spalio 7-13 d. savaitės astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

spalio 7-13 d. savaitės astrologinė prognozė

Pokyčių savaitė. Jos dienos gali stebinti netikėtomis žiniomis, bei įvykiais, keistomis situacijomis. O reaguoti į šiuos pokyčius reiks išsyk.

Iįprastiniai darbai gali realizuotis lėčiau, kaip kalnų upei gali tekti aplenkti pakeliui pasitaikančias kliūtis. Jas įveikti galėsite visi kartu.

Tad jau savaitės pradžia palanki kolektyviniams sprendimams bei pasirinkimams. Dienos tiktų informacijos paieškai, palankios komandiruotėms.

Savaitės viduryje, Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, stenkitės mažiau planuoti, gyvenkite laisvesniu grafiku.

Penktadienis palankus juridinių klausimų nagrinėjimui bei sprendimui.

Savaitgalį, jautresnių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, būkite atidesni keliuose bei buityje. Merkurijui keliaujant karališkuoju Skorpiono laipsniu, šiomis dienomis stiprės jausmai. Dienos šaunios romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei. Šaunių pokyčių bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

DELFI TV

Avinas

Savaitė, kurios dienomis Saulei, Marsui ir Venerai keliaujant jums opoziciniu ženklu į priekį palankiau eiti pasivaikščiojimo žingsniu.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Vandenio ženkle, gali kilti netikėtų minčių ir idėjų, tame skaičiuje ir rizikingų. Šiomis dienomis jas kaip svarstyklėmis sverkite, atsisakydami tuščiavidurių grūdų.

Savaitės vidurys į kai kurių gyvenimą, kaip stiprus rudeninis vėjas gali įnešti ženklių permainų.

Antroje savaitės pusėje gali būti patikrinti ir kai kurių partnerystės ryšiai. O tie, kurie išlaikys patikrinimą, ryšis kurti kartu gražią ateitį.

Savaitgalį, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, norėsis greitų sprendimų bei rezultatų. Tuos norus stiprins Mėnulio pilnaties ritmai. Labiau seksis gebantiems įsiklausyti į šalia esančių nuomonę, derinantiems požiūrius, ieškantiems sutarimo.

Įdomios bei sėkmingos jums savaitės!

Jautis

Išminties kaupimo savaitė. Merkurijui keliaujant jums opoziciniu ženklu, tai metas, kai žodis įgaus didelį svorį. Todėl stenkitės juo, kaip neatsargiai mestu akmenuku nesukelti, kaip kalnų griūties, aplinkinių reakcijos.

Savaitės pradžioje ieškokite svarbių žinių. Tai dienos, kai jūsų ir kitų nuomonė, požiūris gali keistis, o kartu ir reakcija į tai. Sukaupta jūsų išmintis bei patirtis bus tai, kas šiomis dienomis praverstų.

Trečiadienį ir ketvirtadienį atsakingai tikrinkite dokumentus, kad kažko svarbaus nepražiūrėtumėte.

Dienos palankios deryboms, sutarčių pasirašymui, Penktadienis ypač tiktų norintiems įsivesti tvarką darbo vietoje, namuose, o taip pat savo mintyse. Nuspręskite kas jums svarbu ir kokių tikslų sieksite pirmiausia.

Savaitgalis palankus konkretiems materialiems darbams. Tiktų statybų-remonto, gerbūvio kūrimo darbams ir, žinoma, turiningam šeimos poilsiui.

Turiningos ir įdomios jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė, galinti priminti veiksmo filmą. Jos dienomis į gyvenimą vertėtų pažvelgti linksmiau – su humoru, Tai padės lengviau įveikti iškilusius klausimus, išspręsti sudėtingesnes situacijas.

Savaitės pradžia, Mėnulio ritmų įtakoje, tiktų jau pribrendusiems jūsų pokyčiams. Kas keis į sveikesnį gyvenimo būdą, kas susidomės nauju darbo pasiūlymu, dar kažkas – galimybe persikraustyti į labiau tinkamą gyvenamą vietą.

Savaitės viduryje gali tekti pagelbėti artimam draugui. Šios dienos palankios kūrybai bei saviraiškai. O penktadienis tiktų darbo pokalbiams, nekilnojamo turto sandoriams, stambių projektų užbaigimui.

Savaitgalį jautrių Mėnulio pilaties ritmų įtakoje, atsigręžkite į save, stiprinkite imunitetą, raskite laiko sportui, pasivaikščiojimams gamtoje. Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, šios dienos palankios nuoširdžiam bendravimui, susitikimams su jus mylinčiais bei suprantančiais.

Daug gyvenimo džiaugsmo bei giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vėžys

Šeimos reikalų savaitė. Jos dienomis į gyvenimą pasistenkite pažvelgti paprasčiau: neįsijausti į sunkesnes situacijas, o tiesiog būti laiko tėkmėje.

Savaitės pradžioje, Saulei, Venerai ir Marsui viešint Svarstyklių ženkle, sektųsi derinti darbą su šeima, aktyvias veiklas su poilsiu.

Savaitės vidurys gali priminti lengvą paukščio skrydį, kai, gausindami šviesias mintis, skriste galite praskristi virš rūpesčių ar liūdesio, sektųsi ieškoti geriausių išeičių.

Penktadienis – juridinių klausimų sprendimui, o taip pat santarvės kūrimui, taikymuisi. Tai puiki diena gerumo, atlaidumo apraiškoms.

O šeštadienis, jautrių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, gali priminti jūros bangas. Šią dieną svarbių tarpusavio santykių klausimų geriau nespręskite.

Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, pripildykite sekmadienio dieną kūrybingos saviraiškos, smagių susitikimų, gyvenimo džiaugsmo.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Bendraminčių ir partnerių paieškos savaitė. Jos dienomis, kaip pyragu, palanku dalintis kilusiais sumanymais. Tai dienos, kai visi kartu galėsite ypač daug nuveikti.

Savaitės pradžia gali pateikti netikėtumų. Mėnuliui viešint Vandenio ženkle tai gali būti tiek netikėtos žinios darbuose, tiek ir nelauktos situacijos namuose. Jas spręskite ryžtingai, išsyk, pasitelkdami toleranciją, įsiklausydami į šalia esančių mintis bei troškimus.

Ketvirtadienį ir penktadienį šaunu būtų imtis iniciatyvos, palanku teikti pasiūlymus darbe, o namuose išspręsti buitinius klausimus.

Šeštadienį Mėnulio pilnaties įtakoje galite susidurti su tendencija sprendimus vilkinti, atidėlioti,

 Sekmadienį, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje,,kurkite nuotaikingą bei įdomų. Jį organizuojant neprošal imti vadžias į savo rankas, pasirūpinti turiningu aktyviu poilsiu, giedra brangiausiųjų žmonių nuotaika.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Mergelė

Atokvėpio savaitė. Tai dienos, kai galėsite žvelgti į savo gyvenimą, kaip į po audros nurimusią jūrą, atrandant saulėtekių ir saulėlydžių grožį, o kartu ir išmintį: kad laimingais mus gali padaryti tik vienintelis žmogus – tai mes patys.

Savaitės pradžioje gali kisti aplinkinių mintys, planai, o jums – kilti naujų idėjų. Galbūt tarp jų būtų tos, kurios jus užvestų ant ilgai svajoto kelio.

Savaitės vidurys gausus smulkiais rūpestėliais bei buitiniais darbais. Šaunu būtų šias dienas praturtinti ir smagiais susitikimais su draugais.

Ketvirtadienį įsiklausykite ir ką jums pašnibžda jūsų intuicija. Ši ir penktadienio dienos tiktų tiek išorinei, tiek vidinei tvarkai.

O savaitgalį planuokite aktyvų. Aplankykite toliau gyvenančius giminaičius bei draugus, patirkite naujų įspūdžių.Palankių Merkurijaus ritmų įtakoje ištarti žodžiai įgaus magišką prasmę, tad tegu jie bus sklidini dėkingumo ir meilės.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Svarstyklės

Dalykinių susitikimų bei derybų savaitė. Jau pirmosios jos dienos, Mėnuliui viešint Oro – Vandenio – ženkle, gali pradžiuginti nelauktais pasiūlymais bei naujai kilusiomis idėjomis. Per ilgai nesvarstykite – jų įgyvendinimui tiktų jau trečiadienis ir ketvirtadienis. Šios dienos palankios ryžtingiems,,konkretiems jūsų žingsniams. Juolab, kad šiomis dienomis lengviau rastumėte bendraminčių, o kai kas –verslo partnerių.

Penktadienis puikus derybų ir projektų užbaigimui, sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto sandoriams.

O šeštadienis, Mėnulio pilnaties įtakoje įdomus būtų įžvalgomis, palankus kūrybai.

Sekmadienį, Merkurijui viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, metas šaunus susitikimams, o jau radusiems,- tarpusavio ryšių stiprinimui, draugystės, meilės jausmų gilinimui.

Džiugios bei įdomios jums savaitės!

Skorpionas

Stiprių patyrimų savaitė. Jau jos pradžioje, jūsų ženklu keliaujant Merkurijui, stiprės jūsų įžvalgos, intuicija. Kai kuriomis šios savaitės dienomis netgi būsite linkę įvykius, situacijas matyti, vertinti kontrastingiau, kaip juodai baltą filmą. Tad šaunu bus, jei dažniau atkreipsite dėmesį ir į malonias smulkmenas. Labiau seksis, jei pasižymėdami įžvalgumu, giliau išanalizuosite reiškinių bei situacijų priežastis bei motyvacijas. Tai aktualu būtų jau savaitės pradžioje.

Savaitės vidurys gali stebinti netikėtomis naujienomis, įdomia aplinkinių reakcija.

Ketvirtadienį ir penktadienį auginantys mažuosius plačiau pasidomėkite jų laisvalaikio užsiėmimais. Gali kilti šaunių naujų būrelių idėjų.

O savaitgalį, Mėnulio pilnaties įtakoje, į priekį liuoksėkite minkštais katės žingsneliais, rinkitės švelnius žodžius, savo meile sušildykite jums brangių žmonių širdis. Juolab, kad tam palankūs bus ir jūsų ženklo karališkajame laipsnyje viešinčio Merkurijaus ritmai.

Nuotaikingos bei džiugios jums savaitės!

Šaulys

Partnerystės savaitė. Saulei, Venerai ir Marsui viešint Svarstyklių ženkle, ši savaitė palanki bendraminčių ir bendražygių paieškai.Jos dienoms tiks mintis kad kas ieško, tas tikrai suras.

Jau savaitės pradžioje, palankių astrologinių ritmų įtakoje, būdami diplomatiški sėkmingai vestumėte derybas, sektųsi sudominti kolegas ir draugus savo idėjomis.

Trečiadienis ir ketvirtadienis palankūs komerciniams sprendimams, sutarčių pasirašymui. Tiesa, dokumentus šioomis dienomis kruopščiau tikrinkite. Kai kas galite surasti ineatitikimų.

O penktadienį į pirmą planą iškils šeimai aktualūs klausimai. Įsiklausykite į artimųjų pageidavimus. Į jų norus įsiklausykite ir kurdami savaitgalio planus.Juolab, kad tam bus palankūs astrooginiai Merkurijaus ritmai. Dienos tiktų išvykoms, kelionėms, neužmirštant, kad Mėnulio pilnaties įtakoje būtinas didesnis atsargumas keliuose.

Pasidžiaukite visi buvimu kartu ir smagiomis naujomis patirtimis.

Šaunių pasiekimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Darbinių klausimų savaitė. Reikalų gausėti j gali, kaip gelstančių medžių lapų. Tad jau pirmomis savaitės dienomis nesiduokite išmušami iš vėžių jų gausos, ir jau savaitės pradžioje atsirinkite pačius svarbiausius. juos spręskite neatidėliodami, kad nepavėluotumėte, ilgai ruošęsi į laiku išvykti turintį traukinį.

Savaitės viduriui tiktų posakis, kad ne šventieji puodus lipdo. Įdėję nemažai pastangų, pasieksite rezultatų ir tose srityse, kurios jums būtų naujos.

Antroje savaitės pusėje stiprinkite gražius tarpusavio ryšius. Juolab, kad kai kuriems gali prireikti einamojo, o kai kam net kapitalinio, remonto. Laimei, laiku ir vietoje jo ėmęsi, problemas išspręsite. Juk svarbu atminti, kad sunkiausiais momentais šalia būna mus mylintys ir palaikantys artimieji. Tad jie verti didžiausio mūsų dėmesio ir meilės.

Savaitgalio dienomis kurkite namuose jaukią atmosferą, pasirūpinkite smagiomis šeimos pramogomis.

Sėkmingos bei kūrybingos jums savaitės!

Vandenis

Apsisprendimų savaitė. Šią savaitę kai kurie gali jaustis atsidūrę gyvenimo kryžkelėje. Kai kam gali tekti spręsti ir pasirinkti, ar likti sename darbe, ar priimti naują pasiūlymą, dar kažkas spręs – gal pats metas pradėti kažką savo. Šiomis dienomis Saulei, Marsui ir Venerai viešint Svarstyklių ženkle, svarbu bus prieš nusprendžiant detaliai įvertinti visas aplinkybes bei sąlygas, o sumanius kurti kažką savo, – paieškoti bendraminčių.

Konkretiems pasirinkimams, darbo sutarčių pasirašymui jums tiktų trečiadienis ir ketvirtadienis.

Penktadienis palankus ankstesnių projektų užbaigimui, buities gerinimo darbams.

Savaitgalio dienos, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, tiktų kūrybiniams proveržiams, vidiniam tobulėjimui. Merkurijaus ritmų įtakoje, jos palankios įdomiam renginiui, draugų susitikimui ar smagiai kelionei.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Jausminga ir emocinga savaitė. Jos dienomis galite jaustis kaip supami jūros bangų. Merkurijui, o nuo trečiadienio ir Venerai keliaujant Skorpiono ženklu, būsite linkę giliau išgyventi draugystės ir meilės jausmus, kai kada jautriau sureaguoti į pasakytą žodį ar net intonaciją.

Savaitės pradžioje ieškokite jums svarbių žinių. Dienos palankios profesiniam tobulėjimui.

O savaitės vidurys gali pateikti staigmenų.

Į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, ketvirtadienis ir penktadienis puikūs asmeninėmis pažintimis bei susitikimams, draugystės, meilės kūrimui bei stiprinimui. Šiomis dienomis dar tebeieškantys savojo žmogaus, galite jį netikėtai sutikti.

Savaitgalio dienos, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, jautresnės. Merkurijui viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje, puikios kūrybai, meninei saviraiškai. Šiomis dienomis kai kurie galite atrasti širdžiai mielą laisvalaikio veiklą.

Daug gyvenimo džiaugsmo bei puikių patirčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *