2023 m. kovo horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2023 m. kovo horoskopas

Kovas – didelių kontrastų mėnuo. Jo dienomis tebevykstant kaimynystėje karui ir tvyrant įtampai, šiuos kontrastus galėtų simbolizuoti ledas su ugnimi. Gera žinia būtų tai, kad kovo dienos, nepaisant aštresnių situacijų ir šaltesnio oro, pasižymės pavasario laukimo nuotaikomis, o ir patiriant sunkumų – naujomis viltimis.

Mėnesio pradžia – stiprių astrologinių ritmų. Ji palanki suplanuotiems jūsų pokyčiams, siekiant tikslo, ryžtingiems veiksmams: Jupiteris Avino ženkle susijungs su Venera, o Neptūnas Žuvų ženkle – su Selena. Harmoningi Merkurijaus ritmai padės generuoti naujas idėjas bei sumanymus, ieškoti nestandartinių išeičių.

O štai antros pradžioje jautresnių Veneros ritmų įtakoje, venkite abejotinų, rizikingų finansinių sprendimų. Vėlesnės antros dekados dienos, nuo kovo 16-17-os, Saulei susijungus su Neptūnu Žuvų ženkle ir Venerai perėjus į Jaučio ženklą, žymės palankų laikotarpį siekiantiems permainų darbe.

Nuo kovo 21-os Saulei perėjus į Avino ženklą, o nuo kovo 23-čios ir harmoningų Jupiterio ritmų įtakoje, trečios dekados dienomis lengviau įžvelgsite naujas galimybes,rasite tinkamus sprendimus. Mėnesio pabaiga – jautresnių astrologinių ritmų, tad paskutinėmis kovo dienomis veiklas derinkite su aktyviu poilsiu, savo meile ir dėmesiu apgaubkite artimuosius.

Sėkmingų pokyčių jums kovą!

DELFI Video

Avinas

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Šio mėnesio dienomis tiek siekdami pripažinimo ir įvertinimo, palankumo ar aukštesnės karjeros, lengviau persversite sėkmės svarstyklių lėkštelę į savo pusę. Tačiau reikės nusiteikti dėl šios sėkmės parodyti atkaklumą o kai kada ir pakovoti.

Mėnesio pradžioje Jupiteriui ir Venerai susijungus jūsų ženkle, – ypatingas laikas kardinaliems, pribrendusiems jūsų pokyčiams. Metas palankus siekiantiems karjeros o taip pat ir gerų permainų asmeniniame gyvenime. Tad keiskite į gera tai, ką galite pakeisti.

Pirmos dekados pabaigoje, Venerai viešint jūsų ženklo karališkajame laipsnyje, spręskite finansinius klausimus. Laikas taip pat palankus kai kam – sužadėtuvėms, bendro gyvenimo pradžiai.

Antros dekados pradžia – jautresnių astrologinių ritmų. Venerai viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje, rūpestingiau planuokite išlaidas.

Nuo kovo 17-os Venerai perėjus į Jaučio ženklą, pagrindinį dėmesį skirkite darbinei veiklai. Antrosios dekados pabaiga – sėkminga siekiantiems aukštų rezultatų profesinėje veikloje.

Kovo 21-ą kartu su pavasario lygiadieniu į jūsų ženklą įžengus Saulei, ryškiau matysite tai, ką reikėtų keisti, kokią kelio kryptį toliau rinktis. Kovo 23-26-ą dienomis, Jupiteriui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, jums ypatingas žvaigždžių palankumo metas, kai būdami atkaklūs, greiti ir ryžtingi, lengviau pelnysite sėkmę, kai kas galėsite pasigauti laimės paukštę už uodegos.

Sėkmingų pokyčių jums kovą!

Jautis

Kovas jums – naujų galimybių paieškos mėnuo. Jo dienomis jūsų ženkle viešint Uranui ir Kylančiam Mazgui, svarbu bus, kaip laivo kapitonui, nubrėžti tolesnį plaukimo kursą.

Kovas jums prasidės įdomiais netikėtumais.

Jupiteriui su Venera susijungus Avino ženkle, bei esant artimoms Merkurijaus ir Saturno pozicijoms, kai kas nuspręsite, kad užteks vien laukti gerų permainų – metas jas susikurti patiems. Kovo 6-tą. Venerai viešint karališkajame laipsnyje, ryžtingai ieškokite naujų finansinių šaltinių. O kovo 8-tą Saturnui atkeliavus į Žuvų ženklą, stiprės kūrybiniai sugebėjimai.

Antros dekados pradžia – sudėtingesnių astrologinių ritmų. Ji nėra palanki nekilnojamo turto operacijoms ir investicijoms. O ir Urano, viešinčio jūsų ženkle įtakoje, gali netikėtai pabyrėti tai, kas neturėjo stipraus pamato, kas buvo statoma, kaip ta pilis iš smėlio, tam, kad atsilaisvinusioje vietoje vėl kurtumėte naujai, klodami jau patikimesnius pamatus.

Jums ypač palankus metas nuo kovo 17-os, Venerai įžengus į jūsų ženklą. Tad antros dekados pabaiga tiktų darbo naujoje vietoje pradžiai, verslo idėjų realizavimui, nekilnojamo turto operacijoms, o taip pat – geroms asmeninėms permainoms.

Nuo kovo 21-os Saulei perėjus į Avino ženklą, ir palankių Jupiterio ritmų įtakoje, trečioji dekada tiks buitinių klausimų sprendimui, aktyviems statybų-remonto darbams. O pačioje mėnesio pabaigoje Uranui susijungus su Venera jūsų ženkle, galimi ir netikėtumai. Pravers jūsų greita reakcija.

Naujų galimybių jums kovą!

Dvyniai

Kovas jums – aktyvus ir energingas. Jo dienos, jūsų ženklu keliaujant Marsui, tinkamas laikas įgyvendinti kilusias idėjas bei sumanymus. Jos palankios svarbiausiems jūsų darbams, pribrendusiems pokyčiams, tad pasiraitoję rankoves jų energingai imkitės.

Kovo pradžia pasižymės greitu tempu. Artimų, jums palankių Merkurijaus ir Saturno Vandenio ženkle pozicijų įtakoje, bei Jupiteriui su Venera susijungus Avino ženkle, kilusias problemas spręskite išsyk, vienu įkvėpimu. Venerai su Chironu susijungus tame pačiame laipsnyje, ir Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą, pirmąją dekadą stiprės įžvalgos bei intuicija, lengviau atskleisite savo gabumus bei talentus.

Antros dekados pradžia – jautresnių astrologinių ritmų. Šiomis dienomis reikėtų, kaip svyruojant dviems svarstyklių lėkštelėms, surasti pusiausvyrą, subalansuoti pagrindines bei papildomas veiklas su būtinu aktyviu poilsiu. Nuo kovo 17-os Esant artimoms Saulės ir Merkurijaus pozicijoms, jums ypač palankus laikas kūrybai bei savirealizacijai. Šis metas kai kam bus svarbus naujos draugystės pradžiai.

Saulei perėjus į Avino ženklą nuo kovo 21-os kartu su pavasario lygiadieniu, Mėnulio jaunatimi, o vėliau ir palankių Jupiterio ritmų įtakoje, sektųsi kurti tolesnius planus, pristatyti naujus projektus, o kartu kai kam ir ryžtingai palypėti karjeros laiptais. Pasistenkite šiomis trečios dekados dienomis iki kovo 26-os nuveikti svarbiausius savo darbus, įvykdyti savo planus. Kovo 26-ą Marsui iškeliavus iš jūsų ženklo, vėlesnės trečios dekados dienos jums – ramesnis atokvėpio metas, labiau tinkantis pradėtųjų darbų tęstinumui. Kovo pabaiga jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, ragins pažadus duoti ir naujus įsipareigojimus prisiimti kuo atsakingiau.

Šaunių pokyčių jums kovą!

Vėžys

Kovas jums – kūrybingas mėnuo. Jo dienomis Saulei keliaujant Žuvų ženklu, lengviau atskleisite gabumus bei talentus, o tam jums padės stiprėjančios jūsų įžvalgos bei intuicija. Saulei keliaujant Žuvų ženklu, norėsis rasti vidinę ramybę, kurti harmoningą aplinką, stiprinti draugystės ir meilės ryšius.

Mėnesio pradžioje palankių Mėnulio, judančio jūsų ženklu, įtakoje, stiprės jūsų romantiškos nuotaikos. Tai šaunus metas draugystei ir meilei. Pirmos savaitės dienomis susijungus Venerai ir Jupiteriui Avino ženkle, galite būti mažiau kantrūs, norėsis veikti greitai, darbe sieksite greitų rezultatų. Kovo 6-7-ą dienos Mėnulio pilnaties įtakoje – emociškai jautresnės. Stiprės teisingumo siekis, aiškės būtinybė įveikti abejones, vidines baimes. Merkurijui judant jau Žuvų ženklu ir palankių Veneros ritmų įtakoje, pirmos dekados pabaiga jums šauni kūrybinių idėjų realizavimui.

Antros dekados pradžioje jautresnių Veneros ritmų įtakoje, noras greitų rezultatų ne visada gali sutapti su galimybėmis, tad į priekį judėkite palaipsniui, per daug savęs nespausdami.

Nuo kovo 16-17-os artimų Saulės ir Neptūno pozicijų Žuvų ženkle įtakoje, bei Venerai perėjus į Jaučio ženklą – jums tinkamas laikas namų pertvarkai, jaukumo kūrimui. Šis metas palankus vidinių talentų atskleidimui. Norėsis dažniau mylimus žmones pradžiuginti savo dėmesiu, labiau pasirūpinti vyresnio amžiaus artimaisiais.

Nuo kovo 21-os Saulei perėjus į Avino ženklą, kartu su pavasario lygiadieniu ir Mėnulio jaunatimi, trečiąją dekadą stiprės pavasarinės nuotaikos. Pajutus stiprios energijos impulsą norėsis imtis ryžtingų, į gera gyvenimą keičiančių veiksmų. Pats metas jiems nuo kovo 26-os į jūsų ženklą įžengus Marsui, kuris suteiks jums ypatingų jėgų ir entuziazmo.

Puikių kūrybinių sumanymų jums kovą!

Liūtas

Kovas jums – mėnuo dideliems žingsniams. Jo dienomis norėsis ženklių ir greitų rezultatų, astrologiniai ritmai ragins ieškoti naujų galimybių idėjų realizavimui. Ir nors gal ne visada taip lengvai, kaip norėtųsi, Juodajam Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, tačiau įdėję daugiau pastangų, galėsite pakreipti gyvenimą palankia linkme, ženkliai pajudėti į priekį.

Mėnesio pradžioje susijungus Venerai ir Jupiteriui Avino ženkle, gyvenimas ragins būti greitiems. Tai laikas, kai galėsite ne tik aiškiau matyti situacijas, bet ir sėkmingai išspręsti ilgiau rūpėjusias problemas. Venerai susijungus su Chironu Avino ženkle, tinkamas metas kai kam karjeros pokyčiams. Šis laikas suteiks progų atidžiau pažvelgti ir į savo asmeninį gyvenimą, atrandant būdus suteikti jam kuo aukštesnę kokybę.

Antros dekados pradžioje Venerai viešint griaunamajame Avino ženklo laipsnyje, svarbu būtų nepaskubėti. Šios dienos nėra palankios rizikingoms investicijoms, o ir kilusias idėjas įgyvendinkite palaipsniui. Nuo kovo 17-os Venerai perėjus į Jaučio ženklą, tinkamas laikas koncentruotis į esminius darbus, pagrindinius uždavinius. Artima Saulės ir Selenos pozicija ragins atidžiau rinktis bendraminčius bei partnerius.

Nuo kovo 21-os Saulei įžengus į Avino ženklą, trečioji dekada – jums ypač palankus laikas galingoms permainoms, kam darbuose, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Juolab, kad nuo kovo 23-ios iki 26-os Jupiteris keliaus karališkuoju Avino ženklo laipsniu. Plutonui perėjus į jums opozicinį Vandenio ženklą, šiomis dienomis galimos ir neplanuotos situacijos, tad jūsų išradingumas bus ypač svarbus.

Sėkmingų permainų jums kovą!

Mergelė

Kovas jums – atokvėpio mėnuo. Jo dienomis Saulei viešint jums opoziciniame Žuvų ženkle, svarbu būtų planuojant darbus,tinkamai pasiskirstyti jų krūvį, savęs per daug neskubinti, į priekį judėti apgalvotais, parengtais žingsneliais.

Mėnesio pradžioje su Saturnu karališkajame laipsnyje susijungus Merkurijui, tinkamas laikas darbo susitikimams, pokalbiams, naujos veiklos paieškoms. O artima Jupiterio ir Veneros pozicija Avino ženkle bus palanki tvarkant buitį, aktyviems fiziniams veiksmams, tiktų remonto-statybų darbams. Merkurijui perėjus į jums opozicinį Žuvų ženklą ir pirmos savaitės pabaigoje jam keliaujant griaunamuoju laipsniu, svarbu būtų bendrauti jautriai, atverti širdį gerumui bei pagalbai savo artimui. Pirmos dekados pabaigoje sustiprėjus intuicijai bei įžvalgoms, vadovaukitės ne vien tik logika. Palankūs Veneros ir Saturno ritmai suteiks progų išspręsti ir atidėliotas buitines problemas.

Antros dekados pradžia – sudėtingesnių astrologinių ritmų, tad svarbu bus darbus derinti su poilsiu, susidėlioti prioritetus. Tai metas, kai pinigai bus linkę greičiau ištekėti. Taip pat reikėtų branginti ir pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. Nuo kovo 17-os Venerai perėjus į Jaučio ženklą ir esant artimai Saulės ir Merkurijaus pozicijai, antros dekados pabaiga palanki ženklių rezultatų darbuose pasiekimui, gabumų bei talentų atskleidimui.

Kovo 21-ą Saulei iškeliavus į Avino ženklą, kartu su pavasario lygiadieniu ir Mėnulio jaunatimi pajusite, kaip sportininkas, antrąjį kvėpavimą. Tad trečioji dekada – pats metas svarbiausių svajonių įgyvendinimui.

Sėkmingo jums kovo!

Svarstyklės

Permainingas mėnuo, kaip ir pats pavasaris. Vienomis jo dienomis dar spaus šaltukas, o kitomis saulė džiugins šiltais spinduliais. Ir tai pajusti galėsite ne tik gamtoje, bet ir savo pačių gyvenime, kuris kovo dienomis stebins, džiugins naujomis idėjomis.

Mėnesio pradžia – stiprių astrologinių ritmų. Venerai susijungus su Jupiteriu jums opoziciniame Avino ženkle, kad įgyvendintumėte savo tikslus, gali prireikti daugiau jūsų pastangų. Būkite greiti ir aktyvūs, daugiau laiko skirkite sportui, pasivaikščiojimams gryname ore. Venerai susijungus su Chironu, laikas tiktų komandiruotėms, jums ypač palanki pirmos dekados pabaiga, kai harmoningesnių Veneros ritmų įtakoje, lengviau galėsite įveikti abejones, susidaryti tolesnių veiksmų planą.

Antros dekados pradžioje, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, savęs per daug nespauskite, svarbių finansinių klausimų geriau dar nespręskite. Taip pat reikėtų daugiau dėmesio skirti savo artimam žmogui, pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. Kai kam laikas tiktų trumpoms atostogoms. Investicijoms palankesnė antros dekados pabaiga, Venerai perėjus į Jaučio ženklą. Šis metas tiktų statybų-remonto darbų pabaigimui. O nuo kovo 21-os Saulei įžengus į jums opozicinį Avino ženklą, trečioji dekada jums – ramesnio atokvėpio metas, kai nereikėtų savęs labai skubinti, tiek kelyje, tiek ir priimant sprendimus.

Sėkmingų permainų jums kovą!

Skorpionas

Kovą galite pajausti didelį vidinės laisvės, nuotykių troškimą, tačiau prisiimti įsipareigojimai bus svarbiausioje vietoje. Tad šio mėnesio dienomis Nusileidusiam Mazgui keliaujant jūsų ženklu, pabaiginėkite pradėtuosius projektus, svarbiausius darbus.

Tam tinkama jums mėnesio pradžia. Merkurijui susijungus su Saturnu Vandenio ženkle, jūsų žodžiai pasižymės didele jėga. Marsui judant Dvynių ženklu, pats metas jums pradėti kažką visai naujo, juolab, tam bus palanki ir Veneros su Jupiteriu pozicija. Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą, o taip pat vėliau ir Mėnulio pilnaties įtakoje, stiprės įžvalgos bei intuicija, norėsis gilintis į reiškinių priežastis, būsite linkę užjausti kitus, o iškilusius klausimus spręsti kūrybingai, norėsis kuo daugiau savo dėmesio ir meilės skirti artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams.

Į Žuvų ženklą atkeliavus Saturnui, stiprės jūsų racionalumas bei taupumas. Ir matyt pačiu laiku, nes ir Veneros astrologiniai ritmai ragins antros dekados pradžioje susilaikyti nuo emocinių pirkinių, kruopščiau planuoti išlaidas. Antros dekados pabaigoje būsite linkę spręsti darbines problemas. Šiuo metu Venerai įžengus į jums opozicinį Jaučio ženklą, svarbu nepervargti, imtis tų darbų, kurie išties būtini, labiau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Saulei perėjus į Avino ženklą nuo kovo 21-os, kartu su Mėnulio jaunatimi – tinkamas laikas naujiems projektams bei sumanymams. Jausitės vėl kupini jėgų, kartu su pavasario lygiadieniu atgimę naujam savo skrydžiui. Tad trečioji dekada – jums svarbiausiems sumanymams bei darbams, o taip pat – draugystei ir meilei.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums kovą!

Šaulys

Įdomių patyrimų mėnuo. Jo dienomis iš vienos pusės jausite permainų norą, kita vertus, Marsui keliaujant jums opoziciniu ženklu, daugiau pasiekti galėsite ne vieni, o veikdami kartu. Mėnesio pradžioje Venerai ir Jupiteriui viešint tame pačiame Avino ženklo laipsnyje ir Merkurijui susijungus su Saturnu Vandenio ženkle, dienos palankios drąsiems bei ryžtingiems. Jos išryškins greitų rezultatų siekį, tiks konkretiems jūsų sprendimams bei veiksmams, naujai kilusių idėjų pristatymui. Tam Jums ypač tiktų ir pirmos dekados pabaiga, kuri harmoningesnių Veneros ritmų įtakoje, tiktų naujų darbų paieškoms. O kai kas šiuo metu ryšis ir asmeninio gyvenimo pokyčiams. Šios dienos palankios draugystės ir meilės ryšių kūrimui bei stiprinimui.

Antros dekados pradžia gali būti kiek aštresnė. Svarbu būtų skubant priimti sprendimus, nepriskaldyti malkų, labiau sektųsi išklausantiems ir kitų nuomonę.

Venerai perėjus į Jaučio ženklą, bei palankių Saulės ritmų įtakoje, nuo kovo 17-os palanku eiti į darbo pokalbius, versle ieškoti naujų galimybių. Nuo kovo 19-os Merkurijui įžengus į Avino ženklą, dažniau norėsis išsakyti savo poziciją, apginti nuomonę. Naudokite tam diplomatiškus būdus, – tiek darbuose, tiek ir bendraudami su artimaisiais.

Kovo 21-ą Saulei įžengus į Avino ženklą, kartu su Mėnulio jaunatimi, – pats metas naujiems jūsų sumanymams, naujai jūsų pradžiai, konkretiems jūsų veiksmams bei sprendimams. O paskutinėmis kovo dienomis jautresnių astrologinių ritmų įtakoje, labiau pasirūpinkite mažaisiais šeimos nariais, savo ir artimųjų gera savijauta.

Įdomių pokyčių jums kovą!

Ožiaragis

Kovo mėnesį būkite atviri naujoms jūsų kelyje pasitaikančioms galimybėms, bei vidiniams potyriams. Tai įdomus metas, kai gali atsiverti tos durys, į kurias jau ilgokai beldėtės.

Mėnesio pradžioje Merkurijui su Saturnu susijungus karališkajame Vandenio laipsnyje, galimi netikėti pokyčiai – kam veikloje, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Artima Veneros ir Jupiterio pozicija Avino ženkle ragins veikti greitai. Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą, o Venerai su Chironu viešint tame pačiame laipsnyje, į situacijas pažvelkite ir kitu neįprastu kampu – taip greičiau rasite tinkamiausius sprendimus. Tai aktualu ir sprendžiantiems tarpusavio santykių problemas. Saulei keliaujant Žuvų ženklu ir Merkurijui viešint griaunamajame šio ženklo laipsnyje, pirmos savaitės pabaigoje Jus gali stebinti žinios bei aplinkinių reakcija. Reikės įveikti abejones, rinktis optimistiškas mintis.

Antros dekados pradžioje, Venerai viešint griaunamajame Avino laipsnyje, būkite atidesni buityje ir kelyje. Šios dekados pabaiga, Venerai perėjus į Jaučio ženklą, palanki siekiantiems pergalių moksle bei profesinio tobulėjimo.

Kovo 21-ą Saulei įžengus į Avino ženklą, kartu su pavasario lygiadieniu, norėsis pradėti kažką įdomaus ir naujo. Palanku imtis pribrendusių pokyčių. Tam jums palankus laikas kovo 24-tą iš jūsų ženklo iškeliavus Plutonui, kai jums prasidės ypač svarbus ir sėkmingas laikotarpis. Tai metas, kai lengviau pasieksite pergalę, jei veiksite gretai bei ryžtingai. Tad trečios dekados pabaiga palanki naujiems ateities planams bei sumanymams, naujų projektų pradžiai.

Sėkmingų planų jums kovą!

Vandenis

Kovas jums mėnuo, galintis priminti įsiūbuotas sūpuokles. Jo vienomis dienomis leisitės žemyn, o kitomis – vėl kilsite į viršų.

Jau mėnesio pradžioje, norėsis imtis pribrendusių permainų: kam darbuose, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Merkurijui su Saturnu susijungus jūsų ženklo karališkajame laipsnyje, bei esant palankiai Jupiterio ir Veneros pozicijai, dienos tiktų deryboms, sutarčių rengimui bei pasirašymui. Vėlesnėmis dienomis iš jūsų ženklo iškeliavus Merkurijui galite būti linkę ir į vidinius apmąstymus.

Pirmos dekados dienos, iki kovo 8-os, kol Saturnas viešės jūsų ženkle, palankios darbų paieškoms, karjeros pokyčiams, verslo plėtrai. Jos tiktų siekiantiems įsitvirtinti darbuose, planuojantiems gyvenamosios vietos pokyčius.

Saturnui palikus jūsų ženklą, antrąją dekadą stiprės vidinės laisvės ir nuotykių troškimas. Būsite linkę įgyvendinti permainingas, o kai kada ir labiau rizikingas idėjas. Sudėtingesnių Veneros astrologinių ritmų įtakoje būkite atidūs, kruopščiau įvertinkite sąlygas ir aplinkybes. Antros dekados pabaigoje Venerai perėjus į Jaučio ženklą, tinkamas metas norintiems pradėti naują veiklą, ieškantiems naujo pagrindinio, ar papildomo finansinio šaltinio.

Nuo kovo 21-os Saulei perėjus į Avino ženklą, o nuo kovo 23-čios, į jūsų ženklą atkeliavus Plutonui, situacijos bus linkę greitai kisti, galimi netikėtumai, permainos. Tad jums pravers gebėjimas lanksčiai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes. Jautresnių astrologinių ritmų mėnesio paskutinėmis dienomis bendraukite dėmesingai, o namuose daugiau savo dėmesio skirkite ir artimiesiems rūpimiems buitiniams klausimams.

Sėkmės jums kovą!

Žuvys

Mėnuo sėkmingoms jūsų permainoms. Jo dienomis Žuvytės galės išplaukti į platesnius vandenis. Jūsų ženklu keliaujant Saulei, atkakliai siekite užsibrėžtų tikslų, imkite jautį už ragų. Tam palanki jums jau mėnesio pradžia. Šiomis dienomis norėsis atrasti gyvenime kažką įdomaus ir visai naujo, tad būkite atviri įdomiems naujos veiklos pasiūlymams. Venerai susijungus su Jupiteriu Avino ženkle, kruopščiau tvarkykite finansus. Labiau norėsis apginti savo nuomonę, būsite linkę įveikti tiek vidinius, tiek ir išorinius prieštaravimus. Į jūsų ženklą atkeliavus Merkurijui, kils kūrybinis įkvėpimas, lengviau atskleisite gabumus bei talentus.

Kiek jautresnės jums, Merkurijui viešint griaunamajame laipsnyje, kovo 4-5-a dienos. Kovo 6-7-tą Mėnulio pilnatis stiprins įžvalgas bei intuiciją. Nuo kovo 8-os dienos atkeliavus į jūsų ženklą Saturnui, paskutinės pirmos dekados dienos palankios darbų ir naujų finansinių šaltinių bei galimybių paieškoms.

Antros dekados pradžioje, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, svarbu būtų įveikti vidines baimes, nerimo mintis, nukreipti energiją šviesaus tikslo link. Antros dekados pabaigoje, Saulei su Neptūnu susijungus jūsų ženkle, dažniau jausite kūrybinį įkvėpimą, dienos palankios gabumų bei talentų atskleidimui, o taip pat draugystei ir meilei. Spręskite svarbiausius iškilusius uždavinius. Atšventę gimtadienį ir pajutę energijos antplūdį, imkitės esminių gerų pokyčių, – tai jums žvaigždžių palankumo laikas.

Kartu su pavasario lygiadieniu ir Mėnulio jaunatimi, Saulė iškeliaus iš jūsų į Avino ženklą, kurdama palankias aplinkybes pabaigti realizuoti kilusias idėjas bei sumanymus.

Sėkmės kūryboje jums kovą!