2021 metų vasario mėnesio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų vasario mėnesio horoskopas

Tai mėnuo, iš kurio norėsis tikėtis ženklių gyvenimo permainų. Saulei, Merkurijui, Jupiteriui, o nuo vasario 3-čios ir Venerai keliaujant Vandenio ženklu – tinkamas metas energingai ieškoti iš viruso plitimo sukeltų situacijų naujų galimybių bei išeičių. Su Mėnulio jaunatimi, vasario 12-tą, prasidės naujas Jupiterio metų ciklas, kurio simbolis – baltasis Metalinis Jautis. Tai savotiškas virsmo metas, galintis atnešti į mūsų gyvenimą naujų pokyčių, įdomių permainų. O kad kuo daugiau širdies šilumos skirtume mylimam žmogui primins graži įsimylėjusių šventė, kurios dieną Merkurijus ir Jupiteris viešės tame pačiame Vandenio ženklo laipsnyje, ragindami puoselėti ir branginti tai, ką jau turite sukūrę. Lietuvai brangią vasario 16-tą, Mėnuliui viešint Avino ženkle, palanku kurti naujus planus, ir į savo gyvenimą įnešti kažką įdomaus bei naujo.

Nuo vasario 19-os Saulei perėjus į Žuvų ženklą, sėkmė lydės gebančius į savo gyvenimą žvelgti kūrybingai, pasiruošusius atskleisti vidinius gebėjimus bei talentus.

Įdomaus bei nuotaikingo jums vasario!

DELFI VIDEO

Avinas

Permainingas mėnuo. Jo dienomis širdis trokš greitesnių pokyčių.

Nuo vasario 3-ios, Venerai iš Ožiaragio perėjus į Vandenio ženklą, būsite linkę ieškoti nauju darbų galimybių, naujų finansinių šaltinių. Tam tiktų jau pirmoji vasario dekada.

Vasario 12-ą, kartu su Mėnulio jaunatimi, prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, kurio simbolis – Metalinis Jautis, palankus metas naujam energingam gyvenimo etapui.

Vasario 14-ą, Merkurijui ir Jupiteriui keliaujant tuo pačių Vandenio ženklo laipsniu, vertėtų savo jausmuose atsirinkti, ką branginti, kas turi laiko tėkmėje išliekamąją vertę.

Valstybėsatkūrimo dieną Mėnuliui viešint jūsų ženkle, apmąstykite, nusibrėžkite ir savo tolesnio gyvenimo kelio naujas gaires.

Saulei perėjus į Žuvų ženklą nuo vasario 19-os jums – gilesnių apmąstymų metas. O nuo vasario -23-os Merkurijui pradėjus judėti vėl direkcine kryptimi – tinkamas metas bendraminčių ir partnerių paieškai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums vasarį!

Jautis

Naujų idėjų mėnuo. Jau mėnesio pradžioje Venerai pradėjus kelionę Vandenio ženklu, palanku ieškoti svarbios informacijos, o kai kam ir darbų pasiūlymų. Nuo vasario 12 d., prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, kurio simbolis –Metalinis Jautis, kai kuriems prasidės naujas, įdomus gyvenimo etapas. Ir nors kai kuriems gali tekti paplušėti dar daugiau, tačiau įdėję nemažai pastangų bei darbo, pasiekti galėsite ženklių rezultatų.

Mėnesio antroje pusėje, Merkurijui keliaujant retrogradine kryptimi, gali paaiškėti, kad gera nauja – tai primiršta sena. Tad antrąją dekadą palanku būtų atgaivinti anksčiau kilusias idėjas, įkvėpti gyvybę buvusiems verslo sumanymams.

Nuo vasario 19-os, Saulei perėjus į Žuvų ženklą, svarbu būtų dažniau įsiklausyti, ką jums pataria jūsų intuicija. Tai metas, kai reikėtų daugiau dėmesio skirti vyresnio amžiaus artimiesiems. Šiuo laiotarpiu lengviau sektųsi ir mažiesiems padėti atskleisti jų kūrybinius gabumus.

Paskutinę vasario dieną Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu susilaikykite nuo abejotinų finansinių investicijų, daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui.

Šaunių sumanymų jums vasarį!

Dvyniai

Pokyčių mėnuo. Jau mėnesio pradžioje kai kurių gyvenimuose galimos ženklios permainos. Nuo vasario 1-2-os Merkurijus pradės judėti retrogradine kryptimi, tuo ragindamas peržvelgti savo ankstesniuosius planus, realizuoti anksčiau kilusias idėjas bei sumanymus.

Vasario 14-ą, Merkurijui ir Jupiteriui keliaujant tuo pačiu sudėtingesnių ritmų Vandenio ženklo laipsniu, stiprinkite meilės ir draugystės jausmus. O vasario 16-ą, Mėnuliui viešint Avino ženkle, pamąstykite ir apie tolesnes savo gyvenimo kelio kryptis.

Vasario 17-18-tą dienomis Saulė viešės karališkajame Vandenio ženklo laipsnyje, tai puikios dienos naujai veržliai jūsų pradžiai, ženkliems gyvenimo pokyčiams. Nuo vasario 19-os Saulei perėjus į Žuvų ženklą, lengviau atskleisite savo kūrybinius talentus.

Nuo vasario 23-ios, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, tinkamas laikas namų pertvarkai, metas palankus norintiems suteikti tarpusavio santykiams daugiau meilės bei šilumos.

Sėkmingų pokyčių bei giedros nuotaikos jums vasarį!

Vėžys

Įdomių patyrimų mėnuo. Jo dienos, kaip ir pati žiema, gali stebinti netikėtumais – tai kalnai sniego, vėl atodrėkiu. Tokia gali būti pirmoji vasario dekada.

Emociškai jautresnės vasario 10-11-a dienos – keisis Mėnulio fazė. O prasidėjus kartu su Mėnulio Jaunatimi vasario 12-ą dieną naujam Jupiterio ciklui, gyvenimas gali pateikti nemažai įdomių netikėtumų, naujų galimybių. Vasario 14-tą, Mėnuliui keliaujant Žuvų ženklu, norėsis pradžiuginti mylimą žmogų, jautriu dėmesiu, kūrybingu požiūriu, svajoti apie gražią ateitį kartu.

Saulei perėjus nuo vasario 19-os į Žuvų ženklą stiprės intuicija ir įžvalgos, daugelį situacijų pamatyti galėsite nauju kampu.

Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi trečiąją dekadą sektųsi užmegzti naujas dalykines pažintis, metas palankus ieškantiems saviraiškos, norintiems išreikšti save kūrybiškai. Tam ypač palankios Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje vasario 24-a, 25-a ir 26-a dienos. O štai paskutiniąją vasario dieną jautrių Veneros ritmų įtakoje kuo daugiau dėmesio skirkite artimiesiems.

Daug širdžių šilumos jums vasarį!

Liūtas

Apmąstymų mėnuo. Saulei, Merkurijui ir Venerai keliaujant jums opoziciniu Vandenio ženklu, šį mėnesį patartina neskubėti.Tai svarbu jau mėnesio pradžioje, Merkurijui pasukus retrogradine kryptimi.

Vasario 12-ą prasidėjęs naujas Jupiterio ciklas kai kuriuos paragins permąstyti ankstesnį gyvenimo kelią, pasirinktuosius tikslus.

Mėnesio vidurys šaunus draugystei ir meilei, o kai kam ir naujoms pažintims. Lietuvai brangi vasario 16-oji, Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, puikus metas ryžtingiems jūsų sprendimams bei veiksmams. O vasario 17-18-ą dienomis, Saulei viešint karališkajame laipsnyje, puikus metas konkretiems materialų pagrindą stiprinantiems sprendimams. Dienos tiktų nekilnojamo turto operacijoms, o Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Vandenio ženklo nuo vasario 19-os – palankios ir darbo pokyčiams.

Vasario 21-22-ą dienomis svarbių sprendimų geriau nepriiminėti – Saulė viešės griaunamajame laipsnyje. O vasario 24-25-ą dienomis Mėnuliui viešint jūsų ženkle, o Venerai keliaujant karališkuoju laipsniu – ypatingas metas nutarusiems pradėti gyvenimą kartu.

Paskutinę vasario dieną susilaikykite nuo finansinės rizikos, tai metas namų jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums vasarį!

Mergelė

Naujų idėjų mėnuo. Pati mėnesio pradžia, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, gali būti romantiška. Merkurijui pradėjus judėti retrogradine kryptimi norėsis grįžti prie patikrintų, laiko išbandymą atlaikiusių dalykų.

Venerai įžengus į Vandenio ženklą, pirmąją dekadą lengviau sektųsi ieškoti papildomų nuotolinių darbų. Vasario 12-ą, kartu su Mėnulio jaunatimi prasidedant Jupiterio naujam ciklui, kurį simbolizuos metalinis Jautis, daugės darbų ir reikalų, tad šiuo laikotarpiu atsirinkite pačius svarbiausius.

Mėnesio viduryje, Merkurijaus ir Jupiterio įtakoje, norėsis savo meilę džiuginti mylimą žmogų, branginti ir stiprinti gražius tarpusavio ryšius. O Lietuvai brangią vasario 16-ąją metas įdomus vidiniais patyrimais, naujais ateities planais.

Saulei perėjus į jums opozicinį Žuvų ženklą nuo vasario 19-os – ramesnis atokvėpio metas. Šiomis dienomis palanku bus tęsti pradėtuosius darbus bei projektus, gilinti profesines žinias, siekti asmeninio tobulėjimo.

Įdomių patirčių jums vasarį!

Svarstyklės

Vasaris jums – energingas mėnuo, kuriuo dienos gali priminti sniego sūkurius keliantį vėją. Jau mėnesio pradžioje, nuo vasario 2-os, Merkurijui pradėjus keliauti retrogradine kryptimi, panašiomis besikartojančiomis situacijomis bei įvykiais gyvenimas ragins ieškoti netikėtų išeičių bei naujų originalesnių sprendimų.

Ypač sėkmingas metas jums naujų idėjų generavimui, nuo vasario 12-os dienos, prasidėjus Naujam metalinio Jaučio ciklui.

Vasario 14-oji suteiks progų išreikšti gilius širdyje glūdinčius jausmus. O valstybės atkūrimo diena suteiks galimybę geriau įvertinti kartu ir savo paties nueitą kelią.

Vasario 19-Saulei perėjus į Žuvų ženklą, sektųsi lengviau atrasti savyje glūdinčius dar neišreikštus talentus ir gabumus. Tam puikus laikas vasario 24-25-a dienos, Venerai viešint karališkajame Vandenio ženklo laipsnyje.

Paskutines vasario dienas skirkite buitinių klausimų sprendimui, materialaus pagrindo stiprinimui, savito stiliaus paieškoms.

Daug meilės jums vasarį!

Skorpionas

Vasaris jums – šeimos reikalų mėnuo. Jo dienomis Merkurijui keliaujant retrogradine kryptimi dažniau iškils buvę atidėti buitiniai reikalai.

Vasario 12-ą katusu Mėnulio Jaunatimi prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, galimi pokyčiai kam darbuose, o kam ir asmeniniame gyvenime. Šiomis dienomis svarbu ramiai stebėti įvykius ir situacijas, nes užsidarant vienoms durims, atsivers kitos. Svarbu tik jas laiku pastebėti.

Vasario 14-oji Merkurijui ir Jupiteriui viešint tame pačiame Vandenio ženklo laipsnyje, suteiks progų giliau įžvelgti kito jausmus.

O vasario 19-ą Saulei perėjus į Žuvų ženklą, sustiprėjusi jūsų intuicija padės priimti tinkamiausius sprendimus.

Vasario 21-22-ą Saulei viešint griaunamajame Žuvų ženklo laipsnyje tarpusavio klausimų geriau nespręsti, skirti daugiau dėmesio mažiesiems šeimos nariams, santarvės namuose kūrimui.

O štai vasario 24-a ir 25-a dienos, Veneros ritmų bei Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galėtų būti kai kam palankios siekiant šeimos pagausėjimo.Vasario pabaiga tiktų konkrečių materialių planų kūrimui.

Giedros nuotaikos bei sėkmės jums vasarį!

Šaulys

Mėnuo, galintis pakoreguoti jūsų planus. Venerai pradėjus kelionę Vandenio ženklu, vasario mėnesį ieškokite platesnių nuotolinių veiklos galimybių, sektųsi pasiryžusiems lanksčiai reaguoti į aplinkybes.

Nuo vasario 12-osios kartu su Mėnulio jaunatimi prasidėjus naujam Jupiterio ciklui ypač svarbu bus įsiklausyti į kolegų ir partnerių nuomonę, derinti požiūrius, ieškoti kompromiso.

Vasario 14-a – įsimylėjusių diena – suteiks progų labiau įvertinti savo gyvenimą jums paskyrusį žmogų. O vasario 16-oji atgaivins ne tik šalies, bet suteiks progą prisiminti ir svarbiausius savo gyvenimo įvykius, kurti ateities planus.

Saulei perėjus į Žuvų ženklą ypač svarbu bus padėti ir vyresnio amžiaus artimiesiems įveikti atskirtį ir liūdnesnes mintis.

Vasario 24-25-ą palankių Veneros ritmų įtakoje sektųsi spręsti ne tik gerbūvio, bet ir tarpusavio santykių klausimus. O štai vasario 28-ą venkite ginčų, juk svarbu būti ne tik teisiam, bet ir laimingam.

Daug laimės akimirkų jums vasarį!

Ožiaragis

Planų kitimo mėnuo. Jo kai kurioms dienoms tiktų išmintis, kad jei nori Dievą prajuokinti – papasakok jam savo planus. Jau mėnesio pradžioje, Merkurijui judant retrogradine kryptimi, gali tekti permąstyti, kam veiklos kryptį, o kam ir buvusius savo pasirinkimus.

Naujų planų įgyvendinimui palankus laikas nuo vasario 12-os, prasidėjus naujam ciklui – Baltojo Metalinio Jaučio metams.

Vasario antroji dekada tikrins, kiek daug pastangų bei darbo esate pasiruošę skirti užsibrėžtam tikslui. Ypač jums palankios vasario 17-18-a dienos, Saulei viešint karališkajame Vandenio ženklo laipsnyje.

Vasario 19-ąją, Saulei įžengus į Žuvų ženklą, į pirmą planą kils materialūs klausimai. Jų sprendimui ypač tinkamas metas palankių Veneros ritmų įtakoje, vasario 24-25-a dienos. Šios dienos tiktų karjeros pokyčiams, darbo naujoje vietoje pradžiai.

O paskutinės vasario dienos šaunios norintiems pasirūpinti tais kuriems ypač reikėtų jūsų konkrečios pagalbos.

Sėkmingų pasirinkimų jums vasarį!

Vandenis

Mėnuo, kai nuveikti galėsite ypač daug. Pirmosiomis jo dienomis, net tebesant viruso sukeltiems apribojimams, ieškokite nestandartinių sprendimų, originalių išeičių.

Ypač geras naujų idėjų metas nuo vasario 2-os Venerai perėjus į jūsų ženklą.

Vasario 12-ą kartu su Mėnulio jaunatimi prasidės naujas Jupiterio ciklas – Baltojo Metalinio Jaučio metai. Tai įstabus laikas siekiantiems savo gyvenime permainų, pasiryžusiems ženkliems pokyčiams.

Vasario 14-ąją Merkurijus ir Jupiteris viešės tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje. Tai laikas, kai gyvenimas gali patikrinti jūsų jausmų gilumą bei pastovumą. O atšventę vasario 16-ąją, imkitės svarbiausiųjų darbų. Juolab kad vasario 17-18-tą dienomis Saulė viešės karališkajame jūsų ženklo laipsnyje.

Vasario 19-ą Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo – jums ramesnis atokvėpio metas, kai norėsis patikrinti kilusių idėjų realumą, palaipsniui įgyvendinti naujai išsikeltus tikslus.

Trečioji dekada, nuo 23-ios Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi palanki dalykinėms pažintims, o kai kam – naujų darbų paieškai. Darbo pokalbiams, deryboms bei sutarčių pasirašymui ypač tiktų vasario 24-25-a dienos, Venerai keliaujant karališkuoju jūsų ženklo laipsniu.

Paskutinėmis vasario dienomis stiprinkite draugystės ir meilės ryšius, savo dėmesiu džiuginkite artimuosius.

Džiugaus bei nuotaikingo jums vasario!

Žuvys

Mėnuo, kuris iškels jums naujus uždavinius. Norėsis kuo greičiau suvaldyti viruso plitimo sukeltas situacijas, rasti tinkamiausias išeitis bei palankiausius sprendimus. Tokiai paieškai palanki, Venerai įžengus į Vandenio ženklą,jau pirmoji vasario dekada.

Vasario 10-11-a, keičiantis Mėnulio fazei, dienos emociškai jautrios. Šaunu būtų įveikti abejones bei nerimo mintis. Prasidėjus kartu su Mėnulio jaunatimi naujam Jupiterio ciklui, nuo vasario 12-os dienos ryžtingai imkitės įgyvendinti svarbiausius savo sumanymus. Vasario 13-14-ą dienomis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, metas romantiškas, puikus kūrybos proveržiams.

Ženklesnių gyvenimo pokyčių įgyvendinimui palankesnis laikas nuo vasario 19-os dienos, Saulei įžengus į jūsų ženklą. Šios dienos šaunios jausmų gilinimui, santarvės namuose kūrimui.

Jautresnis metas, kai palanku būtų atsisakyti to, kas jums trukdo judėti į priekį būtų vasario 21-22-a dienos, Saulei keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu. O konkretiems esminiams sprendimams, nekilnojamo turto operacijoms, jums tinkamas metas – vasario trečioji dekada.

Paskutinę vasario dieną Venerai įžengus į griaunamąjį laipsnį susilaikykite nuo nebūtinų finansinių išlaidų, pagrindinį dėmesį skirkite santarvės ir harmonijos namuose kūrimui.

Turiningo bei džiugaus jums vasario!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *