Liepos 15-21 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Liepos 15-21 d. savaitė

Šią savaitę gyvenimas gali priminti vandenyno potvynius ir atoslūgius Tai stiprių emocijų, gilių jausmų savaitė.

Ji prasidės diena, palankia informacijos paieškai, intelektualiai veiklai, dalykiniams susitikimams.

Liepos 16-tą-17-tą dienomis įvyks dalinis Mėnulio užtemimas. Būtinas didesnis atidumas kelyje ir prie vandens. Šiomis dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems. Jos – kaip savotiškas egzaminas, gali patikrinti ir jūsų tarpusavio santykių tvarumą. Marsui viešint griaunamajame Liūto laipsnyje, galite būti linkę greičiau griauti, nei kurti. Tai, kas buvo netvirta, gali subyrėti, kaip smėlio pilys. Tai jautrus metas, kai reikėtų branginti gražius tarpusavio santykius, vengti nesutarimų bei konfliktų.

O šį egzaminą išlaikę, antroje savaitės pusėje, turėsite puikių dienų draugystei ir meilei, o savaitgalį kai kas – ir sužadėtuvėms bei vestuvėms.

Daug meilės ir sutarimo jums šią savaitę!

Avinas

Aštrių patyrimų savaitė. Jos dienomis norėtųsi jei kirsti, tai iš peties, tačiau labiau sektųsi ieškantiems kompromiso, vengiantiems kategoriškų sprendimų.

Pirmadienis jums tiktų dalykiniams susitikimams, nuomonių derinimui. Tačiau, artėjant Mėnulio užtemimui, patartina vengti aštresnių pasisakymų.

Liepos 16-tą-17-tą – dalinio Mėnulio užtemimo dienomis, Marsas viešės griaunamajame Liūto laipsnyje. Būkite ypač atidūs keliuose ir buityje. Šiomis dienomis vertėtų vengti konfliktų, labiau pasirūpinti artimaisiais, ypač mažaisiais šeimos nariais. Jūsų meilė, dėmesys ir tolerancija būtų tai, ko labiausiai šiuo metu reikėtų.

Ketvirtadienis tiktų pradėtųjų darbų užbaigimui, imuniteto, sveikatos stiprinimui, vidinės ramybės paieškoms.

O penktadienis – pirmoji Saulės ciklo diena, puiki kolektyvinei veiklai, džiugiems, geriems jūsų darbams, o taip pat pasirūpinimui giminaičiais bei draugais.

Savaitgalis šaunus išvykoms, kelionėms, šeimos šventėms, smagiam draugų susibūrimui.

Daug džiaugsmo ir giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Jautis

Netikėtumų savaitė. Kai kurios šios savaitės dienos gali priminti vėtras ir liūtis. Laimei, po jų šypsosis saulutė. Gyvenimas gali, kaip griežtas dėstytojas, patikrinti ne tik jūsų tikslų ir pasirinkimų, bet kai kam, ir tarpusavio santykių tvarumą. Tad ruošiantis šiam gyvenimo patikrinimui, kaip rūpestingas šeimininkas, kaupkite tolerancijos, optimizmo bei kantrybės atsargas. Tam tiks jau šios savaitės pradžia. Ypač liepos 16-tą-17-tą – dalinio Mėnulio užtemimo dienomis. Jūsų ženkle viešint Uranui, o Marsui keliaujant griaunamuoju Liūto laipsniu, būkite atsargūs buityje ir prie vandens, pasaugokite mažuosius, ieškokite sutarimo, branginkite gražius tarpusavio ryšius. Šiomis dienomis galite suvokti, kokie svarbūs jums tarpusavio santykiai ir kiek daug reiškia mylimas žmogus.

Ketvirtadienis tiktų konkretiems buities, gerbūvio darbams.

O penktadienis – projektų užbaigimui, poilsio dienų planų kūrimui.

Savaitgalį kurkite džiugų bei nuotaikingą, planuokite išvykas, pasidžiaukite vasara.

Įdomios bei kūrybingos jums savaitės!

Dvyniai

Kontrastų kupina savaitė. Kai kurios dienos gali priminti juodai baltą senovinį filmą. Gyvenimas gali stebinti netikėtomis situacijomis, bei aplinkinių reakcija. Tiems, kas patirs šeimos santykių išbandymą, svarbu bus prisiminti išmintį, kad po nakties išaušta nauja diena. Ir kad gyvenimas turi daug gražių spalvų.

Pirmadienis tiktų informacijos paieškai, kūrybiniams projektams.

Liepos 16-ą-17-ą – dalinio Mėnulio užtemimo dienomis svarbių klausimų nespręskite, būkite atsargesni keliuose ir buityje. Marsui įžengus į griaunamąjį Liūto laipsnį, kai kuriems norėsis peržiūrėti tarpusavio santykius. Vis tik šios dienos nėra tam palankiausias laikas. Labiau tiktų ketvirtadienis ir penktadienis, liepos 18-ta ir 19-ta dienos.

Mėnuliui viešint Vandenio ženkle, jos palankios jūsų gyvenimo permainoms, o taip pat tiktų komandiruotėms, išvykoms, o kai kam –atostogų pradžiai.

Savaitgalį būkite atviri netikėtiems draugų pasiūlymams, jo dienos puikios bendravimui, draugystei ir meilei.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Jautri, gilių emocijų savaitė. Kai kuriomis jos dienomis gali atrodyti, kad įvykiai ir situacijos paliečia pačią jūsų širdį. Tas keletas gilių potyrių dienų kai kam bus svarbios tolesniam gyvenimui.

Pirmadienį imkitės tų darbų, kuriuos galėtumėte užbaigti išsyk. Tai diena, kai nereikėtų jų atidėlioti.

Liepos 16-tą-17-tą įvyks dalinis Mėnulio užtemimas. Šiomis dienomis svarbu bus įveikti liūdnesnes mintis, nerimą, abejones dėl rytdienos. Marsui keliaujant griaunamuoju Liūto laipsniu, būtinas didesnis atsargumas buityje bei prie vandens. Svarbių klausimų nespręskite. Pamatykite savo gyvenime kuo daugiau šviesių dalykų. Gera nuotaika palaikykite mylimą žmogų,

Ketvirtadienį ir penktadienį spręskite šeimai aktualius klausimus. Kartais mes per mažai laiko skiriame tiems, kas mūsų gyvenime yra brangiausi, kuriuos mylime. Tad šaunu būtų labiau pasirūpinti artimaisiais, mažaisiais šeimos nariais.

Savaitgalis puikus švenčiantiems gimtadienius, palankus kelionėms, draugų susitikimams. Tai vidinių atradimų dienos, kai širdis bus kupina meilės ir gyvenimo džiaugsmo, kuo norėsis dalintis.

Daug meilės bei sėkmės jums šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kai per gyvenimą reikėtų eiti minkštais katės žingsneliais, vengiant aštrių kampų ir situacijų, ieškant išeičių, kompromiso bei sutarimo.

Pirmadienį ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų, palaikančių jūsų idėjas.

O štai antradienį ir trečiadienį, tomis dienomis, kai Marsas keliaus griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu ir vyks dalinis Mėnulio užtemimas, būkite atsargūs kelyje ir buityje, pasaugokite mažuosius. Tai dienos, kai reikėtų, kaip akrobatui pereinant lynu, apmąstyti kiekvieną tolesnį savo žingsnį.

Ketvirtadienį naujų darbų geriau dar nepradėti. Tai diena gilesniems apmąstymams, situacijų analizei.

O penktadienis tiktų kolektyvinei veiklai, bendriems projektams. Tai tinkamas metas suburti kolektyvą, sudominti savo idėja.

Savaitgalis šaunus aktyviam poilsiui. Iš jūsų į Vėžio ženklą sugrįžus Merkurijui, spręskite šeimai aktualius klausimus, kuo daugiau dėmesio skirkite mylimam žmogui.

Šaunių patyrimų bei kūrybinės sėkmės jums šią savaitę!

Mergelė

Ši savaitė svarbi tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui, bendrų pomėgių atradimui ir meilės gausinimui. Jos kai kurios dienos Mergelėms gali priminti darbščių skruzdėlyčių pastangas.

Jau pirmadienį imkitės smulkių darbų, prisimindami, kad ir mažas akmenėlis didelį vežimą verčia.

Emociškai jautresnės gali būti dalinio Mėnulio užtemimo dienos: liepos 16-ta ir 17-ta, o ir Marsui viešint griaunamajame laipsnyje, metas, kai svarbių projektų nevertėtų pradėti. Verčiau kuo labiau pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Liepos 18-tą ir 19-tą, Mėnuliui viešint Vandenio ženkle galimi netikėtumai. Šios dienos palankios svarbiems gyvenimo pokyčiams, tiktų norintiems kraustytis į naują gyvenamą vietą.

O savaitgalį pakeiskite aplinką, pabuvokite ten, kur dar nebuvote, patirkite naujų įspūdžių.

Džiugios bei turiningos jums savaitės!

Svarstyklės

Savaitė, galinti priminti kvapnų, žiedais apsipylusį rožių krūmą, kuris vis tik turės ir smailius spygliukus. Tad šią savaitę būkite dėmesingi ir jautrūs.

Pirmadienį palanku ieškoti informacijos, gilinti žinias.

Emociškai jautresnis laikas liepos 16-ta -17-ta dienos – dalinis Mėnulio užtemimas. Jo, o taip pat Marso griaunamajame Liūto laipsnyje įtakoje, būkite atidesni keliuose, o bendraudami pasistenkite, kad artimiesiems, ypač mažiesiems, netrūktų jūsų dėmesio ir meilės.

Ketvirtadienį palankiau užbaiginėti pradėtuosius projektus ir darbus, o penktadienį – palanku vykti į komandiruotes ir keliones.

Savaitgalio dienas pripildykite gyvenimo džiaugsmo ir meilės. Jos šaunios romantiškiems susitikimams.

Įdomių susitikimų ir giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Skorpionas

Stiprių patyrimų savaitė. Kai kurios jos dienos, ypač savaitės pirmoje pusėje, aštrumu gali priminti deimantą. Besidžiaugiant jo grožių svarbu neįsipjauti – būkite atsargesni buityje ir keliuose, o bendraudami venkite konfliktų.

Tai svarbu būtų pirmadienį – belaukiant dalinio Mėnulio užtemimo, ir jo dienomis – liepos 16-tą-17-tą. Šiomis dienomis svarbių susitikimų neskirkite, būkite atidesni ir tvarkydami dokumentus, nespręskite kardinalių gyvenimo klausimų. Tam palankesnis metas – antroji savaitės pusė, Mėnuliui viešint Vandenio ženkle.

Ketvirtadienis ir penktadienis jums – įdomių permainų metas. Tiek netikėtais pasiūlymais, tiek pačių surastomis naujomis galimybėmis. Šiomis dienomis kai kurie nuspręs netikėtai pasukti kitu keliu, kai kas rinksis ir gyvenimo bendrakeleivį.

Savaitgalis suteiks ilgai lauktą atokvėpį. Jis puikus vidinio balanso, jausmų pusiausvyros radimui, o taip pat širdingam bendravimui su seniai matytais draugais.

Daug meilės bei išmintingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Šaulys

Kelionių savaitė. Ji būtų puiki jūsų atostogoms, o ir besidarbuojantys ieškokite galimybių dažniau bent trumpam pakeisti įprastinę aplinką. Kartu tai ir vidinių atradimų laikas, kai kai kurie turės progų peržvelgti savo pasirinkimus.

Pirmadienis tiktų vyšnaitės ant pyrago užkėlimui, paskutiniams baigiamiesiems darbų akcentams, o taip pat atsisakymui to, kas jums nereikalinga: ar tai būtų įpročiai, ar požiūris, ar judėti į priekį trukdančios mintys.

O štai antradienis ir trečiadienis, dalinio Mėnulio užtemimo ir Marso pozicijos aštresnių astrologinių ritmų įtakoje, ragins išlaikyti emocinę pusiausvyrą, pakančiai vertinti ir kitokią, nei jūsų nuomonę.

Ketvirtadienis ir penktadienis svarbūs santarvės namuose kūrimui, sutarimo paieškoms.

O savaitgalis puikus smagioms jūsų kelionėms, mėgstamam jūsų hobiui ir saviraiškai.

Šaunių ir džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kuri patikrins ne tik jūsų žinias bet ir įsitikinimų stiprumą. Jos dienomis lengviau atkristų tai, kas jums nebereikalinga. Ar tai būtų abejotini jūsų troškimai, ar nenuoširdūs draugai, ar jus varginęs nuobodus darbas.

Liepos 15-tą dieną, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, išgirskite ir savo tylius širdies troškimus.

O liepos 16-tą-17-tą dienomis, dalinio Mėnulio užtemimo jūsų ženkle metu, o ir Marsui viešint griaunamajame Liūto laipsnyje, elkitės kaip trapaus porceliano krautuvėlėje, kad nesudaužytumėte to, kas jums brangu. Venkite konfliktų, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Ketvirtadienį ir penktadienį jau galėsite lengviau atsikvėpti. Kas pasiners į mėgstamą veiklą, o kas besidžiaugdamas vandens procedūromis – į karštą vonią, o dar kai kas – gydys sužeistą širdį.

Savaitgalis šaunus toliau gyvenančių draugų ir giminaičių aplankymui.

Nuotaikingos bei įdomios jums savaitės!

Vandenis

Savaitė kupina netikėtumų. Kai kuriomis jos dienomis, išgirdus netikėtas naujienas, norėsis pasitrinti akis ir įsitikinti, kad nesapnuojate.

Tad jau pirmadienį į gyvenimą žvelkite stebėtojo žvilgsniu, ramiai priimdami netikėtus likimo posūkius.

Liepos 16-tą -17-tą dienomis, dalinio Mėnulio užtemimo metu, būkite atsargesni kelyje ir prie vandens, venkite skubotų sprendimų. Kartais susilaikymas gali būti dorybė, ypač šiomis emociškai jautriomis dienomis.

O liepos 18-tą ir 19-tą, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, išmuš romantiška valanda. Tai puikus metas dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims, o kai kas jį jau suradę, ryšis išsakyti savo jausmus, kurti tvarius tarpusavio ryšius. Šios dienos taip pat palankios,ketinantiems leistis į atostogų kelionę, planuojantiems draugų susitikimus.

Įdomių patyrimų bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Žuvys

Vidinės pertvarkos savaitė. Tai įdomios dienos, kai po praūžusios emocijų audros, reikės vėl įsivesti savo mintyse tvarką, įvertinti tikslus, bei savo galimybes.

Savaitės pradžia aktyvi. Pirmadienį spręskite konkrečius, ilgiau atidėliotus buitinius klausimus.

Liepos 16-tą-17-tą – dalinio Mėnulio užtemimo dienas – praleiskite ramiai, skirdami kuo daugiau laiko ne tik darbams, bet ir poilsiui, atsisakykite praeities skaudžių prisiminimų, įveikite abejones bei nerimą, rinkitės šviesias mintis.

Vėlesnės dienos – puikus metas pertvarkai ne tik namuose, bet ir savo mintyse. Šis laikas tiktų naujų tikslų išsikėlimui, statybų-remonto darbams.

Savaitgalį, liepos 20-tą-21-mą, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, sustiprės jūsų intuicija ir įžvalgos, dienos puikios draugystės ir meilės plėtrai.

Daug šviesių minčių ir gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *