Lapkričio 11-17 d. savaitės astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Lapkričio 11-17 d. savaitės astrologinė prognozė

Permainingų įvykių savaitė. Kai kuriomis jos dienomis galite pasijausti, kaip porceliano dirbinių krautuvėlėje, kai svarbu netyčia neužkliudyti, nesukulti to kas iš tiesų jums brangu.

Savaitė prasidės sudėtingesnio astrologinio fono Merkurijaus tranzito pro Saulę diena. Tad bendraujant pravers jūsų tolerancija bei išmintis.

Savaitės vidurys – tinkamas metas kolektyviniams sprendimams.

Ketvirtadienis puikus dalykiniams ir asmeniniams kontaktams, informacijos paieškai, žinių gilinimui.

Penktadienis – tiktų kūrybinei saviraiškai, gilesniems būties apmąstymams.

O šeštadienis – puikus norintiems paleisti praeitį, išsikelti naujus tikslus.

Sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, palankus pagalbai draugams bei artimiesiems, o taip pat suplanuotiems pirkiniams.

Nuotaikingos bei sėkmingos jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Darbų kupina savaitė. Kai kurios jos dienos primins galingą į veiklų sūkurį jus įsukantį vėją. Savaitės pirmosios dienos, Merkurijui ir Saulei keliaujant tuo pačiu griaunamuoju Skorpiono laipsniu, aštresnio astrologinio fono, būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje. Jos labiau tinkamos pasiruošimui, partnerystės, gražių tarpusavio santykių stiprinimui.

Sėkmingiems sprendimams jums palankus metas – trečiadienis ir ketvirtadienis. Šios dienos tiktų dalykiniams susitikimams, kolektyvinei veiklai, deryboms.

Penktadienis tiktų buities darbams, jaukumo kūrimui. Šią dieną jautriau Įsiklausykite į artimųjų lūkesčius.

Šeštadienis – turiningam šeimos laisvalaikiui, smagioms rudens pramogoms.

O sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, palankus tarpusavio santykių stiprinimui, santarvės kūrimui, o kai kam – sužadėtuvėms bei vestuvėms.

Įdomios bei kūrybingos jums savaitės!

Jautis

Netikėtų situacijų savaitė. Jos gali stebinti kaip ankstyvosios šalnos rudenį.

Lapkričio 11-tą-12-tą dienomis sudėtingesnių Merkurijaus ritmų įtakoje bei Mėnuliui viešint jūsų ženkle, galite būti emocingesni, nei įprastai. Neskubėkite kelyje, visa kam skirkite daugiau, nei įprastai, laiko, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius tiek darbuose tiek ir su artimiausiu žmogumi.

Savaitės viduryje, Merkurijui ir Saulei tebekeliaujant jums opoziciniu Skorpiono ženklu, neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, didesnį dėmesį skirkite imuniteto stiprinimui.

Ketvirtadienis jums –metas svarbių žinių paieškai, o penktadienis – paskutinė Saulės mėnesio ciklo diena, – rezultatų apibendrinimui.

Šeštadienis tiktų namų pertvarkai, jaukaus interjero kūrimui.

O sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, ypatinga diena kūrybai bei saviraiškai.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Įdomių patirčių savaitė. Jos dienos tai metas, kai gyvenimas gali pateikti jums netikėtą egzaminą: kam – darbinių situacijų, o kam – draugystės ryšių. Ir išlaikyti jį galėsite, būdami atlaidūs bei jautrūs artimiesiems, gyvenimo įvykius priimantys, kaip išmintį teikiančias patirtis.

Savaitės pradžioje kruopščiau tikrinkite gaunamas žinias. Jautrių Merkurijaus ir Saulės ritmų įtakoje, tai metas, kai galimi netikslumai, kai sunkiau galite vienas kitą suprasti.

Svarbiausiems projektams bei sumanymams jums ypač palankus savaitės vidurys.

Lapkričio 14-tą-15-tą dienomis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ypatingas metas draugystei ir meilei, romantiškiems susitikimams. Juos pratęsti norėsis ir šeštadienį, kuris tiktų įdomiems renginiams, draugų susibėgimui.

O sekmadienis, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, šaunus norintiems tobulėti, atskleisti vidinius talentus, o taip pat išreikšti širdyje glūdintį gerumą, norą padėti kitiems.

Šviesių minčių bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kurios dienos gali priminti rimstančią po praūžusios audros jūrą. Dar pirmomis jos dienomis, Saulei ir Merkurijui viešint griaunamajame Skorpiono laipsnyje, galimi jausmų ir emocijų bangavimai, nuotaikų kaita. aštresnės tarpusavio santykių situacijos.

Tačiau jau trečiadienį jausmai užleis vietą logikai, tolesnio kelio planavimui.

Ketvirtadienis jums sėkminga diena deryboms, kompromiso paieškai, sutarčių pasirašymui, o kai kam – darbo naujoje vietoje pradžiai.

Penktadienį galite ryžtis spontaniškiems veiksmams. Tai diena, kai gyvenimas gali pateikti jums staigmenų, malonių netikėtumų.

Jums ypač kūrybingos būtų lapkričio 16-ta – šeštadienis – Mėnuliui viešint jūsų ženkle, bei palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, 17-ta – sekmadienis. Jos – šaunios tarpusavio santykių kūrimui, meilės jausmų gilinimui, tiktų rimtiems įsipareigojimams, sužadėtuvėms, bei vestuvėms.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Kontrastų kupina savaitė. Nuotaikų kaita gali būti kaip sūpuoklėse – vienomis dienomis –leisitės, o kitomis – kilsite į viršų.

Sudėtingesnių Saulės ir Merkurijaus astrologinių ritmų lapkričio 11-ta ir 12-ta dienos ragins neskubėti priiminėti sprendimus, siūlys gilintis į situacijas. Šiomis dienomis gebėjimas išvengti aštrių situacijų bei kai kada vietoj ginčų patylėjimas, išties gali būti auksu.

Savaitės vidurys netikėtai gali padėti atskleisti iki šiol neviešintas paslaptis. Kai kurios jus gali gerokai nustebinti. Metas tiktų naujų jūsų planų apsvarstymui.

Ketvirtadienis įdomus susitikimais, kai kam – netikėtais veiklos pasiūlymais.

O penktadienis, paskutinė Saulės mėnesio ciklo diena, tiktų susikaupusių darbų užbaigimui, pasidžiaugimui pasiektais rezultatais.

Šeštadienį skirkite renginiams: paskaitoms, seminarams, asmeniniam tobulėjimui.

O sekmadienis šaunus kūrybingam šeimos poilsiui, smagioms pramogoms su mažaisiais.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų planų kūrimo savaitė. Kai kurios jos dienos gali priminti kopimą į viršukalnę, kai judėti į priekį reikėtų įsitikinus kiekvieno savo žingsnio patikimumu.

Ypač tai aktualu savaitės pradžioje, lapkričio 11-tą-12-tą dienomis, Merkurijaus ir Saulės artimos poicijos griaunamajame Skorpiono laipsnyje įtakoje. Šiomis dienomis svarbių susitikimų neskirkite, būkite atidesni kelyje bei buityje. Tiktų posakis – neskubėk ir būsi pirmas.

Sutarčių pasirašymui bei sandoriams labiau tiktų trečiadienis bei ketvirtadienis. Šios dienos palankios ir naujų dalykinių kontaktų užmezgimui, darbo pokalbiams.

O penktadienis, paskutinė Saulės mėnesio ciklo diena, tiktų gilesnei analizei, savo pastangų įvertinimui.

Šeštadienis jums – išvykoms bei kelionėms, o sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, šaunus artimųjų ir bičiulių susitikimams, įdomiems renginiams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Svarstyklės

Veidrodinio atspindžio savaitė. Jos dienomis kituose galite įžvelgti jums aktualius dalykus. Kaip veidrodyje pamatyti savo minčių bei ketinimų atspindį.

Pirmadienį Merkurijaus ir Saulės susijungimo griaunamajame Skorpiono laipsnyje įtakoje, ir antradienį, svarbių projektų geriau nepradėkite. susilaikykite nuo nepamatuotos finansinės rizikos.

Trečiadienis, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, puiki diena pažintims bei partnerystei, o taip pat svarbios informacijos paieškai.

Ketvirtadienį džiugiai imkitės kolektyvinės veiklos. O penktadienį norėsis patirti kažką įdomaus ir naujo. Gal pats metas padovanoti sau smagų vakarą su seniai matytais draugais ar apsilankymą įdomiame filme.

Šeštadienį skirkite šeimos reikalams, daugiau laiko praleiskite su mažaisiais, juk jie taip greitai užauga! O sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, ypatinga diena draugystės ir meilės priesaikoms.

Daug laimės bei džiaugsmo akimirkų jums šią savaitę!

Skorpionas

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienomis į pirmą planą iškils tarpusavio santykiai, meilė bei pasitikėjimas. Pirmadienis, Merkurijui ir Saulei viešint tame pačiame jūsų ženklo griaunamajame laipsnyje, ir antradienis nėra palankūs dalykiniams susitikimams, svarbiems sprendimams. Šiomis dienomis galite būti linkę sutirštinti spalvas. Įveikite abejones, atvira širdimi priimkite jus mylinčių gerumą.

Trečiadienį jums puikiai sektųsi, jei atsižvelgtumėte į kitų norus bei nuomonę.

Ketvirtadienis jums – ypač sėkminga diena dokumentų tvarkymui, sandoriams.

O penktadienį gyvenkite laisvesniu grafiku. Būtent šią dieną gyvenimas gali iškrėsti kai kuriems netikėtą pokštą.

Šeštadienis šaunus šeimos susibūrimui, kūrybingam laisvalaikiui, vaikų sporto varžyboms.

O sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį, puikus taikymuisi, santarvės ir harmonijos tiek namuose, tiek ir savo širdyje kūrimui.

Šaunių įžvalgų bei įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Šaulys

Finansinių klausimų sprendimų savaitė. Jos dienomis palanku nagrinėti sandorių, investicijų, paskolų klausimus. Juos sprendžiant svarbu butu vengti nepamatuotos rizikos. Ypač jos vengti reikėtų šios savaitės pradžioje, Merkurijui ir Saulei viešint griaunamajame Skorpiono laipsnyje. Šiomis dienomis būkite atsargesni buityje ir kelyje, o darbe venkite aštresnių situacijų. Joms spręsti palankesnis trečiadienis. Šią dieną, kaip važiuojant lygiu tiesiu keliu, gali kilti noras padidinti greitį. Tačiau metas tiktų gilesnei situacijų analizei, pasirengimo darbams.

O ketvirtadienis jums – deryboms, sutarčių pasirašymui. Penktadienis įdomus netikėtumais bei nelauktais pasiūlymais.

Venerai keliaujant jūsų ženklu, savaitgalio dienos šaunios kolektyviniam darbui, partnerystei bei draugystei. Ypač sekmadienis, Merkurijui įžengus į karališkąjį laipsnį.

Sėkmingos bei įdomios jums šios savaitės!

Ožiaragis

Pokyčių savaitė. Šią savaitę į kai kurių gyvenimus rudeniniai vėjai atpūs nemenkas permainas. Kam karjeroje, o kam ir asmeniniame gyvenime.

Savaitės pradžioje, lapkričio 11-tą-12-tą dienomis, Saulės ir Merkurijaus susijungimo griaunamajame Skorpiono laipsnyje įtakoje, svarbių tarpusavio klausimų geriau nespręskite.

O savaitės viduryje apmąstykite kilusią situaciją ir jos sprendimo variantus. Juos įgyvendinti palanku būtų ketvirtadienį ir penktadienį. Šiomis dienomis puikių rezultatų pasiekti galėsite dirbdami visi kartu.

Šeštadienį skirkite atokvėpiui, mėgstamai veiklai, kartais šaunu pailsėti nuo rūpesčių bei sunkesnių minčių.

O lapkričio 17-ta – sekmadienis, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, šaunus šeimos šventėms, draugų susitikimams, dar tebeieškantiems savojo žmogaus – asmeninėms pažintims.

Šaunių pokyčių bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Keista savaitė. Vienomis jos dienomis gali atrodyti, kad viskas stringa arba klostosi ne taip, kaip tikėtasi, o kitomis, žiūrėk, įvykiai keis vienas kitą.

Lapkričio 11-tą ir 12-tą sudėtingesnių Merkurijaus tranzito ritmų dienomis jums reikėtų neskubėti, pažadus duoti bei atsakingai prisiimti naujus įsipareigojimus. Pabūkite savo gyvenime stebėtoju.

Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, lapkričio savaitės vidurys palankius dalykiniams susitikimams, nuomonių derinimui.

O ketvirtadienis ir penktadienis ypač tiktų kolektyvinei veiklai, dienos būtų įdomios naujomis idėjomis bei sumanymais.

Šeštadienį kuo daugiau dėmesio skirkite šeimai, artimiesiems. Nustebinkite namiškius išradingais laisvalaikio pasiūlymais.

O sekmadienis, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, šaunus pasiryžusiems prisiimti rimtus draugystės ir meilės įsipareigojimus, šaunus kūrybai, namų jaukumo kūrimui.

Džiugių patyrimų, daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Žuvys

Įdomių minčių bei sumanymų savaitė. Jos dienomis, kaip atvėrę lobių skrynią, iškelkite į paviršių savo talentus bei gabumus.

Jautriomis pirmadienio ir antradienio dienomis, Merkurijui ir Saulei keliaujant griaunamuoju Skorpiono laipsniu, galimi netikėtumai, tad svarbių klausimų nespręskite. Jiems palankesnis metas – savaitės vidurys, kai lengviau rasite savo idėjoms bendraminčių, o veiklai – verslo partnerių.

Ketvirtadienis jums ypatinga diena materialaus pagrindo kūrimui, kai galėsite pritaikyti kilusias šaunias mintis bei idėjas.

O penktadienį leiskite įvykiams klostytis savaime, tik atkreipkite dėmesį į jums sakomas mintis, draugų patarimus, o taip pat į tai, ką pašnibždės jums jūsų intuicija.

Šeštadienis puikus namų jaukumo kūrimui, interjero idėjų realizacijai.

O sekmadienis, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, jūsų kūrybinei saviraiškai. Kuo daugiau laiko skirkite maloniam bendravimui, susitikimams su jus mylinčiais bei suprantančiais.

Šviesių minčių bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *