Rugpjūčio 19-25 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugpjūčio 19-25 dienos savaitė

Permaininga, netikėtų įvykių kupina savaitė. Tai dienos, kai dar galite pagauti vasaros saulės spindulius tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Kas džiaugsis atostogų dienomis, o kas – naujomis idėjomis bei sumanymais, kurie kaip saulės spinduliai nušvies šias dienas, Pajusite įkvėpimą kurti įdomesnį, geresnį gyvenimą.

Savaitės pradžia, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, palanki ryžtingam sumanymų įgyvendinimui, komandiruotėms, jūsų kelionėms.

Savaitės vidurys – svarbiems jūsų gyvenimo pokyčiams.

Antroji savaitės pusė, ketvirtadienį Venerai o penktadienį ir Saulei, perėjus į Mergelės ženklą, kuriame jau nuo savaitės pradžios vieši Marsas, tiktų pagrindinių bei papildomų darbų, finansinių šaltinių paieškai.

Savaitgalis šaunus išvykoms, aktyviam poilsiui, vasaros pramogoms. Šaunių permainų, smagių patyrimų jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Savaitė, kurios dienomis jums reikėtų į priekį eiti mažais minkštais katės žingsneliais. Apmąstyt kiekvieną tolesnį  savo žingsnį, kad neatsargiu žodžiu kitų neužkabinti, Šiomis dienomis būkite pasiryžę derinti požiūrius bei nuomones.

Tai ypač aktualu jau savaitės pradžioje, kai Mėnuliui  viešint jūsų ženkle būsite emocingesni, norėsis greitų sprendimų ir rezultatų. Šios dienos kai kuriems būtų romantiškų nuotaikų, jos palankios pažintimis, draugystei ir meilei.

Trečiadienį darbe, spręsdami prieštaringai vertinamus klausimus, ieškokite kompromisinių sprendimų.

O ketvirtadienį ir penktadienį spręskite susikaupusius buitinius klausimus, kurkite ir stiprinkite partnerystės ryšius.

Juolab, kad Venerai ir Saulei iškeliavus iš Liūto į Mergelės ženklą, pagrindinį dėmesį būsite linkę skirti padaugėjusiems smulkiems rūpesčiams. Svarbu būtų  jų nesureikšminti, išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

Savaitgalį asidžiaukite vasara, o namuose kurkite jaukumą, gilinkite meilės jausmus.

Turiningos bei džiugios jums savaitės!                   

Jautis

Energinga ir veikli savaitė. Jos dienomis, Marsui įžengus į Mergelės ženklą,  pravers smulkus darbų ir buitinių reikalų planas.

Savaitės pradžioje, Mėnulio ritmų Avino ženkle įtakoje, iškilusius klausimus spręskite išsyk, darbų neatidėliokite. Tai dienos, kai kaip sportininkas, galite pajausti antrąjį kvėpavimą, energijos antplūdį. Panaudokite ją tinkamai, imkitės jums svarbiausių reikalų.

Savaitės viduryje, į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, dienos gali būti kupinos netikėtumų ir nuotykių.  Astrologiniai ritmai ragins naujai pažvelgti į savo aplinkoje esančius žmones. Kai kas, tebeieškantys savojo žmogaus, šiomis dienomis netikėtai jį rasite visai šalia.

Ketvirtadienį Venerai, o penktadienį ir Saulei perėjus  iš Liūto į Mergelės ženklą, imkitės finansinių klausimų, spręskite gerbūvio ir buities klausimus. Dienos palankios persikraustymui į naują gyvenamą vietą, o auginantiems mokinukus – ruošimuisi naujiems mokslo metams.

Savaitgalį atsikvėpkite nuo rūpesčių ilsėdamiesi gamtoje. Tegu šios dienos bus turtingos linksmų nuotykių bei patyrimų.

Sėkmingos bei įdomios jums savaitės!

Dvyniai

Netikėtumų savaitė. Jos dienomis, kaip iš giedro dangaus netikėtas lietus. jus gali stebinti įvykiai bei situacijos, Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Avino ženkle, bendraudami rūpestingai rinkitės žodžius, būkite tolerantiški kitokiai, negu jūsų, nuomonei. Marso ritmų Mergelės ženkle įtakoje, atkreipkite dėmesį į smulkmenas, juk ir ežerą sudaro daug vandens lašelių.

Savaitės vidurys palankus nutarusiems keisti gyvenamą vietą, o taip pat darbo pokyčiams.

Ketvirtadienis, Venerai perėjus į Mergelės ženklą, tiktų spręsti fmaterialius klausimus, ieškoti papildomų finansinių šaltinių.

Penktadienį, Saulei įžengus iš Liūto į Mergelės ženklą, daugiau dėmesio skirkite sveikam gyvenimo būdui. Dienos palankios sportui, kūrybinei saviraiškai.

Savaitgalį, Mėnuliui viešint jūsų ženkle – ypatingas metas tebeieškantiems savojo gyvenimo žmogaus, pažintims ir susitikimams, o jau radusiems – draugystės ir meilės plėtrai.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Vėžys

Šios savaitės dienos jums gali priminti veržlią kalnų upę. Energingai plukdančią savo vandenis, įveikiančią pasitaikančias kliūtis.

Savaitės pradžia įdomi netikėtomis galimybėmis bei susitikimais. Nedvejokite – būdami greiti ir ryžtingi galite pagauti laimės paukštę už uodegos.

Savaitės viduryje Mėnulio ritmai ragins pagrindinį dėmesį skirti buičiai, o ketvirtadienį, Venerai perėjus į Mergelės ženklą, lengviau sektųsi ieškantiems papildomų veiklų bei darbų.

Penktadienį Saulei įžengus į Mergelės ženklą, ieškokite jums svarbių žinių. .Metas tiktų darbo naujoje vietoje pradžiai, Saulei perėjus iš Liūto į Mergelės ženklą, svarbu į rūpestėlius per daug neįkristi, o rasti laiko pasidžiaugti vasara. Tam puikus ir šis savaitgalis. kurio dienos šaunios šeimos atostogoms bei kelionėms. Dalinkitės giedra nuotaika, patirkite kuo daugiau šaunių įspūdžių.

Daug meilės, laimės akimirkų jums šią savaitę!

Liūtas

Ryžtingų žingsnių savaitė. Jos dienomis kas iš jūsų ženklo atstovų kirs Gordijaus mazgą, o kas ryžtingai peržengs Rubikoną. Bet kuriuo atveju jau savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą ir imtis ryžtingų veiksmų.

Svarbiausiems darbams bei sprendimams jums ypač palankus laikas iki ketvirtadienio. Tad pasiraitokite rankoves ir imkitės to, kas jums svarbiausia. Juolab, kad atšventę gimtadienius, būsite kupini naujų jėgų.

Ketvirtadienį Iš jūsų ženklo iškeliavus Venerai, o penktadienį ir Saulei perėjus į Mergelės ženklą, antroji savaitės pusė jums – kiek ramesnis laikotarpis. Šios dienos būtų intensyvios smulkiais buitiniais darbais. Jomis ypač svarbūs taps ir partnerystės santykiai. Tad juos kurdami negailėkite pastangų. Kai kam šios dienos svarbios bus apsisprendimui  su kuo kursite tolesnį savo gyvenimą, kuriuo keliu pasuksite.

Savaitgalis šaunus mėgstantiems pailsėti soduose, susiruošusiems į tolimesnę išvyką ar kelionę. O kai kuriems tiesiog norėsis žvelgti į dangumi plaukiančius debesis, džiaugtis paskutinio vasaros mėnesio dienomis ir ramiai ilsėtis.

Sėkmingų sprendimų bei pasirinkimų jums šią savaitę!

Mergelė

Įdomi bei turininga savaitė. Kartais gyvenimas į keletą dienų sukrauna daug įdomių įvykių bei patirčių. Kaip rudenį obuolių į pintinę. Tokia gali būti jums ši nuotaikinga savaitė.

Jau jos pradžioje į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, sektųsi ieškantiems darbų bei papildomų užsiėmimų.

Savaitės vidurys, Mėnulio ritmų Jaučio ženkle įtakoje, tinkamas darbo pokalbiams, dalykiniams susitikimams. Šios dienos palankios ir nekilnojamo turto paieškai.

Ketvirtadienis, į jūsų ženklą atkeliavus ir Venerai, tiktų sutarčių pasirašymui, o planuojantiems keisti gyvenamą vietą – ir nekilnojamo turto sandoriams.

Penktadienis jums virsmo metas. Prie Marso ir Veneros jūsų ženkle prisijungus ir Saulei, prasidės ypatingo žvaigždžių palankumo laikas, kai būdami atkaklūs bei drąsūs, lengviau pelnysite sėkmę.

Savaitgalis šaunus draugų susitikimams, ramiam poilsiui prie vandens, kūrybinei saviraiškai.

Puikių sumanymų sėkmės jums šią savaitę!

Svarstyklės

Įdomių susitikimų ir pasiūlymų savaitė. Jos dienomis kai kurie jų gaus kaip margaspalvę gėlių puokštę. Kam tai bus naujo darbo, o kam – su draugais bendros veiklos pasiūlymai, tad bus iš ko pasirinkti.

Marsui viešint Mergelės ženkle,,nemažiau svarbu bus jau šios savaitės pirmosiomis dienomis koncentruotis į svarbiausius dalykus, neišbarstyti savęs smulkmenose.

Savaitės viduryje imkitės konkrečių darbų. Šiomis dienomis Mėnulio ritmų Jaučio ženkle įtakoje, sektųsi spręsti buitinius klausimus, palanku būtų eiti į darbo pokalbius.

Ketvirtadienį, Venerai atkeliavus į Mergelės ženklą, metas tinkamas grožio procedūroms, naujo įvaizdžio kūrimui.

Saulei perėjus į Mergelės ženklą, nuo rugpjūčio 23-ios dienos, kuo daugiau laiko skirkite ir savo poilsiui. Šios dienos ypač svarbios į mokyklą ruošiantiems mokinukus. Gausės smulkių rūpesčių, kuriuos spręskite   iškart, neatidėliojant. Kartu raskite laiko ir saviraiškai, kūrybai, mėgstamam hobiui. Tam ypač tiks ir šis savaitgalis.

Giedros nuotaikos bei šaunių pasirinkimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienos – puikus metas jūsų poilsiui, gilinimuisi į reiškinių priežastis, ateities planams. O likusiems darbuose jau savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Avino ženkle, norėsis greitų pasiekimų bei rezultatų. Vis tik, Marsui keliaujant Mergelės ženklu, į priekį judėsite žingsnelis po žingsnelio, į viršų kopdami laiptukas po laiptuko.

Trečiadienis tiktų materialaus pagrindo kūrimui, palankus remonto-statybų darbams.

Ketvirtadienį, į Mergelės ženklą atkeliavus ir Venerai, o nuo penktadienio ir Saulei, būsite linkę daugiau dėmesio skirti finansams. Tai dienos, kai galite atrasti papildomų šaltinėlių bei naujų galimybių. O kai kas, netikėtai – ir tinkamą naujos veiklos pasiūlymą. Šiomis dienomis būkite atviri galimybėms, įsiklausykite į draugų bei artimųjų patarimus.

Savaitgalį planuokite šeimos išvykas, kuo daugiau dėmesio skirkite mažųjų saviraiškai. Juk linksmai kartu praleistas laikas gausins gyvenimo džiaugsmą,, suteiks neišdildomų įspūdžių ir šildys šiltais prisiminimais net ir darganotomis dienomis.

Daug meilės bei sėkmės jums šią savaitę!

Šaulys

Permaininga savaitė. Kaip gaivaus vėjo gūsis, jos dienos gali atnešti netikėtas idėjas ir naujas mintis.

Jau savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Avino ženkle, kai kurie pajusite įkvėpimą su užsidegimu imtis sumanytų projektų bei idėjų įgyvendinimo.

Trečiadienis, Mėnuliui keliaujant Jaučio ženklu, palankus siekiantiems įsitvirtinti darbuose.

O ketvirtadienį, Venerai perėjus iš Liūto į Mergelės ženklą, kuriuo keliauja ir Marsas, jums palanku ieškoti naujų darbų, papildomų finansinių šaltinių.

Penktadienį, į Mergelės atkeliavus ir Saulei – jums konkrečių darbų laikas, tinkamas materialios gerovės kūrimui bei stiprinimui. Šios dienos palankios darbo susitikimams, nuomonių derinimui, dokumentų rengimui ir sutarčių pasirašymui. Tik tinkamai įvertinkite visas sąlygas bei aplinkybes.

Savaitgalis šaunus šeimos šventėms, renginiams, palankus giminaičių aplankymui. Tegu šios dienos suteiks jums atokvėpį nuo darbų ir įtampos, bei daug gyvenimo džiaugsmo. Ko ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Ožiaragis

Įdomi savaitė. Jos dienos gali priminti nuotaikingą filmą, kuriame įvykiai laikas nuo laiko linkę kartotis.

Jau pirmos šios savaitės dienos, Marsui pradėjus kelionę Mergelės ženklu, ragins atidžiau gilintis į situacijas ir aplinkybes, kad pro akis nepraslystų tai, kas iš ties svarbu.

Savaitės viduryje, Mėnuliui keliaujant Jaučio ženklu, spręskite susikaupusius buitinius klausimus, stiprinkite materialų pagrindą.

Ketvirtadienį iš Liūto į Mergelės ženklą perėjus Venerai, o nuo penktadienio – ir Saulei – jums ypač aktyvaus periodo pradžia. Būtent šiomis dienomis imkitės svarbiausių projektų, realizuokite ilgai brandintus sumanymus. Dienos tinkamos sandoriams, statybų-remonto darbams, darbo bei gyvenamosios vietos pokyčiams.

Savaitgalį įsiklausykite į artimųjų norus bei troškimus. Apgaubkite juos savo meile ir dėmesiu. Tegu praleistas kartu laikas suteiks jums daug džiaugsmo akimirkų.

Tad turiningos bei sėkmingos jums savaitės!

Vandenis

Savaitė, galinti priminti jums jūros potvynius ir atoslūgius. Jau savaitės pradžia, Marsui iškeliavus iš jums opozicinio Liūto ženklo ir Mėnuliui viešint Avino ženkle, stiprins norą spręsti greitai, kai kada gal net kiek kategoriškai. Vis tik, Saulei dar viešint jums opoziciniame Liūto ženkle, seksis, jei neskubėsite, situaciją detaliai apmąstysite, sprendimams pasiruošite.

Konkretiems veiksmams jums palankus laikas nuo ketvirtadienio, kai ir Venera pereis iš Liūto į Mergelės ženklą. Tad antroji savaitės pusė palanki darbų paieškai, nekilnojamo turto įsigijimui, stambesniems pirkiniams.

Penktadienį Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Liūto ženklo, gali atrodyti, kad nuo pečių pagaliau kaip akmuo, nusirito sunkumai.  Tai jums palankus laikas naujai pradžiai. Ar tai būtų naujas darbas, ar persikėlimas į naują gyvenamą vietą, ar, auginantiems mokinukus, ruošimasis naujų mokslų pradžiai.

Savaitgalį kurkite nuotaikingą ir įdomų. Jis puikus išvykoms, smagioms vasaros pramogoms.

Smagių patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė palanki idėjų ir  kūrybinių darbų pristatymui. Jos dienomis, kaip uždegus tamsiame kambaryje šviesą,  ryškiau pamatysite esamas situacijas, o kartu ir lengviau rasite tinkamus sprendimų būdus.

Jau savaitės pradžia, Saulei tebeviešint Liūto ženkle, palanki ieškantiems darbų pasiūlymų. Šiomis dienomis lengviau atskleisite ir savo gabumus bei talentus.

Savaitės viduryje būkite pasiruošę likimo posūkiams – galimos netikėtos žinios, nelaukti įdomūs pasiūlymai.

O antroje savaitės pusėje Venerai, o penktadienį ir Saulei perėjus į jums opozicinį Mergelės ženklą, tinkamas laikas jūsų atostogoms. Pasilikusiems darbuose svarbu bus susidėlioti prioritetus, savęs neskubinti, darbus derinti su turiningu poilsiu, namuose kurti jaukumą bei giedrą nuotaiką.

Savaitgalis šaunus išvykoms, draugų susitikimams. Šiomis dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams, pasirūpinkite ir vyresnio amžiaus artimaisiais. Atverkite širdį gerumui ir atjautai, raskite laiko mėgstamai muzikai, įdomiai knygai. Kūrybinės sėkmės bei džiugių permainų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *