2021 metų astrologinė prognozė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Tai kovingi, stiprių išgyvenimų ir patyrimų metai, Juk gyvenimas, net ir esant būtinybei įveikti virusą ir jo sukeltus ekonominius sunkumus, nesustoja. Mūsų laikas – didžiausia vertybė, kurią turime. Tad ateinančiais metais ieškokime kuo geresnio turinio jam užpildyti. Šiais metais bus vienas Mėnulio pilnas užtemimas gegužės 26 d., vienas dalinis, lapkričio 18 -19 d., bei Saulės: vienas dalinis birželio 10 d. ir vienas pilnas gruodžio 4 d. užtemimai. Tai dviem mažiau, nei praėjusiais metais, tad tikėkimės, kad metai bus už buvusius kažkiek geresni.

Nemažai pokyčių jau gali būti dar artimos Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje metų pradžioje.

Nuo vasario 12 d. prasidės naujas ciklas, kurio simbolis bus baltas Metalinis Jautis. Tad siekiant ženklių rezultatų, reikės įdėti nemažai pastangų bei darbo.

Pirmą metų pusę norėsis atrasti naujas veiklos kryptis, o metų antroji pusė – įdomus, permainingas metas, pasižymintis bendromis pastangomis siekiant suvaldyti pandemiją. O ir asmeniniame gyvenime sėkmę greičiau pelnysite veikdami kartu. Metų pabaigoje, norėsis bent po truputį grįžti į ankstesnio, ramesnio gyvenimo vėžes, išjausti gilius meilės jausmus, rasti santarvę su savimi ir aplinka.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums 2021-aisiais!

DELFI TV

Avinas

2021- ieji jums – įdomių patyrimų metai. Kai kada galintys priminti dėlionę, kuri ir galėtų būti jūsų šių metų simboliu. Jų dienomis, suradę vienai dalelei vietą, mąstysite, kur galėtumėte pritaikyti sekančią.

Ryžtingiems žingsniams bei svarbiausiems sprendimams jums palanki jau pirmoji metų savaitė, Marsui dar keliaujant jūsų ženklu. Vėliau į priekį judėkite labai apgalvotai, įvertindami kylančias situacijas ir besikeičiančias aplinkybes. Ypač aktyvus metas jums nuo kovo 20 d. Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, į kurį nuo kovo 22 d įžengs ir Venera. Tai energingos, darbams ir pokyčiams palankios dienos, kai nuveikti galėsite ypač daug. Dienos puikios draugystei ir meilei. O balandžio 4 d. į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą. Nuo balandžio 20 d., Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, tempas kiek palėtės, tačiau jau gegužės ir birželio mėnesiais galėsite matyti savo pastangų rezultatus. Nuo rugsėjo 15-os, Marsui keliaujant jums opoziciniu ženklu, o nuo rugsėjo 23 d. ir Saulei, laikas ypač tiktų jūsų poilsiui, atostogoms.

Spalis ir lapkritis palankus kolektyviniams veiksmams. O gruodis –ne tik naujiems sumanymams ir darbams, bet ir džiugiam atokvėpiui, namų jaukumo kūrimui.

Sėkmingų jums 2021-ųjų!

Jautis

Naujų veiklų paieškos metai. Šių metų dienomis vienas iš svarbiausių tikslų bus atrasti teisingą kryptį. Tad ir šių metų simbolis jums – kompasas.

Metų pradžia, artimos jūsų ženkle Urano ir Lilit pozicijų įtakoje, gali pateikti nemažai netikėtų situacijų. Kai kurios dienos gali priminti mėginimą važiuoti su užtrauktu rankiniu stabdžiu. Iš vienos pusės, norėsis greitų veiksmų ir pokyčių, o iš kitos – ribos stuacijos bei aplinkybės. Nuo vasario 12 d., prasidėjus naujam 12-os metų ciklui, kurio simbolis – jautis. gali kai kuriems tekti paplušėti dar daugiau.

Iki kovo 4 – tos jūsų ženkle viešės Marsas, tad tai jums – ryžtingų sprendimų laikas.

Balandžio 15 d. į jūsų ženklą atkeliaus Venera, o 20 d.ir Saulė, kuri jūsų ženkle viešės iki gegužės 20 –os. Tai laikas, kai galėtumėte kalnus nuversti. Gegužės 26 d. pilno Mėnulio užtemimo metu, svarbių reikalų neplanuokite. Tai metas įveikti abejones, liūdnesnes mintis.

Liepos 18 d. iš jūsų ženklo iškeliavus Lilit –pats metas atrasti troškimų ir galimybių balansą.

Rugsėjį ir spalį spręskite finansinius klausimus. O lapkritį, Saulei keliaujant jums opoiciniu ženklu, – darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Gruodį dažniau norėsis supratimo, patirti vidinę sielos ramybę, pasidžiaugti namų jaukumu.

Turiningų jums 2021-ųjų!

Dvyniai

Šie metai suteiks jums progų nauju žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimą. Jūsų veiksmai dažniau suteiks patirti atoveiksmį. Kaip žvelgiant į veidrodį, visame kame galėsite pamatyti savo veiksmų atspindį. Tad metų simbolis jums – veidrodis. Jo atspindžio dėka situacijas, o ir save, pamatyti galėsite naujoje šviesoje. Jums svarbiems pasirinkimams sėkmingesnė būtų pirmoji metų pusė, Ypač nuo kovo 4-5 d, iki balandžio 24 d. jūsų ženklu keliaujant Marsui. Tad esminius pokyčius, svarbiausius darbus planuokite būtent šiuo,laikotarpiu. Nuo gegužės 4 d., į jūsų ženklą atkeliavus ir Merkurijui, i o nuo 20-os ir Saulei,iki birželio pabaigos metas puikus meilės bei draugystės kūrimui.

Liepos 18 d. Lilit perėjus į jūsų ženklą, vėlesnėmis dienomis svarbu bus savęs neskubinti, rūpestingai atsirinkti tiek žinias tiek ir bendrakeleivius.

Rugpjūčio pabaiga ir rudens pradžia – jums metas grįžti prie įprastinių darbų, atidėliotų reikalų, o spalį sektųsi vesti derybas, naujų finansinių šaltinių, bei papildomų darbų paieška.

Lapkritį svarbu būtų išlaikyti tolygų veiksmų tempą, o gruodis džiugins naujomis viltimis ir švenčių laukimu.

Giedros nuotaikos jums 2021-aisiais!

Vėžys

Jums tai svarbių atsirinkimų metai. Šių metų jūsų simbolis – sietas. Kaip grūdus nuo pelų, juo atsijosite, per jį išbyrės kas jums nebereikalinga, pasiliekant tai, kas išties jūsų gyvenime svarbu. ką vertėtų pasiimti į rytdieną.

Jau metų pradžioje artimų Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje, rūpestingai rinksitės veiklos kryptis, o taip pat tolesnio kelio bendrakeleivius. Prasidėjus po vasario 12 d. naujam ciklui, gyvenimas gali pateikti nemažai netikėtumų. Kovą ieškokite įkvėpimo kūryboje. Balandį ir gegužę ieškokite naujų nuotolinio darbo galimybių. Nuo birželio 21 d. į jūsų ženklą įžengus Saulei, laikas palankus norintiems kurti šeimą, o jau sukūrusiems,- jausmų stiprinimui. O liepos 12-tą jūsų ženklu pradėjus kelionę ir Merkurijui, jums ypatingas žvaigždžių palankumo metas. Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, nuo liepos 23-čios, jums ramesnis atokvėpis. Rugsėjį įžvelkite tolesnes veiklos perspektyvas. Spalis jums – darbo pokalbiams irderyboms, o lapkritį kurkite ir stiprinkite partnerystės ryšius. Gruodį kuo daugiau laiko skirkite artimiesiems ,tegu jis bus sklidinas meilės ir gerumo.

Daug širdžių šilumos jums 2021 – taisiais!

Liūtas

Šie metai jums – kupini įdomių pasiūlymų. Jie palankūs trokštantiems permainų. Jų simbolis jums – raktas, kuriuo galėtumėte atrakinti naujas duris. Jau metų pradžioje, Marsui dar keliaujant Avino ženklu, norėsis ženklių pokyčių, greitų rezultatų. Tačiau nuo 11 d. vasario Merkurijui jums opoziciniame Vandenio ženkle pasukus retrogradine kryptimi, patartina susilaikyti nuo abejotinų finansinių rizikų. Saulei ir Venerai, o nuo balandžio 4 d. ir Merkurijui keliaujant Avino ženklu, imkitės ryžtingų veiksmų įgyvendinti svarbiausiuosius tikslus.

Liepą ir rugpjūčio pradžią skirkite šeimos vertybių puoselėjimui. Saulei keliaujant jūsų ženklu, jausitės kupini energijos ir ryžto. Svarbu bus tik pasitinkti tinkamus kalnus, kuriuos norėsis nuversti. Dienos šaunios gilių jausmų brandinimui. Nuo rugpjūčio 23 d., Saulei perėjus į Mergelės ženklą, o Venerai ir Merkurijui viešint Svarstyklių ženkle, tinkamas laikas dalykiniams pokalbiams, deryboms, perėjimui į naują darbą. Spalis ir lapkritis jums naujų veiklos krypčių paieškai. O gruodis gali pateikti naujų idėjų, įdomių pasiūlymų. Kilusiais sumanymais dalinkitės su artimaisiais.

Šaunių pasirinkimų jums 2021 -taisiais!

Mergelė

Kūrybos metai. Jų simbolis jums – dailininko dažų rinkinys. Ir nuo jūsų priklausys, ką kursite,ką tapysite, kokias spalvas šių metų dienoms rinksitės.

Metų pradžioje, artimos dar Saturno ir Jupiterio pozicijų įtakoje, gali būti nelengva rinktis iš dviejų kelių. Įsiklausykite, ką pataria jūsų širdis, kuri veikla teiks jums didesnį džiaugsmą.

Vasario 11-12 dienomis, prasidedant kiniečių Naujų dvylikos metų ciklui, kurį simbolizuos metalinis Jautis, daugės darbų ir reikalų, tad šiuo laikotarpiu atsirinkite pačius svarbiausius. Nuo balandžio 15-os Venerai atkeliavus į Jaučio ženklą iki gegužės pabaigos, laikas tinkamas planuojantiems imtis papildomų finansinių šaltinių paieškos.

O Vanerai liepos 22 d. atkeliavus į jūsų ženklą, iki rugpjūčio 15 d., – tnkamas laikas naujų bei papildomų darbų paieškai. Ypatingai palankus laikas naujai jūsų pradžiai, talentų ir gabumų atskleidimui būtų, Saulei keliaujant jūsų ženklu, nuo 23 d. rugpjūčio iki rugsėjo 23 d, Spalį ir lapkritį gilinkitės į reiškinių priežąstis, neskubėkite, o gruodį atraskite su šeimos nariais naujų įdomių laisvalaikio formų.

Džiugių bei kūrybigų jums 2021-ųjų!

Svarstyklės

Metai,galintys primiti įdomią stalo teniso partiją. Tad metų simbolis jums – teniso raketė, kuria galėsite smagiai atmušinėti jums skirtus šių metų kamuoliukus.

Iššūkių gali pateikti jau pati metų pradžia. Kai kurie jau sausio, vasario dienomis ieškosite naujų idėjų ir sprendimų, Sėkmingas metas jums naujų idėjų generavimui, ypač nuo vasario 12-os dienos, prasidėjus kiniečių Naujiems metalinio Jaučio metams iki vasario 25 d. kol Venera keliaus Vandenio ženklu.Nuo kovo 23 ,iki balandžio 20 d., Saulei viešint jums opoziciniame ženkle, nors ir norėtųsi greitesnių rezultatų, tolesnius žingsnius kruopščiau apmąstykite. Gegužės 4 d., Merkurijui perėjus į Dvynių ženklą, į kurį gegužės 9 d.atkeliaus ir Venera, tinkamas metas siekiantiems pergalių moksle, norintiems užmegzti dalykinius ryšius, pereiti į naują darbą. Nuo gegužės 22 d.iki liepos 17 d jums laikas geriems asmeniniams pokyčiams, sužadėtuvėms, o kai kam – vestuvėms.

Rugpjūtį galimi netikėtumai darbuose. Kai kas jų įtakoje nuspręs pradėti nuosavą veiklą. Nuo rugsėjo 23 d. į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, spalis jums – naujų tikslų išsikėlimo metas. O lapkritis suteiks progų stiprinti draugystės ir meilės ryšius .Gruodį širdį džiugins švenčių laukimas, nauji sumanymai ir viltys. Džiugių patyrimų jums 2021-aisiais!

Skorpionas

Stiprių patyrimų metai. Jų simbolis jums – siuvimo adata. Ja galėsite ne tik smigtelėti, išryškinti problemas, bet laiku susiūti tai, kas galėtų pradėti irti. Kam reikės darbuose korekcijos, skubios pagalbos, o kai kam, – ir laiku paderinti ar pamėginti vėl susiūti partnerystės santykius. Metų pirmoji savaitė – energingiems jūsų sprendimams ir veiksmams. Keiskite į gera tai, ką galite pakeisti. Marsui perėjus į jums opozicinį ženklą, nuo sausio 8 d.iki kovo 4-5 d.darbų tempas lėtesnis. Nuo kovo 6 d. iki balandžio 15 d.lengviau atskleisite kūrybinius, meninius sugebėjimus.

Venerai, o nuo 20 d.balandžio iki gegužės 20 d.ir Saulei keliaujant jums opziciniu Jaučio ženklu, lanksčiau reaguokite į besikeičiančias situacijas, netikėtumus, susilaikykite nuo aštresnių sprendimų, finansinės rizikos. Birželis palankus naujų krypčių ir partnerių paieškai, o liepos mėnesį norėsis gražinti, puoselėti savo namus. Rugpjūtį šaunu būtų pailsėti, o rugsėjis palankus ieškantiems naujų darbų. Spalį kaupkite jėgas naujam startui, kuriam tinkamas jums lapkritis, atšventusiems gimtadienį..O gruodžio mėnesį, kupini jėgų, lengviau nuridensite ir pasitaikiusius ant kelio akmenėlius. Metas svarbus draugystės ir meilės stiprinimui, santarvės namuose kūrimui

Gražių švenčių ir daug laimės jums 2021 –aisiais!

Šaulys

Jums šie metai – išminties kaupimo metai. Jų simbolis jums – taupyklė. Joje kaupsite ne tik pinigėlius, bet ir gilias naujas patirtis.

Jau metų pradžioje, artimos Jupiterio ir Saturno pozicijos įtakoje, Marsui tebeviešint Avino ženkle, norėsis imtis kardinalių permainų. Tam palanki jau pirmoji sausio savaitė. Nuo sausio 20d., Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, vasario mėnesį ieškokite platesnių nuotolinių veiklos galimybių. Nuo kovo 20 d., Saulei įžengus į Avino ženklą, laikas palankus kardinalioms gyvenimo permainoms. Balandžio 15-tą, Venerai, ir 20-tą d.,Saulei su Merkurijumi iškeliavus iš Avino ženklo,,metas skinti savo darbų ir pastangų vaisius. Nuo birželio 27 d., Venerai atkeliavus į Liūto ženklą, daugiau savo laiko skirkite smagiam mažųjų laisvalaikio organizavimui. Rugpjūtį – metas tinkamas nekilnojamo turto paieškoms.

Rugsėjį ir spalį, daugėjant darbų ir reikalų, susidėliokite prioritetus. Lapkritis jums – gilesniems apmąstymams, ramesniam atokvėpiui. Nuo lapkričio 23 d.,Saulei perėjus į Šaulio ženklą – laikas palankus bendraminčių paieškai. Gruodį daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, jausmų brandinimui. Dienos šaunios draugystei ir meilei.

Sėkmės jums 2021 –aisiais!

Ožiaragis

Galvosūkių sprendimo metai. Šių metų dienomis gyvenimas jų gali pateikti nemažai. Tad metų simbolis jums – Rubiko kubas. Jau metų pradžioje spręsite viruso plitimo sukeltų veiklos apribojimų rebusus.

Pirmosiomis dienomis dar artimos Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje reikėtų savo veiksmams gerai pasiruošti. Ir imtis jų nuo sausio 7-8 d., Marsui perėjus į Jaučio ženklą. Esminiams pokyčiams, Saulei viešint jūsų ženkle, tinkamas metas iki sausio 20 d. Vasarį netikėtai gali kilti įdomių idėjų. Jas įgyvendinkite jau kovo mėnesį. Nuo balandžio 4 d.,Venerai atkeliavus į Jaučio ženklą, palanku imtis namų pertvarkos, remonto ir statybų darbų. Nuo balandžio 20-tos, Saulei įžengus į Jaučio ženklą, metas svarbiausiems sumanymams, materialios gerovės kūrimui. Birželį, Saulei keliaujant Dvynių ženklu, savęs neskubinkite. O liepą,Saulei judant jums opoiciniu ženklu. susilaikykite nuo finansinės rizikos. Rugpūtį į priekį judėkite paruoštais, apmąstytais žingsneliais. Rugsėjis – tinkamas metas finansiniams reikalams. Laikas palankus meilės ir draugystės stiprinimui. Spalis gali pateikti netikėtumų darbuose. Lapkritį pasitelkę kolegas, lengviau rasite tinkamiausius sprendimus. O gruodis palankus kam -nekilnojamo turto įsigijimui, o kam – namų pertvarkos darbams.

Džiugių patyrimų jums 2021 – aisiais!

Vandenis

Metai pasižymės permainingumu, įvykiai keis vienas kitą ir norėsis šiame greitame tempe sugauti, išlaikyti laimę ir džiaugsmą teikiančias akimirkas, Tad tam, kad jos nepraslystų laiko tėkmėje,- Metų simbolis –Tinklas. Metų pradžioje tebesitęsianti pandemijos situacija ragins ieškoti naujų išeičių bei nestandartinių sprendimų.Tai sektųsi sėkmingiau daryti, Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu, nuo sausio 23 d. O ypač geras naujų idėjų metas nuo vasario 1 -2 d. Venerai perėjus į jūsų ženklą. Kovo 4-5 dienomis, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, iki kovo 22 d.,palanku ieškoti projektams bendraminčių ir sąjungininkų, užmegzti naujus darbinius santykius. Vėlesnis laikas jums – gabumų ir talentų atskleidimui. Gegužės 20 –tą, Saulei atkeliavus į Dvynių ženklą, metas šaunus norintiems rasti veiklai partnerių.

Liepą- ramesnis atokvėpio metas, šaunus šeimos ryšių stiprinimui, o rugpjūtį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, pats metas jūsų nuotaikingoms atostogoms. Rugsėjį kaupkite jėgas svarbiems sumanymams. Spalis tiktų permainoms, palankus planuojantiems keisti veiklą, gyvenamą vietą..O lapkritį gautus pasiūlymus neskubėdami detaliai įvertinkite. Gruodis jums – kūrybai, meninių idėjų realizacijai.

Įdomių bei kūrybingų jums 2021-ųjų!

Žuvys

Šiais metais sieksite aiškumo, labai norėsis visame kame švaros. Tad metų simbolis jums – skaidraus šaltinio vandens sklidinas ąsotis. Kad galėtumėte juo dalintis ir su kitais. Metų pradžioje dar galite jaustis viruso sukeltos situacijos sąstingyje, tarsi žuvys po ledu. Ir nors labai norėtųsi savo artimoje aplinkoje ženklesnių gyvenimo pokyčių, jiems ruoštis palankesnis metas nuo sausio 20 d. Saulei perėjus į Vandenio ženklą. O įgyvendinimui,- nuo vasario 19d.,Saulei įžengus į jūsų ženklą. Šios dienos šaunios ir jausmų gilinimui, santarvės namuose kūrimui. O konkretiems finansiniams spręndimams jums tinkamas metas nuo vasario pabaigos iki kovo 22 d. Venerai keliaujant jūsų ženklu

Balandį dienos bus kupinos netikėtų žinių, įvykių bei situacijų. Gegužės 14 d. Jupiteriui perėjus į jūsų ženklą, sieksite atrasti dar neišreikštus talentus bei gabumus, o birželį kai kas ieškosite ne tik svarbių žinių, bet ir naujų darbų krypčių. Kiti du vasaros mėnesiai jus ragins išmokti kažką įdomaus ir naujo. Rugsėjį, Saulei keliauant jums opoziciniu ženklu, galimi vidiniai prieštaravimai, Nemeskite kelio dėl takelio. O spalį kai ką gyvenimas gali nudžiuginti netikėta pažintimi. Lapkritis jums – jausmų plėtrai ir gilinimui, o gruodis džugins būsimų švenčių laukimu ir artimųjų meile.

Daug širdžių šilumos jums 2021 –aisiais!