Kovo 30 – balandžio 5 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Kovo 30 – balandžio 5 d. savaitė

Jėgų telkimo savaitė. Tai metas, kai ir būdami atskirai, mokysimės dirbti kartu, išsikelti bendrus tikslus, vienysime jėgas, ieškosime tinkamiausių išeičių.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, ieškokite informacijos, gilinkite žinias. Ir namie būdami atraskite sritis, kur galėtumėte patobulėti, ką galėtumėte naujo ir naudingo išmokti. Savaitės vidurys palankus pritaikyti tas žinias. Ketvirtadienį, Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, metas, kai lengviau iškiltų mūsų gerosios savybės. Penktadienį ieškokite racionalių situacijų sprendimų. Šiomis dienomis stiprės noras pasirūpinti artimaisiais, padėti sunkesnėje situacijoje atsidūrusiems žmonėms.

Savaitgalį būkite išradingi ir kūrybingi. Naujų jėgų įgysite dirbdami darže ar sode, o kai kas – pasivaikščiodami nuošaliame miške. Į širdį įsileiskite paukščių giesmes, pavasarinį gamtos atbudimą.

Optimistiškų minčių ir geros sveikatos jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Besikeičiančių įvykių savaitė. Jos dienų situacijos gali priminti nuo kalno paridentą kamuolį, kuris, kaip ir šios savaitės įvykiai, atrodys, kad rieda vis greičiau. Tai savotiškas metas, kai iš vienos pusės atrodys, kad įvykiai pagreitėja, o iš kitos tuo pačiu šios dienos suteiks galimybę į situaciją žvelgti iš šalies, permąstyti planus, ieškoti kitokių situacijų sprendimų. Savaitės pradžioje, Chirono, Lilit ir Saulės artimos pozicijos įtakoje, būtinas didesnis atidumas, tiek kelyje, tiek ir renkantis sprendimus. Didesnės klaidų bei aštresnių reakcijų galimybės. Tad svarbu bus išsaugoti konkretų dalykišką požiūrį į situacijas, išvengti emocinių bangavimų.

Vandenio ženklu keliaujantis Marsas kurs palankias aplinkybes ieškantiems greitų išeičių, nestandartinių sprendimų. Savaitgalis palankus nusprendusiems pagyventi užmiestyje, vaikščioti miške ar pasidarbuoti sode ar darže.

Teisingų sprendimų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė praktiškiems darbams nudirbti. Venerai keliaujant jūsų ženklu, tai tinkamas metas imtis svarbių buities darbų. Dienos palankios norintiems tvarkytis, gražinti namus. Kas pertvarkys lentynas, spintas, o kas įsives tvarką ir savo mintyse. Šiomis dienomis neplanuokite toli į priekį, išsikeldinėkite kiekvienai sekančiai dienai konkrečius tikslus.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, tinkamos dienos ieškantiems informacijos, kontaktų, reikiamų žinių. Savaitės viduryje kuo daugiau dėmesio skirkite gražių tarpusavio santykių kūrimui ir išlaikymui artimųjų rate. Antroje savaitės pusėje ypač svarbu užsiimti konkrečia veikla. Šios dienos tiktų gerintis buitines sąlygas, norintiems pradėti namų sąlygomis kažką savo.

Savaitgalį susikurkite sau sporto planą, paieškokite namų sąlygomis įdomių užsiėmimų ir mažiesiems. O gyvenantiems užmiestyje – kuo daugiau laiko praleiskite savo sode, atsitraukę nuo stresą keliančių žinių, pagalvodami, kad anksčiau ar vėliau gyvenimas vėl sugrįš į savo vėžes.

Sėkmės bei kūrybinio įkvėpimo jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė, kai reikės koncentruotis į vidinius dalykus – tiek tiesiogine, sprendžiant tarpusavio santykių klausimus, tiek ir giliąja prasme, permąstant gyvenimo tikslus. Tam tiktų šios savaitės pradžia, Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Šios dienos palankios draugystės ir meilės stiprinimui. Savaitės viduryje paieškokite galimybių patobulėti – tiek asmeninėje, tiek ir profesinėje srityje. Antroje savaitės pusėje kartu su artimaisiais susitelkite ir įveikite atskirties keliamus sunkumus. Tai metas, kai galite padėti ir mažiesiems šeimos nariams, atskleisti kūrybinius sugebėjimus ir gabumus. Susikurti naujus hobius, pradėti mokytis to, kam visad trūko laiko. Savaitgalį reiktų įkvėpti pavasarinio oro, paklausyti medžių ošimo, tad paieškokite nuošalesnio maršruto gamtoje. Kur galėtumėte su mažaisiais pažaisti judriuosius žaidimus, stebėti gamtoje vykstančius pokyčius ir dažniau pažvelgti į pavasarinį dangų.

Gerų jums idėjų bei daug meilės jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai veiklas reikėtų rinktis pagal būtinumą ir svarbą. Jos dienomis šaunu būtų vadovautis senovės išmintimi: „Keisk, ką gali pakeisti, priimk tai, ko negali pakeisti, ir svarbiausia – atskirti pirmą nuo antro.“ Ir nors savo atskirties dar pakeisti negalėsime, tačiau keisti požiūrį, keltis naujus tikslus, imtis veiklų, kurioms neturėdavome laiko – tikrai galime. Tam palanki jau šios savaitės pradžia. Trečiadienį ir ketvirtadienį, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, pagrindinį savo dėmesį skirkite artimiesiems, ypač mažiesiems. Tai tinkamas metas kažką įdomaus kartu nuveikti. Net ir buitiniuose darbuose, pvz. gamindami maistą, švarindami namus pasitelkite juos į pagalbą. Penktadienis jums diena palanki asmeniniam tobulėjimui, o savaitgalio dienos – šaunios norintiems išreikšti širdies dosnumą, linkusiems pasirūpinti vyresnio amžiaus artimaisiais. Metas palankus meditacijai ir jogai.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Vidinės stiprybės savaitė. Jos dienoms tiktų Viko Malkani mintis, kad „reikia drąsos, kad stovėtum tvirtai, kai kiti atsitraukia ar pasiduoda baimei; reikia drąsos, kad paaukotum šiandieną dėl rytojaus“. Saulei, Chironui ir Juodajam Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, jau savaitės pradžioje pajausite jėgų bei stiprybės antplūdį. Svarbu būtų nukreipti tas jėgas tinkamiausia kryptimi. Paskutiniąją kovo dieną, Marsas pereis iš Ožiaragio į Vandenio ženklą. Tai – įdomus laikas ieškantiems naujos veiklos krypties, saviraiškos bei savirealizacijos.

Trečiadienį ir ketvirtadienį, Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite tarpusavio santykiams. O penktadienis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, tinkama diena atskleisti jūsų organizacinius sugebėjimus, pasirūpinti ne tik savo artimaisiais, bet ir kitais.

Savaitgalį pagalvokite mažiesiems įdomių edukacinių žaidimų, laisvalaikio pramogų.

Naujų idėjų jums šią savaitę!

Mergelė

Mažų žingsnių savaitė. Tai metas, kai tarsi judant vandenyje, sparta gali būti palėtėjus, ir į priekį gali tekti stumtis, kad ir mažesniais žingsneliais, svarbu, kad judėti pirmyn. Tai dienos, kai ir kad ir maži darbai kaip iš daugelio žiedų bičių surinktas nektaras, bus labai svarbūs. Juk, kaip sakė Motina Teresė: „jeigu negalite pamaitinti šimto žmonių, pamaitinkit bent vieną“. Tad jau savaitės pradžioje net mažos pergalės bus labai svarbios.

Savaitės viduryje kai kam kils minčių, kaip naujai pertvarkyti namus, kažkas peržiūrės spintas, tvarkys lentynas, ar sandėliukus. Antroje savaitės pusėje astrologiniai ritmai ragins būti energingais, veikliais ir naudingais. Kas užsiims medicininių kaukių siuvimu, o kas – pagalba, atnešant maisto vyresnio amžiaus kaimynams.

Savaitgalį būtų gerai įkvėpti pavasarinio oro, pasivaikščioti su augintiniu miške, pasidžiaugti prasikalusia žole ir paukščių giesme.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kai daugelį įvykių, o ir žmonių, pamatysite naujoje šviesoje. Jau pirmosioms šios savaitės dienoms tiktų teisinga Martino Liuterio Kingo mintis, kad „pagrindinis žmogaus matas yra tai, kaip jis laikosi ne komforto ir patogumo akimirkomis, bet iššūkių ir nesutarimų laikais“. Savaitės viduryje, Marsui jau keliaujant Vandenio ženklu, į daugelį situacijų pažvelgsite nauju kampu. Kai kas atras ir netikėtų tam tikrų galimybių. Antroji savaitės pusė į pirmą planą iškels partnerystės, tarpusavio santykių klausimus. Šiomis dienomis pravers jūsų tolerancija, gebėjimas į situacijas pažvelgti ir iš kitų pusės. Savaitgalį atsitraukite nuo sunkių minčių bei įtampos. Atskleiskite savo kūrybinius sugebėjimus, skirkite laiko mėgstamam hobiui, gerai knygai ar įdomiam nuotaikingam filmui.

Šviesių minčių bei gerų kūrybinių idėjų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kai pravers jūsų vidinė stiprybė. Pastebėkite jose ir mažesnių gyvenimo džiaugsmą teikiančių, anksčiau nepastebėtų dalykų. Jau savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, ieškokite naujų žinių. Marso ritmų įtakoje neprošal būtų susidaryti kiekvienai dienai tikslų planą. Ketvirtadienį ir penktadienį, Mėnulio ritmų įtakoje,, priimdami sprendimus dažniau įsiklausykite, ką jums pataria intuicija. Taip rastumėte ir netikėtas išeitis.

Savaitgalį su mažaisiais kurkite pasakas, kartu spektaklius, atverkite virtualioje erdvėje kultūrinį lobyną. Kartu pažaiskite stalo žaidimus. Svarbu bus kurti giedrą nuotaiką, atsitraukus nuo problemų dažniau pasijuokti, atrasti kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Šaunių planų jums šią savaitę!

Šaulys

Bendraminčių paieškos savaitė. Jau pirmosiomis jos dienomis gali paaiškėti, kad net atskirties sąlygomis galite būti ne tik artimiesiems bet ir kitiems labai naudingais. Praverstų jūsų gebėjimas atrasti reikalingą informaciją. Savaitės viduryje sektųsi užmegzti dalykinius kontaktus, derinti pozicijas. Antroji savaitės pusei tiktų Henrio Deivido Toro mintis, kad „dažnai didvyriai yra labai paprasti žmonės“. Šalia savęs matysime tuos, kurie ir šiomis sunkiomis sąlygomis narsiai atlaiko išbandymus, atlieka savo pareigą, sugeba pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. Kai kurie norėsite savo asmeninėmis pastangomis prie jų prisijungti.

Savaitgalį būtų šaunu įkvėpti gryno oro nuošaliame miške, pasidžiaugti sukrautais medžių pumpurais, prasikalančia žole, atsikvėpti nuo įtampos, sunkesnių minčių, atgauti gyvenimo džiaugsmą.

Sėkmingos bei turiningos jums savaitės!

Ožiaragis

Ateities planų kūrimo savaitė. Juk, kaip sakė Seneka, „jei nežinai į kokį uostą plauki, nesulauksi palankaus vėjo“. Tad šios savaitės dienas panaudokite būsimų tikslų išsikėlimui, ateities veiksmų planavimui. Tam tiktų jau pirmosios šios savaitės dienos. Savaitės viduryje, Jupiteriui ir Plutonui jūsų ženkle viešint tame pačiame laipsnyje, planai bei sumanymai gali kisti. Tad palankiau būtų užsiimti einamaisiais darbais, o antroje savaitės pusėje – spręsti buitinius klausimus. Net ir būnant namuose gali kilti visai originalių jums idėjų.

Savaitgalį skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui, saviraiškai. Gyvenantys užmiestyje pasidžiaugsite galimybe pasidarbuoti lauke.

Kūrybingų sumanymų jums šią savaitę!

Vandenis

Aktyvi, energinga savaitė. Jos dienomis ypač svarbu bus ką nutarsite su šiuo jėgų antplūdžiu nuveikti. Juolab, kad antradienį į jūsų ženklą įžengs Marsas, tuo žymėdamas jums naujų idėjų generavimo pradžią. Tad jau šios savaitės pradžiai jums tiktų Tomo Džefersono mintis, jog „niekada nepalikite rytojui to, ką galite padaryti šiandien“.

Savaitės viduryje tikrinkite ir netikėtas mintis bei kylančius sprendimus – galbūt tarp jų bus turintys ateities perspektyvą. Antroji savaitės pusė stebins situacijų kitimu. Karantino sąlygomis bus labai svarbu bus saugoti ir puoselėti gražius tarpusavio ryšius. Savaitgalį skirkite laiko kūrybai, o esant galimybei – pasivaikščiokite nuošaliame miške. Grynas oras ir giedra nuotaika stiprins imunitetą ir suteiks džiugių emocijų.

Šaunių naujų idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, kai įvertinsime kiekvieną naują dieną. Kaip sakė Horacijus, „neklausinėkite, ką atneš rytojus, ir kaip laimėjimą priimkite kiekvieną Likimo dovanotą dieną“. Merkurijui ir Neptūnui keliaujant jūsų ženklu, jau savaitės pradžioje lengviau atskleisite kūrybinius ir meninius sugebėjimus. Savaitės vidurys gali pateikti naujų iššūkių, o kartu pasiūlyti ir naujų sprendimų. Antroje savaitės pusėje kuo daugiau laiko skirkite asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Šiomis dienomis ir nuotoliniu būdu parodytas jūsų dėmesys šildys toliau gyvenančių artimųjų širdis. O ir pasidalinimas kilusiomis idėjomis gali būti išties vertingas bei produktyvus. Savaitgalį sugalvokite visai šeimai įdomių užsiėmimų, pramogų, o turintys galimybę pasidžiaugti saulės spindulėliais – pasivaikščiokite atokiais miško takeliais.

Švesių minčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *