2022 m. gegužės horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. gegužės horoskopas

Gegužė – mėnuo, kuris mus apipils ne tik obelų žiedais, bet ir situacijų bei įvykių gausa. Tebevykstant karui Ukrainoje, kai kuriomis jo dienomis gali atrodyti, kad gyvenimas surengė rimtą egzaminą. Ir nuo to, kaip jį išlaikysite, priklausys ateitis.

Prasidėjęs daliniu Saulės užtemimu, šis mėnuo ragins būti atkakliais, ryžtingais, nesitraukti sutikus kliūtis ar trukdžius.

Antros dekados pradžioje, nuo gegužės 11-os, Jupiteriui atkeliavus į Avino ženklą, ypač svarbūs taps jūsų žodžius pagrindžiantys veiksmai.

Antros dekados viduryje, artimos Saulės ir Kylančio Mazgo pozicijų įtakoje, aiškiau matysite tolesnę įvykių perspektyvą. Gegužės 16-ą įvyks pilnas Mėnulio užtemimas. Tai emociškai jautrus laikas, raginantis atsisveikinti su abejonėmis ir baimėmis, skatinantis būti ryžtingesniems.

Gegužės 21-ą, Saulei perėjus į Dvynių ženklą, trečioji dekada – palankus metas naujų dalykinių pažinčių užmezgimui, o kai kam – draugystės ryšių kūrimui bei stiprinimui.

O štai finansinius klausimus palankiau bus spręsti paskutiniosiomis gegužės dienomis, nuo 28-os Venerai atkeliavus į Jaučio ženklą.

Sėkmingos jums gegužės!

DELFI Video

Avinas

Gegužė jums mėnuo, kurio dienomis prieš kerpant reikėtų devynis kartus atmatuoti.

Gegužės 1-ą dieną pasibaigus daliniam Saulės užtemimui, vėlesnėmis dienomis aiškiau matysite įvykių priežastis, o taip pat lengviau rasite tinkamus sprendimus.

Gegužės 3-ią, Venerai atkeliavus į Avino ženklą, pirmąją dekadą ypač aktualūs bus finansiniai klausimai.

Antrąją dekadą nuo gegužės 11-os, Jupiteriui atkeliavus į jūsų ženklą, palankiau klostantis aplinkybėms ir gyvenimui jums suteikiant naujų galimybių, galėsite ženkliau įtakoti savo ateitį. Tai ypač aktualu mėnesio viduryje, Venerai ir Chironui viešint tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje.

Gegužės 16-ą pilno Mėnulio užtemimo metu svarbu nepradėti negatyvaus ciklo, tad bendravimui rinkitės bendraminčių, jus mylinčių kompaniją.

Jums ypač sėkmingas metas draugystei ir meilei būtų gegužės 17-a – Venerai viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje.

Saulei perėjus į Dvynių ženklą nuo gegužės 21-os – palankus laikas karjeros pokyčiams.

Gegužės 25-tą į jūsų ženklą atkeliaus Marsas. Jo ir Jupiterio astrologiniai ritmai ragins būti drąsiems ir energingiems. Tai padės įveikti kelyje pasitaikančius trukdžius ir kliūtis.

Turiningos bei sėkmingos jums gegužės!

Jautis

Gegužė jums – kontrastų kupinas mėnuo. Gegužės 1-ą dieną jūsų ženkle pasibaigęs dalinis Saulės užtemimas ragins šiuo laikotarpiu peržiūrėti savo ateities planus. Juolab, kad pirmos dekados pradžia nuo gegužės 4-os dienos, artimos Urano ir Saulės pozicijų įtakoje, jums – netikėtumų metas, kam darbuose, o kam ir asmeniniame gyvenime. Šiuo metu situacijos gali kisti, reikės greitai rasti išeitis ir sprendimus.Tai aktualu ir antros dekados pradžioje, Jupiteriui pradėjus kelionę Avino ženklu.

Sudėtingesnių astrologinių ritmų pilno Mėnulio užtemimo diena – gegužės 16-a – į paviršių iš sielos gelmių gali iškelti buvusias nuoskaudas, pergyvenimus ir baimes. O tai kas matoma – lengviau įveikti. Tam palankus metas, Venerai keliaujant karališkuoju laipsniu gegužės 17-a, o taip pat ir 18-a dienos.

Trečios dekados pradžioje Saulei perėjus į Dvynių ženklą labiau sektųsi siekiantiems pergalių moksle, norintiems pagilinti profesines žinias. O ieškantiems naujų finansinių šaltinių – palankus laikas Venerai atkeliavus į jūsų ženklą nuo gegužės 28-os dienos. Šios dienos tinkamos ir nekilnojamo turto operacijoms, darbo naujoje vietoje pradžiai. Jos jums sėkmingas metas draugystei ir meilei.

Sėkmingų planų jums gegužę!

Dvyniai

Mėnuo, galintis priminti talpų indą, į kurį krausite savo naujas patirtis. Jo dienomis į darbus įsivažiuosite po truputį didindami greitį ir tempą.

Pirmąją dekadą ieškantiems darbų palankus tam laikas mėnesio pradžioje, iki gegužės 5-os, kol Merkurijus dar juda direkcine kryptimi.

Nuo gegužės 5-os Merkurijui pasukus retrogradine kryptimi, gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtųjų darbų, neužbaigtų buitinių klausimų. Šiomis pirmos dekados dienomis siekiant greitų rezultatų, svarbu būtų situacijų neperspausti, į gyvenimą pažvelgti dažniau optimistiškiau, pasidžiaugti tarpiniais, kad ir nedideliais pasiekimais.

Antros dekados pradžioje Jupiteriui įžengus į Avino ženklą imkitės tų darbų, kuriuos galėtumėte atlikti išsyk.

Gegužės 16-ą įvyksiantis pilnas Mėnulio užtemimas gali išryškinti ir praeityje buvusias klaidas, iki galo neišspręstas problemas. Tad vėlesnėmis antros dekados dienomis ir imkitės jų.

Saulei atkeliavus į jūsų ženklą nuo gegužės 21-os dienos jums prasidės energingas, stiprus metas. Trečiąją dekadą ieškokite jums svarbių žinių, ji – palankus laikas dalykinėms pažintims, draugystei, o kai kam – ir karjeros pokyčiams.

Įdomių patyrimų jums gegužę!

Vėžys

Gilių jausmų mėnuo. Jo dienos primenančios jūros potvynius ir atoslūgius išgrynins jausmus, troškimus, požiūrį į gyvenimą.

Mėnesio pradžioje, įsiūbuotų dalinio Saulės užtemimo ritmų įtakoje, svarbiausių darbų dar neplanuokite.

Venerai atkeliavus į Avino ženklą, pirmąją dekadą kruopščiau vertinkite išlaidas, ieškokite papildomų galimybių, naujų finansinių šaltinių.

Antroji dekada pasižymės netikėtais įvykiais bei situacijomis. Jupiteriui keliaujant jau Avino ženklu, būsite nusiteikę ryžtingai, norėsis apginti skriaudžiamus, padėti patiriantiems karo negandas.

Emociškai jautrus metas – pilno Mėnulio užtemimo diena – gegužės 16-a. Šią dieną rimtų problemų geriau nespręsti, ieškokite bendro požiūrio ir sutarimo, būkite jautrūs savo artimiesiems.

Gegužės 21-ą, Saulei perėjus į Dvynių ženklą, trečioji dekada palanki veiklų paieškai, dalykiniam bendravimui.

O 28-ą dieną, Venerai atkeliavus į Jaučio ženklą, paskutinės mėnesio dienos – tinkamas metas ir nekilnojamo turto operacijoms, namų jaukumo kūrimui, draugystei ir meilei.

Daug širdžių šilumos jums gegužę!

Liūtas

Gegužė jums – audringas mėnuo. Jo dienos stebins netikėtų įvykių gausa. Gegužės 3-ią Venerai atkeliavus į Avino ženklą, pirmąją dekadą patartina kruopščiai tvarkyti finansus, susilaikant nuo rizikingų sprendimų, tame skaičiuje ir emocinių pirkinių.

Antros dekados pradžioje į Avino ženklą atkeliavus ir Jupiteriui, dažniau kils naujų idėjų, gerų sumanymų. Kai kurie ryšis keisti dabartinį darbą į geriau apmokamą.

Gegužės 16-ą – pilno Mėnulio užtemimo dieną – būkite atidesni kelyje, labiau pasirūpinkite ir savo artimaisiais, ypač mažaisiais šeimos nariais.

Gegužės 17-ą Venerai viešint karališkajame Avino ženklo laipsnyje, tinkamas metas naujai jūsų pradžiai, o taip pat draugystei ir meilei.

Saulei perėjus į Dvynių ženklą nuo 21-os gegužės trečiosios dekados dienomis dažniau stebins naujienos, metas tinkamas norintiems patobulėti, išmokti kažką visai naujo.

Nuo gegužės 25-os, Marsui atkeliavus į Avino ženklą, jums laikas energingiems, ryžtingiems sprendimams. Tad paskutinėmis šio mėnesio dienomis nuveikti galėsite ypač daug.

Įdomių sumanymų jums gegužę!

Mergelė

Gegužė jums – intensyvus darbų mėnuo. Nuo gegužės 1-os – dalinio Saulės užtemimo – laikas jums aktyviai fizinei veiklai, palankus vertinantiems gamtą, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.

Naujų sumanymų imkitės iki gegužės 5-os dienos, kol Merkurijus juda direkcine kryptimi. Vėlesnėmis dienomis dažniau galite grįžti prie buvusių idėjų, anksčiau pradėtųjų darbų.

Ypač palankus jums metas nuo gegužės 11-os, Jupiteriui iškeliavus iš jums opozicinio Žuvų į Avino ženklą. Tad antrąją dekadą lengviau pelnysite sėkmę, seksis realizuoti kūrybinius sumanymus.

Gegužės 16-ą – pilno Mėnulio užtemimo dieną – svarbių darbų geriau neplanuokite. Tai tinkamas laikas atsisakyti to, kas jums trukdo judėti į priekį.

Antros dekados pabaigoje galite išgirsti ir įdomių pasiūlymų. svarbu būtų atsirinkti tuos, kuriuos galėtumėte realizuoti išsyk.

Gegužės 21-ą, Saulei perėjus į Dvynių ženklą, trečios dekados dienos pasižymės permainingumu.

Gegužės 29-ą Saulei viešint karališkajame Dvynių laipsnyje, palanku būtų išspręsti ir ilgai rūpėjusius asmeninius klausimus.

Šaunių idėjų jums gegužę!

Svarstyklės

Gegužė jums mėnuo, kai reikėtų neskubėti. Būna dienų, kai gyvenimas pateikia mums testą ar egzaminą, kai tenka ieškoti greitų sprendimų ir išeičių. Tokios gali būti jums šio mėnesio permainingos, o kartu ir labai atsakingos dienos.

Mėnesio pradžioje, Venerai perėjus į jums opozicinį Avino ženklą, darbų tempas gali būti kiek lėtesnis, Vis tik pirmąsias gegužės dienas panaudokite tinkamai, kiek galėdami pasistūmėdami ilgalaikiuose projektuose ir jūsų pastovaus dėmesio reikalaujančiuose darbuose.

Nuo gegužės 5-os, Merkurijui jau judant retrogradine kryptimi, galite sutikti seniai matytus draugus ir kolegas, kai kurie grįšite prie ankstesnės savos veiklos idėjos.

Gegužės 11-ą Jupiteriui įžengus į jums opozicinį Avino ženklą, antrąją dekadą kad pelnytumėte sėkmę, reikės būti greitesniems, neduoti sau daug laiko ilgiems pasvarstymams bei abejonėms.

Pilno Saulės užtemimo diena gegužės 16-a ragins įveikti abejones ir nerimo mintis. O Saulei atkeliavus į Dvynių ženklą nuo gegužės 21-os –laikas palankus jums deryboms, o kai kam – ir darbo paieškoms.

Gegužės 28-ąją Venerai iškeliavus iš jums opozicinio Avino ženklo – tinkamas metas suplanuotiems stambesniems pirkiniams. Palankių astrologinių ritmų įtakoje draugystei ir meilei palankios bus mėnesio pabaigos dienos.

Sėkmingų pasirinkimų jums gegužę!

Skorpionas

Gegužė jums – stiprių patyrimų mėnuo. Jos dienomis būsite nusiteikę kovingai, svarbu tik nebūti Don Kichoto, kovojančio su vėjo malūnais, vaidmenyje. Tad įvertinkite iššūkius ir kliūtis, rinkitės tas viršukalnes, kurias galite nugalėti. Tam palanki jau mėnesio pradžia.

Saulei keliaujant jums opoziciniu Jaučio ženklu, jau pirmąją dekadą gali tekti siekiant sėkmės įdėti daugiau pastangų. Atkreipkite dėmesį į gegužės 4-os dienos iššūkius ir uždavinius, Saulei ir Uranui viešint tame pačiame laipsnyje, tai metas, kai svarbu būtų neatsargiu judesiu nesukelti visos kalnuose griūties.

Antrąją dekadą, gegužės 13-ą Saulei ir Uranui viešint tame pačiame Jaučio laipsnyje,gali tekti permąstyti savo planus ar bent paieškoti kitų kelių jiems įgyvendinti.

Gegužės antroji pusė emociškai jautri, tai bus sąlygota gegužės 16-tą, jūsų ženkle įvyksiančio pilno Mėnulio užtemimo. Šis s laikas tinkamas atsisveikinti su jus skaudinusia praeitimi.

Saulei perėjus į Dvynių ženklą, nuo gegužės 21-os jums prasidės naujas laikotarpis. Tiesa, pirmosiomis trečios dekados dienomis gaunamas žinias kruopščiau tikrinkite, susilaikykite nuo kritikos. Tai laikas, kai 22-ą dieną Venerai viešint griaunamajame laipsnyje, galimos didesnės išlaidos bei nesutarimai. Tad jūsų išmintingas požiūris išties pravers.

Vėlesnės dienos jums sėkmingas metas. Būkite energingi ir ryžtingi.

Naujų pergalių jums gegužę!

Šaulys

Gegužė jums – mėnuo galintis priminti jau buvusius audringus patyrimus bei išgyvenimus.

Nuo gegužės 1-os dienos, dalinio Saulės užtemimo iki pilno Mėnulio užtemimo gegužės 16-tą imtinai, laikotarpis gali priminti veidrodinį koridorių, kuris atspindėtų anksčiau buvusias problemas, patikrintų ne tik jūsų sprendimus ir nuostatas, bet kai kam – ir draugystės tvarumą.

Nuo gegužės 3-ios į Avino ženklą atkeliavus Venerai, neskubėkite atverti piniginės rizikingoms finansinėms operacijoms. Pirmoji dekada – tai metas blaiviai vertinti galimybes ir perspektyvas.

Antros dekados pradžioje, Jupiteriui atkeliavus į Avino ženklą, norėsis greitų rezultatų. Jų siekiant reikės pademonstruoti savo drąsą bei atkaklumą.

Gegužės 17-ą palankūs Veneros ritmai suplanuotiems stambesniems pirkiniams. Kam automobilio, o kam ir nekilnojamo turto įsigijimui.

Emociškai jautrus metas – gegužės 21 ir 22-a dienos. Šiomis dienomis svarbesnių klausimų geriau nespręskite.

Nuo gegužės 25-os Marsui atkeliavus į Avino ženklą galite jaustis įsukti į įvykių ir situacijų verpetą. Spręsdami iškilusius uždavinius paskutinėmis gegužės dienomis ypač svarbu bus pasitelkti bendraminčius ir kolegas.

Sėkmingų pasirinkimų jums gegužę!

Ožiaragis

Mėnuo galintis parodyti naują gyvenimo kryptį. Jo dienomis kai kurie galite jaustis kaip iš lėliukės norintis išskristi drugelis, visa jėga bandantis išskleisti savo sparnus.

Tai metas, kai svarbu būtų atsirinkti kaip grūdus nuo pelų, tai kas jums išties svarbiausia. Tad kovo dienomis reikės tinkamai susidėlioti prioritetus. Tam palanki jau mėnesio pradžia.

Keičiantis Mėnulio fazei, netikėtų įvykių pasėkoje, kai kurie galite jaustis kaip banguojančioje jūroje. Jūsų ir aplinkinių planai bei nuomonės gali kisti, reikės pastangų juos derinant.

Prasidėjus jaunačiai, svarbu bus išlaikant vidinę ir išorinę pusiausvyrą bei emocinę ramybę, nukreipti visas savo jėgas pagrindinio tikslo link. Šios pirmosios dekados dienos tiktų dalykiniams susitikimams bei deryboms, bendro požiūrio paieškoms.

Mėnesio viduryje, Mėnulio pilnaties Mergelės ženkle įtakoje, atkreipkite dėmesį į detales bei smulkmenas, kad neprasprūstų tai, kas iš tiesų yra svarbu.

Šiomis antrosios dekados dienomis rūpestingai tvarkykite savo finansus. Trečiąją dekadą, Saulei, o vėliau ir Merkurijui keliaujant Avino ženklu, gyvenimas ragins reaguoti greitai, priiminėti ryžtingus sprendimus. Kai kam tokius sprendimus reikės priimti ir savo asmeniniame gyvenime.

Šaunių pasiekimų jums kovą!

Vandenis

Gegužė jums – vidinės pertvarkos mėnuo. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Selenai ir Saturnui, nauju žvilgsniu pažvelgsite ne tik į situacijas, bet ir į savo gyvenimą.

Praėjus daliniam Saulės užtemimui gegužės 1-ą, vėlesnėmis gegužės pirmosios dekados dienomis, pasitelkę artimuosius, o darbe – kolegas. lengviau rasite tinkamas išeitis bei sprendimus.

Gegužės 4-ą Uranui su Saule viešint tame pačiame Jaučio ženklo laipsnyje, galimi netikėtumai. Sprendimų neatidėliokite, išeičių ieškokite išsyk.

Antros dekados pradžioje, Jupiteriui atkeliavus į Avino ženklą, sėkmę pelnysite kilusias idėjas įgyvendindami greitai. Tai permainingas laikas, palankus norintiems keisti gyvenamą vietą.

Gegužės 16-ą pilno Mėnulio užtemimo metas tiktų norintiems pamiršti skaudinusią praeitį.

Vėlesnės antros dekados dienos palankios naujai jūsų pradžiai, įdomiems gyvenimo pokyčiams.

Saulei atkeliavus į Dvynių ženklą, nuo gegužės 21-os jums ypač palanki trečioji dekada. Nuo 23-ios – tinkamas laikas sutarčių ir projektų rengimui.

Gegužės 29-a diena, Saulei viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, palanki būtų nutarusiems toliau eiti gyvenimo keliu kartu. Ši diena šauni romantiškiems patyrimams.

Giedros nuotaikos ir gerų permainų jums gegužę!

Žuvys

Permainingas mėnuo. Gegužės dienomis kai kada galite jaustis kaip stipriai įsuptose sūpuoklėse: emociškai tai kilsite į viršų, tai vėl leisitės žemyn.

Mėnesio pradžia pasibaigusio dalinio Saulės užtemimo įtakoje ragins stabtelėti, naujai peržvelgti savo tikslus. Tam palankios jau pirmosios mėnesio dienos, kurios, Venerai iškeliavus iš jūsų į Avino ženklą, vertinant darbines ir asmenines situacijas, įneš aiškumo ir realumo.

Svarbiausius darbus planuokite pirmąją mėnesio dekadą, kol dar jūsų ženkle vieši Jupiteris. Jam iškeliavus gegužės 11-ą į Avino ženklą, kad pelnytumėte sėkmę, antrąją dekadą reikės būti dar energingesniems ir veiklesniems.

Gegužės 16-a emociškai jautri – pilnas Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle, gali iš sielos gelmių iškelti į paviršių buvusias nuoskaudas, liūdesį ir nusivylimus. Tai tinkamas metas palikti tai kaip už slenksčio, tvirtai uždarant praeičiai duris, veidu atsisukant į rytdieną.

Geroms permainoms palanki jums gegužės 17-a ir 29-a diena. Saulei keliaujant Dvynių ženklu, trečioji dekada – tinkamas metas asmeniniam tobulėjimui, harmoningų santykių kūrimui. O paskutinės gegužės dienos palankios ir naujiems finansiniams sprendimams.

Gilių šviesių patyrimų jums gegužę!