2022 m. rugpjūčio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. rugpjūčio horoskopas

Kontrastų kupinas mėnuo. Jo dienoms tiktų rytų išmintis, bylojanti, kad ir kokio aukščio būtų kalnai – perėja visada yra. Šiomis rugpjūčio dienomis, tebetvyrant įtampai, širdžiai trokštant ramybės, ją dažniau atrasite užsiimdami širdžiai artima veikla.

Mėnesio pradžioje neskubėkite. Saulei keliaujant griaunamuoju Liūto laipsniu bei artimos Marso ir Urano pozicijų įtakoje, būkite atidesni kelyje ir buityje, venkite rizikingų finansinių sprendimų.

Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje ir Venerai atkeliavus į Liūto ženklą nuo rugpjūčio 11-os, stiprės draugystės ir meilės jausmai, norėsis labiau pasidžiaugti gyvenimu, vasara.

Trečios dekados pradžia, Marsui perėjus į Dvynių ženklą, o Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, šauni dalykinėms pažintims, darbo pokalbiams, naujų projektų pradžiai.

Saulei perėjus į Mergelės ženklą, nuo rugpjūčio 23-ios, trečiąją dekadą daugiau laiko skirkite buičiai, toms smulkmenoms, iš kurių ir susideda mūsų gyvenimas.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, nuo rugpjūčio 27-os – pats laikas naujoms jūsų idėjoms bei sumanymams.

Išmintingų sprendimų bei sėkmingų pasirinkimų jums rugpjūtį!

DELFI Video

Avinas

Rugpjūtis jums mėnuo, galintis patvirtinti gražią Saliamono mintį, kad viskam yra savo metas. Laikas išmėtyti akmenis ir laikas juos surinkti. Laikas griauti ir laikas statyti. Tad šio mėnesio dienomis ir reikės pasirinkti, kuria kryptimi nukreipsite savo jėgas. Juolab, kad Jupiteriui ir Chironui judant jūsų ženklu energijos rugpjūtį jums netrūks.

Mėnesio pradžioje, sudėtingesnių Saulės ritmų įtakoje, svarbių naujų projektų dar nesiimkite. Šiomis pirmosiomis permainingų astrologinių ritmų dienomis svarbu bus įtvirtinti jau pasiektus rezultatus.

Antrąją dekadą nuo rugpjūčio 11-os, Venerai pradėjus kelionę Liūto ženklu, – pats metas naujų projektų pristatymui. Laikas palankus ir ieškantiems naujų veiklų, darbo susitikimams bei pokalbiams. Tai, Chironui viešint jūsų ženkle, naujai jūsų pradžiai ypač palankus metas. Tad energingai imkitės pradėtųjų remonto-statybų darbų užbaigimo, išspręskite ir ilgiau atidėliotas buitines problemas.

Saulei įžengus į Mergelės ženklą nuo rugpjūčio 23-ios, trečioji dekada ragins pirmenybę teikti ne žodžiams, o darbams.

Rugpjūčio 26-ą, sudėtingesnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje, svarbiausių klausimų geriau nespręsti – tai metas geriems jūsų darbams. Paskutinėmis rugpjūčio dienomis nors į priekį judėsite kiek lėčiau, tačiau svarbu, kad užtikrintai ir savo tikslo link.

Sėkmingų pokyčių jums rugpjūtį!

Jautis

Rugpjūčio mėnuo jums primins tikrąsias vertybes. Juk kaip sako išminčiai, jei ir auksas įkris į purvą, jis nevirs bronza. Tad šio mėnesio permainingomis dienomis išlaikykite savo vidinę ramybę, vertinkite tai, kas tikra, kas atlaiko laiko išbandymus.

Pirmosiomis rugpjūčio dienomis jūsų ženkle susijungus Marsui, Uranui ir Kylančiam Mazgui, gyvenimas gali stebinti netikėtomis situacijomis ir raginti jus ieškoti nestandartinių sprendimų ir išeičių.

Venerai iškeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą, nuo rugpjūčio 11-os, dienos gali įgauti naujų ryškių spalvų. O ir Mėnulio pilnaties rimtai palankūs giliems jausmams bei įžvalgoms.

Antros dekados pabaiga – emociškai jautresnė. Venerai įžengus į griaunamąjį laipsnį, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Tai metas, kai reikėtų susilaikyti ir nuo didesnės finansinės rizikos

Nuo rugpjūčio 23-ios Saulei iškeliavus iš Liūto į Mergelės ženklą, tinkamas laikas konkretiems, anksčiau suplanuotiems jūsų veiksmams. Trečios dekados dienos gali priminti kai kada alpinisto kopimą į aukštą kalną, tad jomis savo žingsnius rūpestingai apgalvokite, jiems pasiruoškite.

Įdomaus bei turiningo jums rugpjūčio!

Dvyniai

Mėnuo, kurio dienoms ypač tiktų Saliamono graži išmintis, kad viskam savas metas: laikas tylėti ir laikas kalbėti. Tad jomis vadovaukitės savo vidiniu kompasu – intuicija, rasdami kantrybę bei atkaklumą, o kartu nepraleisdami tinkamų progų.

Jautresnių Saulės ritmų įtakoje, pirmosios dienos tiktų apmąstytam, žingsnis po žingsnio, judėjimui į priekį. Rugpjūčio 4-ą Merkurijui įžengus į Mergelės ženklą, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis, jūsų žodžiai įgaus vis didesnį svorį, tad rinkitės juos atsakingai.

Rugpjūčio 11-12-ą Mėnulio pilnaties dienomis galite būti jautresni ir emocingesni, nei įprastai. Skirkite šias dienas gražių tarpusavio santykių kūrimui, vidiniam tobulėjimui.

Rugpjūčio 16-a, Venerai viešint karališkajame Liūto ženklo laipsnyje, puiki diena grožio procedūroms, suplanuotiems stambesniems pirkiniams, tiktų nekilnojamo turto operacijoms. O rugpjūčio 19-tą pasaugokite gražius tarpusavio ryšius ir savo finansus. Rugpjūčio 20-ą palankių Merkurijaus ritmų įtakoje ir Marsui įžengus į jūsų ženklą, tinkamas metas kam – darbų pasiūlymų, o kam – naujos gyvenamos vietos paieškoms. Stipria kuriamąja energija, palankiais Veneros, Merkurijaus ir Saulės astrologiniais ritmais, pasižymės jums rugpjūčio 20-a ir 23-ia dienos. O paskutinės rugpjūčio dienos Selenai viešint karališkajame Vandenio laipsnyje, gali pateikti kai kuriems naujų idėjų bei netikėtų galimybių.

Sėkmingų pasirinkimų jums rugpjūtį!

Vėžys

Rugpjūtis jums – santarvės su savimi ir aplinka paieškos mėnuo. Tegu jo dienos ramiai plukdys jus gyvenimo upe. Pajauskite vidinę ramybę bei harmoniją, leiskite gyvenimo vyksmui vykti savaime, įvairias situacijas priimkite kaip gyvenimo dovanas.

Tam ypač palanki mėnesio pradžia, kai sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje svarbių projektų geriau dar nepradėti. Venerai ir Vakšijai susijungus jūsų ženkle, jau pirmos dekados vidurys suteiks įdomių galimybių bei progų naujai pažvelgti į savo gyvenimą.

Rugpjūčio 11-12-ą dienomis Mėnulio pilnaties ritmai stiprins jūsų romantiškus jausmus, padės pajausti gyvenimo pilnatvę. Šiam laikotarpiui ypač tiktų rytų išmintis, kad dviese būti geriau nei vienam – jeigu vienas parkris, kitas jį pakels. Tai metas, kai galėsite nuoširdžiai įvertinti esančius su jumis, kai gera bus dalintis meile ir gerumu.

Svarbiems projektams bei naujai pradžiai, Venerai viešint karališkajame laipsnyje. jums palanki rugpjūčio 16-oji.

O rugpjūčio 20-oji – įdomių pokyčių metas. Palankių Marso ir Merkurijaus ritmų įtakoje tai dienos, kai vertėtų atkreipti dėmesį ir į nedidelius palankumo ženklus. Saulei perėjus rugpjūčio 23-ią į Mergelės ženklą vėlesnėmis šio mėnesio dienomis spręskite konkrečius materialius klausimus.

Rugpjūčio 26-a diena, sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, ir 27-oji – keičiantis jo fazei – gali pasižymėti emocijų kaita. Tad šiomis dienomis daugiau laiko skirkite savo harmoningam poilsiui. Prasidėjus jaunačiai, tinkamas metas naujai jūsų pradžiai.

Gilių įžvalgų jums rugpjūtį!

Liūtas

Rugpjūtis jums – žvaigždžių palankumo, stiprių energijų mėnuo. Jo dienomis būdami ryžtingi, galėsite keisti esamas situacijas, kurti geresnį, gražesnį savo gyvenimą.

Mėnesio pradžioje, jautresnių Saulės ritmų įtakoje, svarbių sprendimų dar nepriiminėkite. Tai metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų, tad įsiklausykite į tai, ką patars jums jūsų intuicija. Rugpjūčio 4-ą, Merkurijui iškeliavus iš jūsų į Mergelės ženklą, žodžiai įgaus didesnį svorį, tad naujus įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai. Pirmąją dekadą kai kuriems galimi pokyčiai darbuose.

Rugpjūčio 11-ą į jūsų ženklą atkeliaus Venera. Palankus laikas atrasti naujas veiklas ir kryptis, laiku pajusti naujas progas. Tad nuo 11-os iki 16-os, dienos ypač palankios draugystei ir meilei, jos tiktų suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Antros dekados pabaigoje, sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje, patartina vengti nepamatuotos finansinės rizikos.

Atšventę savo gimtadienį, pajutę naujų jėgų antplūdį, jau trečios dekados pradžioje ryžtingai imkitės įgyvendinti svarbiausius planus, naujai kilusius sumanymus.

Rugpjūčio 23-ią Saulei iškeliavus iš jūsų į Mergelės ženklą, vėlesnėmis šio mėnesio dienomis – palanku toliau vystyti pradėtuosius projektus.

Šaunių sumanymų jums rugpjūtį!

Mergelė

Jėgų kaupimo mėnuo. Jo dienos – tai ruošimasis vėlesniam būsimam startui. Šis mėnuo gali būti ir dosnus vasaros išvykomis bei kelionėmis. Patirdami naujų įspūdžių, apibendrindami savo patirtis, kaupsite ateičiai taip svarbią išmintį.

Mėnesio pradžia Marsui, Uranui, Kylančiam Mazgui susijungus Jaučio ženkle gali kai kuriems atnešti ženklių permainų darbuose, karjeros srityje. Kartu lankys ir suvokimas, kad esate ne stovintis vanduo tvenkinyje, o srauni kalnų upė ir todėl pokyčiai ir permainos jums būtini. Jei užsidarytų vienos durys – ieškokite tų, kurios galėtų atsiverti.

Rugpjūčio 11-ą, Venerai perėjus iš Vėžio į Liūto ženklą, iškils būtinybė savo atliktus darbus parodyti, projektus pristatyti. Tam jums palankus metas – mėnesio vidurys: 15-16-ta dienos. Antros dekados pabaigoje rūpestingai planuokite finansus.

O rugpjūčio 20-ą, Merkurijui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje – pats metas naujai, įdomiai jūsų pradžiai. Juolab, kad Saulė rugpjūčio 23-ią įžengs į jūsų ženklą, apšviesdama jūsų talentus ir gabumus. Ši diena šauni kai kam šauni ir svarbiems bendro gyvenimo įsipareigojimams. Ši trečios dekados pradžia būtų sėkminga jūsų saviraiškai ir kūrybai.

Rugpjūčio 26-ą, sudėtingesnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje, neskubėkite priiminėti esminių sprendimų. Prasidėjus 27-ą dieną jaunačiai, paskutinės rugpjūčio dienos palankios naujų bei papildomų darbų, o kartu ir finansinių šaltinių paieškoms.

Šaunių idėjų jums rugpjūtį!

Svarstyklės

Rugpjūtis jums – pasirinkimų mėnuo. Rinksitės ne tik darbus ir draugus, bet ir ateitį kuriančias situacijas. Šio mėnesio dienomis ypač svarbu bus viską atlikti laiku. Kaip sako rytų išminčiai: jei laikas su tavimi nedraugauja – susidraugauk su juo pats. Tad jau mėnesio pradžioje jums pravers savalaikis ir geras darbų planavimas. Saulei keliaujant Liūto ženklu svarbu darbuose neperdegti, juos derinti su aktyviu poilsiu, randant laiko stabtelėti, kad įvertintumėte aplinkybes bei situacijas.

Venerai įžengus į Liūto ženklą, antros dekados dienos pasižymės ryškumu, spalvų gausa. Tai metas kai norėsite labiau pasidžiaugti vasara, planuoti išvykas ir keliones. Svarbiems pokyčiams jums palankus metas – rugpjūčio 15-ta ir 16-ta, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje. O štai antros dekados pabaigos Veneros ritmai kaip tik ragins neskubėti tiek kelyje, tiek ir priimant svarbius sprendimus.

Rugpjūčio 20-ą, Marsui perėjus į Dvynių ženklą, lengviau rasite reikiamą informaciją, o taip pat bendraminčius ir partnerius. Rugpjūčio 23-ią Saulei perėjus į Mergelės ženklą, į pirmą planą kils materialūs klausimai. Šiomis vėlesnėmis rugpjūčio dienomis įveikite abejones, ilgai nesvarstykite – tai laikas konkretiems jūsų veiksmams. Jautresnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje, rugpjūčio 26-ą ir 27-ą dienomis venkite nesutarimų. Svarbu bus nesutirštinti spalvų. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir rugpjūčio 28-ą Selenai įžengus į karališkąjį Vandenio laipsnį – paskutinės rugpjūčio dienos gali būti dosnios naujų idėjų bei sumanymų. Atsirinkę tinkamiausius – neatidėliodami imkitės juos įgyvendinti.

Sėkmingų pasirinkimų jums rugpjūtį!

Skorpionas

Rugpjūtis jums – mėnuo, kuriam ypač tiktų Saliamono išmintis, kad kas renkasi žodžius – tas saugo savo sielą. Tad šio mėnesio dienomis būkite jautrūs, kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai, tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams. O bendraudami raskite žodžius, galinčius sušildyti šalia esančiųjų širdį. Tai aktualu, sudėtingesnių Saulės ritmų įtakoje, jau mėnesio pradžioje. Marsui ir Uranui susijungus opoziciniame Jaučio ženkle, jau pirmosiomis rugpjūčio dienomis galimi netikėtumai ir pokyčiai veikloje. Tai metas, kai kai kuriems teks ieškoti nestandartinių sprendimų bei išeičių.

Rugpjūčio 11-ą Nusileidusiam Mazgui iškeliavus iš jūsų ženklo griaunamojo laipsnio, lengviau seksis keisti situacijas į gera. Tad antroji dekada jums metas, kai galėtumėte sustiprinti gražius tarpusavio ryšius, draugystę ir meilę.

Rugpjūčio 20-ą Marsui įžengus į Dvynių ženklą, palanku ieškoti jums svarbios informacijos. Šios trečios dekados dienomis būdami jautrūs ir dėmesingi, lengviau užmegsite dalykines, o kai kas ir asmenines pažintis. Nuo rugpjūčio 23-ios Saulei perėjus iš Liūto į Mergelės ženklą į pirmą planą kils buitiniai klausimai. Jautresnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje rugpjūčio 26-27-ą dienomis būtinas didesnis atidumas keliuose, buityje ir prie vandens.

Paskutinės rugpjūčio dienos gali stebinti netikėtumais, tame skaičiuje ir maloniomis staigmenomis. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis palanki naujai jūsų pradžiai.

Išmintingų pasirinkimų jums rugpjūtį!

Šaulys

Rugpjūtis jums – atsakomybės mėnuo. Jo dienomis patartina būtų vadovautis išmintimi, kad geriau nežadėti, negu žadėti ir neįvykdyti. Rugpjūtis būtų sėkmingas nutarusiems imtis lyderystės, bei atsakomybės.

Mėnesio pradžioje, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, neskubėkite, šiomis dienomis jums tiktų labiau stebėtojo vaidmuo. Analizuokite situacijas, įvertindami veiksmų perspektyvą. Pirmos dekados pabaigoje, Merkurijui perėjus į Mergelės ženklą, pažadus duokite labai atsakingai, tik būdami įsitikinę, kad galėsite juos įvykdyti.

Rugpjūčio 11-ą Venerai perėjus į Liūto ženklą, palankus laikas draugystei ir meilei, o taip pat kūrybiniams projektams. Naujų idėjų pristatymui jums ypač tiktų rugpjūčio 16-a, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje.

O antros dekados pabaigoje rūpestingai planuokite ir būsimas išlaidas.

Tinkamus finansinius sprendimus lengviau rasite nuo rugpjūčio 20-os, palankių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje, trečiąją dekadą. Saulei iškeliavus iš Liūto į Mergelės ženklą, nuo rugpjūčio 23-ios, gausės darbų ir įpareigojimų, tad ypač svarbus bus prioritetų susidėliojimas. Jautresnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje rugpjūčio 26-27-ą dienomis galimi emocijų ir nuotaikų svyravimai. Šiuo laikotarpiu svarbu bus pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. O prasidėjus jaunačiai ir palankių Selenos ritmų įtakoje nuo rugpjūčio 28-os – tinkamas metas imtis naujos, įdomesnės veiklos.

Sėkmingų sprendimų jums rugpjūtį!

Ožiaragis

Rugpjūtis jums mėnuo, kurį gražiai iliustruotų Konfucijaus mintis, kad ten, kur baigiasi kantrybė – prasideda ištvermė. Tad jo dienomis pravers jūsų gebėjimas koncentruotis į tikslą, kantrybė bei atkaklumas.

Tai aktualu jau mėnesio pradžioje, kai Marsas, Uranas ir Kylantis Mazgas susijungs Jaučio ženkle. Rugpjūčio 4-ą į Mergelės ženklą atkeliavus Merkurijui, pirmoji dekada – tinkamas metas deryboms, darbo pokalbiams, sutarčių pasirašymui.

Rugpjūčio 11-ą Venerai įžengus iš Vėžio į Liūto ženklą – lengviau sektųsi siekiantiems lyderystės, metas tinkamas organizaciniams darbams. Rugpjūčio 16-ą palankūs Veneros ritmai tiktų naujų projektų pristatymui. O paskutinės antros dekados dienos kai kada gali priminti statomas smėlio pilis. Šiuo metu būtų palankiau tęsti tik tai, kas jau buvo anksčiau pradėta.

Rugpjūčio 20-a, Merkurijui keliaujant karališkuoju Mergelės laipsniu – jums tinkamas laikas finansiniams sprendimams. O nuo rugpjūčio 23-ios ir Saulei atkeliavus į Mergelės ženklą – pats metas konkretiems, tikslą artinantiems jūsų veiksmams. Rugpjūčio 26-27-a dienos, jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, nėra palankios deryboms, sutarčių pasirašymui. Tam palankesnės dienos nuo rugpjūčio 28-os dienos. – prasidėjus jaunačiai ir Selenai įžengus į karališkąjį laipsnį.

Turiningo jums rugpjūčio!

Vandenis

Rugpjūtis jums – atokvėpio mėnuo. Jo dienomis Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, astrologiniai ritmai ragins situacijų neperspausti, nepervargti. Šis mėnuo ypač tiktų bent trumpoms jūsų atostogoms.

Mėnesio pradžioje, sudėtingesnių Saulės, Marso ir Urano ritmų įtakoje, likusiems darbuose gali tekti tvarkytis su gerokai išaugusiu darbų krūviu. Šiomis dienomis darbais bei įpareigojimais dalinkitės su kolegomis, o namuose – su artimaisiais, galinčiais jums padėti.

Rugpjūčio 4-ą Merkurijui perėjus į Mergelės ženklą žodžiai pasižymės didele jėga ir konkretumu. Tad naujus įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai.

Nuo rugpjūčio 11-os Venerai įžengus į jums opozicinį Liūto ženklą, jums pravers tinkamas finansinių išlaidų planavimas.

Nuo rugpjūčio 20-os Marsui perėjus į Dvynių ženklą, trečiąją dekadą ypač sektųsi kolektyviniai sprendimai bei veiksmai. Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Liūto į Mergelės ženklą nuo rugpjūčio 23-ios, jums prasidės aktyvus ir palankus laikotarpis. Galbūt nors į priekį ir ne visada pavyktų judėti dideliais šuoliais, tačiau šiomis trečios dekados dienomis ir maži žingsneliai į priekį bus veiksmingi ir efektyvūs. Jautresnių Mėnulio ir Merkurijaus ritmų įtakoje rugpjūčio 26-27-ą dienomis venkite nesutarimų, būkite atidesni kelyje ir buityje. Jums ypač palankus metas prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir rugpjūčio 28-tą Selenai įžengus į karališkąjį Vandenio laipsnį, paskutines rugpjūčio dienas panaudokite efektyviai.

Šaunių išvykų ir kelionių jums rugpjūtį!

Žuvys

Rugpjūtis jums – aktyvus ir nuotaikingas mėnuo. Jo dienomis dažniau lankys įkvėpimas bei pasiryžimas keisti tai, kam jau senokai buvote pasiryžę, kas – neperspektyvų menkai apmokamą darbą, kas – gyvenamą vietą, o kas – ir tolesnio kelio kryptį.

Mėnesio pradžia permaininga. Tai metas kai galimi netikėti įvykiai ir pokyčiai. Emocinga rugpjūčio 5-a, Venerai ir Vakšijai susijungus Vėžio ženkle.

Rugpjūčio 11-ą jautresnių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje ir Venerai iškeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą – galite būti emocingesni, linkę kai kada ir sutirštinti spalvas. Šiomis dienomis ypač svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę bei filosofinį požiūrį, bei pasaugoti gražius tarpusavio ryšius, kaip ir sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, rugpjūčio 19-ą.

Trečioji dekada Merkurijui keliaujant Mergelės ženklu – palankesnė gilinimuisi į savo vidinį pasaulį, tinkamesnė kūrybai bei saviraiškai. Rugpjūčio 23-ią į opozicinį jums ženklą įžengus Saulei, jums prasidės ramesnis laikotarpis, kuris ypač tiktų jūsų atostogoms. Likusiems darbuose svarbu bus darbų planavimas, svarbiausiųjų tikslų išsikėlimas. Rugpjūčio 26-27-ą dienomis jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje svarbių sprendimų geriau nepriiminėti. Svarbu bus kurti savo aplinkoje harmoniją, auginti gerumo bei draugiškumo jausmus. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir palankių Selenos ritmų įtakoje nuo rugpjūčio 28-os – ieškantiems darbų, įdomesnės veiklos, puikus metas jums gabumų bei talentų atskleidimui.

Daug meilės jums rugpjūtį!