Rugsėjo 2-8 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo 2-8 d. savaitė

Įspūdžių ir naujų patirčių kupina savaitė. Kaip karštą vasaros dieną ištroškus norisi atsigerti gaivaus šaltinio vandens, taip šios savaitės dienomis norėsis pajausti gyvenimo pulsą, tikrąjį skonį, būti jo greitoje tėkmėje.

Šį rugsėjį mokslo metai prasidės harmoningais astrologiniais ritmais. Nuo rugsėjo 2-os dienos, visą šią savaitę Baltasis Mėnulis viešės karališkajame Mergelės laipsnyje, tad šios dienos palankios ieškantiems naujų bei papildomų darbų.

Savaitės vidurys džiugins naujomis viltimis, netikėtomis pažintimis bei galimybėmis.

Antroje savaitės pusėje intensyvių įvykių sūkuryje norėsis išlaikyti dar vasariškų dienų dovanotą ramybę.

Savaitgalio dienos tiktų smagioms išvykoms, aktyviam poilsiui.

Šaunių patirčių bei daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Greito tempo savaitė. Ji puikiai atitiks jūsų temperamentą. Įvykiai, situacijos keis vieni kitus, kaip kaleidoskope. Tai įdomių patyrimų, greitų sprendimų dienos, kai būsite – kaip sakoma – „smūgyje“. Tiesa, pirmadienį Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, skirkite laiko, kaip grūdų iš pelų, svarbiausių reikalų ir darbų atsirinkimui, savęs per daug neskubinkite.

O štai nuo antradienio jums svarbių sprendimų metas, kai būdami greiti, energingi visur suspėsite, daug nuveiksite.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, ne prošal išklausyti vyresnių šeimos narių patarimus – tai padėtų bendraujant išvengti nesusipratimų, rasti optimalius sprendimus.

Antroje savaitės pusėje imkitės ir didesnių projektų, paruošiamųjų darbų.

O savaitgalis tiktų šeimos susibūrimui, šeimos sportui, kelionėms, pasirūpinimui sveikata, imuniteto stiprinimui.

Džiugios bei energingos jums savaitės!

Jautis

Sėkminga, produktyvi savaitė. Žinoma, jei tik iš gyvenimo nereikalausite visko ir išsyk.

Saulei, Marsui, Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės – Žemės – ženkle, šios savaitės pradžia galėtų būti ypač sėkminga. Ji palanki ieškantiems finansinių šaltinių, partnerystės kūrimui, tiktų sutarimo paieškai.

Ir nors pirmomis savaitės dienomis darbuose dar judėsite mažais žingsneliais, tačiau svarbu, kad užtikrintai ir – į priekį., Jais praminsite sau tolesnius kelius.

Savaitės viduryje pagrindinį dėmesį skirkite artimiesiems,ypač mažiesiems šeimos nariams. Bendraudami, Mėnuliui viešint jums opoziciniame Skorpiono ženkle, sau dažniau priminkite, kad ne visada reiktų būti vien teisiais, gal geriau pabūti ir laimingais.

Antroje savaitės pusėje, palankių astrologinių ritmų įtakoje, būdami atkaklūs, galėsite nuveikti ypač daug. Tad išties „imkite jautį už ragų“.

Savaitgalis puikus artimųjų ir draugų šventėms, iškyloms, linksmiems renginiams.

Tad įdomių bei sėkmingų patirčių jums šią savaitę!

Dvyniai

Pusiausvyros paieškos savaitė. Ir jei ant vienos svarstyklių lėkštelės guls darbai, reikalai, ant kitos ne mažiau svarbu sukrauti gyvenimo džiaugsmą teikiančias veiklas, laimės akimirkas, buvimo su mylimais žmonėmis džiaugsmą.

Jau pirmomis savaitės dienomis, kaip grybų po lietaus pridygus darbų ir reikalų, svarbu bus atminti, kad svarbu ne tik rezultatas, o jo siekiant ir pačiame procese pasijausti laimingais.

Savaitės viduryje kai kam gali tekti spręsti darbe netikėtai iškilusias problemas, o kartu ir šeimos finansinius klausimus.

Antroje savaitės pusėje kai kurie galvos rinktis tarp galimybės likti komforto zonoje su, kad ir nedideliu, bet stabiliu uždarbiu ir rizikingo nuosavo verslo kūrimo. Saulės ritmų Mergelės ženkle įtakoje, ypač svarbu bus teisingai įvertinti visas sąlygas bei tolesnes galimybes.

Šiuo laikotarpiu labiau galėsite pasitikėti savo jėgomis, mažiau tikintis pagalbos iš šalies. Renkantis įvertinkite tai, kad laimė ne vien pinigais matuojama, bet ir galimybe turėti daugiau laisvo laiko sau ir šeimai.

Savaitgalį išsišluokite iš širdies nerimą dėl ateities, sunkesnes mintis. Žvelgdami į dangumi plaukiančius debesis, pagalvokite, kokiais laikinais kai kada būna mūsų rūpesčiai.

Gilių įžvalgų bei šviesių minčių jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai netikėtai gali atsiverti ir iki tol buvę uždarytos durys. Jos pradžia, Mėnulio jaunaties įtakoje, jam viešint Svarstyklių ženkle – puikus metas dalykinėms ir asmeninėms pažintimis, darbo pokalbiams, susitikimams. Juolab, kad Baltajam Mėnuliui įžengus į karališkąjį Mergelės laipsnį, metas palankus naujai jūsų pradžiai.

Savaitės viduryje, Mėnulio viešnagė Skorpiono ženkle stiprins jūsų įžvalgas. Tad priiminėdami sprendimus išgirskite ką jums nori pašnibždėti intuicija.

Savaitės antroji pusė patvirtins gražią Paulo Koeljo mintį, kad „Jei sugebi matyti grožį, tai tik dėl to, kad turi grožio savo viduje, pasaulis prilygsta veidrodžiui, kuriame kiekvienas regi savo atvaizdą“.

Savaitgalį skirkite ramiam poilsiui. Praleiskite jo dienas pajausdami atokvėpį gamtoje.

Patirkite jos dovanojamą harmoniją, atraskite vidinę ramybę bei pusiausvyrą.

Daug gyvenimo džiaugsmo bei šviesių minčių jums šią savaitę!

Liūtas

Mažų šuoliukų savaitė. Jos dienomis sėkmę pelnysite teisingai paskirstę jėgas, savo dėmesį ir laiką. Kad ir norėsis judėti greičiau, tačiau nelaukite ilgiau užstrigusio lifto, o kilkite laiptukais į viršų. Šiomis dienomis gali paaiškėti, kad laimė slypi smulkmenose.

Savaitės pradžia, Mėnulio jaunaties įtakoje, tiktų informacijos paieškai, susitikimams bei deryboms.

O štai savaitės viduryje nusiteikite netikėtumams. Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, būsite linkę gilintis į situacijų priežastis, prisiminti buvusius įvykius. Net ir artimieji jus gali stebinti savo mintimis bei pasirinkimais.

Antroji savaitės pusė palanki komandiruotėms, kelionių pradžiai. Jos dienos, Mėnuliui perėjus į Šaulio ženklą, puikios jausmų proveržiui, džiugioms pažintims, širdį džiuginantiems susitikimams.

Savaitgalį kurkite kūrybingą. Būkite atviri linksmiems draugų pasiūlymams, šaunioms šeimos laisvalaikio idėjoms.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Mergelė

Sėkmingas laikotarpis jums tęsiasi. Šios savaitės dienomis išties galėsite pasidžiaugti palankia jūsų ženkle viešinčių Saulės, Veneros, Marso bei Merkurijaus įtaka.

Jau savaitės pradžioje kai kam pagaliau išmuš laimės valanda. Tad imkitės pačių svarbiausiųjų darbų bei naujų projektų. Mėnulio jaunaties įtakoje, ieškokite jums aktualios informacijos. Kai kas gali surasti įdomų svajonių darbo pasiūlymą. O kažkam kils netikėta šauni verslo idėja.

Savaitės vidurys tiktų norintiems keisti gyvenamą vietą, o taip pat pasiryžusiems esminiams darbo pokyčiams.

Antroji savaitės pusė palanki partnerystei. Šios dienos leis palyginti tarpusavio santykiuose aštresnius kampus. Dienos palankios taikymuisi, santarvės paieškoms.

O savaitgalis džiugus poilsiui gamtoje, tiek grybautojams, tiek nusprendusiems dar kartą pažvelgti į tekantį vandenį, atsikvepiant nuo darbų bei reikalų, pajaučiant harmoniją, gyvenimo pilnatvę.

Tad žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Svarstyklės

Atkaklumo patikrinimo savaitė. Jos dienoms išties tiktų posakis: lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Gali atrodyti, kad gyvenimas nusprendė patikrinti, ar tikrai esate pasiryžę eiti toliau ir įveikti kelio sunkumus. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, savaitės pradžia tiktų deryboms, darbo pokalbiams.

Savaitės pradžioje savęs labai neskubinkite, tačiau atkakliai siekite užsibrėžto tikslo. Ar tai būtų įsitvirtinimas darbuose, ar partnerystės santykių kūrimas ir stiprinimas. Juolab, kad tam palankūs ir Mėnulio jaunaties ritmai.

Savaitės viduryje, sukaupta jūsų išmintis, kaip jūra į krantą po audros gali išplauti gintaro kruopeles, – netikėtai kilusias idėjas. Apmąstykite jas, paieškokite bendraminčių.

Savaitės antroji pusė jums palanki kolektyvinei veiklai. Būtent šiomis dienomis pamatysite, kiek daug galite, kai visi kartu. Tai tiktų ir kuriantiems bei stiprinantiems gražius tarpusavio santykius namuose.

O savaitgalis šaunus renginiams, trumpų šeimos kelionių organizavimui, o kai kam – tiesiog ramiam pabuvimui kartu.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Skorpionas

Šią savaitę jums tiktų mintis, kad kas ieško, tas tikrai suras. Kas atrasite galimybę derinti darbą su vaikų užsiėmimais, o kas – pagrindinę veiklą su mėgstamu hobiu. Tiesa, jau pirmomis dienomis į pirmą planą iškilę šeimos reikalai bei gebėjimas juos derinti su darbine veikla – kai kuriems gali būti rimtas uždavinys. Laimei, sunkumais jūsų neišgąsdinsi, tad išeitis rasite. Juolab, kad šį rudenį mokinukams astrologiniai ritmai išties palankūs naujai mokslo metų pradžiai.

Savaitės vidurys jums romantiškų nuotaikų. Į jūsų ženklą atkeliavęs Mėnulis, ragins kūrybingai pažvelgti į savo gyvenimą, atrandant tas laimės ir meilės valandėles, gebančias suteikti jūsų gyvenimui tikrąjį skonį.

Antroji savaitės pusė primintų posakį, kad ne šventieji puodus lipdo. Būdami ryžtingi bei atkaklūs, neabejodami imkitės naujų sumanymų bei iššūkių.

O štai savaitgalį, net jei netikėtai tektų keisti planus, patirkite kuo daugiau šaunių įspūdžių. Dienos palankios linksmiems nuotykiams, džiugiems susitikimams.
Daug meilės bei laimės akimirkų jums šią savaitę!

Šaulys

Šią savaitę siekdami užsibrėžto tikslo kai kurie turės progų išbandyti visą savo kovinį arsenalą. Laimei jūsų strėlės taikliai lėks į taikinius. Kai kam teks pakovoti dėl palankesnio darbo grafiko ar darbų krūvio, o kažkam – dėl aukštesnės pozicijos. Pasitelkę logiškus argumentus nesunkiai pelnysite pergalę.

Jau pirmomis savaitės dienomis kartu su Mėnulio jaunatimi gyvenimas pateiks progų pradėti kažką visai naujo. Kam tai bus nauja vaikų, pradėjusių eiti į mokyklą, patirtis, o kam – pirmi žingsniai naujoje darbovietėje.

Savaitės viduryje namuose reikės visiems kartu spręsti, kuris šeimoje galėsite daugiau laiko skirti mažųjų laisvalaikio užimtumui. Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, venkite kritikos, branginkite gražius tarpusavio ryšius, bendraudami rinkitės švelnius žodžius.

Draugystės ir meilės kūrimui bei jausmų gilinimui ypač jums palanki antroji savaitės pusė, Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

Savaitgalį skirkite laiko ne tik buitiniams klausimams, bet ir mėgstamam hobiui, kūrybinei saviraiškai.

Sėkmingų pergalių bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai palanku būtų įvertinti ar net permąstyti savo tikslus. Kaip ilgai keliavusiam keliautojui kartais reikia stabtelėti ir kompasu pasitikslinti tolesnę kelionės kryptį.

Pirmosios savaitės dienos, Saulei, Marsui, Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės – Žemės – ženkle, kupinos darbų, intensyvios veiklos, energingos. Jomis svarbu bus atkreipti dėmesį ir į smulkesnes aplinkybes..

Savaitės viduryje informaciją rūpestingai tikrinkite. Koncentruokitės į svarbiausius darbus bei projektus, neišbarstykite savo laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, lengviau įžvelgsite reiškinių priežastis, rasite būdus jiems išspręsti.

Antroje savaitės pusėje svarbu nepersidirbti. Net ir gyvenant veiklos idėjomis, būtina nepamiršti, kad gyvenimas susideda ne tik iš jų. Be darbų ir reikalų šiomis dienomis atraskite džiugaus bendravimo, smagių pramogų bei susitikimų. Tam ypač palankus būtų šis savaitgalis, kai galėtumėte nebepergyventi dėl ateities, o tiesiog pasidžiaugti gyvenimu.

Daug džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Kontrastų kupina savaitė. Kai kuriomis jos dienomis sėkmė šypsosis, kai iš už debesų išlindusi saulutė, o kitomis, žiūrėk, netyčia prapliups lietus.

Mėnulio jaunaties įtakoje, jam viešint Svarstyklių ženkle, savaitė pradės labai energingai. Metas tinkamas dalykinėms pažintimis, susitikimams, informacijos paieškai, žinių kaupimui, darbo pokalbiams, susirinkimams, nuomonių derinimui.

Savaitės viduryje vertėtų atkreipti dėmesį į smulkius darbus bei įpareigojimus, kad nepraleistumėte kažko svarbaus. Šiomis dienomis finansai bus linkę greičiau ištekėti, tad išlaidas rūpestingai planuokite.

Antroji savaitės pusė ragins neatidėliojant spręsti šeimai aktualius buitinius klausimus. Daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams. Jums padės gebėjimas įsiklausyti į šalia esančių lūkesčius.

O savaitgalį surenkite smagią išvyką ar, kad ir trumpą, kelionę. Pabuvokite ten, kur dar nebuvote, džiugiais patyrimais praturtindami šias dar šiltas dienas.

Džiugios, energingos jums savaitės!

Žuvys

Kai kuriomis šios savaitės dienomis galite pasijausti situacijų apribotos, kaip jus simbolizuojančios žuvytės atsidūrusios akvariume. Padaugėjus papildomų su vaikais susijusių rūpestėlių gali net atrodyti, kad jums sau nebelieka laiko. Vis tik įtemptame darbų grafike raskite valandėlę maloniam bendravimui, džiugiems susitikimams.

Kad tai pavyktų jau pirmoje savaitės pusėje pravers geras darbų planavimas, jais pasidalinimas.

Savaitės viduryje pasistenkite išvengti audros stiklinėje. Gal ir ne viskas bus taip, kaip jums norėtųsi, tačiau prisiminę, kad Saulė, Merkurijus, Marsas ir Venera vieši jums opoziciniame Mergelės ženkle, o jūsų – Juodasis Mėnulis, smulkmenų nesureikšminkite. Šiomis dienomis taip kaip iškvepiate, taip ir įkvėpkite, darbus derinkite su poilsiu.

Savaitgalis puikus šeimos šventėms, artimųjų aplankymui, kai kam norėsis padėti artimiesiems ar pasavanoriauti. Išgirskite tai, ko išties trokšta jūsų širdis.

Įdomios, nuotaikingos jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *