Kovo 25-31 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Kovo 25-31 dienos savaitė

Naujų galimybių savaitė. Tai energinga, konkrečių veiksmų savaitė. Kartu su bundančia gamta jausitės pasiruošę imtis greitų veiksmų ir siekti ženklių savo pastangų rezultatų.

Antradienį, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, puikus metas asmeninėms pažintims. Diena tiktų stiliaus pokyčiams, nekilnojamo turto sandoriams.

Savaitės viduryje, dylant Mėnuliui, palanku užbaiginėti anksčiau atidėtus darbus bei projektus, tvarkyti namus ir aplinką.

Nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi – antroji savaitės pusė – palankus metas darbų paieškai, dalykinėms pažintims, deryboms bei susitikimams.

Savaitgalis šaunus išvykoms, palankus norintiems pasidarbuoti sode, pasidžiaugti bundančia gamta.

Įdomios, nuotaikingos jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Ryžtingų veiksmų savaitė. Saulei ir Chironui keliaujant jūsų ženklu, norėsis iškilusius klausimus spręsti išsyk, tarsi vienu kirčiu. Sektųsi gebantiems drąsą derinti su lankstumu, besirenkantiems kūrybinius sprendimus ir pasiruošusiems derinti požiūrį,

Pirmosios dienos, palankios Veneros pozicijos įtakoje, šaunios naujų idėjų generavimui, tiktų suplanuotiems stambiems pirkiniams, pavyzdžiui, buitinės technikos, ar naujo automobilio įsigijimui.

Nuo kovo 28-os dienos, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, sektųsi derybos, bendro požiūrio paieška. Tai – ryžtingų bei greitų sprendimų metas, kai darbų reikėtų neatidėlioti, iškilusį klausimą spręsti išsyk. Šios dienos palankios perėjimui į naują darbą, tiktų pasiryžusiems keisti gyvenamą vietą.

Paskutinės savaitės dienos – tinkamas metas sportui, sveikatos stiprinimui, pasirūpinimui artimaisiais. Tegu savaitgalis suteiks jums daug šiltų pavasarinių emocijų!

Daug meilės bei džiugios nuotaikos jums šią savaitę!

Jautis

Stiprių potyrių savaitė. Keiskite tai ką galite pakeisti, tai, kam jau atėjo pokyčių laikas. Būna dienų, kai galime išgyventi gilius jausmus, patirti ženklias gyvenimo permainas. Tokia galėtų būti jums ši savaitė.

Jau savaitės pradžioje, Urano ir Marso tranzitų jūsų ženklu įtakoje, galite jausti energijos antplūdį, svarbu bus tą energiją nukreipti tinkama jums kryptimi.

Savaitės vidurys, Marso ir Urano tranzitų jūsų ženklu įtakoje – aktyvus bei energingas. Jis tiktų naujo, materialaus pamato kūrimui, naujos ar papildomos veiklos paieškoms.

Palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, antroje savaitės pusėje ieškokite savo planams bendraminčių, verslui – partnerių. Dienos palankios tarpusavio santykių stiprinimui.

Savaitgalis puikus namų ir aplinkos tvarkymo darbams, smagiems renginiams.

Šaunių sprendimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Kartu su pavasarinėmis nuotaikomis į širdį belsis išvykų ir kelionių ilgesys. Tad šią savaitę kurkite nuotaikingą ir įdomią, pripildykite smagių patyrimų.

Savaitės pirmosios dienos svarbios tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui.

Didelės sėkmės kolektyvinėje veikloje, galima būtų tikėtis nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi. Tad antros savaitės pusės dienos tiktų informacijos paieškai, pažintims, palankios siekiantiems rezultatų moksle, kai kam tiktų ir deryboms dėl didesnio atlygio.

Savaitgalį planuokite nuotaikingą. Jis tiktų išvykoms į gamtą, draugų susitikimams, o kai kam – ir atostogų kelionių pradžiai.

Linksmų patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai lengviau galėsite sublizgėti savo gabumais ir talentais. Ši savaitė jums – meninių ir kūrybinių galių atskleidimo laikas.

Savaitės pradžia, Mėnulio Šaulio ženkle ritmų įtakoje, suteiks galimybių lengviau rasti bendraminčių. Laikas palankus kolektyviniams sprendimams.

Antradienis, Venerai viešint karališkajame Vandenio laipsnyje, šaunus naujų idėjų realizavimui, kai kam palankus ir lauktų atostogų pradžiai.

Savaitės viduryje galite jaustis nusimetę žiemos naštą, džiugių pavasarinių nuotaikų.

Nuo kovo 28os dienos, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, sektųsi ieškantiems naujų darbų. Palankus metas žinių gilinimui, kai kam,- ir draugystės kūrimui.

Savaitgalio dienos suteiks progų stiprinti tarpusavio santykius, džiuginti mylimus žmones.

Puikių pavasarinių įspūdžių ir daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Šią savaitę gyvenimas, kaip viesulas gali įsukti jus į netikėtų įvykių ir situacijų sūkurį.

Jau savaitės pirmomis dienomis norėsis pokyčių ir būsite pasiryžę ryžtingiems žingsniams bei sprendimams.

Antradienį, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, palanku imtis finansinių klausimų.

Antroje savaitės pusėje, nuo kovo 28-os dienos, Merkurijui vėl pasukus direkcine kryptimi, laikas palankus kūrybinių projektų pristatymui, bendraminčių paieškai, verslo idėjų įgyvendinimui.

Savaitgalį kurkite linksmą ir įdomų. Praskaidrinkite artimųjų ir draugų nuotaiką įdomiais laisvalaikio pasiūlymais, smagiais susitikimais. Pasidžiaukite buvimu kartu su mylimais žmonėmis.

Daug šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Nuotaikinga ir turininga savaitė. Šią savaitę svarbūs bus jūsų pasirinkimai ir sprendimai, požiūris į gyvenimą. Norisi pacituoti patikusią Marko Tveno mintį, kad: „jei vienintelis įrankis, kurį jūs turite yra plaktukas, aplink save jūs matysite labai daug vinių.“ Tad labai svarbu bus praplėsti požiūrį į gyvenimą ir aplinkybes, leisti sau mokytis, ieškoti naujų galimybių.

Ypač sėkminga jums galėtų būti antroji savaitės pusė – nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, lengviau galėsite atrasti naujus kelius į sėkmę. Dienos tinkamos susitikimams, požiūrių derinimui, gyvenamosios vietos keitimui, finansinių šaltinių paieškai.

Savaitgalį skirkite laiko kūrybai bei saviraiškai, pasidžiaukite bundančia gamta, paukščių čiulbesiu. Pripildykite šias dienas gyvenimo džiaugsmo!

Šviesių minčių bei džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Atokvėpio savaitė. Labai norėsis ištrūkti iš rutinos, stabtelėti ir tarsi nuo aukšto kalno pažvelgti į savo gyvenimą. Atrasti dar nepatirtus džiaugsmus, ryžtantis atsisakyti to, kas jus stabdo, mokantis pasisemti išminties ir iš savų klaidų.

Tam tiktų jau pirmosios šios savaitės dienos. Antradienį, palankių Veneros ritmų įtakoje, ieškokite naujų finansinių šaltinių, verslui partnerių.

Savaitės antroje pusėje susilaikykite nuo impulsyvių, rizikingų finansinių sprendimų. Šiomis dienomis tarp kasdieninių rūpesčių, kai kuriuos aplankys gilus suvokimas, kad ne mažiau svarbu už sėkmę darbuose yra harmoningi santykiai namuose.

Jiems kurti bei stiprinti puikus šis savaitgalis, kai lengviau rasite kelią į mylimo žmogaus širdį.

Džiugios bei įdomios jums savaitės!

Skorpionas

Šią savaitę galite netikėtai suvokti, kad kiekviena situacija reikalauja kitokio jūsų elgesio. Ir kuo platesnis bus jūsų požiūris, tuo lengviau kiekvienoms durims parinksite tinkamus raktus.

Antradienį, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, būkite atviri naujiems pasiūlymams. Kai kam kils šauni verslo idėja.

Po kovo 28-os dienos, Merkurijaus ritmų įtakoje, palankios dienos ieškantiems bendro požiūrio, norintiems išspręsti buvusius nesutarimus. Pasitikėdami savo jėgomis ir pasiruošę pokyčiams, lengviau spręsite iškilusius uždavinius.

Savaitgalis šaunus smagioms šeimos pramogoms, giminaičių, draugų susitikimams.

Giedros nuotaikos bei daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Šaulys

Šią savaitę turėsite puikių progų suvokti, kad viskas, kas vyksta su mumis, visos, kad ir mažiausios patirtys, duoda mums galimybę tobulėti ir augti.

Savaitės pradžioje kurkite ateities planus. Veneros ritmų įtakoje, antradienis palankus dalykinėms bei asmeninėms pažintims, tiktų suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Antroji savaitės pusė, harmoningų Merkurijaus ritmų įtakoje, šauni partnerystei. Pagrindinį dėmesį skirkite ne tik darbams, bet ir savo artimiesiems. Kai kuriems gali prireikti jūsų konkrečios pagalbos. Tai puikus metas atverti širdį gerumui.

Savaitgalis šaunus iškyloms ir išvykoms, kolektyvinėms pramogoms. Pailsėkite nuo įtampos darbuose, pilna krūtine įkvėpkite gaivaus pavasario oro!

Daug džiaugsmo, bei puikių įspūdžių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai gyvenimiškos situacijos ragins rinktis. Ir kaip dažnai būna, reikės įveikti už pasirinkimo slypinčią abejonę suklysti. Jau pirmomis savaitės dienomis galėsite suvokti, kad permainos – gyvenimo esmė, jos- vienas pastovesnių gyvenime dalykų, nes be jų nebūtų vystymosi. Tad drąsiai imkitės gyvenimo pokyčių.

Antradienis, palankių Veneros ritmų įtakoje, tinkamas suplanuotiems pokyčiams, nekilnojamo turto operacijoms.

O antrąją savaitės pusę, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, galėsite patirti, kiek daug galite nuveikti, kai esate ne vieni. Tam jums ypač sėkmingas būtų ketvirtadienis ir penktadienis.

Savaitgalį tarp buities darbų, atraskite ramybės oazę mėgstamam hobiui, meninei saviraiškai, harmoningam poilsiui.

Įdomios bei džiugios jums savaitės!

Vandenis

Kūrybinga ir energinga savaitė. Kaip pasakų fėja, dosni naujomis idėjomis ir viltimis, sumanymais bei galimybėmis.

Antradienį, Venerai viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, palanki diena ne tik pažintims ir susitikimams, bet ir jūsų idėjų įgyvendinimui. Šis metas tinkamas draugystės pradžiai, savirealizacijai, naujo stiliaus kūrimui, o kai kam – ir ištarti pačius svarbiausius vienas kitam žodžius.

Antroje savaitės pusėje, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, sektųsi informacijos, naujų darbų paieška, metas palankus deryboms, sutarčių pasirašymui.

Savaitgalio dienomis neapsikraukite mažai reikalingais rūpesčiais. Raskite laiko sportui, pasivaikščiojimams gamtoje, tiesiog pasidžiaukite gyvenimu.

Nuotaikingos bei linksmos jums savaitės!

Žuvys

Įdomi ir magiška savaitė. Įdomi susitikimais ir netikėtais pasiūlymais, magiška – naujai atsivėrusiomis galimybėmis. Šią savaitę svarbu bus ne bandyti pakeisti aplinkybes, o prisitaikyti prie jų ir keistis. Nuostabu bus tai, kad tada ims keistis ir jus ribojusios aplinkybės.

Antradienis, palankių Veneros ritmų įtakoje, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, tiktų pažintims bei susitikimams.

Nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi – puikus laikas deryboms, naujų finansinių šaltinių paieškai, kūrybiniams nestandartiniams sprendimams. Šios dienos įdomios įžvalgomis ir apmąstymais, netikėtai kilusiomis mintimis ir naujais planais.

Savaitgalį kai kuriems norėsis pasidarbuoti sode, dar kiti planuos šeimos šventę, o kažkam tiesiog norėsis atsivėpti nuo rūpesčių, žvelgiant į besiskleidžiančius pirmuosius snieguolių žiedelius.

Džiugių patyrimų ir pavasarinės nuotaikos jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *