Rugsėjo 21-27 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo 21-27 d. savaitė

Pusiausvyros paieškos savaitė. Artėjant rudens lygiadieniui, jau savaitės pradžioje norėsis atrasti pusiausvyrą tarp laiko, kurį skirsite darbams ir kurį – poilsiui, pareigų kitiems ir mėgstamos veiklos.

Rugsėjo 22-oji – astronominio rudens pradžia. Tai metas pasidžiaugti rudens derliumi, savo pastangų rezultatais.

Šią rudens lygiadienio dieną susilygins diena su naktimi ir nuo šios dienos nakties trukmė jau taps ilgesnė už dienos trukmę ir toliau ilgės. Saulei perėis į Svarstyklių ženklą. Savaitės viduryje Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu būkite atidesni kelyje. Diena mažiau palanki naujai jūsų pradžiai, labiau tiktų buities gerinimo, remonto, statybų darbams.

Antroji savaitės pusė – metas prioritetų atsirinkimui, tų idėjų ir minčių, kurios turės ateities perspektyvą. Penktadienis tiktų deryboms, darbo pokalbiams, o savaitgalis šaunus aktyviam poilsiui, kūrybai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Kontastų kupina savaitė. Jos dienomis retrogradinio Marso tranzito jūsų ženklu įtakoje, gyvenimas gali pateikti nemažai siurprizų. Svarbiausius darbus planuokite savaitės pradžioje.

Rugsėjo 22-rą dieną, rudens lygiedienį, Saulė pereis į jums opozicinį Svarstyklių ženklą. Tai metas, kai tempas gali kiek sulėtėti.

Savaitės vidurys gali būti permainingas, kupinas nelauktų įvykių ir situacijų. Ketvirtadienį nepervarkite, dažniau įprastus darbus derinkite su aktyviu poilsiu.

Penktadienį astrologinių ritmų įtakoje kai kurie grįšite prie ankstesnių planų bei sumanymų.

Šeštadienis įdomus draugų susitikimais, o sekmadienis puikus šeimos pasivaikįčiojimams po grybais kvepiantį mišką.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Jautis

Pokyčių savaitė. Jos dienomis širdis trokš gerų permainų, o kai kas, neišsipildžius lūkesčiams, būsite linkę keisti situaciją.Ypač tai paliesti gali darbų bei tarpusavio santykių sritis.

Uranui keliaujant jūsų ženklu, jau pirmos savaitės dienos metas, kai greičiau gali trūkti kantrybė, ypač pajutus, kad jūsų pastangos neįvertinamos, – būsite inkę ieškoti naujų variantų, kitų galimybių.

Rudens lygiadienis tiktų gilesniems apmąstymams, tikslų atsirinkimui.

Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, ketvirtadienis kai kam palankus naujų idėjų ir darbų paieškai, o penktadienis tiktų darbo pokalbiams, deryboms, dalykinėms ir asmeninėms pažintims.

Šeštadienį kurkite nuotaikingą, diena puiki aktyviai veiklai, sodo derliaus nuėmimo darbams, o sekmadienis – nuotaikingas, kai kam jis – ir romatiškiems susitikimams.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Dvyniai

Švaros savaitė. Tiek išorinės tiek ir vidinės. Jos dienomis norėsis gražinti ne tik aplinką, bet ir permąstyti savo tikslus, atsirinkti tai, kas svarbiausia, ką norėtųsi pasiimti į rytdieną. Pirmosios dienos palankios norintiems, kaip paėmus šluotą, Iš savo vidaus išsišluoti sunkesnes mintis, buvusius pergyvenimus.

Saulei įžengus į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį, savaitės viduryje neskubėkite spręsti, visa kam skirkite daugiau nei įprastai, laiko.

Ketvirtadienis ypač tiktų svarbių žinių paieškai, o penktadienis – dokumentų ruošimui, Šeštadienį skirkite smagioms išvykoms į gamtą.

O sekmadienį Merkurijui atkeliavus Skorpiono ženklą, norėsis gilintis į reiškinių priežastis. Tai puikus laikas draugystei ir meilei.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Vidinės harmonijos paieškos savaitė. Jos dienomis sieksite santarvės su savimi ir aplinka. Tam palankios jau pirmosios savaitės dienos. Rudens lygiadienis skatins pusiausvyros tarp troškimų ir galimybių paieškas.

Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą savaitės viduryje norėsis neskubėti priimant sprendimus, įvertinti situacijas, įžvelgti reiškinių priežąstis. Ketvirtadienis įdomus nelauktais susitikimais. Galite netikėtai sutikti seniai matytą giminaitį ar kolegą.

Penktadienis šaunus naujai jūsų pradžiai: Idėjų, sumanymų pateikimui, darbo naujoje vietoje pradžiai. Diena tiktų nekilnojamo turto sandoriams. O šeštadienis džiugintų kvapniais obuoliais, miške renkamais grybais, smagia draugų kompanija.

Sekmadienis puikus santarvės, harmonijos namuose kūrimui, ramiam atokvėpiui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Kūrybos savaitė. Jos dienomis ne tik lengviau atskleisite savo kaip kūrėjo, meninius sugebėjimus, bet ir turėsite progų kurti bei stiprinti gražius tarpusavio ryšius, kurti partnerystę.

Antradienį, rudens lygiadienio dieną pasidžiaukite pasiekimais bei gyvenimo dovanomis.

Saulei pradėjus kelionę griaunamuoju Svarstyklių ženklu, savaitės vidurys emociškai jautrus, neskubėkite prisiimti naujų įsipaareigojimų, tvirtai neįsitikinę, kad galėsite juos įvykdyti. Ketvirtadienį kai kas ryšis veiklos pokyčiams. Metas .palankus darbo susitikimams. Penktadienį palankiau spręsti šeimai aktualius buitinius klausimus. O šeštadienį skirkite smagiam pabuvimui su mažaisiais gamtoje, bičiulių susitikimams.

Sekmadienį kurkite nuotaikingą. Jis puikus šeimos išvykoms, džiugiam poilsiui.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Mergelė

Įdomi savaitė. Jos dienos gali būti kaip rudens lapai, – margaspalviai situacijomis,

stebinantys įvykių gausa. Kai kuriomis dienomis net gali atrodyti, jog laikas pagreitėjo, tarsi susispaudė kaip spyruoklė, – tiek daug norėsis nuveikti, išspręsti. Savaitės pradžioje kol dar Saulė viešės jūsų ženkle, pabaiginėkite pradėtuosius darbus bei projektus.

Rudens lygiadienis suteiks progų išsikelti naujus tikslus. Savaitės viduryje, Saulei perėjus į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį, neskubėkite imtis esminių pokyčių, Tam palankesnis metas jums būtų ketvirtadienis bei penktadienis. Šios dienos tiktų darbo paieškoms, bei dalykiniams susitikimams.

Šeštadienis puikus mėgstantiems pasidarbuoti sode, šeimos šventėms, artimųjų susitikimams. Sekmadienis tiktų sportui, vandens procedūroms, mėgstamam hobiui, atokvėpiui.

Nuotaikingų dienų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Jautri savaitė. Tai laikas, kai reikėtų neskubėti, prieš kerpant – devynis kartus atmatuoti. Pirmadienį palanku permąstyti, atsirinkti svarbiausius tikslus.

Rudens lygiadienis skatins ieškoti vdinio balanso. Antradienio popietę ir trečiadienį, Saulei pereinant į jūsų ženklo griaunamąjį laipsnį, būtinas didesnis atsargumas kelyje, atidumas tvarkant dokumentus.

Ketvirtadienį ieškokite naudingos informacijos, darbų, veikloms partnerių.

Penktadienį palanku sudaryti sutartis, sandorius, pirkti-parduoti ar nuomoti nekilnojamą turtą, Šeštadienis tiktų norintiems įsigyti kažką naujo namams, rūpintis savo buitimi. O sekmadienis – smagioms šeimos pramogoms, o kai kam – rudens derlius nuėmimui.

Sėkmingos ir turiningos jums savaitės!

Skorpionas

Gilių jausmų savaitė. Jau savaitės pradžioje, rugsėjo 20-21 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, gilės įžvalgos, stiprės jausmai. Laikas puikus romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei.

Rudens lygiadienis įdomus netikėtais įvykiais, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, trečiadienį svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę, kurti namuose harmoniją. Ketvirtadienį ir penktadienį darbuose stiprinkite partnerystės ryšius, įsiklausykite ir į kolegų patarimus. O namuose kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Selenai ir Prozerpinai keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, būkite atidesni buityje, stiprinkite sveikatą.

Sekmadienį, rugsėjo 27 dieną, į jūsų ženklą įžengs Merkurijus, tai diena kai lengviau aiškės buvę sudėtingesnės situacijos, bendraujant sektųsi ieškoti sutarimo, kurti namuose džiugią aplinką.

Daug linksmų patyrimų jums šią savaitę!

Šaulys

Naujų pažinčių savaitė. Tai laikas, kai gyvenimas gali pateikti nemažai siurprizų, ant jūsų kelio pastatyti žmones, vėliau,turėsiančius įtakos jūsų ateičiai. Tam palanki savaitės pradžia, ypač rudens lygiadienis.

Savaitės vidurys, Mėnuliui viešint jūsų ženkle ir Saulei įžengus į griaunamąjį Svarstyklių laipsnį, mažiau palankus svarbiems pokyčiams. Tam labiau tiktų ketvirtadienis. Kuris palankus dalykinėms pažintims, darbo pokalbiams.

Penktadienį ieškokite jums svarbios informacijos, naujų veiklų. Diena sėkminga darbo susitikimams.

Šeštadienis – aktyviam poilsiui gamtoje, tiktų šeimos buitinių sąlygų gerinimui, sodo darbams. O sekmadienį, Merkurijui įžengus į Skorpiono ženklą, branginkite bei stiprinkite gražius tarpusavio ryšius.

įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai grįšite prie ankstesnių idėjų, pradėtųjų darbų. Jos dienomis net gali atrodyti, kad laikas kai kada teka atgal, primindamas ar net kartodamas praeities situacijas. Retrogradinio Marso judėjimo įtakoje norėsis grįžti prie ankstesnių minčių bei sumanymų. Rudens lygiadienį pasidžiaukite tuo ką jau pasiekėte.

Rugsėjo 23 d., Saulei įžengus į Svarstyklių ženklą, neskubėkite spręsti.

Ketvirtadienį, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, logika gali sakyti viena, o širdis – kita. Tai metas tikrųjų vertybių atsirinkimui. Šią dieną palanku spręsti tarpusavio santykių klausimus, užmegzti naujas ne tik dalykines, bet ir asmenines pažintis.

Penktadienį skirkite interjero kūrimo, remonto – statybų darbams, darbo vietos ir namų pertvarkai.

Šeštadienis jums palankus mėgstamam hobiui, kad ir trumpoms išvykoms, o sekmadienis – seniai matytų bičiulių susimatymui, romantiškiems susitikimams,

Daug meilės jums šią savaitę!

Vandenis

Apsisprendimų metas. Šios savatės dienomis lengviau atskleisite savo gabumus, rasite mėgstamą veiklą. Pirmadienis jums suteiks progą naujų idėjų patikrinimui.

Rudens lygiadienis ragins teisingai paskirstyti savo jėgas, tinkama kryptimi nukreipti savo pastangas.

Trečiadienį, Saulei keliaujant griaunamuoju Svarstyklių laipsniu, kruopščiau tikrinkite gaunamas sąskaitas, – galite rasti netikslumų ar klaidų. Ketvirtadienį Saulės ritmų įtakoje sektųsi išsyk spręsti iškilusius uždavinius. O penktadienis – tai laikas, kai reikėtų derintis prie aplinkybių, o tarpusavio santykiuose ieškoti santarvės bei supratimo.

Savaitgalis įdomus kūrybiniais sumanymais, puikus saviraiškai.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Stabilumo paieškos savaitė. Saulei dar viešint opoziciniame jums ženkle, kad lengviau rastumėte išeitis, svarbu bus išlikti pozityviais, džiugiais, matančiais šviesą tunelio gale.

Šios savaitės dienomis sieksite stabilumo bei pastovumo tiek darbuose tiek ir asmeniniuose santykiuose. Tam palanki savaitės pradžia, ypač antradienis, rudens lygiadienio diena. Savaitės viduryje venkite kritikos.

Ketvirtadienį Saulei keliaujant jau nebe opoziciniu jums – Svarstyklių ženklu, pasijusite džiugiau, diena tiktų partnerystei, o penktadienis – darbo pokalbiams, darbo naujoje vietoje pradžiai, finansinių šaltinių paieškai.

Šeštadienį kurkite nuotaikingą, būkite atviri draugų pasiūlymams.

Sekmadienis puikus šeimos pramogoms, smagiems pasivaikščiojimams rudenėjančiame miške.

Daug meilės jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *