Asmeninis horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Asmeninis horoskopas arba horoskopas pagal gimimo datą ir laiką atskleis Jūsų asmenybę, padės geriau suvokti Jūsų gyvenimo tikslus ir uždavinius, atskleisti Jūsų gabumus, rasti tinkamiausius esamoje situacijoje sprendimus, apžvelgs praeities, dabarties ir ateities įvykius.

Asmeninis horoskopas padės
atrasti saviraišką, profesiją, pagerinti asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, santykius su tėvais ir vaikais, sustiprinti sveikatą, atrasti gyvenimo prasmę, pasirinkti tinkamą gyvenamą vietą ir veiklą.

Į asmeninio horoskopo paketą įeina kosmograma – arba astropsichologinis portretas, metų bėgyje palankių laikotarpių apžvalga, mineralų parinkimas. Tai puiki galimybė sužinoti daug įdomaus apie save, stipriasias savo charakterio puses, gabumus, talentus, savirealizacijos sferas ir tas ypatingas savybes, kurios Jums padės siekiant sėkmės. Asmeninis horoskopas pagal gimimo laiką leidžia giliau ir tiksliau atskleisti sugebėjimus, kurių kartais patys nepastebime ir nepanaudojame. Sudarydami asmeninį horoskopą kartu su Jumis praeisme Jūsų gyvenimo keliu, apžvelgiant svarbiausius Jūsų gyvenimo įvykius praeityje, dabartyje ir ateityje. Asmeninio horoskopo įžvalgos padės suvokti  gyvenimo dėsningumus, aiškiai pamatyti ateities perspektyvas, teisingai pasirinkti. Žinodami, ko galite vienoje ar kitoje situacijoje tikėtis, galėsite išvengti klaidingų sprendimų ir pasielgti kiekvienoje situacijoje tinkamiausiai. Taippat sužinosite kokie įvykiai  jūsų praeityje įtakoja jūsų dabarties situacijas ir ką konkrečiai savo gyvenime reiktų pakeisti, kad Jums sektųsi ženkliai geriau.Taip pat sužinosite kokios šalys jums palankios, kokios spalvos sėkmingos, kada metų bėgyje palankiausi svarbiems sprendimams laikotarpiai, kada tinkamiausias laikas atostogoms, kokie jums tinka mineralai ir dar daug įdomaus apie Jus.

Asmeninis horoskopas pagal gimimo laiką ne tik padeda surasti Jūsų gyvenimo įvykių ir situacijų priežastis, bet ir pasiūlo tinkamiausius jų sprendimus, kaip pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Sužinokite kaip galima daugiau apie save, nes tada lengviau atrasite tas veiklos kryptis, kurios Jums sėkmingos, galėsite sėkmingai kurti harmoningus tarpusavio santykius, tinkamu laiku priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Tad iki malonaus susitikimo gyvai Kaune arba Vilniuje, arba skype: lolitos.horoskopai

Klientui pageidaujant išsamesnės, ilgesnės konsultacijos, plačiau paliečiant jam rūpimus klausimus jai skiriama iki 2 val. laiko.
Konsultacijos kainos:
iki 1 val. – 85 €
iki 1,5 val. – 127 €
iki 2 val. – 170 €

Klientui nežinant tikslaus gimimo laiko yra galimybė jį atkurti pagal gyvenimo įvykius, charakterio bruožus ir savybes ir kt. – paslaugos kaina + 35 €