Apie 2020 metus

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Tai ugningi, turtingi įvykiais metai.

Bus visko: pakilimų ir vėl nusileidimų, gražių skrydžių, grakščių šuolių ir daug nuoširdaus bendravimo. 2020-tieji suteiks kiekvienam mūsų vienai ar kitai veiklai palankius periodus, progų gabumų atskleidimui, galimybių asmeniniam tobulėjimui, padės rasti širdžiai artimą veiklą. Bus ir jautresnių dienų: šiais metais įvyks 2 Saulės (žiedinis ir pilnas) ir 4 daliniai Mėnulio užtemimai.

Motion graphics by darius.zukas.design@gmail.com

Sausio 25 dieną prasidės 12 metų naujas ciklas – Kinų Baltos Metalinės Žiurkės metai. Šis ciklas pasižymės padidėjusiu tempu, greitais, ryžtingais sprendimais, neplanuotų įvykių gausa. Pagrindinį dėmesį būsite linkę skirti šeimai, artimiesiems, gausos didinimui. Kai kam šie metai bus tais, kada sutiks sau skirtąjį. O kai kas šiais metais pagaliau galės sulaukti gandrų.

Sausio 28 dieną Lilit pereis iš Žuvų į Avino ženklą, kuriame viešės iki spalio 21 dienos. Tad šie mėnesiai pasižymės stipria energija, noru greitų rezultatų. Gyvenimas gali jus įsukti į greitų įvykių, besikeičiančių situacijų sūkurį.

Gegužės 5-6 dienomis keis Mazgų kryptys: Nusileidęs pereis iš Ožiaragio į Šaulio, o Kylantis – iš Vėžio į Dvynių (ten bus artimiausius pusantrų metų). Į pirmą planą iškils profesinis ir asmeninis tobulėjimas, žinių siekimas, darbe – būtinybė kolektyvinių sprendimų.

Nuo spalio 21 d. Lilit įžengs į Jaučio ženklą ( bus jame maždaug 9 mėnesius). Tad metų pabaigoje ypač svarbūs taps materialūs klausimai.

Šiais stiprių energijų nuotaikingais metais kurkite gražius ateities planus, stiprinkite draugystės ir meilės ryšius.

Sėkmės bei gyvenimo pilnatvės 2020-taisiais!

AVINAS

2020-ieji jums – energingi, kovingi metai. Šių metų simbolis jums – karys.

Metų dienomis likimas nebūtinai siūlys sėkmę „ant lėkštutės“, tačiau suteiks daug progų energingais, ryžtingais veiksmais ją susikurti, išsikovoti. Tam ypač palanki jau Naujųjų metų pradžia.

Nuo sausio 28 dienos į jūsų ženklą atkeliaus Lilit. Ji jūsų ženkle viešės iki spalio 21 dienos. Tad šiuo laikotarpiu būsite linkę spręsti greitai ir ryžtingai, kita vertus – kelyje gali tekti įveikti ir nedideles pasitaikančias kliūtis.

Nuo vasario 7 dienos iki kovo 5 dienos, – ypatingas laikas, į jūsų ženklą įžengus Venerai, draugystei ir meilei.

Nuo kovo 20 d. į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, o balandžio 11 dieną prisijungus ir Merkurijui, prasidės jums ypač energingas laikotarpis.

O Birželio 28-tą dieną į jūsų ženklą įžengęs Marsas kurs palankias aplinkybes pribrendusiems pokyčiams, ryžtingoms permainoms.

Nuo rugsėjo 10-os dienos, retrogradiniam Marsui susijungus su Juoduoju Mėnuliu, darbuose savęs nespauskite, kai kas grįšite prie atidėtų darbų ir projektų.

O spalio 21-ą dieną iš jūsų ženklo iškeliaus Juodasis Mėnulis. Atsivers naujos galimybės, prasidės jums ypač sėkmingas žvaigždžių palankumo laikotarpis. Tad Imkitės įgyvendinti savo svarbiausius sumanymus. Kai kas ryšis žengti kartu skambant Mendelsono maršui, o kažkas džiaugsis laukdami gandrų.

Įdomių bei kūrybingų jums 2020-ųjų!

JAUTIS

Ypatingi metai siekiantiems pergalių profesinėje veikloje. Būdami darbštūs ir atsakingi jau metų pradžioje, galėsite sparčiai judėti savo tikslo link, kaip greitį didinantis traukinys, kuris ir galėtų būti šių metų jūsų simboliu. Jupiteriui ir Saturnui keliaujant Ožiaragio ženklu, metų pradžia – profesiniam tobulėjimui, materialaus pagrindo kūrimui.

Nuo vasario 7 dienos į Avino ženklą įžengus Venerai, iki kovo 5 dieną susilaikykite nuo nepamatuotos finansinės rizikos. Venerai atkeliavus į jūsų ženklą, nuo kovo 5 iki balandžio 4 dienos, – ypatingas laikas draugystei ir meilei.

Kovo 9 dieną, Venerai viešint tame pačiame laipsnyje, kaip ir Uranui, kai kuriems galimi pokyčiai darbe.

Nuo balandžio 28 dienos, Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą – iki gegužės 12 dienos – puikus laikas bendraminčių paieškai, prekybiniams sandoriams.

Nuo liepos 2 dienos, Saturnui sugrįžus į Ožiaragio ženklą, kai kurie grįšite prie ankstesnių idėjų bei sumanymų.

Ypač palankus laikotarpis jums nuo rugpjūčio 23 dienos, Saulei pradėjus kelionę Mergelės ženklu – iki rugsėjo 9 dienos. Šiuo laikotarpiu, norintys keisti darbą ieškokite pagrindinių ir papildomų darbų, finansinių šaltinių. Svarbiausius darbus, kardinalius pokyčius, pvz., gyvenamos vietos keitimą, perėjimą į naują darbą, planuokite nuo rugsėjo 12 d. iki spalio 20 d.

Nuo spalio 21 d. į jūsų ženklą atkeliauja Lilit, tad jūsų tempas gali kiek sulėtėti.

Gruodžio 21 d., Saulei ir Merkurijui perėjus į Ožiaragio ženklą, namuose džiugins artimųjų meilė ir dėmesys, didžiųjų metų švenčių laukimas.

Sėkmingų bei džiaugsmingų jums 2020 metų!

DVYNIAI

Metai,kai vienos durys gali užsiverti, o atsiverti kitos. Tad šių metų jūsų simbolis – naujos durys.

Ir nors ne viskas bus taip lengva kaip norėtųsi, vis tik sėkmė vis dažniau belsis į jūsų duris. Metų pradžioje, Venerai viešint Vandenio ženkle, į gyvenimą žvelkite linksmiau, optimistiškiau. O sausio 16 dieną į Vandenio ženklą įžengus Merkurijui, o 21 dieną ir Saulei, būkite atviri idėjoms, pasiūlymams ir naujiems sumanymams.

Nuo vasario 19 dienos iki balandžio 4 dienos – laikotarpis palankus norintiems pasimažinti atsakomybių krūvį, paieškoti naujos veiklos.

Nuo balandžio 4 dienos, Venerai perėjus į Dvynių ženklą, puikus laikas dalykinėms, o kai kam ir asmeninėms, pažintims.

Gegužės 5-6 dienomis keičiasi Mazgų kryptys: Kylantis – iš Vėžio pereis į jūsų, Dvynių ženklą. (ten bus artimiausius pusantrų metų). Taip prasidės įdomus jums profesinio ir asmeninio tobulėjimo laikotarpis.

Rugpjūtis – kontrastingas. Šis mėnuo ypač tiktų jūsų atostogoms.

Spalio 28 dieną Venera įžengs į Svarstyklių ženklą, į jas tą pačią 28 dieną įžengs ir Merkurijus. Prasidės laikotarpis, kurio dienos šaunios draugystei, meilės ryšių stiprinimui, o taip pat palankios trokštantiems darbo pokyčių.

Nuo lapkričio 11-os Merkurijui sugrįžus į Skorpiono ženklą. tinkamas laikas aktyviems ryžtingiems sprendimams.

Savotiškas virsmo metas – antroji gruodžio dekada. Kai kam tai bus metas svarbiems asmeninio gyvenimo pokyčiams.

Daug meilės bei sėkmingų pokyčių jums 2020-taisiais!

VĖŽYS

Metai, kai norėsis suteikti savo svajonėmis sparnus, o gyvenimas gali imti ir pasiūlyti naujų idėjų, palankių verslo kūrimui ir plėtrai. Jūsų metų simbolis – sparnai. Jie neš jus į sėkmę, jei mokėsite šiais metais pasidžiaugti tuo, ką likimas jums padovanos. Būkite veržliais ir tikėkite, kad jums pavyks!

Sausį neleiskite sau liūdėti. Ypač sausio 10 dieną – dalinio Mėnulio užtemimo jūsų ženkle metu. Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, išlaikykite giedrą nuotaiką, venkite dramatizuoti sunkumus, paieškokite tokios veiklos, kuri džiugintų jūsų širdį.

Nuo Vasario 3 dienos, Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą, lengviau atskleisite kūrybinius sugebėjimus, realizuosite menines idėjas.

Gegužės 5-6 dienomis Kylantis Mazgas iškeliaus iš jūsų į Dvynių ženklą. Galėsite išreikšti nenuilstantį norą daug ką keisti. Gegužės 13 dieną Marsui perėjus į Žuvų ženklą,iki birželio 28 dienos, norėsis patirti įdomių nuotykių, atskleisti savo talentus. Saulei įžengus į jūsų ženklą,liepa suteiks ramesnį atokvėpį. Norėsis kuo daugiau dėmesio skirti ir savo namų jaukumo kūrimui.

Rugpjūčio 8 dieną Venera pereina į jūsų ženklą, kuriame ji viešės iki rugsėjo 6 dienos. Tai įstabus draugystės, meilės, gilių jausmų brandinimo laikotarpis.

Spalio 23 dieną Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, jums gebėjimas lanksčiai priimti pokyčius, džiugus bendravimas ir gyvenimo džiaugsmas bus raktas į sėkmę.

Gruodį laukdami švenčių, būkite aktyvūs, kurkite materialų pagrindą. Taip pritrauksite į savo gyvenimą sėkmę, lengviau rasite tinkamus sprendimus. Šis metas puikus ir partnerystės ryšių kūrimui.

Daug laimės ir meilės jums 2020–iais!

LIŪTAS

Nuotaikingi metai. Kaip atvėrus langą, kuris, beje, jūsų metų simbolis, laikas nuo laiko į jūsų gyvenimą įsiverš gaiviu oro gūsiu netikėtos permainos, įdomūs susitikimai ir naujos pažintys. Nuo sausio 3 dienos Marsas pereis iš Skorpiono į Šaulio ženklą. Tai jums ryžtingų sprendimų laikas, kai galėsite aiškiau įvertinti nueitą kelią ir išsikelti naujus tikslus. Iki sausio 28 dienos, kol Lilit pereis iš Žuvų į Avino ženklą, jums ypač sėkmingas metas

bendraminčių paieškai, verslo kūrimui ir plėtrai, draugystei ir meilei. Seksis su viena sąlyga: kad jūs neabejosite tuo, ką darote ir būsite, kaip jums tinka, džiugūs, greiti ir optimistiški. Vasarį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, svarbu būtų į besikeičiančius planus nereaguoti per karštai, pasidžiaugti ir nedideliais gerais dalykais.

Pirmoje kovo dekadoje, Lilit ir Chironui susijungus Avino ženkle, darbus, kaip ir partnerius kruopščiau rinkitės. Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, kai kurie gali ryžtis esminėms gyvenimo permainoms. Panaudokite žvaigždžių palankumo laiką iki balandžio 23 dienos ir asmeniniams svarbiems gyvenimo pokyčiams. Kai kas planuosite sužadėtuves, dar kiti – vestuves.

Saulei viešint Liūto ženkle, į kurį rugpjūčio 5 dieną atkeliaus ir Merkurijus, puikus metas organizaciniams darbams. Norėsis išsikelti naujus tikslus ir atšventus gimtadienį. energingai kibti į darbus.

Rugsėjo 9-11 dienomis, artimos Marso ir Lilit pozicijos Avino ženkle įtakoje, būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje. Galimi susižavėjimai naujomis idėjomis, ar nauju žmogumi. Vis tik jausmų stiprumu įsitikinkite, neskubėkite.

Metų pabaigoje puoselėkite gražius tarpusavio ryšius, užsiimkite kūryba.

Linksmų patyrimų jums 2020-taisiais!

MERGELĖ

Šiais metais norėsis daugelį dalykų pradėti naujai, tarsi atvertus naują popieriaus lapą. Jis ir yra jūsų šių metų simbolis. Metų, prasidėjusių Saulės viešnage karališkajame Ožiaragio laipsnyje, pradžioje, kurkite ilgalaikius veiklos planus. Karjeros siekiams, Jupiteriui ir Saturnui keliaujant jūsų ženklu, ypač palankus laikas – sausio 15-20 dienos. Jupiteriui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, imkitės pačių svarbiausių darbų.

Vasario 16 dieną Marsas pereis iš Šaulio į Ožiaragio ženklą. Šį, iki kovo 21 dienos laikotarpį, pagrindinį dėmesį skirkite einamiesiems darbams, materialaus pagrindo kūrimui. Balandžio 20 dieną Saulė įžengus į Jaučio ženklą keliaus artima Uranui pozicija, – stenkitės įveikti kliūtis, imkitės konkrečių veiksmų, esminių problemų sprendimo.

Nuo balandžio 28 dienos Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą iki birželio 28 d. palanku imtis verslo reikalų, spręsti finansinius klausimus, investuoti, įsigyti vertingų dalykų, tame skaičiuje nekilnojamą turtą.

Nuo liepos 2 dienos Saturnas grįš į Ožiaragio ženklą tad laikotarpyje iki spalio 1 dienos, kurkite strateginius planus. siekite aiškumo ir konkretumo, pažadų vykdymo. Jums ypač palankus laikas iki spalio 21 dienos. Lengviau sektųsi atrasti ir gerą darbo pasiūlymą, naujų finansinių šaltinių. Norintys, skirkite šį laiką įsitvirtinimui darbuose.

Spalio 21 dieną Lilit iš Avino perėjus į Jaučio ženklą, – jums ramesnis laikotarpis.

Gruodžio 21 dieną, Saulei ir Merkurijui perėjus į Ožiaragio ženklą, norėsis suvesti rezultatus. Kalėdinis laikotarpis įdomus susitikimais bei naujais sumanymais. Belaukiant Naujųjų, darbuose jums padės atkaklumas ir drąsa, gebėjimas įžvelgti reiškinių priežastis ir motyvacijas.

SVARSTYKLĖS

Metai, jums žada būti permainingi ir įdomūs. Jūsų Metų simbolis – sietas. Per jį prasijodami. atsirinksite tikruosius draugus, gyvenimo partnerius, svarbiausius tikslus ir būdus jiems pasiekti. Jau metų pradžioje Venerai keliaujant Vandenio ženklu, gali keistis jūsų požiūris į anksčiau buvusius svarbius dalykus.

Sausio 16 dieną į Vandenio ženklą įžengus Merkurijui, o sausio 21 dieną – Saulei, laikotarpiu iki vasario 19 dienos, rinkitės ne tik žmones, su kuriais jums pakeliui, bet ir naujas svarbiausias idėjas, verslo sumanymus.

Nuo kovo 4 dienos, Merkurijui, judančiam retrogradine kryptimi sugrįžus į Vandenio ženklą, iki kovo 16 dienos, kai kurie realiau įvertins tolesnes karjeros augimo perspektyvas. Kai kas susivokę esantys ne savo kėdėje, ryšis darbo, veiklos permainoms.

Kovo 31 dieną Marsas įžengs į Vandenio ženklą ir jame bus iki gegužės 13 d. Tai jums ryžtingų sprendimų laikas. Lengviau galėsite rasti papildomus darbus, naujus finansinius šaltinius. Kai kas rinksis tarp galimybės likti komforto zonoje su kad ir nedideliu, bet stabiliu uždarbiu ir tarp rizikingo nuosavo verslo kūrimo.

Balandžio 4 dieną į Dvynių ženklą atkeliauja Venera. Jame ji viešės iki rugpjūčio 8 dienos. Tai puikus metas, draugystei ir meilei, norintiems susivokti savo galimybėse, jausmuose ir troškimuose.

Rugsėjo 23 dieną Saulė pereina į Svarstyklių ženklą, – sektųsi pirkti-parduoti, įsigyti kažką naujo, rūpintis savo namais, buitimi.

Spalio 28 dieną Venera įžengs į Svarstyklių ženklą, į jas tą pačią 28 dieną įžengs ir Merkurijus. Laikotarpis iki lapkričio 28 dienos, – romantikai, gebėjimui išreikšti savo jausmus.

Metų pabaigoje šeimoje stiprinkite gražius tarpusavio ryšius, kartu spręskite vaikų saviraiškos klausimus.

Šaunių permainų jums 2020 – taisiais!

SKORPIONAS

Vidinių įžvalgų, aiškumo paieškos metai. Jūsų simbolis būtų – padidinamasis stiklas. O suradus tiesos grūdą, sektųsi spręsti ir sudėtingesnes problemas. Jau metų pradžioje bus skrydžių ir nusileidimų, kovingų ir taikių periodų. Svarbu kad kelyje į sėkmę jus lydėtų optimizmas.

Sausio 10 dieną – dalinio Mėnulio užtemimo Vėžio ženkle metu, rinkitės kompromisų paiešką. Nuo Sausio 14-os dienos, Venerai, nuo vasario 3 dienos, Merkurijui keliaujant Žuvų ženklu, o vasario 19 dieną prie jų prisijungus ir Saulei, jausitės esantys lyg ant bangos. Tai įstabus metas, kai sektųsi spręsti tarpusavio santykių klausimus, ieškoti kūrybinio įkvėpimo, įdomios veiklos.

Kovo 16 dieną į Žuvų ženklą sugrįžus Merkurijui, iki balandžio 11 dienos, puikus metas romantiškiems pasimatymams, jautriam pasirūpinimui mažaisiais. Nuo balandžio 20 dienos Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu ženklu, galite jaustis, lyg plauktumėte prieš srovę. Darbe svarbu būtų atidesniems, susilaikyti nuo kritikos.

Gegužės 16 dieną Selena pereis į Skorpiono ženklą ir jame bus iki gruodžio 15 dienos. Šį laikotarpį įdėjus pastangų, lengviau sektųsi pelnyti sėkmę, išspręsti sudėtingesnius klausimus. Gegužės viduryje Marsui keliaujant Žuvų ženklu, iki birželio 28-os, ieškantys lengviau rastų įdomesnį darbą, širdžiai artimą veiklą. Saulei keliaujant Vėžio ženklu, metas, kai galėsite imtis esminių gyvenimo pertvarkų. Laikas tinkamas statybų -remonto darbams. Rugpjūčio 8 dieną, Venerai perėjus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, mažiesiems, namų jaukumo kūrimui. Laikas aktyviam jūsų poilsiui, atostogoms. Nuo rugsėjo 10 dienos, Marsui susijungus su Juodu Mėnuliu, aštresnis laikas. Saulei keliaujant jūsų ženklu, lengviau atrasite geriausias išeitis.

Gruodį turėsite daug progų parodyti, kaip giliai mokate mylėti, nuoširdžiai draugauti, rengti artimiesiems šaunias šventes.

Sėkmės ir džiugių patyrimų jums 2020 – taisiais!

ŠAULYS

Ženklių pokyčių metai, Kam veikloje, o kam – asmeniniame gyvenime. Daug pasiekti galėsite lanksčiau reaguodami į besikeičiančias situacijas, priimdami permainas ir patys būdami pasiruošę daug ką keisti. Jūsų ženklo metų simbolis – lankas. Iš jo paleistos strėlės lėks į taikinį jau metų pradžioje, – nuo sausio 3 iki vasario 16 dienos jūsų ženkle viešės Marsas. Tai dienos, kai lengviau rasite sprendimus ir išeitis, kai reikalai galėtų slysti, kaip per sviestą.

Nuo kovo 20 dienos, Saulei pradėjus kelionę Avino ženklu, bei artimos pozicijos su Lilit įtakoje, metas pasižymės noru priiminėti greitus ir rizikingus sprendimus, kovingumu. Šiuo laikotarpiu iki balandžio 20 dienos jums padės gebėjimas daugelį reikalų spręsti diplomatiškai, ieškant kompromiso, namuose – tarpusavio supratimo.

Birželį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, sėkmę greičiau pelnysite kolektyvine veikla, o bendraudami ieškosite kas jus jungia ir vienija.

Gruodis jums – romantiškas metas, kai tebeieškantys naujo žmogaus lengviau užmegs naujas pažintis, o jau suradę mąstys apie tvirtesnius tarpusavio saitus. Saulės ir Nusileidusio Mazgo artimos pozicijos jūsų ženkle įtakoje, greičiau sulauksite savo darbų rezultatų. Gruodžio 14 d. jūsų ženkle įvyks pilnas Saulės užtemimas – būtinas didesnis atidumas keliuose ir buityje, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Vėlesnės dienos – ypatingas laikas jūsų pergalėms, svarbiems pasiekimams. Šiuo metu verta būtų paieškoti naujų finansinių galimybių, norintiems gauti geresnį atlygį – naujų darbų.

Tad metų pabaiga jums galėtų būti ypač sėkminga tiek naujai veiklai, tiek pradėtam ir vystomam verslui, tiek ir harmoningų tarpusavio santykių kūrimui.

Sėkmingų pokyčių jums 2020 – taisiais!

OŽIARAGIS

Tai aiškumu, konkretumu pasižymintys pragmatiški metai, kai realiai vertinsite, kaip svarstyklėmis sversite savo ir kitų galimybes, gautus pasiūlymus, planuosite, ieškosite tikslams pasiekti konkrečių kelių. Tad jūsų ženklo simbolis šiems metams,- svarstyklės.

Metai prasidės Saulės viešnage karališkajame jūsų ženklo laipsnyje. Tai – ypatingas laikas naujų planų kūrimui. Sausio 9 dieną Saulei su Merkurijui keliaujant griaunamuoju jūsų laipsniu, ir 10 dieną dalinio Mėnulio užtemimo metu, šaunu būtų išsivalyti iš širdžių rūdžių nuosėdas,- buvusias nuoskaudas, nusivylimus.

O štai vėlesnės dienos Ožiaragiams – žvaigždžių palankumo metas, – jūsų ženkle viešės Saulė, Saturnas, Jupiteris, Nusileidęs Mazgas ir Plutonas. Tai ypatingas laikas ženkliems karjeros pokyčiams, tiktų tolimesnių tikslų numatymui. Būsite linkę atrasti tarp pelų tiesos grūdus, atsirinkti naujas perspektyvias veiklos kryptis.

Sausio 15 – 20 dienomis, Jupiteriui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, norėsis vertinti tikruosius dalykus. Tai puikus laikas užsiimti savo verslu, pirkti-parduoti nekilnojamąjį turtą, įsigyti vertingų daiktų.

Vasario 16 dieną į jūsų ženklą įžengs Marsas. Jame jis bus iki kovo 31 dienos. Tai laikotarpis mąstantiems apie ženklesnius darbo pokyčius. Ypač tiems, kas bus pajutę karjeros pasiektas lubas.

Nuo kovo 23 dienos iki liepos 2 dienos iš jūsų ženklo į Vandenio, bus iškeliavęs Saturnas – gali keistis jūsų prioritetai, veiklos kryptys, susidėlioti nauji gyvenimo akcentai.

Nuo liepos 2 dienos Saturnui sugrįžus į jūsų ženklą iki spalio 1 dienos į pirmą planą iškils materialūs klausimai. Siekite stabilumo ir kartu aiškiau matysite situacijas, aplinkybes, kitų interesus.

Spalio 21 dieną Juodas Mėnulis įžengia į Jaučio ženklą. Tad šiuo laiku labiau pasikliaukite savo intuicija. Pamažinę norus būti nuolat teisiais, dažniau pasijausite laimingais.

Metų gale į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, užsiimkite gražių tarpusavio santykių puoselėjimu.

VANDENIS

Aktyvūs, ryžtingi metai, kai lengviau galite pagauti laimės paukštę už uodegos, ir išsitraukti bent vieną, sėkmę žadančią jos plunksną. Plunksna ir yra jūsų ženklo šių metų simbolis, raginantis į gyvenimą žvelgti lengviau, sklęsti pagavus palankų vėją. Jau metų pradžioje, Venerai viešint jūsų ženkle, šaunus laikas ieškantiems savojo žmogaus, – sektųsi užmegzti draugystę.

Sausio 21 dieną Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, tinkamas metas įgyvendinti ilgai brandintus tikslus. Palankus laikas užsiimantiems prekyba, finansais, galėsite sėkmingiau įsigyti nekilnojamą turtą.

Kovo 4 dieną sugrįžus iš Žuvų į jūsų ženklą Merkurijui, iki kovo 16 dienos, kai kurie įsitikinsite, kad gera nauja – tai gali būti ir primiršta sena.

Kovo 23 dieną į jūsų ženklą įžengs Saturnas. Norėsis skirti laiko dvasinėms įžvalgoms, atrasti santarvę su savimi, savo praeitimi ir aplinkiniais.

Kovo 31 d. Marsui įžengus į jūsų ženklą iki gegužės 13 dienos, laikotarpis palankus materialaus pagrindo kūrimui, darbų keitimui, kai kas ryšis pradėti kažką savo.

Gegužės 21 dieną Saulei įžengus į Dvynių ženklą iki birželio 20 dienos, laikas tinkamas ketinantiems pervažiuoti į naują gyvenamą vietą, norintiems užmegzti naujus tarpusavio santykius.

Liepos 22 dieną Saulei perėjus į jums opozicinį Liūto ženklą, ir juo keliaujant iki rugpjūčio 23 dienos, galite būti linkę sutirštinti spalvas, tad nevertėtų šiam periodui planuoti esminių pokyčių. Jis labiau tiktų jūsų atostogoms.

Nuo rugsėjo 23 dienos, Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą, iki spalio 23 dienos sektųsi iškart spręsti iškilusius uždavinius. Tai laikas, kai reikėtų derintis prie aplinkybių, o tarpusavio santykiuose ieškoti santarvės ir supratimo. Lapkritį išlaikykite vidinę ramybę, neįkriskite į smulkmenas.

O metų pabaigoje norėsis į situacijas pažvelgti linksmiau, atrandant gyvenimo džiaugsmą gausinančių dalykų.

ŽUVYS

Apgalvotų, paruoštų ėjimų metai, galintys priminti gerą šachmatų partiją. Tad jūsų ženklo metų simbolis – šachmatai. Jau metų pradžioje, nuo sausio 13 dienos, Venerai atkeliavus į jūsų ženklą, iki vasario 7 dienos, neprošal numatyti keletą ėjimų į priekį, o kartu išlaikyti aiškią tikslo kryptį.

Sausio 28 dieną Juodasis Mėnulis iš jūsų pereis į Avino ženklą,- dienos atneš ilgai lauktą ramybę ir stabilumą. Vasario 3 dieną Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą, galėsite daug nuveikti profesinėje srityje, gali kilti geros meninės-kūrybinės idėjos.

Vasario 19 d. Saulei įžengus į jūsų ženklą, iki kovo 20-os dienos, puikus laikas norintiems permainų, palankus nusprendusiems keisti gyvenamą vietą.

Kovo 16 dieną sugrįžus Merkurijui iki balandžio 11 dienos, lengviau atskleisite savo kūrybinius, meninius sugebėjimus.

Gegužės 13 dieną į jūsų ženklą įžengus Marsui, kai kas galės ieškotis naujos darbo vietos. Nuo gegužės 29 dienos, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, laikotarpis romantikai, gebėjimui išreikšti savo jausmus.

Nuo birželio 22 iki liepos 22 dienos, Saulės ritmų Vėžio ženkle įtakoje, daugelį dalykų galėsite pamatyti naujoje šviesoje. Šis laikotarpis- savotiškas dvasinių ieškojimų metas, kai svarbu bus susivokti savo vidiniame pasaulyje, atrandant tikruosius dalykus ir vertybes. Rugpjūčio 8 dieną Venerai perėjus į Vėžio ženklą, siekiant sėkmės, jums labai padės mokėjimas pasiremti savo vidine galia ir šviesa, gebėjimas dalintis ne tik savo rūpestėliais, bet ir džiaugsmu. Reikėtų remtis jau pasiektais laimėjimais, patikrintais sprendimais.

Nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 23 dienos, Saulei viešint opoziciniame jums ženkle, kad nebūtumėte linkę pergyventi, o lengviau rastumėte išeitis, svarbu bus matyti šviesą tunelio gale, išlikti pozityviais ir džiugiais.

Spalį ir lapkritį išradingai ieškokite išeičių, imkitės greitų ir ryžtingų žingsnių, o metų gale norėsis kuo daugiau laiko skirti savo vaikams ir brangiausiam gyvenimo žmogui.

Šaunios šachmatų partijos jums 2020-iais!