2022 m. balandžio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. balandžio horoskopas

Mėnuo, kurio dienomis gali atrodyti, kad laikas susispaudė į spyruoklę, kuri būtent dabar ims ir staiga išsities. Jo dienos, tebesitęsiant kaimynystėje karui, pasižymės netikėtų įvykių, situacijų gausa, į kurias reikės reaguoti labai greitai.

Mėnesio pradžioje, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, gyvenimas ragins ieškoti naujo požiūrio, imtis konkrečių būtinų, kad situacija keistųsi į gera, veiksmų.

Antrąją dekadą Merkurijui perėjus iš Avino į Jaučio ženklą, metas karjeros pokyčiams, palankus ieškantiems naujų veiklų. Mėnesio vidurys – savotiškas virsmo metas: Juodasis Mėnulis iškeliaus iš Dvynių į Vėžio ženklą, O atšventus Velykas, į daugelį dalykų pažvelgsite kūrybingai, atrasdami originalias išeitis bei netikėtus sprendimus.

Balandžio 20-ą Saulė pereis iš Avino į Jaučio ženklą, kuriame viešint Uranui ir Kylančiam Mazgui, į pirmą planą ims kilti materialūs uždaviniai.

Trečios dekados pabaiga – aštresnio astrologinio fono: balandžio 30-ą prasidės dalinis Saulės užtemimas. Tai laikas, kai reikėtų labiau pasirūpinti savo artimaisiais. Bendraujant rinktis šviesias mintis.

Sėkmingo jums balandžio!

DELFI Video

Avinas

Balandis jums – labai energingas, veržlus mėnuo. Net įtampos kupinomis jo dienomis jausite stiprios energijos antplūdį, norėsis apginti tiesą, Šioms dienoms ypač tiktų posakis: kada, jei ne dabar?

Jūsų ženkle viešint Saulei, Merkurijui ir Chironui, pirmąją dekadą būkite drąsūs, ryžtingai įgyvendinkite naujas idėjas. Ypač tam palankus metas, balandžio 5-oji – Venerai keliaujant karališkuoju Vandenio – ir balandžio 7-oji – Saulei viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje. Būtent šias dienas rinkitės esminiams sprendimams, konkretiems suplanuotiems veiksmams. O štai balandžio 8-ą – Veneros – ritmų įtakoje, būtinas didesnis atidumas kelyje ir buityje.

Balandžio 15-ą Marsui perėjus iš Vandenio į Žuvų ženklą, vėlesnėmis antros dekados dienomis lengviau atskleisite kūrybines galias, būsite linkę padėti savo artimui. Atšventusieji Velykas o taip pat ir savo gimtadienius, pajusite jėgų antplūdį, jausitės kaip naujai gimę: energingi, pasiruošę pokyčiams.

Saulei 20-ą dieną perėjus iš jūsų į Jaučio ženklą, trečioji dekada palanki darbų paieškoms bei naujos veiklos pradžiai. O paskutinę balandžio dieną prasidėjęs dalinis Saulės užtemimas ragins atsisakyti to, kas jums trukdo judėti į priekį,

Energingo bei veiklaus jums balandžio!

Jautis

Aštrių situacijų mėnuo. Jos dienos ragins kaupti jėgas. O kai kuriomis šio mėnesio dienomis įveikinėsite vis vieną po kitos iškylančias kliūtis. Kai kada ši kova su jomis gali, kaip pasakoje, priminti drakono galvų kapojimą, kai vietoj vienos galvos išauga netgi dvi, tad, siekiant sėkmės, atkaklumas šioje kovoje jums iš tiesų pravers.

Tai aktualu, prasidėjus jaunačiai, jau pirmąją mėnesio dekadą. Šios balandžio dienos, Saulei, Merkurijui ir Chironui viešint Avino ženkle,palankios aktyviems fiziniams veiksmams.

Antroji dekada, balandžio 11-ą į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, svarbi tolesniems karjeros planams. Tai tinkamas laikas pradėtųjų projektų tęstinumui. Vėlesnės antrosios dekados dienos – tinkamas metas persikraustymo, remonto – statybų darbams ir,žinoma, gražioms Velykų šventėms.

Balandžio 20 –tą Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, jums prasidės energingas, stiprių energijų laikotarpis, svarbus įgyvendinant konkrečius planus bei materialius sumanymus.

Balandžio 30-ą – prasidedantis jūsų ženkle dalinis Saulės užtemimas ragins šiuo laikotarpiu peržiūrėti ateities planus.

Didelės sėkmės jums balandį!

Dvyniai

Balandis jums – atkaklių žingsnių mėnuo. Jo dienoms tiktų išmintingas patarimas: belskite, kol bus atidaryta. Kartu šio mėnesio dienomis stiprės bei gilės vidiniai išgyvenimai, būste linkę padėti patyrusiems karo nelaimes. Jau pirmosiomis dienomis artimos Saulės, Merkurijaus ir Mėnulio pozicijos Avino ženkle įtakoje, galimi kontrastai. O darbe patys pagalbos, paramos šiuo metu galite sulaukti iš tų, iš ko mažiausiai tikėtumėtės.

Mėnesio pradžia, kartu su prasidėjusia Mėnulio jaunatimi, palanki naujų jūsų sumanymų bei idėjų įgyvendinimui. Tam jums sėkminga, Merkurijui keliaujant Avino ženklu, pirmoji mėnesio dekada.

Antros dekados pradžioje darbų tempas gali kiek palėtėti. O Iš jūsų ženklo balandžio 15-tą iškeliavus Juodajam Mėnuliui, vėlesnės antros dekados dienos palankios ypač svarbioms gyvenimo permainoms. Šios dienos tiktų sutarčių pasirašymui, darbo naujoje vietoje pradžiai. Saulei perėjus į Jaučio ženklą, intensyvės ir gausės nuolatinių darbų krūvis.

Paskutinę balandžio dieną – prasidėjus daliniam Saulės užtemimui, rinkitės optimizmą, šviesias mintis.

Kūrybingo jums balandžio!

Vėžys

Netikėtumų kupinas mėnuo. Jo dienos stebins nelauktų įvykių gausa, būtinybe greitai priiminėti ryžtingus sprendimus, o kartu džiugins pavasariniu gamtos atgimimu.

Jau mėnesio pradžioje, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, sėkmingi būtų greiti, ryžtingi jūsų žingsniai. Antros dekados pradžioje palanku būtų pabaiginėti pradėtuosius projektus.

Svarbiausius darbus savo veikloje, o taip pat kurdami bei stiprindami tarpusavio santykius, nuveikite iki balandžio 15-os dienos. Tai tinkamas laikas ne tik nekilnojamo turto operacijoms, bet, kai kam – sužadėtuvėms, o kažkam, ir bendro gyvenimo pradžiai. Į jūsų ženklą atkeliavus Juodajam Mėnuliui, vėlesnėmis antros dekados dienomis svarbių susitikimų geriau neplanuoti. Į Žuvų ženklą, kuriame jau viešės Venera, atkeliavus ir Marsui, stiprės jūsų intuicija, altruizmas ir empatija. Velykų šventė suteiks progą visos šeimos susibūrimui.

Balandžio 20-tą Saulei perėjus į Jaučio ženklą, į pirmą planą kils darbo bei karjeros klausimai. Tai metas po truputį stiprinti materialų pagrindą. Dienos palankios remonto – statybų užbaigimui.

O mėnesio pabaigoje prasidėjęs dalinis Saulės užtemimas primins būtinybę įveikti abejones ir nerimo mintis.

Daug meilės jums balandį!

Liūtas

Balandis jums – energingas, kontrastų kupinas mėnuo. Jo dienos – ryžtingiems sprendimams bei svarbiems pasirinkimams. Jau mėnesio pradžioje, prasidėjus jaunačiai, būkite greiti, darbų neatidėliokite. Dienos tiks naujų projektų pristatymui, o kai kam – darbo naujoje vietoje pradžiai.

Ypač palanki svarbiems jūsų sprendimams bei pasirinkimams, jūsų talentų atskleidimui ir lyderystei. Balandžio 5-tą, Venerai ir Merkurijui, viešint karališkuosiuose laipsniuose, metas svarbus kuriantiems bei stiprinantiems gražius tarpusavio ryšius. O štai sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje – 8-ą dieną svarbių reikalų geriau nespręsti. O įveikiant trukdžius jums padės ir humoro jausmas.

Balandžio 15-tą Marsas pereis į Žuvų ženklą. Tai ypatingas laikas jūsų kūrybinių galių atskleidimui.

Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Vėžio ženklu, ypatingą savo dėmesį skirkite artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams. Velykų šventės suteiks progų džiugiam, turiningam šeimos laisvalaikiui.

O Saulei perėjus į Jaučio ženklą, trečiąją dekadą gilinsitės į darbo projektus, aktualūs bus karjeros augimo klausimai.

Paskutinę balandžio dieną, prasidėjus daliniam Saulės užtemimui, atsirinkite žinias. Tai metas namų pertvarkai, atsisakant to, kas nebereikalinga.

Sėkmingo jums balandžio!

Mergelė

Tai turiningas įvykiais mėnuo. Jo dienos kai kada gali priminti sūkuringą vėją, atnešantį ženklias gyvenimo permainas.

Mėnesio pradžioje, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, o Merkurijui ir Saulei viešint Avino ženkle, būkite energingi bei ryžtingi, nebeatidėliodami imkitės pribrendusių pokyčių.

Pirmoji mėnesio savaitė astrologinių ritmų įtakoje, palanki stambesniems pirkiniams, kai kam – seniau planuoto geresnio automobilio įsigijimui.

Mėnesio viduryje, Marsui perėjus į jums opozicinį Žuvų ženklą, darbų tempas gali kiek palėtėti. Tai laikas, kai lengviau atskleisite savo kūrybinius sugebėjimus. Juodajam Mėnuliui perėjus į Vėžio ženklą, kuo daugiau savo dėmesio skirkite namiškiams, o taip pat jaukumo namuose kūrimui. Atšventę Velykas ir su mažaisiais paridenę margučius, kibsite į kasdieninius darbus, o kai kas pavasariškai tvarkysis sode ar savo darže.

Saulei perėjus į Jaučio ženklą, trečiosios dekados dienos tiktų statybų-remonto, aplinkos tvarkymo darbams. Mėnesio pabaiga jums metas darbų ir naujų projektų pradžiai. O mėnesio pabaigoje prasidėjęs dalinis Saulės užtemimas ragins branginti tai, kas tikra, kas turi gyvenime išliekamąją vertę.

Turiningo jums balandžio!

Svarstyklės

Balandis jums – keistų situacijų mėnuo. Jos dienos kai kada gali priminti netikėtų įvykių kupiną filmą, kai sunku būtų kai kada patikėti, kad tai – vyksta realybėje. Tokia gali būti, tebesitęsiant karui kaimynystėje, jau mėnesio pradžia.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, metas įdomus netikėtais susitikimais. Tai tinkamas laikas deryboms, nuomonių derinimui, bendro požiūrio radimui. Jausite norą kuo daugiau nuveikti.

Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, pirmos dekados pabaigoje darbų tempas kiek palėtės. Tai gilesnių apmąstymų ir analizės laikas, tinkamas pradėtųjų projektų užbaigimui.

Antros dekados pradžioje, kol dar Marsas vieši Vandenio ženkle, lengviau kils įdomių idėjų ir sumanymų. Dalinkitės jomis su artimaisiais ir kolegomis.

Mėnesio viduryje galimos netikėtos žinios,Juodajam Mėnuliui iškeliavus iš Dvynių ženklo, tai laikas, kai galėsite išmokti kai ką įdomaus ir visai naujo. Jis tinkamas naujų planų kūrimui, palankus dalykiniams susitikimams bei komandiruotėms. Po gražių Velykų švenčių, ypač tiktų kūrybinių gebėjimų atskleidimui.

Saulei perėjus į Jaučio ženklą, nuo balandžio 20-os daugės darbų, gausės įpareigojimų, o ir namuose, savo aplinkoje rasite kur nukreipti savo energiją,

Šviesių minčių ir sėkmės jums balandį!

Skorpionas

Balandis jums – audringas mėnuo. Jo dienos – konkrečių stiprių žingsnių metas, kai galėsite užsitęsusias problemas išspręsti tarsi vienu kirčiu perkertant Gordijaus Mazgą. Tam palankios, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jau pirmosios balandžio dienos.

Pirmoji dekada astrologinių ritmų įtakoje, tiktų požiūrių derinimui, bendros pozicijos formavimui, kolektyviniam darbui. Antros dekados pradžia pasižymės netikėtumų gausa.

Balandžio viduryje Marsui atkeliavus į Žuvų ženklą, o Juodajam Mėnuliui – į Vėžio ženklą, norint ženklių permainų, keisti situacijas, vėlesnėmis antrosios dekados dienomis, reikės daugiau nei įprastai jūsų pastangų bei atkaklumo. kai kada gali net atrodyti, kad judate į priekį, kaip brisdami srauniu vandeniu, kiekvienu savo žingsniu, įveikdami jo pasipriešinimą ir inerciją. Jums padės jūsų atkaklumas bei ryžtas.

Po gražios Velykų šventės būsite linkę padėti savo artimui.

Saulei perėjus iš Avino į Jaučio ženklą, nuo balandžio 20-os, palanku ieškoti naujų pagrindinių ir papildomų darbų, kitų finansinių šaltinių.

Paskutinę balandžio dieną prasidėjęs dalinis Saulės užtemimas ragins kiek palėtinti tempą, darbus dažniau derinti su poilsiu.

Ištvermės ir gyvenimo džiaugsmo jums balandį!

Šaulys

Balandis jums – ypač darbingas mėnuo. Jo dienomis nuveikti galėsite ypač daug. Saulei keliaujant Avino ženklu, jums, kaip sportininkams, įsijungs antrasis kvėpavimas, tad energijos netruks.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis ypač palanki naujai jūsų pradžiai: ar tai būtų darbe naujas projektas, ar karjeros pokytis, ar naujos draugystės pradžia. Palankių Veneros ritmų įtakoje ypač tinkama 5-ta mėnesio diena, kai materialiame plane nuveikti galėsite išties daug.

Antros dekados pradžioje,Merkurijui įžengus į Jaučio ženklą, laikas – dalykiniams susitikimams ir darbo pokalbiams. Mėnesio viduryje Juodajam Mėnuliui perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai, artimiesiems. Marsui perėjus į Žuvų ženklą, stiprės kūrybinės galios. O po smagios Velykų šventės norėsis daugiau laisvalaikio leisti gamtoje, pasidžiaugiant pavasariniu atgimimu.

Svarbiausius darbus planuokite iki balandžio 20-tos, kol dar Saulė vieši Avino ženkle. Jai perėjus į Jaučio ženklą, būsite linkę koncentruotis į buitinius, materialius klausimus. Mėnesio pabaigoje prasidėsiantis dalinis Saulės užtemimas gali kai kam išryškinti tarpusavio santykių problemas. Tad bendraujant jūsų kantrybė šiomis dienomis ypač pravers.

Daug ištvermės jums balandį!

Ožiaragis

Pokyčių mėnuo. Jo dienomis gali atrodyti, kad gyvenimas tarsi pasidalino į dvi dalis. Viena jų jau ryte prasidedanti žinių karo kaimynystėje tikrinimu, o kita – nukreipta į įprastinę jūsų veiklą. Tad svarbu bus savyje rasti vidinę pusiausvyrą, gebėti nukreipti jėgas svarbiausių tikslų link, o kartu įžvelgti gyvenime kuo daugiau šviesesnių dalykų.

Mėnesio pradžioje, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, penktadienį visas savo jėgas nukreipkite pagrindinio tikslo link. Antroji mėnesio dekada atneš ryškių permainų, kai kam, – ir įdomių pokyčių savo veikloje. Balandžio 15-tą Juodajam Mėnuliui pradėjus keliauti Vėžio ženklu, kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai, artimiesiems.

Sulaukę su šeima šv. Velykų, kartu kursite naujus ateities planus.

O Saulei atkeliavus į Jaučio ženklą,į pirmą planą kils materialūs uždaviniai. Kai kas ryšis keisti veiklos pobūdį, imtis kažko visai naujo. Tad trečios dekados dienos palankios dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, bendraminčių ir sąjungininkų paieškai. Mėnesio pabaigoje dėl dalinio Saulės užtemimo aštresnių astrologinių ritmų, būtinas atsargumas kelyje ir buityje.

Turiningo jums balandžio!

Vandenis

Intensyvios veiklos mėnuo. Jo dienos pasižymės svarbių žinių gausa, o taip pat ir vis didėjančiu darbų krūviu. Šio mėnesio dienomis bus ypač svarbi reaguojant į besikeičiančias situacijas greita jūsų reakcija. Jau mėnesio pradžioje Saulei keliaujant Avino ženklu, norėsis ženklių pokyčių. Energingai imkitės pribrendusių permainų, gyvenimo permainų.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, laikas įdomus netikėtomis pažintimis bei susitikimais. Kartu šio mėnesio pradžia, Venerai ir Marsui tebekeliaujant Vandenio ženklu kai kam bus ypatinga tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui. Balandžio 5-tą Venerai perėjus į Žuvų ženklą, gilės įžvalgos, stiprės intuicija. Tai pravers pirmąją dekadą priimant svarbius jums sprendimus.

Antrąją dekadą Marsui išėjus iš jūsų į Žuvų ženklą, darbų tempas kiek palėtės. Iš Dvynių ženklo balandžio 15-tą iškeliavus Juodajam Mėnuliui, lengviau atsirinksite žinias. Metas palankus dalykiniams susitikimams, sutarčių rengimui.

Ypač sėkminga jums Saulės ir Merkurijaus įtakoje, būtų balandžio trečioji dekada, kai galėtumėte imtis ženklių permainų, pradėti kažką visai naujo. Paskutinėmis mėnesio dienomis dėl sudėtingesnių astrologinių ritmų, daugiau laiko skirkite savo kūrybiniam poilsiui.

Sėkmingų pokyčių jums balandį!

Žuvys

Idėjų realizavimo mėnuo. Šiomis permainingomis balandžio dienomis į gyvenimą reikės žvelgti kūrybingai, atsitraukiant nuo streso, nuo įtampos, rasti einamiems įvykiams netikėtas išeitis bei sprendimus.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis suteiks naują kūrybos impulsą. Panaudokite jį ne tik meninei saviraiškai, bet ir kurdami savo pačių ateitį. Tad, jau pirmos balandžio dekados dienomis, paieškokite būdų kaip įgyvendinti kilusias idėjas.

Antrąją dekadą į jūsų ženklą atkeliavus ir Marsui, stiprės jūsų įžvalgos, lengviau rasite reikalingas žinias dažniau būsite linkę ištiesti pagalbos ranką, padėti savo artimui.

Balandžio 15-tą Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Vėžio ženklu, kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai ir namams. Kurkite juose jaukią atmosferą, laukdami Velykų šventės, padėkite mažiesiems atskleisti jų talentus ir gabumus.

Saulei perėjus į Jaučio ženklą ieškantys darbų, būkite aktyvūs. Šiuo metu lengviau rasite naujų ar papildomų darbų pasiūlymų. O paskutinę mėnesio dieną prasidėjus Saulės užtemimui, įveikite nerimo mintis, rinkitės šviesias viltis, veiklas, gausinančias gyvenimo džiaugsmą.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!