 diena, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio palanki remonto-statybų darbų pradžiai. Pirmosios savaitės dienos tiktų ir naujų tikslų išsikėlimui.

Kovo 20-21-ą dienomis, sulaukus pavasario lygiadienio, galite kaip Feniksas pakilti iš pelenų. Tiems, kuriems vienos durys užsivėrė, gali, stumtelėjus, atsiverti naujos.

Kovo 21 diena, Saulei perėjus į Avino ženklą, palanki suplanuotoms gyvenimo permainoms. Tad ketvirtadienis ir penktadienis tiktų darbo paieškoms, dalykiniams susitikimams, deryboms.

Savaitgalį skirkite laiko aktyviam šeimos poilsiui. Šios dienos kai kuriems palankios ir persikraustymui į naują gyvenamą vietą.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Dvyniai

Šiai savaitę jums tiktų linksmas posakis – kas ieško, tai tikrai suras. Kas naują darbą, kas širdžiai mielą laisvalaikio veiklą, o kas – ilgai ieškotą gyvenimo draugą.

Darbo paieškoms bei derybiniams susitikimams tinkamas laikas – nuo 18 dienos, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio. Tad pirmoji savaitės pusė tiktų informacijos paieškai, grūdų nuo pelų atsirinkimui.

Pavasario lygiadienis, kovo 21 diena, jums bus kaip gaivus oro gurkšnis, su naujomis jėgomis imkitės naujų sumanymų įgyvendinimo. Šis metas tinkamas darbo naujoje vietoje pradžiai, palankus siekiantiems pergalių moksle.

Venerai keliaujant Vandenio ženklu, savaitgalis puikus pažintims, susitikimams, smagiems pavasariniams darbams, o kai kam – ir kelionių pradžiai.

Džiugios bei linksmos jums savaitės!

Vėžys

Emocinga, gilių jausmų savaitė. Jos dienomis galėsite išgyventi visą jausmų paletę: kas nuo susižavėjimo kiru žmogumi – iki gilios meilės, o kas – nuo susidomėjimo nauja veikla, iki gilaus savirealizcijos patyrimo.

Nuo kovo 18 dienos, Saturnui perėjus į palankesnį laipsnį – tinkamas metas darbe naujos strategijos kūrimui. Pirmomis savaitės dienomis, Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, palanku užsiimti organizaciniais darbais. Padėkite ir mažiesiems save išreikšti kūrybinėje veikloje.

Kovo 20-21 – Mėnulio pilnaties dienomis, prasidedant lygiadieniui – galite būti jautresni, nei įprastai. Tad šiomis dienomis atraskite širdyje vidinę ramybę ir toleranciją, apgaubkite artimuosius meile ir švelnumu.

Kovo 21-ą – Saulė pereis į Avino ženklą. Tai galingo virsmo metas, kai pabudus iš žiemos sąstingio ir prasidėjus astronominiam pavasariui, pagreitės ir gyvenimo tempas. Tad penktadienį ir šeštadienį imkitės aktyvios fizinės veiklos.

Sekmadienis šaunus išvykoms, draugų susitikimams.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Veržli ir kartu romantiška savaitė. Tokiomis nuotaikomis gali pasižymėti jau pirmosios savaitės dienos, kovo 18-ta ir 19-ta – Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Jos galėtų būti jums šaunios draugystei ir meilei.

Kovo 20-tą-21-mą dienomis, prasidėjus lygiadieniui – kartu su pavasariu ir jums atgimimo laikas. Juolab, kad kovo 21 dieną, Saulei atkeliaujant į Avino ženklą, prasideda jums ypač aktyvus ir energingas laikotarpis. Tad panaudokite šias puikias dienas svarbiausių tikslų pasiekimui, naujai įdomiai pradžiai.

Savaitgalis, palankių Saturno ir Mėnulio ritmų įtakoje, tiktų generalinei namų pertvarkai, spintų peržiūrai, naujo, savito stiliaus kūrimui. Kartu šitos dienos šaunios norintiems kuo daugiau laiko pabūti lauke, pasidžiaugti pavasarinėmis nuotaikomis ir bundančia gamta.

Daug džiugių emocijų jums šią savaitę!

Mergelė

Permainų savaitė. Jau jos pradžioje, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, palankus metas ateities planų permąstymui, ilgai brendusiems pokyčiams.

Kovo 19-tą-20-tą dienomis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle – ypatingas laikas draugystės ir meilės kūrimui. Mėnulio pilnaties įtakoje šios dienos palankios ir planuojantiems šeimos pagausėjimą.

Kovo 20-tą-21-ą dienos – pavasario lygiadienis. Jis kai kuriems atvers naujų galimybių duris. Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Žuvų ženklo į Avino – dienos, palankios dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms bei sutarčių pasirašymui.

Penktadienį ir šeštadienį, kaip važiuojant keliu, galimi netikėti posūkiai. Būkite atviri naujiems pasiūlymams ir atsiradusioms galimybėms.

Sekmadienis puikus gabumų bei talentų atskleidimui, kūrybinių idėjų realizacijai.

Įdomios bei sėkmingos jums savaitės!

Savaitės pradžioje palanku imtis tų darbų, kuriuos galėtumėte atlikti išsyk.

Antradienis – Užgavėnių diena – puikus meninei saviraiškai ir kūrybai.

O trečiadienį, keičiantis Mėnulio fazei, palanku būtų apibendrinti pasiektus rezultatus, pasidžiaugti laimėjimais.

Ketvirtadienis, Saturnui tebekeliaujant griaunamuoju laipsniu gali pateikti nemažai netikėtumų ir siurprizų. Atidžiau vertinkite jus pasiekiančias žinias.

O penktadienį – kovo 8-tąją – malonias staigmenas kurkite jūs.

Savaitgalio dienomis reikėtų savęs neskubinti, skirti daugiau dėmesio sportui bei sveikatos stiprinimui. Užsiimkite ta veikla, kuri artima širdžiai, tiesiog pasidžiaukite gyvenimu!

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Kontrastų savaitė. Pirmomis jos dienomis pasistenkite nuveikti kuo daugiau.

Nuo kovo 18 dienos, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, dienos palankios deryboms, darbo pokalbiams, sutarčių pasirašymui, svarbioms jūsų permainoms.

Emociškai jautresnės Mėnulio pilnaties dienos, pavasario lygiadienis. Šiomis dienomis pasidžiaukite pasiektais rezultatais, stiprinkite partnerystę bei draugystę.

Nuo kovo 21-os dienos – Saulei įžengus į jums opozicinį Avino ženklą, gyvenimo tempas gali kiek sulėtėti. Darbuose į priekį judėkite užtikrintais, kad ir nedideliais, žingsneliais, svarbu, kad į priekį.

Antroje savaitės pusėje asmeniniame gyvenime seksis dar labiau, jei į situacijas dažniau pažvelgsite ir iš artimo žmogaus pozicijos.

Savaitgalį kuo daugiau laiko skirkite artimiesiems, savo šeimai, ypač mažiesiems jos nariams. Smagi iškyla į gamtą, pramogos bei žaidimai suteiks visiems daug džiaugsmo.

Nuotaikingos bei turiningos jums savaitės!

Skorpionas

Jausminga savaitė. Jos dienos, kaip dėlionės gabalėliai, gali sukurti spalvingą ir nuotaikingą paveikslą.

Nuo kovo 18-tos dienos, palankių Saturno ritmų įtakoje, metas tinkamas, pasiryžusiems karjeros pokyčiams.

Kovo 20-tą-21-ą dienomis, Mėnulio pilnaties įtakoje, gali išryškėti nuomonių skirtumai. Šiomis dienomis svarbu būtų pamatyti gyvenime kuo daugiau linksmesnių spalvų.

Prasidėjęs lygiadienis – suteiks jums stiprios kuriamosios energijos impulsą.

Nuo kovo 21-os, Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, dienos palankios ryžtingiems sprendimams bei veiksmams.

Kovo 23-ią-24-ą dienomis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ieškantiems gyvenimo draugo – metas palankus pažintims, o jau radusiems – draugystės bei meilės stiprinimui, romantiškiems susitikimams.

Daug meilės bei sėkmės jums šią savaitę!

Šaulys

Ugninga, energinga savaitė.

Kovo 18 d., Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, dienos palankios verslo susitikimams bei deryboms. Šiomis dienomis palanku užbaiginėti pradėtuosius projektus, ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Kovo 20-tą-21-ą dienomis pavasario lygiadienis kartu su bundančia gamta leis pajusti naujų jėgų antplūdį, norą suteikti gyvenimo dienoms daugiau džiugesio bei optimizmo.

Juolab, kad nuo kovo 21-os dienos, Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, jums prasidės ypač darbingas laikotarpis. Jis tiktų svarbiems jūsų gyvenimo pokyčiams, naujai pradžiai.

Penktadienis ir šeštadienis – intensyvios veiklos, dienos palankios naujų idėjų paieškai, kūrybinių minčių realizacijai. Kas kurs namuose jaukumą, kas norės tvarkytis aplinką ar apsilankyti įdomiame renginyje. Svarbu, kad šios dienos suteiktų jums daug džiugių emocijų ir gyvenimo pilnatvės pojūtį.

Šaunių sumanymų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Turininga ir darbinga savaitė.

Kovo 18 dieną, Saturnui jūsų ženkle perėjus į palankesnį laipsnį, prasidės sėkmingas ilgalaikiams projektams ir darbams laikotarpis. Šiomis dienomis kai kurie grįš ir prie ankstesnių idėjų bei sumanymų. Metas palankus anksčiau atidėtų darbų bei projektų užbaigimui.

Kovo 20-tą-21-ą dieną – pavasario lygiadienis – kai kuriuos pažadins iš žiemos sąstingio ir nuteiks naujos veiklos pradžiai. Vis tik Urano viešnagės Jaučio ženkle įtakoje, jūsų darbiniai sprendimai turi būti gerai paruošti bei apgalvoti.

Penktadienis ir šeštadienis palankūs darbų bei nekilnojamo turto paieškai. O savaitgalį kurkite nuotaikingą. Dienos šaunios išvykoms, šeimos šventėms, sportui bei mėgstamam hobiui.

Daug džiaugsmo bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai reikėtų neskubėti. Neskubėti priiminėti sprendimus ar užsisakyti pirkinius. Tai metas, kai artimos Veneros ir Lilit pozicijų jūsų ženkle įtakoje, galimos neplanuotos išlaidos, ne visos idėjos pasiteisintų. Tad jas atsirinkite.

Po kovo 18-tos dienos, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, palankesnis metas spręsti į pirmą planą iškilusius tarpusavio santykių klausimus.

Kovo 20-ta-21-a – pavasario lygiadienis – gali atnešti permainas ir į jūsų gyvenimą. Pajusite entuziazmą, norą kurti geresnį gyvenimą. Svarbu bus atsirinkti, ką verta keisti, o ką – prikelti naujam gyvenimo etapui.

Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, prasidės metas, kai kai kurie ryšis kirsti Rubikoną, iš esmės keisti savo gyvenimą.

Antroje savaitės pusėje dienos palankios dalykinėms bei asmeninėms pažintims, naujų darbų paieškai.

Savaitgalį šaunu būtų sutikti seniai matytus draugus ir bičiulius.

Sėkmingų sprendimų bei pasirinkimų jums šią savaitę!

Žuvys

Intensyvios veiklos savaitė. Jos pirmosiomis dienomis, Saulei dar viešint jūsų ženkle, pasinaudokite žvaigždžių palankumu svarbiausių sumanymų įgyvendinimui, projektų užbaigimui. Kartais reikia visai nedaug, kaip nupiešus dramblį, pripiešti tik jo uodegytę, ir jau galėsite pasidžiaugti pilnai atliktu darbu.

Savaitės pradžia, nuo kovo 18-tos dienos, Saturnui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio – puikus laikas kūrybinių idėjų realizacijai.

Kovo 20-tą – Mėnulio pilnatis. Tai metas, kai reikėtų įveikti abejones, nerimą ir nepasitikėjimą rytdiena.

Giedros nuotaikos ir energijos, noro kurti padaugėti turėtų nuo kovo 20-tos-21-os dienos – pavasario lygiadienio. Juolab, praėjus gimtadieniui, jausite naujų jėgų antplūdį. Nuo kovo 21-os, Iš jūsų ženklo iškeliavus Saulei, prasidės stabilesnis metas, kai norėsis įtvirtinti pasiekimus bei laimėjimus.

Savaitės pabaiga jums palanki ir gyvenamos vietos pasirinkimams. Savaitgalį kai kurie su draugais dar švęs praėjusį gimtadienį, o kai kas planuos atostogų kelionių pradžią. Šios dienos tiktų ketinantiems pasidarbuoti sode, pasidžiaugti pavasarėjančia gamta.

Daug geros nuotaikos jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *