Apie 2019 metus

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Lolita Žukienė įvardijo, ką ateinantys metai atneš dvylikai Zodiako ženklų

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/aktualijos/lolita-zukiene-ivardijo-ka-ateinantys-metai-atnes-dvylikai-zodiako-zenklu.d?id=79990739

2019-tieji – Įdomūs, nuotaikingi, kupini įspūdžių geltonosios kiaulės metai. Tiesa geltonoji kiaulaitė, kaip ir dera tikrai ledi, neskubės, tikrosios jos sutiktuvės įvyktų vasario 5d., tačiau, pasitikdami 2019-uosius, jau galime joms ruoštis ir planuoti.

Tad kokie jie 2019-ieji?

Pirmiausia: kupini naujų potyrių bei įdomių įvykių.

Seksis nuoširdiems, viskuo mokantiems pasidžiaugti ir entuziastingiems žmonėms.

Nusileidusio Mazgo Ožiaragyje ir Kylančio Vėžyje ašies įtakoje, – turintiems aukštas dvasines ir puoselėjantiems šeimos vertybes.

Beje, prisiminkime, kad kiaulaitė asocijuojasi ir su kiaulės- taupyklės įvaizdžiu, tad tokią neprošal įsigyti didiesiems pirkiniams.

Kokiems ženklams jie būtų laimingi? Kiekvienam ženklui tikrai bus ypač palankūs periodai.

Didžiausi optimistai, pasižymintys nuoširdumu- ugnies ženklai . Tad pradėkime nuo jų. Nuo metų pradžios ir iki pat kitų metų gruodžio 3 d. Jupiterio viešnagės jų ženkle įtakoje ypatingi sėkmingi, kupini naujų galimybių metai Šauliams.

Prie jų prisijungs ir Liūtai o, iškeliavus iš jų ženklo Uranui, nuo kovo 6 d.- Avino ženklo atstovai.

Žemės ženklams sėkmė irgi būtų dažna viešnia. Jie jau metų pradžioje džiaugsis naujais planais ir materialiomis galimybėmis. Svarbu jiems būti lankstiems, nes 2019 –taisiais, planai dažniau gali kisti, Metų pradžia palanki Ožiaragiams,o iki kovo 6 d. ypač palankūs metai jaučiams, sausį ir vėliau, nuo kovo 28-os, Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi, sėkmingi bus ir Mergelėms.

Oro ženklus didesnė sėkmė lankys nuo pavasario, ypač palankių Merkurijaus ritmų įtakoje- Dvynius nuo kovo 28-os, Svarstykles – nuo balandžio 23-ios.

Vandeniams didžiosios sėkmės gali tekti kiek i luktelėti. Palankiausias Vandens ženklo atstovams laikas prasidės nuo gegužės 4d., kai iš jų ženklo iškeliaus Lilit.

Ypač puikūs meta i Vėžiams,Jiems 2019-ieji palankios Jupiterio viešnagės įtakoje sėkmingi, energingi gerų pokyčių metai palankus laikas iki pat gruodžio 3 d.

Skorpionams – metai šaunūs. Gali kiek lėčiau darbai judėtų gegužės mėnesį, – šį mėnesį jie galėtų atostogauti.

Žuvims ypač sėkmingas laikotarpis nuo metų pradžios Iki gegužės 4d.,kol dar į jų ženklą neįžengė Lilit. Tiesa, jas beveik visus metus globos Jupiteris, tad nusiminti nevertėtų.

Panaudokite šiuos sėkmingus laikotarpius savo svarbiausiems siekiams,

Neužmirškite, kad tai yra bendros prognozės, jas derinti reiktų su asmeninio horoskopo rodikliais.

Didžiausios jums sėkmės ir gyvenimo pilnatvės 2019-taisiais!

Spustelėjus ženklą būsite nukreipti į vaizdo įrašą!

AVINAS

Aktyvūs, džiugūs metai. Kaip ir dera jūsų ženklo atstovams, ypač energinga bus jų pradžia. Kaip sportininkai, pasiruošę prie starto linijos, pagaliau sulauksite varžybų pradžią skelbiančio signalo. Tad neatidėliokite darbų, realizuokite kilusius sumanymus.

Jau sausio pradžioje į jūsų ženklą atkeliavęs Marsas kurs palankias aplinkybes ryžtingiems žingsniams ir sprendimams, kelionėms, pažintims ir susitikimams

Jūsų ženkle jis viešės iki vasario 14 d. Tad šis laikotarpis, išskyrus sausio 6-tą ir , sausio 21-tą dienas. –dalinio Saulės ir pilno Mėnulio užtemimų dienas, būtų tinkamas konkretiems materialiems darbams.

Vasario antra pusė kai kuriems bus kontrastinga, ypač tiems, kurie pajus karjeros pasiektas lubas ir mąstys apie ženklesnius darbo pokyčius.

Darbų paieškai, svarbiems pasirinkimams bei apsisprendimams, stipriems gyvenimo pokyčiams tinkamas metas – paskutinės vasario dienos ir kovo pradžia.

Kovas permainingas, Saturno įtakoje kai kurių planai gali keistis.

Iš jūsų ženklo iškeliavus Uranui, balandis stabilesnis. Jūsų ženklu keliaujant Saulei – jis puikus saviraiškai, tinkamas statybų-remonto darbams, gyvenamos vietos keitimui. Panaudokite žvaigždžių palankumo laiką iki balandžio 23 d. ir asmeniniams svarbiems gyvenimo pokyčiams“ kai kurie galite planuoti sužadėtuves.

Gegužę gali kilti noras pasimažinti atsakomybių krūvį, dar kai kas ryšis pradėti kažką savo.

O birželį patartina didesnį dėmesį skirti šeimyniniams reikalams. Tai turėtų būti jums prioritetu.

Liepą jautresnės yra liepos 2 -tra. – pilno Saulės – ir liepos 16-ta – dalinio Mėnulio užtemimo dienos, kai vertėtų labiau pasirūpinti artimaisiais, ypač mažaisiais šeimos nariais.

O rugpjūtis šaunus romantinių jausmų proveržiams, palankus kai kuriems vestuvėms, o kažkieno ir krikštynoms.

Rugsėjis tiktų paruošiamiesiems darbams, pasirūpinimui sveikata ir imuniteto stiprinimui. Šį mėnesį ne prošal išklausyti vyresnių šeimos narių patarimus – tai padėtų rasti optimalius sprendimus.

Spalį paieškokite bendraminčių. Saulei keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, darbai gali kiek palėtėti, dažniau ieškosite nestandartinių sprendimų.

Lapkritį vienos durys gali užsiverti, o atsiverti kitos. Tad ieškokite naujų galimybių. Kai kurių draugystė atlaikiusi išbandymus, peraugs į ilgalaikius tvirtus tarpusavio santykius.

Gruodis energingas, kupinas veiklos ir naujų sumanymų. Namuose džiugins artimųjų meilė ir dėmesys, didžiųjų metų švenčių laukimas.

Metų pabaigoje svarbios bus jūsų pozityvios mintys, gebėjimas džiuginti kitus.

Daug gražių sumanymų ir sėkmingų pasirinkimų jums 2019-siais!

JAUTIS

Įdomūs, konkrečių darbų metai. Jų pradžioje vertėtų kaupti jėgas, rinkti informaciją, ieškoti bendraminčių. Išsikelkite aukštesnius tikslus, pasidomėkite tolesnėmis karjeros galimybėmis. Vėlesnės dienos permainingos, labiau tiktų įprastiniams darbams,o . mėnesio pabaiga – kūrybiniams sprendimams Jums palanki draugystės ir meilės kūrimui.

Vasarį į darbus įsivažiuosite po truputį, tarsi traukinys, po truputį didinantis greitį. Šį mėnesį materialių buitinių klausimų sprendimui jums ypač tiktų 9, 10 ir 11 dienos., Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu. O Vasario vidurys šaunus finansinių šaltinių paieškai.

Paskutinės vasario dienos suteiks progų į gyvenimą pažvelgti plačiau, kai kam atvers ir naujas karjeros galimybes.

O kovo pradžioje kai kurie supras, kad be darbų ne mažiau svarbūs ir asmeninio gyvenimo pokyčiai. Netikėtumų galite daugiau patirti kovo 10-tą-11-tą dienomis, kai jūsų ženkle viešės Uranas, Mėnulis ir Marsas. Net tai, kas atrodė stabilu -gali kisti, tad šaunu būtų būti atviriems ir naujoms galimybėms.

Kovo pabaiga, Marso ir Urano tranzitų jūsų ženklu įtakoje – aktyvi ir energinga. Keiskite tai ką galite pakeisti ir tai, kam jau atėjo pokyčių laikas.

Balandį iš jūsų ženklo iškeliavus Marsui – savotiško atokvėpio metas. Tačiau Urano viešnagė jūsų ženkle laikas nuo laiko gali kurti ir greitų sprendimų reikalaujančias situacijas darbuose. Jums padės gebėjimas lanksčiai reaguoti į besikeičiančias situacijas ir priiminėti kolektyvinius sprendimus.

Gegužę – pats darbymetis užsiimantiems statybų-remonto darbais. Kai kurie šį mėnesį gali keltis ir į naują gyvenamą vietą. Šį mėnesį sektųsi atskleisti talentus, dar neišreikštus gabumus.

Birželis palankus ieškantiems informacijos ir darbų, pasiryžusiems gilinti žinias, jo antroji pusė tiktų kelionių pradžiai.

Liepos pradžia – mažiau palanki svarbiems darbams. tad juos planuokite nuo mėnesio antros dekados. Norėsis gerinti buitį, spręsite šeimai aktualius klausimus.

O Liepos 16 -17 d. dalinio Mėnulio užtemimo dienomis branginkite gražius tarpusavio santykius. Liepos pabaiga palanki romantiškiems patyrimams, santarvės ir ramybės paieškai.

Rugpjūtis šaunus išvykoms ir kelionėms, draugystės ir meilės stiprinimui.

Rugpjūčio antrąją dekadą, jūsų ženkle viešinčiam Uranui pasukus retrogradine kryptimi, gali tekti grįžti ir prie anksčiau pradėtųjų projektų ir darbų. Besidarbuojantys šį mėnesį darbus derinkite su poilsiu, neužsikraukite per didelio jų krūvio.

Rugsėjo pirmoje pusėje gali tekti sukaupti jėgas svarbių klausimų darbuose sprendimui. Šį mėnesį nemažai jūsų dėmesio pareikalaus ir mažieji šeimos nariai. Nuo rugsėjo 18 d., Saturnui vėl pradėjus kelionę direkcine kryptimi, palanku būtų susikaupti ties esminių tikslų įgyvendinimu, karjeros augimu. Šio mėnesio pabaiga palanki, norintiems pelnyti aplinkinių palankumą, siekiantiems užmegzti naują draugystę, pasiryžusiems pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir bendraminčių parama.

O spalį kai kuriuos gali aplankyti mintys, kad galbūt vertėtų imtis nuosavo verslo, naujų veiklos krypčių.

Lapkritis suteiks progų perkainoti kai kurias vertybes, kai kurie turės progų įsitikinti tarpusavio santykių tvarumu. Darbuose įveikinėsite pasitaikančias kliūtis, ieškosite naujų galimybių. Saulei keliaujant jums opoziciniu Skorpiono ženklu, gali prireikti daugiau, nei įprastai pastangų, ne prošal būtų stiprinti imunitetą. Mėnesio pabaiga sėkminga komandiruotėms ir išvykoms, tiktų žinių gilinimui.

Gruodis įdomus susitikimais ir naujais pasiūlymais. Tai dienos, kai lengviau pelnysite pripažinimą, kai sektųsi įsitvirtinti darbuose ir džiaugtis nuoširdžiu bendravimu, laukiant gražiųjų metų švenčių.

Įdomių ir turiningų jums 2019 metų!

DVYNIAI

Vidinių įžvalgų metai. Kai kuriomis jų dienomis daugelį dalykų galite pamatyti naujoje šviesoje. Jau metų pradžioje gali keistis jūsų požiūris į anksčiau buvusius svarbius dalykus. Kai kurie realiau įvertins tolesnes karjeros augimo perspektyvas, dar kiti gali susivokti esantys ne savo kėdėje ir ryžtis darbo ir veiklos pokyčiams.

Sausio pradžioje savo projektams ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų. Tai ryžtingų sprendimų laikas, kai galėsite aiškiau įvertinti nueitą kelią ir išsikelti naujus tikslus. Svarbiems sprendimams jums tinkamas metas būtų sausio 7- 10-tą dienomis, o ypač palankus laikas jūsų naujiems sumanymams bei projektams būtų 11-ta ir 12-ta dienos, kai Merkurijus keliaus karališkuoju Ožiaragio laipsniu. Sausio antroje pusėje planuokite būsimas išlaidas, tinkamai įvertinkite savo galimybes ir resursus.

O pirmos vasario dekados dienos – puikus metas stiprinti draugystės ir meilės ryšius, ieškoti tarpusavio supratimo.

Kiek permainingesnio astrologinio fono būtų vasario antroje pusėje 19-22 dienos, kai Venera viešės griaunamajame Ožiaragio laipsnyje ir galimi kai kuriems pokyčiai darbuose. Tad vasario pabaigoje ir kovo pirmomis dienomis kai kas ieškosis naujos darbo vietos. Paieškoms tinkamas laikas iki kovo 3 d. ir antroje kovo pusėje nuo 18 iki 31 d.

Balandžio pirma pusė jums ypač aktyvi ir energinga. Tai dienos, kai lengviau rasite sprendimus ir išeitis, kai reikalai galėtų slysti, kaip per sviestą.

Antroje balandžio pusėje reikėtų neskubėti, duoti sau daugiau laiko įsigilinimui į darbines, o kai kam ir į asmenines situacijas, susivokti savo galimybėse, jausmuose ir troškimuose.

Gegužę daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai, imuniteto stiprinimui, darbus derinkite su kūrybingu poilsiu, daugiau laiko praleiskite gryname ore.

O birželį norėsis suvesti rezultatus, išsikelti naujus tikslus ir atšventus gimtadienį energingai kibti į darbus. Šio mėnesio antroji pusė jums romantiškas metas, kai tebeieškantys naujo žmogaus lengviau užmegs naujas pažintis, o jau suradę mąstys apie tvirtesnius tarpusavio saitus.

Liepos 2trą pilno Saulės užtemimo ir liepos 16-tą -17-tą – dalinio Mėnulio užtemimo dienomis svarbių klausimų nespręskite, būkite atsargesni keliuose ir buityje.

Nuo liepos 20-os d. jums – energingas ir veiklus laikotarpis. Liepos trečioji dekada palanki planuojantiems sužadėtuves ir vestuves ir kitus svarbius gyvenimo pokyčius.

Rugpjūtis atneš ilgai lauktą ramybę ir stabilumą. Šį mėnesį dažniau gali kilti meninės-kūrybinės idėjos. Mėnesio antroji pusė puiki šeimos atostogoms ir kelionėms.

Rugsėjį gali tekti kai kuriems spręsti darbe iškilusias problemas, o kartu ir šeimos finansinius klausimus. Kai kurie rinksis tarp galimybės likti komforto zonoje su kad ir nedideliu, bet stabiliu uždarbiu ir tarp rizikingo nuosavo verslo kūrimo. Šį mėnesį labiau galėsite pasitikėti savo jėgomis ir mažiau tikėtis paramos iš šalies.

Spalis galėtų būti sėkmingas naujų idėjų realizavimui, deryboms ir sutarčių pasirašymui. Šį mėnesį tarsi vienu įkvėpimu lengviau tvarkysitės su užgriuvusiais darbais. Į savo vietas sukris ir gerbūvio kūrimo klausimai.

Lapkritį venkite finansinės rizikos, sprendimus priiminėkite tik įsitikinę jų perspektyvomis ir sėkme. Tai metas, kai neprošal devynis kartus atmatuoti ir neskubėti kirpti.

Lapkričio 11 d. sėkminga Merkurijaus tranzitu. Šiuo metu lengviau išryškėtų ir ilgiau slėpti dalykai, jums naudinga informacija. Mėnesio antroje pusėje daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams, pasirūpinkite jų kūrybingu laisvalaikiu.

O gruodis šaunus siekiantiems žinių ir profesinio tobulėjimo, ketinantiems ugdytis dvasines vertybes, ieškantiems kūrybinio įkvėpimo. Šį mėnesį kai kurie atrasite save naujoje įdomioje veikloje, o dar kai kurie įsitikinsite, kad gera nauja – tai gali būti ir primiršta sena.

paskutinės šio mėnesio dienos džiugins šventiška nuotaika ir Naujųjų sutikimo planais.

Nuotaikingų ir džiugių jums 2019-ųjų!

VĖŽYS

Kupini įvykių ir įstabių patyrimų metai. Jie gali būti spalvingi nuotaikomis ir patyrimais, įdomūs susitikimais ir naujais projektais, kupini širdies šilumos ir gerumo. Kuo jūs juos ir pripildysite, kurdami harmoningus tarpusavio santykius, stiprindami draugystę ir meilę.

Sausio mėnesį galite dar savęs neskubinti, apmąstyti tolesnius kelius, pasirinkimus ir siekius. Tai mėnuo, kai Saulė viešės jums opoziciniame ženkle, ir todėl darbus būtina derinti su poilsiu, stengtis situacijas pamatyti iš įvairių pusių, išgirsti ir priimti ir kitokį požiūrį.

Sausio 21-ą emociškai jautrią – pilno Mėnulio užtemimo dieną, reikėtų branginti tarpusavio ryšius, įveikti liūdnesnes mintis.

Sausio paskutiniąją dekadą kurkite savo ateities materialų pagrindą.

Vasaris tiktų gerai paruoštiems žingsniams. Pirmosiomis vasario savaitėmis, iki vasario 14 d. Marsui viešint Avino ženkle, labai norėsis greitų rezultatų. Tačiau labiau seksis, jei informaciją tikrinsite ir į priekį judėsite įsitikinę sprendimų teisingumu.

Kovo mėnuo jums – gilesnių apmąstymo metas. Kartu gali aplankyti suvokimas, kad už savo laimę atsakingi esame mes patys. Ir kad kitas žmogus, darbas ar kitų mūsų vertinimas negali jos mums suteikti. Tai galime padaryti tik mes patys. Šį mėnesį galite lengviau atskleisti kūrybinius sugebėjimus, atverti širdį gerumui, būsite linkę padėti artimiesiems ir draugams.

Balandis jums labai darbingas. Tai mėnuo, kai gali atrodyti, kad kalnus galite nuversti, kai sektųsi keisti situaciją į jums palankesnę, priimant naujus sprendimus. Tiesa, šį mėnesį bendraudami būkite jautrūs ir dėmesingi, Saulei viešint ugnies ženkle galite būti linkę greičiau sureaguoti ne tik į žodį, bet ir į intonaciją.

Gegužę darbštiesiems jūsų ženklo atstovams svarbu ir nepersistengti. Raskite laiko pasidžiaugti žydinčiais sodais, pavasarine saule ir buvimu su jums brangiais žmonėmis kartu.

Birželį -mėnesį prieš jūsų gimtadienį, galite būti jautresni ir labiau pažeidžiami, tad šis mėnuo – ypač jo antroji pusė – tiktų jūsų atostogoms. Tam palanki ir pirmoji liepos savaitė, nes šio mėnesio pradžioje, liepos 2 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas. Šiame laikotarpyje būtinas didesnis atsargumas prie vandens. Tai pravers ir

liepos 16-tą – dalinio Mėnulio užtemimo dieną, kai šaunu būtų labiau pasirūpinti artimaisiais, mažaisiais šeimos nariais.

Vėlesnės mėnesio dienos, ypač atšventusiems savo gimtadienius, šaunios naujų darbų pradžiai, tinkamos persikraustymui į naują gyvenamą vietą, puikios draugystei ir meilei.

Rugpjūtis, ypač jo antroji pusė, palanki norintiems keisti darbą, informacijos paieškai, pasiūlymų apsvarstymui. Kartu tai dienos kurias norėsis auginantiems mažuosius kuo daugiau laiko praleisti kartu, pasirūpinti jų laisvalaikiu, o auginantiems mokinukus – ir artėjančiais mokslo metais. Svarbu į rūpestėlius per daug neįkristi, o pasidžiaugti paskutiniu vasaros mėnesiu, dalintis giedra nuotaika ir patirti kuo daugiau šaunių įspūdžių.

Rugsėjis kai kuriems palankus bus ne tik mokslo metams, bet ir kai kuriems sužadėtuvėms, o kai kam – ir vestuvėms. Tai dienos, kai norėsis dalintis ne tik derliaus gausa, bet ir širdžių šiluma.

Spalis permainingas, gali pateikti nemažai netikėtumų. Ne viskas, ką laikėte pastoviu,, išlaikys laiko patikrinimą. Reaguokite lanksčiai, tie, kai užsidaro durys – ieškokite prasiveriančio lango.

Lapkritį didesnį dėmesį skirkite savo sveikatai. Lapkričio 11os d. Merkurijaus tranzitas Skorpiono ženkle gali atskleisti ir ankstesnes paslaptis, neviešintas žinias.

Antroje mėnesio pusėje nepervarkite. Projektus ir darbus skirstykite dalimis, pasitelkite į pagalbą kolegas, o namų buityje – artimuosius.

Gruodis džiugins švenčių laukimu. Dalinsitės su artimaisiais rūpesčiais ir džiaugsmais, ieškosite galimybių gerinti buitį, stiprinti finansinį pagrindą.

Šaunių patyrimų, džiugių švenčių ir daug meilės jums 2019!

LIŪTAS

Naujų progų ir sumanymų metai. Šiais metais kursite materialią gerovę. O kai kuriems gyvenimas siūlys alternatyvas ir reikės pasirinkti – ar likti komforto zonoje, ar priimti naujus iššūkius.

Gali atrodyti, kad gyvenimas juda spirale. Ir laikas nuo laiko turėsite pakilti į sekantį spiralės vingį, praplėsti ne tik galimybes, bet ir savo požiūrį, gebėjimus, atsirinkti tikruosius gyvenime dalykus.

Metų pradžia – kiek lėtesnio tempo. Sausio 6 d.- dalinis Saulės užtemimas, tiktų atsisakymui seno požiūrio, sustabarėjusių nuostatų ir buvusių nusivylimų.

Sausio pirmoji pusė tiktų rezultatų apmąstymui, naujų tikslų išsikėlimui. Sausio 21 d. įvyks pilnas Mėnulio užtemimas, kuris prasidės Vėžio, o baigsis jūsų ženkle. Tad šią dieną svarbių susitikimų neskirkite, ji nėra palanki sandoriams, sutarčių pasirašymui.

Svarbiems sprendimams ir pasirinkimams jums tiktų trečioji sausio dekada nuo 22 d.

Vasario mėnesį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbai judės kiek lėčiau, tačiau tai metas, kai galėtumėte į situacijas pažvelgti plačiau, įvairiais kampais, ir iš kitų pozicijos.

Kovo pirmoje pusėje, Saturnui viešint griaunamajame laipsnyje, galimi ir netikėtumai. Tad svarbu bus išlaikyti jums būdingą gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą, o kai kam paieškoti ir naujų galimybių. Šį mėnesį sėkmingesnis metas nuo kovo 18 d. Ypač palankios draugystei ir meilei galėtų jums būti kovo 18-19 d., Mėnuliui viešint jūsų ženkle.

Be to, iš jūsų ženklo iškeliavus Selenai, prasidės jums ramesnis ir stabilesnis laikotarpis, kai galėsite drąsiau ir ryžtingiau imtis būtinų žingsnių ir sprendimų.

Balandis jums – ir aktyvus, ir energingas. Šį mėnesį jums tiktų posakis: „Jei ne dabar, tai kada?“

O gegužę, Marsui keliaujant Dvynių ženklu, galimos ir netikėtos pažintys. Antroje mėnesio pusėje norėsis ryžtingesnių žingsnių ir sprendimų, tačiau šiomis dienomis palanku būtų šiuos žingsnius paderinti su kolegomis ir bendraminčiais. Galimas profesinis augimas, kilimas karjeros laiptais.

Tam progų kai kuriems Liūtams suteiks ir birželis. Svarbu atsiminti, kad progos pasitaiko, bet nesikartoja. Tad nesnauskite.

Liepos 2 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas, tai metas, kai reikėtų stiprinti imunitetą, kai praverstų atidumas buityje ir prie vandens, o auginantiems mažuosius, tai mėnuo, kai šaunu būtų kartu atostogauti. Juolab, kad liepos 16 -17 d. įvyks dalinis Mėnulio užtemimas, tad galite būti prieš gimtadienį gerokai emociškai jautresni, nei įprastai. Ir poilsis būtų laiku ir vietoje.

Šį mėnesį kuo daugiau skirkite laiko artimiesiems, o kartu ir sau, atraskite naujas įdomias veiklas, skirkite daugiau laiko saviraiškai.

Rugpjūtis jums – kūrybos ir saviraiškos mėnuo, kai lengviau pelnysite pripažinimą ir įvertinimą, o atšventusiems gimtadienį – gali kilti naujų gerų idėjų. Tarpusavio santykiai taps šį mėnesį ypač svarbūs, juos kurdami negailėkite pastangų.

Rugsėjį kupini jėgų imkitės svarbių gyvenimo pokyčių ir sprendimų. Tai mėnuo, kai ieškantiems lengviau bus susirasti naują darbą ar papildomą finansinį šaltinį.

Spalį auginantys mokinukus rūpinsitės jų kūrybingu laisvalaikiu, skirkite laiko ir profesiniam tobulėjimui.

Lapkritis gali nustebinti netikėtais pasiūlymais ir naujomis galimybėmis, tačiau šį mėnesį reikėtų susilaikyti nuo nepamatuotos finansinės rizikos.

Gruodis jums žvaigždžių palankumo mėnuo, kai įgavę jėgų ir patirties, kupini energijos kursite savo ateitį. Kas siekdami aukštesnio įvertinimo darbe, o kas kurs ir asmeninį gražesnį gyvenimą.

Šį mėnesį, belaukdami didžiųjų švenčių atraskite gyvenimo džiaugsmą šiltame bendravime, draugų susitikimuose ir pelnydami, kad ir mažesnes, pergales.

Jautresnis metas – gruodžio 26 d. – žiedinio Saulės užtemimo metu – kai kuriems norėsis susimąstyti apie tai, ką norėtųsi šiuose metuose palikti, o ką pasiimti, kaip perkrovus savo lagaminą į Naujuosius.

Šviesių jums minčių ir džiugių jums 2019!

MERGELĖ

Įdomūs, kupini naujų pasiekimų metai. Taip, kaip kartais reikia atverti langus, kad įleistume gaivaus oro, taip šiais metais reikėtų atverti savo sielos langus, kad į gyvenimą įsileistume kuo daugiau džiaugsmo, įdomių patyrimų ir džiugių įvykių.

Metų pradžioje norėsis tarsi grūdus nuo pelų atsirinkti tikruosius kelius, siekiant savirealizacijos, veiklas ir širdžiai brangius užsiėmimus. Tai metas, kai galite perkraustyti, tarsi rūbų spintos, savo vidines lentynėles, atsisakant to, kas jau nebereikalinga ir atlaisvinant vietą ateinančioms į jūsų gyvenimą naujoms galimybėms.

Pirmomis sausio dienomis prisiminkite savo didžiausias svajones ir siekius. Galbūt jų link pradžioje žengsite tik nedidelį žingsnelį, tačiau svarbu, kad į priekį.

Sausio mėnesį sudėtingesnio astrologinio fono diena – sausio 6 d. Tai dalinio Saulės užtemimo diena, Mėnuliui keliaujant Ožiaragio ženklu. Šią dieną atsirinkite tikrąsias svajones nuo tų, kurios buvo iliuzijomis, o kartu ir palikite abejones ir liūdnesnes mintis.

Nuo sausio 10 d. jums sėkmingas laikas, siekiant saviraiškos, dienos palankios kolektyviniams darbams.

Tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui – sėkmingas periodas nuo sausio 18 iki 20 d.

O sausio 21 d., pilno Mėnulio užtemimo metu, kuo daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, kurkite namuose jaukumą ir rūpinkitės giedra nuotaika. Paskutinės sausio dienos, Marsui keliaujant Avino ženklu, tiktų greitiems žingsniams ir sprendimams.

O vasario palankesnis derybų ir susitarimų laikotarpis būtų nuo 5 iki 11 d. ir nuo 14 iki 17 d.

trečiosios dekados pradžioje, pirkinius kruopščiai planuokite, venkite nepamatuotos finansinės rizikos.

Kovo pirmosios dienos pareikalaus aktyvių ir kruopščių pastangų, o 4-17 d. laikotarpis palankesnis įprastiniams darbams, įsipareigojimų įvykdymui. Trečioji kovo dekada kai kuriems atvers naujas duris. Tai dienos, palankios dalykiniams susitikimams, darbų pokalbiams, sutarčių pasirašymui.

Balandį į pirmą vietą iškils šeimos reikalai. Tai mėnuo, kai norėsis kuo daugiau laiko skirti savo vaikams ir brangiausiam gyvenimo žmogui.

Gegužė jums – ypač sėkmingas mėnuo, kai galėtumėte įgyvendinti savo siekius ir svajones. Šis mėnuo palankus ir naujų finansinių šaltinių paieškai, tiktų ketinantiems keisti gyvenamą vietą.

O birželį ieškokite nestandartinių sprendimų, leiskite įvykiams, kaip upei, tekėti savo vaga. Tai laikas, kai kartu su pavasarinėmis nuotaikomis dažniau lankys ir greitų rezultatų troškulys, o reikėtų visa kam duoti daugiau, nei įprastai laiko. Juk pasėję turime būti kantrūs, kol sulaukiame derliaus.

Liepos pradžioje, 2 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas. Tai tikslų ir vertybių perkainavimo metas, kai kai kurie turės progų suvokti, kad kartais mes gyvenimo laiką atiduodame ne esminiams dalykams, per mažai jo skirdami tiems, kurie mums brangūs. Tai dienos, kai įvykius matysime ryškioje šviesoje, tokius, kokie jie iš tiesų yra ir galėsime nuspręsti, kokie pokyčiai mums reikalingi. Tai ragins daryti ir liepos 16 -17 d. įvyksiantis dalinis Mėnulio užtemimas, kurio metu vertėtų kuo labiau pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Šio mėnesio antroji pusė gali pateikti ir netikėtų likimo dovanų: nelauktai sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių, ar įdomų veiklos pasiūlymą.

Dar tebeieškantys savojo žmogaus, paieškoms sėkmingą turėsite pirmąją rugpjūčio pusę, o antroji pusė kai kuriems labai tiktų atostogoms ir poilsiui.

Rugsėjis jums ypač sėkmingas mėnuo, ypač po gimtadienio, kai kupini jėgų ir energijos galėsite imtis svarbių gyvenimo permainų.

Spalį – savotiškas atokvėpio metas, kai norėsis susidėlioti viską į vietas ir galite jaustis, tarsi traukinys, judantis jau nutiestais bėgiais ir pasirinkta kryptimi.

Lapkritį norėsis rinktis labiau bendravimą, nei veiklų rutiną, tačiau šį mėnesį vertėtų pabaigti nebeatidėliojant darbus ir pradėtuosius projektus.

Naujų gyvenimo vėjų atneš jums gruodis, kai gali padaugėti ne tik darbų, bet ir finansų. Tiesa, dėl jų kai kuriems gali tekti ir pakovoti. Antroji mėnesio pusė – vidinės ramybės radimo metas, kai norėsis gilintis į reiškinių priežastis, suprasti žmonių mintis ir pasirinkimus,

Gruodžio 26 d. – įvyks žiedinis Saulės užtemimas. Šią dieną šaunu būtų įsivesti tvarką ne tik namuose, bet ir mintyse, suvokiant, kas jus stabdo ir ką galėtumėte savyje keisti.

Paskutinėmis gruodžio dienomis šaunu būtų skirti kuo daugiau laiko apmąstymams, o kuriant namų jaukumą, neužmiršti pasidžiaugti gražiomis buvimo kartu akimirkomis.

Šaunių ir laimingų jums 2019!

SVARSTYKLĖS

Kupini įvykių ir netikėtumų, permainingi metai. Kai kuriomis jų dienomis gyvenimas gali priminti sūpuokles. Tai kilsite į viršų, kupini energijos ir naujų vilčių, tai leisitės žemyn, kaupdami patirtis ir išmintį.

Metų pradžia tinkama tikslų atsirinkimui. Sausį derinsite karjeros siekius su šeimos reikalais, stengdamiesi, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis sveika.

Po sausio 6 d. dalinio Saulės užtemimo – metas, kai planai gali kisti.

Antroji sausio pusė pasiūlys nemažai naujų galimybių. Kai kurie ryšitės svarbiems gyvenimo pokyčiams: kas nuspręsite keisti darbą, kas rasite verslui partnerį, o kai kas imsis pokyčių ir asmeniniame gyvenime.

Sausio 21 d. pilnas Mėnulio užtemimas gali išryškinti vidines abejones ir svyravimus, – siekdami tikslų būkite ryžtingi ir atkaklūs.

Iki vasario 2 d., Venerai viešint Šaulio ženkle, palanku ieškoti bendraminčių ir partnerių. Vėlesnėmis šio mėnesio dienomis norėsis greitų pokyčių, tačiau gali tekti įveikti prieštaravimus ir derinti požiūrius ir nuomones.

Kovą labai norėsis stabilumo. Jo pirma pusė palanki siekiantiems karjeros. Šį mėnesį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, asmeniniame gyvenime seksis labiau, jei į situacijas dažniau pažvelgsite ir iš artimo žmogaus pozicijos. Kovo pabaigoje ir iki balandžio 19 d., Venerai viešint jums opoziciniame Svarstyklių ženkle, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų. Tam palankesnis laikas būtų nuo gegužės 15 d., Venerai perėjus į Jaučio ženklą. Gegužę vertėtų skirti kuo daugiau dėmesio šeimai, mažiesiems. Darbuose būkite atidūs, patartina saugoti vertingą informaciją. Šį mėnesį kai kurios situacijos gali priminti linksmą pasakėčią apie lapę, giriančią sūrį snape laikančią varną. Tad realistiškai vertinkite žodžius ir gaunamus pažadus.

Birželis palankus naujų dalykinių kontaktų užmezgimui, materialaus pagrindo kūrimui. Šis laikas tiktų ieškantiems naujų ar papildomų darbų.

Liepos pradžioje, po liepos 2 d. pilno Saulės užtemimo, galite jautriau reaguoti į aplinkinių žodžius ir situacijas. Išlaikykite vidinę ramybę ir atlaidžiau priimkite kitokį požiūrį. Šį mėnesį kuo daugiau laiko skirkite buities ir gerbūvio gerinimo klausimams. Jautresnis laikas liepos 16 -17 d. – dalinis Mėnulio užtemimas, tad šiuo laikotarpiu pasistenkite, kad artimiesiems netrūktų jūsų dėmesio ir meilės. Liepos pabaiga tiktų harmonijos, santarvės su savimi ir kitais kūrimui, mokėjimui pasidžiaugti ir kuklesniais pasiekimais.

Rugpjūtį – naujas pakilimas. Likimas palankus tiems, kurie imsis ryžtingų žingsnių, sieks karjeros, atskleis savo talentus.

Rugsėjį sektųsi rasti vertingą informaciją, vesti derybas. Nuo rugsėjo 14 d. iki spalio 7 d. jūsų ženklu keliaus Venera – tai ypatingas metas, norintiems kurti draugystę ir meilę, ketinantiems susižadėti, planuojantiems vestuves. Spalio mėnesį atšventę gimtadienį pajusite naujų jėgų antplūdį, ryžtą imtis pribrendusių sprendimų ir veiksmų.

Nuo lapkričio 2 iki 25 d., Venerai keliaujant Šaulio ženklu, kai kurie planai gali kisti, Lapkričio 11 d. Merkurijaus tranzito metu gali išryškėti ir iki šiol nežinoma informacija, atsirasti naujų galimybių. Antroje lapkričio pusėje galimos didesnės, nei planuota, išlaidos. Šis laikas tinkamas kai kurių atostogų išvykoms ir kelionėms.

Gruodį neskubėkite priiminėti sprendimų, atidžiai rinkitės tolesnes kryptis ir kelius. Antroje mėnesio pusėje norėsis apibendrinti patirtis ir patyrimus, o laukdami švenčių pasidžiaukite pasiektais rezultatais.

Daug meilės ir sėkmės jums 2019!

SKORPIONAS

Vertingi naujų patirčių metai. Kai kurie mėnesiai gali priminti kliūčių ruožą varžybose. Įveikinėkite jas ryžtingai, išsikeldami kiekvienam gyvenimo laikotarpiui kad ir nedidelius, tačiau konkrečius tikslus. Tam tiktų jau sausis, kai vertėtų nusibrėžti aiškias ateities gaires.

Svarbiausiems darbams jums palanki antroji sausio dekada. O sausio 20-ta ir 21-oji pilno Mėnulio užtemimo diena – emociškai jautrios. Šiomis dienomis svarbių klausimų geriau nespręsti. Jiems palankesnis metas nuo sausio 23 d. Tiesa, šiuo laikotarpiu galimi ir netikėtumai. Kai kurie ryšitės veiklos pokyčiams. Naujų darbų ir finansinių šaltinių paieškai jums tiktų pirmoji vasario pusė.

Vasario antroje pusėje palankus metas kai kuriems atostogoms. Šiuo laikotarpiu reikėtų stiprinti imunitetą, susilaikyti nuo finansinės rizikos, atrasti gyvenime kuo daugiau džiaugsmą teikiančių dalykų.

Kovas galėtų būti romantiškas, gilių jausmų ir potyrių. Ieškantiems gyvenimo draugo – palankus pažintims.

O balandį gali ženkliai padidėti kam mokslo, o kam ir darbų krūvis. Šį mėnesį pasiraitokite rankoves ir kibkite į juos. Nes gegužį, Saulei viešint jums opoziciniame ženkle į priekį judėtumėte kiek lėčiau. Šis mėnuo tiktų remonto ir statybos darbams, mėgstantiems pasidarbuoti sode.

Birželis palankus naujų galimybių paieškai. Kas ieškosite naujo darbo, kas – kitos gyvenamos vietos, o kas – dar neradęs – savojo žmogaus. Jau radusiems – liepos trečia dekada palanki sužadėtuvėms ir vestuvėms.

Rugpjūtį kai kuriems – karjeros pokyčiai. Šis mėnuo tiktų kai kuriems ir rimtiems apsisprendimams. Palankus darbo pokalbiams, materialaus pagrindo kūrimui.

Rugsėjį į pirmą planą iškils šeimos reikalai, gebėjimas juos derinti su darbine veikla – kai kuriems gali būti rimtas uždavinys. Laimei, sunkumais jūsų neišgąsdinsi, tad išeitis rasite.

Spalis kai kuriems – jėgų kaupimo mėnuo, kai svarbu bus neapsikrauti neesminiais dalykais, o koncentruotis į tai, kas svarbiausia. Tai mėnuo prieš gimtadienį, kai šaunu būtų skirti pakankamai dėmesio sveikam gyvenimo būdui ir subalansuotai mitybai, pasaugoti gražius tarpusavio ryšius.

Lapkritis – intensyvios veiklos. Jis įdomus būtų lapkričio 11 d. Merkurijaus tranzitu, kai galėtų kilti naujų netikėtų idėjų ir minčių. Kai kurias jų, pasitelkę draugus, galėtumėte išsyk realizuoti.

Gruodį norėsis kuo daugiau dėmesio ir meilės skirti artimiesiems. Tai mėnuo, kai gali aplankyti suvokimas, kad neužtenka vien pelnyti sėkmę, ne mažiau svarbu – turėti su kuo ja pasidžiaugti ir dalintis.

Jautresnis metas – gruodžio 26 d. – žiedinis Saulės užtemimas. O paskutinėmis mėnesio dienomis nepervarkite ruošdamiesi šventėms. Juk svarbiausia artimiesiems bus jūsų meilė ir dėmesys.

Šaunių patyrimų ir daug širdžių šilumos jums 2019!

ŠAULYS

Įdomūs, kūrybingi, kupini laimėjimų metai. Šiais metais kai kurie jausitės, tarsi banglentininkas, pagaliau sulaukęs savo bangos. Galėsite pasiekti aukšto profesionalumo, išsigryninti siekius ir vertybes, sustiprinti pozicijas darbuose. Kai kuriems šie metai bus karjeros augimo ir asmeninės sėkmės metai.

Sausis tai mėnuo, kai galėsite realizuoti pačius drąsiausius savo planus.

Ypač sėkmingas metas jums po sausio 6 d. dalinio Saulės užtemimo. Tai – dvasinio augimo metas, kai apibendrinta patirtis galės virsti išmintimi.

Vasarį į pirmą planą iškils karjeros ir finansiniai klausimai. Tai mėnuo, kai jau nuo antros jo savaitės lengviau galite rasti partnerius ir bendraminčius jūsų projektams, kai sektųsi priimti žaibiškus sprendimus.

Mėnesio trečiąją dekadą būkite atviri naujoms galimybėms. Jums ypač palankus laikas nuo

25 d.

Kovo mėnesį pagrindinį dėmesį skirkite ne tik darbams, bet ir savo artimiesiems. Kai kuriems gali prireikti jūsų konkrečios pagalbos.

O balandį – ypatingas energijos antplūdžio metas – imkitės įgyvendinti drąsiausias savo svajones. Saulei viešint Avino ženkle, tai ryžtingų ir greitų sprendimų laikas. Kai kurie galite pakilti karjeros laiptais, dar kai kas ryšis kartu su partneriais imtis nuosavos veiklos. Šis mėnuo puikus ir dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims ir romantiškiems susitikimams.

Gegužę ženkliai daugės darbų, o ir namuose reikalų. Šį mėnesį pataupykite pinigus stambesniems pirkiniams.

Birželį skirkite laiko profesiniam tobulėjimui. Kai kurie galite pasiekti ženklių pergalių moksle.

O liepą, vidurvasarį, norėsis kiek stabtelėti. Juolab, kad mėnesio pradžioje, liepos 2 d., įvyks pilnas Saulės užtemimas ir tai laikas, kai galėtumėte peržvelgti savo tikslus ir nuostatas, atsisakydami to, kas jums trukdo judėti ir augti, atlaisvinant erdvę į gyvenimą ateinantiems naujiems geriems dalykams.

Tam palankus jau rugpjūtis, kai galėsite lengviau pelnyti pripažinimą, sustiprinti autoritetą, o kartu ir atrasti gyvenime naujų įdomių dalykų. Galbūt kažkam tai bus įdomus hobis ar nauja laisvalaikio leidimo forma.

Rugsėjo pirma pusė kai kuriems atneš papildomų su vaikais susijusių rūpestėlių, o kai kam, dar neatostogavusiems, šis mėnuo tiktų ir atostogų kelionėms ar tolimesnėms komandiruotėms.

Spalį sektųsi užsiimantiems verslu vesti derybas, imtis naujų projektų, šis mėnuo palankus ir planuojantiems ir gyvenamos vietos pokyčius.

Lapkritį galimos ir stambesnės išlaidos, kai kas ryšis imti banko paskolą būstui, o kai kas susigundys galimybe įsigyti naujesnį automobilį. Svarbu teisingai įvertinti finansines galimybes ir nesiimti abejotinų ir rizikingų finansinių sprendimų.

Gruodį kai kuriems Šauliams ypač svarbus bus asmeninis gyvenimas. Ši mėnesį jūsų optimizmas džiugins jūsų artimuosius, lengviau rasite išeitis ir sprendimus.

Mėnesio pabaigoje – gruodžio 26 d. įvykęs žiedinis Saulės užtemimas, suteiks progą išgryninti savo siekius ir vertybes. Pasitikite didžiulę metų šventę, džiaugdamiesi pasiektais rezultatais ir sklidina vidinės ramybės širdimi.

Džiugių ir sėkmingų jums 2019!

OŽIARAGIS

Permainingi pokyčių metai. Tai laikas, kai stipriau galėsite suvokti, kad karjera ir sėkmė darbuose dar ne viskas, kad ne mažiau svarbu gyvenime ir šalia esančių širdžių šiluma, mylinčios akys ir galimybė sėkme, meile ir gerumu dalintis.

Sausis permainingas. Ypač sėkmingos ateities planų kūrimui, naujiems projektams būtų pirmosios penkios dienos.

Sausio 6 d. įvyks dalinis Saulės užtemimas. Šis laikas iki pirmos dekados pabaigos – tai metas, kai gali keistis planai ir požiūris, kai norėsis pamąstyti, ką verta pasiimti į rytdieną, o ką uždarius duris palikti praeityje. Šį mėnesį jums ypač sėkmingos naujų darbų pradžiai, karjeros siekiams, dienos nuo sausio 10 d.

Vasarį norėsis stiprinti materialų pagrindą, kai kurie ryšitės darbo keitimui. Šis mėnuo tinkamas informacijos ir naujų galimybių paieškai.

Kovą galėsite patirti, kiek daug galite nuveikti, kai esate ne vieni. Tam jums ypač sėkminga būtų antroji mėnesio pusė.

O balandis gali pateikti ir nemažai staigmenų. Atsivėrę netikėtos galimybės ragins greičiau apsispręsti vienus – kuriuo keliu greičiau pasuksite, kitus – ir ką pasiimsite į bendrakeleivius.

Gegužė – sėkmingas metas statybų-remonto darbų pradžiai, įsitvirtinimui darbuose, karjeros siekiams.

O birželį palanku vykti į komandiruotes organizuoti trumpas išvykas ir keliones, kuo daugiau savo laiko skiriant brangiausiems žmonėms.

Liepa, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, palankiausia būtų atostogauti. Pasilikusiems darbuose atkreipti dėmesį reikėtų į tai, ką jums pataria ne tik protas, bet ir intuicija.

Būkite atidesni buityje ir kelyje liepos 2 d. – pilno Saulės užtemimo metu, o prie vandens telkinių – liepos 16 -17 d. dalinio Mėnulio užtemimo metu. Šiais laikotarpiais svarbių asmeninių klausimų nespręskite, pasaugokite gražius tarpusavio santykius, įsiklausykite į artimųjų norus ir troškimus.

Rugpjūtis gali stebinti įvykiais ir netikėtais likimo posūkiais. Į kai kurių širdis gali pasibelsti meilė, dar kai kas – lauks gandrų.

Rugsėjis kupinas darbų, intensyvus ir energingas mėnuo, kai svarbu būtų koncentruotis į svarbiausius darbus ir projektus.

Spalį atsargiau vertinkite naujus pasiūlymus. Gebėjimas planuoti ir matyti ateities perspektyvą jums padės išvengti klaidų.

Lapkritis įdomus pažintimis ir susitikimais. Šį mėnesį galite lengviau rasti ir papildomų darbų bei finansinių šaltinių.

O gruodį kuo daugiau laiko skirkite saviraiškai, veiklai, gausinančiai gyvenimo džiaugsmą ir brangiausiems žmonėms.

Šaunių ir sėkmingų jums 2019!

VANDENIS

Kontrastingi metai. Jie gali priminti nuotaikingą filmą, būti kupini netikėtų situacijų, permainingų nuotaikų ir stebinančių žinių. Šiais metais į jūsų gyvenimą gali ateiti nauji žmonės, kurie ir liks jūsų gyvenime.

Sausis jums ypač tiktų savęs tobulinimui, vidinių talentų suradimui. Šį mėnesį stiprinkite imunitetą, nesiimkite rizikingų finansinių sprendimų. Tai mėnuo prieš jūsų gimtadienį, kai reikėtų pasidžiaugti pasiektais rezultatais ir išsikelti naujus tikslus.

Vasarį norėsis ženklių permainų. Atšventę gimtadienį, kupini jėgų imsitės pokyčių. Kas nuspręs toliau mokytis, kas pasieškoti geriau apmokamo darbo, o kai kas ryšis keisti gyvenamą vietą. Svarbu, kad pokyčiai suteiktų jums kuo daugiau energijos ir norą kurti savo gyvenime įdomius ir naujus dalykus.

Kovas jums emociškai jautresnis. Norėsis pripažinimo ir įvertinimo, tačiau ne visi greiti sprendimai gali būti teisingas pasirinkimas. Tad šį mėnesį skubėti nepatartina. Juolab, kad ir Juodojo Mėnulio įtakoje pastangų rezultatų gali tekti palūkėti.

Balandis – aktyvus ir energingas. Kai kurie atrasite naują saviraišką, dar kai kas – pagaliau savojo gyvenimo tikslą.

Gegužę kai kas grįšite prie anksčiau kilusių idėjų įgyvendinimo. Tarpusavio santykių srityje galimi kai kuriems tvarumo patikrinimai. Laimei tai, kas tikra, išlaiko visus išbandymus.

Birželis kai kuriems sėkmingas pažinčių metas. Dar tebeieškantys savojo žmogaus galite netikėtai jį sutikti.

O liepą kai kurie norės sukti savo lizdelį, kurti ir gražinti namus.

Tai jums kontrastingas mėnuo, kai vertėtų pamąstyti, kas stabdo jūsų žingsnius ir lėtina judėjimą į priekį.

Pilno Saulės – liepos 2-ą dieną ir dalinio Mėnulio – liepos 16-tą -17-tą dienomis užtemimų laikotarpiai palankūs atsisakymui sustabarėjusių nuostatų, menkaverčių tikslų ir jus stabdančių įpročių, kad po to galėtumėte į savo gyvenimą įsileisti naujų energijų, šviesių minčių ir džiugios nuotaikos.

Rugpjūtis jums emociškai jautresnis laikas. Saulei viešint opoziciniame jums ženkle, jis tiktų atostogoms, išvykoms ir kelionėms.

O rugsėjį nusiteikite, kad į priekį judėsite, kad ir mažesniais žingsneliais, tačiau atkakliai, neatsisakydami savo svajonių.

Spalį, auginantys mažuosius, raskite laiko ne tik rūpesčiams, bet ir pasidžiaugimui pirmaisiais jų žingsneliais ir šypsena, o besirūpinantys mokinukais, atskleiskite jų talentus ir gabumus, atrasdami visai šeimai įdomią veiklą.

Lapkritis, Merkurijaus tranzito įtakoje, jums bus įdomus naujomis idėjomis.

O gruodį norėsis džiuginti mylimus žmones ir stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Įdomių permainų ir šaunių patyrimų jums 2019!

ŽUVYS

Kūrybingi, džiugūs, sklidini meilės ir naujų patyrimų metai. Vienišos Žuvytės šiais metais gali sutikti savo antrąją pusę, o norinčios atskleisti kūrybines galias – tam turės ypatingų progų.

Sausio mėnuo jums tiktų materialaus pagrindo kūrimui, karjeros pokyčiams.

Antroji jo dekada palanki informacijos ir galimybių paieškai. O po sausio 21 d. pilno Mėnulio užtemimo – ypatingas metas ryžtingiems jūsų žingsniams. Jis palankus darbo pokalbiams, naujų darbų ir veiklų pradžiai.

Iki vasario 19 d. jūsų ženkle viešint Chironui, norėsis gilintis į reiškinių priežastis, seksis ieškantiems kompromiso darbuose ir sutarimo asmeniniame gyvenime.

Antroje vasario pusėje kai kurios Žuvytės turės jėgų pademonstruoti ryžtą ir drąsą. Gyvenamos vietos pasirinkimams jums palankus kovas.

O balandį, kupini energijos ir jėgų, imsitės ryžtingesnių permainų darbuose. Tai metas karjeros augimui. Šis mėnuo palankus ir gyvenimo draugo beieškantiems – pažintims.

Gegužės mėnesio pradžioje, Lilit atkeliavus į jūsų ženklą, darbų tempas gali kiek sulėtėti. Būkite atidesni, tikrinkite dokumentus, nesiimkite abejotinų finansinių operacijų.

Birželis kai kuriems tiktų planuoti šeimos pagausėjimą, o liepos pirmoje pusėje galėtumėte rasti vidinę ramybę ir santarvę ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi.

Po liepos 16 -17 d. įvyksiančio dalinio Mėnulio užtemimo – puikus metas pertvarkai ne tik namuose, bet ir savo mintyse. Šis laikas tiktų naujų tikslų išsikėlimui, statybų-remonto darbams.

Dar nesuradę savojo žmogaus – nepraleiskite rugpjūčio galimybių. Šis mėnuo jums ypatingas draugystei ir meilei.

O rugsėjį norėsis daugiau dėmesio skirti materialiems dalykams. Saulei viešint jums opoziciniame Mergelės ženkle, šį mėnesį į situacijas žvelkite plačiau, įsiklausykite į draugų ir artimųjų patarimus.

Spalį užsiimantiems verslu sektųsi vesti derybas, ieškoti rėmėjų ir partnerių, o ieškantiems darbų – tai mėnuo, kai lengviau galėtumėte rasti tinkamą.

Lapkritį gyvenimas suteiks progų atlaidžiau žvelgti į aplinkinių žodžius ir nuomones. Tai mėnuo, kai reikėtų stiprinti sveikatą, pasirūpinti labiau ir artimųjų savijauta ir giedra nuotaika, daugiau laiko skirti kūrybai ir saviraiškai.

Gruodis palankus jūsų svajonių realizavimui ir vilčių išsipildymui. Tiesa, tam prireiks ir nemažai jūsų pastangų.

O šventes pasitikite džiaugdamiesi ne tik darbų rezultatais, bet ir artimų žmonių jums dovanojamu dėmesiu ir meile.

Šaunių, kūrybingų ir įdomių jums 2019!