Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d. savaitė

Pokyčių metas. Į darbų viesulą įsukusi savaitė, gali atnešti daug permainų. Jos pradžioje, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, stiprės, gilės jausmai, norėsis, kaip minkšta pūkuota skara, meile, švelnumu apgaubti mažuosius.

Ketvirtadienį iš Liūto į Mergelės ženklą kuriame jau vieši Saulė, Marsas bei Venera, pereis Merkurijus. Diena tinkama darbo pokalbiams, sutarčių pasirašymui.

Keičiantis Mėnulio fazei, prasidedant Jaunačiai, penktadienį būtinas didesnis atidumas kelyje ir prie vandens.

Savaitgalio dienos, ruošiantis mokslo metams, intensyvios smulkiais buitiniais darbais, rūpestėlių gausa. Vis tik šaunu būtų, kad šiomis dienomis gyvenimo džiaugsmo būtų daug daugiau, negu riešutų pėdsakų mėgstamame šokolade.

To ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Avinas

Savaitė, kai gyvenimas jus stebins. Reaguoti į besikeičiančias situacijas reikės greitai. Laimei, kaip katė, net ir iš aukščiau, minkštai nušoksite ant kojų. O ir patys savo tempu galėsite stebėtis, tiek daug ir tik per keletą dienų, suspėsite nuveikti.

Pirmosiomis savaitės dienomis, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, ypač svarbu bus įsiklausyti į artimųjų lūkesčius, derinti savo planus su jais.

Savaitės vidurys, Mėnuliui ir Merkurijui dar viešint Liūto ženkle, tiktų idėjų pristatymui, reprezentacijai. Metas šaunus mažųjų lavinimui, būrelių paieškai.

Ketvirtadienį, Merkurijui perėjus į Mergelės ženklą, palanku ieškoti papildomų darbų bei finansinių šaltinių.

Keičiantis Mėnulio fazei, penktadienį pasistenkite nesureikšminti smulkių nesklandumų.

Rugpjūčio 30-tą-31-ą dienomis, jautrių Mėnulio ritmų įtakoje, neapsikraukite bereikalingais papildomais darbais, bei neskubiais reikalais.

Padaugėjus smulkiems rūpesčiams, svarbu bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, Tad savaitgalio, dienas skirkite turiningam šeimos poilsiui.

Sėkmingos bei džiugios jums šios savaitės!

Jautis

Kaip nuo medžio obuolius, šią savaitę skinsite savo ankstesnių pastangų ir veiksmų rezultatus.

Pirmosios savaitės dienos, Mėnulio ritmų įtakoje, į pirmą vietą kels šeimai svarbius klausimus. Jos jums šaunios draugystės, meilės ryšių stiprinimui.

Savaitės viduryje nesikuklindami parodykite savo nuveiktus darbus. Šis metas, norintiems palypėti karjeros laipteliais. palankus projektų ir darbų pristatymui, veiklos pasiūlymų teikimui.

Ketvirtadienis į Mergelės ženklą atkeliavus Merkurijui, tiktų papildomų finansinių šaltinių paieškai, naujų darbo sutarčių pasirašymui.

O penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, apsišarvuokite gera kantrybe.

Šeštadienį namuose gali ženkliai padaugėti smulkių darbelių, papildomų reikalų. Galbūt ne prošal jais pasidalinti? Laukdami naujų mokslo metų, kurkite namuose giedrą nuotaiką.

Dosnios pasiekimais bei gyvenimo džiaugsmu jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė, kai norėsis dar pagauti už skverno beišeinančią vasarą, pasidžiaugti paskutinėmis jos šiltesnėmis dienomis. Smagu jas būtų praleisti atostogaujant. O sugrįžusiems į darbus – teks rimčiau pasiraitoti rankoves: per atostogas darbų bus prisikaupę kaip derlingam sode po medžiu prikritusių obuolių, tad pradėkite nuo prioritetų susidėliojimo.

Pirmosios savaitės dienos kartu galėtų būti romantiškos, jautrios. Jomis kuo daugiau dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams. Juk kartu smagiai praleistas laikas stiprina meilės jausmus,tarpusavio pasitikėjimą ir saugumą,.

Ketvirtadienį iš Liūto į Mergelės ženklą perėjus Merkurijui, puikus laikas ne tik buities darbams, bet ir spintų bei sandėliukų peržiūrai. Galbūt kai kuriems, jums nebereikalingiems daiktams, surasite antruosius namus.

O penktadienis, keičiantis Mėnulio fazei, ypatingas santarvės namuose kūrimui – jums pravers jūsų puikus gebėjimas derinti šeimos narių požiūrius ir nuomones.

Savaitgalį leiskite sau lengviau atsikvėpti, pasikrauti kitai savaitei linksmų įspūdžių, džiugių emocijų.

Giedros nuotaikos bei daug džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Romantiška, gilių jausmų bei patyrimų savaitė. Tai metas, kai norėsis išreikšti savo meilę, išgirsti atgarsį mylimo žmogaus širdyje, kurti ir stiprinti tarpusavio supratimą, siekti bendrų tikslų.

Ypač romantiška galėtų būti jau ši savaitės pradžia, jūsų ženkle viešint Mėnuliui.

O štai savaitės viduryje lengviau galėtumėte praverti ir anksčiau buvusias uždarytas duris. Kas pagaliau rastų tinkamą darbo pasiūlymą, o kas atrastų takelį ir į mylimo žmogaus širdį.

Ketvirtadieni, Merkurijui perėjus iš Liūto į Mergelės ženklą, svarbu į pagausėjusius rudeninius rūpestėlius per daug neįkristi, o pasidžiaugti paskutinėmis vasaros dienomis. Juolab, kad penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, svarbių darbų geriau neplanuoti, o papildomais per daug neapsikrauti. jums padėti galėtų kruopštesnis planavimas

Savaitgalio dienos šaunios šeimos išvykoms ir kelionėms. Dalinkitės giedra nuotaika ir patirkite kuo daugiau smagių įspūdžių.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Įdomių netikėtumų kupina savaitė, kaip ir pats gyvenimas. Jos pradžia tiktų naujų idėjų pristatymui, reprezentacijoms, dalykiniams susitikimams.

Dar jūsų ženkle tebeviešint Merkurijui, pirmoji savaitės pusė jums metas, kai lengviau galėtumėte nuridenti nuo kelio jums trukdančius akmenukus, o būdami greiti ir ryžtingi – pelnyti pergalę.

Ketvirtadienį iš jūsų ženklo iškeliavus Merkurijui prasidės ramesnis ir stabilesnis laikotarpis, kai gyvenimas po atostogų vėl grįš į savo vėžes, tarsi po audros nurimusi jūra, vėl džiugins didesniu stabilumu.

Penktadienis – tai Mėnulio 29-oji ir 1-oji diena, emociškai labai jautrus laikas. Tad šią dieną venkite nesutarimų, būkite atidesni kelyje.

Savaitgalį besiruošdami naujų mokslo metų pradžiai, pagelbėkite namiškiams, padėkite išspręsti buitines bei pirkinių problemas. Jūsų gebėjimas viskuo pasidžiaugti kurs namuose džiugią nuotaiką.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Mergelė

Žvaigždžių palankumo savaitė. Saulei, Marsui ir Venerai viešint jūsų ženkle – tai ypatingas laikas jūsų kūrybiniams sumanymams, konkretiems žingsniams kuriant gražesnę savo ateitį.

Pirmosios savaitės dienos ragins įsiklausyti ne tik ką pataria logika, bet ir ką pašnibžda intuicija. Šiomis dienomis gali kilti šaunių kūrybinių idėjų, netikėtų sau vidinių atradimų.

Savaitės vidurys palankus konkrečių darbų ir projektų užbaigimui bei pristatymui.

Ketvirtadienis, į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, tiktų naujų tikslų išsikėlimui, darbo pokalbiams.

Penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, pasistenkite nepergyventi dėl smulkmenų ir matyti kuo daugiau šviesių spalvų.

O paskutinėmis savaitės dienomis, jūsų ženklu keliaujant Mėnuliui, dienos tiktų ne tik pasiruošimu naujiems mokslo metams, bet kai kam ir asmeninėms pažintims. Jos palankios draugystės ir meilės plėtrai, romantiškiems susitikimams.

Sėkmingos bei turiningos jums savaitės!

Svarstyklės

Emocinga ir jautri savaitė. Jos dienomis gali išaiškėti ir tai, kas buvo iki tol nuo jūsų akių uždengta ir nutylima. Jau pirmomis savaitės dienomis galite sulaukti ir netikėtų žinių. Gali atrodyti, kad gyvenimas nutarė, kad pats laikas jus nustebinti, o kartu ir plačiau atverti namų langus, atitraukti užuolaidas, kad ryškiau ir aiškiau galėtumėte pamatyti esamas situacijas.

Savaitės viduryje kai kuriems gali tekti priimti svarbius sprendimus. Kai kas rinksis, ar išeiti iš komforto zonos ir pradėti nuosavą veiklą, dar kiti – kuriuo toliau pasukti gyvenimo keliu.

Ketvirtadienį iš Liūto į Mergelės ženklą perėjus Merkurijui, lengviau sektųsi spręsti buvusius nesutarimus. Beje, kai kam gali tekti gydyti ir sužeistą savo širdį. Laimei – laikas geriausias gydytojas. O ir patys sau galėsite padėti, jei aplink save atidžiau apsižvalgysite ir pamatysite daugiau šviesių gyvenimo spalvų.

Penktadienis emociškai jautrus, šią dieną būkite atidesni buityje ir kelyje, sudėtingų partnerystės klausimų geriau nespręskite.

O savaitgalio dienos ypač svarbios į mokyklą ruošiantiems mokinukus. Gausės smulkių rūpesčių, kuriuos spręskite iškart, neatidėliojant. Kartu raskite laiko saviraiškai, kūrybai, mėgstamam hobiui.

Sėkmingų pasirinkimų bei daug meilės jums šią savaitę!

Skorpionas

Stiprių jausmų savaitė. Jei mylėsite – tai visa širdimi, o jei pyksite – tai taip pat nuoširdžiai.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, širdis trokš meilės ir romantikos. Tai puikios dienos aistringiems pasimatymams, gilių jausmų proveržiui.

Trečiadienį ir ketvirtadienį auginantys mažuosius raskite laiko smagiam kartu laisvalaikio leidimui.

Ketvirtadienį, į Mergelės ženklą atkeliavus Merkurijui, tinkamas metas deryboms, naujiems įsipareigojimams.

Penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, susilaikykite nuo kritikos, būkite atidesni buityje, o bendraudami ieškokite bendrų sąlyčio taškų, sutarimo.

Savaitgalį daugiau jūsų dėmesio reikės konkretiems šeimos reikalams. Šios dienos tiktų ir atsirinkti tai, kas gyvenime svarbiausia, nuo to, kas laikina ir neverta jūsų dėmesio. Net ir namų darbų šurmulyje atraskite vidinę ramybę ir harmoniją.

Gilių jausmų bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Šaulys

Konkrečių darbų savaitė. Ir jų šiomis savaitės dienomis daugėti gali geometrine progresija. Tad atsirinkite tai, kas svarbiausia ir ką atlikti būtina pirmiausia.

Savaitės pradžioje bendraudami rinkitės švelnius žodžius, įsiklausykite į artimųjų troškimus bei norus, derinkite nuomones.

Ryžtingiems sprendimams bei apsisprendimams jums palankus būtų trečiadienis.

O nuo ketvirtadienio, kaip grybų po lietaus, daugėti gali ir su mažaisiais susijusių priešmokyklinių rūpestėlių, o padaugėjus darbų pravers jums geras jų planavimas.

Penktadienis, Mėnulio ritmų įtakoje, nėra tinkamas naujų darbų pradžiai. Tad šią dieną praleiskite ramiai, užsiimdami įprastine veikla, o bendraudami venkite aštresnių kampų.

Savaitgalį tarp pasiruošimo naujiems mokslo metams darbų, vis tik raskite laiko smagiam laisvalaikiui, džiugiems nuotykiams.

Sėkmingos bei nuotaikingos jums savaitės!

Ožiaragis

Kontrastų kupina savaitė. Kai kurios jos dienos gali priminti zebro kailį. Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint jums opoziciniame ženkle, širdis gali sakyti viena, o protas – kita. Šiomis dienomis pravers jūsų gebėjimas pabūti stebėtoju. Jomis savęs nespauskite, visa kam skirkite daugiau laiko.

Savaitės viduryje pasiruoškite ryžtingam šuoliui į priekį. Tam ypač palankus ketvirtadienis, Merkurijui įžengus į Mergelės – Žemės – ženklą. Tai puikus laikas projektų ir darbų pabaigimui, pasiektų rezultatų įvertinimui.

O štai penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, į pirmas linijas nesiveržkite. Kai kuriems šią dieną praverstų praleisti kukliau – kaip pelytei po šluota – kad neatsargiu žodžiu darbe ar namuose nesukeltumėte kalnų griūties.

Paskutinės rugpjūčio dienos palankios ne tik aktyviai veiklai, bet ir gilesniems apmąstymams, tolesnių planų kūrimui. kurkite namuose harmoningus tarpusavio santykius, savo meile ir dėmesiu apgaubkite mažuosius šeimos narius.

To ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kurios dienos gali pateikti ir nemažai netikėtumų, suteikti gyvenimui naujų spalvų ir atspalvių. Pirmosiomis jos dienomis reikėtų neskubėti priiminėti labiau neįsigilinus sprendimų. Šioms dienoms jums tiktų išmintis, kad iš klaidų mokomės. Bet juk galite pasimokyti ir iš kitų klaidų, nebūtinai iš savo.

Savaitės vidurys permainingas. Šiomis dienomis ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Pasiekusią informaciją ir žinias vertėtų atidžiau patikrinti. Čia kaip sutartyje – neužmirškite paskaityti ir kas smulkiomis raidėmis lapo apačioje.

Ketvirtadienį iš jums opozicinio ženklo iškeliaus Merkurijus. Tad ši diena jums palanki darbo pokalbiams, deryboms, nuomonių derinimui.

Penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, naujų darbų nepradėkite, neskubėkite kelyje. Šiai dienai tiktų posakis – neskubėk ir būsi pirmas.

Savaitgalis nuotaikingas, smagus permainų laukimu, džiugus susitikimais.

Daug gyvenimo džiaugsmo bei sėkmės jums šią savaitę!

Žuvys

Šios savaitės dienoms jums tiktų graži mintis: „Nelaukite, kol ateis laikas, nes jis ne ateina, o praeina“.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Gali kilti kūrybinių sumanymų, jos šaunios kuriant bei stiprinant draugystės ir meilės santykius.

Trečiadienis, Merkurijui dar viešint Liūto ženkle, ypač palankus jūsų drąsiems ir ryžtingiems sprendimams ir pasirinkimams. Teikite pasiūlymus, būkite iniciatyvūs, imkite gyvenimą į savo rankas.

Nuo ketvirtadienio Merkurijui perėjus į jums opozicinį Mergelės ženklą, kuriuo šiuo metu juda Marsas, Saulė ir Venera, dienos tiktų jūsų atokvėpiui. Juolab, kad penktadienį, keičiantis Mėnulio fazei, galite būti emocingesni, nei įprastai. Įveikite abejones ir nerimą dėl ateities, branginkite vieni kitus.

Savaitgalį per rūpinimąsi artimaisiais galite užmiršti patys save. Vis tik raskite laiko pasidžiaugti paskutinėmis vasaros dienomis ir su naujomis viltimis pasitikti rugsėjo pirmąją.

Gilių įžvalgų bei sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *