2022 m. rugsėjo horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. rugsėjo horoskopas

Rugsėjis – turtingas ne tik derliumi, bet ir darbais mėnuo. Jo dienoms tiktų graži Čarlzo Dikenso mintis, kad nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale nepasieks atkaklumas.

Turininga darbais gali būti jau pirmoji rugsėjo dekada, kurios dienos ryškins siekį greitesnių rezultatų.

Rugsėjo 5-ą Merkurijui pradėjus judėti retrogradine kryptimi, vėlesnės pirmos dekados dienos gali mus sugrąžinti prie iki galo neužbaigtų projektų, raginti įvykdyti anksčiau prisiimtus įsipareigojimus, dažniau priminti ir aštrias pasaulyje vykstančias situacijas.

Antros dekados pradžia – jautresnių Mėnulio pilnaties astrologinių ritmų. Tad šiomis dienomis puoselėkite, branginkite tai, ką jau esate sukūrę.

Venerai judant jau Mergelės ženklu, antros dekados pabaigoje, palanku ieškotis papildomų veiklų, naujų finansinių šaltinių.

Rugsėjo 23-ią Saulė įžengs į griaunamąjį Svarstyklių ženklo laipsnį, kuriame viešė ir Merkurijus. Tad šią dieną svarbių reikalų neplanuokite. Jiems palankesnės jums 24-25-a rugsėjo dienos.

Paskutines rugsėjo dienas skirkite harmonijos ir jaukumo namuose kūrimui.

Sėkmingo jums rugsėjo!

DELFI Video

Avinas

Rugsėjis jums mėnuo, kuriam tiktų .pavadinimas „atgal į praeitį“. Jo dienomis ne tik džiaugsitės užaugintu derliumi, pasiektais rezultatais, bet ir grįšite pabaigti praeity pradėtųjų darbų.

Jau mėnesio pradžioje išsikelkite konkrečius, kad ir mažesnius, tikslus ir atkakliai judėkite jų link. Dienos kai kada gali pasižymėti situacijų aštrumu, tad būkite šiomis dienomis atidesni, atsargesni keliuose. Merkurijui judant retrogradine kryptimi, o Marsui keliaujant griaunamuoju laipsniu, rugsėjo 12-13-ą dienomis gali iškilti buvę praeityje nesutarimai, tad gebėjimas sunkius prisiminimus palikti už durų slenksčio jums ypač pravers. Svarbiems darbams, Saulės ritmų įtakoje, jums palanki antros dekados pabaiga.

Rugsėjo 23-ią, Saulei perėjus į jums opozicinį Svarstyklių ženklą, darbų sparta gali palėtėti. Tai dienos, kai nereikėtų savęs skubinti, kai vertėtų į gyvenimą žvelgti optimistiškai, atrandant kuo daugiau džiaugsmą teikiančių dalykų. Šios savybės aktualios ir sprendžiantiems tarpusavio santykių problemas. Esminiams darbams jums ypač palankus laikas rugsėjo 24-25-ta dienos. O prasidėjusi Mėnulio jaunatis gali būti dosni naujomis idėjomis bei sumanymais.

Mėnesio pabaigoje susilaikykite nuo rizikingų investicijų. Dienos labiau tiktų pradėtųjų darbų tęstinumui. Tarp darbų kurkite nuotaikingą savo laisvalaikį, rasdami laiko sportui, smagioms kolektyvinėms veikloms.

Daug laimės jums rugsėjį!

Jautis

Rugsėjis jums materialaus pagrindo kūrimo mėnuo. Jo dienos džiugins naujų sumanymų gausa.

Rugsėjo pradžia gali jus ir mažuosius mokinukus, stebinti įvykiais bei maloniomis staigmenomis. Šios dienos pasižymės ir emociniu jautrumu, jomis būtinas didesnis atidumas buityje. Kai kada astrologiniai ritmai stiprins kritiškumą, tad ypač svarbi bus jūsų tolerancija bei bendraujant nuoširdus dėmesys.

Antros dekados dienoms jūsų ženklu tebekeliaujant Uranui, ypač tiktų patarlė: „ką pasėsite, tą ir pjausite“. Tad jau pirmosiomis dienomis įvykiuose aiškiau įžvelgsite priežasties-pasekmės dėsnį. Jomis patartina į situacijas reaguoti diplomatiškai, paieškant kai kada nestandartinių sprendimų. Naujiems sumanymams jums ypač palanki, Saulei viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, rugsėjo 17-oji, o deryboms ir sutarčių pasirašymui tiks antros dekados pabaiga.

Svarbiausius darbus stenkitės nudirbti iki rugsėjo 23-ios, kol dar Saulė vieši Mergelės ženkle ir Jupiteris juda direkcine kryptimi.

Retrogradiniam Merkurijui sugrįžus į Mergelės ženklą bei Venerai viešint karališkajame laipsnyje, ženklioms namų permainoms, gyvenamos vietos keitimui jums 24-25-a rugsėjo.

O paskutinėmis rugsėjo dienomis, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, atidžiau tikrinkite gaunamus dokumentus ir sąskaitas. Šiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, raskite laiko kūrybinei saviraiškai bei bičiulių susitikimams.

Turiningo jums rugsėjo!

Dvyniai

Šiam mėnesiui tiktų Marselio Ašaro mintis, kad sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. Tad gebėjimas pažvelgti į situacijas optimistiškai, jūsų giedra nuotaika, rugsėjo dienomis bus ypač svarbūs. Ypač tai pravers susidūrus su netikėtomis situacijomis, ar su nuobodesne darbų rutina.

Jau rugsėjo pradžia – puikus metas geroms emocijoms. Šios pirmos dekados dienos Saulei keliaujant Mergelės ženklu, tiktų žingsnis po žingsnio, apmąstytam judėjimui į priekį.

Antros dekados pradžia gali priminti anksčiau prisiimtus įsipareigojimus.

Rugsėjo 12-13-ą dienomis Marsui viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje būtinas didesnis atidumas buityje ir kelyje, bendraujant patartina vengti nesusikalbėjimo. Esminiams asmeniniams sprendimams rinkitės rugsėjo 17-ą, Saulei viešint karališkajame laipsnyje. Vėlesnės antros dekados dienos gali būti dosnios naujų įspūdžių, dalykinių pažinčių, o kai kam – ir gyvenimo staigmenų. Šios dienos palankios ieškantiems svarbių žinių, darbų pasiūlymų.

Trečios dekados pradžia, Saulei perėjus į Svarstyklių ženklą ir Jupiteriui pasukus retrogradine kryptimi, ragins nupūsti dulkes ir nuo stalčiun atidėtųjų idėjų, permąstyti buvusius sumanymus.

Artimų Veneros ir Merkurijaus pozicijų įtakoje, tebeieškantiems savojo žmogaus antros dekados vidurys – tinkamas metas pažintims.

Keičiantis Mėnulio fazei ir prasidedant jaunačiai emociškai jautresnės rugsėjo 25 ir 26-a dienos. Jomis savo meile, kaip šilta skara, apgaubkite tuos, kuriuos mylite.

Daug širdžių šilumos jums rugsėjį!

Vėžys

Rugsėjis jums – svarbių darbų mėnuo. O kad juos sėkmingai nuveiktumėte, šaunu būtų prisiminti Teodoro Ruzvelto patarimą: „tikėkite, kad galite, ir pusė kelio jau bus įveikta.“ Kartu šio mėnesio dienos jums – pasiektų rezultatų įtvirtinimo metas. Tad pasiekę kad ir mažesnę pergalę – pasistenkite ją įtvirtinti, dažniau pasidžiaukite pasiekta sėkme.
Rugsėjo 1-ą sutikite atlaisvinę širdį nuo buvusių sunkesnių patirčių, naujomis viltimis. Jau mėnesio pradžioje į pirmą planą kils mažųjų reikalai. Tad gebėjimas susitelkti ties darbų gausa jums ypač pravers, kaip ir skyrimas kelionėms į darbus daugiau nei įprastai laiko, tai padėtų išvengti papildomo streso.

Pirmos dekados pradžia išryškins gilumines motyvacijas. o kai kada – nuomonių skirtumus, tad kai kam gali tekti kurti santarvę namuose, o kažkam – padėti kolegoms rasti sutarimą. Gyvenimas vėlesnėmis pirmosios dekados dienomis gali pradžiuginti ir maloniomis staigmenomis. Tad be darbų, kūrybingai leiskite laisvalaikį, būdami atviri nuotaikingiems bičiulių pasiūlymams.

Antrosios dekados pradžia jautrių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, o vėliau ir Marsui keliaujant griaunamuoju laipsniu, mažiau tiktų naujai jūsų pradžiai, labiau – pradėtųjų darbų tęstinumui. Mėnesio vidurys palankus naujų galimybių paieškoms.

Trečią dekadą Saulei pradėjus kelionę Svarstyklių ženklu, ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys. Tad analizuokite situacijas, tikrinkite informaciją, ypač jums pateikiamus faktus. Keičiantis Mėnulio fazei, jautresnės rugsėjo 25-26-a dienos. O prasidėjus jaunačiai, mėnesio pabaiga palanki naujai jūsų pradžiai. Kai kam tai bus gražios draugystės pradžia.

Sėkmingų pasirinkimų jums rugsėjį!

Liūtas

Rugsėjis jums mėnuo, kai norėsis suteikti prasmę kiekvienai savo gyvenimo akimirkai. Jos dienos – tinkamas metas pribrendusiems darbo pokyčiams, karjeros augimui. Tad jau mėnesio pradžią kurkite džiugią bei nuotaikingą.

Pirmos dekados pradžioje patartina vengti gilesnių povandeninių rifų, orientuoti mintis ir veiksmus ne į praeities problemų gilinimą, o į dabarties sprendimus. Šiomis pirmosiomis dienomis neskubėkite priiminėti staigių sprendimų. Dienos ypač tiktų anksčiau pradėtųjų darbų tęstinumui bei užbaigimui. Skirkite laisvo laiko dažnesniam aplinkos pakeitimui, kad ir trumpai išvykai ar kelionei. O ilsėdamiesi patirkite naujų įspūdžių bei smagių buvimo čia ir dabar laimės akimirkų.

Antroji dekada Mėnulio pilnaties ritmais palanki kūrybos proveržiams, o taip pat draugystės ir meilės stiprinimui. Jums ypatingas metas geriems asmeniniams pokyčiams – rugsėjo 17-oji Saulei viešint karališkajame laipsnyje.

Trečiąją dekadą Saulei ir Merkurijui judant Svarstyklių ženklu, gyvenimas gali pateikti netikėtų situacijų bei permainų. Tad jūsų greita reakcija bei gebėjimas rasti tinkamiausius sprendimus bus ypač laiku ir vietoje. Rugsėjo 25-26-a dienos – savotiškas virsmo metas. Keičiantis Mėnulio fazei ir esant artimoms Veneros ir Merkurijaus pozicijoms – tai prieštaringas, permainingas laikas, savotiška kelių sankryža, kai gali kilti minčių pasirinkti kitą judėjimo kryptį.

Mėnesio pabaigoje esant jautresniems Veneros ritmams jums pravers kruopštus darbų bei finansų planavimas.

Daug meilės jums rugsėjį!

Mergelė

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Saulei keliaujant jūsų ženklu tai laikas, kai lengviau atskleisite savo gabumus ir talentus, o ir gyvenimas gali būti dosnus naujomis progomis bei galimybėmis. Atšventę gimtadienį, jausitės kupini jėgų imtis svarbiausiųjų darbų, susirinkti ne tik sodų, bet ir darbuose savo ilgalaikių pastangų derlių.

Jau mėnesio pirmoji dekada ruoš dirvą būsimiems jūsų pokyčiams, kam – darbuose, o ką pradžiugins gyvenamos vietos permainomis.

Pirmos dekados pradžios dienas skirkite buitiniams reikalams. Jos ypač tiktų norintiems užbaigti pradėtuosius projektus. Veiklas derinkite su aktyviu poilsiu, kuris būtų ne tik sodo-daržo darbai, bet ir kūryba bei saviraiška.

Pirmos dekados pabaigoje astrologiniai ritmai į pirmą planą kels malonų bendravimą, palankumą kolektyviniams veiksmams.

Antros dekados pradžia ragins neskubėti pajausti pučiančio vėjo kryptį, kad tinkama kryptimi nukreiptumėte savo laivo bures.

Rugsėjo 12-13-a dienomis, jautresnių Marso ritmų įtakoje, svarbių buities darbų neplanuokite. Jiems palankesnis metas – antros dekados vidurys. Saulei viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, jums ypač palanki asmeniniams sprendimams būtų rugsėjo 17-a diena.

O štai Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo nuo rugsėjo 23-ios – jums prasidės lėtesnis laikotarpis, kai reikėtų gaunamas žinias rūpestingai tikrinti, neskubėti priiminėti veiklos pasiūlymų jų detaliai neišanalizavus. Jupiteriui pasukus retrogradine kryptimi ,dažniau galite grįžti prie buvusių idėjų. Ypač tai aktualu nuo rugsėjo 24-os į jūsų ženklą sugrįžus retrogradiniam Merkurijui.

Venerai keliaujant jūsų ženklo karališkuoju laipsniu rugsėjo 25-ąją galite netikėtai pasigauti sėkmės paukštę už uodegos ar bent jau išsitraukti jos plunksną. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai – pats metas įgyvendinti naujai kilusias idėjas.

Mėnesio pabaigos ritmai ragins ieškoti diplomatinių kelių ir sprendimų.

Žvaigždžių palankumo jums rugsėjį!

Svarstyklės

Rugsėjis jums – įdomus, permainingas mėnuo. Jo dienas gražiai iliustruotų Vinstono Čerčilio mintis, kad sėkmė būna dviejų tipų – pradinė ir galutinė. Tad šiomis dienomis svarbu bus ne tik sėkmę pelnyti, bet ir ją išlaikyti.

Rugsėjo pradžia džiugins naujų mokslo metų švente, o pradėti darbai suteiks vilčių išspręsti ir ilgai rūpėjusias problemas. Šiomis pirmosios dekados dienomis ieškokite situacijų priežasties, suvokite kitų motyvacijas. O pažinę problemų gilumines priežastis – lengviau rasite tinkamiausius sprendimus. Darbus derindami su poilsiu, dažniau pasidžiaukite dar smagiu buvimu gamtoje.

Antroji dekada jums – pasiruošimui dideliems darbams. Tačiau dar pirmosiomis jautriomis Mėnulio pilnaties dienomis svarbių sprendimų nepriiminėkite, analizuokite situacijas.

Mėnesio vidurys, Venerai keliaujant Mergelės ženklu tai metas, kai galite surasti, kad ir nedidelių papildomų darbų bei finansinių šaltinių, sukaupti būsimam startui reikalingas jėgas ir finansines lėšas. Vėlesnės antros dekados dienos palankių Saulės ritmų įtakoje, ypač tiktų materialaus pagrindo kūrimui.

O Saulei ir Merkurijui įžengus į jūsų ženklo griaunamąjį laipsnį, rugsėjo 23-ią svarbių sprendimų nepriiminėkite, būtinas didesnis atidumas kelyje. Esminiams pasirinkimams bei sprendimams palankesnis metas – rugsėjo 24-a ir 25-a dienos, Venerai viešint karališkajame laipsnyje. Mėnesio pabaigoje, artimos Mėnulio ir Saulės pozicijų jūsų ženkle įtakoje, gali išryškėti prieštaravimai bei nuomonių skirtumai. Šioms dienoms jums padėtų liaudies išmintis: devynis kartus atmatuokite, tik dešimtą kirpkite. Tai ypač svarbu būtų, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, norintiems išvengti nepamatuotos finansinės rizikos, mėnesio pabaigoje.

Sėkmės jums rugsėjį!

Skorpionas

Rugsėjis jums – stiprių patyrimų mėnuo. Jo dienomis gyvenimas suteiks progų parodyti savo drąsą, ryžtą bei ištvermę. Šio mėnesio astrologiniai ritmai bus ypač svarbūs jums materialaus pagrindo kūrimui, o taip pat kai kam padės sėkmingai išspręsti ir praeityje buvusias tarpusavio santykių problemas.

Atšventę mokslo metų pradžią, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, lengviau įžvelgsite reiškinių priežastis, kitų žmonių motyvacijas. Pirmosiomis šios dekados dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, stiprės ir gilės jausmai. Šios dienos palankios gilinimuisi į pačias situacijų gelmes, o taip pat ypač svarbios tarpusavio santykių kūrimui bei puoselėjimui.

Antros dekados pradžioje, Mėnulio pilnaties, o taip pat sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, galite būti kritiškesni kitokiai nuomonei. Šiomis dienomis patartina nerizikuoti finansais. Dažniau paplanuokite kūrybingą laisvalaikį, smagias šeimos pramogas. Vėlesnėmis antros dekados dienomis palanku užsiimti buitį gerinančiais, o kai kam – ir remonto-statybų darbais.

Saulei įžengus į Svarstyklių ženklą, trečios dekados pradžioje galimi netikėtumai. Nelauktose situacijose pravers jūsų gebėjimas greitai rasti išeitis.

Emociškai jautrios astrologinių ritmų įtakoje, rugsėjo 24-a ir 25-a dienos. Tad jomis svarbu bus pasaugoti gražius tarpusavio ryšius, draugystę ir meilę.

Prasidėjus jaunačiai -tinkamas laikas naujiems jūsų sumanymams. Jis palankus norintiems pradėti naują veiklą, ketinantiems pereiti į kitą darbą.

Sėkmingų pokyčių jums rugsėjį!

Šaulys

Rugsėjis jums – kūrybos mėnuo. Jo dienomis ne tik į darbus, bet ir į savo pačių gyvenimą pažvelkite išradingai, pasinaudodami Mari Dresler patirtimi, kuri akmenis savo kelyje paversdavo savo namo plytomis.

Rugsėjo pradžioje atšventę mokslo metų pradžią, auginantys mokinukus rūpestingai planuokite būsimas išlaidas. Venerai judant Liūto ženklu patartina neskubėti, susilaikyti nuo nebūtinų emocinių pirkinių. Šios pirmos dekados dienos jums – naujų planų kūrimui, aktualūs bus ir mažųjų mokykliniai reikalai. O taip pat norėsis laiko skirti namų buitiniams klausimams, patogesnei namų pertvarkai.

Šiomis pirmos dekados dienomis dažniau derinkite veiklas su aktyviu poilsiu, pasidžiaugdami rudenėjančia gamta.

Antroji dekada primins ir nebaigtuosius projektus ir darbus. Jos pirmosiomis dienomis, sudėtingesnių Marso ir Mėnulio ritmų įtakoje, svarbu būtų per skubėjimą nepriskaldyti malkų. Tad skubėkite protingai, tiek kelyje, tiek ir spręsdami iškilusius klausimus.

Mėnesio vidurys jums – dalykiniams susitikimams, pokalbiams bei deryboms, palankus ieškantiems galimybių bei veiklų.

O Saulei ir Merkurijui pereinant į Svarstyklių ženklą, neskubėkite patikėti lengvai dalinamais pažadais. Jūsų racionalumas bus kaip tik tai, ko šiomis dienomis reikia.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai nuo 26-os rugsėjo, galimi didesni pokyčiai: kam darbuose, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Užsiveriant vienoms durims, ieškokite tų, kurios jums galėtų atsiverti. Mėnesio pabaigoje, esant jautresniems Veneros ritmams, susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių, kuo daugiau dėmesio skirkite savo šeimos nariams.

Išmintingų sprendimų jums rugsėjį!

Ožiaragis

Netikėtumų kupinas mėnuo. Jo dienomis ypač svarbus bus į juos jūsų požiūris. Tad neprošal prisiminti gražią Alberto Einšteino mintį, kad yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas.

Rugsėjo pradžia atneš ženklių permainų. Tai dienos, kai į pirmą planą gali iškilti ir buvę ne tokie svarbūs reikalai, atidėtos idėjos. Tad šis metas ypač tiktų tolesnių veiksmų apmąstymui, naujos strategijos kūrimui.

Pirmos dekados dienomis išsikelkite naujus tikslus, kaip daiktus ir mintis susidėliokite į atitinkamas lentynėles. O tada kibkite į svarbiausias, kolektyvinių pastangų reikalaujančias veiklas. Laisvalaikiu raskite laiko mėgstamam hobiui, nuotaikingoms šeimos pramogoms.

Antros dekados pradžia, Mėnulio pilnaties o vėliau ir sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, gali išryškinti vidinius prieštaravimus: širdis gali sakyti viena, o logika – kita. Tad svarbu bus jums rasti vidinį balansą.

Mėnesio vidurys ypač svarbus draugystės bei meilės ryšių stiprinimui. O trečios dekados pradžia, Saulei ir Merkurijui įžengus į griaunamąjį Svarstyklių laipsnį, ragins kruopščiai tikrinti jus pasiekiančias žinias, gaunamas sąskaitas, kad nepražiūrėtumėte netikslumų ar klaidų.

Nuo rugsėjo 24-os Merkurijui sugrįžus į Mergelės ženklą, tinkamas laikas dalykiniams susitikimams, ypač norint grįžti prie buvusių sumanymų ir idėjų. Jų realizacijai palankus metas, harmoningų Veneros ritmų įtakoje ir prasidėjus Mėnulio jaunačiai, nuo 25-26-os dienos.

Paskutinėmis rugsėjo dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, ypač vyresnio amžiaus tėvams. Jūsų širdžių šiluma bus tai, ko jiems labiausiai reikia.

Kūrybingo jums rugsėjo!

Vandenis

Rugsėjis jums mėnuo, pasižymėsiantis darbo ir šeimos reikalų gausa. Jo dienomis būkite išradingi, lankstūs, mokantys greitai rasti tinkamas išeitis. Šioms dienoms ypač tiktų dainininko Džimi Dyno mintis, kad jei negali pakeisti vėjo krypties, visuomet gali nukreipti bures taip, kad pasiektum tikslą.
Šis mėnuo prasidės naujais darbais bei viltimis. Astrologiniai ritmai stiprins situacijų kontrastus, o kai kada ir laisvės troškimą, norą ištrūkti iš įprastinės rutinos spąstų. Tad jau pirmąją dekadą praturtinkite laisvalaikio dienas smagiais nuotykiais, džiugiomis patirtimis, suteikdami savo gyvenimo dienoms daugiau spalvų, nuotaikingų potyrių.

Antros dekados pradžioje, sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, rūpestingai rinkitės žodžius, kad netyčia neįskaudintumėte tų, kuriuos mylite.

Merkurijui judant retrogradine kryptimi, gyvenimas gali grąžinti buvusias situacijas, iki galo neišspręstas problemas, – neatidėliodami jas spręskite. Tam palankus jums rugsėjo vidurys.

Rugsėjo 23-ą Saulei ir Merkurijui įžengus į griaunamąjį Svarstyklių ženklo laipsnį, būtinas didesnis atidumas tiek kelyje, tiek ir derybose.

Vėlesnėmis trečios dekados dienomis, Merkurijui sugrįžus į Mergelės ženklą, į priekį judėkite per daug neskubėdami, svarbu kad patikimais žingsniais.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis paskutinėms rugsėjo dienomis suteiks gausų naujų idėjų derlių. Svarbu bus atsirinkti tas, kurias galėsite realizuoti išsyk.

Sėkmingų pasirinkimų jums rugsėjį!

Žuvys

Rugsėjis jums – lėtesnio tempo mėnuo. Jo dienomis Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, gyvenimo tempas bus lėtesnis, nors ir norėtųsi nuveikti kaip galima daugiau. Tad šios dienos dar neatostogavusiems ypač tiktų atokvėpiui, atostogų kelionėms. Likusiems darbuose reikėtų nusiteikti ramesniam tempui, nes rugsėjo dienoms tiktų spektaklio pavadinimas: „Ilga kelionė per kopas“.

Neatostogaujantiems prasidėję nauji mokslo metai suteiks visą pluoštą naujų darbų ir įpareigojimų. Jų imkitės po truputį. Rugsėjo 3-4-ą dienos palankių Selenos ir Marso ritmų įtakoje – palankios aplinkos gražinimo darbams, o taip pat užauginto derliaus nuėmimui.

Pirmos dekados dienomis praverstų kruopštus veiklos planavimas bei sustiprėjusi jūsų intuicija ir įžvalgos. Metas svarbus ketinantiems palaipsniui įsitvirtinti savo veikloje.

Jūsų ženklu keliaujanti Selena ragins atskleisti kūrybinius sugebėjimus bei talentus. Svarbu bus kūrybingai žvelgti ir į savo gyvenimą, praturtinant dienas giedra nuotaika, kad jos suteiktų jums kuo daugiau džiugios energijos, šviesių minčių.

Antros dekados pradžioje tarpusavio santykių klausimų geriau nespręskite. Tai – aštresnių astrologinių ritmų metas. Draugystei ir meilei jums palankus mėnesio vidurys.

Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Mergelės ženklo, nuo rugsėjo 24-os darbų tempas po truputį greitės. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis tinkama naujų darbų bei finansinių šaltinių paieškoms. Paskutinės rugsėjo dienos gali sustiprinti abejones ir nerimo mintis. Įveikite jas užimdami save mėgstama veikla, šiltu bendravimu, naujomis viltimis.

Šviesių patyrimų jums rugsėjį!