2021 metų spalio mėnesio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų spalio mėnesio horoskopas

Margaspalviais lapais pasipuošęs spalis jau mėnesio pradžioje ragins permąstyti savo tikslus, planus, paieškoti naujų galimybių, o kai kada – kitų kelių jiems įgyvendinti.

Spalio 8-tą dieną, Venerai perėjus į Šaulio ženklą, ryškės poreikis ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, jus suprantančių ir palaikančių.

Saulei tebeviešint Svarstyklių ženkle antrąją mėnesio dekadą dažniau gali aplankyti abejonės. Svarbu būtų nesisukioti kaip blaškomam buriniam laiveliui pagal kiekvieną vėjo pūstelėjimą į skirtingas puses, o atminti, kad tik nusistačius aiškų laivo kursą, galėsite pasiekti trokštamą tikslą. Tokiam plaukimo krypties nustatymui palankus metas po spalio 18-os dienos, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Saulei perėjus į Skorpiono ženklą vėlesnėmis trečios dekados dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite gražių tarpusavio ryšių kūrimui bei puoselėjimui.

O mėnesio pabaigoje, Marsui įžengus į Skorpiono ženklą, – sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Dažniau pasivaikščiokite po rudenėjantį mišką, pamatykite savo gyvenime kuo daugiau šviesių, jus džiuginančių dalykų.

Sėkmingo, nuotaikingo jums spalio!

DELFI Video

Avinas

Spalis suteiks jums progų į gyvenimą pažvelgti naujai, bei kūrybingai.

Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu norėsis gilintis į situacijų priežastis, suvokti kitų motyvaciją, kartu atrasti tinkamiausius sprendimus.

Spalio pradžia gali apdovanoti jus naujomis, nestandartinėmis idėjomis. Šis metas palankus deryboms, kompromiso paieškai.

Spalio 8 d. Venerai pradėjus kelionę Šaulio ženklu, būsite linkę kartu paieškoti išmintingų sprendimų.

Mėnesio viduryje artimų Saulės ir Marso pozicijų opoziciniame Svarstyklių ženkle metu, partnerių, o ir jūsų planai gali kisti, galimos netikėtos situacijos. Tai metas labiau tinkantis jūsų atokvėpiui. Po buvusių įtampos, streso dienų darbus derinkite su poilsiu, dažniau sau suteikite galimybę aktyviai pailsėti. Nuo spalio 18-os dienos Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, metas galėtų būti įdomus verslo partnerių pasiūlymais, susitikimais su bendraminčiais. Tai tinkamas laikas jūsų bendrų tikslų siekiams.

Spalio 23-ą, Saulei iškeliavus iš jums opozicinio ženklo, vėlesnės trečios dekados dienos ypač aktyvios, jos, tiktų materialaus pagrindo kūrimui, įmonių steigimui, statybų – remonto darbams.

Didesnį dėmesį skirkite draugystei ir meilei.

Laisvu laiku dažniau pakeiskite aplinką, renkite smagias šeimos išvykas į gamtą.

Turiningo jums spalio!

Jautis

Spalis jums energingas mėnuo. Į pirmą planą iškils ne tik veiklos, bet ir jūsų pastangų tikslingumas. Kai kurios dienos galės priminti išmintingą pasakojimą, kad svarbu ne tik kasti šulinį, bet ypač svarbu jam parinkti tinkamą vietą ir kasti tol, kol rasite vandenį. Tokios vietos paieškomis palanku jums būtų užsiimti jau pirmąją spalio dekadą. Jomis lengviau sektųsi apsispręsti, kokiu keliu judėsite toliau. Iki spalio 8-os, kol Venera viešint jums opoziciniame Skorpiono ženkle, rūpestingiau planuokite savo išlaidas, Venerai iškeliavus iš jums opozicinio Skorpiono ženklo, antrąją dekadą finansinę situaciją galėsite pasigerinti. Kai kas lengviau rasite tinkamą geriau apmokamo darbo pasiūlymą, įvairesnių ir papildomų veiklų, naujų ir papildomų finansinių šaltinių. Laikas palankus tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Nuo spalio 18-os, Merkurijui pradėjus judėti direkcine kryptimi, palanku eiti į darbo pokalbius, vesti derybas, pristatyti naujus projektus, pasirašinėti sutartis. Svarbiausius jums darbus pasistenkite nudirbti iki spalio 23 dienos.

Vėlesnėmis trečios dekados dienomis, Saulei pradėjus kelionę jums opoziciniu Skorpiono ženklu, darbų tempas palėtės. Visa kam gali prireikti daugiau, nei planavote, laiko. Tad paskutinė spalio savaitė ypač tiktų aktyviam poilsiui, o kai kam ir atidėtosioms atostogoms.

Kūrybingo jums spalio!

Dvyniai

Spalis jums – naujų galimybių mėnuo.

Jo dienos, palankios intelektualiai veiklai, bendraminčių bei partnerių paieškoms, atsirinkimui tų žmonių, su kuriais jums toliau pakeliui. Tam palanki jums jau pirmoji spalio dekada.

Venerai perėjus į Šaulio ženklą, vėlesnės dienos – žinių gilinimui, tiktų norintiems išmokti kažką visai naujo. Auginantys mažuosius atraskite įdomių naujų laisvalaikio formų, padėkite jiems išreikšti save kūryboje.

Juodajam Mėnuliui tebeviešint jūsų ženkle, antrąją dekadą gali paaiškėti, kad darbams reikia skirti daugiau nei įprastai laiko, o siekiamų rezultatų gali tekti palaukti kiek ilgėliau.

Nuo spalio 18-os Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi dienos palankios dalykinėms, o kai kam ir asmeninėms pažintims.

Saulei pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, labiau pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikatos bei imuniteto stiprinimu.

Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, meilei ir draugystei ypatingas metas spalio 23-ia ir 24-a dienos.

O vėlesnėmis spalio dienomis svarbių reikalų neatidėliokite į ilgesnį stalčių – imkitės jų išsyk.

Paskutiniąsias spalio dienas skirkite turiningam atokvėpiui. Kas aplankysite toliau gyvenančius giminaičius, o kas išsiruošite į įdomią kelionę, pabuvoti ten, kur dar nebuvote.

Kūrybingo bei sėkmingo jums spalio!

Vėžys

Spalis jums – mėnuo, kai norėsis atverti širdį gerumui ir meilei.

Jis labai svarbus šeimyninių santykių kūrimui bei puoselėjimui. Jo dienomis labiau būsite linkę pasirūpinti artimaisiais, padėti pagalbos paprašiusiems giminaičiams. O geri darbai padės atsitraukti nuo rudens darganos, liūdnesnių minčių, suteiks dienoms gražią prasmę.

Spalio pradžioje Mėnuliui perėjus į Liūto ženklą, norėsis stiprinti draugystės ir meilės ryšius, kurti jaukią, romantišką aplinką, gražinti savo namus.

Emociškai jautresnis metas – spalio 5 ir 6-a, keičiantis Mėnulio fazei. O prasidėjus jaunačiai, vėlesnės pirmos dekados dienos, Saulei, Marsui ir Merkurijui keliaujant Svarstyklių ženklu, ypač tiktų darbo pokalbiams bei deryboms. Kartu tai metas kai, palankių astrologinių ritmų bei aktyvių energijų įtakoje, buityje galėsite nuveikti daug naudingo.

Venerai atkeliavus į Šaulio ženklą – puikus metas kolektyviniams veiksmams, dienos palankios mokslui, svarbių žinių paieškai.

O nuo spalio 18-os, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, puikus laikas svarbiausiems jūsų darbams.

Spalio 19-20-a, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, dienospalankios kūrybai, draugystei ir meilei, ir kai kam, trokštantiems šeimos pagausėjimo.

23-ią spalio Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, vėlesnėmis dienomis stiprės įžvalgos, gilės jausmai. Tai ypatingas laikas ateities planų kūrimui.

Daug laimės jums spalį!

Liūtas

Spalis jums – mėnuo naujų veiklos krypčių paieškai.

Jo dienomis lengviau sektųsi susitarti, išspręsti ilgiau atidėtuosius klausimus. Jau spalio pradžioje į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, laikas puikus draugystei ir meilei. Pirmąją savaitę galite netikėtai sužinoti naujų įdomių dalykų. Pirmos dekados laikas palankus ir naujų jūsų sumanymų pradžiai.

Spalio 8-ą į Šaulio ženklą atkeliavus Venerai, kai kam asmeniniame gyvenime galimos netikėtos permainos.

Antroji dekada tiks jūsų kūrybiniams sumanymams, o kai kam – naujos veiklos pradžiai.

Mėnesio viduryje ilgalaikių planų nekurkite. Mėnuliui viešint jums opoziciniame Vandenio ženkle širdis gali sakyti viena, o logika – kita. Tai metas, kai reikėtų paderinti troškimus su galimybėmis.

Nuo spalio 17-18-os – laikas palankus jums naujų darbų bei projektų pradžiai, sutarčių pasirašymui, o taip pat komerciniams sprendimams.

Trečioji dekada tiktų buitinių klausimų sprendimams, materialaus pagrindo klojimui. Saulei atkeliavus į Skorpiono ženklą,būsite linkę gilintis į situacijas, ieškoti galimybių, naujų kelių į sėkmę.

Mėnesio pabaigoje stiprinkite imunitetą bei sveikatą, daugiau laiko aktyviai praleiskite gryname ore, kartu su brangiausiais žmonėmis pasidžiaukite rudenėjančiu mišku.

Sėkmingų sprendimų jums spalį!

Mergelė

Spalis jums – vertybių išgryninimo ir puoselėjimo mėnuo.

Tai metas kai norėsis įvertinti pasiektus rezultatus, nueitą kelią, atsirinkti tai, kas svarbiausia. Kaip nudžiūvę medžių lapai, atkris neesminiai dalykai, tai kas nebeaktualu, nebereikalinga ir liks, kaip medžių šakos tai kas svarbiausia, tikrosios jūsų vertybės.

Spalio pradžia įdomi susitikimais. Spalio 3-4-5-a dienos Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, džiugins maloniu bendravimu su seniai matytais kolegomis bei bičiuliais. O kai kas šiomis dienomis ryšis kūrybingai pertvarkyti savo namus, atnaujinti interjerą.

Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, antrąją spalio dekadą gilinkitės į reiškinių priežastis, neskubėkite. Apmąstykite būsimus tikslus, pasižymėkite tolesnes kelio gaires.

Merkurijui pasukus spalio 18-tą vėl direkcine kryptimi, jums ypač palankus metas. Šis laikas tiktų papildomų darbų bei užsakymų paieškoms, kūrybinių idėjų realizacijai.

Trečioji dekada jums – naujų sumanymų pradžiai. Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, puikus metas draugystei ir meilei. Šiomis dienomis galite atrasti ir naujų finansinių galimybių.

Mėnesio pabaiga ragins nesiblaškyti, susikaupti ties svarbiausiais, esminiais dalykais. O paskutinį savaitgalį suplanuokite smagią išvyką ar kelionę.

Džiugių patyrimų jums spalį!

Svarstyklės

Žvaigždžių palankumo mėnuo.

Jūsų ženklu keliaujant Saulei, Merkurijui ir Marsui, spalis jums – naujų tikslų išsikėlimo metas. 

Mėnesio pradžioje stiprės būtinybė realiai įvertinti būsimas galimybes. Tačiau šio mėnesio dienos Iki jūsų gimtadienio gali pareikalauti daugiau jėgų bei pastangų.

Pirmoji dekada – puikus laikas norintiems plačiau atskleisti savo gabumus bei talentus – tai metas kai lengviau rastumėte išeitis bei sprendimus, sektųsi vesti derybas, sutarti ar bent rasti kompromisą. Venerai iškeliavus iš Skorpiono ženklo, ypač palanki jums kolektyvinė veikla.

O atšventusiems gimtadienį, antroji dekada, ypač nuo spalio 18-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi. gali pametėti netikėtų likimo dovanų. Kam tai bus maloni artimųjų staigmena, kam – įdomus darbo pasiūlymas, o dar tebeieškančiam savojo žmogaus ir ilgai lauktoji pažintis, draugystės pradžia.

Svarbiausius sumanymus įgyvendinkite iki spalio 23-ios, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle. Tai metas kai pajutę energijos antplūdį galėsite kaip sakoma „kalnus versti“. O paskutinę spalio savaitę kai kada ryškės noras persigalvoti, keisti planus, tad svarbu bus apsispręsti ko iš tiesų siekste: ar didesnio finansinio saugum, ar aštresnių rizikingų pojūčių

Paskutinėmis spalio dienomis norėsis patirti kuo daugiau smagių įspūdžių. Tad skirkite jas smagiam artimųjų susibūrimui, nuotaigingoms šeimos išvykoms, dalinkitės giedra nuotaika.

Mielų patyrimų jums spalį!

Skorpionas

Jėgų kaupimo mėnuo.

Spalį kaupkite jėgas naujam startui. Šio mėnesio dienomis norėsis kaip į taupyklę susidėti šviesias mintis, gražius ketinimus, džiugius išgyvenimus. Spalio pirmosiomis dienomis darbai dar į priekį judėtų lėčiau, tačiau svarbu, kad tikslo link.

Šis metas tiktų savito stiliaus paieškoms, naujo interjero kūrimui, statybų remonto darbams. Kai kas imsis paremontuoti ir tarpusavio santykius.

Kol dar Venera vieši jūsų ženkle, rūpestingai planuokite išlaidas, neskubėdami spręskite iškilusias problemas. Tai metas,kai bendraudami su artimaisiais švelnumu bei gerumu pasiekti galite ypač daug.

Antrąją dekadą, Venerai jau keliaujant Šaulio ženklu, svarbu bus susidaryti detalų tolesnių veiksmų planą. Šiomis dienomis sektųsi bendraminčių paieška.

Emociškai jautresnis metas jums – spalio 19-20-a dienos, keičiantis Mėnulio fazei. Šiomis dienomis svarbu būtų vengti nesutarimų, vertinti kitų pagalbą bei jausmus.

Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu, nuo spalio 23-ios, jums ypatingas laikas, kai galėsite pasijausti raiteliu, kurio žirgas peršoka ir aukštesnes kliūtis.

Paskutinę spalio savaitę imkitės svarbiausiųjų darbų, įgyvendinkite ilgai brandintus sumanymus.

Paskutinėmiss spalio dienomis norėsis džiugaus atokvėpio, smagių šeimos pramogų, susitikimų su seniai matytais bičiuliais. O sekmadienis, į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, šaunus kai kam ir romantiškiems susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums spalį!

Šaulys

Spalis jums – mėnuo, kai labai svarbu bus siekti balanso.

Jo dienomis nereikėtų persistengti, perspausti esamų situacijų, o daugiau palikti vietos Visatos kūrybai.

Spalio pradžia Mėnuliui viešint Liūto ženkle, palanki jums naujų idėjų pristatymui, naujų projektų pradžiai. O Nusileidusio Mazgo jūsų ženkle įtakoje, kai ką gyvenimas gali paraginti grįžti prie anksčiau buvusių atidėtų sumanymų, pradėtų ir vis neužbaigiamų darbų.

Pirmąją dekadą daugėjant darbų ir reikalų, susidėliokite prioritetus. Tai metas, kai reikėtų nukreipti visas savo strėles į pagrindinį taikinį.

Venerai atkeliavus į jūsų ženklą, kils naujų įdomių sumanymų, dienos tinkamos suplanuotų stambesnių pirkinių įsigijimui.

Antros dekados dienos palankios ne tik darbams, bet ir aktyviam poilsiui, sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Kai kas jomis imsis ir ženklesnių gyvenimo pokyčių. Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, nuo spalio 23-ios į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Tai jautrus metas, kai neatsargus žodis gali, kaip liaudis sako, žvirbliu išlėkti, o jaučiu sugrįžti. Tad bendraukite jautriai ir švelniai – pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Paskutinėmis spalio dienomis auginantys mažuosius, daugiau dėmesio skirkite būtent jiems. Paieškokite naujų kūrybingo laisvalaikio formų.

Įdomaus jums spalio!

Ožiaragis

Spalis jums – staigmenų mėnuo.

Jo dienos gali pateikti kam – netikėtumų darbuose, o kam – ir netikėtų pokyčių asmeniniame gyvenime. Jau spalio pradžia į pirmą planą kels šeimai aktualius klausimus. Kai kam gali tekti keisti savo planus.

Emociškai jautresnis metas jums, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, būtų antrosios dekados pradžia – spalio 11-12-13-a dienos. Tai jautrus metas, svarbus draugystės ir meilės ryšių stiprinimui.

Venerai keliaujant Šaulio ženklu, ne prošal įsiklausyti ir į artimųjų nuomonę. Kai kurie būsite linkę paplanuoti kas komandiruotę, o kas – tolimesnę kelionę.

Merkurijui judant vėl direkcine kryptimi nuo spalio 18-os, sektųsi užmegzti dalykines pažintis, eiti į darbo pokalbius, o kai kam – ir pradėti darbą naujoje vietoje.

Spalio 23-ią, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, gali išaiškėti buvę nesutarimai, pražiūrėtos klaidos. Nieko nelaukdami jas taisykite. Nes tik klaidas pripažinę galime judėti į priekį, palypėti aukštyn.

Paskutinės spalio dienos palankios jums ilgalaikių planų kūrimui, naujų veiklos krypčių paieškoms. O kažkam jomis pavyktų netgi atskleisti iki šiol mažiau žinotus savo talentus.

Paskutinį savaitgalį skirkite seniai matytų draugų susitikimams, o kažkam su šeima norėsis aplankyti toliau gyvenančius giminaičius.

Sėkmingų sprendimų bei pasirinkimų jums spalį!

Vandenis

Permainų mėnuo. Spalis palankus ženkliems jūsų pokyčiams.

Spalio pradžia tiktų naujų sumanymų įgyvendinimui, smagioms jūsų permainoms. Šiomis dienomis sektųsi užmegzti naujus dalykinius kontaktus, rengti ir pasirašyti naujas darbo sutartis, o kai kam ir keltis į naują gyvenamą vietą.

Saulei, Merkurijui ir Saulei keliaujant Svarstyklių – Oro – ženklu, sektųsi ieškoti informacijos, rengti projektus, tartis.

Venerai perėjus į Šaulio ženklą, antrąją dekadą stiprės noras išvykų, kai kas paplanuos būsimų atostogų kelionę. Tai metas namuose santarvės bei harmonijos kūrimui.

Romantiškiems patyrimams ypač palankus laikas, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, būtų spalio 14-15-a dienos. O kai kam, Urano, viešinčio Jaučio ženkle įtakoje, antrąją dekadą galimi netikėtumai darbuose. Kai kas svarstys naujus pasiūlymus. Jų įgyvendinimui palankus metas nuo spalio 18-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi.

Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, nuo spalio 23-ios, būsite linkę gilintis į situacijas, ieškoti reiškinių priežasčių. Bendraudami rinkitės tai, kas jus vienyja ir jungia.

Paskutinėmis spalio dienomis pajauskite, kuria kryptimi jus nori plukdyti gyvenimo upė. Būkite toje tekmėje, išgyvenkite buvimo čia ir dabar džiaugsmą.

Paskutinis savaitgalis tiktų kad ir trumpoms kelionėms, susitikimui su seniai matytais draugais.

Šaunių pokyčių jums spalį!

Žuvys

Naujų idėjų bei sumanymų mėnuo.

Šį mėnesį kai ką gyvenimas gali nudžiuginti netikėtu pasiūlymu, o kai ką – nauja pažintimi.

Spalio pradžia – palankesnis metas dokumentų tvarkymui, dalykinėms deryboms. intelektualiai veiklai. Keičiantis Mėnulio fazei, 5-6-ą dienomis svarbu bus įveikti abejones ir baimes, liūdnesnes mintis.

Vėlesnėmis pirmos dekados dienomis gyvenimas džiugins naujais atradimais, o kai kam nauja gali būti ir prisiminta sena.

Norėsis daugiau laiko skirti kūrybai bei saviraiškai.

Venerai įžengus į Šaulio ženklą, antrąją dekadą lengviau sektųsi užmegzti naujus dalykinius ryšius.

Merkurijui vėl keliaujant direkcine kryptimi, nuo spalio 18-os palanku derinti nuomones, požiūrius, teikti pasiūlymus, eiti į darbo pokalbius.

19-20-ą – Mėnulio pilnaties dienomis – stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija. Šias dienas skirkite saviraiškai, asmeniniam tobulėjimui. O Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, nuo spalio 23-ios, pagrindinį dėmesį skirkite gražių šeimos ryšių kūrimui bei stiprinimui.

Paskutinį savaitgalį norėsis įkvėpti gaivaus rudeninio oro, pajausti harmoniją su aplinka. O paskutinę spalio dieną, Marsui perėjus į Skorpiono ženklą, raskite laiko įdomiai knygai, paklausykite mėgstamos muzikos ar visi kartu pažiūrėkite nuotaikingą filmą.

Daug meilės jums spalį!