2023 m. metų horoskopas horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2023 m. metų horoskopas horoskopas

Tai permainingi, giluminių pokyčių metai, galintys priminti galingą vandenyno bangavimą, jo potvynius ir atoslūgius. Giluminiai pokyčiai pasireikš ne tik išoriniame pasaulyje taikos ir pergalės prieš agresiją troškimu, bet ir mūsų pačių viduje. Tad šių metų simboliu galėtų būti vandens stichiją simbolizuojantis pats vandenynas. Jo vandenyse kiekvienas ieškosime to, kas mums brangu: kas jo jėgoje – vidinės laisvės kūrybai, kas – gelmėje glūdinčių perlų – meilės ir naujai atrandamų tikrųjų vertybių, o kas, prisitaikę prie jo kvėpavimo, potvynių – atoslūgių ritmo, – tinkamo laiko ir galimybių verslui, finansinės padėties gerinimui, karjeros siekiams.

Ypač stipri gali būti jau metų pradžia. Naujai pradžiai, kūrybai, darbų bei naujų finansinių galimybių paieškoms palankus laikas nuo sausio 22-os, prasidėjus naujajam Juodojo Vandens Triušio metų ciklui.

Liepos 18-tą – galingo virsmo metas. Kylantis Mazgas pereis iš Jaučio į Avino, o Nusileidęs – iš Skorpiono į Svarstyklių ženklą. Tad ruduo pasižymės įvykių permainingumu, darbų gausa, o lapkričio ir gruodžio mėnesiai – galingos energijos bei stiprių jausmų proveržiais.

Tegu šie 2023 metai bus jums kuo švelnesni, kaip tas triušio kailiukas ir teatneš jums sveikatą, sėkmę, jūsų namams – santarvę ir taiką, širdžiai – vidinę ramybę, gilius meilės ir laimės patyrimus!

DELFI Video

Avinas

Jums tai ryškūs, greitų veiksmų, aiškumo ir stiprios vidinės šviesos metai. Jų simbolis jums šiais metais galėtų būti ryški kometa, apšviečianti gyvenimiškas situacijas ryškia šviesa, atnešanti į gyvenimą netikėtumus, pokyčius, o kartu ir naujas netikėtas galimybes.

Jums ypač palankūs, Jupiteriui, Chironui, o nuo vasario 20-os ir Venerai, keliaujant jūsų ženklu, pirmieji trys metų mėnesiai. Jie – energingiems, gyvenimą į gera keičiantiems veiksmams, verslo kūrimui, naujų darbų paieškoms, suplanuotiems stambesniems pirkiniams, nekilnojamo turto operacijoms. Kartu su pavasario lygiadieniu į jūsų ženklą įžengus Saulei, ryškiau matysite tai, ką reikėtų keisti, kokią kelio kryptį toliau rinktis.

Atsinaujinimui, atgimimui, draugystės ir meilės giliems jausmams šaunus laikas po balandžio 20-os įvyksiančio pilno Saulės užtemimo. Šis metas palankus ir pribrendusiems karjeros pokyčiams. Svarbiausias permainas įgyvendinkite iki gegužės 17-os, kol dar Jupiteris keliauja jūsų ženklu. O štai vėlesniais mėnesiais Selenos viešnagės jūsų ženkle įtakoje – jums ramesnis atokvėpio, apmąstymų metas. Tuo metu siekiant sėkmės, savo kelyje reikės daugiau pastangų, atsargumo, o taip pat didesnio pasitikėjimo savo jėgomis. Liepos 18-tą į jūsų ženklą atkeliavęs Kylantis Mazgas vėlesniais mėnesiais ryškiau rodys tolesnę kelio kryptį, įneš į gyvenimą aiškumo, konkretumo, tačiau dėl didesnės sėkmės gali tekti ir pakovoti. Nuo lapkričio 4-os Selenai iškeliavus iš jūsų ženklo, stiprės pasitikėjimas savo jėgomis, noras veikti greitai, tad du paskutiniai mėnesiai šaunūs ne tik giliems jausmams, bet ir veržliam jūsų judėjimui į priekį, aukštesniems karjeros siekiams.

Sėkmingų bei stiprių jums 2023-ųjų!

Jautis

Tai metai, galintys priminti stipriai įsūpuotas sūpuokles, kuriomis vienomis dienomis kilsite aukštyn, o kitomis, leisdamiesi, jau kaupsite jėgas būsimam vėl kilimui. Tad šios sūpuoklės ir galės būti jums šių metų simboliu.

Metų pradžioje kurkite strateginius planus, būkite energingi ir ryžtingi.

Sausio 22-ą prasidėjęs Vandens Triušio metų ciklas atneš naujų idėjų, įdomių galimybių. Metus globosianti vandens stichija galės pasireikšti ne tik švelniu jūros bangavimu, bet kai kada ir galinga potvynių audra. Žiemos ir pavasario mėnesiais Urano, viešinčio jūsų ženkle įtakoje, gali netikėtai pabyrėti tai, kas neturėjo stipraus pamato, kas buvo statoma, kaip ta pilis iš smėlio, tam, kad atsilaisvinusioje vietoje vėliau kurtumėte naujai, jau klodami patikimą pamatą. Tokiai statybai jums palankus laikas nuo gegužės 18-os, kai į jūsų ženklą įžengs Jupiteris. Būtent tada, palaipsniui, pavasario ir vasaros pradžios mėnesiais prasidės jums ypatingos sėkmės metas, palankus karjeros siekiams, verslui, ar namų statybai. Liepos 18-ta – savotiškas permainų startas, – iš jūsų iškeliavęs Kylantis Mazgas vėlesniais mėnesiais leis kiek lengviau atsikvėpti, mažins įtampas, suteiks daugiau erdvės jūsų gyvenimo kūrybai. Ruduo palankus jums finansinių šaltinių paieškoms. O nuo rugsėjo 23-ios Jupiteriui vėl judant retrogradine kryptimi, vėlesnėmis metų dienomis galėsite grįžti ir prie anksčiau kilusių idėjų įgyvendinimo. O kai kas sieks atkurti, sustiprinti gražius asmeninius ryšius.

Daug laimės ir meilės jums 2023-iais!

Dvyniai

Įdomūs metai. Kai kada galintys jums priminti plačiai atvertą langą, leidžiantį gėrėtis vaizdu, o kartu ir laikas nuo laiko įkvėpti gaivaus oro gurkšnį. Tad ir simbolis jums šiems metams gali būti tas atviras naujovėms, įdomiems patyrimams ir naujoms galimybėms langas.

Jau pati metų pradžia, Marsui viešint karališkam jūsų ženklo laipsnyje, nuteiks optimistiškai, pajusite kiek daug priklauso nuo jūsų pasiryžimo, o taip pat ir sugebėjimo siekiant tikslų, apjungti kolektyvo jėgas. Prasidėjus naujam Vandens Triušio metų ciklui, ir Marsui jūsų ženkle vėl judant direkcine kryptimi, norėsis išskleisti naujoms idėjoms sparnus. Svarbiausiems jūsų darbams, gyvenimo pribrendusiems pokyčiams jums ypač palankūs vasario ir kovo mėnesiai, tad pasiraitoję rankoves šiuo laikotarpiu jų energingai ir imkitės. Kovo 26-ą Marsui iškeliavus iš jūsų ženklo, jums ramesnis atokvėpio metas, labiau tinkantis pradėtųjų darbų tęstinumui. Meilei ir draugystei ypatingas laikas nuo balandžio 11 dienos, į jūsų ženklą atkeliavus Venerai. O pinigai ki gegužės 8-os greičiau ir lengviau tiek tekės į jūsų kišenę, tiek ir greičiau iš jos bus linkę ištekėti kelionėms ar stambesniems pirkiniams. Gegužės 21-ą į jūsų ženklą įžengusi Saulė, vėliau ir Merkurijus, džiugins maloniomis pažintimis, staigmenomis, suteiks daugiau vilčių, optimizmo, o ir jėgų kurtis įdomesnį gyvenimą.

Vasaros ir rudens mėnesiais trokštamus rezultatus lengviau galėsite pasiekti veikdami švelniai, diplomatiniu būdu. O gruodį jums palanku atostogauti, likusiems darbuose – aktyviai ilsėtis.

Šaunių galimybių jums 2023-čiais!

Vėžys

Švelnūs, kaip ilgaplaukis katinėlis, naujų svajonių ir meilės kupini metai.

Tad ir simbolis jų gali būti jums meilus kačiukas, kuris tik besigindamas išleidžia savo nagučius.

Metų pradžioje savęs neskubinkite. Tai laikas, kai reikėtų objektyviai įvertinus situacijas ir aplinkybes, veikti užtikrintai, judėti į priekį kaip per slidų ledą, apgalvotais, rūpestingais žingsneliais, gyventi švelniu, ramiu tempu. Iš jūsų ženklo sausio 9-tą d. iškeliavus Juodajam Mėnuliui, jums – palankių permainų pradžia, tarsi nukritus akis dengusiam šydui, gyvenimą imsite matyti šviesesnėmis, ryškiomis, spalvomis. Prasidėjęs Vandens Triušio metų ciklas ragins išsikelti iš širdies, kaip iš jūros gelmių, glūdinčius perlus, atskleisti savo talentus ir gabumus. Kovo 26-ą į jūsų ženklą įžengs Marsas, suteikdamas ypatingų jėgų ir entuziazmo iki pat gegužės 21-os imtis svarbių gyvenimo pokyčių, juolab, kad prie jo prisijungs vėliau ir Venera, kurdama palankias aplinkybes ieškant naujų finansinių šaltinių, siekiantiems gilinti meilės jausmus, norintiems įsikurti naujuose namuose, ketinantiems pradėti naują veiklą.

Planuojantiems santuoką tiktų gegužės ir birželio pabaiga, bei liepa. Vėlesniais mėnesiais norėsis labiau pasirūpinti artimaisiais, siekti gyvenimo pilnatvės, pripildyti dienas kūrybinio džiaugsmo. O paskutiniais metų mėnesiais jūsų diplomatiškos ir rūpestingos pastangos tiek darbuose, tiek stiprinant tarpusavio partnerystės, draugystės ir meilės ryšius, ims duoti konkrečius rezultatus.

Daug meilės ir švelnumo jums 2023-iais!

Liūtas

Atspindžio metai. Tad šių metų simbolis jums – veidrodis. Šių metų dienomis dažniau žvelgsite į gyvenimą, kaip į veidrodį, matydami situacijose savo minčių atspindį. O kai kada tas veidrodis, atspindėdamas džiaugsmą ir saulę, širdį džiugins linksmais saulės zuikučiais. Šiais metais pelnyti sėkmę jums padės karališkos savybės: ryžtas, kilniaširdiškumas, bei rūpinimasis savo artimu.

Metų pradžia suteiks progų gilesniems apmąstymams, o taip pat naujų ateities planų kūrimui. Į jūsų ženklą atkeliavus Juodajam Mėnuliui, darbuose dažniau reikės daugiau pastangų, norėsis labiau pasirūpinti ir mažaisiais. Prasidėjęs Vandens stichijos Triušio metų ciklas ragins ieškoti naujų galimybių ir idėjų. Jas įgyvendinkite vasario ir kovo mėnesiais palaipsniui. O greitiems ryžtingiems veiksmams, esminiams sprendimams bei pasirinkimams, gyvenamos vietos pokyčiams, palankus laikas nuo gegužės 20-os, Marsui įžengus į jūsų ženklą, į kurį vėliau atkeliaus ir Venera. Tad svarbiausius darbo, karjeros pokyčius, nekilnojamo turto operacijas, planuokite birželio, liepos, o Saulei keliaujant jūsų ženklu, ir rugpjūčio mėnesiais. Nuo spalio 4-os Juodajam Mėnuliui iškeliavus iš jūsų ženklo, vėlesniais mėnesiais būsite vėl ryškūs ir matomi, ryškės lyderystės savybės, sektųsi imtis naujų projektų ir sumanymų, metas puikus draugystei ir meilei.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums 2023-iais!

Mergelė

Naujų tikslų išsikėlimo metai. Jiems simboliu galėtų būti švyturys, kuris rodytų jums, kaip jūroje laivui, kelią į tikslą.

Jau metų pradžioje skirkite pakankamai laiko tikslams ir naujiems siekiams išsikelti bei apmąstyti. Tegu jie bus aukšti, kaip tas ant kalno žiburys, kurio atkakliai šiais metais sieksite. Kam tai bus karjera, kam -įdomus naujas darbas, kam – verslo idėjų įgyvendinimas, o kam – meilė, šeimos materiali gerovė, finansinis stabilumas. Šis metas palankių astrologinių ritmų įtakoje tiktų ne tik tokių tikslų išsikėlimui, bet ir pirmiesiems žingsniams jų link. Tai laikas, kai veikti reikėtų pagal aiškų, gerai apmąstytą planą.

Prasidėjęs sausio 22-trą Vandens Juodojo Triušio metų ciklas vėlesniais mėnesiais ragins į gyvenimą pažvelgti plačiau, atskleisti gabumus ir talentus, o gegužės mėnuo – ypač tiktų naujų darbų bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Nuo liepos 10-os į jūsų ženklą įžengus Marsui, jums prasidės ypač svarbus ir sėkmingas laikotarpis, truksiantis iki pat rugsėjo pabaigos. Pajausite norą imtis iššūkių, realizuoti ilgai brandintus karjeros, verslo planus. O kai kam – tai bus metas gražios sąjungos sukūrimui. Nuo spalio 4-os į jūsų ženklą atkeliavus Juodajam Mėnuliui, vėlesniais mėnesiais užbaiginėkite pradėtuosius darbus, sudėliokite paskutiniuosius akcentus, leidžiančius pasidžiaugti metų pasiekimais, kurkite harmoniją, dvasinį komfortą namuose.

Gražaus svajonių išsipildymo 2023-čiais!

Svarstyklės

2023-ieji jums – vidinių atradimų metai. Jų dienomis norėsis atverti, tarsi lobių skrynią, jumyse glūdinčius sugebėjimus ir talentus, susitelkti ne tik ties savo karjera, bet ir daugiau laiko skirti savo asmeniniam gyvenimui, mylimiems žmonėms, aAtverti širdyje glūdinčius savo gilius jausmus. Tad šių metų simbolis jums – lobių skrynia.

Sausio 22-trą prasidėjęs Vandens Triušio metų ciklas stiprins jūsų diplomatinius sugebėjimus, kurie galėtų būti jums raktu į sėkmę.

Pavasario mėnesiai stebins, džiugins naujomis idėjomis. O štai balandį būkite greiti ir ryžtingai įveikite savo abejones. Vėlesniais mėnesiais neskubėkite atsipalaiduoti – jums pats laikas, kaip finišo tiesiojoje, susitelkimu ir atkaklumu įveikti pasitaikančias kliūtis. O štai liepos 18-tą į Jūsų ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui, vėlesniais vasaros ir rudens mėnesiais dažniau norėsis grįžti prie buvusių idėjų. Spalis jums palankus naujų veiklos krypčių bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Tai šaunus metas draugystei ir meilei. Kai kas šiuo metu gali atnaujinti gražius tarpusavio ryšius, įkvėpti ar sustiprinti aistrą šeimoje tarpusavio santykiuose. Lapkritį ir gruodį kurkite namuose jaukumą, draugiškai dalinkitės vaikų priežiūra, darbais, bei smagiais kūrybiniais patyrimais.

Sėkmingų vidinių atradimų jums 2023-iais!

Skorpionas

Jums tai – energingi, ugningi metai. Jie kai kada gali priminti kalno viduje kunkuliuojančią lavą, kuri gali prasiveržti netikėtai galinga jėga, nušluojančia visas kelyje pasitaikančias kliūtis. Tad šių metų simbolis jums – ugnis kalno viduje, kurią svarbu bus suvaldyti, nukreipti tinkama linkme.

Jau metų pradžioje norėsis planuoti tolesnius tikslus, sutelkti vidines jėgas. Prasidėjęs sausio 22-ą naujas Vandens Triušio metų ciklas ragins reaguoti greitai, būti vikriems, veikti atkakliai ir ryžtingai. Vasario ir kovo mėnesiais galite pajausti didelį vidinės laisvės, nuotykių troškimą, tačiau prisiimti įsipareigojimai bus svarbiausioje vietoje. O balandžio – gegužės mėnesiais kai kam gali tekti įveikti norą rizikuoti, – šiuo metu finansus reikės tvarkyti atsargiau, atsisakant abejotinų investicijų. Birželis ir liepos pradžia palanki norintiems įsitvirtinti profesinėje srityje, siekiantiems asmeninio tobulėjimo, kuriantiems santarvę namuose. Jums svarbus virsmo metas liepos 18-ta, kai Nusileidęs Mazgas iškeliaus iš jūsų ženklo. Tai puiki proga paleisti praeities įvykius, atsiversti naują baltą lapą. Tad gydantiems savąją širdį, vėlesni vasaros ir rudens mėnesiai ypač tiktų naujoms pažintims, draugystės kūrimui, naujo darbo ar veiklos krypčių paieškoms. Jautrus, emocingas, gilių jausmų metas jums lapkričio mėnuo, kai Saulės kelionė jūsų ženklu suteiks jums galingos energijos, daugiau vidinių jėgų, išryškins ne tik tai, ką užsibrėžėte įveikti, bet ir jūsų gabumus bei talentus. O metų pabaiga suteiks progų išreikšti gerumą bei atjautą, labiau pasirūpinti artimaisiais.

Gražių pergalių jums 2023-čiaisiais!

Šaulys

Šie metai jums primins kopimą į viršukalnę. Tad metų simbolis jums- alpinisto reikmenų rinkinys, kuris pravers norintiems įveikti didesnį aukštį.

Jau metų pradžia žavės sniegu žėrinčiais, naujų tikslų kalnais. Tad metų pradžia – tinkamas laikas išsirinkti tą kalną, kurį norėsite įveikti. Prasidėjus naujam Vandens Triušio metų ciklui, vasaris tiks tinkamiausių maršrutų ir krypčių paieškoms. Palankus metas jūsų trumpoms išvykoms ir kelionėms, o kovo – balandžio mėnesiai kai kuriems – ir naujų darbų paieškoms. Beje, po 20 -os dienos pilno Saulės užtemimo, balandžio vėlesnės dienos palankios draugystės ir meilės ryšių stiprinimui ir kūrimui, o gegužės mėnuo tiktų finansinių šaltinių paieškoms, karjeros pokyčiams.

Birželį palanku planuoti atostogas, o liepa jums – šeimos stiprinimui, tiktų suplanavusiems įsikurti naujoje vietoje. Rugsėjį ir spalį nerizikuokite finansais, siekite finansinio stabilumo. Šiuo metu palankiau atiduoti skolas, tiek fizines, tiek ir dvasines.

Nuo lapkričio 23-čios Saulei įžengus į jūsų ženklą, jums ypatingai ryškus laikotarpis, kai darbai rankose degte degtų. Metų pabaigoje sektųsi sužibėti kolektyve įdomiais projektais bei pasiūlymais.

Sėkmingų viršukalnių jums 2023-iaisiais!

Ožiaragis

2023-ieji jums – įdomūs, vidinių atradimų metai. Jie – jūsų asmeniniam augimui, savęs tobulinimui. Jų simbolis jums galėtų būti kalnų krištolas, dovanojantis skaidrumą, situacijų aiškumą.

Tad jau metų pradžioje jūsų ženklu keliaujant Saulei ir Merkurijui, aiškiau, skaidriau matysite situacijas, ir tokiu būdu galėsite pasirinkti tinkamiausius veiksmus. Sausio pradžioje planuokite, strateguokite, o vasario ir kovo mėnesiais būkite atviri naujoms jūsų kelyje pasitaikančioms galimybėms, bei vidiniams potyriams. Kovo 24-tą iš jūsų ženklo iškeliavus Plutonui, jums prasidės ypač svarbus, sėkmingas laikotarpis iki pat birželio 11-os dienos kol Plutonas vėl sugrįš į jūsų ženklą. Tad šiuo metu imkitės esminių suplanuotų pokyčių. Metas tinkamas jums verslo kūrimui ir plėtrai, nekilnojamo turto operacijoms, namo statybų – remonto darbams. Labiau seksis siekiantiems aukštesnės karjeros, kuriantiems ir plėtojantiems verslą. Tai tinkamas laikas ieškantiems pagrindinių bei papildomų darbų, verslo krypčių. Lengviau galėsite rasti ir papildomas finansines galimybes.

Vasaros mėnesiais susitelkite į savo šeimos gyvenimą, rūpinkitės namais, skirkite daugiau laiko artimųjų palaikymui, pirmenybę teikite emocinei gerovei.

Rugsėjį darbuose siekdami savo tikslų, imkitės ryžtingesnių veiksmų. Tai metas finansinių klausimų sprendimui, tinkamas balanso tarp veiklos ir šeimos reikalų paieškoms, palankus draugystei ir meilei. O spalio – lapkričio mėnesiai tiktų atostogų kelionėms. Bendraujant darbo reikalais, ieškant bendro požiūrio, jums padės diplomatiniai sugebėjimai. Gruodžio trečią dekadą atkeliavusi į jūsų ženklą Saulė galės suteikti naujų įdomių idėjų.

Daug laimės akimirkų jums 2023-aisiais!

Vandenis

Tai naujų pasirinkimų metai, kurių dienomis bus ypač svarbu pasirinkti teisingą kelio kryptį. Tad jų simbolis jums šiems metams gali būti kompasas.

Ypač aktyvi jums šių metų pradžia, sausio 22-ą prasidėjus naujam Vandens Triušio metų ciklui. Tai jums ypatingo žvaigždžių palankumo metas, tinkamas esminėms gyvenimo permainoms ir pokyčiams. Tad keiskite į gera tai, ką galite pakeisti, pradėdami nuo savų minčių, rinkdamiesi jas šviesias ir optimistiškas. Iki kovo 8-os, kol Saturnas viešės jūsų ženkle, laikas palankus darbų paieškoms, karjeros pokyčiams, verslo plėtrai. Jis tiktų siekiantiems įsitvirtinti darbuose, planuojantiems gyvenamosios vietos pokyčius. Saturnui palikus jūsų ženklą, stiprės vidinės laisvės ir nuotykių troškimas. Būsite linkę įgyvendinti permainingas, o kai kada ir labiau rizikingas idėjas, tad būkite atidūs, kruopščiai vertinkite sąlygas ir aplinkybes. Tai ypač aktualu nuo kovo 23-čios, į jūsų ženklą atkeliavus Plutonui, kuris pavasario mėnesiais gali patikrinti jūsų planų tvarumą, idėjų patikimumą. O birželio 11-tą jam sugrįžus į Ožiaragio ženklą, vasaros mėnesiai galės pasižymėti ilgai lauktu lengvumu, metas puikus draugystei ir meilei, o kai kam – ir šeimos kūrimui.

Rugpjūtį daugiau laiko skirkite aktyviam poilsiui, šis ir rugsėjo mėnuo ypač tiktų komandiruotėms bei atostogų kelionėms. Spalį galite pasijausti kaip bėgikas, pajutęs antrąjį kvėpavimą – tai puikus laikas deryboms, projektams ir sandoriams. O lapkritį ir gruodį į pirmą planą kils šeimos reikalai, laimę teiks šiltas bendravimas su mylimais žmonėmis.

Šaunių patirčių ir įdomių krypčių jums 2023-iaisiais!

Žuvys

Vidines galias pažadinsiantys metai. Jie suteiks jums vidinės stiprybės, jėgų įveikti gyvenimo iššūkius bei sunkumus. Jų simbolis jums – melodingai skambantis varpelis, žadinantis jūsų kūrybines galias.

Metų pradžia Selenai ir Neptūnui viešint jūsų ženkle, pasižymės emociniu jautrumu, o kai kada gali priminti atsargų ėjimą per lūžtantį ledą.

Nuo sausio 27-os Venerai, o nuo vasario 19-os ir Saulei, atkeliavus į jūsų ženklą, jums ypač aktyvus laikotarpis. Kovo mėnuo nuo 8-os d. atkeliavus į jūsų ženklą Saturnui, palankus darbų ir naujų finansinių šaltinių bei galimybių paieškoms. Balandžio 4-tą d. iš jūsų ženklo iškeliavus Selenai, vėlesnis pavasario metas jums – ramesniam atokvėpiui. Jis norintiems augintis savo sparnus: atskleisti kūrybines galias ir talentus, įgauti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. O liepos ir rugpjūčio mėnesiai galėtų būti sėkmingais dalykinėms ir asmeninėms pažintims, draugystei ir meilei. Rugsėjis labiau tiktų aktyviam poilsiui, atostogų kelionėms. O spalis – intelektualiai veiklai, deryboms, sutarčių rengimui, naujiems jūsų projektams. Lapkritį į pirmą planą kils tarpusavio santykių klausimai. Kai kam tai bus metas apsispręsti, kuriuo keliu pasuksite toliau. Šį ir gruodžio mėnesiais daugiau laiko skirkite kūrybai, saviraiškai ir asmeniniam tobulėjimui. O širdį tegu šildys artimo meilė ir gerumas.

Daug meilės ir gerumo jums 2023-iais!