Liepos 8-14 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Liepos 8-14 dienos savaitė

Margaspalvė įvykiais ir susitikimais savaitė, kaip vasaros žiedų pieva. Jau savaitės pradžios dienos, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, kaip po sausros lietus, gaivins širdį viltimis ir idėjomis. Jas atsirenkant savęs neskubinkite, Merkurijus judės retrogradine kryptimi, tad didesnė abejonių ir klaidų tikimybė. Kai kurie grįš prie anksčiau pradėtų darbų.

Savaitės vidurys kupinas netikėtumų ir siurprizų. Tai puikus metas asmeninėms ir dalykinėms pažintims, šaunus naujiems sumanymams.

O ketvirtadienį ir penktadienį, Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje, ypatingas laikas projektų pradžiai, kūrybinių darbų pristatymui. Šios dienos puikios draugystei ir meilei, tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui, palankios sužadėtuvėms.

O savaitgalis, Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu – nuostabus laikas išvykoms ir kelionėms, o kai kam – ir atostogų pradžiai.

Džiugios, įdomių patyrimų jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Savaitė, palanki, norintiems realizuoti naujas idėjas, siekiantiems įsitvirtinti darbuose. Tačiau į sėkmę šią savaitę eikite mažais užtikrintais žingsneliais, savęs neskubindami. Marsui ir Merkurijui viešint Liūto ženkle, venkite kritikos, aštrių pasisakymų. Tada, jau savaitės pradžioje lengviau rasite bendraminčių ir sąjungininkų, savo verslo idėjomis sudominsite kolegas ir draugus.

Savaitės vidurys, kaip netikėta liūtis giedrą vasaros dieną, gali atnešti gaivą ir į jūsų gyvenimą įnešti pokyčių. Būkite atviri naujoms galimybėms, įdomiems pasiūlymams.

Antroje savaitės pusėje į gyvenimą ir darbus žvelkite kūrybingai. Kartais patys geriausi būna netikėti sprendimai. Šios dienos tiktų organizaciniams darbams, projektų pristatymui, idėjų paviešinimui.

Savaitgalis, Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, puikus smagioms kelionėms, romantiškiems susitikimams.

Daug meilės ir sėkmės jums šią savaitę!

Jautis

Ši savaitė – jūsų planų apmąstymui. Kai kurie ryšitės juos keisti, perdėliosite prioritetus. Tai įdomus metas, kai ilgai keliavę prieinate kryžkelę ir tenka rinktis, kuriuo keliu pasuksite toliau.

Savaitės pradžia palanki informacijos paieškai, tinkama darbo pokalbiams, dalykiniams susitikimams.

Savaitės viduryje energingai, tarsi adatos šiene, būsite linkę ieškoti vienos, pačios geriausios idėjos. Tačiau šiuo metu jos gali būti netgi kelios, iš kurių vėliau tinkamiausią pasirinksite.

Ketvirtadienį netikėtai galite prisiliesti ir prie gilių paslapčių. Tai jums vidinių įžvalgų diena.

O penktadienį, Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje, palanku išeiti į viešumą su naujais įdomiais pasiūlymais. Šią dieną planuokite projektų ir verslo plėtrą.

Savaitgalis vasariškos nuotaikos, šaunus smagioms šeimos pramogoms, palankus ir mėgstantiems pasidarbuoti soduose, paiškylauti gamtoje.

Džiugios bei įdomios jums savaitės!

Dvyniai

Ši savaitė jums gali priminti galvosūkių sprendimą. Tam jau savaitės pradžioje jums pravers sukauptos žinios ir ankstesnės patirtys.

Savaitės viduryje širdį užvaldys kelionių troškulys. Kartu su artimaisiais atraskite naujas kryptis, kurkite atostogų planus.

Antroje savaitės pusėje, Saulės ir Veneros ritmų Vėžio ženkle įtakoje – metas, kai ne tik veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime norėsis stabilumo, kai būsite linkę atsirinkti tikruosius draugus. Jūsų ženklą globojančiam šiuo metu retrogradine kryptimi judančiam Merkurijui viešint Liūto ženkle, auginantys mažuosius skirkite jiems kuo daugiau savo dėmesio. Nepraleiskite nepastebimai jų augimo akimirkų, linksmų išdaigų, pasidžiaukite kiekvienu pradėjusio vaikščioti žingsniu, ištartu žodžiu.

Savaitgalis įdomus draugų pasiūlymais, netikėtai kilusiomis laisvalaikio idėjomis. Kartais spontaniški sumanymai praskaidrina mūsų dienas ir virsta smagiu nuotykiu.

Daug džiaugsmo akimirkų jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai kai kas galės lengviau pagauti laimės paukštę už uodegos. Tai, jūsų ženklu keliaujant Saulei ir Venerai, ypatingas jums laikas.

Jau pirmoji savaitės pusė palanki ne tik materialių klausimų sprendimui, bet ir meilės ryšių stiprinimui, namuose harmonijos ir jaukumo kūrimui, naujo stiliaus paieškoms.

Savaitės viduryje gali netikėtai atsiverti ir ilgiau buvę uždarytos durys. Nedelskite – pasinaudokite progomis.

Ketvirtadienis ir penktadienis, Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje, puikūs dalykinėms ir asmeninėms pažintims, darbo susitikimams, organizaciniams sprendimams. Šiomis dienomis galimi ir kūrybos proveržiai.

O savaitgalį išsiruoškite ten, kur dar nebuvote, patirkite naujų įspūdžių, pasidžiaukite gražia vasara. Šios dienos puikios ir švenčiantiems gimtadienius, smagiam artimųjų susibūrimui.

Nuotaikingos bei sėkmingos jums savaitės!

Liūtas

Savaitė, kurios dienos gali priminti įdomią šachmatų partiją. Ir jau pirmomis jos dienomis kai kuriems pravers netikėtas ėjimas žirgu.

Pilnėjant Mėnuliui, jau savaitės pradžioje, į kai kurių gyvenimus pasibels svarbūs pokyčiai.

Nepraleiskite įdomių pasiūlymų, darbų variantų, ieškokite naujų galimybių.

Liepos 11-12 d., Marsui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, jums ypatingo žvaigždžių palankumo dienos. Jos puikios naujų projektų pradžiai, kūrybinių idėjų pristatymui, renginių organizavimui, draugystei ir meilei, o kai kam ir sužadėtuvėms. Šiomis dienomis ne prošal pasinaudoti ir jau kurį laiką trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Savaitgalis gali pateikti ir netikėtų smagių staigmenų. Gali užgriūti svečiai, ar patiems į galvą šaus linksma laisvalaikio idėja.

Kūrybingos bei džiugios jums šios savaitės!

Mergelė

Ši savaitė gali pateikti ir netikėtų likimo dovanų: nelauktai sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių, ar įdomų veiklos pasiūlymą. Svarbu dovanas tinkamai įvertinti ir laiku jomis pasinaudoti.

Savaitės pradžia palanki informacijos paieškai, nuomonių derinimui. Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, šiomis dienomis lengviau rasite kompromisą, pasieksite sutarimą.

Savaitės vidurys palankus komandiruotėms, bendraminčių susitikimams.

O ketvirtadienis ir penktadienis, palankių Marso ritmų Liūto ženkle įtakoje, šaunus naujų darbų pradžiai, tiktų darbų ir nekilnojamo turto paieškoms.

Savaitgalis puikus sportui, aktyviai fizinei veiklai, palankus sodo, remonto-statybų darbams, o taip pat – giminaičių susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo bei smagių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Romantiška savaitė. Kai kuriems bus lengva, kaip paukščio skrydis.

Liepos 8-tą-9-tą ir 10-tą dienomis – Mėnulis viešės jūsų ženkle, kurdamas palankias aplinkybes pažintims, draugystei ir meilei.

Savaitės pradžia palanki ir dalykiniams susitikimams. Retrogradinio Merkurijaus įtakoje kai kurie grįšite prie ankstesnių projektų ir idėjų.

Pirmoje savaitės pusėje derinkite nuomones, eikite į darbo pokalbius, ieškokite sutarimo.

Savaitės viduryje galimi netikėtumai. Šiuo metu būkite pasiruošę staigmenoms ir aplinkinių požiūrių kaitai.

Antroji savaitės pusė, palankių Marso ritmų Liūto ženkle įtakoje, tiktų konkretiems organizaciniams darbams. Šiomis dienomis auginantys mažuosius paieškokite įdomesnių jiems laisvalaikio formų, daugiau laiko praleiskite visi kartu gryname ore.

O savaitgalis puikus draugų susitikimams ir šeimos šventėms.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitės pradžia gali priminti, antrą kartą žiūrimą įdomų filmą, kai galėsite pastebėti tas detales, į kurias anksčiau neatkreipėte dėmesio. Tad šiomis dienomis atidžiau įsiklausykite į jums sakomus žodžius, suvokite ir kas turima omenyje.

Merkurijui pasukus retrogradine kryptimi norėsis grįžti prie anksčiau kilusių idėjų bei sumanymų.

Liepos 10-ta ir 11-ta, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, – romantiškos dienos, puikios dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims ir susitikimams, o jau radusiems – aistringiems patyrimams.

Penktadienį, Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje, ypatingas metas, ieškantiems kūrybinio įkvėpimo. Šią dieną galite rasti netikėtas išeitis bei sprendimus. Tame skaičiuje ir šaunią vaikams vasaros stovyklą, ar tinkamą atostogoms pasiūlymą.

Savaitgalis pasižymės emocijų įvairove. Tai puikios dienos išvykoms ir kelionėms.

Daug meilės ir gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Šaulys

Permaininga savaitė. Ji gali priminti šokių pamoką, kai po dviejų žingsnių į priekį, reikės žengti žingsnį į šoną, tai yra pasikliauti ne vien savo sprendimais, bet atsižvelgti ir į kolegų nuomonę.

Tai bus ypač svarbu jau pirmomis savaitės dienomis, Merkurijui pasukus retrogradine kryptimi.

Savaitės vidurys gali priminti linksmą posakį, kad užkliuvus už varčios, vėl viskas iš pradžios. Kai kurie grįšite prie ankstesnių atidėtų idėjų ir sumanymų, o kai kas norės atnaujinti ir buvusią seną draugystę.

Svarbiems sprendimams ir darbo sutarčių pasirašymui jums tiktų liepos 12-ta diena – Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje. Ši diena palanki ir planuojantiems sužadėtuves. Į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, širdis trokš nuotykių ir kelionių, joms palankus jau šis savaitgalis, kurio dienos – puikios draugystei ir meilei.

Linksmų ir smagių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kurios dienomis gali atrodyti, jog sulėtėjo laikas. Širdį apims vidurvasario ramybė, norėsis stabilumo, supratimo, būsite linkę stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Jau šios savaitės pradžioje pilnėjant Mėnuliui, neskubėdami galite rasti pačius geriausius sprendimus. Dienos tiktų suderintiems veiksmams, palankios statybų-remonto darbams, materialios gerovės kūrimui.

Savaitės viduryje ne prošal pabūti savo gyvenimo stebėtoju. Tai metas, kai Saulei ir Venerai viešint jums opoziciniame Vėžio ženkle, per didelės pastangos gali duoti netikėtai atvirkštinį rezultatą. Tad savęs nespauskite ir neskubinkite.

Antroje savaitės pusėje palankių Marso ritmų įtakoje imkitės organizacinių darbų. Šiomis dienomis pavyktų suburti bendraminčių komandą.

O savaitgalio dienos puikios atokvėpiui. Atraskite širdžiai mielą veiklą, kuo daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Turiningos ir įdomios jums savaitės!

Vandenis

Netikėtų patyrimų savaitė. Jos dienomis, kaip vaikams žaidžiant linksmą kieme žaidimą „sustink“, atrodys, kad užtenka kažką paliesti, kažko imtis – ir visa lėtėja ir stoja, ir net įprastiniams darbams reikės daugiau pastangų. Tad „nedaužykite galvos į sieną. “Šios savaitės dienomis labai svarbu bus darbus derinti su poilsiu.

Savaitės pradžioje, Merkurijui judant retrogradine kryptimi, svarbu bus atsirinkti, kam teikti pirmenybę. Šiomis dienomis dažniau leiskite įvykiams tekėti sava vaga.

Savaitės vidurys, pilnėjant Mėnuliui, ragins kuo didesnį dėmesį skirti tarpusavio santykiams.

O antroji savaitės pusė palanki naujų idėjų generavimui, vidinėms įžvalgoms ir santarvės su aplinka ir savimi paieškai.

Savaitgalio dienomis kai kurie keis gyvenamą vietą, su draugais organizuos išvykas, šios dienos palankios ir norintiems kurtis ir gražinti savo namus.

Giedros nuotaikos ir šaunių idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Jausminga ir emocinga savaitė. Tai dienos, kai širdyje skleisis meilės žiedai, Venerai ir Saulei viešint Vėžio ženkle, stiprės jausmai, trokšite būti mylimi ir branginami.

Savaitės pradžia, pilnėjant Mėnuliui, tinkamas metas ieškantiems darbų. Šios dienos palankios, ketinantiems keisti gyvenamą vietą, alternatyvių variantų paieškai.

Savaitės vidurys, Mėnuliui perėjus į Skorpiono ženklą, emociškai jautrus. Ypač svarbūs bus

tarpusavio santykiai, draugystė ir meilė.

Antroji savaitės pusė, Marsui viešint karališkajame Liūto laipsnyje, palanki siekiantiems pripažinimo. Šios dienos menininkams šaunios parodoms, tiktų kūrybinių idėjų pateikimui.

Savaitgalį stiprinkite šeimos ryšius, padėkite artimiesiems, kuo daugiau laiko praleiskite su mažaisiais. Dienos puikios ir trokštantiems šeimos pagausėjimo, planuojantiems sužadėtuves ir vestuves.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *