Spalio mėnesio astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Spalio mėnesio astrologinė prognozė

Pokyčių mėnuo. Spalio pradžioje dėl sukritusių darbų gausos gali atrodyti, kad net pats laikas pagreitėjęs. Dienos primins į medžių lapus įsisukusį vėją, galintį atnešti tiek netikėtą lietų, tiek vėl džiuginančią šilumą.

Audringai praūžus rinkimams, kurie primins posakį, kad viščiukus skaičiuojame rudenį, antroje mėnesio pusėje laikas vėl ims tekėt įprasta vaga, atnešdamas naujus iššūkius, siekiant suvaldyti viruso plitimą, o kai kam – ženklius pokyčius asmeniniame gyvenime. Naujai pradžiai palankus laikas nuo spalio 12-os ir sėkmingesnis iki 27-os dienos. Šios dienos tiktų naujų projektų, darbo naujoje vietoje pradžiai, finansinių šaltinių paieškai, gyvenamos vietos pokyčiams, šaunios draugystei ir meilei.

Mėnesio pabaigoje susilaikykite nuo nepamatuotos finansinės rizikos, stiprinkite sveikatą, gražius tarpusavio ryšius.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums spalį!

DELFI TV

Avinas

Mažesnių, žingsnelių mėnuo. Šį mėnesį svarbu bus atkakliai, kad ir iš lėto, judėti savo tikslo link. Kaip linksmai sakoma, jei galite bėgti tikslo link – bėkite, jei negalite – bent jau eikite.

Mėnesio pradžioje, Mėnulio pilnaties ir Jupiterio įtakoje, artimoje aplinkoje ieškokite supratimo bei sutarimo. Nuo spalio 8-os, iki 11-os dienos, Marsui keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, svarbiausių klausimų geriau nespręsti. ilgalaikių planų geriau dar nekurkite. Palankesni būtų konkretūs, kad ir mažesni žingsniai.

O štai antros dekados pradžioje nuo spalio 12 dienos galimi pokyčiai. Šią dekadą svarbu ne tik imtis naujų projektų, bet ir daugiau laiko skirti pradėtųjų darbų užbaigimui, šeimai aktualių buitinių, klausimų sprendimui.

Spalio 21-mą dieną iš jūsų ženklo iškeliaus Juodasis Mėnulis. Atsivers naujos galimybės. O 23-ią dieną, Saulei iškeliavus iš opozicinio Svarstyklių ženklo – prasidės jums ypač sėkmingas žvaigždžių palankumo laikotarpis. Marsui sugrįžus į karališkąjį jūsų ženklo laipsnį, esminiams darbo pokyčiams, pervažiavimui į naują gyvenamą vietą ypač tiktų spalio 24-27 dienos, Mėnesio pabaigoje imkitės įgyvendinti savo svarbiausius sumanymus.

Sėkmingo jums spalio!

Jautis

Dosnus, kaip šis ruduo obuoliais, – darbais mėnuo. Tokia gali būti jau spalio pradžia. Pirmosiomis šio mėnesio dienomis imkitės ryžtingų žingsnių, svarbių sprendimų. Beje, kai kada gali atrodyti, kad gera nauja – tai primiršta sena. Retrogradinio Marso įtakoje norėsis grįžti prie ankstesnių idėjų bei veiklos pasiūlymų.

Antrą spalio dekadą pats metas svarbiems jūsų pokyčiams. Tad esminius asmeninio gyvenimo pokyčius, gyvenamos vietos keitimą, perėjimą į naują darbą, planuokite nuo spalio 12 iki spalio 20 dienos.

Nuo spalio 21 dienos į jūsų ženklą atkeliauja Lilit, tad tempas darbuose gali kiek sulėtėti. O Nuo spalio 23-ios, Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu Skorpiono ženklu, ypač svarbu bus stiprinti imunitetą, rinktis saugų nuotolinį darbą. Šiomis dienomis raskite laiko ne tik darbams, bet ir mėgstamai knygai, muzikai, jaukiam buvimui su mylimiausiais žmonėmis kartu.

Turiningo bei įdomaus jums spalio!

Dvyniai

Įdomių žinių mėnuo. Jau spalio pradžioje gyvenimas, kaip nuotaikingas magas, gali pateikti jums nemažai staigmenų. Tad jau pirmosiomis mėnesio dienomis, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, būkite greiti, energingi. Jupiterio astrologinių ritmų įtakoje planai bus linkę kisti, kaip ir aplinkinių požiūris. Tad pažadus duokite, bei įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai.

Spalio antroji dekada tiktų naujų dalykinių – o ir asmeninių – kontaktų užmezgimui. Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu, tai metas darbo susitikimams, pokalbiams, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Deryboms, kompromiso paieškai jums palankus laikas iki spalio 22-os dienos. Saulei perėjus į Skorpiono ženklą daugiau dėmesio skirkite partnerystės stiprinimui.

Spalio 28- tą dieną Venera įžengs į Svarstyklių ženklą, tą pačią dieną į šį ženklą sugrįš ir Merkurijus. Prasidės laikotarpis, kurio dienos šaunios draugystei, meilės ryšių stiprinimui, o taip pat palankus trokštantiems darbo pokyčių.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums spalį!

Vėžys

Naujų sumanymų mėnuo. Jo dienomis kai kurie gali netikėtai sau pagauti laimės paukštę už uodegos. Beje, spalio pirmosios dienos, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, emociškai jautresnės, gilės jausmai, sieksite artimųjų supratimo, trokšite namuose harmonijos. Šiomis dienomis įveikite abejones dėl rytdienos.

Pirmos dekados dienos palankios kūrybai bei saviraiškai, reiškinių gilesnei analizei.

Vėlesnės dienos šaunios namų jaukumo kūrimui, gerbūvio gerinimo darbams.

Ypač dosni jums galėtų būti antroji dekada. Tai puikus metas norintiems išspręsti buvusias problemas, užbaigti pradėtuosius projektus. Būkite energingi bei ryžtingi ir sėkmė bus jūsų pusėje. Darbo pokyčiams, dalykiniams susitikimams jums ypač palankus metas spalio 16-a, bei 19-20-ta dienos.

Spalio 23 dieną Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, jums padės gebėjimas lanksčiai priimti pokyčius, džiugus bendravimas.

Spalio 28-ą, retrogradiniam Merkurijui sugrįžus į Svarstyklių ženklą, kuriuo pradės kelionę ir Venera, tinkamas laikas dalykiniams susitikimams, deryboms. O kad ir trumpos išvykos kartu su artimaisiais skaidrintų .paskutiniasias spalio dienas, suteiks jums daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Daug meilės jums spalį!

Liūtas

Nuotaikingų patyrimų laikas. Kai kuriomis spalio dienomis norėsis per gyvenimą liuoksėti kaip liūtams ir dera, dideliais šuoliais, o kai kuriomis gali tekti atsargiai eiti minkštais katės žingsneliais. Pačiomis pirmosiomis spalio dienomis, kol dar Venera vieši jūsų ženkle ir Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, imkitės svarbių jums gyvenime pokyčių. Tai metas kai galite lioktelėti ryžtingą žingsnį savo tikslo link. Dienos palankios harmoningų santykių kūrimui, draugystės ir meilės stiprinimui.

Nuo spalio 8 iki 11 dienos, Marsui keliaujant griaunamuoju Avino ženklo laipsniu, svarbių klausimų geriau nespręsti. Jiems palankesnis metas – antroji dekada nuo spalio 12 dienos. Tad šiomis dienomis palanku eiti į dalykinius susitikimus, darbo pokalbius. Naujo darbo pradžiai, o taip pat gyvenamos vietos pokyčiams, ypač palankus metas nuo spalio 26-os dienos, Marsui keliaujant karališkuoju Avino ženklo laipsniu.

Spalio pabaigoje, retrogradiniam Merkurijui sugrįžus į Svarstyklių ženklą, palanku grįžti prie anksčiau kilusių idėjų bei sumanymų.

Įdomaus bei nuotaikingo jums spalio!

Mergelė

Spalis jums, kaip rudeninis derlius, gali būti dosnus naujais darbais, projektais, bei finansinėmis galimybėmis. Tiesa, viso to gali tekti ir pasiieškoti, kaip nuo obels obuolius – nusiraškyti.

Pirmosios spalio dienos suteiks progų realizuoti kilusias idėjas bei sumanymus. Venerai atkeliavus į jūsų ženklą, nuo spalio 5-os dienos, metas palankus papildomų darbų paieškai.

Pirma spalio dekada šauni kolektyviniams sprendimams, palanki ieškantiems kompromiso. Ypač sėkmingas jums antros dekados laikas – nuo spalio 12 iki spalio 21 dienos. Lengviau sektųsi atrasti gerą darbo pasiūlymą, naujų finansinių šaltinių, Skirkite šį laikotarpį įsitvirtinimui darbuose, kurkite tvarius tarpusavio ryšius.

Spalio 21-ą dieną Lilit iš Avino perėjus į Jaučio ženklą – jums lėtesnis laikotarpis. O 23-ią dieną, Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, pagrindinį dėmesį skirkite draugystei ir meilei, šeimos santarvės kūrimui.

Sėkmingo bei džiugaus jums spalio!

Svarstyklės

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Saulei keliaujant jūsų ženklu, palanku ieškoti svarbios informacijos, veiklų, finansinių galimybių. Spalio pradžioje, Mėnuliui dar keliaujant jums opoziciniu Avino ženklu, savęs neskubinkite, gilinkitės į gautus dokumentus, analizuokite situacijas.

Vėlesnėmis dienomis labiau sektųsi kolektyvinė veikla. Pirmąją dekadą lengviau palankia linkme klostysis jums aplinkybės, lengviau rastumėte jus suprantančių bei palaikančių.

Antrosios dekados pradžioje savęs neskubinkite. Esminiams sprendimams bei pasirinkimams jums palankus laikotarpis nuo spalio 12-os dienos. Šios antrosios dekados dienos palankios ir draugystės kūrimui.

Svarbiausius darbus stenkitės atlikti tol kol Saulė vieši jūsų ženkle – iki spalio 23-ios. Jai perėjus į Skorpiono ženklą, jums ramesnis laikotarpis.

Spalio 28 dieną Venera įžengs į Svarstyklių ženklą, į jas tą pačią 28 dieną įžengs ir retrogradinis Merkurijus. Norėsis grįžti prie ankstesnių idėjų, o kai kam tai palankus metas atnaujinti buvusią draugystę.

Sėkmingų pasirinkimų jums spalį!

Skorpionas

Naujų krypčių mėnuo. Jo dienomis, Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, kaip keliautojui, norėsis nusibrėžti tolesnio kelio kryptį, permąstyti išsikeltus tikslus, atsirinkti tai, kas svarbiausia. Pirmąją dekadą lengviau save atrasti galėsite naujoje, jums įdomioje veikloje. Dienos palankios naujo interjero kūrimui, aplinkos pertvarkai, remonto-statybos darbams. Šiomis dienomis kuo daugiau laiko skirkite mažiesiems šeimos nariams, atskleiskite jų gabumus ir talentus.

Jautrių Marso ritmų įtakoje, spalio 8-11-tą dienomis, skubėti nereikėtų, savo sprendimus apgalvokite, darbus rūpestingai planuokite.

Spalio antroji dekada tiktų vidinei ir išorinei tvarkai. Tai gilių apmąstymų bei suvokimų metas, kai norėsis išsigryninti tikrąsias vertybes, atrasti vidinę harmoniją, santarvę su savimi ir aplinka.

Nuo spalio 23-ios, Saulei atkeliavus į jūsų ženklą – prasidės ypač aktyvus, energingas jums laikotarpis. Svarbiausiems reikalams sėkmingos būtų nuo 23-ios iki 27-os dienos.

Paskutines spalio dienas skirkite sveikatos stiprinimui, santarvės namuose kūrimui.

Daug džiugių patyrimų jums spalį!

Šaulys

Finansinių klausimų sprendimų mėnuo. Jo dienomis palanku ieškoti naujų, galinčių jums atsiverti, durų, spręsti konkrečius, materialios gerovės kūrimo klausimus. Pirmosios spalio dienos tiktų eiti į darbo susitikimus bei pokalbius. Jos palankios pradėtųjų darbų bei projektų užbaigimui. O tarp darbų raskite laiko su artimaisiais pasidžiaugimui rudenėjančia gamta.

Spalio 8-11-tą dienomis, jautrių Marso ritmų įtakoje, branginkite partnerystę, sprendimus priiminėkite atsakingai.

Antrąją dekadą, nuo spalio 12-os dienos, puikus metas jums naujų sumanymų pradžiai. Imkitės įgyvendinti kilusias idėjas, kolektyviai spręskite iškilusius uždavinius.

Saulei iškeliavus iš Svarstyklių ženklo nuo spalio 23-ios į priekį judėkite kad ir po truputį, bet užtikrintai. Šiomis dienomis sektųsi ieškoti papildomų veiklų, išspręsti šeimai aktualius buitinius klausimus.

Spalio 28-29-tą dienomis, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, susilaikykite nuo finansinės rizikos. O paskutinėmis šio mėnesio dienomis tarp darbų raskite laiko hobiui, mėgstamai saviraiškai bei kūrybai.

Nuotaikingo bei įdomaus jums spalio!

Ožiaragis

Spalis jums – Intensyvus darbais mėnuo. Spalio dienos bus turtingos dalykinėmis ir asmeninėmis pažintimis, įdomios darbiniais susitikimais, naujų veiklų paieška. Jo dienomis darbus būtų svarbu susidėlioti eiliškumo tvarka, tarsi daiktus, į tam skirtas lentynėles bei stalčiukus.

Jau pirmosiomis spalio dienomis, Saturnui, keliaujančiam jūsų ženklu, vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, į pirmą planą kils materialūs klausimai. Sieksite stabilumo ir kartu aiškiau matysite situacijas, aplinkybes, kitų interesus. Tai laikas naujų planų kūrimui. Beje, vėlesnių Jupiterio ritmų įtakoje, planai gali kisti. Tad būkite lankstūs, pasiryžę permainoms.

O jų ypač nuo spalio 12-os gali būti nemažai. Šios dienos tiktų naujų projektų rengimui, darbo pokalbiams bei susitikimams. Spalio 21-a ir 22-tra, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, palankios draugystei ir meilei.

Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Jaučio ženklu, trečiąją dekadą labiau pasikliaukite savo intuicija. Ir, beje, svarbu bus būti ne tik teisiu, bet ir laimingu.

Kūrybingo jums spalio!

Vandenis

Veržlus mėnuo. Savo įvykiais galintis priminti greitį didinantį traukinį. Norėsis visur suspėti, daug nuveikti. Spalio pradžia tiktų anksčiau prisiimtų įsipareigojimų įvykdymui, Metas palankus deryboms, darbo susitikimams. Šiomis dienomis galite girdėti prieštaringų nuomonių, dažniau tektų ieškoti kompromiso.

Antros dekados pradžioje stiprinkite tarpusavio ryšius, kurkite jaukius namus, gražinkite aplinką. Šiomis dienomis labiau sektųsi kolektyvinė veikla. Ieškokite savo projektams bendraminčių bei sąjungininkų.

Iki spalio 23 dienos, kol dar Saulė keliauja Svarstyklių ženklu, palanku realizuoti naujas idėjas bei sumanymus, sektųsi išsyk spręsti iškilusius uždavinius. Nuo spalio 23-ios, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, jums laikas, kai reikėtų derintis prie aplinkybių, o tarpusavio santykiuose ieškoti santarvės ir supratimo.

Šaunių susitikimų jums spalį!

Žuvys

Kūrybai palankus mėnuo. Tai metas ir į savo gyvenimą pažvelgti kūrybiškai, juolab, kad šio mėnesio dienomis, kaip žvelgdami į veidrodį, kituose matysite savo bruožų bei troškimų atspindį.

Pirmos spalio savaitės dienos, Jupiterio ritmų įtakoje, gali pateikti nemažai siurprizų. Tai metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų. Tad jau pirmosiomis dienomis lengviau atskleisite savo talentus bei sugebėjimus.

Pirmos dekados dienomis dažniau ieškokite kompromiso, jos palankios požiūrių derinimui, norintiems taikytis, atiduoti skolas, išspręsti sudėtingesnius tarpusavio santykių klausimus.

Įdomus laikas jums antrąją dekadą nuo spalio 14-os. Tai metas, kai Veneros ritmų įtakoje reikėtų neskubėti, susilaikyti nuo finansinės rizikos. Taipogi labai svarbu bus rasti laiko po darbų atokvėpiui, ramiam šeimos poilsiui, santarvės su savimi ir aplinka kūrimui.

Trečiąją dekadą, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, stiprės intuicija, jūsų įžvalgos. Mėnuliui viešint jūsų ženkle, spalio 26-ta ir 27-ta ypatingas laikas draugystei ir meilei.

Džiugaus bei kūrybingo jums spalio!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *