2022 m. liepos horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. liepos horoskopas

Gilių patyrimų mėnuo. Jo dienos, tebesitęsiant karui Ukrainoje, pasižymės netikėtais įvykiais, emociniais kontrastais, suteiks progų kaupti gyvenimiškas patirtis bei išmintį.

Jau mėnesio pradžioje įveikite nerimo mintis, atrasdami savo gyvenime kuo daugiau jums džiaugsmą teikiančių dalykų.

Liepos 5-ą Merkurijui perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, dažniau kliaukitės savo intuicija.

Marsui pradėjus kelionę Jaučio ženklu, jau pirmosiomis dekados dienomis į pirmą planą kils materialūs klausimai. Kai kas ryšitės darbo pokyčiams.

Emociškai jautrus metas – antroji liepos dekada. Artimos Merkurijaus ir Saulės pozicijų įtakoje, žodžiai pasižymės ypač didele jėga.

Antros dekados pabaigoje į Vėžio ženklą atkeliaus ir Venera. Būsite linkę pagrindinį dėmesį skirti savo artimiesiems, šeimai ir namams.

Trečiąją dekadą Saturno ir Selenos ritmų įtakoje dažniau gali kisti jūsų planai. O Merkurijui įžengus į Liūto ženklą, norėdami apginti tiesą, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą,

Liepos 23-ią Saulei įžengus į Liūto ženklą, palankus metas naujiems jūsų sumanymams bei planams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums liepą!

DELFI Video

Avinas

Permainingas mėnuo. Jo dienos pasižymės netikėtų įvykių gausa, bei ženkliais pokyčiais. Tarsi nubrėžus aiškią ribą, lengviau atsirinksite tikruosius draugus bei bendražygius. Aiškės ir esamos iki šiol buvę neaiškios situacijos.

Marso ir Jupiterio ritmų jūsų ženkle įtakoje, pirmąją dekadą būkite greiti bei ryžtingi. Tai metas, kai sprendimus reikėtų priiminėti greitai, bei labai tiksliai. Šios dienos taipogi jums palankios draugystės ir meilės jausmų auginimui.

Liepos 5 -tą Marsui perėjus į Jaučio ženklą, antrąją dekadą koncentruokitės į darbinę perspektyvą. O tie, kas jos neįžvelgs – ryšis darbo vietos pokyčiams. Tokioms permainoms ypač tiktų jums antroji liepos dekada. Jos dienomis artimos Saturno ir Selenos pozicijų įtakoje, svarbu bus situacijų neperspausti, išlaikyti pusiausvyrą tarp to, ko trokštate ir esamų galimybių.

Merkurijui ir Saulei perėjus į Liūto ženklą, trečioji dekada – pats metas naujų planų ir projektų pristatymui. Šiomis dienomis ryžtingai imkite vairą į savo rankas, siekite lyderystės.

Mėnesio pabaigoje gali tekti prisiminti pradėtuosius ir neužbaigtuosius darbus – pats metas imti ir juos ryžtingai pabaigti.

Sėkmingų permainų jums liepą!

Jautis

Liepa jums – netikėtumų kupinas mėnuo. Jau jos pradžia kai kuriems gali priminti ieškojimą kelio iš labirinto, išeities iš situacijų aklavietės. Jautresnių Veneros ritmų įtakoje ypač rūpestingai reikėtų spręsti finansinius klausimus.

Į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, palankus metas materialaus pagrindo kūrimui, remonto-statybų darbams. O kai kam pirmos dekados dienos tiktų aplinkos pakeitimui, išvykoms bei kelionėms, – mintimis atitrūkę nuo esamų situacijų, po to lengviau rasite tinkamiausius sprendimus.

Antrąją dekadą kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems. Saulei ir Merkurijui viešint Vėžio ženkle, jūsų jautrūs žodžiai gali būti gydantis balzamas mylimų žmonių širdžiai.

Liepos 18-ą Venerai perėjus į Vėžio ženklą, norėsis gražinti savo namus ir aplinką. O kartu tai laikas pasirūpinti ir savo dvasine savijauta, atrandant tas veiklas, kurios teiktų gyvenimo džiaugsmą bei ramybę jūsų širdžiai.

Liepos 19-ą Merkurijui įžengus į Liūto ženklą, o liepos 23-ią į jį atkeliavus ir Saulei, seksis ryžtingiems, pasižymintiems lyderio savybėmis. Tad trečioji dekada – pats metas konkretiems, materialų pagrindą kuriantiems bei stiprinantiems veiksmams.

Trečios dekados dienos pasižymės dideliais emociniais kontrastais. Tad ypač svarbu bus branginti ir saugoti tai, kas jums gyvenime yra tikrosios vertybės: mylimi žmonės, šeima, mėgstama veikla.

Daug laimės jums liepą!

Dvyniai

Vidinės ramybės paieškos mėnuo. Jo dienomis, Saulei keliaujant Vėžio ženklu, svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę, dvasinę pusiausvyrą, gausiame informaciniame sraute ieškoti pozityvių žinių, įdomia veikla atitraukiant save nuo tvyrančios įtampos.

Mėnesio pradžia jums tiktų darbo susitikimams bei deryboms, dalykinėms bei asmeninėms pažintims.

Liepos 5-ą Merkurijui perėjus iš jūsų į Vėžio ženklą, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis darbų tempas gali kiek palėtėti, tad juos dažniau derinkite su kūrybingu poilsiu. Būsite linkę dažniau mąstyti apie būties laikinumą, ieškosite vidinės santarvės su savimi ir aplinka.

Antros dekados dienomis daugiau laiko praleiskite gamtoje. Kai kas šiuo savo atostogų metu planuos šeimos išvykas bei keliones. Kad gyvenimas nebūtų monotoniškas ir nuobodus, pripildykite jį džiugių patyrimų, aplankykite naujas jums įdomias vietas.

Liepos 18-ą iš jūsų ženklo iškeliavus Venerai, o trečiąją dekadą Merkurijui ir Saulei perėjus į Liūto ženklą, norėsis džiugių pokyčių savo asmeniniame gyvenime. Šiomis dienomis kas planuos šeimos pagausėjimą, kas ryšis namų pertvarkai, o kažkas ruošis gyvenamos vietos keitimui.

Giedros nuotaikos jums liepą!

Vėžys

Gilių jausmų mėnuo. Jo dienomis dažniau norėsis panirti į emocijų ir jausmų gelmes, išgyventi, išjausti gilius draugystės ir meilės jausmus. Saulei viešint jūsų ženkle, laikas ypač tiktų namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Mėnesio pradžia jautri ir permaininga. Artimos Saulės ir Lilit pozicijų įtakoje, ypač svarbu bus atsirinkti tikrąsias žinias. Jums pravers kruopštus pasirinkimų ir sprendimų apmąstymas, bei atkaklumas. Šios savybės bus naudingos sprendžiant šeimai aktualius klausimus. Liepos pradžioje stenkitės daugiau laiko skirti maloniems darbams bei kūrybai.

Liepos 5-ą į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, stiprės intuicija bei įžvalgos. Situacijas matysite ryškiau, aiškės ir tai, kas buvo iki šiol nutylima.

Antroji dekada būtų tinkamas metas jūsų atostogoms. Jų metu paplanuokite kad ir trumpą kelionę.

Liepos 13-14-a dienos Mėnulio pilnaties įtakoje, ypač palankios kūrybai.

Liepos 18-ą į jūsų ženklą atkeliavus Venerai, stiprės jausmai, metas palankus draugystei ir meilei. Norėsis kurti, gražinti savo namus, aplinką. Atšventę gimtadienį būsite kupini energijos, jausitės kaip naujai atgimę, tad imkitės įgyvendinti kilusias idėjas bei sumanymus.

Liepos 22-ą Merkurijui, o 23-ią ir Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo – jums ramesnio atokvėpio metas. Tai laikas pasiektų rezultatų apibendrinimui.

Jautresnėmis liepos 29-30-ą dienomis, keičiantis Mėnulio fazei, svarbu bus įveikti nerimo mintis, puoselėti naujas ateities viltis.

Daug meilės jums liepą!

Liūtas

Kontrastingas mėnuo. Kai kurie jo dienų įvykiai turės ilgalaikį atgarsį, kaip užgauta įtempta styga, skambės ilgai.

Liepos pradžioje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, laikas šaunus romantiškiems susitikimams.

Vėlesnėmis dienomis į pirmą planą kils šeimai aktualūs buitiniai klausimai – imkitės jų neatidėliodami. Liepos 5-ą Marsui iš Avino perėjus į Jaučio ženklą, didės darbų krūvis, daugėti gali ir įtampų. Tad pirmąją dekadą ypač svarbu bus veiklas derinti su aktyviu poilsiu.

Antros dekados liepos dienos labiau tiktų jūsų poilsiui, atostogoms, kad ir trumpesnėms išvykoms. Liepos 19-ą Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą norėsis dažniau išsakyti savo požiūrį, ryžtingai apginti savo nuomonę.

Liepos 23-ią Saulei įžengus į jūsų ženklą, prasidės jums ypač aktyvus laikotarpis. Šios trečios dekados dienos – metas pribrendusiems pokyčiams, kai lengviau galėsite atsirinkti, kaip grūdus nuo pelų, tai kas tikrai svarbu nuo to, kas laikina ir kas jau nebeturės didelės įtakos jūsų gyvenimui. Astrologinių ritmų įtakoje galimi pokyčiai darbuose, kai kas ryšis pradėti kažką visai naujo.

Liepos pabaigoje kuo daugiau dėmesio skirkite savo šeimai, artimiesiems, ypač mažiesiems savo šeimos nariams.

Daug laimės jums liepą!

Mergelė

Liepa jums – gilių apmąstymų ir naujų vertinimų mėnuo. Jo dienomis į daugelį situacijų galėsite pažvelgti nauju, netikėtu kampu, atrasdami pačias geriausias išeitis.

Jau liepos pradžios astrologiniai ritmai ragins pagrindinį dėmesį skirti savo patiems artimiausiems. Stiprinkite, gilinkite meilės ir dėkingumo jausmus.

Liepos 5-ą Merkurijui atkeliavus į Vėžio ženklą, koncentruokitės į vidinius patyrimus bei išgyvenimus. Dienos svarbios situacijų analizei, dėsningumų išsiryškinimui.

Antroji dekada ganėtinai permaininga. Dienos galėtų būti dosnios išvykomis ir kelionėmis, šaunios mėgstantiems pasidarbuoti sode.

Liepos 13-14-ą Mėnulio pilnaties ritmai ypač palankūs saviraiškai bei kūrybai.

Liepos 19-ą Merkurijui perėjus į Liūto ženklą – tinkamas metas naujų projektų pradžiai, tolesnių krypčių ir kelių pasirinkimui.

Saulei įžengus į Liūto ženklą nuo liepos 23-ios – koncentruokitės į naujų idėjų bei sumanymų įgyvendinimą.

Jautresnėmis liepos 29-30-ą dienomis, keičiantis Mėnulio fazei, ir prasidedant jaunačiai, daugiau laiko skirkite savo artimiesiems, kūrybingam poilsiui, gausinančiam jūsų gyvenimo džiaugsmą.

Džiugios ir kūrybingos jums liepos!

Svarstyklės

Šeimos reikalų mėnuo. Liepos mėnesį pagrindinį dėmesį vertėtų skirti tarpusavio santykiams, šeimai, savo namams.

Liepos pirmosiomis dienomis, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, rūpestingai planuokite finansus.

Pirmos dekados dienomis pabaiginėkite tai, ką anksčiau buvote pradėję, kam vis pritrūkdavo iki šiol laiko. Norėsis gerinti buitį, stiprinti materialų pagrindą.

Liepos vidurys, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, gali būti emociškai jautrus. Kai kada galite susidurti su realybe neatitinkančia jūsų puoselėtų vilčių bei lūkesčių. Tad filosofinis, išmintingas požiūris jums šiuo metu pravers.

Saulei ir Juodajam Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, o liepos 18-ą į jį įžengus ir Venerai, būsite linkę gilintis į išgyvenamus jausmus, stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

Merkurijui, o Vėliau ir Saulei, perėjus į Liūto ženklą, trečios dekados dienos pasižymės džiugių emocijų, naujų patyrimų troškimu. Šis metas palankus būtų kad ir trumpesnėms jūsų atostogoms, išvykoms bei kelionėms.

Mėnesio pabaigoje, keičiantis Mėnulio fazei ir prasidedant jaunačiai, bendraujant, tiek darbuose, tiek ir su artimaisiais, svarbu bus ieškoti bendro požiūrio taškų, derinti norus su galimybėmis, pasidžiaugti kad ir nedidelėmis pergalėmis bei pasiekimais.

Sėkmingų sprendimų jums liepą!

Skorpionas

Mėnuo, pasižymintis veidrodiniu efektu. Jo dienomis dažniau kitų veiksmuose matysite savo pačių atspindį, tas savybes, kurias savyje norėsite pakeisti.

Liepos pradžioje kai kam teks save pasodinti prie dokumentų, sąskaitų tvarkymo. Laikas tinkamas intelektualiai, kūrybinei veiklai, palankus skolų – materialių ir dvasinių – atidavimui.

Saulei keliaujant Vėžio ženklu, kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai, tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems ir vyresniems šeimos nariams.

Pirmąją dekadą raskite laiko daugiau pabūti gamtoje. Dažniau laisviau įkvėpkite gaivaus oro, pasidžiaukite vasara.

Antrąją dekadą, artimos Merkurijaus ir Juodojo Mėnulio pozicijų Vėžio ženkle įtakoje, ne viskas gali būti taip, kaip jums iš pirmo žvilgsnio atrodys. Ypač svarbu bus ugdytis džiugų požiūrį į gyvenimą, puoselėti meilės ir dėkingumo jausmus.

Emociškai jautrus metas Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, liepos 12-13-14-a dienos. Jūsų ženkle teviešint Nusileidusiam Mazgui, – Ketu, jomis gali būti ypač juntamas priežasties -pasekmės dėsnio pasireiškimai.

Venerai atkeliavus į Vėžio ženklą, nuo liepos 18-os – tinkamas laikas remonto-statybų darbų užbaigimui.

Merkurijui, o vėliau ir Saulei, perėjus į Liūto ženklą, jums – didelių pokyčių metas. Kai kuriems – ženklios permainos darbuose. Šią trečiąją liepos dekadą palanku ieškotis naujų darbų bei galimybių.

Jautresnėmis paskutinėmis liepos dienomis, keičiantis Mėnulio fazei, svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę, o bendraujant – siekti harmonijos.

Sėkmingų pokyčių jums liepą!

Šaulys

Mėnuo jūsų atsinaujinimui – tiek savo aplinkoje, tiek ir savo vidumi. Šio mėnesio dienos – palankus metas šviežioms idėjoms, naujam požiūriui į savo gyvenimą, Jos taip pat tiktų aplinkos gražinimo, interjero atnaujinimo, remonto – statybų darbams.

Liepos pradžioje, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių. Šis metas nėra palankus rizikingam finansiniam investavimui.

Liepos 5-ą Marsui perėjus iš Avino į Jaučio ženklą, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis nukreipkite pagrindines jėgas materialaus pagrindo kūrimui, įsitvirtinimui veikloje.

Antrąją dekadą, Saulei ir Merkurijui keliaujant Vėžio ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite savo šeimai, namams. Tai tinkamas laikas stiprinanti gražius tarpusavio ryšius, puoselėti šeimos vertybes.

Liepos 18-ą Venerai atkeliavus į Vėžio ženklą – laikas gyvenamos vietos atnaujinimo idėjoms. Atlaisvinkite ir savo vidinę erdvę nuo sunkių nerimo minčių, o aplinką – nuo nebereikalingų daiktų, naujiems į jūsų gyvenimą ateinantiems geriems dalykams.

Merkurijui perėjus į Liūto ženklą, trečiąją dekadą į jį atkeliavus ir Saulei – pats metas darbuose naujų projektų pristatymui bei pateikimui, idėjų realizavimui.

Paskutinės liepos dienos keičiantis Mėnulio fazei ragins įvertinti pasiektus rezultatus, apmąstyti tolesnius kelius į sėkmę.

Sėkmingų pokyčių jums liepą!

Ožiaragis

Liepa jums – atokvėpio mėnuo. Liepos dienomis, Saulei ir Lilit keliaujant jums opoziciniu ženklu, reikėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, padėti spręsti ne tik jums bet ir jūsų artimiesiems svarbias problemas. Šio mėnesio dienomis darbus būtinai derinkite su aktyviu poilsiu, o kai kam tai būtų palankus metas atostogoms.

Mėnesio pradžią skirkite išorinei ir vidinei tvarkai. Susitvarkykite savo darbo vietą, namų aplinką, o taip pat įsiveskite tvarką savo mintyse bei troškimuose.

Marsui atkeliavus į Jaučio ženklą, jau nuo liepos 5-os, veikloje koncentruokitės į pagrindinius tikslus, stiprinkite savo materialų pagrindą.

Antrąją dekadą artimos Selenos ir Saturno pozicijos įtakoje galimos netikėtos permainos – tai kas buvo stabilu, gali kisti. O patiems imtis pokyčių vertėtų tik įsitikinus jų gera būsima perspektyva. Šiomis dienomis nepatartina rizikuoti finansais.

Liepos 19-ą Merkurijui, o 23-ią ir Saulei perėjus į Liūto ženklą, svarbios dienos nutarusiems keisti veiklos kryptį ar darbo vietą. Tai metas naujų jūsų galimybių paieškoms.

Mėnesio pabaigoje gali išryškėti jūsų ir artimųjų požiūrių skirtumai, vidiniai prieštaravimai. Jums padės išmintis bei gebėjimas įsiklausyti į mylimų žmonių lūkesčius.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums liepą!

Vandenis

Liepa jums – mėnuo, kurio dienos gali pateikti jums įdomių siurprizų, atnešti ženklių permainų. Jūsų ženklu keliaujant Selenai ir Saturnui, galimi pokyčiai darbuose, o kai kam – ir asmeniniame gyvenime.

Jautresnių Veneros ritmų įtakoje, pirmosiomis liepos dienomis susilaikykite nuo emocinių pirkinių, rūpestingai planuokite galimas atostogų išlaidas. Svarbiau būtų šias dienas pripildyti naujų patyrimų, džiaugsmo, laimės akimirkų.

Liepos pirmąją dekadą skirkite naujų tikslų išsikėlimui. Ieškokite bendraminčių bei partnerių, apjunkite su jais savo jėgas.

Uranui judant Jaučio ženklu, antrąją dekadą kai kuriems galimi pokyčiai darbuose. Būkite greiti ieškodami naujų variantų, idėjas realizuokite išsyk.

Liepos 18-tą dieną Venerai atkeliavus į Vėžio ženklą, dažniau gilinsitės į būties klausimus, būsite linkę atjausti ir padėti.

Merkurijui, o vėliau ir Saulei, perėjus į jums opozicinį Liūto ženklą, trečioji dekada – pats metas jūsų nuotaikingoms atostogoms. Dienos šaunios išvykoms, šeimos suplanuotoms kelionėms.

Nuotaikingos jums liepos!

Žuvys

Liepa jums – jautrus, stiprių patyrimų mėnuo. Jo emociškai jautriomis dienomis branginkite gražius tarpusavio ryšius, vertinkite artimųjų meilę.

Mėnesio pradžia – tinkamas metas, kaip sėklą beriant į žemę, pasėti naujas idėjas, pristatyti naujus projektus, jums kilusius sumanymus.

Saulei viešint Vėžio ženkle, pirmoji dekada ypač tiktų gražių tarpusavio ryšių stiprinimui, namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Antroji dekada emocinga. Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje liepos 12-13-14-a dienos permainingos ir jautrios. Svarbu jomis išlikti pozityviems, nesureikšminti smulkmenų, nesutirštinti spalvų.

Mėnesio viduryje, artimos Merkurijaus ir Vakšijos pozicijos įtakoje, ypač svarbūs bus jūsų žodžiai. Tad šiuo metu neskubėkite patikėti lengvai duodamais pažadais, o ir patys juos duokite labai atsakingai.

Liepos 18-ą į Vėžio ženklą atkeliaus Venera. Tai ypatingas laikas atsiskleisti jūsų gražioms dvasinėms vertybėms, pagalbai savo artimui.

Merkurijui, o vėliau ir Saulei, iš Vėžio perėjus į Liūto ženklą, trečioji dekada tai laikas, kai ypač reikėtų pasirūpinti mažaisiais šeimos nariais.

Paskutinės liepos dienos, sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, keičiantis jo fazei ir prasidedant jaunačiai, tiktų gilesniems gyvenimo apmąstymams, pasiektų rezultatų apibendrinimui, naujų tikslų išsikėlimui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums liepą!