2022 m. sausio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. sausio horoskopas

Tai ženklių pokyčių mėnuo. Ateina metas imtis konkrečių žingsnių įgyvendinant savo svajones: “kada jei ne dabar?“ Tad, pasiryžusiems permainoms, sausis – naujai jūsų pradžiai.

Prasidėjęs Saulės viešnage karališkajame Ožiaragio laipsnyje sausio mėnuo kai kada pasižymės situacijų, kaip ledo, trapumu bei aštrumu. Tad siekiant, tikslų, dažniau teks derinti nuomones, ieškoti bendro požiūrio. Pirmoji savaitė Mėnulio jaunaties įtakoje, tinkama pribrendusiems karjeros, darbo vietos pokyčiams. O nuo sausio 15-os, Merkurijui pradėjus judėti retrogradine kryptimi, antroje sausio pusėje kai kurie grįšite prie anksčiau atidėtųjų projektų, dar kai kas bandys atnaujinti ir buvusią draugystę.

Sausio 18-a diena – savotiškas virsmo metas – Nusileidęs Mazgas – Ketu – pereis iš Šaulio į Skorpiono ženklą. Kylantis Mazgas – Rahu – iš Dvynių į Jaučio ženklą. Tad antroje mėnesio pusėje savo ir artimųjų sveikatai skirkite kuo daugiau dėmesio. O ir tarpusavyje bendraujant įveikite pandeminį nuovargį, aštresnes nuotaikas, jūsų meilė ir jautrumas artimiesiems bus ypač svarbūs. Sausio 20-ą, Saulei iškeliavus į Vandenio ženklą, trečioji dekada kaip ledukų, gali pažerti nemažai netikėtumų,suteikdama tuo pačiu jums progų su iššūkiais sėkmingai susitvarkyti.

Sėkmingo jums sausio!

DELFI Video

Avinas

Tai intensyvios veiklos mėnuo. Jau pirmą savaitę gyvenimo tempas gali priminti galingą krioklį: gyvenimo tempas vis greitės, uždavinių daugės.

Pirmąją sausio dekadą stiprės permainų troškimas, norėsis ženklių pokyčių. Reikės apsispręsti, kam teiksite prioritetus: karjerai, gerbūviui, ar gražiems tarpusavio santykiams, – visur suspėti gali būti išties nelengva. Vis tik pirmoje sausio pusėje stenkitės nuveikti kaip galima daugiau.

Nuo sausio 15-os Merkurijui pradėjus judėti retrogradine kryptimi, darbų tempas antroje sausio pusėje gali kiek palėtėti. Kai kas spręsite ir anksčiau atidėtąsias problemas. iš Šaulio ženklo iškeliavus Nusileidusiam Mazgui, nuo sausio 18-os prasidės palankesnis metas draugystei ir meilei, tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui.

Sausio 20-tą Saulei iškeliavus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, o Marsui dar viešint Šaulio ženkle, dienos tinkamos ryžtingiems sprendimams bei permainoms: kam – darbo, kam – gyvenamos vietos, o kam – ir renkantis verslo partnerius.

Sausio 24-ą Marsas iš Šaulio pereis į Ožiaragio ženklą į pirmą vietą iškeldamas karjeros, darbo perspektyvos klausimus. Paskutinėmis sausio dienomis pasiryžę permainoms darbuose lengviau galėsite rasti tinkamų pagrindinių bei papildomų veiklų pasiūlymų.

Sėkmingų pasirinkimų jums sausį!

Jautis

Mėnuo, kai darbuose būsite nepamainomais. O darbų ir reikalų jums byrės, kaip iš gausybės rago. Būdami darbštūs, gebantys profesionaliai tvarkytis, jausitės pagaliau vertinamais ir labai reikalingais, tad gal pats metas pasirūpinti, kad tai atsispindėtų ir finansine išraiška, juolab, kad prasidėjęs palankia Saulės pozicija Ožiaragio ženkle sausis pasižymės stipriomis energijomis ir nemažomis galimybėmis. Tiesa, tas galimybes gali tekti patiems susirasti o kai kada ir susikurti. Tam palanki jau pirmoji sausio dekada. Šiuo laikotarpiu į pirmą planą kils karjeros, perspektyvos darbuose klausimai. O kai kuriems, pasijutus darbe tinkamai finansiškai neįvertintais – tai bus tinkamas laikas apsispręsti ar likti tame pačiame darbe, ar ieškotis geriau. Darbų paieškoms, o taip pat darbo susitikimams ypač palankios sausio 11-12-a dienos. Šios dienos palankios jums ir atsakingų tarpusavio santykių kūrimui, bendro gyvenimo pradžiai.

Į jūsų ženklą nuo sausio 18-os atkeliavus Kylančiam Mazgui, stiprės noras kurtis materialų pagrindą, palankus metas norintiems įsigyti, pertvarkyti, atnaujinti savo namus. Tad imkitės to neatidėliodami.

Sausio 20-ą Saulei iškeliavus iš Ožiaragio į Vandenio, o sausio 24-ą Marsui įžengus į Ožiaragio ženklą – trečioji dekada kai kuriems ypač geras metas karjeros pokyčiams.

Sausio 30-ą Venera pereis iš retrogradinės į direkcinę kryptį. Tad paskutinės sausio dienos tiktų tolesnių materialių – finansinių planų kūrimui.

Turiningo bei įdomaus jums sausio!

Dvyniai

Mėnuo, kai kaip į skrynelę krausite gerus darbus, o tų, kam padėjote džiaugsmas teiks šio mėnesio dienoms gilią prasmę.

Mėnesio pradžia gali būti ganėtinai permaininga. Dažnai kils naujų sumanymų bei idėjų, norėsis jas aptarti su kolegomis ir draugais, atsirinkti tai, ką galėtumėte įgyvendinti išsyk. Be visa ko, dažniau prisiminsite ir tuos sumanymus, kuriuos buvote atidėję. Gal būt atėjo laikas ir juos imtis įgyvendinti.

Draugystei ir meilei sėkmingos dienos, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, – sausio 13-a ir 14-a. O

deryboms, sutarčių pasirašymui palankus metas antrąją dekadą iki sausio 15 dienos, kol dar Merkurijus keliauja direkcine kryptimi.

Vėlesnėmis antros dekados dienomis dažniau lankys geros mintys ir noras pasirūpinti tais, kuriems labiausiai reikėtų jūsų pagalbos. Jūsų atjauta, gerumas džiugins tuos žmones, o kai kada, labai prireikus, pavyks suburti ir visą pagalbos komandą. Iš jūsų ženklo sausio 18-ą iškeliavus Kylančiam Mazgui trečioji sausio dekada emociškai lengvesnė. Aiškės situacijos, kam darbuose, o kam ir asmeniniame gyvenime, greičiau atsirinksite tinkamą informaciją.

Saulei perėjus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą dažniau kils naujų idėjų. Būsite pasiryžę tam tikriems pokyčiams. Tad trečioji dekada – palankus laikas norintiems įsikurti naujoje gyvenamoje vietoje.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums sausį!

Vėžys

Mėnuo, kai reikėtų neskubėti, tiek priimant sprendimus, tiek ir renkantis kelius. Sausio dienos, Saulei ir Venerai keliaujant jums opoziciniu ženklu, gali priminti kai kada lėtą upės tėkmę, o kai kada – ir meškučio žiemos miegą. Kai ypač svarbus bus jūsų savalaikis poilsis, laiko skyrimas ne tik darbams, bet ir atokvėpiui, pasirūpinimui savo sveikata. Tokia gali būti jau pirmoji sausio dekada.

Antrąją dekadą, nuo sausio 13 iki 17-os, Jupiteriui keliaujant griaunamuoju Žuvų ženklo laipsniu labiau pasirūpinkite ir artimųjų sveikata. Įveikite abejones ir vidines baimes. Emociškai jautresnis metas jums – sausio 15-16-a – Mėnulio pilnaties dienos. Jos labiau palankios būtų kūrybinei saviraiškai, o taip pat svarbios kai kam, trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Sausio 18-ą į Skorpiono ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui – daugiau dėmesio skirkite ne tik sveikatai, bet ir tarpusavio santykiams. Tai metas, kai norėsis gilintis į save, įžvelgti reiškinių priežastis, suvokti ir kitų motyvacijas.

Saulei perėjus į Vandenio ženklą, trečioji dekada gali pateikti nemažai staigmenų ir netikėtumų. Tad šiomis dienomis pravers filosofinis požiūris į gyvenimą, gebėjimas pasidžiaugti ir mažais gyvenimo džiaugsmą gausinančiais dalykais.

Daug laimės jums sausį!

Liūtas

Naujų galimybių mėnuo. Jo dienomis galite netikėtai, kaip iš pažiūros, akmenyje – atrasti kristalo drūzą, rasti dar iki tol neatrastas naujas galimybes, įdomias veiklos sritis.

Mėnesio pradžioje į gyvenimą pažvelkite, kaip kuriantis menininkas – nauju kampu, norintis suteikti savo kūriniui – gyvenimui – naujų spalvų. Kuo daugiau dėmesio skirkite ir mažiesiems, jų talentų ir gabumų atskleidimui.

Pirmos dekados pabaigos dienos, jautresnių Saulės ir Veneros ritmų įtakoje – kontrastingos, stiprių energijų, gali tikrinti jūsų kantrybę bei ištvermę.

Antrąją dekadą iki sausio vidurio, kol dar Merkurijus juda direkcine kryptimi, stenkitės atlikti svarbiausius požiūrių derinimo, sutarčių rengimo ir pasirašymo darbus. Antroje mėnesio pusėje palankiau bus tęsti tai, ką jau esate pradėję.

Sausio 18-tą Ketu iškeliavus iš Šaulio ženklo, vėlesnėmis dienomis kiek lengviau atsipūsite. Tačiau sausio 20-tą Saulei atkeliavus į jums opozicinį Vandenio ženklą, labiau pasirūpinti reikėtų savo ir artimųjų sveikata, bei pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. Tad turint galimybę, sausio trečioji dekada – būtų palankus laikas jūsų atostogoms. Likę darbuose – darbus derinkite su aktyviu poilsiu, daugiau laiko skirkite mėgstamam hobiui, pabuvimui gamtoje.

Puikių vidinių atradimų jums sausį!

Mergelė

Įdomių staigmenų mėnuo. Šio mėnesio dienomis galite jaustis, lyg uždėte buvusiame tamsiame kambaryje šviesą. Pamatyti daugelį buvusių neaiškių įvykių bei situacijų labai ryškiai. O tarp patiriamų netikėtumų, dažniau sulauksite ir malonių staigmenų.

Mėnesio pradžia palanki gilesniems apmąstymams. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai Ožiaragio ženkle, pats metas tolesnių tikslų išsikėlimui, naujų krypčių paieškoms.

Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu, palanku ieškotis nuotolinių darbų, papildomų finansinių šaltinių, spręsti nekilnojamo turto klausimus.

Svarbiausius darbus, veiklų paieškas planuokite iki sausio 15-os, kol Merkurijus juda direkcine kryptimi.

Sausio 18-ą Kylančiam Mazgui atkeliavus į Jaučio ženklą, norėsis didesnį dėmesį skirti materialaus pagrindo kūrimui. Tam palanki jums bus trečioji sausio dekada. Saulei perėjus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, gyvenimo tempas pagreitės.

Sausio 21-22-a – Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu – šaunus laikas draugystei ir meilei.

Trečia dekada – tinkama ir suplanuotiems gyvenamos vietos pokyčiams.

Ypač palankus laikas siekiantiems karjeros bei kuriantiems nuosavą veiklą – nuo sausio 24-os dienos, kai į Ožiaragio ženklą įžengs Marsas.

Šaunių patyrimų jums sausį!

Svarstyklės

Įdomių ir stiprių patyrimų mėnuo. Kai kada gali atrodyti, kad gyvenimas surinko į vieną puokštę visą eilę iššūkių, svarbių klausimų, netikėtų įvykių ir visa tai ėmė ir įteikė jums.

Tad šio mėnesio dienomis ypač svarbu bus susidėlioti prioritetus, sau įvardinant tai, kas yra svarbiausia jums patiems, o ne vien tai kiek daug iš jūsų darbuose tikisi kiti.

Pirmos dekados astrologiniai ritmai ragins, sprendžiant problemas, panaudoti jūsų diplomatinius sugebėjimus, tartis, derinti požiūrius, ieškoti kompromiso ir sutarimo. Tam ypač palankus laikas Merkurijui judant direkcine kryptimi – pirma mėnesio pusė.

Venerai judant retrogradine kryptimi, antrąją dekadą susilaikykite nuo nepamatuotos finansinės rizikos, realiai vertinkite savo finansines galimybes, jų tolesnę perspektyvą.

Iš Dvynių ženklo sausio 18-ą iškeliavus Kylančiam Mazgui, vėlesnėmis dienomis būsite linkę ne tik visas jėgas nukreipti į vieną tikslą, bet ir paieškoti naujų galimybių, o kai kas – ir kitų veiklų.

Nuo sausio 20-os Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, dažniau generuosite įdomias, originalias idėjas. Tad trečiąją dekadą ieškokite galimybių jas realizuoti.

Sausio 30-a, Venerai vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, paskutinės sausio dienos ypač palankios jums draugystės ir meilės kūrimui, romantiniams patyrimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums sausį!

Skorpionas

Stiprių patyrimų mėnuo. Jo dienos dažnai primins baltų-juodų dryžių zebro kailį. Dienas netgi galima būtų padalinti į dvi kontrastingas grupes: iki sausio 18-os ir po sausio 18-os.

Sausio pradžia, keičiantis Mėnulio fazei, ypač svarbi tarpusavio ryšių su mylimu žmogumi stiprinimui, santarvės namuose kūrimui. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jums bus tinkamas metas įvertinti naujas veiklos kryptis, numatyti tolesnius kelius į sėkmę.

Pirmos dekados pabaiga dažniau pareikalaus labai greitos jūsų reakcijos bei lankstumo.

Į jūsų ženklą sausio 18-ą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui, stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija, o kartu aiškės tos sritys, kuriose tai reikėtų pritaikyti. gali aiškėti buvę užleistos problemos tad svarbu bus įvertinti šalia esančių įdedamas pastangas, dažniau susilaikyti nuo aštresnės kritikos. Gali išryškėti ir tai, į ką mažiau iki šiol kreipėte dėmesio: tiek darbuose, tiek ir galbūt kieno buvę užleisti sveikatos ar tarpusavio santykių klausimai. Tad tinkamas metas labiau pasirūpinti tiek savo, tiek ir artimųjų sveikata, ir giedro, tiek darbe tiek ir namuose, klimato kūrimu.

Saulei perėjus sausio 20-ą į Vandenio ženklą, norėsis ženklesnių pokyčių. Jiems reikėtų kruopščiau pasiruošti.

Jupiteriui keliaujant Žuvų ženklu, lengviau atskleisite ir savo kūrybines galias. Trečioji dekada svarbi ir jūsų rūpestingam pasirūpinimui vyresnio amžiaus giminaičiais.

Daug meilės jums sausį!

Šaulys

Naujų didelių planų kūrimo mėnuo. Sausio dienomis jūsų ženklu keliaujant Marsui energijos netrūks, tad jau mėnesio pradžioje ir uždavinius sau kelsitės nemažus.

Pirmąją dekadą, įvertinus pasiektus rezultatus, dar gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtųjų darbų užbaigimo. Jos pabaigoje, jautresnių Saulės ir Veneros ritmų įtakoje, būtinas didesnis atsargumas kelyje, užsiimantiems verslu patartina susilaikyti nuo abejotinų finansinių sandorių.

Antros dekados pradžia ypač palanki požiūrių derinimui, santarvės paieškoms. Sausio 11-12-a tiktų tiek deryboms, sutarčių ruošimui, tiek ir nekilnojamo turto operacijoms. Ieškantys darbų laikotarpiu iki sausio 15-os lengviau galite rasti jums tinkamą pasiūlymą.

Sausio 18-ą iš jūsų ženklo iškeliavus Kylančiam Mazgui, net gali atrodyti, kad nuo jūsų pečių nukėlė didelį svorį. Aiškės situacijos bei aplinkybės, lengviau matysite ir naujus kelius į sėkmę.

Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, kai kurie svajos kad ir apie trumpas atostogas, o likę darbuose dalinsis su kolegomis naujais sumanymais bei darbinėmis idėjomis.

Remonto-statybų darbams, interjero atnaujinimo darbų pradžiai ypač palankus laikas iki sausio 24-os, kol Marsas vieši jūsų ženkle. Vėliau – ramesnis metas, kai šaunu būtų tęsti tai, ką jau esate pradėję.

Sausio trečios dekados 27-28 ir 29-ta dienos, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu. ypač šaunios galėtų būti draugystei ir meilei,

Šaunių patirčių jums sausį!

Ožiaragis

Sausis jums – ypatingo palankumo mėnuo, kai galėsite imtis įgyvendinti svarbiausius savo sumanymus. Prasidėjęs Saulės viešnage karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, šis mėnuo ragins kurti tolesnius strateginius planus, koncentruotis į karjeros augimą, materialaus pagrindo kūrimą bei stiprinimą.

Pirmoji dekada, prasidėjus Mėnulio jaunačiai jūsų ženkle, palanki naujai jūsų pradžiai. Tiktų nekilnojamo turto operacijoms, darbų paieškoms, o jį suradusiems – darbo naujoje vietoje pradžiai.

Venerai jūsų ženkle judant retrogradine kryptimi, darbuose kai kurie prisiminsite ir atidėtas anksčiau kilusias idėjas. Galbūt pats metas imtis ir jas įgyvendinti?

Šį mėnesį svarbūs bus ir tarpusavio santykių klausimai. Darbų sūkurio įsukti į veiklas, pasirūpinkite, kad artimam žmogui netrūktų jūsų meilės ir dėmesio.

Kylančiam Mazgui sausio 18-ą atkeliavus į Jaučio ženklą, norėsis susitelkti ties konkrečiais darbais, karjera, verslu. O taip pat šiuo laikotarpiu kai kam kils šaunių minčių ir kaip pertvarkyti savo namus.

Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, nuo sausio 20-os – jums ramesnis atokvėpio metas, kai norėsis sutelkti dėmesį tik į savo pagrindinį tikslą, nešvaistyti laiko mažai reikšmingiems dalykams.

Marsui perėjus iš Šaulio į jūsų ženklą, nuo sausio 24-os – jums kaip sportininkui, įsijungs antrasis kvėpavimas. Tad visomis jėgomis kibkite į pradėtuosius darbus, įveikite išsikeltus uždavinius.

Žvaigždžių palankumo jums sausį!

Vandenis

Naujų sprendimų paieškos mėnuo. Ir jei galvojote, kad jau gyvenimas jus nebegali nustebinti, tai šis mėnuo galės paskatinti tuo suabejoti. Jau mėnesio pradžia stebins netikėtumų ir keistų situacijų įvairove. Ką darbuose, o ką ir asmeniniame gyvenime. Tuos, kuriuos jų darbuose pasiekimai nebuvo pakankamai įvertinti ir nepateisino jūsų lūkesčių, pirmos dekados astrologiniai ritmai ragins ieškoti naujų darbų, kitokių sprendimų ir išeičių. Merkurijui keliaujant jūsų ženklu iki sausio 15-os direkcine kryptimi, tam variantų nestokos – svarbu bus tik tinkamai iš jų pasirinkti. Tad šis laikas palankus tiek paieškoms, darbo pokalbiams tiek ir naujai jūsų veiklos pradžiai.

Sausio 15-ą Merkurijui pradėjus judėti retrogradine kryptimi kai kas grįšite spręsti anksčiau atidėtuosius kas darbuose, o kas ir namuose, klausimus. O Saturno viešnagė jūsų ženkle ragins didesnį dėmesį skirti ne tik darbams, bet ir gyvenimo prasmės paieškoms.

Saulei atkeliavus į jūsų ženklą nuo sausio 20-os – prasidės jums ypač energingas ir veiklus laikotarpis. Tad trečiąją dekadą darbai rankose degte degs, būkite iniciatyvūs ir išradingi. Kai kam pasiseks ir asmeninių santykių srityje – tai tinkamas metas ne tik dalykinėms, bet asmeninėms pažintims.

Nuotaikingo bei kūrybingo jums sausio!

Žuvys

Mėnuo, kai galite jaustis, kaip jus simbolizuojančios žuvytės nardančios po ledu. Jupiteriui atkeliavus į jūsų ženklą, gilinsitės į savo vidinius patyrimus, įžvalgas ir nuojautas. Tai laikas, kai norėsis bent retkarčiais pabūti savo pačių susikurtame pasaulyje, atsitraukti nuo išorinio šurmulio, išsigryninant dvasines vertybes. Tam palanki jau pirmoji sausio dekada.

Antros dekados pradžia tinkama ir materialių klausimų sprendimui. Tai geras laikas konkretiems, finansinę padėtį stiprinantiems veiksmams, pagrindinių bei papildomų veiklų paieškoms.

Sausio 18-ą Nusileidusiam Mazgui atkeliavus į Skorpiono ženklą norėsis labiau pasirūpinti savo ir artimųjų gera sveikata bei savijauta. Kai kam gali išryškėti ir tarpusavio santykiuose buvę užslėpti povandeniniai akmenys. Tad kils būtinybė geriau išgirsti vienas kitą, tartis, derinti savo veiksmus su partneriu.

Sausio 20-ą Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, dažniau lankys būsimų pokyčių nuojauta, tinkamo meto laukimas.

O pačios paskutinės sausio dienos jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje ragins įveikti abejones, nepasitikėjimą rytdiena, rinktis naujas šviesias viltis.

Giedros nuotaikos ir sėkmės jums sausį!