2021 metų kovo mėnesio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų kovo mėnesio horoskopas

Tai veržlus, energingas, mums, kaip ir iš žiemos sąstingio besivaduojančiai gamtai, mėnuo. Jo dienos pasižymės gyvybingumu, troškimu įveikti ilgai kausčiusį ledą, noru atgimti džiugesniam, laisvesniam gyvenimui.

Kovo 4-tą Marsui perėjus į Dvynių ženklą, jausite jėgų antplūdį, norėsis greičiau realizuoti kilusius sumanymus. Pirmąją kovo dekadą, Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu, ieškokite svarbių žinių, o pajutę troškimą dalintis idėjomis, kartu kurkite naujus ateities planus. Šventiškomis dienomis dažniau įkvėpkite gaivaus pavasarinio oro, pasidžiaukite bundančia gamta.

Antrąją dekadą, ypač nuo kovo 16-tos dienos, Merkurijui įžengus į Žuvų ženklą, stiprės jūsų kūrybinės galios, gilės įžvalgos, stiprės jausmai. Norėsis kuo daugiau laiko skirti draugystės ir meilės kūrimui bei stiprinimui. Nuo kovo 20-os Saulei perėjus į Avino ženklą ir sulaukus pavasario lygiadienio, norėsis atgimti kaip feniksui ir vėl kilti naujam savo skrydžiui,

Šaunių idėjų ir sėkmingo jums naujo skrydžio kovą!

DELFI VIDEO

Avinas

Kovas jums – vidinio atbudimo mėnuo. Jau pirmosios kovo dekados dienomis, kaip pavasario išsiilgusiai bundančiai gamtai, nusimetančiai paskutinius sniego kailinius, norėsis įveikti kelyje pasitaikančius trukdžius, kartu ieškoti naujų krypčių, kurti, tiesti kelius į ateitį.

Marsui perėjus į Dvynių ženklą, ieškokite pagrindinių bei papildomų veiklų. Darbe suburkite bendraminčius, taip greičiau pasieksite geidžiamo tikslo.

Antrąją dekadą norėsis atrasti sau įdomią kryptį, siekdami tikslo, praminsite naujus kelius. Kovo vidurys, kartu su Mėnulio jaunatimi jūsų ženkle, puikus metas naujai jūsų pradžiai. Taip pat šios dienos šaunios romantiškiems susitikimams.

Ypač aktyvus metas jums nuo kovo 20-os dienos, į jūsų ženklą atkeliavus Saulei, o nuo kovo 22-os dienos įžengus ir Venerai. Tai energingos darbams ir pokyčiams palankios dienos, kai nuveikti galėsite ypač daug. Meilės priesaikoms ypač palanki jums kovo 23-ioji, Saulei ir Venerai viešint tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje. Tai puikus metas draugystės ir partnerystės kūrimui. Darbo, karjeros pokyčiams ypač tiktų kovo 28-ioji, Venerai ir Chironui, bei kovo 29-oji, Saulei ir Chironui susijungus jūsų ženkle.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums kovą!

Jautis

Kolektyvinės veiklos mėnuo. Jo permainingomis, naujų idėjų bei sumanymų dosniomis dienomis paaiškės, kiek daug pasiekti galite apjungę jėgas ir žinias, veikdami kartu. Mėnesio pradžia, dar jūsų ženkle viešint Marsui, jums – konkrečių veiksmų metas. Keiskite į gera tai, ką galite pakeisti, ieškokite novatoriškų idėjų, bei sprendimų. Dienos palankios namų pertvarkai, interjero, statybų darbams. Jos tiktų nekilnojamo turto operacijoms. Marsui perėjus iš jūsų į Dvynių ženklą, puikus laikas dalykinėms, o kai kam – ir asmeninėms pažintims, partnerystės kūrimui.

Mėnesio vidurys palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, ypač tiktų deryboms, dokumentų rengimui, sutarčių pasirašymui. Po gražių švenčių antrąją dekadą kartu su pavasarinėmis nuotaikomis dažniau lankys ir emocinis pakilimas. Dar tebeieškantiems savojo žmogaus tai puikus metas pažintims.

Saulei, o vėliau ir Venerai perėjus į Avino ženklą, trečiają dekadą norėsis konkrečių veiklos rezultatų, o laisvalaikiu daugiau laiko praleisti gryname ore. Tai tinkamas metas materialaus gerbūvio pagrindų, kaip plyta ant plytos klojimui, šaunus mėgstantiems pasidarbuoti gražinant namų aplinką, pasitvarkyti soduose. O tarp darbų radę daugiau laiko šeimos turiningam poilsiui, kuo dažniau pasidžiaukite smagiomis gyvenimo akimirkomis!

Džiugaus ir sėkmingo jums kovo!

Dvyniai

Naujų sumanymų mėnuo. Su pavasario dvelksmu jo dienos teiks jums įkvėpimą ir viltį, kad su atskubančiu pavasariu, bent palaipsniui gerės, nuo apribojimų laisvės gyvenimas. Mėnesio pradžia jums – kaip gaivaus oro gurkšnis. Norėsis atverti gyvenimo langus džiugioms, įdomioms asmeninio gyvenimo permainoms. Nuo kovo 4 d. Į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, prasidės ypač aktyvus ir energingas jums laikotarpis. O esminius pokyčius, svarbiausius darbus planuokite antros dekados laikotarpiu. Jums ypač sėkmingos dienos svarbiems sprendimams bei pasirinkimams. Merkurijui viešint karališkajame Vandenio ženklo laipsnyje, kovo 15-ta, ir, Marsui keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu, kovo 19 –ta diena.Jos tiktų karjeros pokyčiams, persikraustymui į naują gyvenamą vietą.

Trečios dekados pradžios dienos, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, puikios romantiškiems patyrimams.

Saulei ir Venerai viešint į Avino ženkle, norėsis imtis naujų darbų, atrasti kitas veiklos kryptis. Dienos palankios aktyviai fizinei veiklai, konkretiems, gerbūvį gerinantiems veiksmams. Paskutines mėnesio dienas skirkite šeimos ryšių stiprinimui, smagioms laisvalaikio su mažaisiais pramogoms.

Šaunių patyrimų jums kovą!

Vėžys

Kūrybos ir saviraiškos mėnuo. Jo dienomis ne tik į darbus, bet ir į savo pačių gyvenimą pažvelkite kūrybingai, o kai kada – ir nauju kampu. Saulei keliaujant Žuvų ženklu, jau mėnesio pradžioje stiprės intuicija ir įžvalgos. Norėsis ieškoti saviraiškos, įkvėpimo kūryboje.

Emociškai jautresnis metas – kovo 12 ir ypač 13-a dienos, keičiantis Mėnulio fazei. Šiomis dienomis savo mintis perkraukite kaip skrynią, atsirinkdami tai, ką norėsite pasiimti į rytdieną, o ką tiesiog paliksite praeityje. O pasirinkę, atsisveikinkite su liūdnesnėmis mintimis, atraskite buvimą čia ir dabar.

Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą nuo kovo 16-os dienos, dažniau išgirskite intuicijos šnabždesį. Tai pravers renkantis veiklas, o kai kam – ir gyvenimo bendrakeleivius.

Saulei iškeliavus iš Žuvų į Avino ženklą, nuo kovo 20-os jums energingų veiksmų metas, kai reikėtų imtis įgyvendinti savo idėjas bei sumanymus, jais sudominant draugus ir kolegas.

O kovo 30-ą Merkurijui su Neptūnu viešint tame pačiame Žuvų ženklo laipsnyje – ypatingas laikas gabumų bei talentų atskleidimui, harmonijos tarpusavio santykiuose kūrimui.

Daug širdžių šilumos jums kovą!

Liūtas

Naujos pradžios mėnuo. Jo dienomis pagaliau sulaukę daugiau saulės spindulių, būsite linkę ir savo gyvenimą pripildyti džiugesiu ir šviesa, naujomis idėjomis bei sumanymais, įnešti į jį kažką visai įdomaus ir naujo. Tokia gali būti jau mėnesio pradžia. Marsui perėjus į Dvynių ženklą jau kovo pirmos dekados dienos šaunios dalykiniam bendravimui, deryboms, sutarimo paieškai.

Antrąją dekadą kaip sportininkas kaupkite jėgas būsimam startui. Tai puikus metas situacijų analizei, tolesnių planų kūrimui. Dienos, Saulei keliaujant Žuvų ženklu, tinkamos mėgstamo hobio, laisvalaikio veiklų paieškai.

O ryžtingiems žingsniams bei svarbiausiems sprendimams jums ypač palankus laikas nuo kovo 20-os Saulei, o nuo 22-os dienos ir Venerai atkeliavus į Avino ženklą. Tai pats metas naujai jūsų pradžiai, ženkliems gyvenimo pokyčiams, esminiams pasirinkimams.

Kovo 23-ią, Saulei ir Venerai viešint tame pačiame Avino ženklo laipsnyje, tinkamas laikas, norintiems įsigyti naują automobilį, o kovo 28-ą Venerai su Chironu, bei 29-ą Saulei su Chironu viešint tame pačiame Avino ženklo laipsnyje – puikus metas karjeros pokyčiams, darbo naujoje vietoje pradžiai.

Sėkmingo starto jums kovą!

Mergelė

Šis mėnuo jums – puikus asmeniniam tobulėjimui. Mėnesio pradžioje, kol dar Marsas vieši Jaučio ženkle, palanku imtis statybų, remonto ir kitų konkrečių, materialų pagrindą kuriančių darbų. Kovo 4-ą Marsui iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, dienos šaunios svarbios informacijos paieškai. Palankios norintiems tobulėti, išmokti kažko įdomaus ir naujo.

Antroji dekada tiktų pagrindinių ir papildomų darbų paieškai.

Jums ypač palankus kovo vidurys, Merkurijui viešint karališkajame Vandenio laipsnyje. Tai puikus metas darbo pokalbiams, dokumentų tvirtinimui, sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto įsigijimui.

Kovo 18-ą Merkurijui įžengus į Žuvų ženklą jums ramesnio atokvėpio metas. Tai laikas gilinimuisi į vidines vertybes, santarvės su savimi ir aplinka paieškoms. Kai kada, stabtelėjus nuo bėgimo, tiesiog norėsis atrasti buvimą santarvėje su savimi, pajausti išgyvenamų būties akimirkų džiaugsmą.

Saulei iškeliavus iš jums opozicinio ženklo, nuo kovo 20-os tinkamas laikas aktyviai naujų darbų pradžiai, palankus aktyviai fizinei veklai, remonto, aplinkos tvarkymo, sodo-daržo darbams.

Kovo trečioji dekada ypač tiktų draugystei ir meilei, šeimos santykių stiprinimui.

Džiugaus bei kūrybingo jums kovo!

Svarstyklės

Tai gilių patyrimų mėnuo. Kovo dienomis aiškiau galėsite suvokti, kad didžiausia vertybė, kurią reikia branginti – yra laikas. Norėsis jį panaudoti kuo tinkamiau. Pirmosiomis kovo dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, metas tinkamas dokumentų peržiūrai, deryboms, sutarčių rengimui. Dienos šaunios draugystės ir meilės jausmų gilinimui.

Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, jau pirmąją kovo dekadą norėsis imtis konkrečių veiksmų. Ypač jums sėkmingas būtų kovo vidurys, Merkurijui viešint karališkajame Vandenio ženklo laipsnyje. Tai ypatingas laikas sutarčių rengimui bei pasirašymui, karjeros pokyčiams, darbo naujoje vietoje pradžiai. Kai kam šiomis antros dekados dienomis kils įdomių naujų idėjų bei sumanymų, norėsis plėtoti bei atrasti naujas veiklos kryptis.

Vėlesnės dienos, Merkurijui perėjus į Žuvų ženklą, pasižymės kūrybingumu, o bendraudami būsite linkę ieškoti emocinio komforto.

Trečiąją dekadą, kovo 20-ą Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu Avino ženklu, į kurį 22-ą atkeliaus ir Venera, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų, nors ir norėtųsi greitesnių rezultatų, tolesnius žingsnius kruopščiau apmąstykite. Darbus dažniau derinkite su aktyviu poilsiu.

Giedros nuotaikos jums kovą!

Skorpionas

Mėnuo galintis priminti kopimą į aukštą kalną. Jo dienomis įvertinkite esamas galimybes bei aplinkybes, o kartu ir finansines rizikas.

Pirmosiomis kovo dienomis Marsui dar keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbų tempas gali būti kiek lėtesnis. Marsui perėjus į Dvynių ženklą, nuo kovo 5-os lengviau rasite veiklai partnerius, bendraminčius o taip pat sėkmingiau atskleisite savo kūrybinius sugebėjimus.

Jums ypač palankios kovo 17-18 ir 19-ta dienos, Marsui viešint karališkajame laipsnyje. Būtent šiomis dienomis planuokite esminius pokyčius namuose, kolektyviai spręskite darbinius klausimus. Dienos palankios dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims bei draugystės pradžiai.

Nuo kovo 20-os Saulei, o vėliau ir Venerai atkeliavus į Avino ženklą, apginant savo tiesą dažniau reikės parodyti drąsą bei atkaklumą. Metas tinkamas aktyviai fizinei veiklai, sportui, kad ir trumpoms išvykoms.

Paskutinės kovo dienos, palankių Saulės, Veneros ir Chirono astrologinių ritmų įtakoje, tiktų pervažiavimui į naują gyvenamą vietą, naujų projektų pradžiai.

Šaunių patyrimų jums kovą!

Šaulys

Mėnuo, suteiksiantis progų pasinaudoti jūsų ilgai kaupta patirtimi bei išmintimi. Jo dienomis svarbu bus kaip grūdus nuo pelų, atsirinkti tinkamus partnerius bei draugus, o kai kam – ir gyvenimo bendrakeleivius. Tam tiktų jau pirmosios kovo dienos.

Marsui pradėjus judėti jums opoziciniu Dvynių ženklu, pirmąją dekadą daugiau pasieksite ieškodami kolektyvinių sprendimų ir sutarimo. Selenos ir Nusileidusio Mazgo kelionės Jūsų ženklu įtakoje, antrąją kovo dekadą į pirmą planą kils tarpusavio santykių klausimai. Tai metas, kai norėsis išsaugoti partnerystėje tai, kas jus jungia, kas abiems svarbu. Tai puikus laikas dosniam, nuoširdžiam kito įvertinimui, jo pastangų pripažinimui, Mylėkite, branginkite su jumis gyvenimu besidalinantį išsirinktą žmogų, paieškokite įvairesnių būdų, kaip jam savo jausmus išreikšti.

Nuo kovo 20-os dienos Saulei, o nuo 22-os ir Venerai, įžengus į Avino ženklą, trečiąją dekadą laikas jums – kardinalioms gyvenimo permainoms. Kai kas rinksis naują veiklą, kažkas – verslo partnerius, o kai kas dar ieškojęs savosios puselės, supras ją sutikęs ir nutars kartu eiti gyvenimo keliu.

Sėkmingų sprendimų ir pasirinkimų jums kovą!

Ožiaragis

Idėjų mėnuo. Gyvenimas, kaip pavasario sulaukusi gamta, po truputį vaduosis iš sąstingio. Tad jau mėnesio pradžioje, įkvėpę džiugaus pavasarinio oro, ieškokite darbuose naujų veiklos krypčių, po truputį atsiveriančio galimybių lango. O suradę – nesnauskite, įgyvendinkite idėjas jau šio mėnesio pirmosiomis dienomis, kurios, Marso ritmų įtakoje, palankios konkretiems, materialią gerovę kuriantiems veiksmams. Romantiškiems patyrimams šaunios kovo 7-8-9 dienos, kuriomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, patartina dažniau įsiklausyti, ką pataria jūsų širdis.

Antrąją dekadą veikloje labai norėsis stabilumo, o tarpusavio santykiuose – supratimo ir palaikymo. Tačiau šios dienos į kai kurių gyvenimus kaip pavasarinis vėjas, gali atnešti ir netikėtas permainas, neplanuotus įvykius bei situacijas.

Saulei perėjus į Avino ženklą, trečioji dekada ragins būti lankstiems, greitiems, neatidėlioti sprendimų. Beje, nuo 22-os dienos Venerai keliaujant Avino ženklu, venkite nepagrįstos finansinės rizikos, o bendraudami susilaikykite nuo kritikos. Šiomis dienomis šaunu būtų kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, atrasti vidinę pusiausvyrą, kurti namuose harmoniją.

Šaunių idėjų ir daug gyvenimo džiaugsmo jums kovą!

Vandenis

Permainoms palankus mėnuo. Jau pirmosiomis jo dienomis, Jupiteriui, Merkurijui ir Saturnui keliaujant jūsų ženklu, pats metas pribrendusiems jūsų gyvenimo pokyčiams. Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, nuo kovo 4 d. pajausite, kad širdis labai ištroškusi džiugių patyrimų, atsigavimo ir bendravimo. Galbūt ne viskas jūsų gyvenime realizuosis išsyk, tačiau jau vien buvimas teisingame kelyje kurs giedrą nuotaiką ir gausins šviesios ateities viltis.

Jau pirmąją dekadą palanku ieškoti svarbių žinių, projektams bendraminčių ir sąjungininkų, užmegzti naujus darbinius santykius.

Kovo vidurys kartu su Mėnulio jaunatimi ir Merkurijui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, ypatingas metas siekiantiems karjeros pokyčių, tinkamas nutarusiems pradėti savą veiklą.

Saulei perėjus į Avino ženklą, trečiąją dekadą gali atrodyti, kad jus įsuko įvykių sūkurys. Spręsti reikės greitai. O paskutiniosiomis kovo dienomis, būkite atidūs. Palankių Veneros su Chironu ir Saule pozicijų įtakoje, gali prasiverti ir tos durys, į kurias senokai beldėtės.

Nuotaikingo bei turiningo jums kovo!

Žuvys

Tai jautrus, emocingas mėnuo, kurio įvykiai, atrodys, prisilies prie pačios jūsų širdies, suteikdami progų išgyventi gilius susižavėjimo, o kai kam – ir peraugančius į meilę, jausmus.

Saulei kelaujant jūsų ženklu, pirmoji dekada, kaip išsivadavusi iš ledo upė, bus sklidina gausių įvykių, pasikeitimų, naujų sumanymų. Kovo 16-ą ir Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą, ypatingas metas kūrybai bei saviraiškai. Stiprės intuicija ir įžvalgos, gyvenimas kurs ir siūlys ne tik darbuose, bet ir asmeniniame gyvenime įdomias galimybes bei progas. Svarbiems finansiniams pasirinkimams, darbų keitimui bei asmeniniams apsisprendimams jums tinkamas metas iki kovo 22-os, kol Venera keliaus jūsų ženklu. Tai tinkamas laikas ir nekilnojamo turto operacijoms, stambesniems pirkiniams.

Trečiąją dekadą, Saulei keliaujant jau Avino ženklu, kai kada netikėtai gali tekti priimti greitus sprendimus, tad būkite pasiruošę staigmenoms ir netikėtiems pokyčiams. Šiomis dienomis atverkite širdį gerumui ir atjautai.

Paskutinę kovo dieną Merkurijui su Neptūnu viešint tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje, ypatingas laikas kūrybos proveržiams, ypač būtų palankus kuriantiems muziką ir literatūrą.

Daug širdžių šilumos bei įkvėpimo kūryboje jums kovą!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *