2022 m. birželio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. birželio horoskopas

Pirmasis vasaros mėnuo permainingas, jautrus. Jo dienos savo įvykių dūžiais gali priminti širdies plakimą. Tebesitęsiant karui Ukrainoje, kai kada ir paspartėjusiu ritmu.

Mėnuo prasidės jautriai, emocingai. Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, kuriame vieši Lilit, jautriau reaguosite į įvykius bei situacijas, kai kada atrodys, kad jos paliečia pačią jūsų širdį.

Pirmos savaitės pabaigoje, sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje, svarbių veiklų dar neplanuokite. Geriau džiugiai nusiteikite gražiai Tėvo dienos šventei. O svarbioms permainoms palankesnė antroji birželio savaitė. Venerai keliaujant Jaučio ženklu, o nuo birželio 8-os Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, laikas palankus ieškantiems naujų veiklų, o taip pat kuriantiems materialų pamatą, gerinantiems buitį.

Mėnesio vidurys – kovingas. Artimos Marso ir Chirono pozicijų Avino ženkle įtakoje, norėsis greitų sprendimų bei konkrečių rezultatų.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, trečiąją dekadą į pirmą planą iškils šeimai aktualūs klausimai.

Mėnesio pabaiga gali pateikti nemažai netikėtumų. Tad birželio 23-24-ą dienomis, švenčiant Jonines, sudėtingesnių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje venkite aštresnių situacijų: būtinas didesnis atidumas buityje ir kelyje bendraudami rinkitės švelnius žodžius.

Paskutinėmis mėnesio dienomis svarbu bus išlikti pozityviems, įžvelgti šviesą tunelio gale.

Sėkmingų permainų jums birželį!

DELFI Video

Avinas

Ryžtingų sprendimų mėnuo. Jo dienomis Marso ir Jupiterio, keliaujančių jūsų ženklu, astrologiniai ritmai ragins kaip sportininkui į finišą, įveikiant kelyje pasitaikančius trukdžius ar kliūtis. drąsiai ir energingai veržtis į priekį.

Jau mėnesio pradžioje norėsis ženklių permainų. Vis tik pirmosios mėnesio dienos ragins gilintis į situacijas, pirmenybę teikti kolektyviniams veiksmams.

Pirmos savaitės pabaigoje, sudėtingesnių Saulės ritmų įtakoje, susilaikykite nuo kritikos bei kategoriškų sprendimų.

Po gražios Tėvo dienos, vėlesnės pirmos dekados dienos, Merkurijui pradėjus vėl judėti direkcine kryptimi – jums ypatingas žvaigždžių palankumo metas, kai nuveikti galėtumėte ypač daug. Tiek savo veikloje, tiek ir kai kas asmeniniame gyvenime.

Antroji dekada – gerų permainų laikas. Ypač birželio 14-15-a ir 17-a dienos palankių astrologinių ritmų įtakoje, tiktų svarbių sprendimų paieškoms, darbo ir karjeros pokyčiams. Laikas palankus kai kam ir gyvenamos vietos keitimui.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, trečioji dekada – metas apibendrinti pasiektus rezultatus, įsitvirtinti darbuose.

Birželio 23-24-ą dienomis, Merkurijui ir Marsui įžengus į griaunamuosius laipsnius, būkite atsargesni kelyje, o bendraudami ieškokite sutarimo.

Mėnesio paskutinėmis dienomis kuo daugiau savo dėmesio skirkite artimiesiems, šeimos reikalams.

Turiningo ir įdomaus jums birželio!

Jautis

Mėnuo, kuriam tiktų išmintis: ką pasėsime, tą ir nupjausime. Jūsų ženklu keliaujant Venerai, laikas sėti ne tik tiesiogine, bet ir plačiąja prasme: stiprinti materialų pagrindą, generuoti, diegti naujas idėjas, pradėti paruoštus, perspektyvą turinčius projektus.

Jau mėnesio pradžia įdomi netikėtomis galimybėmis bei pasiūlymais. Gilinkitės į gaunamas žinias, įsiklausykite ir ką jums pataria jūsų intuicija.

Pirmos savaitės pabaigoje, sudėtingesnių Saulės ritmų įtakoje, bendraudami venkite konfliktų bei nesutarimų. O po gražios Tėvo dienos, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, jums – aktyvių veiksmų metas. Ypač jums palankios dienos kai Merkurijus nuo birželio 13-os prisijungs prie jūsų ženkle viešinčios Veneros. Tad šiuo laikotarpiu svarbių sprendimų neatidėliokite. Beje, pirmos dekados pabaigoje ir antrosios dekados dienomis, netikėtai atrasti save galite naujoje kūrybinėje veikloje.

Ypač sėkmingas metas, jūsų ženklu keliaujant Venerai, – iki birželio 23-ios dienos. Tai laikas nekilnojamojo turto operacijoms, palankus ieškantiems geriau apmokamų darbų, pasiryžusiems karjeros pokyčiams.

Birželio 21-ą dieną Saulei perėjus į Vėžio ženklą, o 23-čią Venerai iškeliavus iš jūsų ženklo, vėlesnės dienos palankios ne tik aktyviai fizinei veiklai, namų jaukumo kūrimui, bet ir tarpusavio ryšių kūrimui ir stiprinimui.

Daug meilės jums birželį!

Dvyniai

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Jos dienomis galite jaustis energingoje gyvenimo tėkmėje, jus plukdančioje reikiama kryptimi ir sudarančia galimybes realizuoti svarbiausius tikslus.

iki birželio 7-os dienos, Merkurijui judant dar retrogradine kryptimi siekiant greitų rezultatų, svarbu būtų situacijų neperspausti, į gyvenimą pažvelgti dažniau optimistiškiau, pasidžiaugti tarpiniais, kad ir nedideliais pasiekimais.

Vėlesnėmis dienomis, Merkurijui judant jau direkcine kryptimi, siekdami sėkmės, būkite greiti ir energingi, lanksčiai reaguokite į situacijas ir aplinkybes.

Draugystei ir meilei, Merkurijaus ir Saulės ritmų įtakoje, jums ypač palankus periodas antroji birželio dekada. Šios dienos palankios darbo, o kai kam ir asmeninėms gyvenimo permainoms.

Ypač didelį energijos antplūdį pajausti galite atšventę savo gimtadienį.

Svarbiausius darbus stenkitės nuveikti iki birželio 21-os dienos, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle. Jai iškeliavus iš jūsų ženklo iš jūsų ženklo, darbų tempas kiek palėtės. Birželio 23-24-ą dienomis, Merkurijui ir Marsui įžengus į griaunamuosius laipsnius, – galimas iliuzijų metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys. Į jūsų ženklą atkeliavus Venerai, vėlesnės trečios dekados dienos ieškantiems savojo žmogaus, palankios naujoms pažintims, o jau suradusiems –romantiškiems patyrimams, išvykoms ir kelionėms.

Džiugios nuotaikos jums birželį!

Vėžys

Naujų galimybių mėnuo. Jos dienomis jei gyvenimas ir išsyk nepateiks sėkmės ant lėkštutės, tačiau suteiks progų ir galimybių ją susikurti.

Mėnesio pradžioje, jūsų ženklu tebekeliaujant Juodajam Mėnuliui, jums pravers kruopštus sprendimų apmąstymas, tolerancija bei atkaklumas. Šios savybės bus naudingos sprendžiant ir šeimai aktualius klausimus. Bendraujant svarbu bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, o priimant sprendimus – įsiklausyti į savo vidinį balsą – intuiciją.

Po džiugios tėvo dienos, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, ir nuo birželio 13-os dienos jam sugrįžus į Dvynių ženklą, antrąją dekadą ieškantiems naujos veiklos, palankūs dalykiniai susitikimai, darbo pokalbiai bei derybos.

Birželio 21-ą dieną į jūsų ženklą įžengs Saulė. Tad trečioji dekada, jums – ypatingas laikas, kai jūsų pastangos ims duoti konkrečius rezultatus. Beje, birželio 23-24-ą dienomis sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje, būkite atidesni buityje, o bendraudami venkite nesusikalbėjimo, neapgalvotų pažadų. Paskutines birželio dienas pripildykite šviesių, džiugių minčių, naujų sumanymų ir vilčių.

Daug laimės jums birželį!

Liūtas

Stiprių patyrimų mėnuo. Vasaros pradžios dienomis, astrologiniai ritmai skatins jūsų aktyvumą, ragins ieškoti naujų, nestandartinių išeičių. Marso ir Jupiterio astrologinių ritmų įtakoje, kai kas pastums ir buvusias iki tol uždarytas duris.

Pirmoji mėnesio savaitė palanki pasiryžusiems svarbiems karjeros pokyčiams informacijos paieškoms. Savaitės pabaigoje džiugins graži Tėvo diena.

Nuo birželio 8-os dienos, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, jau pirmąją dekadą palanku eiti į darbo pokalbius, vesti derybas.

Antros dekados 14-15-tą dienomis, kai Marsas su Chironu viešės tame pačiame Avino ženklo laipsnyje ir birželio 17-ą, Marsui įžengus į karališkąjį laipsnį, pats metas esminėms jūsų gyvenimo permainoms. Kas spręsite veiklos, o kas – ir asmeninio gyvenimo pokyčių klausimus.

Trečiąją dekadą Saulei perėjus į Vėžio ženklą – jums, po buvusio aktyvaus laikotarpio, atokvėpio metas. Birželio 23-24-ą dienomis, Merkurijui ir Marsui judant griaunamaisiais laipsniais, švenčiantiems Jonines, būtinas didesnis atsargumas kelyje. Paskutinės birželio dienos palankesnės išvykoms, o kai kam – ir atostogų kelionėms.

Džiugių patyrimų jums birželį!

Mergelė

Birželis – taip laukta vasaros pradžia, pasižymės aukštu kūrybiniu potencialu, tad šio mėnesio dienos – jūsų kūrybiniams sumanymams, kai lengviau atskleiskite savo talentus ir gabumus.

Tam palanki jau mėnesio pradžia. Tad šiomis dienomis į priekį stumkitės judėdami atkakliai ir užtikrintai.

Po džiugios tėvo dienos, nuo birželio 8 d. Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, o Venerai viešint Jaučio ženkle, antroji dekada – tinkamas metas ieškantiems naujų darbų bei finansinių šaltinių. Aktyvios Marso pozicijos Avino ženkle įtakoje, šios dienos tiktų aplinkos tvarkymo, remonto, statybų darbams.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, norėsis gražinti namus, darbo aplinką, išspręsti ilgiau atidėliotus buitinius klausimus, o kai kas nutars atnaujinti interjerą.

O štai birželio 23-24-tą dienomis Marsui ir Merkurijui judant griaunamaisiais laipsniais, venkite finansinės rizikos, neskubėkite duoti pažadų, pilnai neįsitikinę galimybe juos išpildyti.

Mėnesio pabaiga ragins pagrindinį dėmesį skirti savo patiems artimiausiems. Stiprinkite ir gilinkite meilės ir dėkingumo jausmus.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums birželį!

Svarstyklės

Vasaros pradžia – birželis – gali būti, kaip gaivaus oro gurkšnis po ilgiau trukusio sąstingio. Jo dienos įdomios naujomis galimybėmis, veiklos pasiūlymais bei platesniu požiūriu į savo gyvenimą. Jau mėnesio pradžia stebins naujomis žiniomis, suteiks progų gilesnei įvykių analizei, naujų kelių paieškoms.

Dalykinėms ir asmeninėms pažintims, draugystei ir meilei, jums ypač palankus laikas po Tėvo dienos, nuo birželio 8-os dienos, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Birželio 13-ą, Merkurijui sugrįžus į Dvynių ženklą, antros dekados dienos tiktų dalykiniams susitikimams, darbo ir nekilnojamo turto paieškoms, pokalbiams bei deryboms. Šios dienos šaunios ir draugystės bei meilės jausmų gilinimui, tebeieškantiems savojo žmogaus – asmeninėms pažintims.

Svarbiausius darbus planuokite iki birželio 21-os, kol dar Saulė vieši Dvynių ženkle. Jai iškeliavus į Vėžio ženklą, darbų tempas gali kiek palėtėti. Būsite linkę gilintis į įvykių priežastis, stengsitės suprasti kitų motyvaciją.

Joninės, 23-24-a dienos – sudėtingesnio astrologinio fono. Tad svarbių susitikimų geriau neplanuokite. Jums palankesnis metas – nuo 27 iki 30-os birželio dienos.

Turiningo jums birželio!

Skorpionas

Naujų planų mėnuo. Jo dienomis pasiekti pergalės galėsite, kaip kildami laiptais – pakopa po pakopos. Mėnesio pradžia Mėnulio jaunaties įtakoje palanki gilesnei situacijų analizei, o tada ir naujų planų kūrimui.

Atšventę šeimoje Tėvo dieną, jau antrąją birželio savaitę, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, imkitės naujų sumanymų įgyvendinimo.

Mėnesio viduryje stiprių Marso ir Chirono astrologinių ritmų įtakoje, tinkamas metas ryžtingiems sprendimams bei veiksmams.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija.

Nusileidusiam Mazgui viešint jūsų ženkle, gyvenimas gali gražinti jus prie buvusių neužbaigtų projektų, ankstesnių idėjų. Galbūt jau pats metas jas realizuoti.

Sudėtingesnių Marso ir Merkurijaus astrologinių ritmų įtakoje, birželio 23-34-ą dienomis susilaikykite nuo kritikos. Tai metas emocinio komforto namuose kūrimui ir palaikymui.

Mėnesio pabaigoje esant artimai Saulės ir Lilit pozicijai Vėžio ženkle reikėtų kuo daugiau savo dėmesio skirti namų jaukumo kūrimui, savo šeimai, tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams.

Džiugių pokyčių jums birželį!

Šaulys

Mėnuo, kai reikėtų savęs neskubinti. Jo dienomis dažniau prisiminkite išmintį, kad gyvenime įvykiai vyksta savo laiku ir tam tinkamu metu.

Mėnesio pradžia, Mėnulio jaunaties įtakoje, gali pateikti nemažai netikėtumų: tiek nelauktų situacijų, tiek ir kai kam malonių staigmenų.

Tėvo diena suteiks malonių įspūdžių. Metas tinkamas dalykinėms ir asmeninėms pažintims.

Antrąją dekadą Jupiterio Avino ženkle ir Marso artimų pozicijų įtakoje, gyvenimas iš vienos pusės ragins imtis intensyvių veiksmų. Iš kitos pusės, Saulės kelionė jums opoziciniu ženklu tempą lėtins, ragins siekiant tikslo ieškoti ir naujų, nebūtinai tiesioginių, kelių.

Jums aktyvus ir energingas metas prasidės Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Dvynių ženklo nuo birželio 21-os. Tad trečios dekados dienos, išskyrus birželio 23-24-ą, kai Merkurijus ir Marsas keliaus griaunamaisiais laipsniais, palankus metas namų atnaujinimui, remonto – statybų darbams. Šiomis dienomis taip pat palanku eiti į darbo pokalbius, ieškoti svarbių žinių, vesti derybas. O štai nuo finansinės rizikos šiuo metu vertėtų susilaikyti. Jums pravers ir geras išlaidų planavimas.

Sėkmingų sprendimų jums birželį!

Ožiaragis

Mėnuo, kai palankiau kurti trumpalaikius planus. Jo dienomis palankiau planuoti einamuosius darbus, nesistengiant kurti ilgamečių projektų. Birželio dienos bus smagios mėgstantiems pasidarbuoti soduose ir daržuose, o kartu ir pailsėti.

Jau mėnesio pradžioje galimi netikėti pasiūlymai. Tad pirmąją dekadą kai kurie spręsite, ar likti komforto zonoje, ar vis tik iš jos išėjus, imtis naujų sumanymų ir projektų. Tokiems apsisprendimams palankus metas Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi nuo birželio 8-os.

Birželio 11-ą, Venerai su Uranu viešint tame pačiame Jaučio ženklo laipsnyje, galimi netikėti pokyčiai darbuose. Ieškantiems naujų veiklų ir galimybių jums ypač palankus laikas Veneros ir Marso ritmų įtakoje birželio 16-17-a dienos.

Saulei perėjus į jums opozicinį Vėžio ženklą, nuo birželio 21-os, darbų sparta gali palėtėti.

Po jautresnių 23-24-os Joninių švenčių dienų, paskutinės birželio dienos tiktų vidinės ramybės ir harmonijos su aplinka paieškoms, imunitetą stiprinančioms procedūroms, ramesniam atokvėpiui.

Daug širdžių šilumos jums birželį!

Vandenis

Naujų pasirinkimų mėnuo. Birželio dienomis ieškosite naujų į tikslą krypčių. Tai metas rinktis naujus kelius. O juos pasirinkę, nukreipkite visas savo jėgas siekiamą rezultatą į pagrindinį savo tikslą.

Birželio pradžios dienomis, Saulei judant Dvynių ženklu, pasitelkę artimuosius, o darbe – kolegas, lengviau rasite ir iš sudėtingesnių situacijų tinkamas išeitis bei sprendimus.

Nuo birželio 8-os Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi lengviau užmegsite naujus dalykinius ryšius, rasite reikalingą informaciją, savo idėjomis sudominsite kolegas ir draugus.

Birželio 13-ą, Merkurijui sugrįžus į Dvynių ženklą, vėlesnės antros dekados dienos gali jums pateikti įdomių siurprizų, atnešti ženklių permainų. Joms ypač tinkamas laikas būtų palankių Veneros ir Marso ritmų įtakoje – birželio 16-17-a dienos.

Birželio 21-ą Saulei perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, į pirmą planą kils šeimos reikalai.

Birželio 23-24-ą, jautresnių astrologinių ritmų Joninių dienomis, bendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais. O paskutinės birželio dienos palankios išvykoms ir šeimos suplanuotoms kelionėms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums birželį!

Žuvys

Paieškų mėnuo. Birželio dienomis kas ieškosite naujos, įdomios veiklos, kas – darbų, ar papildomų finansinių šaltinių, kas – naujos gyvenamos vietos, o kas – dar vis sau tinkamo žmogaus. Būnant atkakliems jums gali pavykti tai, ko ieškote, rasti.

Tam palanki jau birželio pradžia, kai lengviau kils sumanymų ir idėjų. O nuo birželio 8-os, Merkurijui pradėjus judėti vėl direkcine kryptimi, paieškokite būdų, kaip tas idėjas įgyvendinti.

Finansiniams sprendimams jums palanki būtų antroji birželio dekada. Venerai judant Jaučio ženklu, tai tinkamas metas nekilnojamo turto paieškoms, stambesnio pirkinio įsigijimui. Tam ypač sėkmingos būtų birželio 16-17-a dienos.

Saulei perėjus į Vėžio ženklą nuo birželio 21-os stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija.

Saulei ir Juodajam Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, ir sudėtingesnių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje, birželio 23-24-a – emociškai jautrios. Tad saugokite draugystės ir meilės ryšius, stiprinkite pasitikėjimą vienas kitu ir rytdiena.

Paskutinės birželio dienos ypač tiktų namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Šviesių minčių jums birželį!