Rugpjūčio 10-16 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugpjūčio 10-16 d. savaitė

Vertybių atsirinkimo savaitė. Jos dienomis, kaip gaivų požeminį vandenį, norėsis iš savo vidaus išsikelti tai, kas jums gyvenime yra pagrindas, kas svarbiausia.

Savaitės pradžioje Marsui ir Lilit esant susijungus Avino ženkle, susilaikykite nuo kategoriškų sprendimų bei veiksmų. Tai metas, kai reikėtų neskubėti išsigryninti esminius dalykus.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Dvynių ženkle, o Saulei keliaujant Liūto ženklu, norėsis džiugių permainų, sieksite pripažinimo.

Ketvirtadienis šaunus dar tebeieškantiems savojo žmogaus draugystei ir meilei, o penktadienį ir savaitgalį skirkite jau tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui, namų jaukumo kūrimui. Šios dienos šaunios išvykoms bei kelionėms, o kai kam ir smagioms atostogoms.

Saulėtos bei džiugios jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Linksmų paieškų savaitė. Ir ieškosite ne tik naujų galimybių darbuose. Šios savaitės dienomis Avinukai dar gali spėti pašildyti savo vilną vis silpniau šildančiuose Saulės spinduliuose. Marsui ir Lilit būnant susijungs jūsų ženkle, pirmadienis ragins atsirinkti informaciją, apmąstyti tolesnius žingsnius.

Antradienį ir trečiadienį, užsimerkę ir pasisukę savo svajonės kryptimi, uosdami kavinukių ir kepyklėlių atnešamą gardų kvapą, galėtumėte kurti ateities vizijas. O ketvirtadienį – atsimerkę žengti drąsų žingsnelį pirmyn. Svarbu – artimos Mėnulio ir Lilit pozicijos įtakoje – ne atidengto komunikacijų šulinio link.

Penktadienis, astrologinių ritmų įtakoje, tinkamas norintiems pristatyti darbus, naujus projektus.

O šeštadienį, Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, norėsis tinkamai pasirūpinti savo artimaisiais, smagiu, turiningu poilsiu. Siekiant gerų tarpusavio santykių, gal nevertėtų, kaip Miunhauzenui, gerai leisti atostogas vienam Paryžiuje, kitam – Ispanijoje. Juolab, kad ir esama situacija ragina rinktis vietą arčiau namų.

Nuotaikingos bei įdomios jums savaitės!

Jautis

Romantiškų patyrimų savaitė. Ir jiems palanki, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, jau savaitės pradžia. Pirmadienio ir antradienio dienos šaunios draugystės ir meilės kūrimui, jausmų puoselėjimui. O štai darbuose, artimos Mėnulio ir Urano pozicijų jūsų ženkle įtakoje, galimi ir netikėtumai. Tad tolerancija ir diplomatija jums praverstų.

Trečiadienį, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, širdis trokš smagių permainų, poilsio ir išvykų. Tad neprošal paplanuoti būsimą savaitgalį.

Antroji savaitės pusė tiktų dalykinėms pažintims, darbo pokalbiams bei susitikimams.

O savaitgalis

– tinkamas laikas nusiprausti prakaitą upės, ežero ar jūros vandenyje. Nudžiūti vėjuotoje saulės šilumoje ir pasidžiaugti poilsiu… Ir nereikia pulti kaimyno raudono rankšluosčio, padžiauto ant gretimo krūmo… juk kiekvieno skonis skirtingas.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Susitikimų savaitė. Jos dienomis džiugintų draugų bei artimųjų dėmesys, linksmos istorijos, gebėjimas su jumoru pažvelgti į situacijas. Savaitės pradžioje, artimos Marso ir Lilit pozicijų įtakoje, svarbu bus nepersistengti, tiek darbuose, tiek skubant priimti sprendimus. Šiomis dienomis ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys, tad išgirskite bei atsižvelkite į kolegų bei artimųjų nuomonę.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, puikus metas dalykinėms bei asmeninėms pažintims, draugystei ir meilei.

Ketvirtadienį ir penktadienį širdis trokš smagių nuotykių, norėsis pakeisti aplinką. Galintys dirbti nuotoliniu būdu – taip ir padarykite.

Planuokite atostogas ar bent šeštadienį iškylas bei netolimas keliones. O sekmadienį norėsis kiekvienam, neturinčiam, surasti savo dvynį ir išsikalbėti, pasipasakoti – tiesiog smagiai pasibūti.

Smagių susitikimų bei patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė draugystei ir meilei. Jos dienos, Venerai keliaujant jūsų ženklu – įstabus draugystės, meilės, gilių jausmų brandinimo laikotarpis, tad branginkite jas, kad šie nuostabūs patyrimai giliai įsišaknytų jūsų širdyje.

Savaitės pradžioje artimos Marso ir Lilit pozicijų Avino ženkle įtakoje, neskubėkite situacijų vertinti, palankesni kolektyviniai sprendimai.

Savaitės vidurys tiktų deryboms, kompromisams, sutarimo paieškai, o antroje savaitės pusėje, Venerai keliaujant jūsų ženklu, stiprinkite šeimos vertybes, savo meile, kaip šilta skraiste, apglėbkite artimuosius.

Rugpjūčio 15-16 dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, romantiškas metas. Širdis bus sklidina meilės ir naujų vilčių. Puikus metas draugystės ir meilės susitikimams, romantiškiems vakarams.

Daug meilės ir laimės jums šią savaitę!

Liūtas

Kovinga savaitė. Jos dienomis ginsite savo nuomonę, būsite linkę kviestis priešininką į ringą. Tokios Marsui ir Juodajam Mėnuliui keliaujant tuo pačiu laipsniu gali būti jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės vidurys, jūsų ženklu keliaujant Merkurijui, – puikus metas organizaciniams darbams. O ketvirtadienį norėsis išsikelti naujus tikslus ir energingai kibti į darbus.

Penktadienį, Saulei tebekeliaujant jūsų ženklu, puikus laikas ne tik darbams bei geriems pokyčiams.

O savaitgalis – šeimos šventėms, bičiulių susitikimams, smagioms išvykoms. Tai – Liūtams ypatingas laikas. Jie gali žingsniuoti išdidžiai, lyg po džiungles, iškėlę smakrą aukštai, idant nekristų karūna. Pasidžiaugti vasaros byrančiu smėliu. Padrybsoti popietinio pogulio, maloniai bendrauti su sau lygiais, bei padėti silpnesniems…

Daug džiaugsmo jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė pateikti savo idėjas, sumanymus bei projektus. Jos dienomis lengviau į paviršių išplauks tai, kas šviesaus ir gražaus glūdi jumyse. Tai metas, kai norėsis pateikti savo darbus bei projektus, sulaukti tinkamo jų įvertinimo bei pripažinimo.

Savaitės pradžioje, artimos Mėnulio ir Urano Jaučio ženkle įtakoje, pasinaudokite pokyčių galimybe. Tai laikas, kai galite rasti naują veiklos kryptį, tinkamą darbo pasiūlymą.

Savaitės vidurys gali būti turtingas linksmais potyriais, draugų susitikimais. O antroji savaitės pusė šauni kūrybos proveržiais. Šiomis dienomis Saulei keliaujant Liūto ženklu, lengviau kils naujų minčių, į situacijas žvelgsite ir kitu kampu.

Šeštadienį daugiau skirkite laiko mėgstamam hobiui, išvykoms bei draugų susitikimams. O sekmadienį dovanokite laiką mylimam žmogui, romantiškam buvimui kartu.

Džiugių patyrimų bei sėkmės jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kai pravers jūsų išmintis bei tolerancija. Marsui keliaujant jums opoziciniu ženklu šios savaitės dienomis galbūt kalnų ir neversite, tačiau galėsite paruošti dirvą tolesniems žingsniams bei veiksmams.

Pirmadienį ir antradienį, aštresnių astrologinių ritmų įtakoje, esminių sprendimų nesiimkite. Šios dienos tiktų situacijų analizei, dokumentų tikrinimui.

Savaitės vidurys, kaip vasaros vėjas, gali atpūsti naujas viltis, giedrą nuotaiką, smagius susitikimus su seniai matytais bičiuliais.

Antroje savaitės pusėje, Venerai keliaujant Vėžio ženklu, kuo daugiau dėmesio skirkite ne tik darbams, bet ir mažiesiems šeimos nariams, jų turiningam laisvalaikiui.

O savaitgalį išsiruoškite kad ir į nedidelę iškylą ar kelionę. Juk šaunu būtų rasti laiko aplankyti, susitikti seniai matytus jums brangius žmones.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Šios savaitės dienos gali priminti galingą upę, su didele jėga plukdančias savo vandenis. Tad jos dienomis būkite stiprūs, atkaklūs bei ryžtingi. Tokių savybių gali prireikti jau pirmadienį ir antradienį, artimos Marso ir Juodojo Mėnulio Avino ženkle įtakoje, kad sėkmingai išspręstumėte iškilusius darbinius klausimus.

Savaitės viduryje, Venerai keliaujant Vėžio ženklu, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti ne tik darbams, bet ir šeimai, mažiesiems, namų jaukumo kūrimui.

Ketvirtadienis jums palankus dalykiniams susitikimams bei deryboms, o penktadienis tiktų svarbių žinių paieškai bei analizei, tolesnių žingsnių numatymui.

Savaitgalis – tinkamas laikas aktyviam jūsų šeimos poilsiui, draugų susitikimams, nuotaikingoms atostogoms.

Sėkmingos bei turiningos jums savaitės!

Šaulys

Permaininga savaitė. Vienomis jos dienomis, kaip prieš posūkį, gali tekti sulėtinti greitį, o kitomis – energingai judėti pirmyn. Savaitės pradžia, Marsui ir Lilit tebeviešint tame pačiame Avino ženklo laipsnyje, labiau tiktų paruošiamiesiems darbams, gilesniems apmąstymams. Kai kurie galite jaustis kaip porceliano krautuvėlėje, kur svarbu būtų neatsargiu žodžiu neužkliudyti ir nesukulti tai, kas jums brangu. Nes atminkite, kad užkabinus, šukes surinkti ir nuostolius padengti gali tekti būtent jums.

O štai savaitės vidurys, Saulei ir Merkurijui keliaujant Liūto ženklu, palankus organizaciniams darbams, kilusių kolektyvinių idėjų pristatymui.

Ketvirtadienis šaunus partnerystės kūrimui. O penktadienis – naujų kontaktų bei galimybių paieškai.

Šeštadienį skirkite laiko pabuvimui gamtoje, pasidžiaugimui gražia vasara. O sekmadienis jums – mėgstamam hobiui, kūrybai, saviraiškai.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Ožiaragis

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienomis norėsis permąstyti nueitą kelią, nusibrėžti tolesnes gaires.

Pirmadienį ir antradienį artimos Marso ir Lilit pozicijų Avino ženkle įtakoje, pasižymės noru greitų rezultatų. Tačiau, kad jų pasiektumėte, bus reikalingas kruopštus planas, kurio paruošimui jums ypač tiktų savaitės vidurys.

Ketvirtadienį, Venerai viešint jums opoziciniame Vėžio ženkle, susilaikykite nuo nepagrįstos finansinės rizikos. O penktadienį šaunu būtų įsiklausyti į bendradarbių bei artimųjų nuomonę. Galbūt jų patarimas padėtų išvengti klaidų.

Šeštadienį ir sekmadienį daugiau laiko skirkite sportui, aktyviai fizinei veiklai, smagiems pasivaikščiojimams su augintiniu miške, raskite laiko ir mėgstamam hobiui.

Šaunių planų jums šią savaitę!

Vandenis

Atokvėpio savaitė. Jos dienomis ypač svarbu bus derinti aktyvius veiksmus su turiningu poilsiu. Jos dienos gali priminti jūros bangavimą – vienomis dienomis lygų kaip stiklas jos paviršių, o kitomis dienomis – nemažas bangas. Svarbu bus įžvelgti tolesnę perspektyvą, planuoti tinkamus veiksmus. Tai ypač svarbu būtų jau pirmadienį ir antradienį, Marsui ir Juodajam Mėnuliui keliaujant tuo pačiu Avino ženklo laipsniu.

Savaitės vidurys palankus kūrybinių idėjų generavimui. Ketvirtadienis įdomus kolegų ir draugų susitikimais. O penktadienį širdis trokš išvykų bei kelionių. Tai paplanuokite šio savaitgalio dienoms. Tegu jos džiugins šauniu aktyviu šeimos poilsiu.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Žuvys

Įdomi, turininga savaitė. Jos dienomis norėsis kaip laivo kapitonui nustačius teisingą laivo kursą ryžtingai plaukti pirmyn. Pirmadienį ir antradienį, aštresnių Marso ir Lilit ritmų įtakoje, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją, savęs neskubinkite.

O štai trečiadienį pats metas ryžtingiems jūsų veiksmams.

Ketvirtadienis tiktų darbo pokalbiams, dalykiniams susitikimams. O penktadienį, Venerai ir Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, reikėtų remtis jau pasiektais laimėjimais, patikrintais sprendimais.

Savaitgalį, kuriant santarvę, siekiant tarpusavio santykiuose sėkmės, jums labai padės mokėjimas pasiremti savo vidine galia ir šviesa, gebėjimas dalintis ne tik savo rūpestėliais, bet ir džiaugsmu.

Daug džiaugsmo akimirkų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *