Rugsėjo 16-22 dienos savaitės astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo 16-22 dienos savaitės astrologinė prognozė

Konkrečių žingsnių savaitė. Jos dienos gali priminti lėtesnį kilimą į kalną – apmąstant sekančius žingsnius, įveikiant pasitaikančias kliūtis. Šiomis dienomis, jums ypač praverstų kelio žemėlapis – detalus veiksmų planas.

Materialių, buitinių klausimų sprendimui palanki savaitės pradžia, ypač antradienis, Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje.

Trečiadienis tiktų verslo idėjų pristatymui bei jų plėtojimui.

O ketvirtadienis – Penktadienį, palankių Saulės ir Mėnulio ritmų įtakoje, tinkamas metas pradėti kažką visai naujo, aktyviau į gera keisti savo gyvenimą.

O savaitgalis šaunus mėgstantiems pasidarbuoti soduose, norintiems stiprinti šeimos tarpusavio ryšius, patirti išvykų bei kelionių džiaugsmą.

Sėkmingos ir įdomios jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Savaitė, kurios dienos gali priminti švelnų katinėlį, laikas nuo laiko galintį išleisti aštrius nagučius.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, būsite nusiteikę ryžtingiems žingsniams bei sprendimams. Vis tik, Merkurijui ir Venerai viešint jums opoziciniame Svarstyklių ženkle, neskubėkite, įsiklausykite į kolegų bei draugų patarimus, derybose ieškokite kompromiso.

Palankių Saulės ritmų įtakoje, antradienis ir trečiadienis tiktų materialaus pagrindo kūrimui, darbo sutarčių pasirašymui.

O antroje savaitės pusėje padaugės derinimo: darbo, šeimos, pareigų ir atsakomybių, auginantiems mokinukus – jų mokyklinių užsiėmimų su būreliais. Šiuo laikotarpiu ypač praverstų geras darbų planavimas, prioritetų susidėliojimas.

Savaitgalio dienomis skirkite daugiau laiko šeimai, aktyviai fizinei veiklai, sportui, pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikata, bei giedra nuotaika.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Jautis

Sėkminga, turininga savaitė. Jos pradžioje tarsi iš mažų dėlionės gabalėlių susidėliokite uždavinius, tikslus, kruopščiai planuokite savo laiką.

Antradienį – Saulė keliaus karališkuoju Mergelės laipsniu. Tai sėkminga diena jums finansiniams sprendimams, nekilnojamo turto sandoriams.

Nuo rugsėjo 18-tos dienos, Saturnui vėl pradėjus kelionę direkcine kryptimi, o ir jūsų ženkle šiomis dienomis viešint Mėnuliui, palanku būtų susikaupti ties esminių tikslų įgyvendinimu, karjeros augimui.

Antros savaitės pusės dienos galės būti įdomios pažintimis, šaunios draugystės ir meilės santykių kūrimui, jausmų gilinimui.

Penktadienis – dalykiniams susitikimams, projektų vystymui, buities gerinimo darbams, interjero kūrimui.

O savaitgalis šaunus šeimos šventėms bei artimų draugų susitikimams.

Sėkmingos bei nuotaikingos jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė, kurios dienos gali džiuginti, kaip iš už debesų išlindusios saulutės spinduliai, suteikti naujų vilčių ir galimybių įgyvendinti savo svajones.

Tam palanki būtų jau šios savaitės pradžia, ypač jau antradienis, Saulei įžengus į karališkąjį Mergelės laipsnį. Tad darbų neatidėliokite, ryžtingai judėkite į priekį. Ši ir trečiadienio diena tiktų statybų – remonto darbų pradžiai, suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Savaitės viduryje palanku peržiūrėti savo tikslus, numatyti ir tarpines stoteles kelyje į tikslą.

Antroje savaitės pusėje dienos gali kai kada nustebinti, pateikti nelauktų iššūkių, tačiau juk kiekvienas uždavinys turi ir savo sprendimą. Dažniau įsiklausykite, ką jums pataria širdis, ką pašnibžda intuicija.

Rugsėjo 20-ta-21-ma dienos, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, puikios pažintims, meilei, romantiškiems susitikimams.

O sekmadienį skirkite džiugiam atokvėpiui, vandens procedūroms, smagioms pramogoms.

Nuotaikingos bei džiugios jums savaitės!

Vėžys

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienos, kaip nuskaidrėjęs ežero paviršius, išgrynins buvusias neaiškias situacijas ir tada lengviau galėsite imtis reikiamų sprendimų bei veiksmų.

Savaitės pradžia palanki gerovės kūrimui bei stiprinimui.

Antradienį – Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, palankus metas ieškantiems naujų bei papildomų darbų, finansinių galimybių. Diena tiktų ir persikraustymui į naują gyvenamą vietą.

Savaitės viduryje palanku užmegzti naujus dalykinius kontaktus, vesti derybas, įsigyti suplanuotus pirkinius.

Ketvirtadienis jums – konkretiems buities, gerbūvio darbams.

Penktadienis – tiktų kolektyvinei veiklai, komandiruotėms, o kai kam – kelionių pradžiai. Savaitgalį kurkite nuotaikingą. Pabuvokite ten, kur dar nebuvote, patirkite naujų įspūdžių.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Įdomių susitikimų laikas. Tai dienos, kuriomis norėsis į savo gyvenimą įnešti, kaip gaivaus vėjo, džiugias permainas, giedrą nuotaiką, pripildyti jas malonaus bendravimo.

Pirmadienis, Mėnulio ritmų įtakoje, tiktų dalykinėms pažintimis bei susitikimams.

Konkretiems darbams, karjeros siekiams jums ypač palankios rugsėjo 17-ta-18-ta dienos, Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje. Būtent jomis galite grakščiu šuoliu stryktelėti į priekį, įgyvendinti ilgai brandintus sumanymus. Šios dienos tinkamos darbo susitikimams, deryboms, finansinėms operacijoms.

Savaitės viduryje kaip dailininkas, į savo paveikslą, į savo gyvenimą įneškite ryškių spalvų,- smagių netikėtumų, linksmų susitikimų, džiugaus bendravimo.

O antroji savaitės pusė ypač palanki informacijos paieškai, profesiniam tobulėjimui, grožio kūrimui, savito stiliaus paieškoms. Šiomis dienomis į priekį judėkite minkštais katės žingsneliais, neužkabindami aštresnių situacijų kampų.

Savaitgalis puikus šeimos, draugų šventėms, nuotaikingiems renginiams.

Džiugios, smagių patyrimų jums savaitės!

Mergelė

Savaitė, kurios dienomis, būdami darbštūs, atkaklūs, galėsite kalnus versti. Saulei tebeviešint jūsų ženkle, imkitės pačių svarbiausiųjų darbų, galinčių pagerinti jūsų materialią padėtį.

Ypatingo palankumo jums antradienis ir trečiadienis, Saulei keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu. Tad šiomis dienomis nepraleiskite naujų galimybių. Būdami aktyvūs ryžtingai ženkite savo sėkmės link. Šiomis dienomis galite lengviau rasti jums tinkamą pagrindinio ar papildomo darbo pasiūlymą, gyvenamos vietos variantą

Savaitės vidurys tiktų žinių paieškai, naujų dalykinių kontaktų užmezgimui.

Atšventę savo gimtadienį, kupini jėgų, šviesių vilčių ir energijos, antroje savaitės pusėje ieškokite naujai atsiveriančių durų. Gal gyvenimas ir neatneš ant padėkliuko tai, ko jūs trokštate, tačiau būtent šiomis dienomis gali sukurti palankias aplinkybes to jums patiems siekti. Tad pasinaudokite jomis.

.Savaitgalio dienos palankios draugystei ir meilei, santarvės, o kai kam – ir šeimos – kūrimui. O jau ją turintys visi kartu pasidžiaukite rudens pramogomis.

Didelės jums sėkmės bei norų išsipildymo šią savaitę!

Svarstyklės

Naujų galimybių savaitė. Tai dienos, kai sudygę jūsų pastangų daigai gali pagaliau atnešti ilgai lauktus rezultatus.

Pirmadienis tiktų informacijos paieškai, situacijų analizei. Mėnuliui viešint jums opoziciniame ženkle, savęs neskubinkite, sprendimams tinkamai pasiruoškite.

Rugsėjo 17-tą-18-tą dienomis, Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, ypač sėkmingas metas, kai sektųsi vesti derybas, eiti į darbo pokalbius.

Savaitės vidurys palankus ieškantiems naujų finansinių galimybių, nekilnojamo turto sandoriams.

Antroji savaitės pusėje auginantiems mažuosius lengviau sektųsi rasti jiems tinkamą užklasinę veiklą, padėti atskleisti kūrybines galias.

Savaitgalio dienomis jūsų ženklu keliaujančios Veneros įtakoje – ypatingas laikas šeimos, draugų šventėms. Užmezgusiems naują pažintį – jos šaunios draugystės ir meilės kūrimui, O kai kam jos – ilgai lauktos kelionės pradžia.

Džiugių įspūdžių bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Kontrastų kupina savaitė, kaip zebro kailis. Jos dienomis gyvenimas gali jums pamėtėti netikėtų įvykių bei situacijų. Svarbu bus, kaip jūs į jas reaguosite. Būtent šiomis savaitės dienomis jums pravers vidinė ramybė, gebėjimas nepasimesti, o ramiai ieškoti tinkamiausių sprendimų.

Savaitės pradžioje, Mėnulio ritmų įtakoje, norėsis greitų pastangų rezultatų. Tačiau seksis gebantiems derinti požiūrius bei rasti kompromisinius sprendimus.

Sėkmingas laikas jums rugsėjo 16-tą, 17-tą dienomis, Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje. Jis tiktų darbo sutarčių pasirašymui, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Ketvirtadienį kai kuriuos gautos žinios gali gerokai nustebinti.

O penktadienį skirkite laiką ne vien darbams, bet ir džiugiems draugų susitikimams.

Savaitgalį auginantiems mažuosius svarbu bus rasti laiko ir vienas kitam, paįvairinti gyvenimą romantiškais patyrimais. Tegu šios poilsio dienos bus sklidinos meilės, džiugins linksma nuotaika, smagiais susitikimais.

To ir norisi palinkėti jums šią savaitę!

Šaulys

Naujų patyrimų savaitė. Jos dienomis galėsite jaustis kaip keliautojas, tiriantis neatrastas žemes. Jau pirmomis dienomis dideliame naujų darbų bei reikalų sraute, kaip daiktus į lentynas, rūšiuokite darbus, atsirinkdami pačius svarbiausius. Jiems atlikti ypač palankus šis antradienis – Saulei keliaujant karališkuoju Mergelės laipsniu. Tad ryžtingai raitokitės rankoves ir pasistenkite antradienį ir trečiadienį nuveikti kuo daugiau.

Ketvirtadienis ir penktadienis kai kuriems atneš naujas dalykines pažintis netikėtas galimybes. Gali iškilti būtinybė rinktis, kuriuo keliu eisite toliau. Ar imsitės naujų sumanymų, ar liksite prie to, kas jau laiko patikrinta, patikima? O kai kas rinksis ir su kuo eis toliau gyvenimo keliu.

Šios dienos būtų sėkmingos suplanuotiems stambesniems pirkiniams, nekilnojamo turto sandoriams.

Savaitgalį kurkite įdomų, turiningą. Kuo daugiau laiko praleiskite visi kartu, padėkite vaikams spręsti tai, kas jiems svarbu. Šios dienos palankios šeimos išvykoms, kelionėms, toliau gyvenančių giminaičių, draugų aplankymui.

Sėkmingų pasirinkimų bei daug džiaugsmo jums šią savaitę!

Ožiaragis

Dosni pasiekimais savaitė. Jos dienomis skinsite savo pastangų rezultatus, tai, ką užauginote, kaip posakyje: ką pasėjote, tą ir pjausite. O jei tai, ką pasėjote jums nepatiktų – ravėkite kaip piktžoles, puoselėkite jums brangius daigus: draugystę, meilę, dėkingumą ir gerumą.

Jau pirmomis savaitės dienomis, palankių Saulės, viešinčios Mergelės ženkle, ir Saturno jūsų ženkle ritmų įtakoje,ieškokite naujų finansinių galimybių, neatidėliodami spręskite esminius jums klausimus: darbo pokyčius, šeimos buities, o taip pat ir vaikų laisvalaikio.

Savaitės vidurys palankus komandiruotėms, išvykoms, kai kam – atostogų pradžiai. O likę darbuose antroje savaitės pusėje galėsite įvertinti savo darbų rezultatus. Kai kam šios dienos bus ypač palankios požiūrių derinimui, o tarpusavio santykiuose – santarvės kūrimui.

Savaitgalis tiktų kūryba, saviraiškai, mėgstamam hobiui, draugų susitikimams.

Šviesių minčių bei sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kurios dienomis gali prasiverti jei ne durys, tai bent jau langas. O būdami greiti, puikios reakcijos, turėtumėte suspėti pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Nuo rugsėjo 16-tos dienos – jums žvaigždžių palankumo metas. Kas netikėtai sutiks savo gyvenimo žmogų, kam nusišypsos laimė gauti geriau apmokamo darbo pasiūlymą.

Savaitės viduryje galimos naujos pažintys, metas tinkamas darbo pokalbiams bei susitikimams.

Antroje savaitės pusėje, kaip stiprus viesulas, į jūsų gyvenimą gali įsiveržti visai nauji dalykai. Kam tai bus tolesnį gyvenimo kelią lemiantis susitikimas, kam – užgimę jausmai, o kam – ženklios permainos darbe. Jei vienos durys užsidarys – ieškokite bent jau to prasiveriančio lango.

Savaitgalį pakeliaukite, patirkite naujų puikių įspūdžių.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, kurios dienomis pasijausite savo gyvenimo kūrėjais. Kaip geras kalvis jos dienomis galite nusikalti savo laimės pasagą.. Tam palanki jau šios savaitės pradžia. Ypač antradienis – Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje.

Trečiadienį ieškokite svarbių žinių, o ketvirtadienį gyvenimas gali pats surasti kuo jus nustebinti.

Antroje savaitės pusėje kai kuriems atsivers naujos galimybės. Šios dienos palankios ieškantiems įdomesnės veiklos, naudingesnio darbo pasiūlymo.

O penktadienį atverkite kūrybines galias. Net ir į nesudėtingus klausimus neprošal pažvelgti naujai, plačiau ir kitu kampu.

Šeštadienis tiktų gerbūvio kūrimui, remonto-statybų darbams. Draugams gali netikėtai prireikti jūsų pagalbos.

Sekmadienis palankus sportui, vandens procedūroms, meditacijai, jogai.

Įdomių patyrimų bei gilių vidinių atradimų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *