2021 metų birželio 21-27 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų birželio 21-27 dienos savaitė

Tai gilių jausmų bei išgyvenimų savaitė. Emocijomis, jausmais kai kada galinti priminti jūros bangavimą: potvynius bei atoslūgius. Norėsis išgyventi gilius meilės jausmus, pajausti santarvę su savimi ir aplinka, sieksite emocinio komforto.

Jau savaitės pradžioje, Saulei perėjus į Vėžio ženklą, gilės jausmai, stiprės intuicija bei įžvalgos. Antradienį galėsite lengviau įžvelgti reiškinių priežastis, suvokti kitų žmonių motyvacijas. Situacijos ryškės, aiškės ir asmeninių santykių srityje. O į gyvenimą pažvelgę, kaip į nurimusio ežero paviršių, galėsite lengviau pamatyti jo dugne glūdinčius akmenėlius, – tai, ką dar norėsite išspręsti bei nuveikti.

Savaitės vidurys – gražia Rasų švente suteiks džiugių emocijų, progų bičiulių susitikimui.

Ketvirtadienis, Mėnulio pilnaties laikas, puikus romantikai saviraiškai, kūrybai, palankus trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Penktadienį Mėnuliui keliaujant Ožiaragio ženklu, būsite linkę siekti situacijose aiškumo bei konkretumo. Šeštadienis puikus norintiems gražinti aplinką, kurti jaukius namus, stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

O sekmadienį, Venerai perėjus į Liūto ženklą, norėsis kuo labiau pasidžiaugti vasara.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

DELFI VIDEO

Avinas

Šeimos reikalų savaitė. Jos dienomis turėsite progų pasijausti labai reikalingais, netgi nepakeičiamais. Aktualių klausimų gausėti tiek darbuose tiek asmeniniame gyvenime gali tiesiog geometrine progresija. Artimiesiems, draugams gali prireikti jūsų patarimo ar pagalbos. O kai kas nemažai savo laiko skirsite šeimai, mažųjų poilsio organizavimui. Tokia gali būti jau savaitės pirmoji pusė.

Saulei atkeliavus į Vėžio ženklą, pirmadienį savo dėmesį skirkite tarpusavio ryšių stiprinimui. Šią dieną labiau seksis įsiklausius į moteriškos giminės artstovių, ypač motinų, patarimus.

Antradienis jums – naujų idėjų generavimui. Beje, šią dieną, artimos Plutono bei Mėnulio pozicijos Ožiaragio ženkle įtakoje, kai kurie planai bei aplinkinių nuomonė, gali būti linkę kisti.

Smagi Rasų šventė – puikus laikas draugystei ir meilei, tarpusavio ryšių kūrimui bei stiprinimui, tradicijų puoselėjimui, draugų susibūrimui.

Penktadienis įdomus naujienomis. Kai kas šią dieną gali rasti tinkamą pagrindinio ar papildomo darbo pasiūlymą. O kažkam sektųsi savo verslo idėja sudominti savo draugus.

Šeštadienis šaunus aktyviam poilsiui, išvykoms bei kelionėms. O birželio 27-tą, Venerai perėjus į Liūto ženklą, kai kurie lengviau galėsite pamatyti savo gražių tarpusavio santykių kūrimo pastangų rezultatus. Pasidžiaukite buvimu kartu, dalinkitės ateities planais, draugyste ir meile.

Turiningos jums šios savaitės!

Jautis

Jautri apmąstymų savaitė. Jos dienų įvykiai gali jautriai paliesti jūsų širdį, atgaivinti praeities patyrimus. Norėsis įvertinti nueitą kelią, išanalizuoti savo padarytus pasirinkimus, pasiektus rezultatus. Norėsis dažniau pajausti, išgryninti mintis, išgyventi vidinę ramybę,

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, svarbūs taps ne tik darbai,- bendraudami sieksite atrasti vidinę ramybę ir harmoniją. Jau pirmosiomis savaitės dienomis namuose kurkite, stiprinkite gražius, harmoningus tarpusavio ryšius.

Joninių šventė – smagių iškylų metas, kurkite ją nuotaikingą ir įdomią seniai matytų bičiulių susitikimais.

Penktadienis ypač tiktų pradėtųjų projektų bei buitinių sumanymų pabaigimui. Šią dieną artimos Merkurijaus ir Vakšijos pozicijų įtakoje atsargiau vertinkite ir duodamus pažadus

Šeštadienis šaunus įdomiais draugų laisvalaikio pasiūlymais. O sekmadienį, Venerai perėjus į Liūto ženklą, norėsis kuo daugiau savo laiko skirti mažiesiems šeimos nariams. Dienos tiktų aktyviai fizinei veiklai gamtoje, šaunios mėgstantiems pasidarbuoti soduose, puikios turiningam šeimos poilsiui. O kai kam šis laikas – smagių atostogų pradžiai.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Šios savaitės dienos suteiks progų nauju, kitokiu žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimą. Norėsis atsirinkti tolesnius tikslus, su kuo toliau pakeliui ir kam iš ties vertėtų skirti savo gyvenimo laiką.

Jau savaitės pradžioje Saulei perėjus į Vėžio ženklą, norėsis atskleisti savo viduje glūdintį jautrumą bei švelnumą.

Jau antradienį darbines situacijas būsite linkę spręsti diplomatiškai, atsižvelgdami ir į kitokią nuomonę. Ši diena tiktų deryboms, požiūrių derinimui, kompromisų radimui.

Graži Rasų šventė suteiks progą pajausti harmoniją su gamta, gilius žmones jungiančius ryšius. Šios dienos – puikus metas jūsų atokvėpiui, turiningam šeimos poilsiui. Mėnulio pilnaties dienomis lengviau išreikšite savo gabumus bei talentus.

O penktadienį, sugrįžus prie įprastinių darbų, norėsis nauju žvilgsniu pažvelgti tiek į savo veiklas, tiek ir į patį gyvenimą, atrandant jame kuo daugiau gražių, džiaugsmą gausinančių dalykų.

Savaitgalio dienomis su artimaisiais kūrybingai planuokite laisvalaikį. Pripildykite šias dienas smagių vasaros patyrimų, giedros nuotaikos, išvykų bei kelionių.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių jausmų savaitė. Jos dienomis, Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, daugelį situacijų pamatysite ryškiau, aiškiau, patirsite stiprias emocijas, norėsis išjausti, išgyventi gilius meilės jausmus. Tai ypatingos dienos norintiems išsigryninti tikrąsias vertybes, suvokti gyvenimo prasmę, apmąstyti pasirinktus tikslus. Tam palankios jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės vidurys džiugins gražių tradicijų Rasų švente. Tai puikus metas išgyventi vienovę su aplinka, pajusti ryšį su vasaros gamta, tvyrančia joje ramybe. O kartu su brangiausiais žmonėmis, savo šeima, pasidžiaugti atokvėpiu nuo darbų ir įtampos, paganyti dangumi plaukiančius debesis. O nusiprausus ryto rasa, visiems kartu kurti gražius ateities planus. Šiomis dienomis, jautresnių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, buitiniais sudėtingesniais darbais geriau neapsikrauti, suteikti sau džiugų atokvėpį.

Penktadienį, artimos Merkurijaus ir Vakšijos pozicijų įtakoje, žodžiai pasižymės ypatnga galia, tad rinkitės juos labai atsakingai, pažadus duokite ir naujus įsipareigojimus prisiimkite tik būdami įsitikinę,kad galėsite juos tikrai įvykdyti.

Šeštadienis tiktų išvykoms į gamtą. Nuo birželio 27-os, Venerai perėjus į Liūto ženklą, dienos palankios meninei saviraiškai. Saulei keliaujant jūsų ženklu, šis laikas norintiems kurti šeimą, o jau sukūrusiems – jausmų stiprinimui.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Aktyvi, energinga savaitė. Jos dienomis, Marsui keliaujant jūsų ženklu, darbai rankose tirpte tirps, nestokosite naujų idėjų, kūrybingų sumanymų. Tokios gali būti jau pirmosios savaitės dienos.

Saulei keliaujant Vėžio ženklu, savaitės viduryje smagi Joninių šventė suteiks puikių vasariškų įspūdžių, o taip pat progų pabendrauti su seniai matytais bičiuliais. Paieškoję naktį paparčio žiedo, o ryte nusiprausę rasa, jausitės tarsi naujai atgimę, kupini energijos, šviesių minčių. Laikas šaunus kūrybingam šeimos poilsiui. O pailsėjus ir penktadienio darbai nebus per sunkūs, o suteiks progų save kūrybiškai išreikšti, atskleisti gabumus bei talentus.

Šeštadienis tiktų aplinkos gražinimui, namų interjero atnaujinimui, namų jaukumo kūrimui. Norėsis rengti šeimos iškylas į gamtą, puoselėti, gražinti savo aplinką. Džiuginkite artimuosius vasariška nuotaika bei kūrybiniais sumanymais.

O sekmadienį į jūsų ženklą atkeliavus Venerai – ypatingas metas draugystei ir meilei. O kažkam suskambės ir Mendelsono maršas.

Šaunių vasariškų įspūdžių jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų idėjų savaitė. Šios savaitės dienomis turėsite progų išreikšti ne tik kūrybingumą, bet ir jums būdingą darbštumą. Jos dienomis norėsis savo dėmesiu džiuginti artimuosius, daugiau laiko rasti smagiems šeimos patyrimams, nuotaikingoms išvykoms.

Jau pirmosios savaitės dienos, astrologinių ritmų įtakoje, jums palankios organizaciniams darbams, papildomų veiklų paieškoms, šaunios norintiems išmokti kažką visai naujo.

Savaitės vidurys džiugins smagia Rasų švente. Tai puikus metas gražioms tradicijoms,džiugiam vasariškam atokvėpiui, smagiam bendravimui, nuotaikingam aktyviam poilsiui.

Saulei keliaujant Vėžio ženklu, stiprės jūsų intuicija, tad penktadienį, priimdami svarbius sprendimus, vadovaukitės ne tik logika, bet ir savo įžvalgomis. Juolab, kad artimos Merkurijaus ir Vakšijos įtakoje ne viskas tądieną jums gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys.

Savaitgalį norėsis su namiškiais nuveikti kažką smagaus, naudingo ir gero, tinkamai pasirūpinti mažųjų vasaros atostogomis. O sekmadienį, Venerai įžengus į Liūto ženklą, sėkmingi, kūrybingi jūsų sumanymai,bus ypač naudingi namuose. Gražindami buitį, nestokokite naujų idėjų.

Šaunių galimybių jums šią savaitę!

Svarstyklės

Tai savaitė, kai norėsis lengvumo, tarsi praskristi virš problemų ir sunkumų, dažniau pajusti vasarišką džiaugsmą, džiugiai bendrauti, daugiau paiškylauti.

Savaitės pradžia, Saulei iškeliavus iš Dvynių į Vėžio ženklą, laikas tinkamas tarpusavio santykių stiprinimui, namuose harmonijos ir santarvės kūrimui. Tai dienos, kai į savo tarpusavio santykius galite pažvelgti nauju kūrybingu žvilgsniu, mylimame žmoguje vėl pamatyti jus žavinčias savybes bei bruožus, o siekdami tikslų – apjungti bei suvienyti jėgas.

Savaitės vidurys šaunus norintiems Joninių proga surengti smagią iškylą, suburti bendraminčių ir draugų komandą, kartu patirti smagių vasaros magijos įspūdžių.

O penktadienį netikėtai gali kilti įdomi idėja, kaip išspręsti ilgokai atidėliotą, vis ramybės neduodantį, klausimą. Šią dieną neprošal išgirsti šiais jums aktualiais klausimais draugų bei kolegų nuomonę.

Šeštadienis – margaspalvis sumanymais bei įspūdžiais, o sekmadienį, Venerai įžengus į Liūto ženklą, labiau pasirūpinkite kūrybingu mažųjų laisvalaikiu, jų atostogomis o kai kas – ir savo naujo įvaizdžio kūrimu. Ši diena šauni smagioms laisvalaikio pramogoms.

Įdomios bei kūrybingos jums savaitės!

Skorpionas

Savaitė, kurios dienomis, kaip žymintis punktyras lankys pastovi mintis, kad norėtųsi pripildyti šias dienas naujų įspūdžių, džiugių patyrimų.

Jau pirmadienį į Vėžio ženklą atkeliavus Saulei, prasidės jums naujas, palankus laikotarpis, kai norėsis kurti, patirti gilius jausmus, džiaugtis namais, artimųjų meile. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Savaitės vidurys šaunus metas Rasų šventei, vaistingųjų žolynų rinkimui, smagioms tradicijoms, draugų susitikimams.

Šventiška diena suteiks šaunią progą visos šeimos smagiam atokvėpiui, toliau gyvenančių artimųjų aplankymui. Mėnulio pilnaties ritmai palankūs ir trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Penktadienį po šventės gali būti ne taip lengva vėl grįžti į įprastines vėžes, tad šią dieną palankiau jums ne imtis naujų, o tęsti įprastinę veiklą, užbaiginėti pradėtuosius darbus.

Šeštadienis – diena mėgstamam hobiui, šeimyninėms šventėms. Svarbu bendraujant su artimaisiais nesureikšminti nuomonių skirtumų, kad tai neperaugtų į ilgalaikį nesutarimą. Jumss tame padėtų jautrumas bei jūsų išmintis. O sekmadienį, birželio 27-tą Venerai iškeliavus į Liūto ženklą, diena palanki jūsų ir mažųjų talentų bei gabumų atskleidimui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kurios dienomis galės atrodyti, kad nuo jūsų pagaliau nukrovė pečius slegiančius sunkumus ir jūs gallite jau savaitės pradžioje, Saulei iškeliavus iš opozicinio jums ženklo, lbent kiek lengviau atsikvėpti. O kai kam norėsis apmąstyti sudėtingesnę savo asmeninę situaciją, gydytis sužeistą širdį.

Laimei,po truputį situacijoslengvės, tarsi žymėdamos sėkmingesnio laikotarpio pradžią. Tad jau antradienį imkitės įgyvendinti svarbiausius planus.

Savaitės vidurys džiugus netikėtais draugų pasiūlymais, smagiais susitikimais, o kai kam – ir tradicijomis gausia

Joninių švente. Smagus šventiškas ketvirtadienis gali apdovanoti naujomis idėjomis, įdomiais draugų laisvalaikio pasiūlymais.

Penktadienis tiktų intelektualiai veiklai, dokumentų tvarkymui, kūrybinių sprendimų paieškai, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

O šeštadienį norėsis užsiimti aktyvia fizine veikla: kas sodo-daržo darbais, kas aplinkos tvarkymu bei gražinimu, o kas su mažaisiais smagiais, judriais žaidimais. Jiems ypač daugiau savo laiko skirkite ir šį sekmadienį. Venerai atkeliavus į Liūto ženklą. Tegu bus ši diena šauni smagiu mažųjų laisvalaikio organizavimu, lai jie dažniau pajus juos apgaubiančią jūsų meilę ir dėmesį.

Šaunių sprendimų bei pasirinkimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Atokvėpio savaitė. Jos dienomis nevertėtų skubėti.Tiek kelyje, tiek ir priimant svarbius sprendimus. Kai kada jos dienomis gali netgi atrodyti, kad net pats laikas sulėtėjo.

Saulei atkeliavus į jums opozicinį ženklą, savęs neskubinkite. Jau pirmosios savaitės dienos – tai metas, kai net ir pamilusiems darbą vertėtų į priekį judėti lėčiau, bet užtikrintai, apmąstant kiekvieną sekantį žingsnį. Antrdienį, Mėnuliui keliaujant jūsų ženkluir jo artimos su Selena pazicijos įtakoje, jūsų jausmai gali sakyti viena, o logika – kita. Tad bendraukite jautriai, išgirskite artimųjų lūkesčius, darbus derinkite su poilsiu.

Savaitės viduryje pasidžiaukite šventiškomis akimirkomis, visi kartu patirkite smagių naujų įspūdžių. Ilsėdamiesi nuo darbų dažniau susimąstykite apie tolesnes perspektyvas, kartu kurkite ateities planus.

Penktadienį į pirmą planą iškils ir primiršti reikalai. Galbūt kažkurią idėją vertėtų atgaivinti?

Savaitgalio, laiką vertėtų skirti savęs tobulinimui. tad šeštadienį raskite laiko savo hobiui, mėgstamai muzikai, įdomiai knygai. Dienos palankios išvykoms ir kelionėms, o kai kam – ir smagioms atostogoms. Sekmadienį, Venerai iškeliavus iš jums opozicinio ženklo, tinkamas laikas šeimos finansiniams sprendimams.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Vandenis

Savaitė, kurios dienomis reikėtų leisti įvykiams tekėti įprastine, sava vaga. Jos dienomis gera gali būti ir primiršta sena. Jau savaitės pradžioje, nuo birželio 21-os Saulei įžengus į Vėžio ženklą – laikas tarpusavio santykių kūrimui ir tobulinimui. Tai tinkamas metas darbe požiūrių derinimui, kompromiso paieškoms, gražios partnerystės kūrimui.

Antradienis tiktų naujų idėjų pristatymui, bendraminčių subūrimui jų reaizacijai.

Savaitės viduryje galimos malonios staigmenos. Joninių šventė galėtų būti džiugi nuoširdžiu bendravimu, smagiais seniai matytų bičiulių susbūrimu. Tai puiki proga pailsėti nuo įtampos bei darbų, atsitraukti nuo kasdienės rutinos, į gyvenimą pažvelgti platesniu žvilgsniu.

O pailsėję, penktadienį spręsdami su kolegomis darbo klausimus galėsite atrasti ir naujas netikėtas išeitis, įdomius sprendimus.

Šeštadienis suteiks progų pasigerinti buitį, atnaujinti savo namus. O sekmadienį, Venerai perėjus į Liūto ženklą, norėsis daugiau smagių vasaros pramogų. Tad pripildykite šią dieną malonių staigmenų namiškiams, įdomiu laisvalaikio sumanymų, išvykų bei gyvenimo džiaugsmo.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Žuvys

Savaitė, kurios dienomis Žuvytės galės atrasti naują plaukimo kryptį. Kai kurie jūsų ženklo atstovai gali pasijausti galintys ištrūkti iš juos ribojusio gyvenimo akvariumo ir išplaukti į platesnius vandenis. Dar kai kam šios savaitės dienomis gims nauja verslo idėja, atsiras galimybė atsisakyti rutiniško, džiaugsmo neteikiančio mažiau apmokamo darbo, o dar kai kas galės pagaliau pasigerinti gyvenimo sąlygas, persikeldami į naują gyvenamą vietą.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, stiprės jūsų intuicija ir įžvalgos. Tad pirmasias šios savaitės dienas skirkite situacijų analizei, tolesnių krypčių nusibrėžimui.

Rasų šventė, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, pasižymės stipriomis emocijomis, bei giliais jausmais. Tai metas vidinės harmonijos paieškoms, santarvės su savimi ir aplinka radimui.

O šventiškas laisvadienis leis pailsėti nuo darbų, įtampos, skirti daugiau laiko ne tik pramogoms, bet ir tolesnio gyvenimo apmąstymui. Tokių apmąstymų pasekoje kai kurie jau penktadienį pasiryš svarbioms gyvenimo permainoms.

Jų įgyvendinimui palankus ir šeštadienis, kuris yra puikus ne tik namų pertvarkai, jaukumo kūrimui, bet ir kai kam – tarpusavio santykių, kaip lagaminų, perkrovimui. O sekmadienį, Venerai iškeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą – pats laikas kūrybai, meninei saviraiškai.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *