2021 metų sausio mėnesio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų sausio mėnesio horoskopas

Tai mėnuo svarbiems pokyčiams. Jų gali būti artimos Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje jau mėnesio pradžioje. Mėnuo pareikalaus mūsų kolektyvinių atkaklių pastangų įveikiant viruso plitimo sukeltus sunkumus, ieškant tinkamiausių sprendimų. Kai kada galite jaustis, kaip trapių ledo skulptūrų parke. Ir svarbu bus netyčia neužkabinti, nesudaužyti to, kas jums turi išliekamąją vertę.

Pirmąją mėnesio dekadą skirkite paruošiamiesiems darbams, esminiam ateities pamato kūrimui.

Venerai įžengus į Ožiaragio ženklą, svarbiems pasirinkimams, karjeros pokyčiams, tinkamas laikas – antroji dekada.

Saulei iškeliavus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, nuo sausio 20-osios – metas naujoms idėjoms, technologijų proveržiams.

Sėkmės bei gyvenimo pilnatvės jums sausį!

DELFI TV

Avinas

Ryžtingų žingsnių mėnuo. Jo dienomis savo jėgas suspauskite kaip į galingą kumštį ir visas pastangas nukreipkite svarbiausių tikslų link. Tam ypač palanki pirmoji sausio savaitė. Marsui dar tebeviešint jūsų ženkle. Sausio 8-tą Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu svarbių sprendimų nepriiminėkite, jiems palankesnis metas bus nuo sausio 14-os dienos.

Antroji dekada, Marsui keliaujant jau Jaučio ženklu, ragins į pirmą planą iškelti materialaus pagrindo kūrimą. Pagrindinį dėmesį skirkite konkretiems būtiniems veiksmams

O trečiąją dekadą, Saulei įžengus į Vandenio ženklą, kai kas nuspręs keisti darbą, imtis naujos, įdomesnės veiklos.

Mėnesio pabaigoje pats metas išgryninti tikrąsias vertybes. Kuo daugiau skirkite laiko tarpusavio santykių puoselėjimui.

Sėkmingų patyrimų jums sausį!

Jautis

Jums sausis – apgalvotų sprendimų mėnuo,Jo dienomis reikėtų neskubėti. Tiek pasirinkimuose, tiek ir sprendimuose. Kaip talentingam karvedžiui, apgalvoti tolesnius veiksmus. Tai ypač svarbu artimų Urano ir Lilit pozicijų jūsų ženkle įtakoje, pirmąją sausio dekadą,

Pirmoje mėnesio pusėje norėsis greitų veiksmų ir pokyčių, tačiau gali riboti situacijos bei aplinkybės.

Nuo sausio 15-os, prasidėjus naujam Saulės ciklui, jai keliaujant Ožiaragio ženklu, puikus metas jūsų naujiems planams bei sumanymams. Jūsų ženkle viešinčio Marso įtakoje, antrąją dekadą darbai rankose tirpte tirps.

O trečiąją dekadą, artimos Marso, Urano ir Lilit pozicijos jūsų ženkle gali jums pateikti nemažai netikėtų situacijų. Tad šiomis dienomis prieš kerpant neprošal devynis kartus atmatuoti. Šias dienas skirkite profesiniam bei asmeniniam tobulėjimui.

Turiningo bei įdomaus jums sausio!

Dvyniai

Jums sausio mėnuo, kai kada galintis priminti žiemos miegą. Ypač tokia gali būti jums sausio pradžia. Šio mėnesio dienomis ieškokite jums svarbių žinių, analizuokite situacijas, rūpestingai darbus derinkite su poilsiu. Sausio 1-ąją skirkite gilesniems vidiniams apmąstymams, šią dieną savo planų geriau dar neviešinti – Merkurijus keliaus griaunamuoju laipsniu. Visą pirmąją sausio dekadą labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, pasaugokite vieni kitus. Venerai dar keliaujant jums opoziciniu Šaulio ženklu, taip pat stenkitės susilaikyti nuo nebūtinų finansinių išlaidų. Ypač tai aktualu sausio 8-9-ą dienomis, Saulei viešint griaunamajame laipsnyje.

Antrąją dekadą, Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu, gali kilti šaunių naujų minčių bei idėjų. Realizuokite jas išsyk.

O trečioji dekada, Saulei perėjus į Vandenio ženklą, gali pateikti nemažai netikėtumų, kai kurie ryšitės darbo pokyčiams, kai kas pradės nuosavą verslą.

Sėkmingų sprendimų bei pasirinkimų jums sausį!

Vėžys

Sausis jums – naujų sumanymų mėnuo. Jo pradžioje, galite jaustis kaip atsidūrę kelių kryžkelėje. Artimų Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje, rūpestingai rinksitės veiklos kryptis, o taip pat tolesnio kelio bendrakeleivius. Saulei keliaujant jums opoziciniu Ožiaragio ženklu, lengviau galėsite pamatyti situacijas iš įvairių pusių, įvertinti skirtingus požiūrius. O apmąstę – rasite tinkamiausias išeitis. Tokia gali būti jau pirmoji sausio dekada.

Antroji dekada palanki naujų planų kūrimui, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. Tai laikas kaupti jėgas, pasiruošti svarbiems gyvenimo pokyčiams. Svarbu bus darbus derinti su ramiu poilsiu, skirti daugiau laiko savišvietai.

Trečioji dekada, Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, gali būti permaininga, tačiau duotų postūmį naujiems įdomiems sumanymams bei projektams. Tai tinkamas laikas norintiems keisti savo gyvenimą. Jis palankus nekilnojamo turto paieškoms, tinkamas, norintiems pradėti naują veiklą.

Šaunių sumanymų jums sausį!

Liūtas

Svarbių permainų mėnuo. Jau metų pradžioje, Marsui dar keliaujant Avino ženklu, norėsis ženklių pokyčių, greitų rezultatų.Tarsi stipriau stumtelėti lėtai snieguotu keliu judantį automobilį. Tad sprendimų neatidėliokite. Tiesa,sausio 8-9-tą dienomis, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, susilaikykite nuo finansinės rizikos.

Antroji dekada, Marsui keliaujant jau Jaučio ženklu, į pirmą planą kels darbines problemas. Kai kurie ryšis keisti mažai apmokamą darbą į jiems tinkamesnį, dar kiti mąstys su kuo rinktis keliauti toliau.

Trečioji dekada, Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, pateiks nemažai netikėtų siurpirzų. Tai jūsų idėjų ir sprendimų patikrinimo laikas, o išlaikius gyvenimo egzaminą, likimas gali pateikti ir netikėtų dovanų. Tarp darbų raskite laiko vidinės ramybės paieškai, asmeniniam tobulėjimui.

Sėkmingų pokyčių jums sausį!

Mergelė

Kūrybinių sprendimų mėnuo. Saulei keliaujant Ožiaragio ženklu, panaudokite spręsdami rūpimus klausimus, visą savo išmintį kūrybiškumą ir išradingumą. Ir tada kaip iš mažų dėlionės gabalėlių susidėlios visas tolimesnis paveikslas.

Mėnesio pradžioje, dienos tinkamos tolesnių tikslų apmąstymui, naujų veiklos krypčių paieškai. Beje, artimos dar Saturno ir Jupiterio pozicijų įtakoje, gali būti nelengva rinktis iš dviejų kelių. Įsiklausykite, ką pataria jūsų širdis, kuri veikla teiktų jums didesnį džiaugsmą.

Antroji dekada tiktų naujų projektų pradžiai. Tai metas, kai įdėję pastangų galite stumtelėti ir atverti jums rūpimas duris.Dienos palankios ir jausmų gilinimui,santarvės namuose kūrimui.

Trečioji dekada, Saulei keliaujant jau Vandenio ženklu, kaip traukiniui palaipsniui didinant greitį, ragins į priekį judėti ryžtingai. Šiomis dienomis lengviau galite rasti irnuotolinių darbų galimybių.

Šaunių sumanymų jums sausį!

Svarstyklės

Išminties kaupimo mėnuo. Tai dienos, kai reikėtų lanksčiai reaguoti į besikeičiančias situacijas. Iššūkių gali pateikti jau pati metų pradžia. Sausio 1-ąją, Merkurijui viešint griaunamajame laipsnyje, prisiminkite išmintį, kad kartais patylėjimas gali būti auksu.

Pirmąją dekadą kai kurie ieškosite naujų idėjų ir sprendimų. Tai metas palankus jūsų kūrybiniams sumanymams.

Antrąją dekadą gali tekti padėti spręsti ne tik savo, bet ir artimiesiems iškilusias problemas. Šiomis dienomis būsite linkę atverti širdį gerumui ir atjautai.

Svarbiausiems darbams ir sprendimams jums ypač palanki trečioji dekada, Saulei, Merkurijui, Jupiteriui ir Saturnui keliaujant Vandenio ženklu. Tai laikas, kai sektųsi generuoti naujai kilusias idėjas, suburti bendraminčius įdomiai veiklai.

Daug širdžių šilumos jums sausį!

Skorpionas

Pokyčių darbuose mėnuo. Metų pirmoji savaitė, Marsui dar keliaujant Avino ženklu – energingiems jūsų sprendimams ir veiksmams. Prisimindami gilią išmintį, keiskite į gera tai, ką galite pakeisti. Sausio 8-9-ą dienomis, Saulei keliaujant griaunamuoju laipsniu, skirkite daugiau dėmesio artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams.

Antrąją dekadą, Venerai perėjus į Jaučio ženklą, pats metas pribrendusiems karjeros pokyčiams.Laikastiktų ir papildomų veiklų paieškoms.

O trečiąją dekadą, Saulei ir Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu, kai kas susimąstys ir apie gyvenamos vietos keitimą. Šios dienos gali pasižymėti nuomonių kaita, tad svarbu bus išlaikyti pagrindinę kryptį ir vidinę pusiausvyrą. Laisvalaikį skirkite mėgstamam hobiui, asmeniniam tobulėjimui.

Įdomių permainų jums sausį!

Šaulys

Mėnuo, kai sektųsi ieškoti nestandartinių sprendimų bei išeičių, kurie, kaip Ariadnės siūlas, išvestų jus iš sudėtingesnių situacijų labirinto.

Jau metų pradžioje, artimos Jupiterio ir Saturno pozicijos įtakoje, Marsui tebeviešint Avino ženkle, norėsis imtis kardinalių permainų. Tam palanki jau pirmoji sausio savaitė.

Antroji dekada tiktų tolesniam darbų bei sumanymų paruošimui, projektų plėtrai. O nuo sausio 20 d., Saulei pradėjus kelionę Vandenio ženklu, idėjas bei pasiūlymus reikėtų kruopščiai atsirinkti, įvertinant siūlomos veiklos būsimą finansinę grąžą. Šiomis dienomis nemažiau svarbu bus kurti ir stiprinti draugystės ir meilės ryšius, atsirinkti tikrąsias gyvenimo vertybes.

Sėkmingų pasirinkimų jums sausį!

Ožiaragis

Žvaigždžių palankumo mėnuo. Pirmosiomis dienomis, dar artimos Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakoje, reikėtų savo veiksmams gerai pasiruošti. Saulei ir Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, pirmoji dekada tinkama bendraminčių paieškai, naujų tikslų išsikėlimui. Sausio 8-9-ą Saulei keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, naujų žingsnių dar neženkite. Tai – jėgų kaupimo metas.

O antrąją dekadą, Marsui perėjus į Jaučio ženklą ir Venerai pradėjus kelionę jūsų ženklu, imkitės to, kas išties svarbu. Kai kam šiuo laikotarpiu sektųsi atrasti naują įdomią veiklą, papildomą finansinį šaltinį. Tinkamas metas esminiams pokyčiams kol dar Saulė vieši jūsų ženkle – iki sausio 20-os dienos.

Trečioji dekada iš jūsų ženklo iškeliavus Saulei – ramesnio atokvėpio metas. Šios dienos gali būti įdomios kūrybiniais sumanymais bei vidiniais atradimais.

Sėkmės bei giedros nuotaikos jums sausį!

Vandenis

Įdomių patyrimų mėnuo. Jo dienomis gyvenimas gali rasti kuo jus nustebinti. Mėnesio pradžioje, jautresnių Merkurijaus ritmų įtakoje, rinkitės mėgstamas veiklas, kūrybingas veiklas. Pirmąją dekadą tebesitęsianti pandemijos situacija ragins ieškoti naujų išeičių bei nestandartinių sprendimų. Tad būkite išradingi.

Antroji dekada, Merkurijui pradėjus kelionę jūsų ženklu, kuriuo jau keliaus Jupiteris ir Saturnas, palanki bendraminčių paieškai, kolektyvo subūrimui. Šiomis dienomis ypač daug dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams, padėkite atskleisti jiems jų gabumus.

Ypač sėkmingas metas jums – trečioji sausio dekada, Saulei keliaujant jūsų ženklu, nuo sausio 25 iki 31 dienos. Panaudokite šias dienas pribrendusiems gyvenimo pokyčiams, karjeros siekiams, naujos veiklos pradžiai.

Šaunių idėjų jums sausį!

Žuvys

Kontrastingas mėnuo. Jo pradžioje dar galite jaustis viruso sukeltos situacijos sąstingyje, tarsi žuvys po ledu. Ir nors labai norėtųsi savo artimoje aplinkoje ženklesnių gyvenimo pokyčių, dar mėnesio pradžioje gali tekti apsišarvoti kantrybe.

Pirmoji dekada palanki ieškantiems įdomių žinių, naujų galimybių.

Antrąją dekadą kai kurie susimąstys, ar teisingas jų pasirinktas gyvenimo kelias. Galbūt atėjo laikas tai kas jums netinka ar kas liūdina, pakeisti. Tai gilių apmąstymų metas. O ryžtingiems pokyčiams bei naujiems pasirinkimams palankesnis metas bus nuo sausio 20 d. Saulei perėjus į Vandenio ženklą. Būtent trečios dekados dienomis galite rasti sėkmingas išeitis bei sprendimus.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums sausį!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *