2022 m. lapkričio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. lapkričio horoskopas

Lapkričio dienomis žiemos sąstingiui besiruošianti gamta ragins dažniau susimąstyti apie būties trapumą, laikinumą, į pirmą planą kels tikrąsias vertybes. Kaip nukritus margaspalviams lapams, aiškiai pasimato medžių šakos, taip šio mėnesio dienomis ryškės tai, kas gyvenime yra visa ko pagrindas, kas svarbiausia.

Jau mėnesio pradžia, prisimenant išėjusiuosius, suteiks peno giliems būties apmąstymams.

Lapkričio 8-ta, pilno Mėnulio užtemimo diena, gali išryškinti aštrių situacijų problemas, ragins jas ryžtingai išspręsti. Nuo lapkričio 9-os, Marsui pasukus retrogradine kryptimi, antrąją dekadą stiprės noras sugrįžti prie buvusių idėjų, anksčiau pradėtųjų projektų, bei darbų.

Lapkričio 16-ą Venerai, o 17-tą ir Merkurijui, iškeliavus iš Skorpiono į Šaulio ženklą, vėlesnėmis dienomis ieškokite partnerių bei bendraminčių.

Lapkričio 22-trą dieną Saulei perėjus į Šaulio ženklą, vėlesnėmis trečios dekados dienomis stiprės optimistinės nuotaikos, daugiau palaikymo galėsite sulaukti ir iš savo artimųjų. Šiomis šaltesnėmis dienomis dažniau dalinkitės meile ir gerumu, tešildys jus širdžių šiluma.

Daug išminties ir santarvės jums lapkritį!

DELFI Video

Avinas

Lapkritis jums – ryžtingų sprendimų mėnuo. Šio mėnesio dienomis stiprės noras ir greitų rezultatų. O taip pat spręsite, ar pagaliau pasijausti laimingu su tuo, ką jau pasiekėte, ką turite, ar vis laikas nuo laiko išgyventi savo gyvenime kažko trūkumą. Jeigu taip – tai šios savaitės dienos jums – naujų tikslų išsikėlimui. O siekiant sėkmės, ypač naudinga būtų Marko Aurelijaus išmintis, kad savo protą valdote jūs patys, o ne išoriniai įvykiai. Tai suvokę, tapsite stipresni.

Mėnesio pradžioje, su meile ir dėkingumu prisiminus tuos, kurių jau nebėra šalia, aplankys būties laikinumo suvokimas ir rimtis. Lapkričio 8-tą pilnas Mėnulio užtemimas galės išryškinti buvusias tarpusavio santykių problemas, kurias, Saulei, Venerai ir Merkurijui keliaujant Skorpiono ženklu, reikės neatidėliojant išspręsti.

Antros dekados dienomis Marsui judant jau retrogradine kryptimi, gilinkitės į situacijas, stiprinkite partnerystės ryšius. Lapkričio 16 -17-tą dienomis Venerai ir Merkurijui perėjus iš Skorpiono į Šaulio ženklą, o lapkričio 22-trą ir Saulei įžengus į Šaulio ženklą, pirmenybę teikite kolektyviniams veiksmams. Šis metas tiktų naujų dalykinių kontaktų užmezgimui, deryboms, sutarčių rengimui, taip pat jūsų komandiruotėms bei suplanuotoms jūsų atostogų kelionėms. Paskutinėmis mėnesio dienomis kuo daugiau dėmesio ir meilės skirkite savo brangiausiam žmogui.

Sėkmingų sprendimų jums lapkritį!

Jautis

Lapkritis jums – lėtesnio tempo mėnuo. Jo dienoms, ypač kol Saulė, Venera ir Merkurijus keliaus jums opoziciniu Skorpiono ženklu, savo žingsnius reikėtų kruopščiai apgalvoti, neskubėti priiminėti abejotinų finansinių sprendimų.

Mėnesio pradžios mirusiųjų prisiminimo dienos ypač tiktų gilesniems jūsų gyvenimo apmąstymams. Lapkričio 8-tą pilnas Mėnulio užtemimas gali pasižymėti kontrastingomis nuotaikomis. Šią ir paskutinėmis pirmos dekados dienomis svarbių darbinių klausimų geriau nespręsti, patartina nerizikuokite finansais. Kuo daugiau savo dėmesio skirkite vyresnio amžiaus savo artimiesiems, pasirūpinkite jų gera savijauta.

Lapkričio antroji dekada ypač tiktų kad ir trumpoms jūsų atostogoms. Likę darbuose, veiklas derinkite su aktyviu poilsiu, labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata. Lapkričio 16-tą Venera pereis į Šaulio ženklą. Tad finansiniams ir materialaus pagrindo stiprinimo klausimams spręsti jums palankesnis metas – vėlesnės antros dekados dienos.

Lapkričio 22 – trą iš jums opozicinio Skorpiono, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, – prasidės aktyvus ir energingas laikotarpis, palankus bendraminčių ir partnerių paieškoms, deryboms, sutarčių rengimui. O laikas nuo 24-os, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, tiktų naujai, įdomiai jūsų pradžiai.

Sėkmingų pasirinkimų jums lapkritį!

Dvyniai

Lapkritis jums – netikėtų įvykių ir žinių mėnuo, Jo dienomis svarbi bus į besikeičiančias situacijas jūsų greita reakcija. O išlaikyti vidinę pusiausvyrą jums padės Marko Aurelijaus graži mintis, kad pasitenkinimas gyvenimu priklauso nuo mūsų minčių.

Mėnesio pradžioje su meile prisimindami išėjusiuosius, dažniau susimąstysite apie tikrąsias žmogiškąsias vertybes. Lapkričio 8-tą, pilnas Mėnulio užtemimas išryškins ir tai, kas buvo iki šiol nutylima. tai, ko paprastai nepastebėdavote, neskirdavote kam pakankamai savo dėmesio. Lapkričio 9-tą Marsui jūsų ženkle pasukus retrogradine kryptimi, palanku grįžti prie ankstesnių idėjų bei sumanymų. o kai kas nuspręs prasitęsti ir buvusiąsias studijas.

Antros dekados pradžioje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, – romantiškas laikas. Šios dekados vėlesnėmis dienomis galite susitikti ir seniai matytus kolegas, bei draugus. Lapkričio 16 -17-tą dienomis į Jums opozicinį ženklą įžengus Venerai ir Merkurijui, darbų tempas palėtės. O lapkričio 22 -trą į jums opozicinį ženklą įžengus ir Saulei, savęs neskubinkite, susidėliokite prioritetus, darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Keičiantis Mėnulio fazei ir prasidedant jaunačiai, vėlesnėmis lapkričio dienomis palankesnė jums būtų kolektyvinė veikla. Šiomis dienomis palankus būtų aplinkos pakeitimas, trumpos išvykos, kad pasisemtumėte naujų įspūdžių. Tai tinkamas metas derinti darbus su trumpomis išvykomis bei kelionėmis. O lapkričio paskutinėmis šaltesnėmis dienomis tegu jus šildys artimųjų dėmesys ir meilė.

Daug meilės jums lapkritį!

Vėžys

Lapkritis jums – gilių įžvalgų ir apmąstymų mėnuo. Jo dienomis šaunu būtų prisiminti Epikteto išmintį, kad yra tik vienas kelias į laimę ir nustoti nerimauti dėl dalykų, kurie nepriklauso nuo jūsų valios.

Jau mėnesio pradžia, prisimenant išėjusiuosius artimuosius, ragins atsirinkti tikruosius dalykus nuo laikinų, stiprins suvokimą, kad ir išeidami išliekame savo gerais darbais, šiltais prisiminimais, paliekame pėdsaką mus mylėjusių širdyje Lapkričio 8-ą, pilno Mėnulio užtemimo dieną, įveikite liūdnesnes mintis ir pergyvenimą dėl ateities. Astrologiniai pirmos dekados pabaigos ritmai į pirmą planą kels ne tik tarpusavio santykių, bet ir buitines-darbines problemas. Marsui judant retrogradine kryptimi, kai kurie grįšite prie ankstesnių savo sumanymų bei idėjų.

Antros dekados pradžioje, Skorpiono ženkle artimų Saulės, Merkurijaus ir Prozerpinos pozicijų įtakoje, didesnį dėmesį skirkite sveikatai, gerai savijautai. Emociškai jautresnis metas jums – lapkričio 13-14-ta dienos. Jomis labiau pasirūpinkite ir savo vyresnio amžiaus tėvais. Venerai ir Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, antros dekados pabaiga suteiks daugiau optimistinių minčių.

Lapkričio 22-ą Saulei iškeliavus iš Skorpiono į Šaulio ženklą, norėsis koncentruotis į saviraišką, apibendrinti gautas patirtis. Jautresnėmis Mėnulio ritmų lapkričio 23-24-ą dienomis, keičiantis jo fazei, užsiimkite gyvenimo džiaugsmą gausinančia veikla, bendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais. Paskutinėmis lapkričio dienomis norėsis kurti jaukius namus, stiprinti draugystės ir meilės ryšius.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums lapkritį!

Liūtas

Mėnuo, kai svarbu būtų žvelgiant į gyvenimą, matyti šviesią ateities perspektyvą. Šio mėnesio dienomis, po kojomis šiugždant nukritusiems medžių lapams, norėsis atsirinkti ir savo gyvenime jau praradusius tikslingumą dalykus nuo to, ką norisi išsaugoti, branginti, pernešti iš šios dienos į rytdieną.

Tokiems giliems apmąstymams jums palanki jau šio mėnesio pradžia. Su meile ir dėkingumu prisiminus išėjusiuosius, norėsis daugiau dėmesio skirti šalia esantiems, labiau pasirūpinti ir vyresnio amžiaus artimaisiais.

Lapkričio 3-7-ą dienomis, artimų Veneros, Nusileidusio Mazgo ir Merkurijaus pozicijų įtakoje, gali iškilti buvę iki galo neišspręstos tarpusavio santykių problemos. Šiomis dienomis pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Lapkričio 8-ą pilnas Mėnulio užtemimas į pirmą planą iškels ir darbinius klausimus. Tuo metu būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje, nepatartina imtis didelių pokyčių.

Antros dekados pradžioje daugiau dėmesio skirkite imuniteto stiprinimui. O lapkričio 16-17-ą dienomis, Venerai ir Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, sektųsi savo idėja sudominti kitus, palankus metas kolektyviniams sprendimams, tiktų pradėtųjų darbų tęstinumui. Šiomis dienomis daugiau savo laiko skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Lapkričio 22-ą Saulei atkeliavus į Šaulio ženklą pagrindinį dėmesį skirkite partnerystei, gilinkite draugystės ir meilės jausmus. O prasidėjus Mėnulio jaunačiai nuo lapkričio 24 – pats metas naujų darbų pradžiai.

Turiningo bei sėkmingo jums lapkričio!

Mergelė

Įdomus mėnuo, kupinas permainų ir naujų vilčių. Šio mėnesio dienomis didesnį dėmesį skirkite savo ir artimųjų sveikatai, aktyviam gyvenimo būdui. Jo dienomis ieškokite vidinės pusiausvyros, derinkite norus su galimybėmis, dalinkitės širdies šiluma. Juk, kaip sakė Zigmundas Froidas: Šiuolaikinis mokslas dar nesukūrė įtikinamo vaisto, kuris būtų toks pat veiksmingas, kaip keletas gerų žodžių.

Mėnesio pradžioje prisiminę išėjusiuosius anapilin, su dėkingumu pažvelkite į savo kiekvieną dieną, į galimybę kurti save ir savo ateitį. Mėnulio užtemimas gali į pirmą planą iškelti ne tik buvusias problemas, bet ir aktualius veiklos klausimus. Po jo, vėlesnėmis dienomis, kas būsite linkę paieškoti naujų papildomų finansinių šaltinių, o kas nuspręsite imtis naujos veiklos.

Antrąją dekadą Marsui judant retrogradine kryptimi kai kas prisiminsite ir dar nerealizuotas savo idėjas – galbūt jau pats metas jas imti įgyvendinti. Lapkričio 16-17 dienomis Venerai ir Merkurijui įžengus į Šaulio ženklą, dažniau lankys kelionių ilgesys. Tad artėjant savaitgaliui, paplanuokite surengti išvyką ar įdomesnę kelionę.

Į Šaulio ženklą atkeliavus ir Saulei nuo lapkričio 22-os kai kam prasidės įdomus naujos veiklos etapas. O prasidėjusi Mėnulio jaunatis lapkričio 24-ą suteiks impulsą naujų žinių siekimui. Šis metas šaunus ir romantiškiems patyrimams.

Daug laimės jums lapkritį!

Svarstyklės

Mėnuo, kai labai norėsis pokyčių. Jo dienomis dažniau prisiminsite buvusias patirtis, o kai kam gyvenimas suteiks progą ištaisyti padarytas klaidas. Tai laikas, kai jūsų vidiniai pokyčiai atsispindės jus supančioje aplinkoje. Kaip kad sakė Plutarchas, tai, ką mes pasiekiame viduje, pakeis mūsų išorinę tikrovę.

Mėnesio pradžia – gražios atminties laikas. Pirmąją lapkričio savaitę atsargiai rinkitės ne tik žodžius, bet ir mintis – jos bus linkę greičiau pildytis. Lapkričio 8-ą pilnas Mėnulio užtemimas – metas paleisti sunkią praeitį, atleisti buvusias nuoskaudas, suvokti savo klaidas. O po jo sekančios dienos būtų palankios antram jūsų šansui, naujo „aš“ kūrimui.

Antros dekados pradžioje, esant artimai Saulės ir Prozerpinos pozicijai Skorpiono ženkle, daugiau dėmesio skirkite savo ir artimųjų sveikatai, dažniau norėsis gilintis į vidinį savo pasaulį, ieškoti ramybės bei santarvės su aplinka.

Lapkričio 16-17-a dienos, Venerai ir Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, kai kuriems atvers naujas kolektyvinės veiklos galimybes. Jos palankios intelektualiai veiklai, dokumentų tvarkymui, sutarčių rengimui.

Į Šaulio ženklą atkeliavus lapkričio 22-ą ir Saulei , lengviau seksis siekiantiems lyderystės. O prasidėjus lapkričio 24-ą Mėnulio jaunačiai, paskutinės šio mėnesio dienos palankios asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, kūrybai bei saviraiškai. Jomis svarbu būtų išklausyti ir kitokią, nei jūsų, nuomonę, kartu paieškoti bendro požiūrio bei sutarimo.

Išmintingų sprendimų jums lapkritį!

Skorpionas

Kontrastingas mėnuo. Jo dienos gali pateikti jums iššūkių, kuriuos įveikdami stiprėsite savo dvasia. Ne veltui Epikuras yra pasakęs, kad kuo didesnis sunkumas, tuo didesnė šlovė jį įveikti.

Pirmosios lapkričio dienos lankant artimųjų kapus ragins pagalvoti apie gyvenimo trapumą bei laikinumą, apie tai, kas jūsų dienose turi išliekamąją vertę. Lapkričio 8-tos pilnas Mėnulio užtemimas gali išryškinti buvusias aštrių situacijų ir tarpusavio santykių problemas.

Antros dekados pradžia emociškai jautri, esant jūsų ženkle Saulės, Prozerpinos bei Merkurijaus artimoms pozicijoms, galite būti kritiškesni, linkę kai kada gal kiek sutirštinti spalvas. Šiomis dienomis venkite finansinės rizikos, jums pravers išmintingas, subalansuotas požiūris.

Lapkričio 16-ą Venerai, o 17-ą ir Merkurijui iškeliavus iš jūsų į Šaulio ženklą, svarbūs bus ne tik jūsų, bet ir jūsų partneriui aktualūs darbiniai klausimai. Jūsų patarimas bei pagalba būtų labai savalaikiai. Atšventę gimtadienius, vėlesnėmis dienomis nersite į patį darbų sūkurį, su įkvėpimu spręsite darbinius ir karjeros klausimus.

Lapkričio 22-ą iš jūsų ženklo iškeliavus Saulei, jums prasidės ramesnis atokvėpio metas. Tai pats laikas, kaip sako patarlė – rudenį suskaičiuoti viščiukus, – įvertinti savo pasiekimus. O prasidėjus Mėnulio jaunačiai, nuo lapkričio 24-os dažniau lankys įdomios mintys bei naujos idėjos.

Turiningo ir sėkmingo jums lapkričio!

Šaulys

Permainingas mėnuo. Jo dienomis gražius savo norus ypač svarbu bus derinti su galimybėmis bei aplinkybėmis. Tačiau būtent šiomis dienomis galėtumėte užsiauginti iš mažos sėklytės gražią verslo idėją. Kaip kad rašė Dantė, iš mažos kibirkšties gali užsidegti liepsna.

Mėnesio pradžioje prisiminę išėjusius jums brangius žmones, pagalvokite apie kiekvienos dienos vertę, su dėkingumu atsisukite į jus mylinčius žmones.

Lapkričio 8-ą Mėnulio užtemimas gali parodyti darbe trūkumus, o santykiuose – padarytas klaidas. Šiomis dienomis svarbu bus sau pripažinti, ką galėtumėte, jei turėtumėte dar vieną progą, padaryti geriau. Juk ypač svarbu mums būti sąžiningiems pirmiausia patiems su savimi.

Antros dekados pradžia, Marsui judant retrogradine kryptimi, kai kuriuos gali pasodinti prie pradėtų, bet dar nepabaigtų darbų bei projektų. Šiomis antros dekados dienomis nemažiau svarbu už aktyvią išorinę veiklą bus atrasti santarvę su savimi ir aplinka, kurti namuose harmoniją.

Į jūsų ženklą lapkričio 16-ą atkeliavus Venerai, o lapkričio 17-ą ir Merkurijui, lengviau išjudinsite iš sąstingio įstrigusius reikalus bei darbus.

Lapkričio 22-ą į jūsų ženklą atkeliaujanti Saulė žymės naujo, aktyvaus etapo pradžią. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis jūsų ženkle suteiks kūrybinės energijos impulsą ir šaunių idėjų. Jas ir imkitės įgyvendinti paskutinėmis šio mėnesio dienomis. Beje, jos palankios seniai matytų bičiulių susitikimams.

Giedros nuotaikos jums lapkritį!

Ožiaragis

Lapkritį labiau pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikata, tarpusavio ryšių tvarumu, giedra nuotaika. Pabudę ryte, kaip pataria Markas Aurelijus, susimąstykite, kokia tai privilegija – būti gyvam, mąstyti, džiaugtis ir mylėti.

Mėnesio pradžia jautri ir emocinga. Ji stiprins prisiminimus, gražią išėjusiųjų atmintį, ragins įvertinti kiekvienos dienos dovaną. Lapkričio 8-ą įvyksiantis Mėnulio užtemimas galės įsiūbuoti emocijas ir jausmus, sustiprinti kritišką požiūrį. Jo energiją nukreipkite savęs tobulinimui, atsisakymui to, kas jums trukdo judėti į priekį. Tai aiškiau pamatę – imkitės išspręsti. Svarbu juk ant to pačio grėblio neužlipti antrąkart.

Mėnesio antrąją dekadą skirkite tarpusavio ryšių kūrimui bei tobulinimui.

Lapkričio 16-ą Venerai, o vėliau ir Merkurijui, perėjus į Šaulio ženklą, stiprės ir jūsų pedagoginiai sugebėjimai. Šiomis dienomis palanku remtis kolektyvu, ieškoti bendraminčių ir sąjungininkų.

Saulei atkeliavus į Šaulio ženklą, nuo lapkričio 22-os, gausinkite gyvenimo džiaugsmą, ieškokite novatoriškų sprendimų, įdomesnės veiklos. Lapkričio 24-ą prasidėjusi Mėnulio jaunatis padės atskleisti jums gabumus bei talentus, atrasti save naujoje veikloje, suteiks progų asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui.

Įdomaus bei kūrybingo jums lapkričio!

Vandenis

Lapkritis jums mėnuo, kai norėsis nauju žvilgsniu pažvelgti ir į savo praeitį, įvertinti nueitą kelią, o tada išsikelti naujus tikslus. Juk, kaip sakė Markas Aurelijus, žmogaus vertė matuojama vertingumu tų dalykų, kuriuos jis pats vertina.

Šio mėnesio pirmosios dienos suteiks progų su meile prisiminti tuos, kurių jau nebėra šalia. Lapkričio 8-ą, Mėnulio užtemimo dieną, gali išryškėti buvę nesutarimai. O po Mėnulio užtemimo vėlesnėmis dienomis, Marsui judant jau retrogradine kryptimi, kai kam iškils būtinybė taisyti praeities klaidas: kam dalykinėje o kam ir asmeninėje srityje, harmonizuojant tarpusavio santykius.

Antroji dekada gali pateikti nemažai netikėtumų. Šiomis dienomis gyvenimas ras kuo jus nustebinti. Lapkričio 16-17-ą dienomis, Venerai ir Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, dažniau lankys šviesesnės mintys. Vėlesnės antros dekados dienos palankios dalykinėms bei asmeninėms pažintims, darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių rengimui.

Lapkričio 22-ą ir Saulei atkeliavus į Šaulio ženklą dažniau jausite įkvėpimą, būsite linkę su kolegomis ir draugais dalintis įdomiomis mintimis, naujomis idėjomis.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis palanki naujų darbų ir projektų pradžiai, o kai kam, sutikus ilgai ieškotą savo gyvenimo žmogų – ir naujai, gražiai bendro gyvenimo pradžiai.

Šviesių idėjų jums lapkritį!

Žuvys

Lapkritis jums mėnuo, kai norėsite įvaldyti savo mintis. Kaip yra sakęs Gandis, niekas negali man pakenkti be mano leidimo. O įveikus vidines baimes bei nerimą, lengviau seksis kurti savo šviesią ateitį.

Lapkričio pradžioje uždegę atminimo žvakelę – su meile prisiminsite išėjusiuosius. O kartu turėsite progą suvokti, kiek daug jūsų dėmesio reikia ir gyviesiems. Lapkričio 8-ą, pilno Mėnulio užtemimo dieną galite jaustis kaip kapitonas, turintis išvengiant rifų ir atplukdyti laivą į saugų uostą. Šiomis paskutinėmis pirmos dekados dienomis, artimos Merkurijaus ir Prozerpinos pozicijos įtakoje, ypač svarbūs bus jūsų ištariami žodžiai, tad pažadus duokite labai atsakingai.

Lapkričio 11-13-ą dienomis, esant artimoms Mėnulio, Marso, Vakšijos ir Lilit pozicijoms – galima nuotaikų kaita. Svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę bei pusiausvyrą.

O lapkričio 16-17-ą dienomis Venerai ir Merkurijui įžengus į Šaulio ženklą, ypač palanki būtų visas jėgas apjungianti kolektyvinė veikla. Tai metas, kai išties daug rankų didžią naštą galėtų pakelti.

Lapkričio 22-ą į Šaulio ženklą įžengus ir Saulei, kai kada gali atrodyti, kad jūs įžengėte į buvusį tamsų kambarį, kuriame ką tik uždegė šviesą. Ryškiau matysite sunkumus bei trūkumus, įžvelgsite tarp reiškinių priežastinį ryšį. Emociškai jautresnės Mėnulio ritmų įtakoje lapkričio 23-24-a dienos, keičiantis Mėnulio fazei. Prasidėjusi jaunatis suteiks progų stiprinti gražius tarpusavio ryšius, ieškoti sutarimo, kurti namuose harmoniją bei santarvę.

Džiugių patyrimų jums lapkritį!