Rugsėjo 9-15 d. savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Rugsėjo 9-15 d. savaitė

Įdomi, įvykiais gausi savaitė. Jos dienomis norėsis viską susidėlioti į savo vietas. Kaip spintoje daiktus: tikslus, darbus, o taip pat mintis.

Pirmadienį vakare Venera įžengs į karališkąjį Mergelės laipsnį. Tad pirmosios savaitės dienos tiktų finansinių šaltinių paieškai, suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Savaitės viduryje karališkajame laipsnyje viešės ir Merkurijus, tad trečiadienis tiktų dokumentų tvirtinimui, sutarčių pasirašymui, susitarimams, projektų pradžiai.

Antroje savaitės pusėje, Saulei, Marsui Venerai ir Merkurijui viešint Mergelės ženkle, galite patirti, kad laimė slypi ir smulkiuose dalykuose.

Rugsėjo 13-tą-14-tą dienomis, Mėnulio pilnaties įtakoje, svarbiausių reikalų neplanuokite. Jautrių, tarpusavio santykių klausimų geriau nespręsti.

Šeštadienį, ir sekmadienį, Merkurijui bei Venerai keliaujant griaunamuoju Svarstyklių ženklo laipsniu, būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje. Dienos tiktų kūrybingam poilsiui mėgstamam hobiui.

Nuotaikingos bei turiningos jums savaitės!

DELFI TV

Avinas

Naujų patyrimų savaitė. Jos dienoms tiktų posakis: „kas ieško, tas tikrai suras.“

Savaitės pradžia palanki ieškantiems vertingos informacijos, naujų galimybių.

Pirmadienis ir antradienis tiktų darbo pokalbiams bei susitikimams. Kai kam šios dienos būtų palankios karjeros perspektyvoms aptarti.

O štai savaitės vidurys, sėkmingų Merkurijaus ritmų įtakoje, tiktų vyšnaitės ant torto uždėjimui: ilgiau vykusių derybų apvainikavimui – sutarčių pasirašymui, naujų įsipareigojimų bei atsakomybių apsvarstymui.

Antroji savaitės pusė ragins neskubėti, palėtinti savo tempą, labiau įsigilinti į situacijas. Atidžiau suplanuokite darbus ir pamatysite, kiek daug šiomis dienomis galėsite nuveikti.

Savaitgalis – emociškai jautresnis, būtinas didesnis atsargumas keliuose. Namuose būtų ne prošal išklausyti artimųjų nuomonę – tai padėtų rasti sutarimą. Tai ypač aktualu šį sekmadienį, Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Išsiruoškite pas draugus ar kartu pažiūrėkite nuotaikingą filmą.

Įdomios bei energingos jums savaitės!

Jautis

Savaitė, kai įdėtos pastangos atneš ženklius rezultatus. Kaip rudeninis derlius džiugins užbaigti darbai, konkretūs pasiekimai.

Ypač jums sėkminga, palankių Veneros ritmų įtakoje, galėtų būti pirmoji savaitės pusė. Ji tiktų ieškantiems naujų bei papildomų finansinių galimybių. Tinkamai susidėlioję prioritetus, šiomis dienomis galėsite išspręsti ir pačius sudėtingiausius jums klausimus.

Trečiadienis, Merkurijui viešint karališkajame Mergelės laipsnyje – diena deryboms, sutarčių pasirašymui, sandoriams.

Ketvirtadienis tiktų žinių gilinimui, komandiruotėms, sutarimo paieškai, kolektyvinei veiklai.

Rugsėjo 13-tą dieną, Mėnulio pilnaties įtakoje, svarbių susitikimų neplanuokite. Darbuose į priekį judėsite gal kiek lėčiau, tačiau užtikrintai. Būkite jautresni savo artimiesiems. Didesniu dėmesiu pradžiuginkite mažuosius šeimos narius.

O savaitgalį, Merkurijui ir Venerai perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklo griaunamą laipsnį, susilaikykite nuo kritikos, finansinės rizikos, neapgalvotų stambių pirkinių. Šiomis dienomis branginkite tuos, kuriuos mylite, pagalvokite, ką smagaus ir džiugaus nuveikti galėtumėte visi kartu.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Dvyniai

Permaininga, kaip prasidėjusio rudens dienos, savaitė. Tarsi vėjas, nešantis lapus, jo dienos įsuks į darbų ir reikalų sūkurį.

Savaitės pradžioje atidžiai spręskite darbe iškilusius klausimus, kad nepraslystų iš pažiūros atrodę nereikšmingos smulkmenos. Juk maži akmenukai gali didelį vežimą išversti.

Antradienį ir trečiadienį, palankių Veneros ir Merkurijaus ritmų įtakoje spręskite ne tik darbinius, bet ir šeimos finansinius klausimus. Tai metas, kai gali atsiverti visai naujos jums galimybės. Kai kas rasite tinkamą darbo pasiūlymą, o kai kurie rinksis tarp galimybės likti komforto zonoje su nedideliu, bet stabiliu uždarbiu ir tarp rizikingo nuosavo verslo kūrimo.

Ketvirtadienį ir penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti jautresni išgirstam žodžiui, kritikai. To nesureikšminkite. Pasak Rytų išminties: akmenų nemėto tik į tuščius medžius. Šiuo laikotarpiu labiau galėsite pasitikėti savo jėgomis ir mažiau tikėtis paramos iš šalies.

Šeštadienį ir sekmadienį skirkite aktyviam poilsiui, neužmiršdami smagių pasivaikščiojimų su augintiniu, mėgstamo hobio.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Netikėtų pasiūlymų ir susitikimų savaitė. Jos dienomis gyvenimas jums gali pateikti nemažai malonių staigmenų.

Jau savaitės pradžioje, harmoningų Veneros ir Merkurijaus ritmų įtakoje, tam bus pakankamai progų. Būkite dėmesingi, kad pagautumėte savo laimės paukštę už uodegos. Dienos palankios sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto sandoriams.

Savaitės vidurys džiugins dalykinėmis ir asmeninėmis pažintimis. Atkreipkite dėmesį į tuos žmones, kuriuos gyvenimas pastatys ant jūsų kelio. Jie gali būti svarbūs jūsų ateičiai.

Ketvirtadienis ir penktadienis, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, jums emociškai jautrios dienos. Įveikite abejones, nerimą dėl ateities, prisiminę linksmą kareivio Šveiko posakį, kad nėra buvę taip, kad kažkaip nebūtų. Ypač kai prie savo laimės kūrimo galite prisidėti ženkliomis pastangomis tinkama kryptimi nukreipdami savo mintis bei energiją.

Savaitgalį skirkite kūrybai, saviraiškai. Jautrių Merkurijaus ir Veneros ritmų įtakoje, būkite tolerantiški bendraudami, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Jūsų meilė, švelnumas ir dėmesys bus tai, ko šiomis dienomis jūsų brangiems žmonėms labiausiai reikia.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Nuotaikinga, veiksmo filmą primenanti savaitė. Jos pradžioje Venerai viešint karališkajame laipsnyje kupini jėgų imkitės svarbių gyvenimo pokyčių ir sprendimų. Šiomis dienomis ieškantiems, lengviau bus susirasti naują darbą ar papildomą finansinį šaltinį.

Savaitės viduryje, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, tinkamas metas dalykiniams susitikimams, deryboms, sutarčių pasirašymui.

Ketvirtadienį imkitės naujų projektų, diena tinkama suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

O štai penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems. Savęs neskubinkite, visam kam duokite daugiau, nei įprastai, laiko.

Savaitgalį į Svarstyklių ženklo griaunamą laipsnį įžengs Merkurijus ir Venera. Tai permainingas jums metas, kai gali keistis aplinkinių nuomonė bei požiūris. Tad pravers jūsų tolerancija bei gebėjimas pasidžiaugti ir mažesniais dalykais. Šios dienos tiktų maloniems draugų susitikimams.

Giedros nuotaikos bei sėkmės jums šią savaitę!

Mergelė

Žvaigždžių palankumo metas. Šios savaitės dienos tiktų pasiryžusiems esminiams pokyčiams. Saulė ir visas planetų steliumas: Venera, Marsas ir Merkurijus iki šeštadienio – viešės jūsų ženkle, tad šiai savaitei jums tiktų posakis:; kada, jei ne dabar?“

Jau savaitės pradžioje, kupini jėgų ir energijos, ryžtingai imkitės pačių svarbiausiųjų darbų bei projektų, – savo svajonių įgyvendinimo.

O antradienis ir trečiadienis, Venerai keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu – ypatingas metas dalykinėms pažintimis, darbo susitikimams ir pokalbiams. Jos palankios grožio procedūroms, savito stiliaus kūrimui.

Trečiadienis, Merkurijui keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu, ypatinga diena sutarčių pasirašymui, materialios gerovės kūrimui. Šią dieną imkitės ir suplanuotų asmeninių gyvenimo permainų.

Ketvirtadienis tiktų norintiems keisti gyvenamą vietą.

O penktadienį, jautrių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, bendraudami rinkitės švelnius žodžius.

Savaitgalį iš jūsų į Svarstyklių ženklą įžengs Merkurijus ir Venera. Prasidės jums atokvėpio laikas. Pripildykite šias dienas gyvenimo džiaugsmo, kūrybos, buvimo kartu su mylimais žmonėmis.

Gražių patyrimų, svajonių išsipildymo jums šią savaitę!

Svarstyklės

Jėgų kaupimo savaitė. Jos dienomis jas kaupkite kaip sportininkas, būsimam startui. Savaitės pradžioje, palankių Veneros ritmų įtakoje, sektųsi ieškoti mokinukams laisvalaikio būrelių, dienos tinkamos suplanuotiems stambesniems pirkiniams, nekilnojamo turto sandoriams. Šios dienos būtų tinkamos ir naujo stiliaus kūrimui, grožio procedūroms.

Trečiadienį, Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, ieškokite svarbių žinių, veskite derybas, eikite į darbo pokalbius. Tai metas kai pavyktų suderinti skirtingus požiūrius, priimti kompromisinius sprendimus. Antroje savaitės pusėje visa kam skirkite daugiau, nei įprastai laiko. Ar tai būtų kelionė į darbą, ar kruopštus darbinių klausimų sprendimas.

Ketvirtadienis tiktų kolektyvinei veiklai, komandiruotėms, kelionių pradžiai. O penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, diena kūrybinių idėjų pristatymui.

Tai tinkamas metas ,ir norintiems sulaukti šeimos pagausėjimo.

Rugsėjo 14-tą-15-tą Merkurijus ir Venera pereis į jūsų ženklą. Šiomis dienomis jiems viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje, būkite atidesni, susilaikykite nuo neplanuotų emocinių pirkinių. Tai dienos ramiam poilsiui, tiktų apsilankymui įdomiame renginyje.

Turiningos ir džiugios jums savaitės!

Skorpionas

Intensyvios veiklos savaitė. Jos dienomis gali atrodyti, kad laikas susispaudė, kaip spyruoklė – tiek daug reikės nuveikti ir suspėti. Svarbiausių projektų bei darbų, palankių Veneros ritmų įtakoje, imkitės išsyk, jau šios savaitės pradžioje. Dienos tiktų ir papildomų darbų bei finansinių galimybių paieškai.

Pirmomis savaitės dienomis, Išlaikydami emocinę pusiausvyrą, harmoningą santykį su aplinka, sektųsi spręsti tiek darbinius, tiek ir šeimos buitinius klausimus.

Trečiadienį, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, jums gali kilti netikėtų minčių bei verslo idėjų.

O ketvirtadienį darbai rankose gali degte degti. Tiesa, vakaras, artėjant Mėnulio pilnačiai gali būti jautresnis,.tad bendraukite švelniai.

O penktadienį gyvenimas kai kuriems gali pateikti jausmų tvarumo, bei tolerancijos išbandymą.

Savaitgalį, kai į Svarstyklių griaunamąjį laipsnį įžengs Merkurijus ir Venera, tarpusavio santykių klausimų geriau nespręsti, būkite atidesni kelyje ir buityje. Šias dienas skirkite turiningam ir kūrybingam laisvalaikiui, gerumo apraiškoms.

Sėkmingų idėjų jums šią savaitę!

Šaulys

Šeimos reikalų savaitė..Kaip rūpestingas šeimininkas grūdus krauna į aruodą,,jos dienomis kaupkite naujus patyrimus bei patirtis. Šios savaitės dienomis pravers jums būdingas optimizmas bei gyvenimo džiaugsmas. Kai kam teks save pasodinti prie nesutvarkytų dokumentų krūvos, o kažkam – pasirūpinti buitinės technikos remontu. Laimei, jau pirmomis savaitės dienomis, palankių Veneros ir Merkurijaus ritmų įtakoje, problemas spręsti jums šauniai seksis.

Savaitės viduryje galimos netikėtos įdomios pažintys, nelaukti pasiūlymai.

Ketvirtadienis – šauni diena norintiems leistis į suplanuotą kelionę. Šios dienos ritmai palankūs naujų idėjų generavimui, skirtingų požiūrių suderinimui.

Penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, svarbių susitikimų neplanuokite, būkite atidesni kelyje. Kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Savaitgalis permainingas. Merkurijui ir Venerai perėjus į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį, planai gali kisti. Tad šiomis dienomis turėkite ir alternatyvių laisvalaikio leidimo variantų.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Ožiaragis

Veikli ir energinga savaitė. Saulei, Venerai, Merkurijui ir Marsui keliaujant Mergelės ženklu, imkitės konkrečių materialių darbų. Šios dienos jums palankios statybų-remonto pradžiai, o darbuose – pradėtųjų projektų plėtrai.

Savaitės pradžioje, Venerai keliaujant karališkuoju laipsnių, ieškokite naujų finansinių galimybių. Šios dienos tinkamos planuojantiems darbo pokalbius, ketinantiems spręsti karjeros klausimus.

Trečiadienis palankus sutarčių pasirašymui, sandorių užbaigimui. Ši diena šauni kai kam ir sužadėtuvėms.

Ketvirtadienį, kaip netikėtas lietus, galimi darbe netikėtumai. Juos išspręsti padėtų jūsų lankstumas, gebėjimas greitai rasti tinkamas išeitis.

Penktadienis, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, emociškai jautresnis. Tad šią dieną bendraudami būkite dėmesingi, ieškokite kompromiso.

Savaitgalį, Venerai ir Merkurijui perėjus į Svarstyklių ženklą, puoselėkite tai, kas jums brangu: draugystę, meilę, dėkingumą bei gerumą.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Vandenis

Romantiška savaitė. Jos dienomis galimos naujos pažintys ir netikėtos galimybės.

Savaitės pradžioje, Veneros ritmų įtakoje, palanku spręsti partnerystės klausimus. Kai kurie savo verslo idėjoms rastumėte bendraminčių.

Antradienį ir trečiadienį, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, jūsų ženklu keliaujant Mėnuliui, puikus metas dar tebeieškantiems savojo žmogaus – asmeninėms pažintimis. Šios dienos tiktų komandiruotėms, suplanuotoms atostogų kelionėms.

Ketvirtadienis jums tinkamas finansinėms operacijoms, sutarčių pasirašymui, sandoriams.

O penktadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, išsiruoškite į darbus anksčiau, nei įprastai – visa kam skirdami daugiau laiko.

Rugsėjo 14-tą ir 15-tą kai kam ir netikėtos žinios. Sudėtingesnių Merkurijaus ir Veneros astrologinių ritmų įtakoje, šiomis dienomis venkite konfliktų, būkite pakantesni kitokiai, negu jūsų, nuomonei. Šiomis dienomis malonia staigmena nustebinkite mylimą žmogų, būkite atviri netikėtiems draugų pasiūlymams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, kurios dienomis vertėtų pabūti savo gyvenimo išmintingu stebėtoju. Saulei, Merkurijui ir Venerai viešint jums opoziciniame Mergelės ženkle, savęs neskubinkite, į situacijas žvelkite plačiau, įsiklausykite į draugų ir artimųjų patarimus.

Savaitės pirmomis dienomis pasistenkite įsigilinti į iškilusias situacijas, įžvelgti reiškinių priežastis. Tam bus palankūs Veneros ir Merkurijaus ritmai. Šiomis dienomis norėsis daugiau dėmesio skirti materialiems dalykams, gerbūvio kūrimui.

Savaitės viduryje keiskite tai, ką galite pakeisti ir pasistenkite nekovoti su vėjo malūnais.

O ketvirtadienis jums palankus informacijos paieškai. Šią dieną galite išgirsti ir netikėtų žinių.

Penktadienį Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje galimi emocijų bangavimai. Įveikite liūdnesnes mintis, rinkitės optimizmą.

O savaitgalį iš jums opozicinio ženklo iškeliavus Merkurijui ir Venerai, skirkite kuo daugiau laiko aktyviai fizinei veiklai, sportui, mėgstantys – pasidarbuokite sode. Raskite laiko mėgstamai muzikai, įdomiai knygai.

Turiningos, kūrybingos jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *