Vasario horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Vasario horoskopas

2019 metų vasario horoskopas

Vasaris – kontrastų ir netikėtumų kupinas mėnuo. Jų gali būti daug, kaip pusnimis nugulusio sniego.

Nuo vasario 5 d. prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir Kinų švenčiamiems Naujiems Metams – puikus metas naujų darbų ir sumanymų pradžiai.

Darbo sutarčių pasirašymui, naujų darbų pradžiai ypač palanki vasario 13 d., Venerai viešint karališkajame Ožiaragio laipsnyje.

Vasario 14 – įsimylėjėlių diena – palanki ne tik naujoms pažintims, bet ir kūrybinių idėjų realizavimui.

O Lietuvai brangi vasario 16-oji, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, pasižymės harmoningais astrologiniais ritmais.

Ypač jautri Mėnulio superpilnaties įtakoje vasario 19 d. Tai permainingas virsmo metas – šią dieną Saulė pereis iš Vandenio į Žuvų ženklą.

Paskutinės vasario dienos palankios finansinių klausimų sprendimui, gerbūvio kūrimui.

Šaunių patyrimų ir sėkmės jums vasarį!

Avinas

Vasaris jums – aktyvus ir energingas. Jau mėnesio pradžioje dienos palankios naujoms idėjoms ir sumanymams. Jos gali priminti lygaus ledo išlietą čiuožyklą, kur būdami geru čiuožėju, galėtumėte pademonstruoti visą savo meistriškumą.

Tiesa, vasario 2, 3 ir 4 dienomis, Marsui keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, būtinas didesnis atsargumas keliuose ir buityje.

Jūsų ženklą globojantis Marsas jame viešės iki vasario 14 d. Tad šis laikotarpis ypatingas konkretiems materialiems darbams. Tai metas, kai sektųsi įgyvendinti savo svajones. Tad pasiraitokite rankoves ir imkitės svarbiausių projektų.

Vasario antra pusė kai kuriems bus kontrastinga, ypač tiems, kurie pajus karjeros pasiektas lubas ir mąstys apie ženklesnius darbo pokyčius.

Darbų paieškai, svarbiems pasirinkimams bei apsisprendimams, stipriems gyvenimo pokyčiams tinkamas metas – vasario trečioji dekada.

Romantiškiems susitikimams. Draugystei ir meilei ypač palankios jums paskutinės vasario 26-27-28 d., Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu.

Šaunių pokyčių ir sėkmės jums vasarį!

Jautis

Vasarį į darbus įsivažiuosite po truputį, tarsi traukinys, po truputį didinantis greitį. Mėnesio pradžia, Mėnulio ritmų įtakoje, palanki deryboms, sutarimo paieškoms.

Pirmoji dekada ypač tiktų materialių buitinių klausimų sprendimui. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, meilei ir draugystei jums ypač palankios 9, 10 ir 11 dienos.

O Vasario vidurys džiugins ne tik įsimylėjėlių švente, bet ir bus šaunus finansinių šaltinių paieškai.

Lietuvai brangi vasario 16-oji, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, tiktų draugų ir bendraminčių susitikimams, naujų ateities planų kūrimui.

Antroji mėnesio pusė, Marsui atkeliavus į jūsų ženklą, aktyvi. Tiesa, ji gali stebinti netikėtomis situacijomis bei planų kitimu. Ypač jautrios, Mėnulio pilnaties ir Veneros ritmų įtakoje, būtų vasario 19-20 d., kai geriau svarbiausių klausimų nespręsti.

Sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto operacijoms jums palanki būtų trečioji dekada.

Paskutinės vasario dienos suteiks progų į gyvenimą pažvelgti plačiau, kai kam atvers ir naujas karjeros galimybes.

Sėkmės darbuose ir daug gyvenimo džiaugsmo jums vasarį!

Dvyniai

Sėkmingas ir įdomus mėnuo. Jis galėtų būti lengvas, kaip paukščio skrydis, jei į daugelį situacijų pažvelgtumėte iš šalies, įvertindami įvykius ne tik dabartyje, bet ir perspektyvoje.

Pirmos vasario dekados dienos – puikus metas stiprinti draugystės ir meilės ryšius, ieškoti tarpusavio supratimo.

Pirmoji dekada palanki ir pasiryžusiems ieškotis naujų darbų, ketinantiems keisti gyvenamąją vietą.

Antrosios dekados pradžia – kontrastinga: 12 d., jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, rūpestingiau tikrinkite dokumentus.

Mėnulio pilnaties įtakoje permainingesnio astrologinio fono būtų vasario antroje pusėje 19-22 dienos. Venerai viešint griaunamajame Ožiaragio laipsnyje galimi kai kuriems pokyčiai darbuose. Tad vasario trečiąją dekadą kai kas ieškosis naujos darbo vietos.

Vasario 21 ir 24 d. palankios darbo pokalbiams ir naujų projektų pradžiai.

O paskutinės vasario dienos tiktų planuojantiems komandiruotes, išvykas ir kelionių pradžią.

Šaunių patyrimų jums vasarį!

Vėžys

Vasaris tiktų gerai paruoštiems žingsniams. Tai mėnuo, kai reikėtų darbus derinti su poilsiu.

Pirmosiomis vasario savaitėmis, iki vasario 14 d. Marsui viešint Avino ženkle, labai norėsis greitų rezultatų. Tačiau labiau seksis, jei informaciją tikrinsite ir į priekį judėsite įsitikinę sprendimų teisingumu.

Vasario vidurys šaunus ne tik įsimylėjėlių susitikimams, bet ir interjero, namų jaukumo kūrimo darbams, nekilnojamo turto paieškai.

Lietuvai brangi vasario 16-oji, Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, palanki kūrybinėms idėjoms.

Antroje mėnesio pusėje dažniau gali norėtis dažniau ilsėtis, kaip ant sofos pūkuotam kačiukui. Vis tik bus dienų tinkamų greitiems paruoštiems šuoliams. Tokios jums galėtų būti vasario 18 d., Saulei viešint karališkajame Vandenio laipsnyje, ir 21, 23 ir 25 d.

Paskutinėmis vasario dienomis sektųsi ieškoti informacijos, realizuoti kūrybinius planus, atskleisti vidinius talentus. Šios dienos tiktų draugystės ir meilės ryšių kūrimui ir stiprinimui.

Daug meilės ir gyvenimo džiaugsmo jums vasarį!

Liūtas

Įdomus, energingas mėnuo. Kai kuriomis jo dienomis į priekį judėti galėsite greitais šuoliukais, o kitomis norėsis – kaip ir dera liūtui – ant olos išsitiesti ir ilsėtis.

Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, pirmoje mėnesio pusėje darbai judės kiek lėčiau. Tai metas, kai galėtumėte į situacijas pažvelgti kūrybiškai ir plačiau – ir iš kitų pozicijos.

Mėnesio pradžia – emociškai jautri. Vasario 2-3 d. – Marsas viešės griaunamajame Avino ženklo laipsnyje, tad būtinas didesnis atsargumas keliuose.

Pirmąją mėnesio dekadą svarbiems sprendimams ir pasirinkimams jums ypač palankios vasario 8 ir 9 d., Mėnuliui viešint Avino ženkle.

Pirmąją vasario pusę, kol dar Marsas iki vasario 14 d. viešės jūsų ženkle, sektųsi naujų darbų, veiklų ir finansinių šaltinių paieška. Kartu tai metas romantiškiems susitikimams, antrosios savo pusės paieškai, meilės santykių kūrimui ir stiprinimui.

Vasario antroji pusė palanki informacijos paieškai, deryboms ir susitikimams.

Sutarčių pasirašymui tiktų vasario 18 d., Saulei viešint karališkajame laipsnyje.

Mėnulio pilnaties ir Veneros ritmų įtakoje jautresnės vasario 19-22 d.

O paskutinės vasario dienos įdomios netikėtais pasiūlymais ir naujomis galimybėmis.

Sėkmingo jums vasario!

Mergelė

Vasaris jums kūrybingas mėnuo. Jo dienos gali priminti jūros potvynius ir atoslūgius.

Pirmoji mėnesio pusė – aktyvi ir darbinga.

Vasaris palankesnis derybų ir susitarimų laikotarpis būtų nuo 5 iki 11 d. ir nuo 14 iki 17 d.

Vasario 17-19 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle, laikas palankus naujų ir papildomų darbų bei finansinių šaltinių paieškai. Šios dienos puikios draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Saulei perėjus į jums opozicinį Žuvų ženklą, darbų tempas gali kiek sulėtėti.

Ypač didesnio atidumo reikėtų Mėnulio pilnaties įtakoje ir Venerai keliaujant griaunamuoju Ožiaragio laipsniu, vasario 19-20 dienomis. Jos nėra palankios sandoriams ir stambiems pirkiniams, naujų projektų pradžiai.

Trečiosios dekados pradžioje, pirkinius kruopščiai planuokite, venkite nepamatuotos finansinės rizikos. Jums palankios dienos nuo vasario 25 d. Tai – ryžtingų veiksmų ir iniciatyvos metas, palankus intelektualiai veiklai, sutarčių pasirašymui, tolimesnėms kelionėms.

Paskutinėmis vasario dienomis palanku imtis realizuoti ilgalaikius projektus, planuoti namų pertvarką, gerbūvio gerinimo darbus. Šiomis dienomis stiprinkite gražius tarpusavio ryšius, skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui.

Įdomaus ir turiningo jums vasario!

Svarstyklės

Įdomių susitikimų mėnuo. Tai dienos, kai gali kilti geros idėjos ir nauji sumanymai. Svarbu bus atsirinkus pačius vertingiausius pasėti, kaip sėklas į žemę ir rūpestingai prižiūrėti dygstančius daigus.

Vasario pradžia, Venerai dar viešint Šaulio ženkle, palanki ieškantiems bendraminčių ir partnerių.

Vėlesnėmis pirmos savaitės dienomis norėsis greitų pokyčių, tačiau 2, 3 ir 5 dienomis, Marsui viešint griaunamajame, gali tekti įveikti prieštaravimus, derinti požiūrius ir nuomones.

Sėkmingam startui, Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu, jums tinkamos vasario 5, 6 ir 7 dienos.

Antrąją dekadą savęs neskubinkite, rūpestingai išnagrinėkite aplinkybes ir situacijas, ypač vasario 12, Merkurijui keliaujant griaunamuoju Žuvų ženklo laipsniu.

Nuo vasario 13 d., palankios Veneros pozicijos įtakoje, tinkamas laikas finansiniams sprendimams, sandoriams, sutarčių pasirašymui.

Dar tebeieškantiems savojo žmogaus, pažintimis ir susitikimams palankus metas – mėnesio vidurys, vasario 14 ir 15 d.

Vasario 18-19 d., Mėnulio pilnaties įtakoje, galimi netikėtumai. Saulei iškeliavus iš Vandenio ženklo – jums atokvėpio metas.

Naujų planų ir sumanymų realizavimui tiktų paskutinės vasario 25-28 d. Jos palankios ir ieškantiems saviraiškos ir savirealizacijos.

Šaunių patyrimų ir sėkmės jums vasarį!

Skorpionas

Kontrastingas mėnuo. Jis netikėtomis situacijomis ir įvykiais gali priminti nuotaikingą filmą.

Vasario pirmosiomis dienomis, Marsui viešint griaunamajame laipsnyje, palanku būtų įsiklausykite, ką jums pataria įžvalgos ir intuicija. Šiomis dienomis svarbių sprendimų priiminėti neskubėkite. Jiems palankesnis metas – Mėnuliui pereinant į Žuvų ženklą nuo vasario 6 d.

Naujų darbų ir finansinių šaltinių paieškai jums tiktų pirmoji vasario pusė. Ypač sėkmingos būtų vasario 11 ir 13 d. Jos tiktų darbo pokalbiams, deryboms, sutarimų paieškai.

Mėnesio vidurys puikus tarpusavio santykių stiprinimui, namų jaukumo kūrimui.

Vasario antroje pusėje palankus metas kai kuriems ir atostogoms.

Vasario 18,19, 20 d., jautrių Mėnulio ir Veneros ritmų įtakoje, reikėtų stiprinti imunitetą, susilaikyti nuo finansinės rizikos, atrasti gyvenime kuo daugiau džiaugsmą teikiančių dalykų.

Naujų sumanymų realizacijai ypač palankus laikas nuo vasario 25 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle. Šios dienos puikios draugystei ir meilei, romantiškiems susitikimams.

Daug širdžių šilumos ir patirčių jums vasarį!

Šaulys

Veržlus ir energingas mėnuo. Tai ryžtingų žingsnių ir pasirinkimų metas. Tie, kas jautėtės gyvenimo situacijų ir aplinkybių suspausti tarsi spyruoklė, pagaliau galėsite staigiai išsitiesti ir įgyvendinti savo planus.

Jau mėnesio pradžioje į pirmą planą iškils karjeros ir finansiniai klausimai. Juos sprendžiant būtų neprošal įsiklausyti ir į bendražygių patarimus.

Vasario 2-3 d., Marsui viešint griaunamajame Avino laipsnyje, svarbių sprendimų nepriiminėkite. Tai dienos, kai reikėtų daugiau dėmesio skirti artimiesiems, kūrybingam vaikų laisvalaikiui, mėgstamam hobiui.

Iki vasario 14 d., Marsui keliaujant Avino ženklu, ypatingas metas esminiams gyvenimo pokyčiams: kas norės keisti darbą, kas gyvenamąją vietą, o kas ryšis ir asmeninio gyvenimo permainoms.

Antrąją dekadą lengviau rasite partnerius ir bendraminčius jūsų projektams, sektųsi priimti greitus, žaibiškus sprendimus.

Mėnesio trečiąją dekadą būkite atviri naujų galimybių paieškai. Jums ypač palankus laikas nuo 25 d., kai darbai jūsų rankose tirpte tirptų, kai sektųsi įgyvendinti savo svajones.

Šaunių patyrimų ir daug gyvenimo džiaugsmo jums vasarį!

Ožiaragis

Permainingas mėnuo. Jis gali priminti paros ritmą: po aktyvios dienos ateina naktis būtinam poilsiui. Tad vasario dienomis svarbu bus nepervargti, kūrybingai derinti darbus su poilsiu.

stiprinti imunitetą.

Kai kurie ryšis darbo pokyčiams. Jau vasario 1-oji palanki darbo pokalbiams ir susitikimams, naujų projektų pradžiai. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, būsite romantiški. Dienos šaunios pažintimis, susitikimams, draugystės ir meilės ryšių plėtojimui.

Vasario 2-3 d. tiktų išvykoms, draugų susitikimams. Tiesa, Marso ritmų įtakoje būtinas didesnis atsargumas kelyje.

Pirmoji dekada – tinkamas metas informacijos ir naujų galimybių paieškai. Ypač tam palankios vasario 5, 6 ir 7 dienos.

Antrąją dekadą norėsis stiprinti materialų pagrindą, Venerai keliaujant jūsų ženklu, laikas palankus ilgalaikių projektų kūrimui, naujų finansinių šaltinių paieškai.

Vasario 19-20 d., Venerai viešint griaunamajame Ožiaragio laipsnyje, venkite konfliktų, svarbu būtų išlaikyti vidinę kantrybę ir pusiausvyrą.

Tarpusavio santykių stiprinimui ir partnerystei jums sėkmingos dienos – nuo vasario 23 d.

Paskutinėmis vasario dienomis galite nelauktai rasti rūpimo klausimo sprendimą, tinkamą išeitį. Šios dienos palankios ir požiūrio derinimui, susitarimams.

Sėkmingo ir įdomaus jums vasario!

Vandenis

Naujų idėjų mėnuo. Vasarį norėsis ženklių permainų. Galite jaustis, lyg bėgikas prie starto linijos, pasiruošęs varžybų pradžiai. Jums ypatingas metas, kai gyvenimas gali pateikti ir malonių siurprizų.

Jau vasario 1-ąją – norėsis ženklių permainų. Atkreipkite dėmesį į palankumo ženklus, kurie sumanymai realizuojasi lengviau, o kas sutinka ir tam tikras kliūtis. Kartais reikia palaukti, kol uždarytos durys prasivers.

Ryžtingiems jūsų pokyčiams palankus metas – pirmoji dekada – nuo vasario 5 d. – Kinų Naujųjų Metų. Tai dienos kai kartu su Mėnulio jaunatimi, jam viešint jūsų ženkle, lengviau rasite reikiamą informaciją, kils gerų, įdomių idėjų.

Antrąją dekadą, imsitės pokyčių. Kas nuspręs toliau mokytis, kas pasiieškoti geriau apmokamo darbo, o kai kas ryšis keisti gyvenamą vietą. Svarbu, kad pokyčiai suteiktų jums kuo daugiau energijos ir norą kurti savo gyvenime įdomius ir naujus dalykus. Tokioms permainoms jums palankios vasario 11, 13, 14 ir 15 d.

Atšventę gimtadienį kupini jėgų norėsite kuo greičiau įgyvendinti kilusius naujus sumanymus ir planus.

Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo – jums ramesnis atokvėpio metas, kai žingsnius reiktų gerai apmąstyti, jiems pasiruošti.

Trečiąją dekadą jums palankus metas naujų projektų pradžiai ir deryboms būtų vasario 25-28 d.

Įdomaus ir kūrybingo jums vasario!

Žuvys

Aktyvių sprendimų ir pasirinkimų mėnuo. Jo dienomis, tarsi sportininkas, įgavęs antrąjį kvėpavimą, galėsite užbaigti pradėtuosius darbus ir projektus, rasti sudėtingesnių situacijų tinkamiausius sprendimus.

Vasario 2-3 dienomis, jautrių Marso ritmų įtakoje neskubėkite priiminėti sprendimų. Tai dienos, kurias reiktų pripildyti meilės ir šilumos, giedros nuotaikos ir džiugių patyrimų. skirkite laiko ir aktyviam poilsiui.

Pirmoji dekada nuo vasario 5 d. – Kinų Naujųjų Metų – palankios dienos nekilnojamo turto operacijoms ir kitiems sandoriams.

Nuo vasario 11 d. į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui – ypatingas laikas kūrybai ir saviraiškai.

Finansinėms operacijoms ypač palanki būtų vasario 13 d. Venerai viešint karališkajame laipsnyje.

Vasario 14 ir 15 dienos šaunios romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei.

O antroje vasario pusėje kai kurios Žuvytės turės jėgų pademonstruoti ryžtą ir drąsą. Kai kurios iš jų sulauks įdomaus darbo pasiūlymo ir reikės apsispręsti: ar likti įprastinėje komforto zonoje, ar ryžtis ženkliems pokyčiams.

Iki vasario 19 d. jūsų ženkle viešint Chironui, norėsis gilintis į reiškinių priežastis, seksis ieškantiems kompromiso darbuose ir sutarimo asmeniniame gyvenime.

Emociškai jautri Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje – vasario 18-19 d. – įveikite liūdnesnes mintis, užsiimkite gyvenimo džiaugsmą gausinančia saviraiška. Tai svarbu bus ir vasario 22 d., Saulei keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu.

Vėlesnės dienos Saulei keliaujant jūsų ženklu, šaunios tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui. O nuo vasario 25 d. – palankus metas svarbiems gyvenimo pokyčiams.

Giedros nuotaikos ir daug širdžių šilumos jums vasarį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *