2024 m. birželio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2024 m. birželio horoskopas

Birželio mėnuo džiugins smagia vasaros pradžia, suteiks, kaip gaivaus oro gurkšnį, įkvėpimą kurti, į gera keisti savo gyvenimą, o kai kam pateiks ir gražią naujų galimybių puokštę.

Jau mėnesio pirmąją dekadą, Saulei, Venerai Jupiteriui ir Merkurijui judant Dvynių ženklu, norėsis daugiau sužinoti, įgyti džiugias ir įdomias patirtis.

Birželio 4-ąją į Dvynių ženklą iš Jaučio perėjus Baltajam Mėnuliui – Selenai vėlesnės pirmos dekados dienos ieškantiems svarbios informacijos, norintiems pagilinti profesines žinias. Pirmos dekados pabaigoje Marsui įžengus į Jaučio ženklą, svarbu būtų ne tik gražinti savo darbo ir namų aplinką, bet ir tai derinti su gyvenimo džiaugsmą gausinančiu poilsiu.

Antroji dekada – naujų idėjų ir projektų įgyvendinimui. Birželio 17-tą Venerai ir Merkurijui perėjus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau savo laiko skirti artimiesiems, yoač mažiesiems šeimos nariams, pasirūpinti jų turiningomis atostogomis.

Birželio 21-ą virsmo metas, – Saulė pereis iš Dvynių į Vėžio ženklą, o šventišką Joninių naktį Merkurijus susijungs su Vakšija Vėžio ženkle, kurdamas aplinkybes draugų susibūrimams, palankias ir ketinantiems kurti šeimą.

Birželio paskutinės dienos permainingos, – Lilit įžengs iš Mergelės ženklo į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį, tad jomis kuo daugiau savo meilės ir dėmesio skirkite artimiesiems, stiprinkite gražius tarpusavio ryšius, dažniau kartu ieškokite bendro požiūrio ir sutarimo.

Sėkmingų patyrimų jums birželį!

Avinas

Birželis jums, – naujų ketinimų metas. Jo dienos jūsų ženklu keliaujant Chironui ir Kylančiam Mazgui, o Saulei, Venerai, Merkurijui ir Jupiteriui viešint Dvynių ženkle, tinkamos dalykinėms ir asmeninėms pažintims, naujiems projektams, bei įsipareigojimams. O kartu veiklas norėsis derinti su išvykomis, kelionėmis, aktyviu poilsiu ir sportu.

Ir tokia gali būti jau pirmoji birželio dekada. Beje, Selenai įžengus į Dvynių ženklą ir esant jautresniems Saulės ir Veneros astrologiniams ritmams, mėnesio pirmosiomis dienomis bendraukite jautriai, kai kada patylėjimas išties galės būti auksu. Marsui iki birželio 9-os keliaujant jūsų ženklu, laikas tiktų nekilnojamo turto operacijoms, persikraustymui į naują gyvenamą vietą, remonto-statybų darbams, o kai kam, ir mašinos įsigijimui.

Antros dekados pabaigoje Venerai su Merkurijumi perėjus į Vėžio ženklą, norėsis daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, gražinti ir puoselėti savo namus. Trečios dekados pradžioje Saulei perėjus į Vėžio ženklą, gyvenimas tam suteiks puikių progų.

Sulaukus Joninių šventės, kuo daugiau dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite, stiprinkite tradicijas, pasirūpinkite ir mažųjų kūrybingu laisvalaikiu. Birželio 29-tą Lilit įžengus į jums opozicinį Svarstyklių ženklą svarbu bus įveikti abejones, daugiau laiko skiriant sportui, bei kelionėms.

Įdomaus jums birželio!

Jautis

Birželis jums – planų įgyvendinimo mėnuo. Jo dienomis jūsų ženklu keliaujant Uranui, gyvenimas gali laikas nuo laiko pateikti netikėtų situacijų, bei staigmenų. Mėnesio pirmosiomis dienomis esant, jautresniems Saulės ir Veneros ritmams, gaunamas žinias kruopščiau tikrinkite, branginkite gražius tarpusavio ryšius, draugystę ir meilę. Birželio 3-ią Merkurijui atkeliavus į Dvynių ženklą, kuriuo jau keliauja Venera, Saulė ir Jupiteris, – šaunus laikas dalykinėms pažintims, darbo pokalbiams ir deryboms.

Pirmąją dekadą, kol dar Selena vieši jūsų ženkle, spręskite esminius, svarbiausius veiklos klausimus.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir Marsui atkeliavus į jūsų ženklą, norėsis užbaigti anksčiau pradėtuosius darbus, laikas tinkamas remonto-statybų, buities tvarkymo darbams.

Birželio 17d. Venerai ir Merkurijui perėjus į Vėžio ženklą, antros dekados pabaigoje norėsis stiprinti gražius tarpusavio ryšius, kurti jaukumą ir harmoniją namuose.

Birželio 21-ą Saulei iškeliavus iš Dvynių į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti šeimos reikalams. O smagi Joninių šventė suteiks puikią progą seniai matytų draugų, bei bičiulių susitikimams.

Paskutinėmis birželio dienomis Lilit perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklą, daugiau dėmesio skirkite dokumentų tvarkymui, tarpusavio santykiuose – sutarimo paieškoms.

Turiningo jums birželio!

Dvyniai

Birželis jums,- žvaigždžių palankumo mėnuo. Jo dienomis Saulei, Venerai, Merkurijui ir Jupiteriui judant jūsų ženklu, galėsite įgyvendinti svarbiausius sumanymus, pasiekti esminius tikslus.

Mėnesio pradžia – jautresnių jūsų ženkle viešinčių Saulės su Veneros astrologinių ritmų. Bendraukite jautriai, atidžiau rinkitės išsakomus žodžius, atsakingai duokite naujus pažadus. Birželio 3-čią Įžengus į jūsų ženklą Merkurijui, sėkmingas laikas norintiems užmegzti naujus dalykinius ryšius, kurti partnerystę versle. Tai laikas reikalingų žinių paieškoms, palankus siekiantiems pergalių moksle, norintiems gilinti profesines žinias, nutarusiems išmokti kažko visai naujo, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, ar įvaldyti dar vieną profesiją. Birželio 4-ą Merkurijui susijungus su Jupiteriu, ir į jūsų ženklą atkeliavus Selenai, tai ir dvasinio augimo laikas, gyvenimas tam suteiks puikių progų ir galimybių, tad pasinaudokite jomis.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, tinkamas metas naujiems jūsų planams.

Antros dekados viduryje, esant artimai Merkurijaus ir Saulės pozicijai, šaunus laikas nutarusiems pradėti naują mokymosi ciklą, o taip pat ketinantiems dalintis žiniomis su kolegomis ir draugais. Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui perėjus iš jūsų į Vėžio ženklą norėsis koncentruotis į šeimos reikalus, stiprinti gražius tarpusavio ryšius, gražinti aplinką ir namus.

Birželio 21-ą Saulė iškeliaus iš jūsų į Vėžio ženklą, suteikdama daugiau ramybės, stiprindama atostogines nuotaikas. Paskutinė birželio diena, Jupiteriui viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, svarbi tolesnių mokslų planavimui, o taip pat tiktų naujoms pažintims.

Giedros nuotaikos jums birželį!

Vėžys

Birželis jums – naujų idėjų ir kelionių mėnuo. Jo dienomis Saulei, Venerai ir Jupiteriui judant Dvynių ženklu, dažniau kils įdomių minčių ir sumanymų, o kartu dažniau lankys išvykų ir kelionių ilgesys. Šis mėnuo ypač tiktų planuojantiems atostogas.

Mėnesio pradžioje daugiau dėmesio skirkite tarpusavio santykiams. Jau pirmosiomis dienomis sudėtingesni Saulės ir Veneros ritmai ragins labiau pasirūpinti geru emociniu klimatu namuose.

Birželio 4-ą Selenai perėjus į Dvynių ženklą, gaunamas žinias kruopščiau tikrinkite. O Merkurijui susijungus su Jupiteriu Dvynių ženkle paieškokite ir alternatyvių variantų.

Astrologiškai sudėtingesnėmis birželio 5-6-ą dienomis svarbu bus išlaikyti vidinę pusiausvyrą, susilaikyti nuo abejotinų sprendimų. O prasidėjusi Mėnulio jaunatis vėlesnėms dienoms suteiks impulsą naujai jūsų pradžiai.

Pirmos dekados pabaigoje Marsui perėjus į Jaučio ženklą, ypač svarbu pasirūpinti anksčiau pradėtųjų projektų užbaigimu.

Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui kartu įžengus į jūsų ženklą, jums ypatingos dienos draugystei ir meilei, palankios norintiems kurti šeimą. O birželio 19-ą prasidėjusi Mėnulio pilnatis padės atskleisti gabumus bei talentus, išryškinti ir lyderystės siekius.

Į jūsų ženklą birželio 21-ą atkeliavus Saulei, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams, harmoningų tarpusavio santykių stiprinimui jaukumo namuose kūrimui. Tam ypač tiks ir graži Joninių šventė.

Paskutinės birželio dienos esant jūsų ženkle artimai Veneros ir Vakšijos pozicijai, palankios ir persikėlimui į naują gyvenamą vietą.

Įdomaus ir kūrybingo jums birželio!

Liūtas

Birželis jums,- įdomių susitikimų mėnuo. Jo dienos pasižymės permainingumu, o taip pat ir netikėtomis pažintimis. Saulei, Venerai ir Jupiteriui judant Dvynių ženklu, gyvenimas gali pastatyti ant jūsų kelio žmones, turėsiančius įtakos jūsų ateičiai.

Mėnesio pradžioje esant jautresniems Saulės ir Veneros ritmams, rinkitės jus mylinčių ir suprantančių kompaniją. Merkurijui atkeliavus į Dvynių ženklą, palankūs dalykiniai susitikimai, darbo pokalbiai, bei derybos. Birželio 5-ą Saulei susijungus su Venera sudėtingesniame Dvynių ženklo laipsnyje, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų.

Pirmos dekados pabaigoje prasidėjus Mėnulio jaunačiai, palanku pristatyti naujus projektus, pradėti svarbių darbų ciklus. Birželio 9-ą Marsui iškeliavus iš Avino į Jaučio ženklą, likusiems darbuose padidės darbų krūvis, tad svarbu bus juos tinkamai paskirstyti.

Birželio 14-ą Merkurijui susijungus su Saule Dvynių ženkle, puikus metas ne tik dalykinėms, bet ir asmeninėms pažintims.

Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui įžengus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti artimiesiems, pasirūpinti ir mažųjų kūrybingu laisvalaikiu. Birželio 19-ą prasidėjusi Mėnulio pilnatis Šaulio ženkle stiprins kolektyvines pastangas, darbe skatins suburti bendraminčių komandą.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą laikas, kai norėsis atrasti vidinę ramybę bei pilnatvę. Graži Joninių šventė suteiks progų seniai matytų bičiulių susitikimui.

Paskutinės birželio dienos palankios asmeniniam tobulėjimui bei kūrybai.

Nuotaikingo jums birželio!

Mergelė

Šis vasaros pradžios mėnuo galės įteikti jums naujų progų bei galimybių puokštę. Jo dienomis seksis ieškantiems žinių, mokantiems siekti sutarimą, o bendraujant, abiems pusėms priimtinus sprendimus.

Mėnesio pradžioje esant sudėtingesniems Saulės ir Veneros ritmams, susilaikykite nuo rizikingų finansinių operacijų, didesnių emocinių pirkinių. Birželio 3-ią Merkurijui įžengus į Dvynių ženklą pirmos mėnesio dekados dienos tiktų ir naujų bei papildomų darbų paieškoms. Birželio 6-ą į Jaučio ženklą atkeliavus Marsui ir prasidėjus Mėnulio jaunačiai, vėlesnėmis dienomis planuokite remonto-statybų darbus.

Antroji dekada, esant artimiems Saulės ir Merkurijaus ritmams, skatins sprendžiant svarbius klausimus, pasitelkti jus mylinčius ir palaikančius. Birželio 14-a Merkurijui susijungus su Saule Dvynių ženkle, puikus metas sutarčių ruošimui ir pasirašymui, o taip pat šaunus asmeninėms pažintims.

Merkurijui ir Venerai perėjus į Vėžio ženklą, norėsis gilintis į būties klausimus, atrasti vidinę tiesą, įsiklausyti, ką pataria intuicija. Tam ypač palankus ir birželio 19-ą prasidėjęs Mėnulio pilnaties metas. Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau savo dėmesio skirti artimiesiems bei namų reikalams.

Džiugi Joninių šventė suteiks progą seniai matytų draugų susitikimui. O birželio 29-ą dieną Lilit iškeliavus iš jūsų ženklo, paskutinės šio mėnesio dienos, – jums gražus atsigavimo laikas.

Šaunių pasiekimų jums birželį!

Svarstyklės

Birželis jums mėnuo, pasižymėsiantis dideliais kontrastais. Jo dienomis dažniau norėsis išlyginti abi svarstyklių lėkštutes, randant pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos, veiklos ir poilsio.

Jau pirmosiomis mėnesio dienomis, esant sudėtingesniems Saulės ir Veneros ritmams, svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę ir harmoniją. Birželio 3-ią Merkurijui įžengus į Dvynių ženklą, jau pirmąją dekadą ieškokite svarbios informacijos, bendraudami derinkite požiūrius, siekite tarpusavio supratimo. Birželio 4-ą Selenai įžengus į Dvynių ženklą, gyvenimas galės pateikti naujų įdomių, padedančių augti ir tobulėti, patirčių. Birželio 5-6ą svarbių sutarčių pasirašymo geriau dar neplanuoti. Jiems tinkamesnis metas Dvynių ženkle prasidėjus Mėnulio jaunačiai, nuo birželio 7-os dienos. Nekilnojamo turto operacijoms ypač palanki birželio 14-a, Saulei susijungus su Merkurijumi Dvynių ženkle.

Jūsų ženklu keliaujant Nusileidusiam Mazgui, antros dekados pabaigoje dažniau gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtųjų darbų bei projektų.

Birželio 21-ą Saulei perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, tinkamas metas prisiminti jau išbandytus kelius. Po gražios Joninių šventės pasistenkite nuveikti svarbiausius darbus, pasiekti užsibrėžtus tikslus, iki birželio 29-os dienos, kol dar į jūsų ženklą neatkeliavo Lilit. Jau atkeliavus, paskutinėmis birželio dienomis paplanuokite atokvėpį, išvyką ar kelionę.

Turiningo jums birželio!

Skorpionas

Darbų ir reikalų gausos mėnuo. Kai kada gali atrodyti, kad jūs pritraukiate juos į savo gyvenimą, kaip magnetas geležį. Tad Saulei, Venerai ir Jupiteriui judant Dvynių ženklu, neprošal tais darbais ir reikalais dalintis: darbe su kolegomis, o namie, – su artimaisiais.

Mėnesio pradžioje esant aštresniems Saulės ir Veneros ritmams, tvirčiau, kaip laivo kapitonas, laikykite vairą savo rankose, suvaldykite kartais kylančias emocijas.

Selenai iškeliavus iš jums opozicinio Jaučio į Dvynių ženklą, gali dažniau lankyti abejonės. Jas įveikite pasitelkę sukauptas žinias, įgytą išmintį.

Birželio 5-ą Saulei susijungus su Venera Dvynių karminį atsaką stiprinančiame laipsnyje, svarbių darbų ir reikalų geriau dar nepradėti. Tam nebūtų palanki ir birželio 6-a, keičiantis Mėnulio fazei. O štai prasidėjus Mėnulio jaunačiai, – tam tinkamesnis metas. Dažniau kils naujų idėjų, įdomių sumanymų.

Pirmos dekados pabaigoje Marsui atkeliavus į jums opozicinį Jaučio ženklą, svarbu būtų nepervargti, dažniau ilsėtis. Palankiau, nei lyderystė, šiuo metu būtų kolektyvinė veikla.

Birželio 14-ą Merkurijui susijungus su Saule Dvynių ženkle, šauni diena naujų projektų pradžiai, o taip pat darbo sutarčių pasirašymui. Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui įžengus į Vėžio ženklą, pagrindinis dėmesys bus skiriamas artimiesiems ir namams. Mėnulio pilnatis birželio 19-ą stiprins intuiciją, išryškins gabumus.

Birželio 21-ą Saulei prisijungus prie Veneros ir Merkurijaus Vėžio ženkle, mėnesio trečioji dekada jums romantiškas laikas. Norėsis kuo daugiau dėmesio skirti tiems, kuriuos mylite, o taip pat namų jaukumo kūrimui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums birželį!

Šaulys

Atokvėpio mėnuo. Jo dienomis Saulei, Venerai ir Jupiteriui judant jums opoziciniu Dvynių ženklu, pats laikas paplanuoti savo atostogas. O likusiems darbuose visa kam skirti daugiau, nei įprastai, laiko. nusiteikiant, kad reikalai gali judėti į priekį lėčiau, nei planavote.

Birželio pradžioje esant jautresniems Saulės ir Veneros ritmams, kuo daugiau dėmesio skirkite jus mylintiems artimiesiems. Birželio 3-ią į jums opozicinį Dvynių ženklą atkeliavus Merkurijui, o birželio 4-ą ir Selenai, leiskitės plukdomi ramios gyvenimo upės tėkmės. Birželio 5-ą Saulei susijungus su Venera karminį atsaką stiprinančiame laipsnyje, susilaikykite nuo abejotinų finansinių sprendimų.

Birželio 6-ą keičiantis Mėnulio fazei, bendraukite jautriai, pasaugokite jums svarbią informaciją. Pirmos dekados pabaigoje Marsui atkeliavus į Jaučio ženklą, palanku pertvarkyti darbo vietą ir namus.

Sėkmingesnis metas jums nuo birželio 17-os, Venerai ir Merkurijui iškeliavus iš jums opozicinio Dvynių, į Vėžio ženklą. Birželio 19-ą Mėnulio pilnatis jūsų ženkle palanki kūrybinių idėjų generavimui.

Svarbius darbo klausimus spręskite jau po birželio 21-os, Saulei perėjus iš jums opozicinio į Vėžio ženklą. Tad trečioji dekada tiktų bendraminčių komandos sukūrimui. Paskutinėmis mėnesio dienomis Jupiteriui viešint karališkajame jums opozicinio Dvynių ženklo laipsnyje, pasikliaukite ne vien savo nuomone, išklausykite artimųjų, draugų ir kolegų patarimus.

Giedros nuotaikos jums birželį!

Ožiaragis

Mėnuo, kai pravers jūsų gebėjimas derinti požiūrius, bendraujant ieškoti ne tik informacijos, bet ir sutarimo. Jo dienos, Saulei, Jupiteriui ir Venerai keliaujant Dvynių ženklu, ragins būti lankstiems, kai kada vengti kategoriškumo.

Mėnesio pradžioje esant sudėtingesniems Saulės ir Veneros ritmams, daugiau savo dėmesio skirkite imuniteto stiprinimui, bei sveikatai, o taip pat gero emocinio klimato namuose kūrimui.

Birželio 5-ą esant aštresniems Saulės ir Veneros ritmams, pravers atsargumas ir atidumas kelyje ir buityje. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, o birželio 9-ą Marsui atkeliavus į Jaučio ženklą, palankus laikas statyboms, remonto darbams, darbo naujoje vietoje pradžiai, karjeros pokyčiams.

Svarbiausius darbus stenkitės nudirbti pirmąją ir antrąją birželio dekadą. Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui perėjus į jums opozicinį Vėžio ženklą, į kurį 21-ą atkeliaus ir Saulė, jums palankesnės būtų išvykos, bei kelionės. Likusiems darbuose patartina, ieškant tinkamų sprendimų, derinti logiką ir jausmus. Tai ypač aktualu birželio 23-ią Merkurijui, o 28-ą ir Venerai, susijungus su Vakšija Vėžio ženkle. Šiomis dienomis branginkite jus mylinčius žmones, venkite nesutarimų, bei konfliktų. Birželio 29-ą Lilit perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklą, šeimos rate spręskite finansinius klausimus, planuokite aktyvų poilsį.

Turiningo jums birželio!

Vandenis

Birželis jums mėnuo, kurio dienomis norėsis kuo daugiau sužinoti, patirti ir pajausti. Pritaikius įgytas žinias, šis mėnuo galėtų būti jums ypač sėkmingu laikotarpiu.

Birželio 2 d. Saulei ir Venerai susijungus griaunamajame Dvynių ženklo laipsnyje, skirkite dvasiniam tobulėjimui ir savišvietai. Birželio 3-ią Merkurijui, o birželio 4-ą Selenai atkeliavus į Dvynių ženklą, vėlesnėmis dienomis lengviau rasite draugus, verslo partnerius, įdomią informaciją, tobulėjimo galimybes. Birželio 5-ą svarbių sprendimų geriau nepriiminėkite – Saulės ir Veneros sudėtingesni astrologiniai ritmai. Birželio 6-ą keisis Mėnulio fazė, tad šiomis dienomis būtinas didesnis atidumas tiek sprendžiant finansinius klausimus, tiek ir būnant už vairo.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis Dvynių ženkle suteiks stiprų postūmį naujų idėjų generavimui. Birželio 14-ą Saulei susijungus su Merkurijumi Dvynių ženkle, planuokite darbo pokalbius, svarbių sutarčių pasirašymą.

Esminius šio mėnesio darbus stenkitės nudirbti šios antros dekados dienomis, kol dar Venera, Merkurijus ir Saulė vieši Dvynių ženkle.

Birželio 17-ą Venerai ir Merkurijui, o 21-ą ir Saulei, iškeliavus į Vėžio ženklą, dažniau pasiilgsite vidinės ramybės bei poilsio. Tad paskutinėmis birželio trečios dekados dienomis, kai Lilit pereis iš Mergelės į Svarstyklių ženklą, jį ir paplanuokite.

Įdomaus jums birželio!

Žuvys

Birželis jums įspūdžių ir naujų patyrimų mėnuo. Jo dienos stebins žiniomis, o kai kada ir šalia esančių reakcija, suteiks impulsą išvykoms ir kelionėms, o kai kada ragins gilintis į savo pačių vidų, ieškant būties slėpinių.

Birželio 2-ą Saulei susijungus su Venera griaunamajame laipsnyje, pasaugokite tiek finansus, tiek ir savo gražius santykius. Birželio 3-ią Merkurijui, o birželio 4-ą Selenai, atkeliavus į Dvynių ženklą, palankios dalykinės ir asmeninės pažintys. Birželio 5-a, Saulei su Venera susijungus karminiame Dvynių ženklo laipsnyje, mažiau tiktų finansinių reikalų sprendimui, o birželio 6-a, keičiantis Mėnulio fazei, tarpusavio santykių klausimų nagrinėjimui.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis Dvynių ženkle suteiks impulsą jūsų ir asmeninėms permainoms.

Birželio 14-a Merkurijui susijungus su Saule Dvynių ženkle, tiktų dokumentų rengimui, sutarčių pasirašymui.

Vidinę ramybę lengviau rasite nuo birželio 17-os Venerai ir Merkurijui, o nuo 21-os ir Saulei pradėjus kelionę Vėžio ženklu. Birželio 23-ią Merkurijui susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, tinkamas metas siekiantiems permainų namuose. O birželio 28-ą Veneros ritmų įtakoje, diena tiktų nekilnojamo turto sandoriams. Birželio 29-ą Lilit iškeliavus iš jums opozicinio Mergelės ženklo į Svarstyklių, skatins nesureikšminti smulkmenų, orientuotis į esminius dalykus. O birželio 30-ą Jupiteris įžengęs į karališkąjį laipsnį palankus siekiantiems asmeninio tobulėjimo.

Daug širdžių šilumos jums birželį!